Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СЕРТИФІКОВАНА НА ВІДПОВІДНІСТЬ ДСТУ ISO 9001:2009 Реєстр системи сертифікації УкрСЕПРО № UA2.159.09395-15
 
 
 
 
Розклад занять

Розклад занять на 1 семестр 2017-2018 н.р. 02/11/2017
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1     1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Інформатика та комп.техн
Дядюн К.В., Костенко В.О.
228-3 2 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1
3 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
317-2
4 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1 4    
Вівторок 1 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Савчук
220-2,
420-2
1    
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
326-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-2
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 3 Інформатика та комп.техн
Дядюн К.В., Костенко В.О.
233-3
4     4 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Савчук
220-2
322-2
Середа 1 Фіз.вих. / Фізика і астр.
Береговий / Кумановський 
Сп.зал/
312-1
1 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
2 Інформатика та комп.техн
Дядюн К.В., Костенко В.О.
228-3 2 Основи економ.теорії
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Ін.мова за ПС/--------------
Павліченко, Савчук/----------
220-2
221-2
3 Фіз.і астр/Ін.мова за ПС
Кумановський/Павліченко
                           Савчук
312-1/
220-2, 221-2
4     4    
Четвер 1 Основи економ.теорії
Боговіна Ю.М.
324-2 1 Інформатика та комп.техн
Дядюн К.В., Костенко В.О.
228-3
2 Людина і світ
Савенок Л.А.
401-1 2 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
3 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
324-2
4     4    
П'ятниця 1 Ін.мова за ПС
Павліченко, Савчук
220-2
322-2
1 Людина і світ
Савенок Л.А.
411-1
2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Ін.мова за ПС
Павліченко, Савчук
220-2
322-2
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
316-2 3  ----------/Фіз. виховання
 ----------/Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4    
             
             
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Черченко А.О.
312-1 1 Людина і світ
Осадча Л.С. 
410-1
2 Математика      
Вічна О.В.
414-1 2 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
220-2
222-2
3 Людина і світ
Савенок Л.А.
303-1/
304-1
3 Нарисна геометрія
Горішня, Свириденко 
223-2
225-2
4     4  ----/Іст.та культ. України
 --------/ Куліковська Н.М.
411-1
Вівторок 1 Друга ін. мова за ПС
Овчиннікова О.М.
322-2 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Турист.краєзнавство
Куліковська Н.М.
411-1 3 Математика      
Воронова Н.В.
301-1
4 БЖД/-----------
КлеповВ.П./-----------
423-2 4 Фізика і астрономія
Черченко А.О.
312-1
Середа 1 Математика      
Вічна О.В.
414-1 1 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
220-2
222-2
2 Фізика і астрономія
Черченко А.О.
312-1 2 Математика      
Воронова Н.В.
301-1
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4     4 Іст.та культ. України/---
Куліковська Н.М./---------
411-1
Четвер 1 Іноземна мова В2
Наумкіна О.В.
214-2 1 Фізика і астрономія
Черченко А.О.
312-1
2 Охорона праці
Клепов В.П.
423-2 2 Основи екології
Матвієко Т.В.
106-1
3 Турист.краєзнавство
Куліковська Н.М.
411-1 3 Нарисна геометрія
Горішня, Свириденко 
223-2
225-2
4     4    
П'ятниця 1 Укр.мова за ПС
Шкарбуль О.В.
301-1 1 ТКМ/Фізика і астр.
Федіна/ Черченко А.О.
407-1/
312-1
2 Екологія/Фізика і астр.
Матвієнко/ Черченко
106-1/
312-1
2 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
326-2
3 Математика      
Вічна О.В.
414-1 3 Математика      
Воронова Н.В.
301-1
4 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
             
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
428-2 1 Людина і світ
Савенок Л.А.
407-1
2 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2 2 Історія та культ.України
Осадча Л.С.
410-1
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Технології (Вступ до спец)
Свириденко О.В.
419-2
Вівторок 1     1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
2 Історія та культ.України
Осадча Л.С.
410-1 2 ТОЕ/Ел. та тех.вимірюв.
Савченко/ Шаброва
131-2
420-2
3 Людина і світ
Савенок Л.А.
420-2/
228-3
3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 Технології (Вступ до спец)
Свириденко О.В.
419-2 4 Фіз. вих./ТОЕ
Коцегубов/Савченко
Сп.зал/
131-2
Середа 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 Хімія (вибірк.розд.)
Литвиненко Т.О.
413-1
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Іноземна  мова за ПС
Гончарова, Савчук
222-2
322-2
3 Техн.(Вступ /Ел. та
до спец)     тех.вимірюв.
Свириденк/ Дрозд
428-2 3 Фіз. і астр./Фіз. вих
Подозьорова/ Коцегубов
302-1/
Сп.зал
4 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2 4 Математика
Вічна О.В.
414-1
Четвер 1 Іноземна  мова за ПС
Гончарова, Савчук
222-2
219-2
1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
2 Хімія (вибірк.розд.)
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Ел. та тех.вимірюв.
Шаброва
420-2
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
4     4    
П'ятниця 1 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2 1    
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 Іноземна  мова рівень В2
Гончарова, Здражевська
219-2
222-2
3 Іноземна  мова рівень В2
Гончарова, Здражевська
222-2
219-2
3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
4 Хімія(виб.розд.)/Матем.
Литвиненко / Вічна
415-1/
414-1
4 Матем./Технол.(Вступ
              до спец)
Вічна / Свириденко 
414-1/
420-2
             
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Охорона праці
Свириденко О.В.
316-2 1 Осн. програмування
Носова, Філонюк Г.О.
326-2
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 2 Іноз. мова рівень В2
Сіліщенко,Пестушко
216-2
221-2
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Офісне ПЗ
Маляренко А.О., Носова ГВ
212-1, ВЦ
4 Іноз. мова рівень В2
Сіліщенко,Овчиннікова
216-2
221-2
4    
Вівторок 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Охорона праці
Свириденко О.В.
419-2
2 Укр.мова за ПС
Стегалюк А.В.
233-3 2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Офісне ПЗ
Арбузова ЮВ, Носова ГВ
ВЦ 3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
4     4 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
Середа 1 Фізичне вих./------------
Рибкін А.В./--------------
Сп.зал 1 Укр.мова за ПС
Шкарбуль О.В.
401-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Овчиннікова
216-2
243-3
2 Офісне ПЗ
Маляренко А.О., Носова ГВ
212-1, ВЦ
3 Матем./Фізика і астрон.
Сімініченко/ Семакова
405-1/
311-1
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
4  -------------/Осн.екол.
 -------------/Матвієнко ТВ
106-1 4 Осн.екол. / Математ.
Матвієнко/ Сімініченко
106-1/
405-1
Четвер 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Офісне ПЗ
Арбузова ЮВ, Носова ГВ
ВЦ 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Осн. програмування
Носова, Філонюк Г.О.
326-2 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Пестушко
216-2,
243-3
4     4    
П'ятниця 1 Людина і світ
Мадаєва А.С.
316-2 1 Фізика і астр./ Фіз.вих
Семакова Т.О./ Рибкін А.В.
311-1/
Сп.зал
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 БЖД/ Фізика і астр.
Клепов В.П./ Семакова
423-2/
311-1
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Людина і світ
Мадаєва А.С.
401-1
4 фіз.вих/БЖД
Рибкін А.В./Клепов В.П.
Сп.зал/423-2 4    
             
