ПОДІЇ,ФАКТИ,КОМЕНТАРІ

  У 80-ті роки в країні широко впроваджується досягнення науково-технічної революції. Це вимагало підготовки спеціалістів високого ґатунку. В технікумі збільшується кількість нової сучасної техніки:ЕОМ Мінськ 32, мікропроцесори. Поступає дуже дорога техніка:ЕОМ СМ-3 за 141250 крб., Діалого обчислювальний комплекс, Дисплей графічний - 36820 крб., мікрокалькулятори та інше.

       В технікумі проходить атестація викладачів. Два з них Колядко Т.Я. і Овруцький М.О. стали першими "Викладачами методистами". Звання відмінників середньої спеціальної освіти отримали Бітман М.Є., Овруцький М.О., Мяченко Г.О., Крючковська 3. М., Затхей Л.Г.

       В 1984 році в технікумі 98,6 % викладачів мали вищу освіту. Кращі викладачі впроваджують передові методи і прийоми навчання -   діалогічне   викладання,   експеримент,   демонстраційний, кінофільми, діафільми, проблемні ситуації, структурно - логічні схеми, лекційно-семінарський метод і ділові ігри. Велика увага приділяється вивченню суспільних наук. Вводяться державні іспити з суспільствознавства й політекономії.

       Вся навчально-методична робота направляється й організується предметними цикловими комісіями. Їх було 15.

       До 1987 року технікум підготував більше 20 тисяч спеціалістів.З'являються нові спеціальності по експлуатації верстатів із ЧПУ, по експлуатації промислових роботів і маніпуляторів. Створюється нова матеріально-технічна база. В цей час технікум мав навчальний корпус і навчально-виробничі майстерні площею 14175 кв. м., чоловічі й жіночі гуртожитки на 500 місць. Були задіяні 19 лабораторій і 19 кабінетів, оснащених сучасним обладнанням, що забезпечували якісну організацію навчального процесу. В технікумі працювали 76 штатних викладачів і 10 майстрів виробничого навчання. Чотири з них були нагороджені знаком "За відмінні успіхи в середній спеціальній освіті".

       В технікумі діяла комсомольська організація , основне завдання було - виховання активної життєвої позиції учнів, організація дозвілля, військово-патріотичне виховання, підготовка до служби в армії. Конкретною справою комсомольської організації було створення молодіжного клубу, музею історії технікуму.

       В   продовж   багатьох   років   в   технікумі   формувався сільськогосподарській загін "машинобудівник", який у період літніх канікул працював на полях радгоспу "Лиманський". Бійці сільгоспзагону нагороджувались грамотами обкому комсомолу , дипломом ЦК і Верховної Ради УРСР. Учні Яловиця С. і Байрак В. нагороджені медаллю "За трудову доблесть". В 1986 році бійці загону зайняли ПІ місце в обласному соціалістичному змаганні.

       В 80-ті роки активно діяв спортклуб "Ровесник", вперше створений на Херсонщині в 1970 році в середньому спеціальному закладі. Тут було підготовлено 5 майстрів міжнародного класу, 47 майстрів спорту, 190 кандидатів у майстри спорту. В різні роки викладачами фізичного виховання працювали Плугатар А. А., Маркевич Н.А., Лукашевич Н.А., Розінський М.С., Пятакович Е.Л., Петренко Л.Л., Лаврюк С.А. А зараз працюють Кононюк В. 1., Канєвський В. М., Щербина Н.В.

       Вони підготували відомих спортсменів не тільки в області , а й в Україні і світі. По греблі - це майстри спорту міжнародного класу: Данілов П., Піркл Г., Пірлк В., Сізов І., Брянська Ю., Махиня Б. Майстри спорту : Досенко В., Баламан В., Цвєтков А., Косталев С.

       З легкої атлетики : майстер спорту Дорошенко Н., Дементєєв В.„ по штанзі - Плевако А., Бутрій В.; по шахах - Крижанівський О.; з боксу - Кузнецов М., Хромченко А.

        Заслужені тренери України - Камишан А., Вечерок Є., Мілославський, Плевако В.А.,з карате - Ланко (майстер спорту міжнародного класу), друге місце на першості світу Кірющенко В.

        З вільної боротьби - це майстри спорту , зараз тренера Маломуж Володимир і Маломуж Олександр.

       Майстри спорту з велосипеду: Торбін В., Сокуренко В., Ковальський А., Дудченко А., Чухрай Н., Чухрай Т.

