Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
 
 
 
 
Розклад занять

Розклад занять на 2 семестр 2018-2019 н.р. 09/04/2019
    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
326-2 1 Фіскал.адмініструв/-------
Боговіна Ю.М./------------
324-2/
2 Друга іноземна мова
Кучеренко Т.В.
302-1 2 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
323-2
3 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
314-2 3 Облік і звіт в БУ
Цвєткова О.М.
323-2
4     4           /Економ.аналіз
         /Комліченко О.О.
/316-2
Вівторок 1 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
317-2 1    
2 Іноз. мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 2 Економ.аналіз/ Фіскал.адмініструв/
Комліченко /Боговіна 

316-2/

324-2

3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Облік у гал. народ.госп.
Цвєткова О.М.
323-2
4     4 Іноз. мова за ПС
Петречків О.М.
218-2
Середа 1 Іноземна мова за рів. В2
Наумкіна О.В.
214-2 1 Податкова система
Живець А.М.
316-2
2 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Ін. мова рвень В2
Петречків О.М.
218-2
3 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
323-2
4 КП 106-1 4    
Четвер 1 Друга іноземна мова
Кучеренко Т.В.
323-2 1 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
316-2
2 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Облік і звіт в БУ
Цвєткова О.М.
323-2
3     3            /Податкова система
             /Живець А.М.
/317-2
4     4    
П'ятниця 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І..
419-2 1 Фіскал.адмініструв
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 2 Податкова система/
Облік у гал. народ.госп.
Живець /Цвєткова 

316-2/

323-2

3 Основи менедж./Турист. ресурси України
Воробйова /Матвієнко 
106-1 3    
4     4    
    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2 1    
2 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 2 Техн. машинобудув.
Рябініна О.М.
229-3
3 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3 3 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3
4 Техн. машинобудув./---
Рябініна О.М./---
229-3/ 4 Інов.техн.в маш./Фіз. Вих.
Дядюн /Рибкін А.В.
228-3/ Сп.зал
Вівторок 1 Фізичне виховання/--
Береговий М.М./--
Сп.зал/ 1    
2 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3 2 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3
3 Технологічне оснащення
Бабенко Б.Л.
229-3 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Ін. мова рів. В2
Савчук А.С.
214-2 4     /Техн. машинобудув.
    /Рябініна О.М.
/229-3
Середа 1     1 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3
2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3
3 Економ. та орг. виробн.
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Спец.комп.тех./Техн. маш.
Крижановська/Рябініна 

236-3/

229-3

4         /Техн. оснащення
        /Бабенко Б.Л.
/231-3 4 Технологічне оснащення/-
Бабенко Б.Л./--
233-3/
Четвер 1 Інов.техн.в машиноб./Спец.комп.техн.
Дядюн /Крижановська

228-3/

236-3

1 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3
2 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3 2 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2
3 Техн. машинобудув.
Рябініна О.М.
229-3 3 Технологічне оснащення
Бабенко Б.Л.
233-3
4     4    
П'ятниця 1  /Осн.прог.автом.облад
 /Кузнєцова Т.В.
/231-3 1    
2 Спец.комп.тех./Техн. маш.
Крижановська/Рябініна 

236-3/

229-3

2 Іноземна мова рів. В2
Павліченко О.В.
220-2
3 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3 3 Економ. та орг. виробн.
Боговіна Ю.М.
324-2
4     4 Осн.прог.автом.облад/
Спец.комп.тех.
Кузнєцова /Крижановська

231-3/

236-3

    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 1    
2

Електропостачання 1

Васеньова Ю.О.

419-2 2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
3 Комп. техніка та прогр.
Євдокимова Н.В.,Мокрані 
427-2 3 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
402-1
4     4 Комп. техніка та прогр.
Євдокимова Н.В.,Мокрані 
427-2
Вівторок 1 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 1 Ін.мова за ПС
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2
3 Ін.мова за ПС
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 КП 419-2 4    
Середа 1 Сис. автомат.проектув
Савченко С.О.
131-2 1

Монтаж і експл. підпр./

Комп. техніка та прогр.
Євдокимова Н.В.