             
    241 № ауд.   261 (291) № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
221-2 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Математика/Екологія
Кузякіна О.В./Матвієнко Т.В.
402-1/
106-1
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Здражевська
216-2,
219-2
4 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 1 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1
2 Ін.мова за ПС/Ін.мова
                       рівень В2
Савчук А.С.
322-2 2 Економіка
Живець А.М.
324-2
3 Економіка/Бух.облік
Нарожна/Комліченко
316-2 3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
4 Екологія/Інформ. та КТ
Матвієнко/ Багмет Т.Є.
106-1/
316-2
4 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
Середа 1 Історія та культ.України
Савенок Л.А.
225-2 1 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
131-2 2 Інформатика та КТ
Арбузова,Наконечна
323-2
3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Ін.мова за ПС/Ін.мова
                       рівень В2
Сіліщенко, Здражевська
216-2
219-2
4 Іноз.мова рівень В2
Савчук А.С.
220-2 4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
Четвер 1 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
307-1
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2 2 Економіка/ Фіз.вих
Живець А.М./ Денещук Т.В.
419-2/
Сп.зал
3 Економіка
Нарожна О.О.
323-2 3 Бух.облік/ Люд. і світ
Комліченко / Савенок 
316-2
4     4    
П'ятниця 1 Інформ.та КТ/Фіз. Вих.
Багмет/ Гудович В.Ю.
317-2/
Сп.зал
1 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
2 Фізика і астр./ Економ.
Кумановський/ Нарожна
131-2/
228-3
2 Люд. і світ/Економіка
Савенок / Живець
319-2/
3 Людина і світ
Савенок Л.А.
324-2 3 Екологія
Матвієнко Т.В.
106-1
4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 4 Іноз.мова рівень В2
Сіліщенко, Здражевська
219-2
216-2
             
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Економіка
Ковтун
305-1 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Математика
Рослякова С.В.
403-1 2 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2
225-2
3 Іноз.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
220-2
222-2
3 Математика
Рослякова С.В.
403-1
4     4 Взаємоз., стандартиз.
Рябініна О.М.
229-3
Вівторок 1 Історія укр. культури
Осадча Л.С.
410-1 1 Економіка
Ковтун
305-1
2 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2
225-2
2 Іноз.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
220-2
222-2
3 Взаємозам., стандартиз.
Рябініна О.М.
229-3 3 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2
225-2
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Взаємоз., стандартиз.
Рябініна О.М.
229-3
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 1 Фізика і астр./Математ
Кумановський/ Рослякова
312-1/
403-1
2 Математика
Рослякова С.В.
403-1 2 ТКМ/ Фіз.вих
Федіна/ Береговий
407-1/
Сп.зал
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Математика/Фіз. і астр.
Рослякова/ Кумановський
403-1/
302-1
4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 4 Фіз вих./--------------
Береговий М.М./----------
Сп.зал
Четвер 1 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2
225-2
1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Математика
Рослякова С.В.
403-1 2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
220-2
222-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
220-2
222-2
3 Історія укр. культури
Осадча Л.С.
410-1
4     4    
П'ятниця 1 Взаєм., станд./ ТКМ
Рябініна / Федіна
229-3/
407-1
1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Економіка/Фізика і астр.
Ковтун/ Кумановський
305-1/
131-2
2 Людина і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Людина і світ
Осадча Л.С.
410-1 3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
4 Фізика і .   /Взаєм.,
астроном.  стандартиз.
Кумановський/ Рябініна
302-1/
229-3
4  -------------/ Економіка
 -------------/ Ковтун
305-1
             
             
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1 Фізика і астр./ Фізика 1
Семакова Т.О.
311-1 1 ТЕМК
Бездворний І.І.
243-3
2 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
3 Людина і світ
Мадаєва А.С.
427-2 3 Фізика і астрономія
Черченко А.О.
312-1
4 Фізичне вих./-------------
Денещук Т.В./----------------
Сп.зал 4    
Вівторок 1 Математика
Вічна О.В.
414-1 1 Людина і світ
Мадаєва А.С.
326-2
2 ТЕМК
Бездворний І.І.
228-3 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П., Сіліщенко О.П
221-2
216-2
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна, Овчиннікова
214-2
322-2
4     4    
Середа 1 Програмування/ БЖД
Філонюк/ Клепов В.П.
326-2/
423-2
1 Фізика 1
Семакова Т.О.
311-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 2 Охорона праці
Цап В.В.
233-3
3  ----------/Основи екології
 ----------/ Матвієнко Т.В.
106-1 3 Фіз. вих/ Фізика і астр.
Денещук/ Черченко
Сп.зал/
312-1
4     4    
Четвер 1 Програмування
 Філонюк, Носова
326-2 1 Основи екології/ ----------
Матвієнко Т.В./ -----------------
106-1
2 Фізика 1
Семакова Т.О.
311-1 2 Програмування
Філонюк, Носова
326-2
3 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 3 Іноз.мова рівень В2
Наумкіна/ Овчиннікова
214-2
136-2
4     4    
П'ятниця 1 Іноз.мова рівень В2
Аносова Ю.П., Сіліщенко О.П
221-2
216-2
1  ------------/Фізика 1
 -----------/Семакова Т.О.
311-1
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1
3 Охорона праці
Цап В.В.
229-3 3 Програмуван./ БЖД
Носова        /  Клепов  
Філонюк
326-2/
423-2
4     4 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
Розклад занять на 2 семестр 2016-2017 н.р. 01/09/2017
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Нар.геом.та інж.гр. 1п
Дядюн К.В.
239-3 1 Загальна електротехніка
Клепов В.П.
427-2
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Основи обр.матеріалів
Рябініна О.М.
229-3 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Нар.геом.та інж.гр. 2п
Дядюн К.В.
239-3 4 Основи обр.матеріалів
Рябініна О.М.
229-3
Вівторок 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 1 Нар.геом.та інж.гр. 1п
Дядюн К.В.
239-3
2 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
317-2
4 Мет. верстати
Рябініна, Бабенко 
229-3 4 Нар.геом.та інж.гр. 2п
Дядюн К.В.
239-3
Середа 1 Нар.геом.1п/Фіз.вихов.
Дядюн К.В. / Рибкін А.В.
239-3 /
Сп.зал
1 Ек. теор. / Нар.геом.1п
Боговіна Ю.М. / Дядюн К.В.
324-2 /
239-3
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Мет. верстати
Рябініна О.М.,Бабенко Б.Л.
229-3
3 Фізика1
Черченко О.А.
312-1 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Нар.геом.2п / ----------
Дядюн К.В. /--------
239-3 / - 4  ----------/ Нар.геом.2п
--------/ Дядюн К.В.
 - /239-3
Четвер 1 Хімія / Економ. і норм.
Задорожна/Боговіна
415-1 /
324-2
1 Фіз.виховання / Хімія
Рибкін А.В/ Задорожна М.В
Сп.зал/
415-1
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Іноземна мова за ПС
Здражевська, Павліченко
219-2,
220-2
3 Іноземна мова за ПС
Здражевська, Павліченко
219-2,
220-2
3 Інформатика і обч. техн.
Дядюн К.В., Гайналій М.В.
228-3
4     4    
П'ятниця 1 Основи обр.матеріалів
Рябініна О.М.
229-3 1 Фізика1
Черченко О.А.
312-1
2 Вищ.матем. / Тех.мех.
Кузякіна ОВ / Чебукіна ВФ
402-1 /
316-2
2  Тех.мех. / Вищ. матем.
 Чебукіна ВФ / Кузякіна ОВ
316-2 /
402-1
3 Інформ. і обч. техн.
Дядюн К.В.,Гайналій М.В.
228-3 3 Основи обр.матеріалів
Рябініна О.М.
229-3
4 Заг. електротехніка
Клепов В.П.
427-2 4 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3
             
