Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СЕРТИФІКОВАНА НА ВІДПОВІДНІСТЬ ДСТУ ISO 9001:2009 Реєстр системи сертифікації УкрСЕПРО № UA2.159.09395-15
 
 
 
 
Розклад занять

28/10/2017

Контактні дані викладачів (закачати/переглянути)

Розклад занять на 1 семестр 2017-2018 н.р. 02/11/2017
    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Математика
Давиденко Т.М.
301-1 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
415-1
3 Укр.мова
Стегалюк А.В.
310-1 3 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
407-1
4 Правознавство/Укр.літ
Савенок/Ботвинюк О.В.
407-1/
304-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
Вівторок 1 Іноземна мова
Здражевська,Фоменко
219-2,
225-2
1 Укр.література
Стегалюк А.В.
402-1
2 Хімія
Фоменко М.В.
415-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
402-1
3 Всесв. історія
Осадча Л.С.
410-1 3 Іноземна мова
Здражевська ,Пестушко
219-2,
136-3
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Всесв. історія
Осадча Л.С.
410-1
Середа 1 Математика
Давиденко Т.М.
228-3 1 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
420-2
2 Правознавство
Савенок Л.А.
411-1 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Укр.мова
Стегалюк А.В.
307-1 3 Хімія
Фоменко М.В.
415-1
4 Укр.література
Ботвинюк О.В.
307-1 4 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
Четвер 1 Фізична культура
Денещук Т.В.
Сп.зал 1 Всесв. історія
Осадча Л.С.
410-1
2 Всесв. історія
Осадча Л.С.
410-1 2 Заруб. література
Ботвинюк О.В.
411-1
3 Укр.література
Ботвинюк О.В.
229-3 3 Укр.літ./Біологія
Стегалюк/Заболотна С.О.
310-1/
406-1
П'ятниця 1 Ін.мова/ Фізика і астр.
Здражевська/ Кумановський
Фоменко
219-2
222-2/
401-1
1 Укр.мова/Ін.мова
Ботвинюк/Здражевська,
401-1/ 219-2, 222-2
2 Математика
Давиденко Т.М.
415-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Математика
Давиденко Т.М.
407-1
4 Заруб. література
Стегалюк А.В.
310-1 4 Правознавство
Савенок Л.А.
407-1
             
    121 № ауд.   161 № ауд.
Понеділок 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Укр.мова/Укр.літ
Шкарбуль О.В
401-1
2 Іноземна мова
Здражевська,Фоменко
214-2,
219-2
2 Іноземна мова
Овчиннікова, Савчук
136-3,
324-2
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
4 Всесв. історія
Осадча Л.С.
410-1 4 Хімія
Фоменко М.В.
415-1
Вівторок 1 Правознавство
Савенок Л.А.
401-1 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
319-2
2 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Хімія
Фоменко М.В.
415-1 3 Укр.література
Шкарбуль О.В.
326-2
4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
Середа 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
2 Всесв. історія
Осадча Л.С.
410-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
324-2
4 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 4 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
Четвер 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1 2 Укр.література
Шкарбуль О.В.
305-1
3 Біологія/Фізика і астр.
Заболотна/ Кумановський
406-1/
302-1
3 Фізика і астр./ Хімія
Кумановський/ Фоменко
302-1/
415-1
П'ятниця 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Фіз-ра/Всесвітня іст.
Гудович/ Лебедь
Сп.зал/
310-1
2 Укр.літ/Укр.мова
Удод Л.В.
304-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Заруб. література
Ботвинюк О.В.
402-1 3 Укр.мова
Шкарбуль О.В.
411-1
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Правознавство
Мадаєва А.С.
403-1
             
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Укр.література
Куцак Т.О.
303-1 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Правознавство
Мадаєва А.С.
401-1 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Укр.мова/Укр.літ
Шкарбуль/Куцак 
304-1/
303-1
4 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 4 Правознавство
Мадаєва А.С.
401-1
Вівторок 1 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
2 Заруб.література
Куцак Т.О.
303-1 2 Математика
Вічна О.В.
414-1
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Фізика і астономія
Подозьорова А.В.
302-1
4 Всесв. історія
Куліковська Н.М.
411-1 4 Заруб.література
Шкарбуль О.В.
407-1
Середа 1 Всесв. історія
Куліковська Н.М.
411-1 1 Укр.література
Куцак Т.О.
303-1
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
319-2
3 Укр.література
Куцак Т.О.
303-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
407-1
4 Хімія
Литвиненко Т.О.
403-1 4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
Четвер 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
2 Іноземна мова
Здражевська, Фоменко
219-2,
214-2
2 Математика
Вічна О.В.
414-1
3 Укр.мова/Укр.літ
Куцак Т.О./Куцак Т.О.
303-1 3 Іноземна мова
Здражевська, Савчук
219-2,
322-2
П'ятниця 1 Фізика і астр./Хімія
Подозьорова/Литвиненко
302-1/
415-1
1 Хімія / Фізика і астрон.
Литвиненко/Подозьорова
415-1/
302-1
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Укр.мова
Шкарбуль О.В.
401-1
3 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Біологія
Заболотна С.О.
4061 4 Укр.література
Куцак Т.О.
303-1
             