427-2
2

Електропостачання 2

Васеньова Ю.О.

419-2 2 Осн.стандартизації
Мокрані О.О.
420-2
3

Комп. техніка та прогр./

Монтаж і експл. підпр.
Євдокимова Н.В.

427-2 3 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2
4 Ін.мова р. В2/---
Гончарова В.Б., Пестушко/---

222-2, /

305-1/

4 -------  /Ін.мова р. В2
-- /Гончарова В.Б., Пестушко

/222-2,

/305-1

Четвер 1 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2 1

Електропостачання 2

Васеньова Ю.О.

419-2
2 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2 2 Сис. автомат.проектув
Савченко С.О.
131-2
3 Осн.стандартизації
Мокрані О.О.
420-2 3

Електропостачання 1

Васеньова Ю.О.

419-2
4     4    
П'ятниця 1 Монтаж і експл. підпр.
ЄвдокімоваН.В.
427-2 1 Ін.мова р. В2
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

2 Ін.мова р. В2
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

2 Монтаж і експл. підпр.
ЄвдокімоваН.В.
427-2
3 Електроустаткування 1/ Електропостачання 1
Дрозд Д.А./Васеньова Ю.О.

428-2/

419-2

3 Електропостачання 1/ Електроустаткування 1/
Васеньова Ю.О./Дрозд Д.А.

419-2/

428-2

4     4 КП 419-2
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1      /Бух.облік
     /Боговіна Ю.М.
/324-2 1 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
413-1
2 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
413-1 2  Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
319-2
3 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко
241-3 3

Об'єктно-ор. програмув.

Багмет Т.Є., Носова Г.В.

423-2
4        /Економіка та орг.вир.
        /Живець А.М.
/319-3 4 КП ВЦ
Вівторок 1

Об'єктно-ор. програмув.

Багмет Т.Є., Носова Г.В.

243-3 1    
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Петречків О.М.
216, 218-2 2 Бухгалтерський облік
Цвєткова О.М.
323-2
3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
236-3 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Петречків О.М.
216, 218-2
4 КП ВЦ 4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
Середа 1 Бухгалтерський облік
Боговіна Ю.М.
324-2 1    
2 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1 2 Математичні методи
Філонюк 
233-3
3 Математичні методи
Філонюк 
326-2 3 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко

302-1/

233-3

4 Фізичне виховання/---
Рибкін А.В./---
Сп.зал/ 4         /Фізичне виховання
       /Рибкін А.В.
/Сп.зал
Четвер 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
403-1
2 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
403-1 2 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1
3

Економіка та орг.вир./

Об'єктно-ор. програмув
Живець А.М. /Багмет 

317-2/

423-2

3 Об'єктно-ор. програмув/ Бух.облік
Багмет  /Цвєткова

423-2/

319-2

4          
П'ятниця 1

Осн.прогр. інженерії / 

Економіка та орг.вир.
Карлова Н.І./ Живець 

413-1/

326-2

1

Економіка та орг.вир./

Осн.прогр. інженерії
Живець /Карлова Н.І.

326-2/

413-1

2 Математичні методи
Філонюк 
423-2  2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П., Петречків 
216, 218-2
3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П., Петречків 
216, 218-2 3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
301-1
4     4 Математичні методи
Філонюк 
243-3
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1     1 Тех.експлуат.авто
Обіход Ю.О.,Семенюк
155-5
2 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
158-5 2 Основи технол ремонту
Обіход Ю.О.
155-5
3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
158-5
4 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-2 4    
Вівторок 1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
427-2 1 Сучас.комп технол в авто
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223, 225-2
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко, Семенюк
307-1 2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
301-1 3 Тех.експлуат.авто
Обіход Ю.О.,Семенюк
155-5
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222, 220-2
Середа 1 КП 307-1 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Сучас.комп технол в авто
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223, 225-2 2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222, 220-2 3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
301-1
4 Тех.експлуат.авто
Якушенко, Семенюк
307-1 4    
Четвер 1 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Гончарова
222, 220-2 1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
326-2
2 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5 2 Основи технол ремонту
Обіход Ю.О.
155-5
3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
222, 220-2
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Сучас.комп технол в авто/ Електрообл.авто
Горішня, Зіменс/Савченко
223, 225-2/ 131-2 2