             
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
2 Осн.пром.електроніки
Савченко С.О.
131-2 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 ТОЕ
Бондарчук Г.О.
420-2 3 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
4 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2 4  Культурол. / Тех. мех.
Осадча Л.С./Рибкін П.П.
131-2 /
231-3
Вівторок 1  Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
223-2,
225-2
1 Осн.пром.електр.
Савченко С.О.
131-2
2 ТОЕ
Бондарчук Г.О.
420-2 2 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2
3 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2 3  Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
223-2
225-2
4 Фіз.вих./ Осн.пр.ел.
Коцегубов / Савченко 
Сп.зал/
131-2
4 Економ. теорія
Живець А.М.
326-2
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Аносова
222-2,
221-2
1 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
2 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Аносова 
222-2,
221-2
3 Тех. мех.
Рибкін П.П.
231-3 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Економ. теорія
Живець А.М.
326-2 4 Технології / ------
Свириденко О.В. / ------
131-2/-
Четвер 1 Тех. мех. / Технології
Рибкін ПП / Свириденко
231-3 /
420-2
1 Інж. графіка / Фіз. вих.
Свириденко,Костенко / Коцегубов
225-2, 223-2 /
Сп.зал
2  Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
223-2
225-2
2 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Осн.пром.електроніки
Савченко С.О.
131-2
4     4    
П'ятниця 1 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 1  Інженерна графіка
Свириденко, Костенко 
225-2,
223-2
2  Інженерна графіка / ТОЕ
Горішня, Свириденко / Бондарчук   
223-2, 225-2 / 420-2 2 Електричні апарати
Васеньова Ю.О., Дрозд Д.А.
419-2
3 Осн.пром.електроніки
Савченко С.О.
131-2 3 Технічна механіка
Рибкін П.П.
231-3
4 Культурологія / ------
Осадча Л.С./ ------
228-3/- 4 Осн.пром.ел. / ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
             
             
    251 № ауд.   252 № ауд.
Понеділок 1 Охорона праці
Свириденко О.В.
319-2 1 Станд.та сертиф. ПЗ
Білоусова Л.М.
218-2
2 Лін.алгебра та ан.геом.
Сафонова Г.Ф.
414-2 2 Охорона праці
Свириденко О.В.
420-2
3 Укр.мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 3 Інж. та комп. графіка
Носова ГВ, Капустіна  АМ
413-1
4 Інж. та комп. графіка
Носова ГВ, Капустіна АМ
233-3 4 Лін.алгебра та ан.геом.
Сафонова Г.Ф.
414-2
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Наумкіна
216-2,
214-2
1 Економічн.теор
Боговіна Ю.М,
324-2
2 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Осн. філ. / ОПАМ
Савенок/Крутіна,Капустіна
415-1 /
218-2
3 ОПАМ / Осн. філ.
Крутіна, Капустіна/Савенок
218-2 /
415-1
4 Соціологія / БЖД
Мадаєва А.С./Клепов В.П.
311-1/
427-2
4 Бази даних
Карлова Н.І,Арбузова Ю.В.
413-1
Середа 1     1 БЖД / Соціологія
Клепов В.П. / Мадаєва А.С. 
427-2/
403-1
2 Бази даних
Арбузова Ю.В,Карлова Н.І
236-3 2 ОПАМ
Крутіна Л.В., Капустіна А.М.
413-1
3 ОПАМ
Крутіна Л.В.,Капустіна А.М.
218-2 3 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
413-1
4 Станд. та сертиф. ПЗ
Білоусова Л.М.
218-2 4    
Четвер 1 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 1  ОПАМ
 Крутіна Л,В.,Капустіна А.М.
218-2
2 Лін.алгебра/Культурол.
Сафонова ГФ / Осадча ЛС
414-1 /
316-2
2 Культурол./Лін.алгебра
Осадча ЛС / Сафонова ГФ
326-2 /
414-1
3 Бази даних
Арбузова Ю.В,Карлова Н.І
413-1 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Економічна теорія
Боговіна Ю.М.
324-2 1 Лін.алгебра та ан.геом.
Сафонова Г.Ф.
414-1
2 Лін.алгебра та ан.геом.
Сафонова Г.Ф.
414-1 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Наумкіна
216-2,
214-2
3 ОПАМ
Крутіна Л.В.,Капустіна А.М.
415-1 3 Бази даних
Карлова Н.І.,Арбузова Ю.В
413-1
4     4    
             
             
             
             
             