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Укр.літ/Фіз.культура
Стегалюк/ Денещук Т.В.
310-1/
Сп.зал
1 Фіз.культура/Укр.літ
Денещук Т.В./Ботвинюк О.В
Сп.зал/
310-1
2 Укр.мова
Стегалюк А.В.
310-1 2 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
413-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 4 Математика
Вічна О.В.
414-1
Вівторок 1 Біологія
Матвієнко Т.В.
405-1 1 Заруб. література
Ботвинюк О.В.
317-2
2 Іноземна мова
Здражевська/Овчиннікова
219-2,
221-2
2 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
3 Заруб. література
Стегалюк А.В.
310-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
407-1
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Правознавство
Мадаєва А.С.
413-1
Середа 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
304-1 1 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Укр.літ
Ботвинюк О.В.
415-1
3 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 Правознавство
Мадаєва А.С.
401-1 4 Іноземна мова
Здражевська/Овчиннікова
219-2,
221-2
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
414-1 1 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
411-1
2 Укр.мова
Стегалюк А.В.
228-3 2 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
3 Хімія/Фізика і астрон.
Литвиненко/Семакова
415-1/
311-1
3 Фізика і астр./Хімія
Семакова/Литвиненко
311-1/
310-1
П'ятниця 1 Біологія
Матвієнко Т.В.
303-1 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1 2 Укр.літ
Ботвинюк О.В.
411-1
3 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1 3 Фізична культура
Денещук Т.В.
Сп.зал
4 Фізична культура
Денещук Т.В.
Сп.зал 4 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1
             
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1 1 Хімія
Фоменко М.В.
415-1
2 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 2 Заруб.література
Шкарбуль О.В.
419-2
3 Всесв. історія
Осадча Л.С
410-1 3 Фізична культура
Денещук Т.В.
Сп.зал
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Іноземна мова
Здражевська, Пестушко
219-2
214-2
Вівторок 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Правознавство
Савенок Л.А.
415-1 4 Укр.література
Удод Л.В.
304-1
Середа 1 Хімія
Фоменко М.В.
415-1 1 Всесв. історія
Осадча Л.С
410-1
2 Іноземна мова
Здражевська, Фоменко
219-2
220-2
2 Укр.мова/Укр.літ
Удод Л.В./Удод Л.В.
304-1
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Правознав./ Біологія
Савенок /Заболотна
311-1/
406-1
4 Всесв. історія
Осадча Л.С
410-1 4 Хімія/Фіз.культ.
Фоменко М.В./Денещук
415-1/
Сп.зал
Четвер 1 Укр.мова/Укр.літ
Удод Л.В./Удод Л.В.
304-1 1 Правознавство
Савенок Л.А.
401-1
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
3 Заруб.література
Шкарбуль О.В.
304-1 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
П'ятниця 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1
2 Математ./Правознав.
Воронова/ Савенок Л.А.
301-1/
428-2
2 Біологія/Математика
Заболотна/Воронова
406-1/
301-1
3 Хімія/Фіз.культура
Фоменко/Береговий
415-1/
Сп.зал
3 Укр.література
Удод Л.В.
304-1
4 Укр.літ
Удод Л.В.
304-1 4 Всесв. історія
Осадча Л.С
410-1
             
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Біологія/Всесвіт.іст
Матвієнко/Куліковська
106-1/
411-1
2 Фізика і астрономія
Черченко О.А.
312-1 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 3 Іноземна мова
Овчиннікова/Пестушко
136-3,
214-2
4 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1 4 Всесвіт.іст/ Біологія
Куліковська/Матвієнко
411-1/
106-1
Вівторок 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Всесв. історія
Куліковська Н.М.
411-1 2 Хімія
Литвиненко Т.О.
307-1/
401-1
3 Укр.мова/Укр.літ
Куцак Т.О./Куценко О.І.
303-1 3 Укр.літ/ Правознав.
Куценко/ Мадаєва
319-2
4 Іноземна мова
Здражевська/Пестушко
219-2,
221-2
4 Укр.мова/Заруб.літ
Стегалюк/Куценко
310-1
Середа 1 Іноз.мова/Фіз.к-ра
Здражевська,/Гудович
Пестушко
219-2,
221-2/
Сп.зал
1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Правознавство
Мадаєва А.С.
413-1 2 Укр.мова
Стегалюк А.В.
310-1
3 Біологія/Математика
Заболтна/Сімініченко
406-1/
403-1
3 Всесв. історія
Куліковська Н.М.
411-1
4 Заруб.література
Куцак Т.О.
303-1 4 Укр.література
Куценко О.І.
407-1
Четвер 1 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Правознавство
Мадаєва А.С.
415-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Заруб.література
Куценко О.І.
312-1
3 Укр.література
Куценко О.І.
401-1 3 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1
П'ятниця 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Укр.мова
Стегалюк А.В.
310-1/
131-2
2 Фізика і астр/Біологія
Черченко/Заболотна
312-1/
406-1
2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Укр.література
Куценко О.І.
413-1 3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Всесв. історія
Куліковська Н.М.
411-1 4 Укр.література
Куценко О.І.
312-1
28/10/2017