Електрообл.авто/

Сучас.комп технол в авто
Савченко/Горішня, Зіменс

131-2/ 223, 225-2
3

Тех.експлуат.авто/

Економіка підприємства
Якушенко/ Шепель 

307-1/

319-2

3 Економіка підприємства/ Тех.експлуат.авто
Шепель/ Обіход 

319-2/

155-5

4 Ін.мова ПС/ Авт.перевез
Гончарова,Павліченко/  Гладков
222, 220-2/ 301-1 4 Авт.перевез/ Ін.мова ПС
Гладков/ Гончарова,Павліченко
301-1/ 222, 220-2
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1     1         /Податкова система
        /Живець А.М.
/316-2
2 Осн підприєм.діяльності
Боговіна Ю.М.
324-2 2 Статистика підприєм
Аблова Г.В.
317-2
3 Економ. аналіз.
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Податкова система/---
Живець А.М./---
316-2/
4 Комерцій.діяльніст
Наконечна В.І.
326-2 4    
вівторок 1     1 Осн підприєм.діяльності
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Податкова система
Живець А.М.
322-2 2 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
419-2
3 Іноземна мова за ПС
Філовська О.В.
220-2 3 Ціноутворення
Живець А.М.
316-2
4     4    
Середа 1 КП 326-2 1 КР 317-2
2 Економ. аналіз.
Боговіна Ю.М.
323-2 2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
3 Електронна комерція
Сімініченко А.М.
322-2 3 Податкова система
Живець А.М.
316-2
4     4    
Четвер 1 Осн підприєм.діяльності/-
Боговіна Ю.М./---
324-2/ 1 Ціноутвор./Статист. підпр.
Живець А.М./Аблова Г.В.

322-2/

317-2

2 Господар. законодавство
Ротань Н.В.
302-1 2 Економічний аналіз
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Комерцій.діяльніст
Наконечна В.І.
326-2 3 Іноземна мова рівень В2
Савчук А.С.
214-2
4     4    
П'ятниця 1 Електронна комерція
Сімініченко А.М.
317-2 1    
2 Іноземна мова рівень В2
Філовська О.В.
326-2 2

Осн підприєм.діяльності/

Економ. аналіз
Боговіна Ю.М.

323-2/

324-2

3 Податкова система
Живець А.М.
316-2 3 Господар законодавство
Ротань Н.В.
403-1
4     4    
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 1 Газова динаміка
Гладков Г.Б.
301-1 1

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П.

216-2
2 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2

Організ. виробн. 

     Шепель Т.В.

316-2
3

Констр. та динам. двиг./

Комп.тех.та інф.технолог.
Якушенко/Горішня, Зіменс 

307-1/

223-2,

239-3

3        / Логістика
      / Живець А.М.
/316-2
4     4    
Вівторок 1 Техн. склад. двигунів
Обіход Ю.О.
155-5 1 Економетрика/Ін. мова В2
Живець /Сіліщенко 

316-2/

216-2

2 Іноземна мова за ПС
Гончарова,Павліченко
222, 220-2 2 Внутр.економ.мех./
Аналіз госп. діяльн.     
Боговіна/Комліченко

324-2/

316-2

3 Економ.підприєм.
Шепель Т.В. 
423-2 3    
4     4    
Середа 1 Експл.та обслугов.машин.
Литвиненко О.В.
301-1 1    
2 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2    
3 Комп.тех.та інф.технолог.
Горішня, Зіменс 
223, 225-2 3    
4     4    
Четвер 1 Газ.динам./ Техн.склад.двиг.
Гладков /Обіход 

301-1/

155-5

1 Релігієзнавство
Савенок Л.А.