             
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2 1 Взаємозам., станд.
Рябініна О.М.
229-3
2 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Опір матеріалів
Рибкін П.П.
231-3
3 Друга ін.м.тур.інд.
Овчиннікова О.М.
221-2 3 Фізика1
Черченко О.А.
312-1
4  -----------/ Геогр. туризму
 -----------/Матвієнко Т.В.
 - /106-1 4    
Вівторок 1 Осн.філ.знань / Орг.екскурс.обсл.
Недзельский/Куліковська
411-1 1 Заг.електротехніка
Клепов В.П.
427-2
2 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
221-2 2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 3 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1
4     4    
Середа 1
Орг.готельн.обслуг.
Позднякова М.О.
317-2 1 Культур./ Електротехн.
Осадча Л.С. / Клепов В.П.
403-1 /
427-2
2 Друга ін.м.за ПС / Орг.рест.обсл.
Овчиннікова / Діброва 
214-2 2 Опір матеріалів / ТКМ
Рибкін П.П. / Федіна І.В.
231-3 /
407-1
3 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
410-1 3 Інженерна графіка
Свириденко, Горішня
225-2,
223-2
4     4 Теоретична механіка
Рибкін П.П.
231-3
Четвер 1  Орг.гот.обслуг. / Ін.м.ТІ
Позднякова / Аносова 
317-2 /
221-2
1 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222-2,
220-2
2 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Взаєм., станд./Економіч.
Рябініна О.М./Нарожна О.О
229-3 /
427-2
3 Прав. регул./Економ.
Мадаєва А.С./Аблова Г.В.
324-2 /
317-2
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Географія туризму
Матвієнко Т.В.
106-1 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
411-1 2 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1
3 Іноземна мова ТІ
Аносова Ю.П.
221-2 3 Інженерна графіка
Свириденко, Горішня
225-2,
223-2
4     4 Опір матеріалів
Рибкін П.П.
231-3
             
             
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Автомобілі
Сорокін О.М., Обіход Ю.О.
158-5 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Фізика1
Черченко О.А.
312-1
3 Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
223-2,
225-2
3 Автомобілі
Обіход Ю.О., Сорокін О.М.
155-5
4 Вища математика / --
Рослякова С.В. / -----
403-1 4 Ін. мова за ПС / Фізика
Гончарова, Павліченко / Кумановський
222-2, 220-2/
302-1
вівторок 1 Основи екол. / Фізика
 Матвієнко / Черченко
106-1 /
312-1
1 Технічна механіка
Литвиненко О.В.
301-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
223-2
225-2
3 Автомобілі / Ек. теорія
Сорокін, Обіход / Ковтун 
158-5 /
305-1
3 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1
4 Фіз. вих. / Інж. графіка
Береговий М.М./ Горішня А.В., Свириденко О.В.
Сп.зал/
223-2, 225-2
4 БЖД / Основи екології
Клепов В.П. /  Матвієнко Т.В.
427-2 /
106-2
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 1 Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
223-2,
225-2
2 Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
223-2,
225-2
2 Технічна механіка
Литвиненко О.В.
158-5
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222-2,
220-2
3 Ек.теорія / Автомобілі
Ковтун / Обіход, Сорокін
305-1 /
155-5
4     4    
Четвер 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Вища матем./ Тех. мех.
Воронова / Литвиненко
301-1
П'ятниця 1 Культурологія / БЖД
Осадча Л.С. / Клепов В.П.
228-3/
427-2 
1 Автомобілі
Обіход Ю.О., Сорокін О.М.
155-5
2 Автомобіл.
Сорокін О.М., Обіход Ю.О.
158-5 2 Культ. / Інж. графіка
Осадча Л.С./ Горішня А.В.,Свириденко О.В.
228-3 / 223-2, 225-2
3 Фізика1
Черченко О.А.
312-1 3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222-2,
220-2
4  --- /Ін. мова за ПС
 ---/Гончарова,Павліченко
 -/222-2, 220-2 4    
             
             
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Електрорадіовимір.
Бездворний, Свириденко
229-3 2 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
3 Вища математика      
Сафонова Г.Ф.
414-1 3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3
4  ----------/Осн.метр.
---------/Свириденко О.М.
  - /   218-2 4 Осн.метр./ Вища матем.
Свириденко / Сімініченко 
218-2 / 405-1
Вівторок 1 Електрорадіовимір.
Бездворний,Свириденко
243-3 1 Вища математика      
Сімініченко О.П.
405-1
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Комп.електроніка
Максимова О.Є,Уткіна Н.Є.
241-3
3 Комп.електроніка
Максимова О.Є, Уткіна Н.Є.
241-3 3 ОПЗ
Арбузова Ю.В.
243-3
4 Вища матем./Програм.
Сафонова/Крутіна
414-1 /
218-2
4 Програмування /----
Крутіна Л.В /-----
218-2     / -
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Наумкіна
216-2,
214-2
1 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3
2 Вища математика      
Сафонова Г.Ф.
414-1 2 Вища математика      
Сімініченко О.П.
405-1
3 ОПЗ
Арбузова Ю.В,Носова Г.В.
236-3 3 Комп.електроніка
Максимова О.Є,Уткіна Н.Є.
241-3
4 Основи екології /----
МатвієнкоТ.В./---
106-1 / - 4  ----------/Основи екології
 ----------/МатвієнкоТ.В.
 - /106-1
Четвер 1 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3 1 Електрорадіовимір.
Бездворний І.І.
229-3
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Програмування
Крутіна Л.В
231-3
3 Комп.електроніка
Максимова О.Є, Уткіна НЄ
241-3 3 Фізичне виховання
Денещук ТВ.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Програмування
Крутіна Л.В, Капустіна АМ
413-1 1 Електрорадіовимір.
Бездворний І.І.
243-3
2 Комп.електроніка
Максимова О.Є, Уткіна НЄ
241-3 2 Вища математика      
Сімініченко О.П.
405-1
3 Вища математика      
Сафонова Г.Ф.
414-1 3 Комп. електроніка
Максимова О.Є, Уткіна Н.Є.
241-3
4     4    
             