        Любов до цього виду спорту прищепили викладачі фізичного виховання і воєнної підготовки Розінський М.С. і Блажко Ф.Р. Вони організували велопробіги по Радянському Союзу. Спочатку по Херсонській області, потім по республікам СРСР : Україна, Молдова, Білорусія, Литва, Росія, до міст Ленінград, Волгоград. Учасники пробігу проводили зустрічі з місцевими жителями, студентами, учасниками Великої Вітчизняної війни, давали концерти, приймали участь в спортивних змаганнях (волейбол, футбол). Для кожного з учасників пробігу, а їх було десятки, це стало випробуванням фізичних сил, морального задоволення. А в Херсоні біля технікуму їх урочисто зустрічали представники адміністрації і сокурсники.

        Спортивний клуб "Ровесник" має добру матеріальну-спортивну базу: плавальний басейн, спортивний зал, 25-метровий тир, комплексний літній спортивний майданчик.

        "Досвідчені викладачі технікуму прищепили мені любов до праці і спорту. Завдяки їм я був багаторазовим чемпіоном з веслування України, Білорусії, Молдавії та Латвії, переможцем всесоюзних змагань, призером III Спортакіади народів СРСР, чемпіоном СРСР. Мені були присвоєні звання "Почесний майстер спорту СРСР", Заслужений тренер УРСР" та "тренер вищої категорії" - згадував в 1984 році О. Комишан, випускник 1960 року.

       У 1980 році було створено і почав свою роботу студентський театр, який поставив п'єси: "12-та ніч" В. Шекспіра, "Пригоди Швейка" Я. Гашенка, "Пігмалеон" Б. Шоу, "Пізня любов" О. Островського, "Шельменко - денщик" Квітки-Основ'яненка , "Скупий" Мюллера, "Різдво на Новий рік на прадавні Україні" тощо, прилучаючи студентів до джерел світової культури. Сценаристом, режисером і постановником спектаклів була викладач гуманітарних дисциплін Л.Г. Затхей

       Виробниче навчання студенти проходять в навчально-виробничих майстернях технікуму і на підприємствах міста і країни. Майстерні мають 4 механічних ділянки, одна ділянка верстатів з ЧПУ, дві слюсарні, електромонтажну і зварювальну ділянки. Доброю традицією стало проведення конкурсів на "Кращого за фахом".

       В створені майстерень багато праці і знань додали 1.1. Кірпа, Д.Я. Яхно, М.Є, Долинський, М. О. Кльопкін.

       Довгі роки в технікумі працювали заслужений діяч мистецтв УРСР, художник Курнаков Георгій Васильович, А.Ф. Шапченко -перший директор технікуму, Н.Г. Дембницький, З.А. Машевич -автор   цінних   книг   по   різанню   металів   і   технології машинобудування, Агарков Михайло Абрамович - директор технікуму.

       Сьогодні коледж випускає за 3,5 роки стільки спеціалістів-техніків, скільки їх було випущено за весь довоєнний час. Вони працюють на Харківському тракторному заводі. Волгоградському тракторному, Онезькому тракторному, на заводі Ростсільмаш, Ташкентському заводі сільгоспмашин. Але найбільше випускників працює на Херсонському комбайнобудівному заводі. Колектив закладу може пишатися своїми випускниками , які вірно служать народові. Шульман Петро Анатолійович, який більше ЗО років працював на Ново - Краматорському машинобудівному заводі. Спочатку робітником - розточником, потім помічником майстра, технологом,  заступником  головного  інженера,  заступником директора по виробництву. Потім в Києві в інституті зверхтвердих матеріалів. За створення шахтних електропідйомних машин для глибоких шахт Донбасу в 1947 році йому було присуджено звання Лауреата Державної премії СРСР.

        Наші випускники - це і колишній головний конструктор комбайнового заводу Соломикін Олександр Пименович, і директор суднобудівної верфі "Палада" - Котюженко Дмитро Дорофейович, і заступник головного конструктора Київського суднобудівного заводу “Ленінська кузня” Бойко Михайло Матвійович, і головний конструктор ГАЗ Борисов В.І., і конструктор ГАЗ Гнєтньов Всеволод Васильович, і директор Херсонського заводу карданних валів  Крячко  Павло  Спиридонович,  заступник директора комбайнового заводу Готліб  Михайло Семенович, і заступник директора  заводу  напівпровідникових  приладів . Оскаленко, начальник головного технічного управління     Міністерства загального    машинобудування   Карташевський   Володимир Всеволодович, директор суднобудівного і судноремонтного заводу Чернобривцев Микола Костянтинович, Лауреат державної премії

       СРСР директор Краснодонського підприємства електромереж Добрунов С.І.,   Генеральний   конструктор   Херсонського комбайнового заводу, лауреат Державної премії Української РСР в області науки і техніки, кандидат тех.-нічних наук Борис Дмитрович Казачок. На цьому ж заводі працює лауреат Державної премії Української РСР Геннадій Матвійович Архипов – началь-ник конструкторського бюро жниварок. Під його керівництвом була створе-на приставка ППК -4, яка була удостоєна золотої медалі на ВДНГ СРСР.

