Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СЕРТИФІКОВАНА НА ВІДПОВІДНІСТЬ ДСТУ ISO 9001:2009 Реєстр системи сертифікації УкрСЕПРО № UA2.159.09395-15
 
 
 
 
Головна

09/04/2009

27 березня 2009 року

на базі Херсонського політехнічного коледжу

Одеського національного політехнічного університету відбулася

Третя Обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки

В олімпіаді приймали участь студенти Херсонського кооперативного  економіко-правового коледжу, Бериславського педагогічного училища, Новокаховського політехнічного коледжу, Новокаховського приладобудівного технікуму, Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету.

Учасники  олімпіади показали наступні результати :

 

Прізвище учасника

Оцінка тестової частини

Середній бал

за практичну частину

Загальний бал

Рейтинг

Word

Excel

Access

Крутіков Я.І.

25,5

17

15

9,8

66,7

1

Петриченко В.Ю.

18,5

15

14

18

65,9

2

Чебукіна І.В.

19,5

18

15

10

62,3

3

Бурлаков Г.О.

21

15

14

12

61,7

4

Мазурок М.С.

20,6

15

16

8,6

59,8

5

Максимович К.А.

16,5

15

15

8,8

54,9

6

Сарецян О.О.

17

11

11

2,8

41,6

7

Дзядук А.В.

14,5

9,8

7

0,6

31,9

8

Якущенко А.В.

13

9,6

6,6

0,6

29,8

9

 

Переможцем визнано студента Новокаховського приладобудівного технікуму Крутікова Ярослава.

06/04/2009

З 18 по 27 березня 2009 року в коледжі проходила декада соціальних дисциплін.

 

Проводилися такі заходи:

І. Конкурс сценівка на історичну тематику.

Проводили захід викладачі: Куліковська Н.М., Лебедь Г.М., Чорна А.М.

Результати конкурсу:

І місце:

1. Музичевський В. (181 гр) за газету «Моя мала Батьківщина».

2. Суканов О. (151 гр) за газету «Свідки минулих часів».

ІІ місце:

3. Зражевська А. (161 гр), Чернишенко В. (161 гр) за газету «Історія Голої Пристані».

4. Циба О. (151 гр) за газету «Історія Нижньосірогозького району».

ІІІ місце

5. Костенко Т., Педченко Ю. (161 гр.) за газету «Херсон – сторінки історії».

 

ІІ. Правовий проект на тему «Ксенофобія та сучасність».

Викладач: Слєпухіна Р.І.

Активну участь у проекті приймали студенти:

-         Фот Ю. (311 гр)

-         Кравченко Р. (311 гр)

-         Лисоконь М. (311 гр.)

-         Скорік Л. (311 гр.)

 

ІІІ. Екскурсія до Катеринівського собору.

Проводила викладач: Куліковська Н.М. з 182 групою.

 

ІV. Виступи лекторської групи на класних годинах з темою «Шлюб та сім’я». Викладач: Відьохіна А.С., студенти 252 групи – Руссу Н., Горлін О.

 

V. Екскурсія до краєзнавчого музею на експозицію «Визволення Херсонщини від фашистських загарбників».

            Викладач: Лебедь Г.М. з 132 групою.

 

VІ. Конференція, присвячена 300- річчю смерті гетьмана І.Мазепи серед студентів 161 групи.

            Викладач: Куліковська Н.М.

 

VІІ. Вікторина «Екологічні проблеми Херсонщини».

            Викладач: Матвієнко Т.В.

Переможці вікторини:

І місце: Соболєва Є. (291 гр.)

ІІ місце: Лукань О. (241 гр.)

ІІІ місце: Лисенко С. (291 гр.)

 

VІІІ. Олімпіада з дисципліни «Основи правознавства».

Проводили викладачі: Слєпухіна Р.І., Парашинець В.В.

Результати олімпіади:

І місце: Кардаш Юлія (351 гр.)

            Мєжєнінова Анастасія (291 гр)

ІІ місце: Лисоконь О.

ІІІ місце: Кравченко Тетяна (311 гр.)

                Лисенко Світлана (291 гр.)

              Карпець Яна (351 гр.)

06/04/2009

Підсумки  конкурсу професійної майстерності «Кращий автослюсар»

 

      02.04.2009 року  пройшов конкурс професійної майстерності в якому   прийняли участь 10 студентів  ІV курсу:

- Артюшкін П.     – Салов В.

- Чорний С.          – Аршабенко В.

- Мазур В.            – Колотов Г.

- Соловйов С.      – Кора О.

- Реуцький В.       – Студенікін  О.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

І місце – Колотов Григорій, група 422

ІІ місце - Кора Олександр, група 422

ІІІ місце –Реуцький Владислав, група 472

06/04/2009

Підсумки  І етапу олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки.

 

23.03.09 – 26.03.2009 року пройшла олімпіада з інженерної та комп’ютерної графіки, в якій  прийняли участь

       55 студентів ІІ – ІV курсів.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

І місце – Дубінін Андрій, гр. 272

                Соболевський Владислав, гр.312

                 Пилипчук Павло, гр.412

 

ІІ місце- Баранович Олексій, гр.212

                 Костенко Олександр, гр.311

                 Іванов Олексій, гр.412

 

ІІІ місце – Алхіменко Денис, гр.271

                 Чернявський Олександр, гр.312

                  Мещанінцева Ольга, гр.412

Дякуємо всім учасникам олімпіади!

Повідомляє: Механіко-технологічне відділення

06/04/2009

30 березня 2009 року  відзначалось 65-річчя утворення Херсонської області. На честь цієї дати працівники бібліотеки запросили до коледжу видатного херсонського історика, краєзнавця та журналіста Августа Ернестовича Вірлича. Був підготовлен захід, історичний часопис «Краю Таврійський-слава про тебе летить крізь віки». В рамках заходу відбулася презентація виставки «О Тавріє, мій материнський краю! Мій кореню і джерело моє!»

 

Повідомляє: Бібліотека коледжу

06/04/2009

26 березня 2009 року в читальній залі бібліотеки відбувся захід , присвячений  витокам української естрадної музики. Студенти слухали українські пісні за творами поетів (Д.Павличко, А. Малишко, Лесі Українки, І.Франко та ін.)  в сучасній інтерпретації.

Справедливо відзначали деякі філософи: те, що створювалося людством протягом століть і тисячоріч, повинно бути передано дорослими й засвоєне молодими протягом півтора десятків років.

До заходу була підготовлена виставка «Кохані звуки, рідне слово - моя сердечна українська мова».  27 березня 2009 року була підготовлена виставка «Світоч української культури». 

 

Повідомляє: Бібліотека коледжу

<<Перша  <Попередня   331 332 333 334 335    Наступна>  Остання>>

Останє поповнення : 2017-12-15