402-1/

322-2

2 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1 2

Іноземна мова рівень В2

Сіліщенко О.П.

216-2
3 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 3

Планування та контр.    

Шепель Т.В.

322-2
4     4    
П'ятниця 1 КП 307-1 1 Економ. та менеджм.
Цветкова О.М.
323-2
2 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2 Фізичне вих./ Логістика   
Гудович /Живець
Сп.зал/ 316-2
3 Іноземна мова рівень В2
Павліченко О.В., Пестушко

220-2,

305-1

3    
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 4    
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1 Архіт. комп'ютерів/---
Максимова, Свириденко/---
241-3/ 1 КП 243-3
2 Алгор.і мет.обчисл.
Філонюк
312-1 2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є., Бабикін 
243-3 3 Економ.та планув.вироб
Наконечна В.І.
326-2
4 КП 243-3 4    
Вівторок 1         /Алгор.і мет.обчисл.
        /Філонюк
/236-3 1 Алгор.і мет.обчисл./ Архіт. комп'ютерів
Філонюк/Максимова 

236-3/

241-3

2 Економ.та планув.вироб
Наконечна В.І.
326-2 2 Організація БД
Маляренко А.О.
413-1
3 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
420-2 3 Інж. та комп.граф.
Носова Г.В.
ВЦ
4 Іноземна мова В2/   Периф. пристрої 
Сіліщенко, Аносова/ Бездворний 
216, 221-2/ 241-3 4    
Середа 1 Організація БД
Маляренко А.О., Рогоцька 
106--1 1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
216, 221-2 2

Іноземна мова за ПС

Наумкіна О.В.

214-2
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Інж. та комп.граф./----
Носова Г.В.,Уткіна Н.Є./-
ВЦ, 240-3/ 4 Периф. Пристрої/
Інж. та комп.граф.
Бездворний/Носова Г.В.
241-3/ ВЦ
Четвер 1 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Аносова
216, 221-2 1 Іноземна мова рівень В2
Петречків О.М.
218-2
2 Периф. пристрої 
Бездворний ,Свириденко 
243-3 2 Алгор.і мет.обчисл.
Філонюк
301-1
3 Організація БД
Маляренко А.О., Рогоцька 
413-1 3 Периф. пристрої 
Бездворний І.І.
243-3
4     4    
П'ятниця 1     1   411-1
2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є., Бабикін 
243-3 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Свириденко
241-3 3 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
231-3
4 Інж. та комп.граф.
Носова Г.В.,Уткіна Н.Є.
ВЦ, 242-3 4 Організація БД
Маляренко А.О.
411-1/ 106-1
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Комп. дискрет. матем.
Філонюк 
419-2 1 Фіз.вих.
Гудович В.Ю. 
Сп.зал
2 Фіз.вих.
Гудович В.Ю. 
Сп.зал 2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
136-3
3 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
413-1 3 Системне програм. заб.
Сафонов М.С.
136-3
4     4    
вівторок 1

Іноземна мова за ПС

Наумкіна О.В.

214-2 1

Іноземна мова за ПС

Аносова Ю.П.

221-2
2 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
401-1 2

Парал.та розпод.обч.

Левицький В.М.

136-3
3 Теорія прийнят. ріш.
Філонюк 
219-2 3 ООП
Багмет Т.Є.
136-3
4     4    
Середа 1 Систем. програм.
Сафонов М.С.
136-3 1    
2 Захінф.у КС
Коленко В.В.
201-1 2    
3 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
136-3 3    
4          
Четвер 1 Візуал.програм/
Осн. наук. дослід. роб.
Багмет Т.Є./Яковенко В.Д.

136-3/

413-1

1

Лінійні інтегр.схеми/

Теор. інф. та кодув
Максимова /Коленко 

241-3/

301-1

2

Іноземна мова рівень В2

Наумкіна О.В.

