Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СЕРТИФІКОВАНА НА ВІДПОВІДНІСТЬ ДСТУ ISO 9001:2009 Реєстр системи сертифікації УкрСЕПРО № UA2.159.09395-15
 
 
 
 
Розклад занять

28/10/2017

Контактні дані викладачів (закачати/переглянути)

Розклад занять на 1 семестр 2017-2018 н.р. 20/09/2017
    411 № ауд.     № ауд
Понеділок 1 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л., Рябініна О.М.
229-3
136-3
1    
2 Техн.оснащення
Шаповалова К.І.
231-3 2    
3 Комп. проектування
Дядюн К.В., Шаповалова К.І.
231-3 3    
4 Техн.осн.для спец.об.
Крижановська О.В.
236-3 4    
Вівторок 1 Техн.виг.д/Осн.упр.вир
Крижановська/Нарожна
236-3 1    
2 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
231-3 2    
3 Техн.осн.програмув.
Шаповалова К.І.
231-3 3    
4 Економіка, органіація
Боговіна Ю.М.
324-2 4    
Середа 1 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л., Рябініна О.М.
229-3
136-3
1    
2 Техн.маш.
Шаповалова К.І.
231-3 2    
3 Соціологія
Мадаєва А.С.
231-3 3    
4 Системи ЧПК в механ.
Дядюн К.В.
228-3 4    
Четвер 1 Техн.осн./Техн.осн.пр.
Шаповалова К.І.
231-3 1    
2 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
231-3 2    
3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1 3    
4 КР
Боговіна Ю.М.
324-2 4    
П'ятниця 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 1    
2 Системи ЧПК в механ.
Дядюн К.В.
231-3 2    
3 Осн.упр.виробництвом
Нарожна О.О.
231-3 3    
4     4    
             
             
    421 № ауд   471 № ауд
Понеділок 1 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 1    
2 Експл.та ремонт двиг.  
Якушенко С.О.
307-1 2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
3 Авт.сист керув.двиг.
Костенко В.О., Гладков Г.Б
158-5 3 Фізичне виховання 1
Федін Ю.М.
Сп.зал
4 Комп.діагн.сист.дв.
Костенко В.О.
155-5 4 Діагн. авто
Савченко С.О.
131-2
Вівторок 1 ------/Фізичне вих.
------/Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Фіз.вих.1/Авт. перевез.
Федін Ю.М./Обіход Ю.О.
Сп.зал/
155-5
2 Авт.сист керув.двиг.
Костенко В.О., Гладков Г.Б
428-2 2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
305-1 3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 4    
Середа 1 Осн.філ.зн./ Соціологія
Мадаєва А.С.
236-3 1 Інф. технол. в інж.
Горішня А.В., Костенко В.О.
223-2
2 Сист.авт.проект.двиг.
Носов П.С., Костенко В.О.
229-3/
427-2
2 Організація та планув.
Ковтун О.М.
305-1
3 Правове заб./Екон., орган.
Осадча Л.С./Ковтун О.М.
410-1/
305-1
3 Сист.живл.дв/Прав.заб.
Будяцький А.М./Осадча Л.С
155-5/
410-1
4 Економіка, орган./------
Ковтун О.М./------
305-1 4    
Четвер 1 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 1 Діагн. авто
Савченко С.О.
131-2
2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 2 Осн.філ.зн./ Осн.ох.пр.
Мадаєва А.С./Цап В.В.
428-2
3 Економіка, огранізація
Ковтун О.М.
305-1 3 Автомобільні перевез.
Обіход Ю.О.
155-5
4     4    
П'ятниця 1 Комп.д.сист.дв./Екон., орг.
Костенко В.О./Ковтун О.М.
305-1 1 Осн.ох.пр./Інф. технол.
Цап В.В./Горішня А.В.
307-1/
223-2
2 Сист.авт.проект.двиг.
Носов П.С., Костенко В.О.
233-3 2 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
3 Експл.та ремонт двиг.  
Якушенко С.О.
407-1 3 Організація та планув.
Ковтун О.М.
305-1
4 Екон., орг./Комп.д.сист.дв.
Ковтун О.М./Костенко В.О.
305-1 4 Сист. живл. двигунів
Будяцький А.М.
155-5
             
