Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
 
 
 
 
Розклад занять

на «22» квітня 2019 р.(понеділок, знаменник) 19/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

171

1

Рогоцька

401-1

172

1

Заболотна

406-1

 

2

Рогоцька

401-1

 

2

Заболотна

406-1

 

3

Рогоцька

403-1

 

3

Заболотна

406-1

 

4

Рогоцька, Полякова

212-1

 

4

Заболотна

406-1

271

1

Матвієнко

106-1

272

1

Клєпов

423-2

 

2

Клєпов

423-2

 

2

Матвієнко

106-1

 

3

Рябініна

229-3

 

3

Береговий

Сп.зал

 

4

Гончарова, Павліченко

220,222-2

 

4

Горішня, Свириденко

223-2,309-1

315

1

Філонюк

312-1

312

1

 

 

 

2

Багмет

136-3

 

2

 

 

 

3

Наумкіна

214-2

 

3

Кузнєцова

231-3

 

4

Карлова

413-1

 

4

Боговіна

324-2

211

1

Крижановська

236-3

212

1

Осадча

410-1

 

2

Дядюн, Кузнецова

228-3

 

2

Крижановська

236-3

 

3

Матвієнко

106-1

 

3

Шершень

401-1

 

4

Клєпов

423-2

 

4

Матвієнко

106-1

318

1

Сафонов

136-3

 

 

 

 

 

2

Аносова

221-2

 

 

 

 

 

3

Максимова

241-3

 

 

 

 

152

3

Акуленко

Семакова

311-1

341

4

Наконечна

Відсутня

 

332

4

Євдокімова, Мокрані

Дрозд

428-2

282

1

СімініченкоО.

Максимова

241-3

282

4

Максимова

Береговий

Сп.зал

105

2

СімініченкоО.

Акуленко

Сп.зал

181

2

Акуленко

Савенок

405-1

205

4

СімініченкоО.

Подберезня

312-1

231

1

Клєпов

Коцегубов

Сп.зал

232

2

Клєпов

Філовська, Пестушко

219,220-2

232

1

Коцегубов

Васеньова

419-2

232

3

Васеньова

Коцегубов

Сп.зал

131

3

Коцегубов

Литвиненко

414-1

191

3

Литвиненко

Куліковська

411-1

221

2

Павліченко, Пестушко

Осадча

410-1

205

2

Філовська

Мадаєва

407-1

291

2

Ботвинюк

Цвєткова

323-2

191

1

Подберезня

Краус

233-3

112

1

Краус

Куліковська

411-1

111

3

Кумановський

Рибкін

Сп.зал

151

3

Рибкін

Стегалюк

310-1

181

1

Устінова

Семакова

311-1

181

3

Семакова

Куценко

301-1

121

2

Кузякіна

Подберезня

312-1

321

1

Гладков

Відсутня

 

321

4

Додатково

Якушенко

307-1

112

4

Кумановський

Відсутня

 

132

3

Вічна

Подозьорова

302-1

132

2

Гончарова

Устінова

305-1

132

1

Шкарбуль

Відсутня

 

151

4

Додатково

Вічна

414-1

152

4

Краус

Відсутня

 

231

2

Коцегубов

Куцак

303-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Групи 171, 172, 211,212йдуть на практику

 

 

 

Групи 151, 152виходять на заняття   

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

319

3

Живець

326-2

352

3

Багмет

419-2

111

1

Давиденко

405-1

281

1

Савенок

310-1

112

3

Давиденко

413-1

251

3

Савенок

407-1

351

3

Левицький

236-3

251

4

Філонюк

405-1

381

2

Філонюк

414-1

191

2

Шкарбуль

304-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «19» квітня 2019 р. 18/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

318

1

Левицький

136-3

312

1

 

 

 

2

Аносова

221-2

 

2

Павліченко

220-2

 

3

Коленко

307-1

 

3

Боговіна

324-2

 

4

Багмет

136-3

 

4

 

 

271

1

Матвієнко

106-1

272

1

Клєпов

423-2

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Клєпов

423-2

 

3

Клєпов

423-2

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Клєпов

423-2

 

4

Матвієнко

106-1

111

4

Додатково

Краус

233-3

151

4

Додатково

Рибкін

Сп.зал

105

3

Куценко

Семакова

311-1

132

4

Коцегубов

Заболотна

406-1

331

1

Євдокімова

Відсутня

 

372

4

Гладков

Гончарова, Павліченко

219,220-2

331

3

Дрозд

Васеньова

419-2

332

2

Євдокімова

Васеньова

419-2

332

3

Васеньова

Гончарова, Пестушко

219,221-2

321

3

Павліченко,  Пестушко

Обіход

155-5

205

2

Мадаєва

Береговий

Сп.зал

205

4

Матвієнко

Куліковська

411-1

205

1

Сімініченко

Філовська

427-2

205

3

Подберезня

Сімініченко

405-1

171

2

Береговий

Удод

304-1

352

1

Живець

Багмет

326-2

352

4

Філонюк

Відсутня

 

171

3

Лебедь

Відсутня

 

351

2

Філонюк

Боговіна

323-2

391

2

Боговіна

Відсутня

 

391

4

Додатково

Боговіна

324-3

232

4

Клєпов

Відсутня

 

231

2

Вічна

Свириденко, Горішня

223,225-2

232

3

Вічна

Свириденко, Горішня

223,225-2

221

2

Рябініна

Федіна

407-1

232

2

Савенок

Шкарбуль

307-1

191

2

Шкарбуль

Куліковська

411-1

212

2

Чебукіна

Крижановська

236-3

121

2

Удод

Осадча

410-1

131

1

Лебедь

Куцак

303-1

282

2

Куліковська

Савенок

311-1

341

1

СімініченкоА.

Боговіна

324-2

251

3

Арбузова

Маляренко, Коленко

201, 212-1

251

4

Сіліщенко, Петречків

Арбузова

413-1

105

1

Акуленко

Сімініченко

405-1

105

2

Семакова

Акуленко

Сп.зал

111

2

Устінова

Стегалюк

310-1

291

1

Осадча

Аблова

316-2

291

4

Аблова

Осадча

410-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

151

1-3

Заболотна

406-1

152

1-4

Шершень

401-1

112

1

Стегалюк

310-1

181

1

Литвиненко

311-1

       

231

1

Савенок

411-1

282

3

Савенок

414-1

341

2

Філовська

319-2

372

2

Савченко

420-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «18» квітня 2019 р.(четвер, чисельник) 17/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

315

1

 

 

312

1

Павліченко

220-2

 

2

Наумкіна

214-2

 

2

Кузнецова

231-3

 

3

Філонюк

136-3

 

3

 

 

318

1

Левицький

136-3

 

 

 

 

 

2

Багмет

136-3

 

 

 

 

 

3

Аносова

221-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

391

1

Живець

Аблова

317-2

391

2

Боговіна

Савчук

218-2

211

2

Савчук, Філовська

Кумановський

302-1

351

3

Живець

Сіліщенко, Петречків

216,218-2

352

1

Рослякова

відсутня

 

351

2

Рослякова

Левицький

403-1

281

1

Матвієнко

Носова, Рогоцька

ВЦ,212-1

205

3

Матвієнко

Куліковська

411-1

232

3

Філовська, Пестушко

Васеньова

419-2

332

3

Васеньова

Євдокімова

427-2

132

1

Заболотна

Відсутня

 

172

2

Заболотна

Береговий

Сп.зал

132

3

Шкарбуль

Коцегубов

Сп.зал

271

2

Береговий

Сорокін

158-5

331

3

Мокрані

Дрозд

428-2

331

1

Дрозд

Євдокімова

427-2

341

1

Боговіна

Наконечна

324-2

341

3

Наконечна

Філовська

326-2

372

1

Шепель

Береговий

Сп. зал

205

1

Береговий

Мадаєва

310-1

381

1

Сіліщенко, Аносова

Бездворний

243-3

381

2

Бездворний

Уткіна

243-3

282

2

Носова

Сімініченко

405-1

111

3

Куліковська

Рибкін

Сп.зал

212

3

Рибкін

Чебукіна

319-2

105

3

Мадаєва

Литвиненко

311-1

105

1

Литвиненко

Сімініченко

405-1

121

3

Кузякіна

Подберезня

312-1

121

1

Подберезня

Кумановський

312-1

171

2

Шкарбуль

Лебедь

310-1

191

3

Савенок

Краус

231-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Групи 271, 272 займаються за розкладом

 

 

 

Заміна аудиторій

 

151

1-4

Заболотна

406-1

152

1-3

Шершень

401-1

112

2

Литвиненко

303-1

341

2

Ротань

305-1

291

3

Ротань

305-1

172

1

Філовська

423-2

282

1

Ботвинюк

106-1

131

2

Давиденко

301-1

291

1

Цвєткова

323-2

112

1

Давиденко

403-1

111

2

Стегалюк

414-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «17» квітня 2019 р.(середа, чисельник) 16/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

271

1

Матвієнко

106-1

272

1

Клєпов

423-2

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Клєпов

423-2

 

3

Клєпов

423-2

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Клєпов

423-2

 

4

Матвієнко

106-1

315

1

 

 

312

1

Кузнецова

231-3

 

2

Коленко

312-1

 

2

Крижановська

236-3

 

3

Багмет

136-3

 

3

Павліченко

220-2

 

4

Багмет

136-3

 

4

 

 

132

1

Вічна

Відсутня

 

232

4

Вічна

Філовська, Пестушко

214,221-2

331

4

Гончарова, Пестушко

Відсутня

 

291

4

Філовська, Савчук

Ротань

304-1

341

3

Сімініченко А.