214-2 2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
401-1
3     3 Менедж.та маркет.
Воробйова К.Г.
401-1
4     4    
П'ятниця 1     1    
2     2

Іноземна мова рівень В2

Аносова Ю.П.

221-2
3     3 Теор. інф. та кодув
Коленко В.В.
401-1
4     4 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
241-3
Розклад занять на 1 семестр 2018-2019 н.р. 19/10/2018
          ЗАТВЕРДЖУЮ
          Директор коледжу
          _____________________ О.Є.Яковенко
             
    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 1    
2 Орган.готел.обслугов.
Подберезня І.В.
419-2 2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
312-2
3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
4     4 Інф. системи
Цвєткова О.М.
323-2
Вівторок 1 Друга ін.мова за ПС
Рубцова М.В.
229-3 1 Осн. підпр. діяльн./-----------
Боговіна Ю.М./------------
324-2/ 
2 Іноз. мова за ПС
Наумкіна О.В.
328-4 2 Облік і звіт в БУ
Цвєткова О.М.
323-2
3 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
328-4 3 Іноз. мова за ПС
Петречків О.М.
322-2
4     4 Осн.охорони праці
Клєпов В.П.
423-2
Середа 1 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
401-1 1 Основи оподаткув./-----------
Живець А.М./------------
323-2/
2 Орган.рестор.обслугов.
Подберезня І.В.
328-4 2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Основи маркетингу
Воробйова К.Г.
216-2 3 Інф. системи
Цвєткова О.М.
323-2
4     4 Управлін.обл.
Живець А.М.
317-2
Четвер 1 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Осн. підпр. діяльн.
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Іноземна мова за рів. В2
Наумкіна О.В.
214-2 2 Фін.облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Інф.сист.і техн./-------------
Маляренко А.О./--------------
322-2/ - 3    
4     4 КР  
П'ятниця 1 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 1 Осн.охор.праці/Осн.підпр.діяльн.
Клєпов/Боговіна
423-2/ 324-2
2 Техн.і орг.тур.діяльн./Рекр.геогр
Матвієнко Т.В.
328-4/ 328-4 2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
233-3
3 Орг.готел.обслуг./Орг.рестор.обслуг.
Подберезня І.В.
328-4/ 328-4 3 Ін. мова рвень В2
Петречків О.М.
218-2
4     4    
             
    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2 1 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
239-3 2 Взаємозам.
Крижановська О.В.
236-3
3 Осн. матер./Взаємозам.
Рябініна/ Крижановська
229-3/ 236-3 3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
239-3
4 Взаємозам./-----------
Крижановська О.В./-----------
236-3/  4    
Вівторок 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
239-3
2 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 2 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
228-3
3 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
228-3 3 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2
4 -/ Іноземна мова рів. В2
-/ Савчук А.С.
-/219-2 4 Осн. матер./-------------
Рябініна О.М./--------------
229-3/ 
Середа 1 Взаємозам.
Крижановська О.В.
236-3 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Cп.зал
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
239-3 2 Взаємозам.
Крижановська О.В.
236-3
3 Ін. мова рів. В2
Савчук А.С.
225-2 3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
239-3
4     4    
Четвер 1 Загал.електрон.з осн.
Клепов В.П.
423-2 1 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
228-3
2 Осн. матер.
Рябініна О.М.
229-3 2 Іноземна мова рів. В2
Павліченко О.В.
220-2
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
239-3 3 Осн. матеріал.
Рябініна О.М.
229-3
4     4    
П'ятниця 1 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
239-3 1 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
2 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
239-3
3 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
228-3 3 Загал.електрон.з осн.
Клепов В.П.
423-2
4     4  ---------/Ін. мова за ПС
 ---------/Павліченко О.В.
-/220-2
             