        Техніків по експлуатації промислових роботів, електронно-обчислювальних систем херсонська "машинка" почала готувати однією з перших в країні. Було створено лабораторію робототехніки - переобладнали підвальне приміщення; обчислювальний центр, де зібрані електронно-обчислювальні машини усіх видів до найвищих, вартістю півтора мільйона крб., яких в місті було - одиниці. Було створено чотири дисплейні класи на двох поверхах жіночого гуртожитку. Очолив центр Олександр Євгенович Яковенко, колишній випускник технікуму.

       Іде будівництво генераторної міні-електростанції, аби захистити тендітну техніку від перепадів напруги.

       Директор Вячеслав Васильович Киданов (з 1979 р.) разом з Василем Івановичем Махонько збудували лабораторію двигунів внутрішнього згорання. З Харкова привезли семитонну станину для стенду випробування автомобільних двигунів.

       Майстерні технікуму взяли на себе виготовлення окремих вузлів до комбайна "Херсонець - 200" і дощувалок, анкерні болти до мостового переходу через Дніпро біля села Антонівка.

       Весь колектив не просто працює , а творить під керівництвом Віктора Григоровича Чебукіна, завідуючого учбовою частиною технікуму, завідуючого відділенням Віктора Петровича Ковальчука, викладача Михайла Оскаровича Овруцького, чий універсальний стенд для лабораторних робіт з електроніки визначений срібною медаллю ВДНГ у Москві. Кожен з них спеціаліст у своїй справі, від дівчат з диспетчерської канцелярії до директора В.В. Киданова.

       80-ті роки- це роки значних досягнень колективу технікуму під керівництвом В.В. Киданова, що не соромився запитати, порадитись з тими, з ким він працював. Вмів визнавати хибність своєї думки, вмів переконати. Йому багато прощали, прощали навіть несправедливі претензії, бо він визнавав помилки, вибачався перед людьми прилюдно і щиро. Але при ньому дорогі машини добували, десятки перестінків викинули, сміття будівельне носили, будували, обшивали, клеїли, монтували - роки роботи, життя...

