Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СЕРТИФІКОВАНА НА ВІДПОВІДНІСТЬ ДСТУ ISO 9001:2009 Реєстр системи сертифікації УкрСЕПРО № UA2.159.09395-15
 
 
 
 
Розклад занять

Механічне відділення 21/06/2018

дата

група

20.06

середа

22.06

пятниця

25.06

понеділок

26.06

вівторок

121

Українська мова

Удод Л.В.

Конс. 10.00,               ауд.304-1

Українська мова

Удод Л.В.

Іспит 8.00,            ауд.304-1

Історія України

Осадча Л.С.

Конс. 10.00,               ауд.410-1

Історія України

Осадча Л.С.

Іспит 8.00,            ауд.410-1

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

22.06

пятниця

25.06

понеділок

171

Історія України

Лебедь Г.М.

Конс. 10.00,               ауд.310-1

Історія України

Лебедь Г.М.

Іспит 8.00,            ауд.310-1

Українська мова

Удод Л.В.

Конс. 10.00,               ауд.304-1

Українська мова

Удод Л.В.

Іспит 8.00,            ауд.304-1

дата

група

21.06

четвер

22.06

пятниця

25.06

понеділок

27.06

середа

172

Історія України

Осадча Л.С.

Конс. 10.00,               ауд.410-1

Історія України

Осадча Л.С.

Іспит 8.00,            ауд.410-1

Українська мова

Удод Л.В.

Конс. 10.00,               ауд.304-1

Українська мова

Удод Л.В.

Іспит 8.00,            ауд.304-1

дата

група

19.06

вівторок

20.06

середа

22.06

пятниця

25.06

понеділок

221

Українська мова за ПС

Удод Л.В.

Конс 10.00,       ауд 304-1

Українська мова за ПС

Удод Л.В.

Іспит 08.00,         ауд 304-1

Технологія конструкційних матеріалів

Федіна І.В.

Конс.  10.00,   ауд.407-1

Технологія конструкційних матеріалів

Федіна І.В.

Іспит  8.00,   ауд.407-1

321

Українська мова за ПС

Шкарбуль О.В.

Конс 10.00,       ауд 415-1

Українська мова за ПС

Шкарбуль О.В.

іспит 08.00,         ауд 415-1

Технологія складання та випробування двигунів

Обіход Ю.О.

Конс.  10.00,   ауд.155-5

Технологія складання та випробування двигунів

Обіход Ю.О.

Іспит  8.00,   ауд.155-5

дата

група

19.06

вівторок

21.06

четвер

25.06

понеділок

26.06

вівторок

271

Українська мова за ПС

Удод Л.В.

Конс 08.00,       ауд 304-1

Українська мова за ПС

Удод Л.В.

Іспит 08.00,         ауд 304-1

Автомобілі/Вступ до спеціальності

Сорокін О.М.

Конс. 10.00,  ауд.  158-5

Автомобілі/Вступ до спеціальності

 Сорокін О.М.

Іспит 8.00,  ауд.  158-5

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

26.06

вівторок

27.06

середа

272

Автомобілі/Вступ до спеціальності

Гладков Г.Б.

Конс. 10.00,  ауд.  158-5

Автомобілі/Вступ до спеціальності

 Гладков Г.Б.

Іспит 8.00,  ауд.  158-5

Українська мова за ПС

Удод Л.В.

Конс 10.00,       ауд 304-1

Українська мова за ПС

Удод Л.В.

Іспит 10.00,         ауд 304-1

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

25.06

понеділок

26.06

вівторок

371

Автомобільні двигуни

Якушенко С.О.

Конс. 10.00,     ауд.  307-1

Автомобільні двигуни

Якушенко С.О.

Іспит. 8.00,     ауд.  307-1

Українська мова за ПС

Ботвинюк О.В.

Конс 10.00,       ауд 406-1

Українська мова за ПС

Ботвинюк О.В.

іспит 8.00,         ауд 406-1

дата

група

21.06

четвер

22.06

пятниця

25.06

понеділок

26.06

вівторок

372

Українська мова за ПС

Стегалюк А.В.

Конс 12.00,       ауд 310-1

Українська мова за ПС

Стегалюк А.В.

Іспит 10.00,         ауд 310-1

Автомобільні двигуни

Якушенко С.О.

Конс. 10.00,     ауд.  307-1

Автомобільні двигуни

Якушенко С.О.

Іспит. 8.00,     ауд.  307-1

Відділення програмування та комп’ютерної інженерії 21/06/2018

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

25.06

понеділок

26.06

вівторок

151

Українська мова

Стегалюк А.В.

Конс. 10.00,               ауд.415-1

Українська мова

Стегалюк А.В.

Іспит 8.00,            ауд.415-1

Історія України

Савенок Л.А.

Конс. 10.00,               ауд.414-1

Історія України

Савенок Л.А.

Іспит 8.00,            ауд.414-1

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

25.06

понеділок

27.06

середа

152

Українська мова

Ботвинюк О.В.

Конс. 10.00,               ауд.311-1

Українська мова

Ботвинюк О.В.

Іспит 8.00,            ауд.311-1

Історія України

Савенок Л.А.