Ротань

414-1

351

4

Рибкін

Відсутня

 

351

1

Боговіна

Левицький

413-1

341

2

Боговіна

Наконечна

326-2

332

2

Мокрані

Євдокімова

427-2

211

2

Чебукіна

Дядюн, Кузнецова

228-3

332

1

Євдокімова

Васеньова

419-2

212

4

Чебукіна

Крижановська

236-3

171

2

Лебедь

Береговий

Сп.зал

171

4

Мадаєва

Відсутня

 

171

1

Кумановський

Воронова

403-1

171

3

Заболотна

Пестушко

305-1

191

2

Шкарбуль

Краус

233-3

191

3

Шкарбуль

Куліковська

411-1

261

4

Шкарбуль ЗНО

Савчук

326-3

205

3

Куліковська

Мадаєва

407-1

205

2

Мадаєва

Куліковська

411-1

172

4

Додатково

(Воронова)

403-1

132

4

Додатково

Коцегубов

Сп.зал

232

1

Клєпов

Коцегубов

Сп.зал

231

3

Клєпов

Савченко

131-2

191

1

Коцегубов

Кузякіна

402-1

181

3

Подберезня

Семакова

311-1

112

1

Заболотна

Литвиненко

312-1

131

2

Заболотна

Куцак

303-1

172

2

Кумановський

Філовська

218-2

105

2

Філовська

Семакова

311-1

105

3

Куценко

Філовська

218-2

172

1

Устінова

Осадча

410-1

181

2

Устінова

Акуленко

Сп.зал

281

3

Рибкін

Сімініченко О.

405-1

261

1

Кузякіна

Відсутня

 

261

2

Ботвинюк

Комліченко

316-2

261

3

Савенок

Кузякіна

402-1

121

4

Ботвинюк

Відсутня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

151

1-4

Заболотна

406-1

152

1-4

Шершень

401-1

261

3

Савенок

310-1

132

2

Литвиненко

302-1

121

3

Литвиненко

413-1

212

1

Ботвинюк

414-1

352

2

Філонюк

403-1

111

3

Давиденко

312-1

251

2

Носова

243-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «16» квітня 2019 р.(вівторок, чисельник) 15/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

271

1

Матвієнко

106-1

272

1

Клєпов

423-2

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Клєпов

423-2

 

3

Клєпов

423-2

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Клєпов

423-2

 

4

Матвієнко

106-1

315

1

Яковенко

413-1

 

 

 

 

 

2

Багмет

136-3

 

 

 

 

 

3

Сафонов

231-3

 

 

 

 

282

2

Матвієнко

Носова

307-1

181

3

Савенок

Литвиненко

311-1

111

3

Литвиненко

Стегалюк

310-1

181

4

Куценко

Відсутня

 

111

1

Заболотна

Краус

233-3

111

2

Ботвинюк

Куліковська

411-1

131

1

Краус

Литвиненко

302-1

131

4

Литвиненко

Відсутня

 

132

1

Подозьорова

Заболотна

406-1

132

2

Шкарбуль

Осадча

410-1

132

3

Устінова

Шкарбуль

304-1

172

1

Шкарбуль

Філовська

218-2

172

2

Філовська

Воронова

301-1

172

4

Воронова

Відсутня

 

351

1

Багмет

Карлова

403-1

318

1

Аносова

Багмет

136-3

318

2

Левицький

Аносова

221-2

352

2

Цвєткова

Левицький

402-1

319

2

Боговіна

Шепель

316-2

319

3

Додатково

Живець

316-2

319

1

Живець

Сіліщенко

216-2

205

4

Матвієнко

Сімініченко О.

405-1

391

1

Боговіна

Живець

317-2

391

3

Живець

Ротань

301-1

291

3

Ротань

Цвєткова

324-2

291

2

Аблова

Ротань

305-1

291

4

Коцегубов

Аблова

317-2

261

2

Ротань

Аблова

317-2

381

2

Наконечна

Бабикін

243-3

381

3

Бабикін

Носова, Уткіна

Вц

251

3

Вічна

Акуленко

Сп.зал

251

4

Маляренко

Відсутня

 

251

1

Матвієнко

Вічна

414-1

231

1

Вічна

Савченко

131-2

171

2

Заболотна

Пестушко

324-2

232

1

Клєпов

Коцегубов

Сп.зал

231

3

Савченко

Вічна

414-1

312

3

Рибкін

Рябініна

229-3

341

1

Додатково

Наконечна

326-2

352

4

Рибкін

Відсутня

 

281

1

Рибкін

Відсутня

 

191

1

Семакова

Відсутня

 

191

2

Кузякіна

Семакова

311-1

151

1

Додатково

Лебедь

310-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

151

2-4

Заболотна

406-1

152

1-3

Шершень

401-1

205,282

1

Стегалюк

311-1

251

2

Арбузова

413-1

211

2

Чебукіна

323-2

112

3

Ботвинюк

403-1

321

3

Шепель

323-2

112

2

Стегалюк

303-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «15» квітня 2019 р.(понеділок, чисельник) 12/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

271

1

Матвієнко

106-1

272

1

Клєпов

423-2

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Клєпов

423-2

 

3

Клєпов

423-2

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Клєпов

423-2

 

4

Матвієнко

106-1

231

1

Клєпов

Васеньова

419-2

232

2

Клєпов

Вічна

414-1

231

4

Васеньова

Горішня, Свириденко

223, 225-2

172

2

Заболотна

Береговий

Сп.зал

332

4

Євдокімова

Дрозд

428-2

315

2

Гудович

Філонюк

312-1

315

1

Філонюк

Багмет

ВЦ

381

2

Філонюк

Уткіна

243-3

381

3

Уткіна

Максимова

241-3

381

1

Максимова

Філонюк

312-1

318

1

Гудович

Максимова

241-3

318

3

Сафонов

Багмет

ВЦ

352

3

Багмет

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

351

2

Левицький

Відсутня

 

351

3

Левицький

Боговіна

324-2

341

3

Боговіна

Наконечна

326-2

341

4

Наконечна

Боговіна

324-2

112

3

Давиденко

Стегалюк

310-1

191

1

Подберезня

Куліковська

411-1

111

3

Кумановський

Куліковська

411-1

181

1

Устінова

Семакова

311-1

181

2

Акуленко

Савенок

310-1

181

3

Семакова

Акуленко

Сп.зал

105

2

Сімініченко

Куліковська

411-1

105

4

Куліковська

Відсутня

 

105

3

Куцак

Сімініченко

405-1

132

3

Вічна

Литвиненко

302-1

191

3

Литвиненко

Семакова

311-1

132

4

Коцегубов

Відсутня

 

351

4

Додатково

Левицький

212-1

261

4

Рибкін

Відсутня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Групи 252, 272, 271, 382 йдуть на практику

 

 

 

Групи 251, 381 виходять на заняття

 

 

 

Заміна аудиторій

 

151

1-4

Заболотна

406-1

152

1-4

Шершень

401-1

352

1

Левицький

323-2

111

1

Давиденко

414-1

281

1

Савенок

407-1

281

3

Філонюк

414-1

251

3

Савенок

303-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «12» квітня 2019 р. 11/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

151

1

Стегалюк

303-1

152

1

Шершень

401-1

 

2

Рогоцька

407-1

 

2

Шершень

401-1

 

3

Рогоцька, Коленко

212-1

 

3

Шершень

401-1

 

4

 

 

 

4

 

 

319

1

Цвєткова

Сіліщенко

216-2

112

1

Стегалюк

Рибкін

Сп.зал

112

2

Рибкін

Стегалюк

310-1

232

1

Шкарбуль ЗНО

Свириденко, Горішня

225, 223-2

221

1

Свириденко, Старушок

Федіна

407-1

221

2

Федіна

Свириденко, Старушок

225-2, 309-1

232

4

Клєпов

Шкарбуль ЗНО

407-1

382

3

Бабикін

Уткіна

243-3

211

3

Дядюн, Кузнецова

Кумановський

302-1

211

2

Кумановський

Дядюн, Кузнецова

228-3

312

3

Боговіна

Рябініна

229-3

391

2

Боговіна

Відсутня

 