1 2 3 4 5 6 7 8
xiaozheng6666
2017-12-20 xiaozheng6666

coach outlet

uggs outlet

ugg boots

ray ban sunglasse

oakley sunglasses wholesale

nike shoes

ugg outlet

michael kors outlet

ugg boots

ugg outlet

canada goose jackets

ugg outlet

nike shoes for men

uggs outlet

canada goose jackets

moncler outlet

pandora jewelry

michael kors outlet

oakley sunglasses

kate spade handbags

ray ban sunglasses

michael kors outlet

ugg,uggs,uggs canada

ugg boots clearance

ugg boots clearance

cheap uggs

christian louboutin outlet

oakley sunglasses

michael kors

polo ralph lauren

ugg outlet

canada goose outlet store

air jordan shoes

kate spade bags

kate spade outlet

prada outlet online

uggs outlet

michael kors outlet

adidas yeezy boost

canada goose jackets

ugg boots

cheap ray ban sunglasses

ugg boots

coach outlet

coach outlet

canada goose jackets

adidas nmd

ray bans

canada goose outlet

canada goose outlet

fred perry polo shirts

canada goose jackets

pandora outlet

pandora charm

ugg outlet online

nike trainers

michael kors outlet

fred perry polo

longchamp outlet

ugg boots clearance

kate spade handbags

canada goose outlet store

canada goose outlet

michael kors outlet store

ugg boots clearance

true religion outlet

canada goose

kate spade sale

mulberry outlet

coach outlet store online

ralph lauren uk

polo ralph lauren

moncler coats

fitflop sandals

ugg outlet online clearance

michael kors outlet online

canada goose

coach outlet

hermes outlet

polo outlet

ed hardy outlet

ralph lauren

polo outlet

jordan retro

adidas outlet store

pandora bracelet

fitflop sale

michael kors outlet clearance

christian louboutin sale

mont blanc pens

canada goose outlet store

cheap uggs

coach outlet

ugg outlet

pandora outlet

ugg boots

mbt outlet

uggs outlet

cheap jerseys wholesale

polo outlet

BobbyWhelm
From brought the first curry shoes baseball, a garage at the match: each other laid out a perfect diamond entry, teammate Steve Blake flew to check out up, left the clippers shield darren collison (microblogging) the distance between two steps guiding their closely, Danny granger is the only defender in tow. This is the storage area superior court intuition and knowning that embodies: his shot collection. He seems to recognize the defensive player from the ideas, can predict his or her next move, then strike beforehand. "When other people usually are doing gesture, garage inside judgment, and the online game, this is Stephen is the better place, in this respect this league may be the best. Find field space, know the spot that the defense space will arise, it is the key in the art of his photos. Because no matter how good your shots, far more exquisite technology, no space is useless. "ESPN's David thorpe, once wrote with his article. Garage very carefully stephen curry shoes observing the defense, he have reason to be thus cautious. Before this, the warriors have had missed 12 goals in 13 shots in past times, is now 33 to help 37 behind the clippers, disturbed by the right leg muscle stress of garage after only 1 of 4. For garage himself, this ball is essential: before a season, he hit accurate documentation in NBA history together with 272 grains of 3 points, if again established three points today, his three points there is much surprise hit number will exceed 200 mark. So that library can be the sixth in a row has at least two season hit two hundred grains of three participants, at the same time period, still can have three points to continuous hit game streak continue to 54 games - it's going to be the warriors team heritage record. "I like everything kevin durant shoes associated with the shooting, " garage once said in an interview, "but with the most especially in perfect side posture. When your body's in good rhythm, from standing in the feet in the grass, his hands to complete a trial, all series of joint actions is going to be calm and smooth, like waves. It's a amazing feeling. ". Tag: kyrie irving shoes nike zoom vaporfly puma fenty mizuno shoes nike sb dunk adidas boost kyrie 4 confetti yeezy boost 350 v2 lebron 14 jordan retro adidas nmd wholesale mlb hats kd 10 new balance shoes adidas crazy explosive calvin klein puma rihanna creepers nike air max 97 adidas yeezy rose 6 adidas shoes adidas iniki birkenstock sandals nike hyperdunk nike air more uptempo anello backpack curry shoes adidas terrex kd shoes curry shoes kyrie irving shoes nmd human race Lebron soldier 11 lebron 15 ashes nike sock racer under armour shoes
chenyingying

