Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СЕРТИФІКОВАНА НА ВІДПОВІДНІСТЬ ДСТУ ISO 9001:2009 Реєстр системи сертифікації УкрСЕПРО № UA2.159.09395-15
 
 
 
 
Розклад занять

Розклад занять на 1 семестр 2017-2018 н.р. 20/09/2017
    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1 Соціологія
Мадаєва А.С.
411-1/
106-1
1 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
2 Техн.і орг.    / Логіка
тур.діяльн.
Матвієнко        / Живець
106-1/
322-2
2 СКБД                             Наконечна В.І. 323-2
3 Рекр.географія
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Фінансова діяльн.
Боговіна Ю.М.
324-2
4  -------/Основи маркетингу
 -------/ Нарожна О.О.
407-1 4 Інформ. системи
Цвєткова О.М.
324-2
Вівторок 1 Іноз. мова за ПС
Аносова Ю.П.
221-2 1 Фінансовий облік Комліченко О.О. 316-2
2 Турист.ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 2 СКБД                             Наконечна В.І. 323-2
3 Організ. сільськ.туризму
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Гроші та кредит
Ротань Н.В.
324-2
4 Логіка / Техн.і 
             орг.тур.діяльн.
Живець  / Матвієнко
317-2/
106-1
4 Обл.і звіт. у бюд. уст.
Цвєткова О.М.
319-2
Середа 1 Друга ін.мова за ПС
Овчиннікова
219-2/
221-2
1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Фінанси підприємств                   Ротань Н.В. 303-1
3 Рекр.геогр/Осн.психол.
Матвієнко / Савенок
106-1/
312-1
3 Осн.охорони праці
Живець А.М.
326-2
4  -------/Основи маркетингу
 -------/ Нарожна О.О.
305-1 4 КР
Комліченко О.О.
316-2
Четвер 1 Осн.маркет./Тур.ресур.Укр
Нарожна О.О./ Матвієнко Т.В.
322-2/
106-1
1 Інформ. системи
Цвєткова О.М.
317-2
2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 Обл.і звіт. у бюд. уст.
Цвєткова О.М.
319-2
3 Ін.мова турист.індустрії
Аносова Ю.П.
221-2 3 Казнач.справа
Боговіна Ю.М.
317-2
4     4    
П'ятниця 1 Друга ін.мова тур.інд.
Овчиннікова
214-2 1 Інф. сис./
Обл.і звіт. у бюд. уст.
Цвєткова О.М.
319-2
2 Осн.маркет./Орг.сіл.туриз
Нарожна О.О./ Матвієнко Т.В.
428-2/
106-1
2 Фінансова діяльн.
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 3 Гроші та кредит
Ротань Н.В.
312-1
4     4    
             
    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Овчиннікова
214-2
220-2
1 Інженерна графіка
Дядюн К.В., Костенко В.О.
309-1
239-3
2 Технічна механіка
Рябініна О.М.
229-3 2 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
236-3
3 Взаємозам.,стандарт.
Крижановська О.В.
236-3 3 Технічна механіка
Рябініна О.М.
229-2
4 Інженерна графіка
Дядюн К.В., Горішня А.
239-3
223-2
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
Вівторок 1     1 Техн.машинобудув.
Шаповалова К.І.
231-3
2 Основи оброб.матеріал.
Рябініна О.М.
229-3 2 Взаємозам.,стандарт.
Крижановська О.В.
236-3
3 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
236-3 3 Осн.CAD-CAM
Носов П.С.
307-1
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4    
Середа 1 Інженерна графіка (1п)
Дядюн К.В., 
239-3 1 Техн.машинобудув.
Шаповалова К.І.
231-3
2 Обладн.для вигот.дет.
Крижановська О.В.
236-2 2 Використання ЕОМ
Свириденко, Рябініна
419-2
3 Технічна механіка
Рябініна О.М.
229-3 3 Обладн.для вигот.дет.
Крижановська О.В.
236-3
4 Техн.машинобудув.
Шаповалова К.І.
233-3 4 Основи оброб.матеріал.
Рябініна О.М.
229-3
Четвер 1 Осн.CAD-CAM
Носов П.С.
305-1 1 Металоріз. верстати
Рябініна О.М., Бабенко С.О.
229-3
2 Металоріз. верстати
Рябініна О.М., Бабенко С.О.
229-3 2 Інженерна графіка
Дядюн К.В., Костенко В.О.
239-3
3 Техн.машинобудув.
Шаповалова К.І.
233-3 3 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
236-3
4 Інженерна графіка (2п)
Горішня А.
223-2 4    
П'ятниця 1 Інж.граф./Викор. ЕОМ
Дядюн К.В., / Свириденко
Горішня А.    Рябініна
239-3, 223-2/
419-2
1 Техн.машин/ Інж.графіка
Шаповалова/Дядюн,Костенк
233-3/
239-3,
309-1
2 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
236-3 2 Технічна механіка
Рябініна О.М.
229-3
3 Викор.ЕОМ/Техн.машин.
Свириденко, Рябініна/Шаповалова
420-2/
307-1
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Овчиннікова
220-2
214-2
4     4    
             
             
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Безпека життєдіяльн.
Клепов В.П.
423-2 1 Осн.теор.автокерув.
Савченко С.О.
131-2
2 Електричні машини
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Осн. електроприв.  Васеньова Ю.О.,Дрозд.ДА 419-2 3 Безпека життєдіяльн.
Клепов В.П.
423-2
4 Осн. проект. та констр.  Шаброва С.М. 420-2 4    
Вівторок 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Ін.мова за ПС
Гончарова ВБ, Пестушко
222-2
136-2
2 Електропост.підриємств
Васеньова Ю.О., Клепов В.П.
419-2 2 Констр. та ел.матер.
Федіна І.В.
407-1
3 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2 3 Електропост.підриємств
Васеньова , Дрозд
419-2
4     4 Електричні машини
Євдокімова Н.В.
427-2
Середа 1     1 Елек.маш./Осн.теор.авт.
Євдокімова/ Савченко
427-2/
131-1
2 Елек. маш./ Констр. та              
                   ел.матер.
Євдокімова/ Федіна
427-2/
407-1
2 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2
3 Осн.теор.автокерув.
Савченко С.О.
131-2 3 Осн. електроприв.  Васеньова Ю.О.,Клепов ВП 419-2
4 Ін.мова за ПС
Гончарова ВБ, Пестушко
222-2
216-2
4 Комп. графіка
Горішня, Свириденко
223-2
225-2
Четвер 1 Осн.стандартизації
Клепов В.П.
423-2 1 Електропост.підриємств
Васеньова , Дрозд
419-2
2 Комп. графіка
Горішня, Свириденко
223-2
225-2
2 Конс.та ел.мат/ Фіз.вих
Федіна І.В./ Коцегубов
407-1/
Сп.зал
3 Електричні машини
Євдокімова Н.В.
427-2 3 Осн.стандартизації
Клепов В.П.
423-2
4     4    
П'ятниця 1 Осн.теор.авт/Фіз.вих
Савченко С.О./ Коцегубов 
131-2/
Сп.зал
1 Електричні машини
Євдокімова Н.В.
427-2
2 Констр. та ел.матер.
Федіна І.В.
407-1 2 Осн. електроприв.  Васеньова Ю.О.,Клепов ВП 419-2
3 Осн. електроприв.  Васеньова ЮО, Дрозд.ДА 419-2 3 Осн. проект. та констр.  Шаброва С.М. 420-2
4 Електропост.підриємств
Васеньова Ю.О., Клепов В.П.
419-2 4    
             