391

4

Додатково

Савчук

324-2

331

3

Васеньова

Дрозд

428-2

332

3

Дрозд

Коцегубов

Сп.зал

181

1

Литвиненко

Акуленко

Сп.зал

131

2

Краус

Подозьорова

302-1

191

3

Краус

Савенок

420-2

191

2

Шкарбуль

Семакова

311-1

105

2

Семакова

Акуленко

Сп.зал

105

1

Акуленко

Семакова

311-1

282

3

Савенок

Сімініченко

405-1

281

4

Рибкін

Матвієнко

106-1

252

1

Філонюк

Маляренко, 1п

212-1

252

2

Ботвинюк

Носова,  Маляренко

212-1

252

3

Носова,  Маляренко

Ботвинюк

419-2

131

3

Коцегубов

Заболотна

406-1

318

2

Аносова

Левицький

307-1

221

3

Кузякіна

Наконечна

326-2

221

4

Ботвинюк

Акуленко

Сп.зал

181

3

Акуленко

Семакова

311-1

171

2

Береговий

Заболотна

406-1

172

1

Береговий

Заболотна

406-1

111

1

Ботвинюк

Куліковська

411-1

261

4

Ротань

Рибкін

Сп.зал

341

4

Додатково

Ротань

403-1

105

3

Куценко

Куцак

303-1

281

3

Куцак

Максимова

241-3

372

2

Горішня, Зіменс

Обіход

155-5

372

3

Обіход

Горішня, Зіменс

223, 225-2

272

2

Гладков

Кумановський

312-1

272

3

Кумановський

Гладков

307-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

321

3

Пестушко, 2п

219-2

111

2

Устінова

419-2

318

3

Коленко

402-1

232

2

Савенок

428-2

231

1

Савенок

301-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «11» квітня 2019 р.(четвер, знаменник) 10/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

151

1

Рогоцька

218-2

152

1

Шершень

401-1

 

2

Рогоцька, Коленко

212-1

 

2

Шершень

401-1

 

3

Рогоцька, Коленко

212-1

 

3

Шершень

401-1

 

4

 

 

 

4

 

 

171

3

Удод

Заболотна

406-1

382

3

Бездворний

Коцегубов

Сп.зал

382

1

Петречків

Бездворний

243-3

252

2

Маляренко

Акуленко

Сп.зал

252

1

Акуленко

Маляренко

212-1

318

3

Воробйова

Багмет

136-3

351

3

Багмет

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

351

1

Рибкін

Багмет

231-3

252

3

Сіліщенко, Петречків

Карлова

413-1

351

2

Рослякова

Левицький

305-1

105

3

Мадаєва

Литвиненко

312-1

105

1

Литвиненко

Куценко

310-1

371

1

Шепель

Береговий

Сп.зал

205

1

Береговий

Сімініченко

405-1

391

2

Боговіна

Аблова

317-2

391

1

Аблова

Ротань

311-1

181

2

Краус

Сімініченко

405-1

112

3

Устінова

Стегалюк

310-1

312

3

Бабенко

Рябініна

229-3

312

1

Рябініна

Кузнецова

236-3

231

1

Коцегубов

Вічна

414-1

315

2

Наумкіна

Багмет

136-3

318

2

Багмет

Аносова

221-2

111

1

Краус

Литвиненко

305-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

382

2

Філонюк

231-3

131

2

Давиденко

403-1

191

3

Савенок

326-3

112

1

Давиденко

326-3

291

3

Ротань

304-1

112

2

Литвиненко

311-1

282

1

Ботвинюк

420-2

171

1

Пестушко

423-2

282

2

 Носова

106-1

 

 

 

 

на «10» квітня 2019 р.(середа, знаменник) 09/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

151

1

Рогоцька, Коленко

212-1

152

1

Шершень

401-1

 

2

Рогоцька, Коленко

212-1

 

2

Шершень

401-1

 

3

Рогоцька, Коленко

212-1

 

3

Шершень

401-1

 

4

Рогоцька

311-1

 

4

Шершень

401-1

305

1

Кучеренко

218-2

 

 

 

 

 

2

Матвієнко

106-1

 

 

 

 

 

3

Матвієнко

106-1

 

 

 

 

 

4

Наумкіна

214-2

 

 

 

 

121

1

Краус

Литвиненко

311-1

112

3

Краус

Устінова

307-1

121

2

Удод

Береговий

Сп.зал

221

3

Акуленко

Кумановський

302-1

105

3

Куценко

Сімініченко

405-1

105

1

Сімініченко

Куценко

305-1

105

2

Філовська

Куліковська

411-1

112

2

Стегалюк

Рибкін

Сп.зал

111

2

Рибкін

Давиденко

414-1

111

3

Давиденко

Литвиненко

311-1

121

3

Литвиненко

Удод

304-1

172

3

Удод

Заболотна

406-1

171

3

Заболотна

Береговий

Сп.зал

171

4

Мадаєва

Заболотна

406-1

272

3

Береговий

Савчук, Павліченко

219,222-2

205

1

Аносова

Сімініченко

405-1

252

4

Додатково

Маляренко, 1П

212-1

351

1

Боговіна

Левицький

428-2

341

2

Боговіна

Філовська

323-2

121

4

Ботвинюк

Відсутня

 

315

1

Сафонов

Філонюк

136-3

332

4

Гончарова,  Пестушко

Відсутня

 

352

4

Рибкін

Відсутня

 

261

1

Кузякіна

Шкарбуль ЗНО

310-1

261

4

Шкарбуль ЗНО

Відсутня

 

281

3

Рибкін

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

281

1

Сіліщенко, Петречків

Відсутня

 

191

2

Шкарбуль

Семакова

311-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

132

2

Литвиненко

312-1

205

2

Мадаєва

304-1

252

2

Савенок

303-1

221

1

Пестушко, 2п

219-2

261

3

Савенок

414-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «09» квітня 2019 р.(вівторок, знаменник) 08/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

151

1

Рогоцька

413-1

152

1

Шершень

401-1

 

2

Рогоцька, Коленко

212-1

 

2

Шершень

401-1

 

3

Рогоцька, Коленко

212-1

 

3

Шершень

401-1

 

4

Рогоцька, Коленко

212-1

 

4

Шершень

401-1

305

1

Кучеренко

301-1

 

 

 

 

 

2

Матвієнко

106-1

 

 

 

 

 

3

Наумкіна

214-2

 

 

 

 

172

1

Шкарбуль

Заболотна

406-1

111

1

Заболотна

Устінова

310-1

318

2

Левицький

Багмет

136-3

351

3

Левицький

Багмет

236-3

315

2

Багмет

Наумкіна

214-2

318

3

Багмет

Аносова

221-2

318

1

Аносова

Коленко

307-1

351

1

Багмет

Філонюк

243-3

352

4

Рибкін

Левицький

305-1

332

2

Дрозд

Євдокімова

427-2

221

3

Наконечна

Рябініна

229-3

221

2

Акуленко

Осадча

410-1

131

2

Лебедь

Давиденко

414-1

132

1

Подозьорова

Коцегубов

Сп.зал

131

1

Краус

Відсутня

 

261

2

Ротань

Савенок

420-2

291

3

Ротань

Цвєткова

324-2

282

4

Філонюк

Стегалюк ЗНО

311-1

205

2

Мадаєва

Сімініченко

405-1

105

1

Акуленко

Литвиненко

302-1

252

4

Акуленко

Відсутня

 

252

3

Маляренко

Ботвинюк ЗНО

311-1

252

1

Ботвинюк ЗНО

Маляренко, 2п

212-1

112

3

Ботвинюк

Стегалюк

406-1

391

1

Боговіна

Савчук

324-2

391

3

Живець

Відсутня

 

181

2

Краус

Куценко

303-1

191

3

Краус

Шкарбуль

312-1

211

4

Краус,  Філовська

Дядюн, Кузнецова

228-3

181

4

Куценко

Відсутня

 

205

1

Стегалюк ЗНО

Відсутня

 

205

4

Матвієнко

Стегалюк ЗНО

311-1

282

1

Стегалюк ЗНО

Матвієнко

106-1

282

2

Матвієнко

Куліковська

411-1

232

1

Клєпов

Савенок

423-2

271

2

Зіменс

Рослякова

403-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

131

4

Литвиненко

312-1

111

2

Ботвинюк

304-1

111

3

Литвиненко

301-1

112

2

Стегалюк

310-1

281

4

Носова

405-1

132

2

Шкарбуль

305-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «08» квітня 2019 р.(понеділок, знаменник) 05/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

151

1

Рогоцька

310-1

152

1

Шершень

401-1

 

2

Рогоцька

307-1

 

2

Шершень

401-1

 

3

Рогоцька, Коленко

212-1

 

3

Шершень

401-1

 

4

Рогоцька, Коленко

212-1

 

4

Шершень

401-1

305

1

-

 

 

 

 

 

 

2

Кучеренко

326-2

 

 

 

 

 

3

Матвієнко

106-1

 

 

 

 

 

4

-

 

 

 

 

 

231

1

Клепов

Вічна

414-1

315

2

Гудович

Філонюк

236-3

382

3

Наконечна

Наумкіна

214-2

341

4

Наконечна

Філовська

326-2

232

4

Філовська, Пестушко

Савенок

305-1

181

2

Акуленко

Сімініченко О.