             
    405 № ауд.   408 № ауд
Понеділок 1 Страх.в тур/Інф.сист
Позднякова М.О.
222-2 1    
2 Основи менеджменту
Аблова Г.В.
317-2 2 Комп'ютерні системи
Носов П.С.
305-1
3     3 Інженерія прогр.заб.
Сафонов М.С.
241-3
4     4    
Вівторок 1 Орг.анімац.послуг
Позднякова М.О.
428-2 1 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
413-1
2 Основи менеджменту
Аблова Г.В.
317-2 2 Технології проектув.
Максимова О.Є.
241-3
3     3    
4     4    
Середа 1 Охорона праці в гал.
Позднякова М.О.
214-2 1 Інженерія прогр.заб.
Сафонов М.С.
131-2/
219-2
2 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
221-2 2 Технол.проект./АГ ЕОМ
Максимова О.Є.
136-3
3 КР
Аблова Г.В.
323-2 3    
4     4    
Четвер 1 Інф.сист. і технології
Позднякова М.О.
219-2 1    
2 Друга ін.мова тур.інд.
Овчиннікова О.М.
236-3 2 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
136-3
3     3 Сист.штучн.інтелекту
Носов П.С.
305-1
4     4    
П'ятниця 1 Спеціаліз.туризм
Позднякова М.О..
236-3 1 Комп. сист./Сист.шт.інт.
Носов П.С.
136-3
2 Ін.мова тур.інд.
Аносова Ю.П.
221-2 2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
136-3
3     3    
4     4    
             
             
             
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1     1 Монтаж, експл.
Євдокімова Н.В.
427-2
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.,Лобода А.С.
131-2 2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електроустатк.підпр.
Дрозд Д.А.
428-2 3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.,Лобода А.С.
131-2
4 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2 4    
Вівторок 1 Ох.праці/Екон.та орган.                      Клепов В.П./Аверіна С.А. 423-2/
427-2
1 Екон. та орган./Ох.праці                      Аверіна С.А./Клепов В.П. 427-2/
423-2
2 Енергозбер./Фіз.вих.1
Шаброва С.М./Коцегубов С
420-2/
Сп.зал
2 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2
3 Електробезп./Енергозб
Дрозд Д.А./Шаброва С.М.
428-2/
420-2
3 Соціол./Електробез.
Мадаєва А.С./Дрозд Д.А.
427-2/
428-2
4 КР
Аверіна С.А.
428-2 4    
Середа 1     1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 419-2
2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 2 Надійність електропр.
Шаброва С.М.
420-2
3 Надійність електропр.
Шаброва С.М.
420-2 3 КР
Аверіна С.А.
423-2
4     4    
Четвер 1 Спец.ел.розрахунки        Євдокімова Н.В.,Лобода А. 427-2 1 Фізичне виховання 1                     Коцегубов С.А. Сп.зал
2 Фіз.вих.1/Елек.поб.пр.
Коцегубов С.А./Євдокімова 
Сп.зал/
427-2
2 Елек.поб.пр./Осн.ф.зн
Євдокімова Н.В./Мадаєва А
427-2/
407-1
3 Осн.філ.зн./ Соціологія
Мадаєва А.С.
231-3 3 Електробезпека
Дрозд Д.А.
428-2
4     4 КП
Дрозд Д.А.
428-2
П'ятниця 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 419-2 1 Електроустатк.підпр.
Дрозд Д.А.
428-2
2 Монтаж, експл.
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Енергозбереження
Шаброва С.М.
420-2
3 Електробезпека
Дрозд Д.А.
428-2 3 Спец.ел.розрахунки        Євдокімова Н.В.,Лобода А. 427-2
4 КП
Дрозд Д.А.
428-2 4    
             
             
             