supra shoes

nike air max 2017

longchamp

kobe 11

adidas

fingerlings monkey

cheap nhl jerseys

adidas jeremy scott

nike air max 97

pandora charms

michael kors outlet

nike air max

vans outlet

tory burch outlet

adidas wings

coach outlet online

coach wallets

lebron 15

coach factory outlet

jordan 1

soccer jerseys

valentino

nike shox

air jordans

louis vuitton

ralph lauren

manchester united jersey

adidas superstar

asics

nike air max plus

links of london

miu miu handbags

jordan

nike air max 90

jordans

pandora jewelry

ralph lauren

air jordan

ray ban

mont blanc pens

nike kyrie 3

pandora jewelry

louboutin

adidas shoes

dior handbags

under armour

birkenstock outlet

polo ralph lauren

louis vuitton handbags

michaelkors outlet

ray ban sunglasses

replica watches

ray ban sunglasses

jordans

wedding shoes

louis vuitton outlet

cheap ray ban sunglasses

nike presto

polo ralph

christian louboutin

oakley sunglasses

true religion

red bottom shoes

ray ban sunglasses

balenciaga

coach bags

beats headphones

jordan

mizuno

timberland

ray bans

mac cosmetics

nike outlet store

jordan

polo outlet

louboutin

polo ralph

air jordan

new balance

oakley sunglasses

jordan xx9

rolex watches

sac longchamp

hermes outlet

rolex watches

nike factory outlet

ray bans

tory burch

cheap jerseys

nike lunarglide

oakley sunglasses

supreme new york

adidas outlet

converse outlet

converse

baseball bats

michael kors outlet

michael kors

ray ban sunglasses

replica rolex watches

louis vuitton outlet

coach outlet

kevin durant shoes

nike roshe

oakley sunglasses

ferragamo

nike blazer

nike revolution

baseball jerseys

hermes

mont blanc

mishka clothing

true religion sale

oakley sunglasses cheap

air max

jordan 8

ralph lauren

christian louboutin

louis vuitton

louis vuitton outlet

mcm backpack

nike free

true religion outlet

ralph lauren

prada

kate spade outlet

michael kors outlet

louis vuitton outlet

adidas stan smith

longchamp outlet

michael jordan shoes

bvlgari jewelry

coach factory outlet

nike air max

harden vol 1

jordan shoes

louis vuitton

mlb jerseys

hockey jerseys

gucci outlet

nike blazer

supreme

louboutin

kate spade outlet

alexander mcqueen

marc jacobs

coach factory outlet

louis vuitton handbags

kate spade outlet

prada outlet

kate spade outlet

fitflops

stuart weitzman

running shoes

tory burch outlet

coach outlet

coach outlet

nike air max

christian louboutin

giuseppe zanotti

nike air max 2018

nike free

supreme

jordan 4

louis vuitton outlet

louis vuitton

jordan 5

pandora jewelry

toms shoes

undefeated clothing

michael kors outlet

coach outlet

nike air max 270

swarovski

jordan 3

birkenstock

ray ban

supreme clothing

flip flops

pandora jewelry

coach factory outlet

adidas yeezy

blackhawks jersey

nike free

nfl jerseys

nike air max

nike air

shoe carnival

cartier bracelet

longchamp

prada

herve leger dresses

longchamp

nfl jerseys

wholesale snapback hats

nike air force 1

supreme

yeezy shoes

tommy hilfiger canada

nba jerseys

pandora charms

ray ban outlet

jordan 6

christian louboutin

tod's shoes

bcbg

swarovski jewelry

oakley vault

hermes belt

adidas football boots

michael kors

cheap rolex watches

nike huarache shoes

flip flops

celine

dansko

barcelona jersey

ralph lauren

christian louboutin

coach outlet

nike cortez

adidas stan smith shoes

nike huarache

adidas yeezy

mulberry handbags

timberland

nike shoes

nike tn

nike air force 1

nike free

michael kors handbags

michael kors outlet

burberry scarves

louis vuitton

bottega

nike flip-flops

new balance shoes

jordan shoes

coach factory outlet

adidas

ralph lauren

jimmy choo outlet

louboutin

burberry outlet

oakley

coach handbags

oakley sunglasses

coach outlet online

cheap oakley sunglasses

dolce and gabbana

burberry outlet

ray ban sunglasses

adidas slides

michael kors outlet

nike outlet

burberry outlet

michael kors outlet online

polo outlet

cheap jerseys

jordan shoes

louis vuitton outlet

nike sb

coach outlet

nike air max 1

flip flops

louis vuitton

ralph lauren outlet

louis vuitton outlet

ray ban sunglasses

pandora charms

stephen curry shoes

nike dunks

louis vuitton

light up shoes

van cleef & arpels jewelry

vans shoes

ray ban sunglasses

michael kors outlet

nike trainers

asics

birkenstock sandals

coach outlet

louis vuitton handbags

jordan shoes

prada outlet

michael kors

louis vuitton

jordan 11

discount nike

tory burch

michael kors

cheap jerseys

christian louboutin

louboutin

converse shoes

michael kors outlet online

kate spade outlet

basketball shoes

ray ban

adidas shoes

nike tennis

ralph lauren

nike air huarache

mlb jerseys

ralph lauren

coach outlet online

pandora outlet

timberland outlet

oakley sunglasses

coach outlet

manolo blahnik shoes

mbt

cheap nfl jerseys

givenchy handbags

michael kors

nike air max 95

hermes bags

jordans

kate spade handbags

jordans

ferragamo

swarovski crystal

salvatore ferragamo

jordan 12

michael kors uk

mbt

coach outlet

cheap jordans

stussy clothing

true religion jeans

red bottom shoes

air max

fitflops

jordans

oakley sunglasses cheap

coach outlet

true religion jeans

belstaff outlet

polo ralph lauren

air jordan pas cher

timberland

mlb jerseys

polo ralph lauren

michael kors handbags

true religion outlet

fitflops

nfl jerseys

longchamp outlet

nike store

michael kors handbags

toms outlet

michael kors outlet

mont blanc pens

nike mercurial

flops

hermes kelly bag

coach outlet

vibram fivefingers

nike air max

juicy couture outlet

polo shirts

coach outlet store online

roshe run

michael kors

burberry sale

timberland boots

oakley sunglasses

nike shoes

adidas flip flops

pandora jewelry

nike factory store

ralph lauren outlet

chenyingying20180410
Прокоментувати:
Ваше ім'я