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1 1 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 413-1
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Дискретна математика
Філонюк І.О.
233-3/
402-1
3 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1 3 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бабикін С.О.
243-3
4 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бабикін С.О.
243-2 4 Архітектура комп'ютерів            Бездворний, Свириденко 241-3
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко ОП, Наумкіна ОВ
216-2
214-2
1 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
241-3
2 Бази даних  
Карлова НІ, Арбузова ЮВ
413-1 2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бабикін С.О.
243-3
3 Архітектура комп'ютерів            Бездворний, Свириденко 241-3 3 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
4 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1 4    
Середа 1 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 243-3 1 Архітектура комп'ютерів            Бездворний, Свириденко 233-3
2 Дискретна математика
Філонюк І.О.
401-1 2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Люд.-маш. інтерфейс
Арбузова Ю.В, Маляренко АО
233-3 3 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 413-1
        Бази даних  
Карлова НІ, Арбузова ЮВ
413-1
Четвер 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бабикін С.О.
243-3 1 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
2 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 233-3 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко ОП, Савчук
216-2
322-2
3 Архітектура комп'ютерів            Бездворний, Свириденко 241-3 3 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1
4          
П'ятниця 1 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1 1 Дискретна математика
Філонюк І.О.
236-3
2 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1 2 Люд.-маш. інтерфейс
Арбузова Ю.В, Маляренко АО
413-1
3 Дискретна математика
Філонюк І.О.
243-3/
415-1
3 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
4 Бази даних/Комп.схем.  
Карлова НІ,     / Уткіна Н.Є.
Арбузова ЮВ   Бабикін С.О.
413-1/
243-3
4 Комп.схем./ Бази даних
Уткіна Н.Є.,    / Карлова Н.І.
 Бабикін С.О.   Арбузова Ю.В
413-1/
236-3
             
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
158-5
2 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1 2 Електротехніка
Шаброва С.М.
420-2
3 Електротехніка
Шаброва С.М.
420-2 3 Тех.експлуат.авто
Обіход Ю.О.
155-5
4 Ін.мова за ПС
Павліченко, Гончарова
220-2
222-2
4    
Вівторок 1 Обчисл.техніка
Горішня АВ, Костенко ВО
223-2 1 Електрообл.автомоб.
Савченко С.О.
131-2
2 Соціолог./Тех.експл.авто
Мадаєва А.С./Якушенко С.О.
423-2/
307-1
2 Тех.експл.авто/Соціолог
Обіход Ю.О./ Мадаєва А.С.
155-5
3 Електрообл.автомоб.
Савченко С.О.
131-2 3 Фіз.вих/Тех.експл.авто
Береговий/Обіход Ю.О.
Сп.зал
155-5
4 Електротехніка
Шаброва С.М.
420-2 4 Обчисл.техніка
Горішня АВ, Костенко ВО
223-2
309-1
Середа 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1 1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 2 Фіз.вих/Тех.експл.авто
Береговий/Обіход Ю.О.
Сп.зал
155-5
3 Обчисл.техніка
Горішня АВ, Костенко ВО
223-2
309-1
3 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
4     4    
Четвер 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Тех.експлуат.авто
Обіход Ю.О.
155-5
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 2 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
155-5
3 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 3 Електротехніка
Шаброва С.М.
420-2
4     4    
П'ятниця 1 Етика діл.від/Електротех
Осадча Л.С./ Шаброва С.М.
410-1/
420-2
1 Електротех/Етика діл.від
Шаброва С.М./ Осадча Л.С.
420-2/
410-1
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 2 Обчисл.техніка
Горішня АВ, Костенко ВО
223-2
3 Осн.розрах.дет.маш.
Крижановська О.В.
236-3 3 Осн.розрах.дет.маш.
Будяцький А.М.
155-5
4     4 Ін.мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2
221-2
             
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова за ПС
СіліщенкоОП, Здражевська
219-2
216-2
1 Іноземна мова за ПС
СіліщенкоОП, Здражевська
219-2
216-2
2 Управління витрат                            Боговіна Ю.М. 319-2 2 Управління витрат                            Боговіна Ю.М. 319-2
3 Інформаційна діяльн.
Наконечна В.І.
326-2 3 Фінансовий облік
Цвєткова О.М.
319-2
4     4 Статистика підпр.                Наконечна В.І. 326-2
вівторок 1 Офісні системи
Наконечна В.І.
323-2 1    
2 Інф. системи
Цвєткова О.М.
319-2 2 Інф. системи
Цвєткова О.М.
319-2
3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4     4 СКБД                             Наконечна В.І. 326-2
Середа 1 Фізичне вих./-------------
Гудович В.Ю./--------------
Сп.зал 1 Фіз. вих./ Стастис. підпр
Гудович В.Ю./ Наконечна В.І.
Сп.зал
326-2
2 Планування та організ.                                Аблова Г.В. 317-2 2 Планування та організ.                                Аблова Г.В. 317-2
3 Фінанси підпр.                   Ротань Н.В. 305-1/
405-1
3 Фінанси підпр.                   Ротань Н.В. 305-1/
405-1
4 Осн. алгоритм. та прогр.
Багмет Т.Є.
317-2   СКБД                             Наконечна В.І. 326-2
Четвер 1 Осн.охорони праці
Живець А.М.
319-2 1 Осн.охорони праці
Живець А.М.
319-2
2 Планування та організ.                                Аблова Г.В. 317-2 2 Планування та організ.                                Аблова Г.В. 317-2
3 Інф. системи
Цвєткова О.М.
319-2 3 Інф. системи
Цвєткова О.М.
319-2
4 Інформаційна діяльн.
Наконечна В.І.
326-2 4    
П'ятниця 1 Інтеренет-технол.в ІД
Наконечна В.І.
323-2 1 Основи підпр.діяльн.
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Офісні системи
Наконечна В.І.
326-2 2 Фінансовий облік
Цвєткова О.М.
316-2
3 Управління витрат                            Боговіна Ю.М. 319-2 3 Управління витрат                            Боговіна Ю.М. 319-2
4 Електронна комерція
Наконечна В.І.
326-2 4    
             
             
    321 № ауд.      
Понеділок 1 Буд. та експл.автом.
Обіход Ю.О.
155-5      
2 Теорія двигунів
Обіход Ю.О.
155-5      
3 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1      
4 Експл.та обсл.машин
Гладков Г.Б.
158-5      
Вівторок 1 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1      
2 Деталі машин/ БЖД
Литвиненко/ Клепов
401-1/
423-2
     
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
220-2
222-2
     
4 Комп.техніка 
Носов П.С., Костенко В.О.
305-1      
Середа 1 Буд. та експл.автом.
Обіход Ю.О.
155-5      
2 Палива, мастила
Литвиненко О.В.
158-5      
3 Деталі машин
Литвиненко О.В.
158-5      
4 КР
Литвиненко О.В.
301-1      
Четвер 1 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1      
2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал      
3 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1      
4          
П'ятниця 1 Теорія двигунів
Обіход Ю.О.
155-5      
2 ТО теплотехніки
Будяцький А.М.
155-5      
3 Комп.техніка 
Носов П.С., Костенко В.О.
228-3      
4          
             
             
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1 Архіте. комп'ютерів
Максимова, Свириденко
241-3 1    
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3 2 Дискретна матем.
Філонюк Г.О.
326-2
3 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
307-1 3 Системне програмув.
Левицький В.М., Багмет
305-1
4     4    
Вівторок 1 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1 1 Комп. схемотехніка  
Уткіна , Бездворний 
243-3
2 Системне програмув.
Левицький В.М., Багмет
316-2 2 Теор. ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
3 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
413-1 3 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
4     4    
Середа 1 БЖД/ Фіз. вих
Клепов/ Коцегубов
423-2/
Сп.зал
1 Дискретна матем.
Філонюк Г.О.
324-2
2 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Архіте. комп'ютерів
Кижлай, Свириденко
243-3
3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3 3  ------------/Фізичне вих.
 ------------/Денещук Т.В.
Сп.зал
4     4    
Четвер 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Овчиннікова
216-2
220-2
1 Організація БД
Карлова, Маляренко
413-1
2 Організація БД
Карлова, Маляренко
413-1 2 Комп. схемотехніка  
Уткіна , Бездворний 
243-3
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.О.
Сп.зал 3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
4     4    
П'ятниця 1 Сист.прогр/ Комп.схем
Левицький/ Уткіна
Багмет          Бездворний
312-1/
243-3
1 Комп. схем/Сис.програм.
Уткіна              /Левицький , 
Бездворний   БагметТ.Є.               
243-3/
317-2
2 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Свириденко
241-3 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Овчиннікова
216-2
225-2
3     3 БЖД/ Арх.комп
Клепов/ Кижлай
423-2/
243-3
4     4    
             