Контактні дані викладачів (закачати/переглянути)

Розклад занять на 2 семестр 2016-2017 н.р. 01/09/2017
    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Ін.мова / Укр.мова
Здражевська, Павліченко / Ботвинюк
219-2, 220-2 / 410-1 1 Істор.України / Ін.мова
Слєпухіна / Здражевська, Павліченко
410-1 / 219-2, 220-2
2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
305-1 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
3 Українська література
Стегалюк А.В.
311-1 3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
4 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1 4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
305-1
Вівторок 1 Фізика
Кумановський Є.О.
311-1 1 Хімія
Задорожна М.В.
415-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
3 Українська література
Стегалюк А.В.
302-1 3 Українська література
Ботвинюк О.В.
311-1 / 406-1
4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
402-1 4  ---- / Українська мова
 --- / Стегалюк А.В.
 -/    311-1
Середа 1 Хімія
Задорожна М.В.
415-1 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Зарубіжна літературв
Ботвинюк О.В.
410-1 2 Іноземна мова
Здражевська, Павліченко
219-2, 220-2
3 Всесвітня історія
Лебедь Г.М.
310-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1
Четвер 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1
2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
406-1
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
410-1
2 Іноземна мова
Здражевська, Павліченко
219-2,
220-2
2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Всесвітня історія
ОсадчаЛ.С.
410-1
4 Історія України/-----
Слєпухіна Р.І./----
410-1/- 4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
             
             
    121 № ауд.   161 № ауд
Понеділок 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Хімія
Задорожна М.В.
415-1
3 Хімія
Задорожна М.В.
415-1 3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
302-1
4 Всесвітня історія
Куліковська Н.М.
411-1 4 Українська література
Шкарбуль О.В.
413-1
Вівторок 1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
304-1 /
305-1
1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Хімія / Українська мова
Задорожна / Шкарбуль
415-1 /
312-1
3 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1 3 Всесвітня історія
Лебедь Г.М.
310-1
4 Укр. мова / Фізика
Удод ЛВ/ Кумановський ЄО
304-1 /
302-1
4 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1
Середа 1 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
303-1
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Іноземна мова
Здражевська, Сіліщенко
219-2, 216-2
4 Іноземна мова
Павлічеко, Гончарова
220-2,
222-2
4 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
Четвер 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
324-2 2 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1
3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
402-1
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
406-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Українська  література
Шкарбуль О.В.
406-1
4  ----/ Біологія
----/ Заболотна С.О.
  - /   406-1 4 Фізика /----
Кумановський О.Є. /---
302-1    / -
             
             
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Вічна О.В.
407-1 1 Історія України
Куліковська Н.,М.
411-1
2 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 2 Зарубіжна література
ШкарбульО.В.
407-1
3 Історія України
Куліковська Н.М.
411-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Математика
Вічна О.В.
407-1
Вівторок 1 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 1 Іноземна мова
Здражевська, Гончарова
219-2, 222-2
2 Іноземна мова
Здражевська, Гончарова
219-2,
222-2
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
406-1 / 415-1
3 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
407-1
4 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 4 Українська література
Шкарбуль О.В.
403-1
Середа 1 Історія України
Куліковська Н.М.
411-1 1 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1
2 Всесвітня історія
Лебедь Г.М.
310-1 2 Зарубіжна література
ШкарбульО.В.
311-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Математика
Вічна О.В.
405-1
4 Математика
Вічна О.В.
405-1 4  ----/Українська мова
 ---/Шкарбуль О.В.
 - /   407-1
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
312-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
302-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Всесвітня історія
Лебедь Г.М.
310-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 3 Математика
Вічна О.В.
407-1
П'ятниця 1 Іноземна мова / Фізика
Здражевська, Гончарова / Подозьорова
219-2, 222-2 / 302-1 1 Фізика / Іноземна мова
Подозьорова / Здражевська, Гончарова
302-1 / 219-2, 222-2
2 Українська  література
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Історія України
Куліковська Н.М.
411-1
4  ---/Укр.мова
 ---/Куцак Т.О.
 - /    303-1 4 Українська література
Шкарбуль О.В.
311-1
             