405-1

105

2

Сімініченко О.

Куцак

303-1

105

3

Куцак

Сімініченко О.

405-1

105

1

Філовська

Куліковська

411-1

105

4

Куліковвська

відсутня

 

341

2

Боговіна

Сімініченко А.

324-2

341

3

Боговіна

Філовська

324-2

282

3

Філовська

Куліковська

411-1

181

1

Устінова

відсутня

 

261

1

Аблова

відсутня

 

291

3

Аблова

Цвєткова

319-2

211

2

Дядюн, Кузнецова

Кумановський

302-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Групи 311, 371 йдуть на практику

 

 

 

Групи 281, 282, 312 виходять на заняття       

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

281

3

Філонюк

231-3

112

3

Давиденко

301-1

111

1

Давиденко

307-1

191

3

Литвиненко

310-1

191

2

Шкарбуль

310-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «05» квітня 2019 р.(п’ятниця, чисельник) 04/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

281

1

Матвієнко

106-1

282

1

Шершень

401-1

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Шершень

401-1

 

3

Шершень

401-1

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Шершень

401-1

 

4

Матвієнко

106-1

151

1

Рогоцька

312-1

152

1

Заболотна

406-1

 

2

Рогоцька

302-

 

2

Заболотна

406-1

 

3

Рогоцька, Коленко

212-1

 

3

Заболотна

406-1

 

4

Рогоцька

302-1

 

4

 

 

305

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

Наумкіна

214-2

 

 

 

4

Наумкіна

214-2

 

 

205

4

Матвієнко

Куліковська

411-1

252

1

Філонюк

Маляренко, 1п

212-1

331

1

Євдокімова

Дрозд

428-2

332

2

Євдокімова

Коцегубов

Сп.зал

382

2

Коцегубов

Уткіна

243-3

111

3

Рибкін

Стегалюк

310-1

372

3

Шепель

Павліченко, Гончарова

219,222-2

131

1

Лебедь

Давиденко

310-1

171

3

Лебедь

Шкарбуль

301-1

391

3

Ротань

Савчук

220-2

291

3

Савчук, Філовська

Савенок

303-1

261

4

Ротань

Відсутня

 

205

2

Мадаєва

Подберезня

312-1

205

3

Подберезня

Аносова

221-2

318

4

Максимова

Воробйова

420-2

105

1

Акуленко

Куліковська

411-1

181

3

Акуленко

Сімініченко О.

405-1

181

2

Сімніченко О.

Куценко

310-1

205

1

Сімініченко О.

Береговий

Сп.зал

172

1

Береговий

Відсутня

 

352

3

Левицький, Багмет

Цветкова

319-2

211

2

Кумановський

Федіна

407-1

252

3

Маляренко

Ботвинюк

312-1

252

2

Ботвинюк

Маляренко

212-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

272

2

Гладков

301-1

181

1

Литвиненко

311-1

232

2

Савенок

411-1

231

1

Савенок

302-1

318

3

Коленко

212-1

111

2

Устінова

413-1

371

2

Горішня

317-2

382

4

Маляренко

406-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «04» квітня 2019 р.(четвер, чисельник) 03/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

281

1

Матвієнко

106-1

282

1

Шершень

401-1

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Шершень

401-1

 

3

Шершень

401-1

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Шершень

401-1

 

4

Матвієнко

106-1

151

1

  Рогоцька

403-1

152

1

Заболотна

406-1

 

2

Рогоцька, Коленко

212-1

 

2

Заболотна

406-1

 

3

Рогоцька, Коленко

212-1

 

3

Заболотна

406-1

 

4

 

 

 

4

Заболотна

406-1

305

1

Наумкіна

214-2

 

 

 

2

Наумкіна

214-2

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

205

3

Матвієнко

відсутня

 

111

3

Куліковська

Кумановський

302-1

221

3

Кумановський

Ботвинюк

305-1

372

1

Шепель

Гладков

155-5

319

3

Шепель

Живець

322-2

351

3

Живець

Рослякова

403-1

351

2

Рослякова

Живець

316-2

341

2

Ротань

Сімініченко

326-2

291

3

Ротань

Аблова

317-2

352

1

Рослякова

Філонюк

243-3

132

1

Заболотна

Вічна

414-1

172

2

Заболотна

Удод

304-1

105

3

Мадаєва

Куценко

310-1

232

2

Горішня, Свириденко

Савенок

310-1

231

3

Горішня, Свириденко

Коцегубов

Сп.зал

231

1

Коцегубов

Клепов

423-2

371

2

Сорокін

Гладков

158-5

212

2

Крижановська

Дядюн

228-3

211

3

Крижановська

Дядюн

228-3

312

1

Рябініна

Кузнецова

231-3

311

3

Рябініна

Павліченко

219-2

372

3

Гончарова, Павліченко

Береговий

Сп.зал

221

1

Чебукіна

Кузякіна

402-1

318

1

Максимова

Аносова

221-2

272

1

Осадча

Удод

304-1

121

2

Осадча

Краус

233-3

181

2

Краус

Куценко

305-1

181

3

Куценко

Краус

231-3

172

3

Осадча

Шкарбуль

411-1

132

3

Шкарбуль

Куцак

303-1

252

1

Акуленко

Маляренко, 2п

212-1

112

2

Литвиненко

Устінова

411-1

131

3

Куцак

відсутня

 

382

2

Філонюк

Носова

 

105

2

Куліковська

Куцак

303-1

205

4

Куліковська ЗНО

відсутня

 

111

2

Стегалюк

Ботвинюк

307-1

112

3

Устінова

відсутня

 

315

2

Наумкіна

Коленко

212-1

105

1

Литвиненко

відсутня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

131

1

Устінова

410-1

319

1

Савенок

310-1

318

2

Багмет

218-2

318

3

Воробйова

427-2

191

3

Савенок

414-1

272

2

Зіменс

243-3

271

3

Зіменс

241-3

232

3

Філовська

428-2

171

2

Шкарбуль

311-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «03» квітня 2019 р.(середа, чисельник) 02/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

281

1

Матвієнко

106-1

282

1

Шершень

401-1

 

2

Шершень

401-1

 

2

Матвієнко

106-1

 

3

Шершень

401-1

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Сімініченко ЗНО

405-1

 

4

 

 

151

1

  Рогоцька, Коленко

212-1

152

1

Заболотна

406-1

 

2

Рогоцька, Коленко

212-1

 

2

Заболотна

406-1

 

3

Рогоцька

310-1

 

3

Заболотна

406-1

 

4

Рогоцька

307-1

 

4

Заболотна

406-1

305

1

 

 

 

 

 

2

Воробйова

427-2

 

 

 

3

Наумкіна

214-2

 

 

 

4

Матвієнко

106-1

 

 

372

3

Гладков

Обіход

155-5

371

4

Якушенко

Гладков

301-1

272

3

Береговий

Гладков

301-1

332

3

Дрозд

Мокрані

428-2

331

3

Євдокімова, Мокрані

Коцегубов

Сп.зал

171

2

Лебедь

Береговий

Сп.зал

311

2

Береговий

Савчук

218-2

205

2

Мадаєва

Сімініченко

405-1

171

4

Мадаєва

Відсутня

-

371

1

Якушенко КП

Відсутня

-

312

3

Крижановська

Павліченко

220-2

371

3

Павліченко, Гончарова

Гоіршня, Зіменс

223, 225-2

371

2

Горішня, Зіменс

Гладков

301-1

252

4

Додатково

(Маляренко), 1п

212-1

312

1

Рябініна

Дядюн

228-3

271

3

Рябініна

Рослякова

403-1

211

2

Чебукіна

Дядюн, Кузнецова

228-3,231-3

212

4

Чебукіна

Кумановський

302-1

382

1

Максимова

Філонюк

236-3

291

4

Філовська, Савчук

Коцегубов

Сп.зал

105

2

Філовська

Куліковська

411-1

112

1

Заболотна

Литвиненко

311-1

131

2

Заболотна

Краус

236-3

171

3

Заболотна

Кумановський

302-1

171

1

Кумановський

Відсутня

-

221

3

Акуленко

Кузякіна

402-1

312

2

Кузнецова

Бабенко

229-3

312

4

Бабенко

Кузнецова

231-3

231

2

Савчук, Пестушко

Клепов

423-2

231

3

Клепов

Савчук, Пестушко

216, 218-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

132

2

Литвиненко

312-1

252

2

Савенок

414-1

121

3

Литвиненко

413-1

261

3

Савенок

310-1

 