             
             
             
             
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Машино-орієнтовані м.
Сафонов М.С.
233-3 1    
2 Бази даних
Сафонов М.С.
324-2
233-3
2 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
3     3 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 221-2
4     4    
вівторок 1 Конструюв. ПЗ/Фіз.вих.
Багмет Т.Є./Гудович В.Ю.
322-2/
Сп.зал
1 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Системне програмув.
Сафонов М.С.
214-2 2 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
3     3 КР
Уткіна Н.Є.
243-3
4     4    
Середа 1     1 Комп'ютерні мережі
Носов П.С.
305-1
2 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В. 214-2 2 Сис.прогр/Фіз. вихов.
Сафонов М.С./Гудович В.Ю.
326-2/
Сп.зал
3 Алгор. та структури Левицький В.М. 225-2 3    
4          
Четвер 1 Веб програмування Левицький В.М. 136-3 1 Вища матем./Сис.прогр
Філонюк і.О./Сафонов М.С.
233-3/
2 Візуальне програмув.
Сафонов М.С.
131-2 2 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П. 221-2
3     3    
4     4    
П'ятниця 1 Операційні системи
Сафонов М.С., 
241-3 1 Комп. схемотехніка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Іноземна мова рівень В2 Наумкіна О.В. 214-2 2 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
214-2
3     3    
4     4    
             
             
             
           
           
           
    319 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2    
3 Сист. техн. промисл.                       Живець А.М. 322-2 3    
4     4    
вівторок 1     1    
2 Іноземна мова за ПС Сіліщенко О.П. 216-2 2    
3 Організ. виробн.      Аблова Г.В. 316-2 3    
4     4    
Середа 1     1    
2 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
316-2 2    
3 Оптиміз. методи та мод.
Філонюк Г.О.
317-2 3    
4          
Четвер 1     1    
2 Внутр. економ. механ.                            Боговіна Ю.М. 324-2 2    
3 Методол. та орг. наук.                       Живець А.М. 419-2 3    
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Планування та контр.     Аблова Г.В. 317-2 2    
3 Іноземна мова рівень В2 Сіліщенко О.П. 216-2 3    
4     4    
25/01/2017

Контактні дані викладачів (закачати/переглянути)

Розклад занять на 2 семестр 2016-2017 н.р. 01/09/2017
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Техн. вигот. деталей
Крижановська О.В.
233-3 1 Осн. техн. машинобуд.
Рибкін П.П.
231-3
2 Комп. проектування
Дядюк К.В., Костенко В.О.
233-3 2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1
3 Техн. машинобудув.
Рибкін П.П.
233-3 3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
220-2, 222-2
4     4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
Вівторок 1 Обладн. для вигот. дет.
Крижановська О.В.
233-3 1 Комп. техн. / Техн. склад. двигунів
Носов, Костенко / Обіход
305-1 / 155-5 
2 Технологічне оснащення
Рибкін П.П.
233-3 2 Сист. двиг. / Етика ділов. відносин
Литвиненко ОВ/Осадча ЛС
307-1 / 410-1
3 Економ. та орг. виробн.
Боговіна Ю.М.
423-2 3 Експл. та ремонт двиг.
Якушенко С.О.
307-1
4     4    
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Здражевська,Павліченко
219-2, 220-2 1 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
305-1
3 Технол. осн. програмув.
Крижановська О.В.
233-3 3 Комп'ютерна техніка
Носов П.С.,Костенко В.О.
402-1 / 305-1
4 Українська  мова за ПС
Ботвинюк О.В.
233-3 4    
Четвер 1 Металорізальні верстати
Рябініна О.М., Крутін А.В.
233-3 1 Експл. дв. / Констр. дв.
Якушенко С.О.
307-1
2 Модел. та вигот. деталей
Дядюн К.В.
233-3 2 Газова динаміка
Якушенко С.О.
307-1
3 Ек.та орг.вир./Тех.оснащ.
Боговіна Ю.М./ Рибкін П.П.
423-2 / 233-3 3 Основи підпр. діяльн.
Ковтун О.М.
305-1
4     4    
П'ятниця 1 Технологічне оснащення
Рибкін П.П.
233-3 1 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1
2 Техн. вигот. деталей
Крижановська О.В.
233-3 2 Експл. та рем. двигунів
Якушенко С.О.
305-1
3 БЖД
Клепов В.П.
423-2 3 Техн. склад. двигунів
Обіход Ю.О.
155-5
4     4    
           
             
    391 № ауд.   341 № ауд.
Понеділок 1 Податкова система
Живець А.М.
326-2 1 Захист інформації
Наконечна В.І.
322-2
2 Зовнішньоек. діяльність
 Боговіна Ю.М.
324-2 2 Упр. інф. ресурсами
Наконечна В.І.
322-2
3 Планув. та орг. діяльн.                        Аблова Г.В. 317-2 3 Осн. алгоритм. та прогр.
Багмет Т.Є.
214-2
4 Економічний аналіз
 Комліченко О.О.
316-2 4 Економічна кібернетика
Наконечна В.І.
322-2
Вівторок 1 Податкова система
Живець А.М.
326-2 1 Осн. алгоритм. та прогр.
Багмет Т.Є.
322-2
2 Ціноутворення
Живець А.М.
326-2 2 Ціноутворення
Живець А.М.
326-2
3 Економічний аналіз
 Комліченко О.О.
316-2 3 Захист інформації
Наконечна В.І.
322-2
4     4    
Середа 1 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 1 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1
2 Податкова система
Живець А.М.
326-2 2 Упр. інф. ресурсами
Наконечна В.І.
322-2
3 Економічний аналіз
 Комліченко О.О.
316-2 3 Осн. алгоритм. та прогр.
Багмет Т.Є.
214-2
4 Зовнішньоек. діяльн. /---
 Боговіна Ю.М. /---
324-2 /- 4 Захист інформації /---
Наконечна В.І. /---
322-2 /-
Четвер 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Здражевська 
216-2, 219-2 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Здражевська 
216-2, 219-2
2 Планув. та орг.діяльн.                             Аблова Г.В. 317-2 2 Економічна кібернетика
Наконечна В.І.
322-2
3 Ек.аналіз / Податк. сист.
Комліченко ОО/Живець АМ
316-2, 326-2 3 Упр.інф.рес. / Осн. алг.
Наконечна В.І. / Багмет Т.Є.
322-2, 305-1
4     4    
П'ятниця 1 Ціноутворення
Живець А.М.
326-2 1 Ціноутворення
Живець А.М.
326-2
2 Планув. та орг.діяльн.                             Аблова Г.В. 317-2 2 Захист інформації
Наконечна В.І.
322-2
3 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 3 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
311-1
  4 Аблова КП 317-2 4    
           