             
    151 № ауд.   152 № ауд
Понеділок 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 2 Іноземна мова
Сіліщенко,Здражевська
216-2,
214-2
3  Всесвітня історія
 Лебедь Г.М.
310-1 3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 4 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
Вівторок 1 Зарубіжна літерат.ура
Стегалюк А.В.
312-1 / 410-1 1  Всесвітня історія
Лебедь Г.М.
310-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Історія України
Куліковська  Н.М.  
411-1
3 Біологія / Фізика
Заболотна СО/Семакова ТО
406-1 / 311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Історія України
Куліковська  Н.М.  
411-1 4 Українська література
Куценко О.І.
304-1
Середа 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Укр. мова/Фізика
 Ботвинюк ОВ/Семакова ТО
414-1/
311-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
312-1 2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
3 Хімія
Литвиненко,Задорожна
415-1 3 Історія України
Куліковська  Н.М.  
411-1
   ----/Українська мова
 ---/Стегалюк А.В.
 -  /   310-1 4 Зарубіжна література
Куценко О.І.
304-1
Четвер 1 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Іноземна мова
Наумкіна, Сіліщенко
214-1, 216-1 2 Укр.література
Куценко О.І.
311-1
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Зар. література / Хімія
Куценко ОІ/ Литвиненко ТО
415-1
П'ятниця 1 Історія України
Куліковська  Н.М.  
411-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 2 Українська література
Куценко О.І.
311-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Українська мова
 Ботвинюк О.В.
405-1
4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 4 Біологія/----
Заболотна С.О./----
406-1    / -
             
             
    171 № ауд.   172 № ауд
Понеділок 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1 1 Всесвітня історія
Осадча Л.С.
415-1
2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1 2 Математика
Рослякова С.В.
403-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
410-1
4 Хімія
Задорожна М.В.
415-1 4 Українська література
Удод Л.В.
304-1
Вівторок 1 Всесвітня історія
Осадча Л.С.
401-1 1  Іст.України / Укр. мова
Слєпухіна Р.І. / Удод Л.В.
410-1 /
304-1
2 Зар.літер. / Біологія
Шкарбуль / Заболотна
312-1 /
406-1
2 Математика
Рослякова С.В.
403-1
3 Іноземна мова
Павлічеко, Гончарова
220-2, 222-2 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4 Біологія / Укр.мова
Заболотна / Удод
406-1 /
304-1
4 Іноземна мова
Павлічеко, Гончарова
220-2, 222-2
Середа 1 Фізика
Кумановський Є.О.
311-1 / 401-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Українська література
Удод Л.В.
304-1 2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
3 Математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
301-1
4 Зар.літ. / Всесв.історія
Шкарбуль / Осадча
407-1 /
402-1
4 Хімія
Задорожна М.В.
415-1
Четвер 1 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
301-1 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1
П'ятниця 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 1 Фізика
Кумановський Є.О.
311-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Українська література
Удод Л.В.
304-1
3 Математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4  ----/Історія Укр.
 ---/Слєпухіна Р.І.
 - /
410-1
4  ----/ Всесв.історія
 ---/ Осадча Л.С.
 - /
407-1
             
    181 № ауд.   105 № ауд
Понеділок 1 Українська  література
Куцак Т.О.
303-1 1 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Математика
Вічна О.В.
413-1 2 Історія України
Куліковська Н.М. 
411-1
3 Іноземна мова
Сіліщенко, Здражевська
216-2,
219-2
3 Математика
Вічна О.В.
407-1
4 Укр. мова
Куцак Т.О.
303-1 4  ----/Фізика
 ---/ Черченко О.А.
 -/312-1
Вівторок 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Математика
Вічна О.В.
403-1
2 Зарубіжна  література
Куцак Т.О.
303-1 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
3 Історія України
Куліковська Н.М. 
411-1 3 Українська література
Куценко О.І.
405-1
4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 4 Зар.літ./Біологія
Стегалюк / Заболотна
302-1 /
406-1
Середа 1 Математика
Вічна О.В.
405-1 1  Фізика
 Черченко О.А.
312-1
2 Всесвітня історія
Куліковська Н.М. 
411-1 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1 3 Українська література
Куценко О.І.
407-1
4 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 4 Історія України
Куліковська Н.М. 
411-1
Четвер 1 Зарубіжна  література
Куцак Т.О.
303-1 1 Всесвітня історія
Куліковська Н.М.
411-1
2 Математика
Вічна О.В.
312-1 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
407-1
3 Історія України
Куліковська Н.М. 
411-1 3 Іноземна мова
Сіліщенко, Наумкіна
216-2,
214-2
П'ятниця 1 Укр. мова / Біологія
Куцак Т.О. / Заболотна С.О.
303-1 /
406-1
1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізична культура
Денещук Т.В.
Сп.зал 2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Укр. література
Куценко О.І.
407-1
4  ----/Фізика
 ---/ Кумановський Є.О.
 - /    302-1 4 Математика
Вічна О.В.
415-1
Розклад занять на І семестр 2016-2017 навчального року 01/09/2016
    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
303-1 1 Іноземна мова
Сіліщенко ,Павліченко
216-2, 220-2
2 Укр.література
Стегалюк А.В.
231-3 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Іноземна мова
Сіліщенко ,Павліченко
216-2, 220-2 3 Укр.мова
Стегалюк А.В.
402-1
4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 4 Укр.література
Ботвинюк О.В.
233-3
Вівторок 1 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1 1 Правознавство
Слєпухіна Р.І.
410-1
2 Хімія
Задорожна М.В.
415-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
326-2
4 Укр.мова/Укр.літ.
Ботвинюк / Стегалюк
303-1 4 Укр.мова/Укр.літ.
Стегалюк/ Ботвинюк 
403-1
Середа 1 Правознавство
Слєпухіна Р.І.
410-1 1 Заруб. література
Ботвинюк О.В.
307-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Фізика
Кумановський Є.О. 
303-1
3 Заруб. література
Ботвинюк О.В.
233-3 3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
4 Ін.мова/ Біологія
Сіліщенко,/ Заболотна
Павліченко
216-2, 220-2/ 406-1 4 Біологія/ Ін.мова
 Заболотна/  Сіліщенко, Павліченко
406-1/ 216-2, 220-2
Четвер 1 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
229-3 1 Хімія
Задорожна М.В.
415-1
2 Укр.література
Стегалюк А.В.
231-3 2 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
3 Фізика
Кумановський, Семакова
311-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Матем./Всесв.іст.
Кузякіна /Лебедь
402-1/ 310-1 2 Укр.мова
Стегалюк А.В.
231-3
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Укр.література
Ботвинюк О.В.
229-3
4 Всесв.істор./Матем
Лебедь / Кузякіна
310-1/ 402-1 4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
             