             
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електропостач. 2
Васеньова Ю.О.
419-2 1 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2
2 Безпека життєдіяльн.
Клепов В.П.
423-2 2 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2
3 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2 3 Електропостач. 2
Васеньова Ю.О.
419-2
4  ------------/Електр. машини 2
 ------------/Євдокімова Н.В.
-/ 427-2 4    
Вівторок 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Інж.та комп.граф., 1п/Інж.та комп. граф., 2п
Свириденко О.В.
225-2
2 Ін.мова за ПС
Гончарова В.Б., Пестушко
222-2; 223-2 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Ін.мова за ПС
Гончарова В.Б., Пестушко
222-2; 214-2
4     4 Електропостачання 1
Васеньова Ю.О.
419-2
Середа 1 Інж.та комп. Графіка, 1п
Свириденко О.В.
225-2 1 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2
2 Осн. та надійн.електр. Васеньова Ю.О. 419-2 2 Електричні машини 2
Євдокімова Н.В.
427-2
3 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2 3 Констр. та ел.матер.
Федіна І.В.
407-1
4 Інж.та комп. Графіка, 2п
Свириденко О.В.
225-2 4 Ін.мова р. В2
Гончарова В.Б., Пестушко
222-2; 214-2
Четвер 1 Ін.мова р. В2
Гончарова В.Б., Пестушко
222-2, 219-2 1 Інж.та комп. Графіка, 2п
Свириденко О.В.
225-2
2 Констр. та ел.матер.
Федіна І.В.
407-1 2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Безпека життєдіяльн.
Клепов В.П.
423-2
4 Інж.та комп.граф., 1п/Інж.та комп. граф., 2п
Свириденко О.В.
225-2 4    
П'ятниця 1 Осн. та надійн.електр. Васеньова Ю.О. 419-2 1 Інж.та комп. Графіка, 1п
Свириденко О.В.
225-2
2 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Електричні машини 2/Констр. та ел.матер.
Євдокімова Н.В./Федіна 
427-2/ 407-1 3 Констр.та ел.матер./Осн. та надійн.електр.
Федіна І.В./Васеньова 
407-1/ 419-2
4     4 Осн. та надійн.електр./------
Васеньова Ю.О./------
419-2/ -
             
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бабикін С.О.
243-3 1    
2 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 231-3 2 Архіт. комп.  
Максимова, Свириденко
241-3
3 Архіт. комп.  
Максимова, Свириденко
241-3 3 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бабикін С.О.
243-3
4 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1 4 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 233-3
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бабикін С.О.
243-3
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Петречків О.М.
216-2; 131-2 2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1
3 Бази даних  
Арбузова Ю.В., Карлова Н.І.
229-3 3 Дискретна математика
Філонюк І.О.
106-1
4     4 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
Середа 1 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1 1    
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
3 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є.
243-3 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
        Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Петречків О.М.
216-2; 218-2
Четвер 1 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 131-2/ 317-2 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1
2 Архіт. комп.  
Максимова, Свириденко
241-3 2 Бази даних  
Карлова Н.І.,Арбузова
414-1
3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П., Петречків О.М.
216-2, 218-2 3 Архіт. комп.  
Максимова, Свириденко
241-3
4 КП
Арбузова Ю.В.
414-1  

КП
Карлова Н.І.

413-1
П'ятниця 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1 1 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 228-3
2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бабикін С.О.
243-3 2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П., Петречків О.М.
216-2, 218-2
3 Дискретна математика
Філонюк І.О.
419-2/ 428-2 3 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1
4 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1 4 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бабикін С.О.
241-3
             