             
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2 1 Комп. техніка та прогр.
Євдокимова, Лобода 
423-2
2 Комп. техніка та прогр.
Євдокимова, Лобода
423-2 2 Електропост.підпр.
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Електропост. підпр. і ЦС
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Електричні машини
Євдокімова Н.В.
423-2
4     4    
Вівторок 1 Електроуст. підпр. і ЦС
Дрозд Д.А.
428-2 1 Монтаж і експл. підпр.
ЄвдокімоваН.В.
423-2
2 Монтаж і експл. підпр.
ЄвдокімоваН.В.
423-2 2 Електроуст. підпр. і ЦС
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електричні машини
Євдокімова Н.В
420-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Електропост. підпр і ЦС / Автоматика
Васеньова ЮО / Дрозд ДА
419-2 / 428-2 4 Автоматика / Електропост. підпр. і ЦС
Дрозд ДА / Васеньова ЮО
428-2 / 419-2
Середа 1 Електроуст.підпр. і ЦС
Дрозд Д.А.
428-2 1 Електричні машини
Євдокімова Н.В.
423-2
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Електропост. підпр. і ЦС
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Електропост. підпр. і ЦС
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Комп.техн. / Монтаж і експл. підпр. і ЦС
Євдокімова Н.В.
423-2
4     4 КП Васеньова 419-2
Четвер 1 Комп.техн. / Монтаж і експл. підпр. і ЦС
Євдокімова Н.В.
423-2 1 Електроуст. підпр. і ЦС
Дрозд Д.А.
428-2
2 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 2 Іноземна мова за ПС
Гончарова ВБ, Аносова ЮП
221-2, 222-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова ВБ, Аносова ЮП
221-2, 222-2 3 Електропост. підпр. і ЦС
Васеньова Ю.О.
419-2
4 КП Васеньова 419-2 4    
П'ятниця 1 Комп. техніка та прогр.
Євдокимова,Лобода
423-2 1 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2
2 Електричні машини
Євдокімова Н.В.
423-2 2 Укр.мова за ПС
Шкарбуль О.В.
410-1
3 Електропост.підпр.
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Комп. техніка та прогр.
Євдокимова,Лобода
420-2
4     4    
           
             
    351 № ауд   381 № ауд
Понеділок 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 1    
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
218-2 2 Проект. мікропр. систем
Уткіна НЄ,Свириденко О.М.
243-3
3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Капустіна 
218-2 3 Периф. пристрої  
Бездворний І.І.,Уткіна НЄ
243-3
4     4 Архітектура комп.
Максимова О.Є., Уткіна Н.Є.
241-3
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
414-1 1 Архітектура комп.
Максимова О.Є., Уткіна Н.Є.
241-3
2 Методи і засоби КІТ
Левицький, Капустіна
218-2 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,  Наумкіна
214-2, 216-2
3 Математичні методи
Сафонова Г.Ф.
414-1 3 Алгоритми і мет. обчисл.
Нарожний О.В.
413-1
4     4 Інж. та комп. графіка
Носова Г.В.,Наконечна В.І.
243-3
Середа 1 Основи програм. інж.
Карлова НІ, Левицький ВМ
218-2 1 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
2 Алгоритми та стр. даних
Нарожний, Левицький
218-2 2 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1
3 Диф. рівняння
Сафонова Г.Ф.
414-1 3 Периф. пристрої  
Бездворний І.І.,Уткіна Н.Є.
243-3
4 Об'єктно-ор. програм./---
Багмет Т.Є.,Носова Г.В./---
414-1 /- 4 КП Уткіна  
Четвер 1 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
414-1 1 Проект. мікропр. систем
Уткіна НЄ, СвириденкоОМ
243-3
2  Ек.та орг. вир./Бух.облік
Живець АМ/ Комліченко ОО
218-2 2 Організація БД
Карлова Н.І., Капустіна А.М.
243-3
3 Математичні методи
Сафонова Г.Ф.
414-1 3 Комп.сист. та мережі
Носов П.С., Носова Г.В.
243-3
4     4 КП Уткіна  
П'ятниця 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Наумкіна
214-2, 216-2 1 Архітектура комп. /---
Максимова, Уткіна /---
241-3/-
2  Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
218-2 2 WEB-диз. / Алг.і мет.обч.
Багмет, Носова / Нарожний
407-1 / 312-1
3 Об'єктно-ор. програм.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
218-2 3 Комп.сист.та мережі
Носов П.С., Носова Г.В.
243-3
4     4  ---/ Інж. та комп.графіка
---/ Носова, Наконечна
 -/243-3
           
             
    371     361 № ауд
Понеділок 1 Тех. експлуат. автомоб.
Якушенко С.О.
307-1 1 Укр.м. за ПС / Ек.аналіз
Шкарбуль / Комліченко
302-1 / 316-2
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
220-2, 222-2 2 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
316-2
3 Осн. техн. ремонту авто
Сорокін О.М.
158-5 3 Основи аудиту
Цвєткова О.М.
316-2
4     4  ---/Податкова система
---/Живець А.М.
 -  /  326-2
Вівторок 1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
402-1
2 Осн.тех.рем /Укр.м. за ПС
Сорокін О.М. / Удод Л.В.
158-5 / 307-1 2 Казначейська справа
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Основи тех .машинобуд.
Дядюн К.В.
233-3 3 Податкова система
Живець А.М.
326-2
4 Електрообл.автомоб./---
Савченко С.О./---
131-2/- 4 Економічний аналіз
 Комліченко О.О.
316-2
Середа 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Податкова система
Живець А.М.
326-2
2 Економіка підприємства
Ковтун О.М.
307-1 2 Іноземна мова за ПС
СіліщенкоО.П.
216-2
3 Тех. експлуат. автомоб.
Якушенко С.О.
307-1 3 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
319-2
4     4 Економічний аналіз
 Комліченко О.О.
316-2
Четвер 1 Електрообл. автомобілів
Савченко С.О.
131-2 1 Управлінський облік
Живець А.М.
326-2
2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1 2  Ек.аналіз / Податк. сист.
Комліченко ОО/Живець АМ
316-2 / 326-2
3 Обчислювальна техніка
Горішня АВ, Костенко ВО
223-2, 225-2 3 Податк.сист./Осн.аудиту
Живець АМ/Цветкова ОМ
326-2 / 319-2
4     4    
П'ятниця 1 Осн.техн.ремонту авто
Сорокін О.М.
158-5 1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
310-1
2 Ек.підпр./Осн. тех.маш.
Ковтун О.М. / Дядюн К.В.
307-1 2 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
324-2
3 Автомобільні двигуни
Якушенко, Литвиненко
307-1 3 Основи аудиту
Цвєткова О.М.
316-2
4 Іноземна мова за ПС/---
Гончарова, Павліченко/--- 
220-2, 222-2 /- 4    
           