    121 № ауд.   161 № ауд.
Понеділок 1 Хімія
Задорожна М.В.
415-1 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Іноземна мова
Павліченко,Гончарова
220-2, 222-2 2 Укр.мова
Шкарбуль О.В.
415-1
3 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Правозн./ Всесв.іст.
Слєпухіна/ Куліковська
410-1/ 411-1 4 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
Вівторок 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1/ 304-1 2 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
326-2
3 Фізика
Кумановський Є.О.
401-1 3 Іноземна мова
Сіліщенко,Боберська
216-2, 214-2
4 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1 4 Укр.література
Шкарбуль О.В.
326-2
Середа 1 Укр. мова / Укр. літ.
Удод Л.В.
304-1 1 Укр.мова/ Правозн.
Шкарбуль / Мадаєва 
326-2
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Правознавство
Слєпухіна Р.І.
410-1 3 Фізика / Хімія
Кумановський/Задорожна
415-1
4 Хімія/ Фізика
Задорожна/ Кумановський
415-1/ 302-1 4 Заруб. література
Ботвинюк О.В.
302-1/ 415-1
Четвер 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Всесв. історія
Куліковська Н.М.
411-1 2 Укр.література
Шкарбуль О.В.
326-2
3 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 3 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Укр.мова
Шкарбуль О.В.
319-2
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Хімія
Задорожна М.В.
415-1
3 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1 3 Правознавство
Мадаєва А.С.
131-2
4 Заруб. література
Ботвинюк О.В.
305-1 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
             
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Математика
Вічна О.В.
407-1 2 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
3 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1 3 Укр.мова
Шкарбуль О.В.
423-2
4 Укр.література
Куцак Т.О.
303-1 4 Українська літер.
Шкарбуль О.В.
407-1
Вівторок 1 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 1 Математика
Вічна О.В.
401-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Заруб. література
Шкарбуль О.В.
428-2
3 Заруб.література
Куцак Т.О.
303-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4 Правозн./ Всесв.історія
Мадаєва / Лебедь
427-2/
310-1
4 Всесв.істо./Правозн.
Лебедь / Мадаєва 
310/
427-2
Середа 1 Математика
Вічна О.В.
415-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Іноземна мова
Гончарова, Боберська
222-2, 219-2 2 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
407-1 3 Іноземна мова
Гончарова, Боберська
222-2, 214-2
4 Укр.мова / Укр.літ.
Куцак Т.О.
303-1 4 Укр.мова / Укр.літ.
Шкарбуль О.В.
403-1
Четвер 1 Укр.література
Куцак Т.О.
303-1 1 Українська літер.
Шкарбуль О.В.
427-2
2 Хімія / Біологія
Литвиненко/Заболотна
415-1/ 406-1 2 Біологія / Хімія
Заболотна/Литвиненко
406-1/ 415-1
3 Правознавство
Мадаєва А.С.
428-2 3 Математика
Вічна О.В.
303-1
П'ятниця 1 Математика
Вічна О.В.
303-1 1 Правознавство
Мадаєва А.С.
131-2
2 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Укр.мова
Шкарбуль О.В.
228-3
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Математика
Вічна О.В.
303-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
             