    451 № ауд.   481 № ауд.
Понеділок 1 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М., Багмет Т.Є. 319-2 1 Охорона праці в гал./---
Бабикін С.О., Свириденко/--- 
231-3
2 Проектний практикум
Левицький, Маляренко
218-2 2 Фізичне виховання 1
Федін Ю.М.
Сп.зал
3 Охорона праці в гал.
Бабикін С.О.  
218-2 3 Осн. констр. комп.
Бездворний, Свириденко
233-3
4 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
218-2 4 Захист інф./ Опер.сист.
Левицький/Сафонов
233-3
Вівторок 1 Орг. комп. мереж                                Левицький В.М., Кижлай ОВ  218-2 1  -----/Надійність, діагностика
------/Бездворний І.І.
233-3
2 Алгор. та структ. даних
Нарожний О.В., Левицький 
218-2 2 Комп. сист. і мережі
Носов П.С., Кижлай
305-1
3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є., Левицький ВМ
218-2 3 Економіка та планув.                       Живець А.М. 243-3
4     4 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Свириденко
241-3
Середа 1 Теор.ймов./Ох. праці в гал.
Рослякова С.В./Бабикін СО  
403-1/
218-2
1 Захист інформації
Левицький В.М,Маляренко
241-3
2 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є., Левицький ВМ
218-2 2 Осн. констр. комп.
Бездворний, Свириденко
241-3
3 Алгор. та структ. даних
Нарожний О.В., Левицький 
218-2 3 Операційні системи
Сафонов М.С., Левицький
241-3
4 Матем. методи                     Філонюк Г.О.                   218-2 4 Надійність, діагностика
Бездворний І.І.
241-3
Четвер 1 Фізичне виховання 1
Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Свириденко
241-3
2 Інстр.зас. ВП/Орг. КМ                    Левицький В.М. 218-2 2 Комп. сист. і мережі
Носов П.С., Кижлай
241-3
3 Теорія ймовірності
Рослякова С.В.
403-1 3 Захист інформації
Левицький В.М,Маляренко
218-2
4     4    
П'ятниця 1 Чисел. мет./Матем. мет.
Філонюк Г.О.
218-2 1 Економіка та планув.                       Живець А.М. 326-2
2 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М.,Багмет Т.Є 218-2 2 Осн.філ.зн./ Соціологія
Мадаєва А.С.
243-3
3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є., Левицький ВМ
218-2 3 Операційні системи
Сафонов М.С., Левицький
241-3
4 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М.,Багмет Т.Є. 319-2 4 Надійність, діагностика
Бездворний І.І.
241-3
Розклад занять на 2 семестр 2016-2017 н.р. 01/09/2017
    411 № ауд.   412 № ауд
Понеділок 1 Лаб. практикум
Бабенко Б.Л.
136-3 1 Економ. та планув. вир.
Боговіна Ю.М.
324-2
2 БЖД
Клепов В.П.
427-2 2 Вигот.дет./Осн.програм.
Крижановська О.В.
236-3
3 Тех.виготовл.деталей
Крижановська О.В.
236-3 3 БЖД
Клепов В.П.
427-2
4 Тех.маш./Осн. програм.
Рибкін / Крижановська
231-3 / 236-3 4 Осн.упр.виробництвом
Нарожна О.О.
402-1
Вівторок 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Системи ЧПК
Рибкін П.П.
231-3
2 Осн.упр.виробництвом
Нарожна О.О.
311-1 2 Комп.проектування
Дядюн К.В.
228-3
3 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3 3 Тех.машинобудування
Рибкін П.П.
231-3
4 КП Рибкін 231-3 4 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3
Середа 1 Системи ЧПК
Рибкін П.П.
231-3 1 Лаб.практикум 1п.
Бабенко Б.Л.
136-3
2 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
131-2 2 Комп.проектув/ БЖД
Дядюн К.В. / Клепов В.П.
228-3 / 427-2
3 Економ та орг.вир. / Комп.проект.
Боговіна Ю.М. / Дядюн К.В.
324-2 / 228-3 3 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
131-2
4 БЖД / ----
Клепов В.П./----
427-2 /- 4 Лаб.практикум 2п.
Бабенко Б.Л.
136-3
Четвер 1 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3 1 Лаб.практ.1п./Сист.ЧПК
Бабенко Б.Л./ Рибкін П.П.
136-3 / 231-3
2 Ох. праці / Соціологія
Федіна І.В. / Мадаєва А.С.
407-1 / 236-3 2  Соціологія / Ох. праці
 Мадаєва А.С./Федіна І.В.
236-3 / 407-1
3 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
136-3 3 Технолог.виготовл.дет.
Крижановська О.В.
236-3
4 КП Боговіна 324-2 4 Лаб.практикум 2п./---
Бабенко Б.Л./----
136-3
П'ятниця 1 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3 1 Лаб.практикум 1п.
Бабенко Б.Л.
136-3
2 Системи ЧПК
Рибкін П.П.
231-3 2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
3 Економ. орг. та планув.
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3
4     4 Лаб.практикум 2п.
Бабенко Б.Л.
136-3
             