             
    241 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 1 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
2 Менеджмент
Нарожна О.О.
319-2 2 Менеджмент
Нарожна ОО.
319-2
3 Інф.діяльн.підпр.
Наконечна В.І.
322-2 3 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
319-2
4     4    
Вівторок 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
319-2 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
319-2
2 Офісні с-ми та ел. документооб.
Наконечна В.І.
322-2 2 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
319-2
3 Статистика
Аблова Г.В.
319-2 3 Статистика
Аблова Г.В.
319-2
4 Реклам.інф.діяльн.
Боговіна Ю.М.
324-2 4 Фінанси
Ротань Н.В.
310-1
Середа 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
319-2 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
319-2
2 Норм.база інф.діял.
Осадча Л.С.
317-2 2 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Інтернет-техн.в інф.д.
Наконечна В.І.
322-2 3 Фінанси
Ротань Н.В.
311-1
4  ----------/БЖД
 ----------/ Клепов В.П.
 -/319-2 4  ----------/БЖД
 ----------/ Клепов В.П.
 -/319-2
Четвер 1 Соціол./Осн. філ. знань
Мадаєва А.С.
319-2 1 Соціол./Осн.філ. знань
Мадаєва А.С.
319-2
2 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 2 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
3 В. матем./Інф.діяльн.
Кузякіна / Наконечна
319-2/
322-2
3 Вища матем./ Фін. облік.
Кузякіна / Комліченко 
319-2/
316-2
4     4    
П'ятниця 1 Людина і світ
Мадаєва А.С,
319-2 1 Людина і світ
Мадаєва А.С,
319-2
2 Інф. та коп`ют. техн.
Арбузова, Гайналій
319-2 2 Інф. та коп`ют. техн.
Арбузова, Гайналій
319-2
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Зражевська
216-2
219-2
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Зражевська
216-2
219-2
4 Офісні системи /----
Наконечна О.О./---
322-2/- 4 Осн.підпр.діяльн./---
Нарожна О.О./----
411-1/-
             
             
    291 № ауд.      
Понеділок 1 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал      
2 Менеджмент
Нарожна О.О.
319-2      
3 Економіка і нормув.
Боговіна Ю.М.
324-2      
4          
Вівторок 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1      
2 Фінансвий облік
Цвєткова О.М.
317-2      
3 Статистика
Аблова Г.В.
319-2      
4 Фінанси
Ротань Н.В.
310-1      
Середа 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
319-2      
2 Економіка і нормув.
Боговіна Ю.М.
324-2      
3 Фінанси
Ротань Н.В.
311-1      
4  ----------/БЖД
 ----------/ Клепов В.П.
 - /    319-2      
Четвер 1 Соціол./Осн.філ. знань
Мадаєва А.С.
319-2      
2 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал      
3 Вища матем. / Економ. і нормув.
Кузякіна ОВ/ Боговіна ЮМ
319-2/
324-2
     
4          
П'ятниця 1 Людина і світ
Мадаєва А.С.
319-2      
2 Інф. та коп`ют. техн.
Арбузова, Гайналій
319-2      
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Зражевська
216-2,
219-2
     
4          
Розклад занять на І семестр 2016-2017 навчального року 01/09/2016
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Інформатика і обч.техн.
Дядюн КВ, Гайналій М.В.
228-3 1 Екологія / Фізика
Матвієнко/Кумановський
106-1/ 302-1
2 Стандартизація
Крижановська О.В.
236-3 2 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Астрономія
Горобцов В.А.
312-1
4 Культурол./Іст.України
Осадча Л.С.
401-1 4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
Вівторок 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 1 Людина і світ
Осадча Л.С.
228-3
2 Фізика
Кумановський Є.О.
304-1/ 305-1 2 Нарисна геометрія
Дядюн КВ, Костенко ВО
239-3
3 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
324-2
4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
324-2/ 319-2 4 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
Середа 1 Ін.мова за ПС
Павліченко, Задорожна
220-2, 219-2 1 Фізика
Кумановський Є.О.
402-1
2 Техн.мех./ Екологія
Чебукіна / Матвієнко
317-2/ 106-1 2 Ін.мова за ПС
Павліченко, Задорожна
220-2, 322-2
3 Фіз.вих. / Астрономія
Рибкін / Кумановський 
Сп.зал/302-1 3 Техн.мех./Фіз.вих.
Чебукіна / Рибкін
317-2/ Сп.зал
4 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1 4 Культурол./Іст.України
Осадча Л.С.
407-1
Четвер 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
324-2 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Людина і світ
Осадча Л.С.
228-3 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
4     4    
П'ятниця 1 Нарисна геометрія 1П
Дядюн К.В.
239-3 1 Стандартизація
Крижановська О.В.
236-3
2 Астрономія
Кумановський Є.О.
302-1/ 304-1 2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1 3 Інформ. і обч.техн.
Дядюн КВ, Гайналій МВ
228-3
4 Інформ./Нар.геом.2П
Дядюн К.В.
228-3 4 Астрономія / -----------
Горобцов В.А. /----------
312-1/-
             
             
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Історія туризму
Куліковська Н.М.
411-1 1 Теоретична механіка
Попенко Т.В.
428-2
2 Іст.укр.культ./Етика й е.
Слєпухіна Р.І.
410-1 2 Людина і світ
Осадча Л.С.
155-5
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Нарисна геометрія
Горішня, Свириденко 
223-2, 225-2
4 Фізика
Горобцов В.А.
312-1 4 Математика      
Рослякова С.В.
403-1
Вівторок 1 Безпека життєдіяльн.
КлеповВ.П.
427-2 1 Осн.екол./ Прикл.хімія
Матвієнко/ Задорожна
415-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Математика      
Рослякова С.В.
403-1
3 Екон.теор./Іст.України
Нарожна / Савенок
228-3 3 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1
4     4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
Середа 1 Турист.країнознавство
Куліковська Н.М.
411-1 1 Теоретична механіка
Попенко Т.В.
428-2
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Екологія
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Нарисна геометрія
Горішня, Свириденко 
223-2, 225-2
4  -----------/ БЖД
-----------/ КлеповВ.П.
 -/
427-2
4 Фіз.вих./Вступ до сп.
Береговий / Литвиненко
Сп.зал/ 301-1
Четвер 1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
221-2 1 Математика      
Рослякова С.В.
403-1
2 Людина і світ
Мадаєва А.С.
316-2 2 Астрономія
Горобцов В.А.
312-1
3 Астрономія
Горобцов В.А.
312-1 3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Друга ін. мова за ПС
Журавльва А.П.
219-2 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 2 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222-2, 220-2
3 Осн.музеєзн./Іст.туризму
Куліковська
219-2 3 Фізика
Кумановський Є.О.
305-1
4     4 Людина і світ / --------
Осадча Л.С. / -----------
233-3/-
             