             
    305 № ауд.   308 № ауд.
Понеділок 1 Спеціалізований туризм
Позднякова М.О.
106-1 1 ООП
Багмет Т.Є.
243-3
2 Друга ін. мова в тур.
Овчиннікова О.М.
221-2 2 Візуальне прогр.
Багмет Т.Є.
106-1
3 Техн.і орг. тур.діяльності
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Менджмент та маркет.
Живець А.М.
326-2
4 Основи менеджменту
Аблова Г.В.
317-2 4    
Вівторок 1 Спеціалізований туризм
Позднякова М.О.
303-1 1 Сист.прогр.забезп.
Сафонов М.С.
236-3
2 Інф.системи і технології
Маляренко А.О.
106-1 2 Парал.та розпод.обч.
Нарожний О.В.
414-1
3 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
221-2 3 ООП
Багмет Т.Є.
312-1
4 Основи менеджменту
Аблова Г.В.
317-2 4 Веб-програмуання
Багмет Т.Є.
312-1
Середа 1 Друга іноземна мова
Овчиннікова О.М.
106-1 1 ООП
Багмет Т.Є.
243-3
2 Фіз.вих. / Друга ін.мова ТІ
Денещук / Овчиннікова
Сп.зал/ 420-2 2 Веб-програмування
Багмет Т.Є.
243-2
3 Інф.системи і технології
Маляренко А.О.
221-2 3 Менджмент та маркет.
Живець А.М.
326-2
4     4    
Четвер 1 Ін.м.за ПС / Інф.системи
Аносова ЮП/Маляренко АО
221-2 / 301-1 1 Візуальне прогр.
Багмет Т.Є.
311-1
2 Техн.і орг. тур.діяльності
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Парал.та розпод.обч.
Нарожний О.В.
413-1
3 Основи охорони праці
Клепов В.П
427-2 3 Сист.прогр.заб.
Сафонов М.С.
231-3
4 КП Матвієнко 106-1 4    
П'ятниця 1 Осн. менедж. / Фіз.вих.
Аблова Г.В./Денещук Т.В.
317-2 / Сп.зал 1 ООП
Багмет Т.Є.
415-1
2 Іноземна мова в ТІ
Аносова Ю.П.
221-2 2 Парал.та розп.обчисл. / Веб-програмування
Нарожний О.В./ Багмет Т.Є.
312-1 / 407-1
3 Інф.системи і технології
Маляренко А.О.
311-1 3 Менджмент та маркет.
Живець А.М.
326-2
4 Техн.і орг. тур.діяльності
Матвієнко Т.В.
106-1 4    
Розклад занять на І семестр 2016-2017 навчального року 01/09/2016
    305 № ауд.   308 № ауд.
Понеділок 1 Техн.і орг.тур.діяльн.
Куст А.М.
302-1/
106-1
1 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
2 Турист.ресурси України
Куст А.М.
136-3 2 Сист.прогр.забезп.
Сафонов М.С.
316-2
3 Осн.психології/Статист.
Васеньова / Аблова
419-2/ 317-2 3 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
414-1
4     4 КП
Уткіна Н.Є.
243-3
Вівторок 1 Рекреац.географія
Куст А.М.
428-2 1 Комп'ютерна логіка
ЯковенкоО.Є.
106-1
2 Логіка / Соціологія
Недзельський / Савенок
228-3 2 Лінійні інт.схеми
ЯковенкоО.Є.
106-1
3 Основи маркетингу
Аблова Г.В.
317-2 3 Комп.схем./ Комп.мережі
Яковенко О.Є./ Носов П.С
106-1
4 Друга ін.мова за ПС
Журавльова А.П.
219-2 4 Комп.мережі/ КР
Носов П.С. / Максимова ОЄ
106-1/ 241-3
Середа 1 Турист.ресурси України
Куст А.М.
324-2 1 Комп'ютерні мережі
Носов П.С.
131-2
2 Техн.і орг./Рекр.геогр.
Куст А.М.
228-3 2 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
3 Ін.мова турист.індустрії
Аносова Ю.П.
221-2 3 Системне програмув.
Сафонов М.С.
326-2
4 Основи маркетингу
Аблова Г.В.
317-2 4 Теор.інф.та кодування
Маляренко А.О.
311-1
Четвер 1 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал 1 Комп.схемотехніка
ЯковенкоО.Є.
106-1
2 Ін.мова за ПС
Аносова Ю.П.
221-2 2 Архіт.комп'ютерів
ЯковенкоО.Є.
106-1
3 Професійний етикет
Слэпухіна Р.І.
410-1 3 Теор.інф.та кодування
Маляренко А.О.
413-1
4     4 КР
Носов П.С.
405-1
П'ятниця 1 Техн.і орг.тур.діяльн.
Куст А.М.
316-2 1 Комп'ютерна логіка
ЯковенкоО.Є.
106-1
2 Друга ін.мова тур.інд.
Журавльова А.П.
219-2 2 Лінійні інт.схеми
ЯковенкоО.Є.
106-1
3 Професійний етикет
Слэпухіна Р.І.
410-1 3 Системне прогр.забезп.
Сафонов М.С.
236-3
4     4 Системне програмув.
Сафонов М.С.
236-3
             
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Технічна механіка
Рябініна О.М.
233-3 1 Буд. та експл.автом.
Обіход Ю.О.,Литвиненко
155-5
2 Використання ЕОМ
Свириденко, Костенко
233-3 2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
233-3 3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
301-1
4 Інженерна графіка
Дядюн К.В., Костенко В.О.
239-3 4 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1
Вівторок 1 Металоріз. верстати
Рябініна О.М., Крутін А.В. 
233-3 1 Комп.техніка 
Носов П.С., Костенко В.О.
305-1
2 Обл.для виг./Техн.маш.
Крижановська / Рибкін 
233-3 2 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Задорожна
220-2, 131-2 3 Експл.та обсл.машин
Литвиненко О.В.
158-5
4 Інж.граф./Осн.CAD-CAM
Дядюн,Костенко/ Носов 
233-3 4  --------/Теорія двигунів
----------/Якушенко С.О.
 - /
307-1
Середа 1 Взаємозам.,стандарт.
Крижановська О.В.
233-3 1 Буд. та експл.автом.
Обіход Ю.О.,Литвиненко
155-5
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 ТО теплотехніки
Якушенко С.О.
307-1
3 Інженерна графіка
Дядюн К.В., Костенко В.О.
239-3 3 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1
4 Техн.машинобудув./------
Рибкін П.П./-------
233-3/
-
4 КП / ------------
Литвиненко /-----------
301-1/
-
Четвер 1 Обладн.для вигот.дет.
Крижановська О.В.
233-3 1 Палива, мастила
Литвиненко О.В.
301-1
2 Техн.механ./Тех.маш.
Рябініна О.М./Рибкін П.П.
233-3 2 Деталі машин/ БЖД
Литвиненко ОВ/Клепов ВП
301-1/ 427-2
3 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
233-3 3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1
4     4  ---------/КП
 ---------/Литвиненко О.В.
 -/
301-1
П'ятниця 1 Основи обробки матер. 
Рябініна О.М.
233-3 1 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1
2 Техн.машинобудув.
Рибкін П.П.
233-3 2 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1
3 Осн.CAD-CAM/Тех.мех.
Носов / Рябініна
233-3 3 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
222-2,
220-2
4 КП
Рябініна О.М.
229-3 4 Комп.техніка 
Носов П.С., Костенко В.О.
305-1
             
             
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електропост.підриємств
Васеньова Ю.О.
419-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Констр. та ел.матер.
БондарчукГ.О.
420-2 2 Електропост.підр.
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Ін.мова за ПС
Гончарова ВБ, Аносова ЮП
222-2, 221-2 3 БЖД / Електр.машини
Клепов В.П./ Попенко Т.В.
427-2/ 428-2
4 Осн.стандартизації/---
Євдокімова Н.В./-------
419-2/- 4 Електричні машини/----
Попенко Т.В./--------
428-2/
 -
Вівторок 1 Комп. графіка
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2 1 Осн.теор.автокерув.
Бондарчук Г.О.
420-2
2 Осн. електроприв.  Васеньова Ю.О.,Дрозд.ДА 419-2 2 Основи стандартизації
Євдокімова Н.В.
427-2
3 Безпека життєдіяльн.
Клепов В.П.
427-2 3 Осн. електроприв.  Васеньова ЮО, ДроздДА 419-2
4 Ін.мова за ПС/ Ел.маш.
Гончарова,  /  Попенко
Аносова
222-2, 221-2/ 428-2 4 Ел.маш./Ін.мова за ПС
Попенко / Гончарова,
                  Аносова
428-2/ 222-2, 221-2
Середа 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Безпека життєдіяльн.
Клепов В.П.
427-2
2 Осн. проект. та констр.  Васеньова Ю.О. 419-2 2 Технічна механіка
Попенко Т.В.
428-2
3 Електричні машини
Попенко Т.В.
428-2 3 Електропост.підр.
Васеньова ЮО,КлеповВП
419-2
4 БЖД /Констр.та ел.мат.
Клепов ВП/ Бондарчук ГО
427-2/ 420-2 4 Констр.мат./Осн.станд.
Бондарчук / Євдокімова
420-2/
428-2
Четвер 1 Технічна механіка
Попенко Т.В.
428-2 1 Комп. графіка
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2
2 Електропост.підриємств
Васеньова ЮО,Клепов ВП
419-2 2 Електричні машини
Попенко Т.В.
428-2
3 Основи стандартизації
Євдокімова Н.В.
420-2 3 Осн. проект. та констр.  Васеньова Ю.О. 419-2
4     4    
П'ятниця 1 Осн.теор.автокерув.
Бондарчук Г.О.
420-2 1 Ін.мова за ПС
Гончарова ВБ, Аносова ЮП
222-2, 221-2
2 Осн. електроприв.  Васеньова ЮО, Дрозд.ДА 419-2 2 Констр. та ел.матер.
Бондарчук Г.О.
420-2
3 Електричні машини
Попенко Т.В.
428-2 3 Осн. електроприв.  Васеньова Ю.О.,Дрозд.Д.А. 419-2
4     4    
             