    408 № ауд.      
Понеділок 1     1    
2 Аналог. та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
241-3 2    
3 Комп'ютерні системи
Носов П.С., Сафонов М.С.
305-1 3    
4     4    
Вівторок 1 Інженерія прогр.забезп.
Карлова Н.І.,Маляренко А.О.
413-1 1    
2 Техн.проект.комп.сист.
Носов П.С., Уткіна Н.Є.
305-1 2    
3 КР Уткіна 229-3 3    
4     4    
Середа 1 Комп'ютерні системи
Носов П.С., Сафонов М.С.
305-1 1    
2 Аналог. та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
241-3 2    
3     3    
4     4    
Четвер 1 Інж. прогр. забезп.
Карлова Н.І.,Маляренко А.О.
413-1 1    
2 Техн.проект.комп.сист.
Носов П.С., Уткіна Н.Є.
305-1 2    
3     3    
4     4    
П'ятниця 1 Техн.проект.комп.сист.
Носов П.С., Уткіна Н.Є.
305-1 1    
2 Інженерія прогр.заб / Комп. системи.
Карлова Н.І. / Носов П.С.
413-1  2    
3     3    
4     4    
Розклад занять на І семестр 2016-2017 навчального року 01/09/2016
    411 № ауд.   412 № ауд
Понеділок 1 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3 1 Лаб.практикум 1п.
Бабенко Б.Л.
136-3
2 Комп. проект.
Дядюн К.В.
228-3 2  БЖД
Клепов В.П.
427-2
3 Тех.маш.
Рибкін П.П.
231-3 3 Осн.упр.виробництвом
Нарожна О.О.
229-3
4 Системи ЧПК
Рибкін П.П.
231-3 4 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3
Вівторок 1 Фізичне виховання
Федін ЮМ
Сп.зал 1 Лаб.пр.1п/Соціологія
Бабенко БЛ/ Мадаєва АС
136-3/ 236-3
2 Осн.філ.зн./ Тех.о.пр.
Савенок /Крижановська
236-3 2 Фізичне виховання
Федін ЮМ
Сп.зал
3 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
136-3 3 О.філ.зн./Осн.упр.вир.
Савенок ЛА/ Нарожна ОО
236-3
4 Техн.виг.деталей
Крижановська О.В.
236-3 4 Лаб.практ.2п./ Сист.ЧПК
Бабенко Б.Л./ Рибкін П.П.
136-3/ 231-3
Середа 1 Соціол./Лаб.практикум
Мадаєва АС/ Бабенко БЛ
136-3 1 Комп. проект.
Дядюн К.В., КостенкоВ.О.
228-3
2 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
136-3 2 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3
3 Системи ЧПК
Рибкін П.П.
231-3 3 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
236-3
4 Тех.осн.прогр./-----
Крижановська О.В./------
236-3/
-
4 Економіка
Боговіна Ю.М.
324-2
Четвер 1 Ох.праці в гал./Комп.пр.
 Федіна І.В./ Дядюн К.В.
407-1/ 228-3 1 Сист.ЧПК/ Ох.праці
Рибкін П.П./ Федіна І.В.
231-3/ 407-1
2 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
136-3 2 Техн.виг.деталей
Крижановська О.В.
236-3
3 Економіка
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Тех.маш.
Рибкін П.П.
231-3
4 КП
Боговіна Ю.М.
324-2 4 КП
Рибкін П.П.
231-3
П'ятниця 1  БЖД
Клепов В.П.
427-2 1 Лаб.практикум 1п.
Бабенко Б.Л.
136-3
2 Осн.упр.виробництвом
Нарожна О.О.
136-3 2 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3
3 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
136-3 3 Системи ЧПК
Рибкін П.П.
231-3
4 КП
Рибкін П.П.
231-3 4 КП
Боговіна Ю.М.
324-2
             