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 1    
2 Інж.та комп.гр.
Свириденко О.В., Старушок А.С.
225-2; 309-1 2 Тех.експлуат.авто
Обіход Ю.О.
155-5
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 3 Інж.та комп.гр./Осн.розр.дет.
Горішня,Старушок/ Чебукіна
223-2; 309-1/ 319-2
4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 4 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
Вівторок 1     1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
2 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
155-5 2 Електротех., та електрон.
Клепов В.П.
423-2
3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 3 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
155-5
4 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
220-2; 222-2 4    
Середа 1 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 1 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
319-2
2 Електротех., та електрон.
Клепов В.П.
423-2 2 Автом. двиг./Викор. експ. матер.
Якушенко/Литвиненко
307-1/ 301-1
3 Осн.розр.дет.маш./Викор.експ.матер.
Крижановська/Литвиненко
236-3/ 301-1 3 Ін.мова рівень за ПС
Павліченко, Гончарова
220-2; 222-2
4     4    
Четвер 1 Осн.розрах.дет.маш.
Крижановська О.В.
236-3 1 Інж.та комп.графіка
Горішня А.В.,Старушок А.С.
223-2, 309-2
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 2 Тех.експлуат.авто
Обіход Ю.О.
155-5
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп.зал 3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1/ 155-5
4     4    
П'ятниця 1  -------/Електротех., та електрон.
 -------/Клепов В.П.
-/ 423-2 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп. Зал
2 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Гончарова
220-2, 222-2 2 Електротех.та електр./Інж.та комп.граф.
Клепов/Горішня,Старушок
423-2/ 223-2, 309-2
3 Інж.та комп.графіка
Свириденко О.В., Старушок А.С.
225-2, 309-2 3 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
220-2, 222-2
4 Осн.техн.машинобудув./----
Дядюк К.В./------
228-3/ - 4 Авт.двиг./Осн.техн.м/б.
Якушенко/Дядюн
307-1/ 228-3
             
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1 Осн.охорони праці
Живець А.М.
316-2 1    
2 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
219-2 2 Інф. системи
Цвєткова О.М.
323-2
3     3 Інвестування
Аблова Г.В.
317-2
4     4 Економ. і нормув./Осн.охор.праці
Боговіна/Клепов
324-2/ 423-2
вівторок 1     1 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2
2 Фізичне вих.
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 Іноземна мова рівень В2
Савчук А.С.
322-2
3 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
316-2 3 Осн.охор.праці
Клепов В.П.
423-2
4 Ціноутворення
Живець А.М.
322-2 4    
Середа 1 Іноземна мова рівень В2
Філовська О.В.
106-1/ 222-2 1    
2 Комерц. товарозн.
Наконечна В.І.
326-2 2 Економ. і нормув.
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Осн.охор. праці/Ціноутворення
Живець
319-2 3 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
4 Біржова діяльність
Мельник М.А.
316-2 4 Інф. системи
Цвєткова О.М.
323-2
Четвер 1     1    
2 Інф. системи
Цвєткова О.М.
323-2 2 Фізичне вих.
Гудович В.Ю.
сп.зал
3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
319-2/ 312-1 3 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
326-2/ 322-2
4     4    
П'ятниця 1 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
427-2 1    
2 Комерц. товарозн./Інф. Сис.
Наконечна/Цвєткова 
326-2/ 323-2 2 Управл. Витрат.
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Інф. Сис. /Комерц. товарозн.
Цвєткова/Наконечна
323-2/ 326-2 3 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
324-2
4     4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2
             
             
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 1 Теорія двигунів
Обіход Ю.О.
155-5 1 Організ. виробн.      Аблова Г.В. 317-2
2 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 2 Іноземна мова за ПС Сіліщенко О.П. 216-2
3 Електротех.,електр.
Клепов В.П.
423-2 3    
4     4    
Вівторок 1 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1 1    
2 ТО теплотехніки
Якушенко С.О.
307-1 2 Оптиміз. методи та мод.
Філонюк І.О.
225-2
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
316-2
4     4    
Середа 1 Будова автом. І двиг.
Обіход Ю.О.
155-5 1 Іноземна мова рівень В2 Сіліщенко О.П. 216-2
2 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В., Гончарова
220-2; 222-2 2 Методол. та орг. наук.                       Живець А.М. 317-2/ 316-2
3 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 155-5 3 Фізичне виховання/----------
Гудович В.Ю./----------
Сп.зал / 
4     4    
Четвер 1 Теорія двигунів
Обіход Ю.О.
155-5 1    
2 Електротех.,електр.
Клепов В.П.
423-2 2    
3 Інж. та комп.техніка 
Свириденко, Старушок 
225-2, 309-2 3    
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова рівень В2
Павліченко О.В., Пестушко
220-2, 222-2 1 Внутр. економ. механ./Сист. техн. промисл.     
Боговіна/Живець
324-2/ 323-2
2 Деталі машин
Литвиненко О.В.
158-5 2 Планування та контр.     Аблова Г.В. 317-2
3 ТО теплотехніки
Якушенко С.О.
307-1 3    
4 Будова автом. І двиг.
Обіход Ю.О.
155-5 4    
             