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
427-2 1 Людина і світ
Слєпухіна Р.І.
410-1
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
3 Математика
Вічна О.В.
407-1 3 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
428-2/ 427-2
4 ТОЕ
Бондарчук Г.О.
420-2 4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 1 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
423-2 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 Хімія (спецрозділи)
Литвиненко Т.О.
401-1
3 Іноземна  мова за ПС
Аносова, Гончарова
221-2, 222-2 3 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1
4 Фіз.вих./ Осн.екол.
Коцегубов / Матвієнко
Сп.зал/ 106-1 4  -----------/ ТОЕ
 -----------/ Савченко С.О.
 - /
131-2
Середа 1 ТОЕ
Бондарчук Г.О.
420-2 1 Іноземна  мова за ПС
Аносова, Гончарова
221-2, 222-2
2 Фізика (спецрозділи)
Горобцов В.А.
312-1 2 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
427-2
3 Математика
Вічна О.В.
228-3 3 Астрономія/ Фіз.вих.
Подозьорова/Коцегубов
302-1/ Сп.зал
4     4 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
Четвер 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Осн.екол./ Іст.України
Матвієнко ТВ/ ОсадчаЛС
410-1
2 Математика
Вічна О.В.
427-2/ 402-1 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 3 Математика
Рослякова С.В.
403-1
4     4    
П'ятниця 1 Людина і світ
Слєпухіна Р.І.
410-1 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Іст.України / Астроном.
Осадча /Подозьорова
304-1/
302-1
2 Фізика (спецрозділи)
Горобцов В.А.
312-1
3 Хімія (спецрозділи)
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
4  --------/ ТОЕ
 --------/ Бондарчук Г.О.
 - /
420-2
4    
             
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Фізика1
Горобцов В.А.
312-1 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Людина і світ
Мадаєва А.С.
411-1 2 Фізика1
Горобцов В.А.
312-1
3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 3 Офісне ПЗ
Носова ГВ, Арбузова ЮВ
324-2
4 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 4 Людина і світ
Мадаєва А.С.
218-2
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко ОП,НаумкінаОВ
216-2, 214-2 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Осн. програмування
Крутіна Л.В, Альохіна АВ
311-1 2 Фізика
Горобцов В.А.
312-1
3 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 3 Осн. програмування
Крутіна ЛВ, Альохіна АВ
218-2
4 Офісне ПЗ
Арбузова ЮВ, Носова ГВ
228-3 4 Фіз.вих./ Фізика1
Рибкін АВ /Горобцов ВА
Сп.зал/ 312-1
Середа 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Астрономія
Горобцов В.А.
312-1
2 Осн.екол. / Фіз.вих.
Матвієнко ТВ /Денещук ТВ
106-1/ Сп.зал 2 Історія України
Лебедь Г.М.
324-2
3 Історія України
Лебедь Г.М.
310-1 3 Осн. програмування
Крутіна ЛВ, Альохіна АВ
229-3
4 Фізика1
Горобцов В.А.
312-1 4 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
Четвер 1 Осн. програмування
Крутіна ЛВ, Альохіна АВ
218-2 1 Фізика1
Горобцов В.А.
312-1
2 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Офісне ПЗ
Носова ГВ, Арбузова ЮВ
317-2
4     4    
П'ятниця 1 Астрономія
Горобцов В.А.
312-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Офісне ПЗ
Арбузова ЮВ, Носова ГВ
241-3 2 Осн. програмування
Крутіна Л.В., Альохіна АВ
218-2
3 Осн. програмування
Крутіна ЛВ, Альохіна АВ
218-2 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко ОП,НаумкінаОВ
216-2, 214-2
4  ----------- / Фізика1
 ----------- / Горобцов В.А.
 -/
312-1
4 Осн.екол. / -----------
Матвієнко ТВ /-----------
106-1/ -
             
             
    261 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Політична економія
Аблова Г.В.
319-2 1    
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
319-2 2    
3 Математика
Кузякіна О.В.
319-2 3    
4 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 4    
Вівторок 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
319-2 1    
2 Маркетинг
Нарожна О.О.
319-2 2    
3 Інформатика та КТ
Арбузова,Гайналій
319-2 3    
4 Екологія/ Ін.мова заПС
Матвієнко/Боберська,
                   Сіліщенко
319-2/ 214-2, 216-2 4    
Середа 1 Математика
Кузякіна О.В.
319-2 1    
2 Бух.обл./Політекономія
Комліченко / Аблова
319-2 2    
3 Астрономія
Горобцов В.А.
319-2 3    
4 Іст.України/ Фіз.вихов.
Лебедь Г.В./Денещук Т.В.
319-2/ Сп.зал 4    
Четвер 1 Політична економія
Аблова Г.В.
319-2 1    
2 Математика
Кузякіна О.В.
319-2 2    
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
319-2 3    
4     4    
П'ятниця 1 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 1    
2 Іноземна мова за ПС
Боберська, Сіліщенко
214-2, 216-2 2    
3 Фізика
Семакова Т.О.
319-2 3    
4  ------- / Культурологія
 --------/ Осадча Л.С.
 -/
319-2
4    
             
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Людина і світ
Осадча Л.С.
307-1 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1 2 Стандартизація
Рябініна О.М.
229-3
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
4 Стандартизація
Рябініна О.М.
229-3 4 Креслення
Горішня, Свириденко
225-2, 223-2
Вівторок 1 Автомобілі
Сорокін ОМ, Аверін П.Д
158-5 1 Математика
Воронова Н.В.
301-1
2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 2 Креслення
Горішня, Свириденко
225-2, 223-2
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Історія України
Осадча Л.С.
407-1
4 Креслення
Горішня, Свириденко
225-2, 223-2 4 Астрономія/Стандарт.
Горобцов / Рябініна
312-1/ 229-3
Середа 1 Астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Фіз.вих./ Стандарт.
Береговий/ Рябініна
Сп.зал/ 229-3 2 Люд.і світ / Автомобілі
Осадча ЛС / Обіход ЮО
155-5
3 Історія України
Осадча Л.С.
158-5 3 Математика
Воронова Н.В.
304-1
4 Креслення
Горішня, Свириденко
225-2, 223-2 4 Автомобілі/ Фіз.вих.
Обіход  / Береговий
155-5/ Сп.зал
Четвер 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Іноземна мова за ПС
Павліченко,Гончарова
220-2, 222-2
2 Математика
Воронова Н.В.
402-1/ 301-1 2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко,Гончарова
220-2, 222-2 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
4     4    
П'ятниця 1 Автомобілі
Сорокін ОМ, Аверін П.Д
158-5 1 Людина і світ
Осадча Л.С.
228-3
2 ТКМ / Людина і світ
Федіна І.В./ Осадча Л.С.
407-1/
155-5
2 Автомобілі / ТКМ
Обіход ЮО. / Федіна ІВ
155-5/ 407-1
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Астрономія
Горобцов В.А.
312-1
4 Креслення /------------
Горішня, Свириденко/----
225-2, 223-2 /- 4  ----------/Креслення
----/Горішня, Свириденко
/225-2, 223-2
             