             
    421 № ауд   408 № ауд
Понеділок 1 Техн.обр.дет.двиг.
Рибкін П.П.
231-3 1    
2 Комп.діагн.сист.дв.
Литвиненко О.В.
301-1 2 Аналогові та гібр.ЕОМ
Максимова ОЄ,  Уткіна НЄ
241-3
3 Сист.авт.проект.двиг.
Носов ПС, Костенко ВО
305-1 3 Інженерія прогр.заб.
Карлова Н.І., Маляренко
413-1
4 Експл.та ремонт двиг.  
Якушенко С.О.
307-1 4 Сист.штучн.інтелекту
Носов ПС, Левицький ВМ
411-1/ 410-1
Вівторок 1 Техн.обр.дет.двиг.
Рибкін П.П.
231-3 1 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
411-1
2 Прав.заб./ Авт.сист кер.
ОсадчаЛС/Литвиненко ОВ
155-5/
301-1
2 Комп'ютерні системи
Носов ПС, Сафонов МС
131-2
3 Економіка, огранізація
Ковтун О.М.
305-1 3 Техн.проект./АГ ЕОМ
Носов ПС / Максимова ОЄ
241-3
4 Авт.сист керув.двиг./-----
Литвиненко О.В. /-----
301-1/
-
4    
Середа 1 Комп.діагн.сист.дв.
Литвиненко О.В.
301-1 1 Аналогові та гібр.ЕОМ
Максимова ОЄ,  Уткіна НЄ
241-3
2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 2 Техн.проект.комп.сист.
Носов ПС, Уткіна НЄ
241-3
3 Осн.філ.зн./ Соціолог.
Мадаєва А.С.
305-1 3 Інженерія прогр.заб.
Карлова Н.І., Маляренко
413-1
4 Експл.та ремонт двиг. 
Якушенко С.О.
307-1 4 Комп'ютерні системи
Носов ПС, Сафонов МС
428-2/ 310-1
Четвер 1 Сист.авт.пр./Техн.обр.
Носов, Костенко/ Рибкін 
305-1/
231-3
1 Інженерія прогр.заб.
Карлова Н.І.
413-1
2 Економіка, огранізація
Ковтун О.М.
305-1 2 Сист.штучн.інтелекту
Носов ПС, Левицький ВМ
229-3
3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
155-5 3 Комп.сист./Техн.пр.
Носов П.С.
229-3
4 КП
Якушенко С.О.
307-1 4    
П'ятниця 1 Техн.обр./Сист.авт.пр.
Рибкін /Носов, Костенко
231-3/
305-1
1 Техн.пр./Осн.наук.р.
Носов П.С./ Яковенко ВД
411-1
2 Економіка, огранізація
Ковтун О.М.
305-1 2 Комп.сист./Техн.пр.
Носов П.С.
229-3
3 Авт.сист керув.двиг.
Литвиненко О.В.
307-1 3 Візуальне програмув.
Багмет ТЄ,Маляренко АО
411-1
4 КП
Ковтун О.М.
307-1 4 КП
Максимова О.Є.
241-3
             
             
    405 № ауд.     № ауд
Понеділок 1 Інф.сист. і технології
Позднякова М.О.
221-2 1    
2 Основи менеджменту
Аблова Г.В.
221-2 2    
3 Орг.анімац.послуг
Куст А.М.
219-2 3    
4     4    
Вівторок 1 Страхування в туризмі
Позднякова М.О.
221-2 1    
2 Спеціаліз.туризм
Куст А.М.
221-2 2    
3 Друга ін.мова тур.інд.
Журавльова А.П.
219-2 3    
4     4    
Середа 1 Інф.сист. і технології
Позднякова М.О.
316-2 1    
2 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
221-2 2    
3 Орг.анімац.послуг
Куст А.М.
219-2 3    
4     4    
Четвер 1 Охорона праці в гал.
Позднякова М.О.
219-2 1    
2 Спеціалізов.туризм
Куст А.М.
219-2 2    
3 Основи менеджменту
Аблова Г.В.
322-2 3    
4     4    
П'ятниця 1 Інф.системи і техн.
Позднякова М.О.
214-2 1    
2 Ін.мова тур.інд.
Аносова Ю.П.
221-2 2    
3 Орг.анімац.послуг
Куст А.М.
221-2 3    
4 КП
Аблова Г.В.
317-2 4    
             
             
             