             
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1 Системне програмув.
Левицький В.М., Багмет
405-1 1    
2 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1 2 Дискретна математика
Філонюк І.О.
218-2
3 Дискретна математика
Філонюк І.О.
401-1 3 Системне програмув.
Левицький В.М.
231-3
4     4 Комп.схем./Осн.метреології, станд.
Уткін/Свириденко
243-3/ 236-3
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
221-2; 216-2 1 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В. 214-2
2 Осн.метреології, станд.
Свириденко О.М.
241-3 2 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Системне програмув.
Левицький В.М.
236-3
4     4 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
Середа 1     1 Іноземна мова рівень В2
Петречків О.М.
218-2
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бабикін 
243-3 2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
3 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Свириденко
241-3 3 Дискретна математика
Філонюк І.О.
229-3
4 Системне програмув.
Левицький В.М., Багмет
243-3 4    
Четвер 1 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
сп.зал
2 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Аносова
216-2, 221-2 2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бабикін 
243-3 3 Електрорадіовим.
Бездворний І.І.
233-3
4     4    
П'ятниця 1 Електрорадіовим.
Бездворний, Свириденко 
241-3 1    
2 Дискретна математика
Філонюк І.О.
413-1 2 Осн.метреології, станд.Свириденко О.М. 228-3
3 Осн.метрології, станд./ Комп.схем.
Свириденко/ Уткіна
229-3/ 243-3 3 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
4 Архіт. комп./ Сист.прогр
Максимова, Свириденко/Левицький
241-3/ 231-3 4 Сист. програм./ Архіт. комп'ютерів
Левицький/Максимова
231-3/ 241-3
             
             
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Бази даних
Сафонов М.С.
136-3 1 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
2 Системне програмув.
Сафонов М.С.
136-3 2 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
322-2
3 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В. 214-2 3 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
136-3
4  ----------/Машино-орієнт. м.
 ----------/Уткіна Н.Є.
-/243-3  4    
вівторок 1 Алгор. та структури Левицький В.М. 136-3 1 Комп. схемотехн.
Яковенко О.Є.
106-1
2 Операційні системи
Сафонов М.С., 
136-3 2 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 221-2
3 Машино-орієнтовані м.
Уткіна Н.Є.
243-3 3 Сист.програм./Фіз.вих.
Сафонов/Гудович
136-3/ Сп.зал
4     4 Комп.мережі/Вища матем.
Бабикін/Філонюк
136-3/ 229-3
Середа 1 Фіз.вих.*/Сис. програмув.
Гудович/Сафонов 
Сп.зал/ 136-3 1    
2 Іноземна мова рівень В2 Наумкіна О.В. 214-2 2    
3 Веб програмування Левицький В.М. 136-3 3    
4          
Четвер 1 Алгор. та стр./Веб програм.
Левицький 
136-3 1 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П. 221-2
2 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
136-3 2 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
322-2
3 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
136-3 3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
4     4    
П'ятниця 1     1 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2     2 Фізика/Комп. схемотехн.
Семакова/Яковенко О.Є.
311-1/ 106-1
3     3 Системне програм.
Сафонов М.С.
136-3
4     4    
             
    Заступник директора з НР     __________________/Ротань Н.В./
30/01/2018

Контактні данні викладачів (закачати/переглянути)

Останє поповнення : 2019-08-14