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
407-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
413-1
3 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1 3 Хімія
Литвиненко, Задорожна
415-1
4 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1 4 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
Вівторок 1 Фізика / Укр.мова
Семакова / Стегалюк
311-1/
317-2
1 Правозн. / Фізика
Мадаєва / Семакова
317-2/
311-1
2 Заруб. література
Стегалюк А.В.
317-2 2 Біологія
Матвієнко Т.В.
411-1
3 Правознавство
Мадаєва А.С.
233-3 3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Хімія
Литвиненко,Задорожна
415-1 4 Укр.література
Куценко О.І.
407-1
Середа 1 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
2 Іноземна мова
Сіліщенко, Наумкіна
216-2, 214-2 2 Правознавство
Мадаєва А.С.
411-1
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Іноземна мова
Сіліщенко, Павліченко
216-2, 220-2
4 Укр.мова
Стегалюк А.В.
231-3 4 Укр.літ. / Біологія
Куценко / Матвієнко
310-1/
106-1
Четвер 1 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 2 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
218-2
3 Укр.література
Стегалюк А.В.
236-3 3 Заруб.література
Куценко О.І.
411-1
П'ятниця 1 Укр.мова
Стегалюк А.В.
305-1/ 229-3 1 Біологія
Матвієнко Т.В.
310-1/ 304-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Укр.література
Куценко О.І.
407-1
4 Правозн. / Ін.мова
Мадаєва / Сіліщенко,
                 Наумкіна
413-1/
216-2, 214-2
4 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
             
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1 1 Заруб.література
Шкарбуль О.В.
301-1
2 Математика
Рослякова С.В.
403-1 2 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1
3 Всесв. історія
Осадча Л.С
236-3 3 Математика
Рослякова С.В.
403-1
4 Хімія
Задорожна М.В.
415-1 4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
Вівторок 1 Іноземна мова
Павліченко,Гончарова
220-2, 222-2 1 Укр.література
Удод Л.В.
304-1
2 Правознавство
Слєпухіна Р.І.
410-1 2 Іноземна мова
Павліченко,Гончарова
220-2, 222-2
3 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 3 Математика
Рослякова С.В.
403-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Всесв. історія
Осадча Л.С
302-1/ 301-1
Середа 1 Всесв. історія
Осадча Л.С
305-1 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Математика
Рослякова С.В.
403-1 2 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1
3 Біологія / Фіз.культ.
Заболотна /Береговий
406-1/ Сп.зал 3 Фіз.культ./ Біологія
Береговий / Заболотна
Сп.зал/406-1
4 Укр.мова
Удод Л.В.
304-1 4 Правознавство
Слєпухіна Р.І.
410-1
Четвер 1 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 1 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1 2 Укр.література
Удод Л.В.
304-1
3 Заруб.література
Шкарбуль О.В.
401-1 3 Всесв. історія
Осадча Л.С
407-1
П'ятниця 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Хімія
Задорожна М.В.
415-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Ін. мова / Ук.мова
Павліченко, Гончарова/ Удод
220-2, 222-2/ 304-1 4 Ук.мова / Ін. мова
 Удод / Павліченко,
               Гончарова
             
304-1/ 220-2, 222-2
             
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Правознавство
Мадаєва А.С.
413-1 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1
3 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Правознавство
Мадаєва А.С.
411-1
4 Математика
Вічна О.В.
326-2 4 Укр.мова
Стегалюк А. В.
304-1
Вівторок 1 Фізика / Біологія
Кумановський/Матвієнко
303-1 1 Фізика
Горобцов В.А.
312-1
2 Укр.література
Куцак Т.О.
303-1 2 Математика
Вічна О.В.
218-2
3 Математика
Вічна О.В.
413-1 3 Укр.література
Куценко О.І.
411-1
4 Ін.мова/ Фізика
Сіліщенко,Павліченко
         /Кумановський 
216-2, 220-2/ 302-1 4 Всесв. історія
Куліковська Н.М.
411-1
Середа 1 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Іноземна мова
Сіліщенко,Наумкіна
216-2, 214-2
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Заруб.література
Стегалюк А. В.
413-1
3 Заруб.література
Куцак Т.О.
303-1 3 Укр.мова/Вс.істор.
Стегалюк/Куліковська
411-1
4 Всесв. історія
Куліковська Н.М.
411-1 4 Біологія/ Фіз.культура
Матвієнко/Коцегубов
106-1/ Сп.зал
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
236-3 1 Укр.мова
Стегалюк А. В.
317-2
2 Укр.мова / Укр.літ.
Куцак Т.О.
303-1 2 Укр.література
Куценко О.І.
307-1
3 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
П'ятниця 1 Іноземна мова
Сіліщенко,Павліченко
216-2, 220-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Всесв. історія
Куліковська Н.М.
411-1 2 Математика
Вічна О.В.
403-1
3 Фізична культура
Денещук Т.В.
Сп.зал 3 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1
4 Укр.література
Куцак Т.О.
303-1 4 Ін.мова / Укр.літ.
Сіліщенко,Наумкіна/       
                 Куценко
216-2, 214-2/
414-1
Розклад занять на ІІ семестр 2015-2016 н.р. 05/02/2016