    351 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1 Архітектура комп'ютерів            Уткіна НЄ, СвириденкоОМ 241-3 1 Фінансова діяльн.
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
3 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є. 218-2 3 Фінансовий облік Комліченко О.О. 316-2
4  -----/Осн.прогр.інж.
 --------/Карлова Н.І.
 -/
413-1
4 Облік і звіт. у б. уст.
Цвєткова О.М.
316-2
Вівторок 1 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.
413-1 1 Інформ. системи
Цвєткова О.М.
316-2
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко ОП, Наумкіна ОВ
216-2, 214-2 2 Гроші та кредит
Ротань Н.В.
310-1
3 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Максимова О.Є.
243-3 3 Фінанси підприємств                   Ротань Н.В. 310-1
4 Математичний аналіз
Сафонова Г.Ф.
413-1 4 Обл.і звіт./Казнач.спр.
Цвєткова ОМ/Боговіна ЮМ
316-2/ 324-2
Середа 1 Математичний аналіз
Сафонова Г.Ф.
414-1 1 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
2 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 218-2 2 СКБД                             Маляренко А.О. 410-1/ 317-2
3 Люд.-маш. інтерфейс
Арбузова Ю.В, Капустіна 
218-2 3 Фінансова діяльн.
Боговіна Ю.М.
324-2
  Дискретна математика
Сафонова Г.Ф.
413-1   КП
Комліченко О.О.
316-2
Четвер 1 Архітектура комп'ютерів            Уткіна Н.Є.,СвириденкоОМ 243-3 1 Інформ. системи
Цвєткова О.М.
316-2
2 Люд-маш.інт./Мат.ан.
Арбузова / Сафонова 
413-1/
414-1
2 СКБД                             Маляренко А.О. 410-1
3 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Максимова О.Є.
243-3 3 Обл.і звіт. у бюдж. уст.
Цвєткова О.М.
316-2
4 КП
Карлова Н.І.
413-1      
П'ятниця 1 Осн.прогр. інженерії
Карлова НІ, Левицький ВМ
413-1 1 Осн.охорони праці
Живець А.М.
326-2
2 Дискретна математика
Сафонова Г.Ф.
413-1 2 Інф.сист./ Фін.діяльн.
Цвєткова ОМ/ Боговіна ЮМ
324-2
3 Бази даних  
Карлова НІ, Арбузова ЮВ
413-1 3 Гроші та кредит
Ротань Н.В.
310-1
4 Мат.аналіз /Комп.схем.
Сафонова ГФ/ Уткіна НЄ
414-1/ 243-3 4 СКБД / --------
Маляренко А.О. /--------
402-1/-
             
    371 № ауд.   381 № ауд
Понеділок 1 Електротехн.та електр.
Клепов В.П.
423-2 1 Архіте. комп'ютерів
Максимова О.Є.
243-3
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 2 Фізичне виховання
Денещук Т.В.
Сп.зал
3 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
307-1 3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Максимова ОЄ
243-3
4 Ін.мова за ПС /--------
Павліченко, Гончарова/----
220-2, 222-2 4 Дискретна матем./-----
Сафонова Г.Ф./------
414-1/
-
Вівторок 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
307-1 1 Комп. схемотехніка  
Уткіна НЄ, Максимова ОЄ
243-3
2 Електротехн./ Етика
Клепов В.П./ Олсадча Л.С.
423-2 2 Системне програмув.
Левицький В.М, Багмет Т.Є
243-3
3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 3 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
414-1
4 Тех.експл./Електротех.
Якушенко СО / Клепов ВП
307-1/ 423-2 4 Організація БД
Карлова Н.І., Капустіна АМ
414-1
Середа 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
2 Обчисл.техніка
Горішня АВ, Костенко ВО
423-2 2 Дискретна математика
Сафонова Г.Ф.
414-1
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 3 Сист.програмув./ БЖД
Левицький,Багмет /Клепов
423-2
4     4 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
414-1
Четвер 1 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко ОП, Наумкіна ОВ
216-2, 214-2
2 Ін.мова за ПС
Павліченко, Гончарова
220-2, 222-2 2 Архіт. комп'ютерів
Максимова ОЄ, Уткіна НЄ
243-3
3 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
423-2 3 Вища математика
Сафонова Г.Ф.
414-1
4     4    
П'ятниця 1 Обчисл.техніка
Горішня АВ, Костенко ВО
307-1 1 Архіт.комп./ Комп.сх.
МаксимоваОЄ/ Уткіна НЄ
243-3
2 Електрообл.автомоб.
Савченко С.О.
131-2 2 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
414-1
3 Осн.розра.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
326-2 3 Системне програмув.
Левицький В.М.
243-3
4 Електротехн./ Соціолог.
Клепов В.П./ Мадаєва А.С.
423-2 4    
             
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1 Інф. системи
Цвєткова О.М.
317-2 1 Інф. системи
Цвєткова О.М.
317-2
2 Управління витрат                            Боговіна Ю.М. 324-2 2 Управління витрат                            Боговіна Ю.М. 324-2
3 Офісні системи
Наконечна В.І.
322-2 3 Планув.та орг. / СКБД                             Аблова ГВ / Маляренко АО 317-2/ 419-2
4 Осн. алгоритм. та прогр.
Багмет Т.Є.
322-2 4 Основи підпр.діяльн.
Аблова Г.В.
317-2
вівторок 1 Управління витрат                            Боговіна Ю.М. 324-2 1 Управління витрат                            Боговіна Ю.М. 324-2
2 Планування та організ.                                Аблова Г.В. 322-2 2 СКБД                             Маляренко А.О. 316-2
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Інтеренет-технол.в ІД
Наконечна В.І.
322-2 4 Планування та організ.                                Аблова Г.В. 317-2
Середа 1 Офісні системи
Наконечна В.І.
322-2 1 Статистика підпр.                Аблова Г.В. 317-2
2 Фінанси підпр.                   Ротань Н.В. 326-2 2 Фінанси підпр.                   Ротань Н.В. 310-1
3 Інф. системи
Цвєткова О.М.
316-2 3 Інф. системи
Цвєткова О.М.
316-2
4 КП
Наконечна В.І.
322-2      
Четвер 1 Осн.охорони праці
Живець А.М.
326-2 1 Осн.охорони праці
Живець А.М.
326-2
2 Інформаційна діяльн.
Наконечна В.І.
322-2 2 Фінансовий облік
Цвєткова О.М.
317-2
3 Іноземна мова за ПС
СіліщенкоОП,Боберська ІВ
216-2, 214-2 3 Іноземна мова за ПС
СіліщенкоОП,Боберська ІВ
216-2, 214-2
4     4    
П'ятниця 1 Інф.діяльн./Інф. Сист.
Наконечна / Цвєткова 
322-2/ 324-2 1 Фін.облік/Інф. системи
Цвєткова О.М.
324-2
2 Планування та організ.                                Аблова Г.В. 322-2 2 СКБД                             Маляренко А.О. 316-2
3 Електронна комерція
Наконечна В.І.
322-2 3 Планування та організ.                                Аблова Г.В. 316-2
4  --------/Інформ.діяльн.                            --------/Наконечна В.І.  - /
 322-2
4  --------/Фінанс.облік               --------/Цвєткова О.М.  - /
 316-2
Розклад занять на ІІ семестр 2015-2016 н.р. 05/02/2016

Контактні дані викладачів (закачати/переглянути)