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1 Монтаж, експл.
Євдокімова Н.В.
316-2 1 Надійність електропр.
Бондарчук Г.О.
420-2
2 Ох.праці/Ох.пр.в гал.
Попенко Т.В.
428-2 2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
423-2
3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 3 Спец.ел.розрахунки        Бондарчук, Євдокімова 420-2
4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
427-2 4  ------/ Електрообладн.
------/Євдокімова Н.В.
 - /
428-2
Вівторок 1 Фізичне виховання                      Коцегубов С.А. Сп.зал 1 Економіка, огранізація                       Аверіна С.А. 419-2
2 Надійність електропр.
Бондарчук Г.О.
420-2 2 Фізичне виховання                      Коцегубов С.А. Сп.зал
3 Спец.ел.розрахунки        Бондарчук, Євдокімова 420-2 3 Ох.праці/Ох.пр.в гал.
Попенко Т.В.
428-2
4 Осн.філ.знань/-------
Савенок Л.А./---------
419-2/- 4 Електроб./Осн.філ.зн.
Дрозд Д.А. / Савенок Л.А.
420-2
Середа 1 Економіка, огранізація                       Аверіна С.А. 419-2 1 Електроустатк.підпр.
Дрозд Д.А.
423-2
2 Енергозбереження
Бондарчук Г.О.
420-2 2 Монтаж, експл.
Євдокімова Н.В.
326-2
3 Електрообл/Електробезп.
Євдокімова / Дрозд 
427-2 3 Енергозбереження
Бондарчук Г.О.
420-2
4 Електроустатк.підпр.
Дрозд Д.А.
419-2 4 КП
Аверіна С.А.
423-2
Четвер 1 Соціологія / Економіка
Мадаєва АС /Аверіна СА
419-2 1 Економіка / Соціологія
Аверіна С.А./ Мадаєва АС
420-2
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 2 Надійність електропр.
Бондарчук Г.О.
420-2
3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
427-2 3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
4 КП
Аверіна С.А.
420-2 4 КП
Дрозд Д.А.
419-2
П'ятниця 1 Економіка, огранізація                       Аверіна С.А. 419-2 1 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
423-2
2 Електробезпека
Дрозд Д.А.
423-2 2 Економіка, огранізація                       Аверіна С.А. 428-2
3 Надійність електропр.
Бондарчук Г.О.
420-2 3 Електробезпека
Дрозд Д.А.
423-2
4 КП
Дрозд Д.А.
419-2 4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
             
             
             
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 1 Теорія ймовірності
Рослякова С.В.
403-1 1 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
218-2
2 Конструювання ПЗ
Багмет ТЄ, Левицький ВМ
218-2 2 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М. 326-2
3 Інструм. засоби ВП                Левицький, Капустіна 228-3 3 Фізичне виховання                                Денещук Т.В. Сп.зал
4  ------/Чисельні методи
 ------/Сафонова Г.Ф.
 -/
414-1
4  ------/Огр. комп.мереж                                 --------/Левицький В.М.  -/
419-2
Вівторок 1 Конструювання ПЗ
Багмет ТЄ, Левицький ВМ
218-2 1 Чисельні методи
Сафонова Г.Ф.
414-1
2 Матем. методи                     Сафонова Г.Ф.                      414-1 2 Алгор. та стр.даних
Нарожний О.В.
413-1
3 Фізичне виховання                                Береговий М.М. Сп.зал 3 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М. 316-2
4 Проектний практикум
Левицький, Маляренко
243-3 4    
Середа 1 Охорона праці в гал.
Багмет Т.Є.    
218-2 1 Інструм. засоби ВП                Левицький В.М. 231-3
2 Автоматиз. системи                    Цвєткова ,Арбузова 316-2 2 Огр. комп. мереж                                Левицький В.М. 231-3
3 Алгор. та стр.даних
Нарожний, Левицький 
312-1 3 Теорія ймовірності
Рослякова С.В.
403-1
4 Огр. комп. мереж                                Левицький , Носова  229-3 4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
218-2
Четвер 1 Чисельні методи
Сафонова Г.Ф.
414-1 1 Проектний практикум
Левицький В.М.
423-2
2 Теор.йм./Орг.комп.м.
Рослякова / Левицький
403-1/
413-1
2 Чис.мет. /Теор.ймов.
Сафонова / Рослякова 
414-1/ 403-1
3 Інструм. засоби ВП                Левицький, Капустіна 218-2 3 Охорона праці в гал.
Багмет Т.Є.    
228-3
4     4    
П'ятниця 1 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
218-2 1 Матем. методи                     Сафонова Г.Ф.                      414-1
2 Алгор. та стр.даних
Нарожний, Левицький 
410-1 2 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
317-2
3 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М. 317-2 3 Алгор. та стр.даних
Нарожний О.В.
311-1
4     4 Інструм. засоби ВП                Левицький В.М. 405-1
             