     

211

3

Філонюк

414-1

112

2

Стегалюк

310-1

352

3

Левицький, Коленко

427-2

252

3

Носова

311-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «02» квітня 2019 р.(вівторок, чисельник) 01/04/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

281

1

Матвієнко

106-1

282

1

Шершень

401-1

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Шершень

401-1

 

3

Шершень

401-1

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

 

 

 

4

 

 

151

1

Рогоцька

301-1

152

1

Ботвинюк

307-1

 

2

Рогоцька, Коленко

212-1

 

2

Заболотна

406-1

 

3

Рогоцька

312-1

 

3

Заболотна

406-1

 

4

Рогоцька, Коленко

212-1

 

4

Заболотна

406-1

252

3

Маляренко

Ботвинюк ЗНО

420-2

252

1

Ботвинюк ЗНО

Маляренко

212-1

112

3

Ботвинюк

Стегалюк

311-1

112

2

Стегалюк

Устінова

414-1

372

2

Савченко

Обіход

155-5

231

3

Савченко

Куцак

303-1

131

3

Куцак

Лебедь

310-1

131

2

Лебедь

Куцак

303-1

231

4

Куцак

Савенок

303-1

371

1

Шепель

Відсутня

-

371

3

Гладков

Горішня, Зіменс

223, 225-2

272

2

Гладков

Рослякова

403-1

205

4

Матвієнко

Сімініченко

405-1

171

2

Заболотна

Кумановський

302-1

261

2

Ротань

Осадча

410-1

291

3

Ротань

Кузякіна

402-1

232

3

Горішня, Свириденко

Вічна

414-1

372

3

Обіход

Береговий

Сп.зал

172

3

Береговий

Шкарбуль

419-2

172

1

Шкарбуль

Відсутня

 

312

3

Рибкін

Рябініна

229-3

332

1

Гончарова, Пестушко

Дрозд

428-2

331

3

Гончарова, Пестушко

Євдокімова

427-2

311

1

Береговий

Кузнєцова

231-3

311

3

Бабенко

Боговіна

324-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

181

3

Савенок

405-1

152

1

Давиденко

419-2

315

2

Багмет

219-2

111

3

Литвиненко

413-1

181

4

Куценко

310-1

131

4

Литвиненко

413-1

132

2

Шкарбуль

304-1

311

3

Бабенко

231-3

252

2

Філонюк, Носова

301-1

111

2

Ботвинюк

411-1

171

3

Воронова

301-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «01» квітня 2019 р.(понеділок, чисельник) 29/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

281

1

Матвієнко

106-1

282

1

Шершень

401-1

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Шершень

401-1

 

3

Шершень

401-1

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Шершень

401-1

 

4

Матвієнко

106-1

151

1

Рогоцька

307-1

152

1

Заболотна

406-1

 

2

    Рогоцька

311-1

 

2

Заболотна

406-1

 

3

Рогоцька

319-2

 

3

Заболотна

406-1

 

4

Рогоцька, Коленко

212-1

 

4

Заболотна

406-1

252

4

Матвієнко

Карлова, Арбузова

413-1

172

2

Заболотна

Воронова

301-1

319

2

Шепель

Савенок

302-1

352

3

Багмет, Носова

Цвєткова

323-2

261

2

Савчук

Ротань

405-1

291

3

Аблова

Ротань

405-1

105

1

Філовська

Сімініченко

405-1

105

2

Сімініченко

Литвиненко

310-1

205

2

Філовська

Кучеренко

312-1

205

3

Кучеренко

Куліковська

411-1

305

2

Кучеренко

Наконечна

326-2

305

1

Наконечна

Кучеренко

310-1

232

4

Філовська, Пестушко

Савенок

407-1

112

3

Давиденко

Стегалюк

310-1

331

1

Дрозд

Євдокімова, Мокрані

427-2

331

3

Євдокімова, Мокрані

Дрозд

428-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Групи 151, 152, 251, 361, 381, 281, 282йдуть на практику

 

 

 

Групи 131, 132, 221виходять на заняття

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

372

3

Гладков

301-1

371

2

Гладков

307-1

112

3

Давиденко

307-1

111

1

Давиденко

407-1

191

3

Литвиненко

312-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «29» березня 2018 р.(п ятниця, знаменник) 28/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

361

1

Петречків

218-2

 

 

 

 

 

2

Цвєткова

323-2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

152

2

Акуленко

Литвиненко

405-1

382

3

Бабикін

Уткіна

243-3

341

3

Живець

Сімініченко

323-2

341

1

Сімініченко

відсутня

-

151

2

Лебедь

Стегалюк

310-1

171

3

Лебедь

Воронова

402-1

171

1

Воронова

Кумановський

302-1

305

2

Наумкіна

Воробйова

301-1

305

4

Додатково

Матвієнко

106-1

332

1

Пестушко, Гончарова

Дрозд

428-2

332

3

Дрозд

Євдокімова

427-2

331

2

Пестушко, Гончарова

Куцак

303-1

111

3

Рибкін

Стегалюк

310-1

291

1

Осадча

Цвєткова

323-2

319

1

Цвєткова

Відсутня

-

319

3

Додатково

Цвєткова

319-2

281

4

Рибкін

Відсутня

-

105

1

Акуленко

Куліковська

411-1

271

4

Свириденко, Старушок

Сорокін

158-5

271

3

Сорокін

Свириденко, Старушок

225-2, 309-1

371

3

Шепель

Сорокін

158-5

205

1

Сімініченко

Матвієнко

106-1

181

2

Сімініченко

Краус

231-3

232

4

Клєпов

Васеньова

419-2

332

4

Васеньова

Відсутня

-

341

2

Філовська

Наконечна

326-2

291

3

Філовська, Савчук

Ботвинюк

326-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

281

1

Носова

311-1

181

1

Литвиненко

410-1

231

1

Савенок

402-1

252

2

Ботвинюк

305-1

232

2

Савенок

413-1

151

3

Литвиненко

305-1

282

3

Савенок

410-1

351

1

Живець

316-2

131

1-4

Заболотна

406-1

382

4

Маляренко

407-1

112

1

Стегалюк

310-1

111

2

Устінова

407-1

318

3

Коленко

219-2

132

1-4

Шершеь

401-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «28» березня 2019 р. ( четвер, знаменник) 27/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

361

1

Боговіна

319-2

 

 

 

 

 

2

Цвєткова

323-2

 

 

 

 

 

3

Живець

316-2

 

 

 

 

172

2

Заболотна

Шкарбуль

303-1

282

4

Сімініченко ЗНО

Відсутня

 

281

3

Сімініченко

Носова, Рогоцька

ВЦ, 212-1

305

3

Додатково

Матвієнко

106-1

205

3

Матвієнко

Куліковська

411-1

111

3

Куліковська

Литвиненко

302-1

311

1

Крижановська

Кузнецова

231-3

311

2

Кузнецова

Рябініна

229-3

311

3

Рябініна

Боговіна

323-2

312

3

Бабенко

Дядюн

228-3

261

3

Комліченко

Савчук

427-2

172

1

Філовська

Воронова

403-1

211

2

Філовська, Савчук

Чебукіна

319-2

232

3

Філовська, Пестушко

Вічна

414-1

291

3

Ротань

Коцегубов

Сп.зал

391

1

Аблова

Відсутня

 

391

2

Боговіна

Савчук

324-2

391

3

Савчук

Ротань

311-1

261

1

Кузякіна

Аблова

317-2

371

2

Сорокін

Береговий

Сп.зал

151

3

Вічна

Стегалюк

303-1

171

2

Шкарбуль

Удод

304-1

171

3

Удод

Лебедь

310-1

271

2

Береговий

Федіна

407-1

351

3

Багмет

Карлова

243-3

351

1

Рибкін

Левицький

241-3

352

1

Рослякова

Сіліщенко, Петречків

216, 221-2

318

3

Воробйова

Аносова

221-2

382

1

Петречків

Маляренко

304-1

381

1

Сіліщенко,  Аносова

Наконечна

326-2

351

2

Рослякова

Філонюк

403-1

382

2

Філонюк

Бабикін

241-3

291

2

Коцегубов

Аблова

317-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

131

1-

Заболотна

406-1

318

2

Багмет

136-3

132

1-4

Шершень

401-1

105

1

Литвиненко

402-1

191

3

Савенок

405-1

112

2

Литвиненко

405-1

282

1

Ботвинюк

218-2

271

3

Зіменс

231-3

281

3

Савенок

326-2

105

3

Мадаєва

304-1

372

1

Шепель

423-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «27» березня 2019 р. ( середа, знаменник) 26/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

361

1

Цвєткова

323-2

 

 

 

 

 