Контактні дані викладачів (закачати/переглянути)

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
2 Укр.мова
Стегалюк А.В.
305-1 2 Іноземна мова
Павліченко, Гончарова
220-2, 222-2
3 Укр.література
Шкарбуль О.В.
415-1 3 Математика
Трофименко Т.М.
403-1
4     4    
Вівторок 1 Укр.мова/Матем.
Стегалюк / Кузякіна 
402-1 1 Укр.література
Ботвинюк О.В.
410-1
2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1 2 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
402-1/ 410-1
3 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1 3 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
4     4  ----/Історія України
 ---/Слєпухіна Р.І.
 -/
410-1
Середа 1 Хімія
Задорожна М.В.
415-1 1 Матем./Фізика
Трофименко/Кумановський
403-1/ 302-1
2 Іноземна мова
Павліченко, Боберська
220-2, 219-2 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
402-1 3 Укр.література
Ботвинюк О.В.
405-1
4 Укр.література
Шкарбуль О.В.
402-1 4 Укр.мова/Зар.літ.
Ботвинюк О.В.
405-1
Четвер 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Хімія
Задорожна М.В.
415-1
2 Укр.література
Шкарбуль О.В.
402-1 2 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1
3 Фізика/ Іст. Укр.
Кумановський/Слєпухіна
302-1/ 410-1 3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
311-1
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Математика
Трофименко Т.М.
402-1
2 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Укр.література
Ботвинюк О.В.
406-1
4  ----/Зарубіжна літер.
 ---/Стегалюк А.В.
 -/
402-1
4    
             
    121 № ауд.   161 № ауд.
Понеділок 1 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1 1 Укр.мова
Шкарбуль О.В.
407-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Математика/ Зар.літ.
Трофименко/ Шкарбуль
311-1
3 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 3 Всесвітня історія
Лебедь Г.М.
310-1
4 Зар.літ./Укр.мова
Шкарбуль ОВ/ Удод ЛВ
301-1/ 304-1 4 Укр. література/----
Удод Л.В./---
304-1/-
Вівторок 1 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Хімія
Задорожна М.В.
415-1
2 Іноземна мова
Павлічеко, Гончарова
220-2, 222-2 2 Іст.Укр./ Фізика
Слєпухіна/ Семакова
410-1/ 311-1
3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1 3 Математика
Трофименко Т.М.
402-1
4 Історія України/----
Слєпухіна Р.І./---
410-1/- 4 Іноземна мова
Боберська, Сіліщенко
216-2, 214-2
Середа 1 Фізика/ Математика
Кумановський/Кузякіна
302-1/ 402-1 1 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
402-1 2 Укр.література
Удод Л.В.
304-1
3 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 3 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1
4     4    
Четвер 1 Всесв. історія
Осадча Л.С.
305-1 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
402-1
2 Укр. мова
Удод Л.В.
304-1 2 Математика
Трофименко Т.М.
415-1
3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Укр.мова
Шкарбуль О.В.
415-1
2 Хімія
Задорожна М.В.
415-1 2 Укр.література
Удод Л.В.
304-1
3 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
             
             
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Іст.України/Математика
Куліковська/Трофименко
411-1/ 403-1
2 Укр. мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Укр.мова/Іст.Укр.
Шкарбуль/Куліковська
310-1/  411-1
3 Іноземна мова
Гончарова, Аносова 
222-2, 219-2 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Укр. література
Куцак Т.О.
303-1 4  ----/Укр. література
 ---/Шкарбуль О.В.
 -/
403-1
Вівторок 1 Фізика/Математика
Подозьорова/Сімініченко
302-1/ 405-1 1 Математика/Фізика
Трофименко/Подозьорова
131-2/ 302-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Зар.літ./Математика
Куцак/Трофименко
303-1/ 402-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 3 Історія України
Куліковська Н.М.
411-1
4  ----/Історія України
 ---/Куліковська Н.М.
 -/411-1 4 Укр.література
Шкарбуль О.В.
403-1
Середа 1 Укр. література
Куцак Т.О.
303-1 1 Укр.мова
Шкарбуль О.В.
406-1
2 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1 2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1/ 407-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1
4     4    
Четвер 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Математика
Трофименко Т.М.
302-1
2 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 2 Всесв. історія
Лебедь Г.М.
310-1
3 Укр.мова/Зар.літ.
Куцак Т.О.
303-1 3 Укр.література
Шкарбуль О.В.
407-1
П'ятниця 1 Укр. література
Куцак Т.О.
303-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
3 Історія України
Куліковська Н.М.
411-1 3 Іноземна мова
Гончарова, Павліченко
222-2, 219-2
4     4    
             