             
    471 № ауд.   472 № ауд.
Понеділок 1 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 1 Електрообол. авто
СавченкоС.О.
131-2
2 Організація та планув.
Ковтун О.М.
305-1 2 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
3 Автомобільні перевез.
Обіход Ю.О.
155-5 3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
4 Осн.техн.рем.авто
Обіход Ю.О.
155-5 4 Організація та планув.
Ковтун О.М.
305-1
Вівторок 1 Електрообол. авто
СавченкоС.О.
131-2 1 Авт.пер./Діагн.тех.ст.
Обіход Ю.О.
155-5
2 Прав.безп./ Діагн.тех.
Сорокін / Обіход Ю.О.
158-5/ 155-5 2 Орг.та пл./Прав.безп.
Ковтун О.М./ Сорокін О.М.
305-1/ 158-5
3 Практикум ЕОМ
Горішня АВ, Костенко ВО
423-2 3 Осн.техн.ремонту авто
Обіход Ю.О.
155-5
4 Авт.пер./Орг.та план.
Обіход ЮО / Ковтун ОМ
155-5/ 305-1 4 Електрообол.авто/КП
СавченкоС.О./Обіход Ю.О.
131-2/
155-5
Середа 1 Фізи.вих./ Практ.ЕОМ
Федін Ю.М./ Горішня А.М.
Сп.зал
/158-5
1 Практ.ЕОМ / Фізи.вих.
Горішня А.М./ Федін Ю.М.
158-5/
Сп.зал
2 Організація та планув.
Ковтун О.М.
305-1 2 Діагн. та техн. обсл.
Савченко С.О.
131-2
3 Діагн. та техн. обсл.
Савченко С.О.
131-2 3 Автомобільні перевез.
Обіход Ю.О.
155-5
4 КП
Ковтун О.М.
305-1 4  ----/Осн.техн.рем.авто
 -------/Обіход Ю.О.
 -/
155-5
Четвер 1 Електрообл./Фіз.вих.
Савченко СО/Федін Ю.М.
131-2/ Сп.зал 1 Осн.техн.ремонту авто
Обіход Ю.О.
155-5
2 Фіз.вих./Осн.тех.рем
Федін Ю.М./ Обіход ЮО
Сп.зал/ 155-5 2 Практикум ЕОМ
Горішня АВ, Костенко ВО
423-2
3 Практикум ЕОМ
Горішня АВ, Костенко ВО
158-5 3 Організація та планув.
Ковтун О.М.
305-1
4 КП
Обіход Ю.О.
155-5   КП
Ковтун О.М.
305-1
П'ятниця 1 Осн.техн.рем.авто
Обіход Ю.О.
155-5 1 Ох.пр.в гал./Осн.філос.зн.
Попенко ТВ/ Лебедь ГМ
428-2/ 310-1
2 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 2 Практикум ЕОМ
Горішня АВ, Костенко ВО
427-2
3 Діагн.технічного стану
Обіход Ю.О.
155-5 3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
4 Ох.пр.в гал/Осн.філос.зн.
Попенко ТВ/ Лебедь ГМ
428-2/ 310-1 4 Діагн.технічного стану
Обіход Ю.О.
155-5
             
             
    481 № ауд.   482 № ауд
Понеділок 1 Операційні системи
Сафонов, Левицький
305-1 1 Економіка та планув.                       Живець А.М. 326-2
2 Тех.обсл./Осн.констр.
Бездворний, Свириденко
243-3 2 Комп'ютерні системи
Носов П.С.
317-2
3 Економіка та планув.                       Живець А.М. 326-2 3 Тех.обслугов.ЕОМ
Бездворний І.І.
241-3
4 Надійність, діагностика
Бездворний І.І.
241-3 4 Операційні системи
Сафонов М.С.
228-3
Вівторок 1 Фізичне виховання                                Денещук Т.В. Сп.зал 1 Захист інформації
Маляренко А.О.
229-3
2 Тех.обслугов.ЕОМ
Бездворний, Свириденко
241-3 2 Фізичне виховання                                Денещук Т.В. Сп.зал
3 Захист інформації
Маляренко, Левицький
229-3 3 Операційні системи
Сафонов М.С.
231-3
4 Охорона .праці в гал./ КП
Цап В.В./ Сафонов М.С.
311-1/ 218-2 4 Надійність /Ох.пр. в гал.
Бездворний І.І. / Цап В.В.
241-3/ 311-1
Середа 1 Надійність, діагностика
Бездворний І.І.
236-3 1 Захист інформації
Маляренко А.О.
413-1
2 Операційні системи
Сафонов М.С.
233-3 2 Надійність, діагностика
Бездворний І.І.
243-3
3 Комп'ютерні системи
Носов П.С.,Носова Г.В,
241-3 3 Осн.конструювання комп.
Бездворний І.І.
243-3
4 Осн.конструювання комп.
Бездворний, Свириденко
243-3 4 КП /Операц.системи
Сафонов М.С.