2

Петречків

218-2

 

 

 

 

 

3

Живець

316-2

 

 

 

 

112

1

Заболотна

Литвиненко

312-1

171

3

Заболотна

Мадаєва

410-1

105

1

Сімініченко

Філовська

326-2

282

2

Сімініченко

Береговий

Сп.зал

281

4

Сімініченко ЗНО

Відсутня

 

152

1

Литвиненко

Акуленко

Сп.зал

171

4

Мадаєва

Відсутня

 

105

2

Філовська

Семакова

311-1

311

2

Береговий

Кузнецова

231-3

312

2

Кузнецова

Крижановська

236-3

311

4

Бабенко

Відсутня

 

221

4

КузякінаЗНО

Відсутня

 

261

1

Кузякіна

Шкарбуль ЗНО

405-1

212

3

Кузякіна

Рибкін

Сп.зал

261

4

Шкарбуль ЗНО

Ротань

302-1

261

3

Савенок

Савчук

218-2

281

3

Рибкін

Савенок

402-1

352

4

Рибкін

Відсутня

 

331

2

Васеньова

Євдокімова

427-2

232

3

Васеньова

Свириденко, Горішня

223, 225-2

331

3

Євдокімова

Мокрані

420-2

332

3

Дрозд

Коцегубов

Сп.зал

332

4

Гончарова, Пестушко

Відсутня

 

381

3

Коцегубов

Наконечна

326-2

232

4

Вічна

Шкарбуль

411-1

291

2

Цвєткова

Ротань

403-1

151

1

Стегалюк

Вічна

414-1

391

3

Живець

Ротань

303-1

391

4

Додатково

Боговіна

324-2

312

3

Рябініна

Павліченко

219-2

371

3

Гончарова, Павліченко

Якушенко

307-1

371

4

Якушенко

Гончарова, Павліченко

221, 222-2

311

1

Додатково

Павліченко

219-2

315

1

Сафонов

Багмет

136-3

315

4

Додатково

Філонюк

136-3

282

4

Береговий

Максимова

241-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

131

1-4

Заболотна

406-1

205

2

Мадаєва

410-1

132

1-4

Шершень

401-1

351

3

Філонюк

229-3

121

3

Литвиненко

302-1

171

1

Кумановський

302-1

252

2

Савенок

405-1

105

3

Куценко

407-1

 

 

 

 

 

 

 

 

26/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

361

1

Цвєткова

323-2

 

 

 

 

 

2

Петречків

218-2

 

 

 

 

 

3

Живець

316-2

 

 

 

 

112

1

Заболотна

Литвиненко

312-1

171

3

Заболотна

Мадаєва

410-1

105

1

Сімініченко

Філовська

326-2

282

2

Сімініченко

Береговий

Сп.зал

281

4

Сімініченко ЗНО

Відсутня

 

152

1

Литвиненко

Акуленко

Сп.зал

171

4

Мадаєва

Відсутня

 

105

2

Філовська

Семакова

311-1

311

2

Береговий

Кузнецова

231-3

312

2

Кузнецова

Крижановська

236-3

311

4

Бабенко

Відсутня

 

221

4

КузякінаЗНО

Відсутня

 

261

1

Кузякіна

Шкарбуль ЗНО

405-1

212

3

Кузякіна

Рибкін

Сп.зал

261

4

Шкарбуль ЗНО

Ротань

302-1

261

3

Савенок

Савчук

218-2

281

3

Рибкін

Савенок

402-1

352

4

Рибкін

Відсутня

 

331

2

Васеньова

Євдокімова

427-2

232

3

Васеньова

Свириденко, Горішня

223, 225-2

331

3

Євдокімова

Мокрані

420-2

332

3

Дрозд

Коцегубов

Сп.зал

332

4

Гончарова, Пестушко

Відсутня

 

381

3

Коцегубов

Наконечна

326-2

232

4

Вічна

Шкарбуль

411-1

291

2

Цвєткова

Ротань

403-1

151

1

Стегалюк

Вічна

414-1

391

3

Живець

Ротань

303-1

391

4

Додатково

Боговіна

324-2

312

3

Рябініна

Павліченко

219-2

371

3

Гончарова, Павліченко

Якушенко

307-1

371

4

Якушенко

Гончарова, Павліченко

221, 222-2

311

1

Додатково

Павліченко

219-2

315

1

Сафонов

Багмет

136-3

315

4

Додатково

Філонюк

136-3

282

4

Береговий

Максимова

241-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

131

1-4

Заболотна

406-1

205

2

Мадаєва

410-1

132

1-4

Шершень

401-1

351

3

Філонюк

229-3

121

3

Литвиненко

302-1

171

1

Кумановський

302-1

252

2

Савенок

405-1

105

3

Куценко

407-1

 

 

 

 

 

 

 

 

на «26» березня 2018 р.(вівторок, знаменник) 25/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

311

1

Додатково

Савчук

419-2

111

1

Заболотна

Литвиненко

302-1

171

2

Заболотна

Удод

304-1

171

1

Удод

Заболотна

406-1

111

3

Литвиненко

Кумановський

302-1

111

2

Ботвинюк

Куліковська

411-1

121

3

Кумановський

Краус

233-3

191

3

Краус

Куліковська

411-1

205

3

Куліковська

Матвієнко

106-1

205

4

Матвієнко

Куліковська

411-1

191

4

Куліковська

Відсутня

 

305

3

Акуленко

Наконечна

326-2

305

4

Додатково

Матвієнко

106-1

172

2

Філовська

Осадча

410-1

172

4

Воронова

Відсутня

 

181

1

Сімініченко

Подберезня

312-1

281

3

Сімініченко

Куцак

303-1

181

2

Краус

Куценко

303-1

181

4

Куценко

Відсутня

 

361

2

Боговіна

Цвєткова

323-2

352

2

Цвєткова

Левицький

423-2

318

2

Левицький

Аносова

221-2

318

1

Аносова

Левицький

241-3

319

3

Додатково

Комліченко

316-2

319

2

Комліченко

Шепель

324-2

318

4

Додатково

Воробйова

305-1

315

4

Додатково

Наумкіна

214-2

232

1

Клєпов

Коцегубов

Сп.зал

382

1

Максимова

Відсутня

 

382

4

Додатково

Максимова

241-3

391

2

Савчук

Ротань

305-1

311

4

Савчук

Відсутня

 

261

2

Ротань

Комліченко

316-2

261

4

Комліченко

Ротань

311-1

251

1

Матвієнко

Маляренко

106-1

251

4

Маляренко

Арбузова

413-1

252

3

Маляренко

Карлова

413-1

251

2

Арбузова

Акуленко

Сп.зал

382

2

Маляренко

Бабикін

243-3

381

1

Філонюк

Наконечна

326-2

381

2

Наконечна

Філонюк

326-2

252

2

Філонюк

Маляренко

413-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

131

2-4

Заболотна

406-1

112

2

Стегалюк

310-1

132

1-4

Шершень

401-1

181

3

Савенок

405-1

112

3

Ботвинюк

403-1

212

1

Кумановський

302-1

315

2

Багмет

136-3

391

3

Живець

322-2

152

1

Давиденко

405-1

381

4

Бездворний

243-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «25» березня 2019 р. ( понеділок, знаменник) 22/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

315

2

Гудович

Філонюк

312-1

381

2

Філонюк

Уткіна

243-3

382

2

Уткіна

Бабикін

405-1

305

3

Наумкіна

Матвієнко

106-1

172

2

Заболотна

Осадча

410-1

172

1

Осадча

Шкарбуль

410-1

261

3

Осадча

Савчук

319-2

272

3

Савчук, Павліченко

Рослякова

403-1

272

1

Рослякова

Рябініна

229-3

105

2

Сімініченко

Семакова

311-1

282

1

Сімініченко

Береговий

Сп.зал

205

4

Сімініченко

Мадаєва

405-1

205

1

Береговий

Куліковська

411-1

191

3

Литвиненко

Куліковська

411-1

232

1

Коцегубов

Васеньова

419-2

231

2

Коцегубов

Савченко

131-2

232

4

Філовська, Пестушко

Коцегубов

Сп.зал

151

1

Петречків

Стегалюк

310-1

361

1

Додатково

Петречків

218-2

312

3

Крижановська

Павліченко

221-2

318

1

Гудович

Багмет

136-3

318

3

Сафонов

Максимова

241-3

319

4

Додатково

Шепель

317-2

152

4

Краус

Відсутня

 

312

4

Рибкін

Кузнецова

228-3

311

4

Додатково

Рябініна

229-3

232

3

Васеньова

Вічна

414-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група 321 йде на практику

 

 

 

Групи 382, 391 були зміни в розкладі

 

 

 

Заміна аудиторій

 