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Фізика/ Іст. Укр.
Семакова/ Куліковська
311-1/ 411-1 1 Фізика
Горобцов В.А.
312-1
2 Математика
Бистрянцева А.М.
413-1 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Укр. література
Куцак Т.О.
303-1 3 Історія України
Куліковська  Н.М.  
411-1
4 Укр. мова
Стегалюк А.В.
413-1 4 Укр.література
Ботвинюк О.В.
414-1
Вівторок 1 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 1 Математика/ Іст. Укр.
Сімініченко/ Куліковська
405-1/ 411-1
2 Матем./ Укр.літ.
Бистрянцева / Куцак 
413-1/ 303-1 2  Всесв. історія
Куліковська Н.М.
411-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Укр.мова/Зар.літ.
Ботвинюк О.В.
403-1
4     4  ----/Фізика
 ---/Горобцов В.А.
 -/
312-1
Середа 1 Укр.мова/ Зар.літ.
Стегалюк А.В.
405-1 1 Укр.література
Ботвинюк О.В.
410-1
2 Іноземна мова
Наумкіна, Сіліщенко
214-2, 216-2 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3  Всесв. історія
 Лебедь Г.М.
310-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
   ----/Історія України
 ---/Куліковська Н.М.
 -/411-1 4    
Четвер 1 Укр. література
Куцак Т.О.
303-1 1 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
414-1
2 Історія України
Куліковська  Н.М.  
411-1 2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
406-1
3 Математика
Бистрянцева А.М.
413-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
П'ятниця 1 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
312-1 1 Укр.література
Ботвинюк О.В.
405-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Іноземна мова
Сіліщенко, Наумкіна
216-2, 214-2
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4    
             
             
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Хімія
Задорожна М.В.
415-1 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
305-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
307-1
3 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1 3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
4     4    
Вівторок 1 Іноземна мова
Павлічеко, Гончарова
220-2,
222-2
1 Всесв. історія
Осадча Л.С.
305-1
2 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 2 Хімія
Задорожна М.В.
415-1
  Математика
Воронова Н.В.
301-1   Іст.Укр./ Укр.мова
Осадча/ Удод
305-1/ 304-1
3 Фізика/ Укр.мова
Семакова/ Удод
311-1/ 304-1 3 Укр.мова/ Зар.літ.
Удод/ Ботвинюк
304-1/ 305-1
Середа 1 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 1 Історія України
Осадча Л.С.
305-1
2 Всесв. історія
Осадча Л.С.
305-1 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
407-1 3 Іноземна мова
Сіліщенко, Боберська
219-2, 214-2
4     4    
Четвер 1 Укр. мова
Удод Л.В.
304-1 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Фізика
Кумановський Є.О.
311-1 2 Укр.література
Стегалюк А.В.
305-1
3 Іст.Укр./ Матем.
Слєпухіна/ Воронова
410-1/
301-1
3 Матем./ Фізика
Воронова/ Кумановський
301-1/
302-1
П'ятниця 1 Укр.література
Удод Л.В.
304-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Укр.література
Стегалюк А.В.
311-1
4  ----/Зар. література
 ---/Шкарбуль О.В.
 -/403-1 4  ----/ Укр. мова
 ---/ Удод Л.В.
 -/304-1
             
    181 № ауд.   182 № ауд.
Понеділок 1 Укр. література
Куцак Т.О.
303-1 1 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1
2 Математика
Сафонова Г.Ф.
414-1 2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 3 Укр.література
Стегалюк А.В.
312-1
4 Всесвітня історія/----
Лебедь Г.М./---
310-1/- 4    
Вівторок 1 Укр. мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Іноземна мова
Наумкіна, Сіліщенко
214-2,
216-2
2 Матем./ Вс.іст.
Сафонова/ Лебедь
414-1/
310-1
2 Укр. мова
Стегалюк А.В.
405-1
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Зарубіжна  література
Куцак Т.О.
303-1 4 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
414-1
Середа 1 Ін. мова
Сіліщенко, Наумкіна
216-2, 214-2 1 Всесвітня історія
Куліковська Н.М. 
411-1
2 Історія України
Куліковська Н.М. 
411-1 2 Укр.література
Стегалюк А.В.
312-1
3 Укр. література
Куцак Т.О.
303-1 3 Іст. України/ Фізика
Куліковська/ Кумановський
411-1/ 312-1
4     4  ----/ Укр. мова
 ---/ Стегалюк А.В.
 -/
413-1
Четвер 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Історія України
Куліковська Н.М. 
411-1
2 Укр. мова/ Зар. літ.
Куцак Т.О.
303-1 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Математика
Сафонова Г.Ф.
414-1 3 Укр.література
Стегалюк А.В.
405-1
П'ятниця 1 Фізика/ Іст. України
Семакова/ Куліковська
311-1/ 411-1 1 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
312-1 2 Матем./Зар. літ.
Сімініченко/ Стегалюк
405-1
3 Укр. література
Куцак Т.О.
303-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4     4    

Останє поповнення : 2017-12-14