241-3
Четвер 1 Надійність/ Зах.інф.
Бездворний/ Маляренко
241-3/ 411-1 1 Зах.інф./ Комп.сист.
МаляренкоАО/Носов ПС
411-1/ 305-1
2 Тех.обслугов.ЕОМ
Бездворний, Свириденко
241-3 2 Економіка та планув.                       Живець А.М. 324-2
3 Економіка та планув.                       Живець А.М. 326-2 3 Тех.обслугов.ЕОМ
Бездворний І.І.
241-3
    КП/-------------
Сафонов М.С./----------
241-3/ -    ---------/ КП
 ---------/ Сафонов М.С.
 -/
241-3
П'ятниця 1 Захист інформації
Маляренко А.О.
304-1/ 231-3 1 Тех.обсл./Осн.констр.
Бездворний І.І.
241-3
2 Соціологія/Опер.сист
Мадаєва АС/ Сафонов МС
326-2 2 Осн.філ.зн./Соціолог.
Лебедь ГМ/ Мадаєва АС
310-1/ 402-1
3 Осн.філ././Комп.сист.
Лебедь ГМ/ Носов П.С.
324-2 3 Надійність, діагностика
Бездворний І.І.
241-3
4     4    
Розклад занять на ІІ семестр 2015-2016 н.р. 05/02/2016

Контактні дані викладачів (закачати/переглянути)

    411 № ауд.   412 № ауд
Понеділок 1 Тех.маш.
Рибкін П.П.
231-3 1 Лаб.практикум 1п.
Бабенко Б.Л.
136-3
2 Осн.упр.виробництвом
Нарожна О.О.
407-1 2 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3
3 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3 3 Тех.маш.
Рибкін П.П.
231-3
4 Економіка
Боговіна Ю.М.
324-2 4 Лаб.практикум 2п.
Бабенко Б.Л.
136-3
Вівторок 1 Лаб.практикум 1п.
Бабенко Б.Л.
136-3 1 Фізичне виховання
Федін ЮМ
Сп.зал
2 Сист.ЧПК
Дядюн К.В.
233-3 2 Економіка
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
229-3 3 Комп. проект.
Рибкін ПП, Кузнецова ТВ
228-3
4 Лаб.практикум 2п.
Бабенко Б.Л.
136-3 4 Осн.філос.зн./ БЖД
Савенок Л.А./ Клепов В.П.
229-3/ 427-2
Середа 1 Фізичне виховання
Федін ЮМ
Сп.зал 1 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3
2 Комп. проект.
Рибкін П.П., Кузнецова Т.В,
231-3 2 Ох.пр.в гал./ Економіка
Федіна І.В./ Боговіна Ю.М.
407-1/ 324-2
3  БЖД
Клепов ВП
427-2 3 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
307-1
4 Тех.осн.пр/Осн.філ.зн.
Крижановська / Савенок 
236-3/ 406-1 4 Тех.маш.
Рибкін П.П.
231-3
Четвер 1 БЖД / Соціологія
Клепов В.П./Мадаєва А.С.
427-2/ 410-1 1 Лаб.практикум 1п.
Бабенко Б.Л.
136-3
2 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3 2 Сист.ЧПК
Дядюн К.В.
233-3
3 Сист.ЧПК
Дядюн К.В.
233-3 3 Осн.упр.виробництвом
Нарожна О.О.
305-1
4     4 Лаб.практикум 2п.
Бабенко Б.Л.
136-3
П'ятниця 1 Лаб.практикум 1п.
Бабенко Б.Л.
136-3 1  БЖД
Клепов ВП
427-2
2 Тех.маш.
Рибкін П.П.
231-3 2 Тех.осн.програмув.
Крижановська О.В.
236-3
3 Комп. проект./ Ох.праці
Рибкін П.П./ Федіна І.В.
231-3/ 407-1 3 Соціологія/Комп. проект.
Мадаєва А.С./ Рибкін П.П.
407-1/ 231-3
4 Лаб.практикум 2п.
Бабенко Б.Л.
136-3 4 Сист.ЧПК
Дядюн К.В.
233-3

Останє поповнення : 2017-12-14