    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Укр. мова за ПС
Удод Л.В.
304-1 1 Металоріз. верстати
ЄвдокимоваО.М.
229-3
2 Тех.оснащення
Рибкін П.П.
231-3 2 Модел.та виготовл.дет.
Кузнєцова Т.В.
228-3
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Павліченко
216-2, 220-2 3 Тех.оснащення
Дядюн К.В.
228-3
4     4    
Вівторок 1 Техн.вигот.деталей
Кузнєцова Т.В.
228-3 1    
2 Осн.охорони праці
Федіна І.В.
407-1 2 Техн.вигот.деталей
Кузнєцова Т.В.
228-3
3 Економіка та орг. вир.
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Іноземна мова за ПС
Аносова,Павліченко
221-2, 220-2
Середа 1 Тех.оснащення
Рибкін П.П.
231-3 1 Обладн.для вигот.дет.
Кузнєцова Т.В.
228-3
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Укр. мова за ПС
Ботвинюк О.В.
403-1
3 Обладн.для вигот.дет.
Кузнєцова Т.В.
228-3 3 Економіка та орг. вир.
Боговіна Ю.М.
324-2
4     4    
Четвер 1 Модел.та виготовл.дет.
Кузнєцова Т.В.
228-3 1 Тех.оснащення
Дядюн К.В.
233-3
2 Комп.проектування
Кузнєцова Т.В., Рибкін ПП
228-3 2 Осн.охорони праці
Федіна І.В.
407-1
3 Металоріз. верстати
Євдокимова, Бабенко 
229-3 3 Комп.проектування
Кузнєцова ТВ, Рибкін ПП
228-3
4     4    
П'ятниця 1 Тех.оснащення
Рибкін П.П.
231-3 1 Техн.машинобудув.
Кузнєцова Т.В.
228-3
2 Техн.машинобудув.
Кузнєцова Т.В.
228-3 2 Тех.оснащення
Дядюн К.В.
233-3
3 Економіка та орг.вир./----
Боговіна Ю.М./------
324-2/- 3  ------/Економ.та орг.вир.
------/Боговіна Ю.М.
 -/ 324-2
4     4    
             
    321 № ауд.   341 № ауд.
Понеділок 1 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Укр.мова за ПС
Удод Л.В.
304-1 2 Економічна кібернетика
Дмитракова О.О.
319-2
3 Техн.склад.дв./Експл.двиг.
Будяцький А.М.
155-5 3 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
305-1/ 420-2
4     4    
Вівторок 1 Комп.техніка/Сист.двиг.
Носов ПС/Литвиненко ОВ
301-1 1 Осн. алгоритм. та прогр.
Багмет Т.Є.
316-2
2 Газова динаміка
Якушенко С.О.
307-1 2 Упр. інф.ресурсами
Дмитракова О.О.
316-2
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Захист інформації
Коленко В.В.
407-1
4 КП
Якушенко С.О.
307-1 4    
Середа 1 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1 1 Фінанси підприємств
Ротань НВ
326-2
2 Осн.техн.машинобудув.
Крижановська О.В.
236-3 2 Захист інформації
Коленко В.В.
302-1
3 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 3 Екон.кіберн./ Осн.алг.
Дмитракова ОО/БагметТЄ
420-2
4     4 КР
Багмет Т.Є.
324-2
Четвер 1 Експл. та ремонт двигунів
Будяцький А.М.
155-5 1 Упр. інф.ресурсами
Дмитракова О.О.
316-2
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222-2, 220-2 2 Осн. алгоритм. та прогр.
Багмет Т.Є.
229-3
3 Комп.техніка
Носов П.С., Горішня А.В.
307-1 3    
4     4    
П'ятниця 1 Техн.склад.двигунів
Будяцький А.М.
155-5 1 Захист інформації
Коленко В.В.
302-1
2 Основи підпр.діяльн.
Нарожна О.О.
407-1 2 Укр.м.за ПС/Фін.підпр.
Ботвинюк ОВ/ Ротань НВ
324-2/
326-2
3 Етика ділових віднос./-----
Осадча Л.С./-----------
305-1/- 3    
4     4    
             
             
             
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електроуст.підпр.
Дрозд Д.А.
427-2 1 Монтаж,експл.і рем.ел.уст.
Євдокимова Н.В.
423-2
2 Комп. техніка та прогр.
Левченко, Євдокимова
427-2 2 Електропост.підпр.
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Електропост.підпр.
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Комп. техніка та пр./-------
Левченко, Євдокимова/--
420-2/-
4     4    
Вівторок 1 Автоматика
Дрозд Д.А.
423-2 1 Укр.мова за ПС
Шкарбуль О.В.
307-1
2 Монтаж і експл./Ел.маш.
Євдокимова/ Попенко 
428-2 2 Електроуст.підпр/Автом.
Дрозд Д.А.
420-2
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Комп. техніка та прогр.
Левченко, Євдокимова
423-2
4     4    
Середа 1 Монтаж,експл.і рем.ел.уст.
Євдокимова Н.В.
423-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Укр.мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 2 Ін.мова за ПС
Гончарова ВБ, Аносова ЮП
222-2,
221-2
3 Комп. техніка та прогр.
Левченко, Євдокимова
423-2 3 Електропост.підпр.
Васеньова Ю.О.
419-2
4     4    
Четвер 1 Ін.мова за ПС
Гончарова ВБ, Аносова ЮП
222-2,
221-2
1 Електроуст.підпр.
Дрозд Д.А.
423-2
2 Електричні машини
Попенко Т.В.
428-2 2 Комп. техніка та прогр.
Левченко, Євдокимова
423-2
3 Електропост.підпр.
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Монтаж і експл./Ел.маш.
Євдокимова / Попенко 
423-2/ 428-2
4     4    
П'ятниця 1 Електроуст.підпр./Автом.
Дрозд Д.А.
423-2 1 Електричні машини
Попенко Т.В.
428-2
2 Електропост.підпр.
Васеньова Ю.О.
419-2 2 Автоматика
Дрозд Д.А.
423-2
3  ----------/Комп. техніка
----/Левченко, Євдокимова 
 -/423-2 3 Електропост.підпр.
Васеньова Ю.О.
419-2
4     4    
             
    351 № ауд   352 № ауд
Понеділок 1 Диф.рівняння
Бистрянцева А.М.
413-1 1 Об'єктно-ор. програм.
Багмет Т.Є., Карлова Н.І.
310-1
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2 2  Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
326-2
3 Мет.і зас.КІТ/ Мат.методи
Левицький/ Бистрянцева
405-1 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4    
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
414-1 1 Мат.методи
Бистрянцева А.М.
406-1
2 Алгоритми та стр.даних
Нарожний О.В.
312-1 2 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
311-1/ 414-1
3  Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
326-2 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Наумкіна
216-2, 214-2
4 КП.
Багмет Т.Є.
413-1 4    
Середа 1 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 1 Методи і засоби КІТ
Левицький, Коленко
310-1
2 Об'єктно-ор. програм.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
218-2 2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Мат.методи
Бистрянцева А.М.
414-1 3 Основи програм. інж. 
Карлова Н.І., Маляренко
413-1
4     4    
Четвер 1 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
311-1 1 ООП/ Мат.методи
Багмет ТЄ/ БистрянцеваАМ
413-1
2 Основи програм. інж. 
Карлова Н.І., Коленко В.В.
413-1 2 Диф.рівняння
Бистрянцева А.М.
414-1
3     3 Мет.і.зас.КІТ /Бух.облік
Левицький/ Комліченко
310-1/ 316-2
4     4 КП.
Багмет Т.Є.
413-1
П'ятниця 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Наумкіна
214-2, 216-2 1 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
413-1
2 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
413-1 2 Алгоритми та стр.даних
Нарожний О.В.
411-1
3 Бух.облік/ Економ.та орг.
Комліченко / Живець 
316-2/ 326-2 3    
4     4    
             