132

1-4

Шершень

401-1

181

1

Устінова

303-1

131

1-4

Заболотна

406-1

205

2

Філовська

326-2

251

3

Савенок

307-1

371

2

Гладков

307-1

111

1

Давиденко

405-1

351

3

Левицький

407-1

112

3

Давиденко

310-1

211

3

Філонюк

301-1

315

1

Філонюк

319-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «22» березня 2019 р. 21/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

131

1

Рогоцька

413-1

 

 

 

 

 

2

Рогоцька

419-2

 

 

 

 

 

3

Рогоцька

423-2

 

 

 

 

 

4

Заболотна

406-1

 

 

 

 

431

1

Дрозд

428-2

432

1

Савченко

131-2

 

2

Дрозд

428-2

 

2

Шаброва   

420-2

 

3

 

 

 

3

Євдокімова

427-2

311

2

Крижановська

Кузнецова

402-1

181

2

Сімініченко

Куцак

303-1

105

3

Куценко

Куліковська

411-1

112

3

Куліковська

Устінова

231-3

211

1

Чебукіна

Федіна

407-1

212

2

Чебукіна

Федіна

407-1

211

3

Дядюн, Кузнецова

Савчук, Філовська

219, 221-2

212

4

Дядюн

Кумановський

302-1

291

1

Осадча

Кузякіна

402-1

291

2

Цвєткова

Осадча

410-1

291

3

Савчук, Філовська

Цвєткова

323-2

212

3

Федіна

Кузякіна

402-1

251

3

Арбузова

Філонюк

420-2

251

2

Носова, Маляренко

Матвієнко

106-1

321

2

Литвиненко

Шепель

317-2

252

3

Носова,  Маляренко

Маляренко

413-1

252

4

Карлова

Акуленко

Сп.зал

382

3

Бабикін

Уткіна

243-3

172

2

Воронова

Заболотна

406-1

311

3

  Рябініна

Відсутня

 

311

1

Додатково

Рябініна

229-3

351

1

Карлова

Сіліщенко, Петречків

216,218-2

352

3

Левицький

Рослякова

403-1

271

4

Свириденко, Старушок

Осадча

410-1

281

1

Носова, Рогоцька

Савенок

410-1

231

1

Савенок

Куцак

303-1

381

4

Носова,  Уткіна

Коцегубов

Сп.зал

371

2

Горішня, Зіменс

Береговий

Сп.зал

151

1

Рибкін

Семакова

311-1

171

2

Береговий

Шкарбуль

307-1

191

2

Шкарбуль

Краус

233-3

191

3

Краус

Шкарбуль

410-1

205

1

Сімініченко

Матвієнко

106-1

305

3

Воробйова

Матвієнко

106-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

132

1-4

Шершень

401-1

382

4

Маляренко

413-1

205

2

Мадаєва

405-1

232

2

Савенок

301-1

111

1

Ботвинюк

406-1

152

1

Краус

233-3

171

1

Воронова

302-1

391

3

Ротань

311-1

112

1

Стегалюк

310-1

111

2

Устінова

319-2

318

3

Коленко

301-1

332

1

Пестушко, 2п

225-2

181

1

Литвиненко

411-1

331

2

Пестушко, 2п

225-2

252

2

Ботвинюк

413-1

321

3

Пестушко, 2п

225-2

151

3

Литвиненко

407-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «22» березня 2019 р. 21/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

131

1

Рогоцька

413-1

 

 

 

 

 

2

Рогоцька

419-2

 

 

 

 

 

3

Рогоцька

423-2

 

 

 

 

 

4

Заболотна

406-1

 

 

 

 

431

1

Дрозд

428-2

432

1

Савченко

131-2

 

2

Дрозд

428-2

 

2

Шаброва   

420-2

 

3

 

 

 

3

Євдокімова

427-2

311

2

Крижановська

Кузнецова

402-1

181

2

Сімініченко

Куцак

303-1

105

3

Куценко

Куліковська

411-1

112

3

Куліковська

Устінова

231-3

211

1

Чебукіна

Федіна

407-1

212

2

Чебукіна

Федіна

407-1

211

3

Дядюн, Кузнецова

Савчук, Філовська

219, 221-2

212

4

Дядюн

Кумановський

302-1

291

1

Осадча

Кузякіна

402-1

291

2

Цвєткова

Осадча

410-1

291

3

Савчук, Філовська

Цвєткова

323-2

212

3

Федіна

Кузякіна

402-1

251

3

Арбузова

Філонюк

420-2

251

2

Носова, Маляренко

Матвієнко

106-1

321

2

Литвиненко

Шепель

317-2

252

3

Носова,  Маляренко

Маляренко

413-1

252

4

Карлова

Акуленко

Сп.зал

382

3

Бабикін

Уткіна

243-3

172

2

Воронова

Заболотна

406-1

311

3

  Рябініна

Відсутня

 

311

1

Додатково

Рябініна

229-3

351

1

Карлова

Сіліщенко, Петречків

216,218-2

352

3

Левицький

Рослякова

403-1

271

4

Свириденко, Старушок

Осадча

410-1

281

1

Носова, Рогоцька

Савенок

410-1

231

1

Савенок

Куцак

303-1

381

4

Носова,  Уткіна

Коцегубов

Сп.зал

371

2

Горішня, Зіменс

Береговий

Сп.зал

151

1

Рибкін

Семакова

311-1

171

2

Береговий

Шкарбуль

307-1

191

2

Шкарбуль

Краус

233-3

191

3

Краус

Шкарбуль

410-1

205

1

Сімініченко

Матвієнко

106-1

305

3

Воробйова

Матвієнко

106-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

132

1-4

Шершень

401-1

382

4

Маляренко

413-1

205

2

Мадаєва

405-1

232

2

Савенок

301-1

111

1

Ботвинюк

406-1

152

1

Краус

233-3

171

1

Воронова

302-1

391

3

Ротань

311-1

112

1

Стегалюк

310-1

111

2

Устінова

319-2

318

3

Коленко

301-1

332

1

Пестушко, 2п

225-2

181

1

Литвиненко

411-1

331

2

Пестушко, 2п

225-2

252

2

Ботвинюк

413-1

321

3

Пестушко, 2п

225-2

151

3

Литвиненко

407-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «21» березня 2019 р. ( четвер, чисельник) 20/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

131

1

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

 

2

Рогоцька

420-2

 

 

 

 

 

3

Рогоцька

307-1

 

 

 

 

431

1

Мокрані

420-2

432

1

Євдокімова

427-2

 

2

Євдокімова

427-2

 

2

Коцегубов

Сп.зал

 

3

 

 

 

3

Дрозд

428-2

181

3

Куценко

Подберезня

312-1

318

3

Воробйова

Левицький

136-3

172

1

Філовська

Воронова

402-1

252

1

Акуленко

Карлова

413-1

351

3

Живець

Карлова

413-1

181

1

Куцак

Устінова

303-1

281

4

ЗНО Куцак

Відсутня

 

271

1

Подозьорова

Удод

304-1

232

2

Горішня, Свириденко

Федіна

407-1

231

3

Горішня, Свириденко

Савенок

427-2

191

3

Савенок

Шкарбуль

302-1

391

3

Савчук

Аблова

317-2

341

3

Наконечна

Ротань

311-1

341

2

Ротань

Наконечна

326-2

291

3

Ротань

Коцегубов

Сп.зал

291

2

Коцегубов

Ротань

302-1

211

3

Крижановська

Дядюн, Кузнецова

228-3

381

1

Сіліщенко, Аносова

Маляренко

212-1

381

2

Бездворний

Сіліщенко, Аносова

216, 221-2

381

3

  Маляренко

Уткіна, Носова

ВЦ

319

2

Сіліщенко

Шепель

316-2

319

1

Савенок

Сіліщенко

216-2

305

3

Додатково

Матвієнко

106-1

205

3

Матвієнко

Аносова

221-2

151

3

 Вічна

Стегалюк

303-1

111

1

Краус

Заболотна

406-1

112

3

Устінова

Заболотна

406-1

281

3

Сімініченко

Філонюк

405-1

282

4

ЗНОСімініченко

Відсутня

 

105

1

Литвиненко

Подберезня

312-1

312

1

Рябініна

Кузнецова

229-3

121

1

Подберезня

Кумановський

302-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

132

1-4

Шершень

401-1

271

3

Зіменс

231-3

152

1

Мадаєва

319-1

232

3

Пестушко, 2п

225-2

152

2

Ботвинюк

405-1

318

2

Багмет

136-3

171

1

Пестушко

423-2

152

3

Ботвинюк

414-1

282

1

Ботвинюк

311-1

112

2

Литвиненко

301-1

 

 

 

 

 

 

 

 

на «20» березня 2019 р. ( середа, чисельний) 19/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

131

1

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

 

2

Рогоцька

411-1

 

 

 

 

 

3

Рогоцька

411-1

 

 

 

 

 

4

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

431

1

Шаброва

428-2

432

1

Мокрані

420-2

 