             
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1 ТЕМК
Бездворний, Свириденко
229-3 1 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
2 Математика
Сафонова Г.Ф.
414-1 2 Фізика 1
Семакова Т.О.
311-1
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1
4 Фізика 1
Семакова Т.О.
311-1 4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
Вівторок 1 Програмувння
Крутіна Л.В, Альохіна А.В.
326-2 1 ТЕМК
Бездворний І.І.
241-3
2 Економічна теорія
Живець А.М.
324-2 2 Людина і світ
Мадаєва А.С.
229-3
3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 3 Астрономія
Горобцов В.А.
312-1
4 Історія України
Слєпухіна Р.І.
410-1 4 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
Середа 1 Фізика 1
Семакова Т.О.
311-1 1 Програмувння
Крутіна Л.В.
229-3
2 Фіз.вих./Культурологія
Коцегубов/ Осадча
Сп.зал/
401-1
2 Фіз.вих./ Іст.України
Денещук / Слєпухіна
Сп.зал/ 410-1
3 Математика
Сафонова Г.Ф.
414-1 3 Фізика 1
Семакова Т.О.
311-1
4 Людина і світ
Мадаєва А.С.
228-3 4 Економічна теорія
Живець А.М.
326-2
Четвер 1 Астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Культурологія/ ТЕМК
Осадча / Бездворний
228-3/
241-3
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Наумкіна 
216-2, 214-2 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Фізика 1
Семакова Т.О.
311-1 1 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
2 ТЕМК
Бездворний, Свириденко
243-3 2 Фізика 1
Семакова Т.О.
311-1
3 Математика
Сафонова Г.Ф.
414-1 3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
4  --------/Історія України
 --------/Слєпухіна Р.І.
 -/
410-1
4 ТЕМК /--------------
Бездворний І.І. /-----------
243-3/-
Розклад занять на ІІ семестр 2015-2016 н.р. 21/03/2016

Контактні дані викладачів (закачати/переглянути)

    211 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Нар.геом.та інж.гр. 1п
Дядюн К.В.
239-3 1 Опір матеріалів
Попенко Т.В.
428-2
2 Мет.верст.
Євдокимова, Бабенко
229-3 2 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1
3 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Інж.та комп.графіка
Горішня АВ, Свириденко 
225-2, 223-2
4 Нар.геом.та інж.гр. 2п
Дядюн К.В.
239-3 4    
Вівторок 1 Заг.електротехніка
Клепов В.П.
427-2 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Взаємозам.,стандарт.
Євдокимова О.М.
229-3
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Ек.теор/Електротехн.
Нарожна ОО/ Клепов ВП
307-1/ 427-2
4  --------/Економ.теорія
 --------/Дмитракова О.О.
 -/319-2 4 Фізичне виховання/-----
Береговий М.М./---------
Сп.зал/
-
Середа 1 В.матем./Нар.геом.1п
Кузякіна ОВ/Дядюн КВ
402-1/ 239-3 1 Інж.та комп.графіка
Горішня АВ, Свириденко 
223-2, 225-2
2 Осн.обр.матер./Хімія
Євдокимова/ Задорожна
229-3/ 415-1 2 Теор. механіка
Попенко Т.В.
428-2
3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222-2,
220-2
3 Взаємозам./ В.матем.
Євдокимова / Рослякова
229-3/ 403-1
4  ----------/Нар.геом.2п
--------/Дядюн КВ
 -/239-3 4    
Четвер 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 1 Фізика1
Горобцов В.А.
312-1
2 Фіз.вихов./ Тех.мех
Рибкін АВ/ Чебукіна ВФ
Сп.зал/
319-2
2 Електротехніка
Клепов В.П.
427-2
3 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3 3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Інформатика і обч. тех
Дядюн К.В.
233-3 1 ТКМ/ Культурол.
Федіна ІВ / Осадча ЛС
407-1
2 Основи обр.матер.
Євдокимова О.М.
229-3 2 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222-2, 220-2
3 Фізика 1
Кумановський Є.О.
302-1 3 Опір матеріалів
Попенко Т.В.
428-2
4     4    
             
             
    231 № ауд.   232  
Понеділок 1 ТОЕ
Дробот Г.О.
420-2 1 Осн.пром.електр.
Савченко С.О.
131-2
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 ТОЕ
Дробот Г.О.
420-2
3 Економ. теорія
Дмитракова О.О.
423-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4  --------/Культурологія
--------- / Осадча 
 -/305-1 4  -------/Електр.апарати
---------/Васеньова Ю.О.
 -/419-2
Вівторок 1 Технічна механіка
Попенко Т.В.
428-2 1 Вища матем./ ТОЕ
Рослякова СВ/ДроботГО
403-1/ 420-2
2 Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
225-2, 223-2 2 Фізичне вих./ Культурол.
Коцегубов СА/ Осадча ЛС
Сп.зал/
305-1
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Аносова 
222-2, 221-2 3 Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
225-2, 223-2
4 Фіз.вих./Ел.апарати
Коцегубов /Васеньова 
 -/419-2 4    
Середа 1 Осн.пром.електр.
Савченко С.О.
131-2 1 Економ. теорія
Дмитракова О.О.
419-2
2 ТОЕ
Дробот Г.О.
420-2 2 Електр.апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2
3 В.матем/ Інж.графіка
Рослякова /Горішня,
              Свириденко
403-1/
223-2, 225-2
3 Інж.графіка/ Вступ до сп.
Горішня,Свириденко/
                         Попенко
223-2, 225-2/ 428-2
4     4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Аносова 
222-2, 221-2
Четвер 1 Вст.до сп./Осн.пром.ел.
Попенко ТВ/СавченкоСО
428-2/ 131-2 1 ТОЕ
Дробот Г.О.
420-2
2 Електр.апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
4     4    
П'ятниця 1 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 1 Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
223-2,
 225-2
2 Осн.пром.електр.
Савченко С.О.
131-2 2 Технічна механіка
Попенко Т.В.
428-2
3 Інженерна графіка
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2 3 Осн.пром.електр.
Савченко С.О.
131-2
4     4    
             
             
             