             
    371     372 № ауд
Понеділок 1 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222-2, 220-2 1 Тех.експлуат.авто
Воробйов П.О.
301-1
2 Осн.техн.ремонту авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Тех.маш.
Дядюн К.В.
233-3
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 3 Осн.техн.ремонту авто
Сорокін О.М.
158-5
4     4    
Вівторок 1 Тех.маш.
Дядюн К.В.
233-3 1 Укр.мова за ПС
Удод Л.В.
304-1
2 Осн.техн.ремонту авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Електрообл.автомобілів
Савченко С.О.
131-2
3 Укр.м.за ПС/ Тех.експл.
Удод Л.В./ Якушенко С.О.
304-1/ 307-1 3 Тех.маш.
Дядюн К.В.
233-3
4     4    
Середа 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Ін.м.за ПС/Осн.техн.рем.
Гончарова,Павліченко/
                    Сорокін О.М.
222-2, 220-2/ 158-5
2 Автомоб.двигуни
Якушенко С.О.
307-1 2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Тех.маш.
Дядюн К.В.
233-3 3 Осн.тех.рем./Тех.експл.
Сорокін ОМ/ВоробйовПО
158-5
4     4    
Четвер 1 Обчисл.техніка
Горішня АВ, Воробйов ПО
301-1 1 Автомоб.двигуни
Якушенко С.О.
307-1
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 2 Обчисл.техніка
Горішня АВ, Воробйов ПО
420-2
3 Укр.мова за ПС
Удод Л.В.
304-1 3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222-2, 220-2
4     4    
П'ятниця 1 Електрообл.автомобілів
Савченко С.О.
131-2 1 Економіка підприємства
Ковтун О.М.
305-1
2 Економіка підприємства
Ковтун О.М.
305-1 2 Тех.експлуат.авто
Воробйов П.О.
307-1
3 КП
Якушенко С.О.
307-1 3 КП
Воробйов П.О.
410-1
4     4    
             
             
    305 № ауд.   308 № ауд.
Понеділок 1 Техн.і орг. тур.діяльн.
Куст А.М.
406-1 1 Сист.прогр.заб.
Сафонов МС, Левицький ВМ
218-2
2 Спеціалізований туризм
Куст А.М.
410-1 2 ООП
Багмет Т.Є.,Левицький ВМ
106-1
3 Осн.ох.пр./ Інф.сист.
Воробйов / Маляренко
301-1/ 407-1 3 Візуальне прогр.
Багмет Т.Є., Маляренко А.О.
106-1
4     4    
Вівторок 1 Друга ін.мова за ПС
Лікуновіч Ю.В.
219-2 1 Менджмент та маркет.
Живець А.М.
319-2
2 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
301-1 2 ООП
Багмет Т.Є.,Левицький ВМ
218-2
3 Техн.і орг. тур.діяльн.
Куст А.М.
136-3 3 Парал.та розпод.обч.
Норожний ОВ,Левицький ВМ
312-1
4     4    
Середа 1 Ін.мова за ПС
Аносова Ю.П.
221-2 1 Веб-прогр.
Багмет Т.Є., Маляренко А.О.
312-1
2 Осн.мен./Спеціал.туризм
Живець А.М./ Куст А.М.
326-2/ 136-3 2 Сист.прогр.заб.
Сафонов МС, Левицький ВМ
243-3
3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 3    
4     4    
Четвер 1 Друга ін.мова турист.інд.
Лікуновіч Ю.В.
219-2 1 Менджиент та маркетинг
Живець А.М.
326-2
2 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
403-1 2 Парал.та розпод.обч.
Нарожний ОВ,Левицький
312-1
3     3 ООП
Багмет Т.Є.,Левицький ВМ
411-1
4     4    
П'ятниця 1 Ін.м.тур.інд./ Осн.ох.праці
Аносова ЮП/Воробйов П.О
221-2/ 301-1 1 ООП/ Менеджм.та марк.
Багмет Т.Є./Живець А.М.
411-1/ 326-2
2 Основи менеджменту
Живець А.М.
326-2/ 316-2 2 Візуальне прогр.
Багмет Т.Є., Маляренко А.О.
241-3
3     3 Веб-прогр.
Багмет Т.Є., Маляренко А.О.
312-1
4     4    
             
             
             
             
    361 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1 Податкова система
Живець А.М.
326-2 1 Економ.аналіз
 Боговіна Ю.М.
324-2
2 Казначейська справа
Боговіна Ю.М.
324-2 2 Планув. та орг.діяльн.                             Аблова Г.В. 317-2
3 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
319-2 3 Податкова система
Живець А.М.
326-2
4     4    
вівторок 1     1    
2 Укр. мова за ПС
Шкарбуль О.В.
319-2 2 Ціноутворення
Живець А.М.
326-2
3 Іноземна мова за ПС
Боберська І.В.
218-2 3 Укр. мова за ПС
Шкарбуль О.В.
316-2
4 Економ.аналіз
 Комліченко О.О.
316-2 4 Податкова система
Живець А.М.
326-2
Середа 1 Податкова система
Живець А.М.
316-2 1 Економ.аналіз
 Боговіна Ю.М.
324-2
2 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
319-2 2 ЗЕД / Ціноутворення
Боговіна / Живець 
324-2/ 326-2
3 Управлінський облік
Живець А.М.
326-2 3 Планув. та орг.діяльн.                             Аблова Г.В. 317-2
4     4    
Четвер 1 Основи аудиту
Цвєткова О.М.
319-2 1 Зовнішньоек.діяльн.
 Боговіна Ю.М.
324-2
2 Податкова система
Живець А.М.
326-2 2 Економ.аналіз
 Боговіна Ю.М.
324-2
3 Економ.ан./Контр. і рев.
Комліченко / Цвєткова 
316-2/ 319-2 3 Податкова система
Живець А.М.
326-2
4     4    
П'ятниця 1 Основи аудиту
Цвєткова О.М.
319-2 1 Ціноутворення/ Планув.
Живець А.М./ Аблова Г.В.
317-2
2 Економ.аналіз
 Комліченко О.О.
316-2 2 Укр. мова за ПС
Шкарбуль О.В.
302-1
3 Укр. мова за ПС
Шкарбуль О.В.
403-1 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,Боберська 
216-2, 214-2
4     4    
             
    381 № ауд.   382 № ауд.
Понеділок 1 Периф.пристрої  
Максимова О.Є.
241-3 1 Проект.мікропр.систем
Уткіна Н.Є.
243-3
2 Проект.мікропр.систем
Уткіна Н.Є, СвириденкоОМ
243-3 2 Інж. та комп.графіка
Носова Г.В.
312-1
3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 3 Периф.пристрої  
Максимова О.Є.
241-3
4     4    
Вівторок 1 Організація БД
Карлова НІ, Маляренко АО
413-1 1 Периф.пристрої  
Максимова О.Є.
241-3
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко,  Наумкіна
214-2, 216-2 2 Архітектура комп.
Максимова О.Є.
241-3
3 Укр. мова за ПС
Стегалюк А.В.
311-1 3 Комп.сист.та мережі
Носов П.С.
243-3
4     4    
Середа 1 Архітектура комп.
Максимова О.Є., Уткіна НЄ
241-3 1 Організація БД
Карлова Н.І.
413-1
2 Алгоритми і мет.обчисл.
Нарожний О.В.
311-1 2 Архітектура комп.
Максимова О.Є.
241-3
3 Інж.графіка/ Комп.сист.
Носов П.С., Носова Г.В.
305-1 3 Проект./Алг.і мет.обчисл.
Уткіна НЄ/ Нарожний О.В.
243-3/ 311-1
4     4    
Четвер 1 Архіт.комп./WEB-дизайн
МаксимоваОЄ/ Багмет ТЄ
241-3 1 Укр. мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1
2 Інж. та комп.графіка
Носов П.С., Носова Г.В.
243-3 2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Периф.пристрої  
Максимова О.Є.,Уткіна НЄ
241-3 3 Алгоритми і мет.обчисл.
Нарожний О.В.
312-1
4     4    
П'ятниця 1 Проект.мікропр.систем
Уткіна Н.Є, СвириденкоОМ
243-3 1 Комп.сист./ WEB-дизайн
Носов П.М./ Багмет ТЄ
414-1
2 Комп.сист.та мережі
Носов П.С., Носова Г.В.
403-1 2 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
218-2
3 Алг.і мет.обч/---------
Нарожний О.В./--------
405-1/-  3  --------/Інж. та комп.граф.
--------/Носова Г.В.
 -/405-1
4     4    

Останє поповнення : 2017-10-18