2

Євдокімова

427-2

 

2

Дрозд

428-2

 

3

 

 

 

3

Шаброва

420-2

 

4

 

 

 

4

 

 

312

3

Крижановська

Кузнецова

231-3

312

2

Кузнецова

Павліченко

220-2

271

2

Павліченко, Гончарова

Осадча

410-1

271

1

Осадча

Павліченко, Гончарова

220, 222-2

312

1

Рябініна

відсутня

 

271

3

Рябініна

Рослякова

403-1

312

4

Бабенко

Боговіна

324-2

105

1

Сімініченко

Куліковська

411-1

282

2

Сімініченко

Савчук

326-2

281

4

ЗНО  Сімініченко

Відсутня

 

261

3

Савенок

Кузякіна

403-1

261

4

ЗНОШкарбуль

Савенок

410-1

261

1

Кузякіна

Відсутня

 

111

1

Куліковська

Литвиненко

312-1

152

1

Литвиненко

Відсутня

 

121

3

Литвиненко

Кумановський

302-1

282

1

Савчук

Філовська

323-2

231

2

Савчук, Пестушко

Клєпов

423-2

231

3

Клєпов

Савченко

131-2

 

       

251

1

Семакова

Філонюк

311-1

151

3

Семакова

Вічна

414-1

382

3

Уткіна

Бездворний

243-3

382

4

Бездворний

Максимова

241-3

382

1

Максимова

Уткіна

243-3

171

2

Лебедь

Заболотна

406-1

152

2

Куліковська

Краус

233-3

205

3

Куліковська

Філовська

326-2

205

1

Аносова

Матвієнко

106-1

112

2

Стегалюк

Ботвинюк

414-1

261

2

Ботвинюк

Рибкін

Сп.зал

111

2

Рибкін

Давиденко

405-1

111

3

Давиденко

Устінова

405-1

251

3

Стегалюк

Арбузова

413-1

251

4

ЗНО  Стегалюк

Відсутня

 

352

2

Філонюк

Левицький

305-1

351

3

Філонюк

Левицький

307-1

352

3

Левицький

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

351

4

Рибкін

Відсутня

 

211

2

Чебукіна

Дядюн, Кузнецова

228

212

4

Чебукіна

Кумановський

302-1

381

2

Сіліщенко, Аносова

Бабикін

243-3

105

3

Куценко

Акуленко

Сп.зал

252

1

Карлова

Акуленко

Сп.зал

351

2

Карлова

Живець

316-2

371

2

Горішня, Зіменс

Береговий

Сп.зал

321

3

Горішня, Зіменс

Шепель

317-2

272

4

Горішня, Старушок

Федіна

407-1

311

2

Береговий

Відсутня

 

311

4

додатково

Дядюн

228-3

191

2

Шкарбуль

Кузякіна

402-1

191

3

Шкарбуль

Савенок

305-1

181

1

Куцак

Відсутня

 

231

4

ЗНО   Куцак

Відсутня

 

181

4

Додатково

Акуленко

Сп.зал

315

2

Коленко

Багмет

136-3

315

1

Сафонов

Відсутня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

132

1-4

Шершень

401-1

381

1

Маляренко

413-1

211

3

Філонюк

311-1

105

2

Філовська

319-2

252

2

Савенок

310-1

171

1

Кумановський

302-1

121

4

Ботвинюк

411-1

152

3

Ботвинюк

410-1

181

2

Устінова

303-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «19» березня 2019 р. ( вівторок, чисельний) 18/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

131

1

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

 

2

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

 

3

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

 

4

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

431

1

Коцегубов

Сп.зал

432

1

 

 

 

2

Аверіна

420-2

 

2

Євдокімова

427-2

 

3

Євдокімова

427-2

 

3

Аверіна

420-2

 

4

 

 

 

4

Євдокімова

427-2

152

1

Давиденко

Куліковська

411-1

112

1

Куліковська

Краус

233-3

332

2

Дрозд

Коцегубов

Сп.зал

332

3

Коцегубов

Савченко

131-2

331

2

Коцегубов

Куцак

303-1

331

1

Куцак

Савченко

131-2

231

3

Савченко

Савенок

307-1

181

3

Савенок

Куцак

303-1

212

1

Кумановський

Савчук

218-2

121

3

Кумановський

Литвиненко

302-1

111

3

Литвиненко

Заболотна

406-1

111

1

Заболотна

Кумановський

302-1

318

2

Левицький

Воробйова

305-1

351

3

Левицький

Рослякова

403-1

318

1

Аносова

Левицький

136-3

381

2

Наконечна

Носова, Уткіна

ВЦ

381

4

Сіліщенко,  Аносова

Уткіна

243-3

151

1

Лебедь

Мадаєва

419-2

151

4

Мадаєва

Стегалюк

310-1

105

3

Куценко

Семакова

311-1

181

4

Куценко

Подберезня

312-1

105

2

Подберезня

Філовська

423-2

172

2

Філовська

Удод

304-1

372

3

Обіход

Береговий

Сп.зал

172

3

Береговий

Осадча

410-1

211

3

Осадча

Дядюн, Кузнецова

228, 239-3

212

4

Крижановська

Кузякіна

402-1

281

4

Носова, Рогоцька

Савенок

407-1

172

1

Шкарбуль

Заболотна

406-1

261

2

Ротань

Рибкін

Сп.зал

291

3

Ротань

Коцегубов

Сп.зал

312

3

Рибкін

Рябініна

229-3

271

1

ЗНО Воронова

Відсутня

 

171

3

Воронова

Мадаєва

402-1

172

4

Воронова

Заболотна

406-1

211

2

Чебукіна

Філонюк

403-1

212

3

Чебукіна

Крижановська

236-3

372

1

Горішня, Зіменс

Гладков

231-3

231

2

Горішня, Свириденко

Савчук, Пестушко

219, 221-2

232

3

Горішня, Свириденко

Вічна

414-1

272

4

Горішня, Старушок

Осадча

410-1

391

2

Савчук

Боговіна

324-2

319

2

Боговіна

Шепель

319-2

251

3

Вічна

Матвієнко

106-1

251

1

Матвієнко

Сіліщенко, Петречків

216, 219-2

181

1

Сімініченко

Устінова

405-1

305

3

Акуленко

Воробйова

322-2

305

1

Воробйова

Матвієнко

106-1

281

3

Сімініченко

Філонюк

243-3

315

3

Філонюк

Наумкіна

214-2

315

1

Наумкіна

Відсутня

 

212

2

Рибкін

Дядюн

228-3

319

1

Живець

Цвєткова

322-2

341

2

Живець

Сімініченко

322-2

391

3

Живець

Аблова

317-2

261

3

Аблова

Комліченко

316-2

261

4

Комліченко

Аблова

316-2

 

 

Групи 251, 252 виходять на заняття

 

 

 

Заміна аудиторій

 

132

1-4

Шершень

401-1

251

2

Арбузова

310-1

191

3

Краус

231-3

381

3

Бабикін

236-3

315

2

Багмет

136-3

112

3

Ботвинюк

405-1

311

3

Бабенко

158-5

271

2

Зіменс

236-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «18» березня 2019 р. ( понеділок, чисельник) 15/03/2019

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)   

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

131

1

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

 

2

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

 

3

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

 

4

Рогоцька, Полякова

201-1

 

 

 

 

431

1

Євдокімова

427-2

432

1

 

 

 

2

Савченко

131-2

 

2

Мокрані

420-2

 

3

Дрозд

428-2

 

3

Коцегубов

Сп.зал

 

4

 

 

 

4

Дрозд

428-2

251

1

Матвієнко

106-1

252

1

Шершень

401-1

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Шершень

401-1

 

3

Шершень

401-1

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Шершень

401-1

 

4

Матвієнко

106-1

172

2

Заболотна

Кумановський

302-1

211

2

Дядюн, Кузнецова

Краус

233-3

311

3

Кузнецова

Савчук

218-2

111

2

Краус

Давиденко

405-1

272

3

Павліченко, Савчук

Осадча

410-1

261

3

Осадча

Рибкін

Сп.зал

151

3

Рибкін

Стегалюк

310-1

111

1

Давиденко

Куліковська

411-1

319

1

Сіліщенко

Живець

316-2

319

3

Додатково

Сіліщенко

216-2

282

1

Сімініченко

Савенок

405-1

105

2

Сімініченко

Семакова

311-1

205

4

Сімініченко

Куліковська

411-1

105

4

Куліковська

Куцак

303-1

105

3

Куцак

Куліковська

411-1

281

1

Савенок

Сіліщенко, Петречків

216,218-2

151

2

Стегалюк

Петречків

218-2

151

1

Петречків

Вічна

414-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група221 йдена практику

 

 

 

Група212 виходить на заняття

 

 

 

Заміна аудиторій

 

132

1-4

Заболотна

406-1

205

2

Філовська

326-2