    251 № ауд   271 № ауд.
Понеділок 1 Укр.мова за ПС
Ботвинюк О.В.
414-1 1 Автомобілі
Сорокін О.М., Аверін П.Д.
158-5
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Бази даних
Карлова НІ, Арбузова ЮВ
413-1 3 Фізика(сп.)/Економ.теор.
Горобцов ВА/Нарожна ОО
3121 / 301-1
4 БЖД /---------
Клепов В.П./---------
427-2/- 4    
Вівторок 1 Економ. теорія
Дмитракова О.О.
218-2 1 Фізика
Горобцов В.А.
312-1
2 Культуроло.г/Лін.алг.
Осадча /Бистрянцева 
305-1/ 413-1 2 Осн.екол./Вища матем. 
Матвієнко / Рослякова
106-1/ 403-1
3 Осн. програмув.та АМ
Крутіна Л.В., Носова Г.В.
413-1 3 БЖД / Культурологія
Клепов В.П./Осадча Л.С.
427-2/ 305-1
4     4  --------/Фізичне вихов.
---------/Береговий М.М.
 - /
Сп.зал
Середа 1 Охорона праці
Воробйов П.О.
414-1 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Соціологія/ Осн.філ.зн.
Мадаєва АС /Савенок ЛА
413-1 2 Інж. та комп. графіка
Горішня,Свириденко 
225-2, 223-2
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4     4    
Четвер 1 Станд.та сертиф. ПЗ
Білоусова Л.М.
218-2 1 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко , Наумкіна
216-2, 214-2 2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Інж.та комп. графіка
Носова,Свириденко 
218-2 3 Автомобілі
Сорокін О.М., Аверін П.Д.
158-5
4     4    
П'ятниця 1 Осн. програмув.та АМ
Крутіна Л.В., Носова Г.В.
218-2 1 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222-2,
 220-2
2 Лін.алгебра та ан.геом
Бистрянцева А.М.
311-1 2 Інж. та комп. графіка
Горішня,Свириденко 
223-2,
 225-2
3 Бази даних
Карлова НІ, Арбузова ЮВ
413-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4     4    
             
             
             
    205 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Друга ін.мова тур.інд
Журавльова А.П.
219-2 2    
3 Друга ін.мова за ПС
Журавльова А.П.
219-2 3    
4     4    
Вівторок 1  ------------/Укр.мова за ПС
-------/ Стегалюк
 -/403-1 1    
2 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2/ 324-2 2    
3 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
414-1 3    
4     4    
Середа 1  -----------./ Геогр.тур.
 -----------/Матвієнко
 -/106-1 1    
2 Орг.екскурсійного обсл.
Слєпухіна Р.І.
410-1 2    
3 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
221-2 3    
4     4    
Четвер 1     1    
2 Ін.м.тур.інд.
Аносова Ю.П.
221-2 2    
3 Осн.філ.зн./ Правове регулюв.
Кулікоська / Лебедь 
305-1/ 310-1 3    
4     4    
П'ятниця 1 Географія туризму
Матвієнко Т.В.
106-1 1    
2 Укр.мова за ПС/Фіз.вих.
Стегалюк/ Гудович
414-1/- 2    
3     3    
4     4    
             
             
             
    241 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Людина і світ
Мадаєва А.С.
415-1 2 Людина і світ
Мадаєва А.С.
415-1
3  ---------/Норм.база
 ---------/Осадча Л.С.
 -/
305-1
3 Фінансовай облік
 Комліченко О.О.
316-2
4     4    
вівторок 1     1 Фінанси
Ротань Н.В.
326-2
2 Осн.філ.зн./ Соціологія
Лебедь ГМ / Мадаєва А.С.
310-1/ 317-2 2 Осн.філ.зн./ Соціологія
Лебедь ГМ / Мадаєва А.С.
310-1/ 317-2
3 Інформатика та КТ
Арбузова, Маляренко
317-2 3 Інформатика та КТ
Арбузова, Маляренко
317-2
4     4    
Середа 1 Економіна підпр.
Аблова Г.В.
317-2 1 Економіна підпр.
Аблова Г.В.
317-2
2 Менеджмент
Нарожна О.О.
317-2 2 Менеджмент
Нарожна О.О.
317-2
3     3 Фінансовай облік
 Комліченко О.О.
316-2
4     4    
Четвер 1 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 1 Статистика
Аблова Г.В.
317-2
2 Рекл-інф ді./нт.-техн.
Дмитракова О.О.
323-2 2 Фінансовай облік
 Комліченко О.О.
316-2
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Боберська 
216-2, 214-2 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Боберська 
216-2, 214-2
П'ятниця 1 Офісні сист./Інф.діяльн.
Дмитракова О.О.
323-2 1 Фінанси/--------
Ротань Н.В./------------
326-2/ -
2 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 БЖД/----------
Клепов В.П./------
427-2/- 3 БЖД / Основи ПД
Клепов В.П./ Нарожна ОО
427-2/ 305-1
4     4    
             
    281 № ауд.   291 № ауд.
Понеділок 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Комп.логіка
Максимова О.Є.
241-3 2 Людина і світ
Мадаєва А.С.
415-1
3 Вища математика      
Сафонова Г.Ф.
414-1 3 Економіка і нормув.
Боговіна Ю.М.
324-2
4  ----------/ Осн.метр.
---------/ Свириденко
 -/243-3 4    
Вівторок 1 Електрорадіовимір.
Бездворний,Свириденко
243-3 1 Фінанси
Ротань Н.В.
326-2
2 Офісне ПЗ
Арбузова ЮВ, Носова ГВ
243-3 2 Осн.філ.зн./ Соціологія
Лебедь ГМ / Мадаєва А.С.
310-1/ 317-2
3 Комп.електроніка
Максимова О.Є, Уткіна НЄ
241-3 3 Інформатика та КТ
Арбузова, Маляренко
317-2
4     4    
Середа 1 Осн.екол/Програмув.
МатвієнкоТВ/Крутіна ЛВ
243-3 1 Економіна підпр.
Аблова Г.В.
317-2
2 Вища математика      
Сафонова Г.Ф.
414-1 2 Менеджмент
Нарожна О.О.
317-2
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3    
4     4    
Четвер 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Наумкіна
216-2, 214-2 1 Статистика
Аблова Г.В.
317-2
2 Комп.електроніка
Максимова О.Є, Уткіна НЄ
241-3 2 Фінансвий облік
Цвєткова О.М.
317-2
3 Електрорадіовимір.
Бездворний,Свириденко
243-3 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Боберська 
216-2, 214-2
4     4    
П'ятниця 1 Комп.логіка
Максимова О.Є.
241-3 1 Фінанси/-Ек.і норм.
Ротань Н.В/ Боговіна ЮМ
326-2/ 324-2
2 Програмування
Крутіна Л.В, Альохіна АВ
243-3 2 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Вища математика      
Сафонова Г.Ф.
414-1 3 БЖД/---------------
Клепов ВП/ ----------
427-2/-
4     4    

Останє поповнення : 2017-12-14