Конс. 08.00,               ауд.410-1

Історія України

Савенок Л.А.

Іспит 08.00,            ауд.410-1

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

22.06

пятниця

25.06

понеділок

181

Українська мова

Куцак Т.О.

Конс. 10.00,               ауд.303-1

Українська мова

Куцак Т.О.

Іспит 8.00,            ауд.303-1

Історія України

Куліковська Н.М.

Конс. 10.00,               ауд.411-1

Історія України

Куліковська Н.М.

Іспит 8.00,            ауд.411-1

205

 

 

Географія туризму

Матвієнко Т.В.

Конс. 10.00,               ауд.106-1

Географія туризму

Матвієнко Т.В.

Іспит. 08.00,               ауд.106-1

251

Осн.програмування та алг.мови/Інформатика

Багмет Т.Є.

Конс.10.00,               ауд. 401-1

 

Осн.програмування та алг.мови/Інформатика

Багмет Т.Є.

Іспит.08.00,               ауд. 401-1

 

281

Офісне програмне забезпечення/Інформатика

Носова Г.В.

Конс.10.00,          ауд. 414-1

Офісне програмне забезпечення/Інформатика

Носова Г.В.

Іспит.8.00,           ауд. 414-1

 

 

282

 

 

Офісне програмне забезпечення/Інформатика

Носова Г.В.

Конс.10.00,          ауд. 414-1

Офісне програмне забезпечення/Інформатика

Носова Г.В.

Іспит.8.00,           ауд. 414-1

дата

група

19.06

вівторок

20.06

середа

26.06

вівторок

27.06

середа

105

Українська мова

Стегалюк А.В.

Конс. 10.00,               ауд.310-1

Українська мова

Стегалюк А.В.

Іспит 8.00,            ауд.310-1

Історія України

Куліковська Н.М.

Конс. 10.00,               ауд.411-1

Історія України

Куліковська Н.М.

Іспит 8.00,            ауд.411-1

дата

група

19.06

вівторок

21.06

четвер

26.06

вівторок

27.06

середа

252

Осн.програмування та алг.мови/Інформатика

Багмет Т.Є.

Конс.10.00,               ауд. 413-1

Осн.програмування та алг.мови/Інформатика

Багмет Т.Є.

Іспит.10.00,               ауд. 413-1

 

 

дата

група

20.06

середа

22.06

пятниця

25.06

понеділок

26.06

вівторок

351

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П., Наумкіна О.В.

Конс.10.00,         ауд.  214-2, 216-2

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П., Наумкіна О.В.

Іспит 8.00,          ауд.  214-2,216-2

Основи програмної інженеріїКарлова Н.І.

Конс.10.00,               ауд. 413-1

Основи програмної інженерії

Карлова Н.І.

Іспит 8.00,            ауд. 413-1

352

Основи програмної інженеріїКарлова Н.І.

Конс.10.00,               ауд. 413-1

Основи програмної інженерії

Карлова Н.І.

Іспит 8.00,            ауд. 413-1

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П., Савчук А.С.

Конс.10.00,         ауд.  214-2, 221-2

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П., Савчук А.С.

Іспит 8.00,          ауд.  214-2,221-2

дата

група

19.06

вівторок

20.06

середа

22.06

пятниця

25.06

понеділок

381

Українська мова за ПС

Куцак Т.О.

Конс.10.00,     ауд.303-1

Українська мова за ПС

Куцак Т.О.

Іспит 8.00,     ауд. 303-1

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П.,

Овчиннікова О.М.

Конс.10.00,         ауд.  216-2, 221-2

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П.,

Овчиннікова О.М.

Іспит 8.00,          ауд.  216-2,221-2

дата

група

19.06

вівторок

21.06

четвер

25.06

понеділок

26.06

вівторок

382

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П.,

Овчиннікова О.М.

Конс.10.00,         ауд.  216-2, 221-2

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П.,

Овчиннікова О.М.

Іспит 8.00,          ауд.  216-2,221-2

Українська мова за ПС

Куцак Т.О.

Конс.08.00,     ауд.303-1

Українська мова за ПС

Куцак Т.О.

Іспит 10.00,     ауд. 303-1

Електротехнічне відділення 21/06/2018

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

25.06

понеділок

26.06

вівторок

131

Історія України

Куліковська Н.М.

Конс. 10.00,               ауд.411-1

Історія України

Куліковська Н.М.

Іспит 8.00,            ауд.411-1

Українська мова

Куцак Т.О.

Конс. 10.00,               ауд.303-1

Українська мова

Куцак Т.О.

Іспит 8.00,            ауд.303-1

232

 

 

Теоретичні основи  електротехніки

Савченко С.О.

Конс. 10.00,  ауд.  131-2

Теоретичні основи  електротехніки

Савченко С.О.

Іспит 8.00,  ауд.  131-2

дата

група

20.06

середа

22.06

пятниця

25.06

понеділок

27.06

середа

132

Історія України

Куліковська Н.М.

Конс. 08.00,               ауд.411-1

Історія України

Куліковська Н.М.

Іспит 08.00,            ауд.411-1

Українська мова

Шкарбуль О.В.

Конс. 10.00,               ауд.415-1

Українська мова

Шкарбуль О.В.

Іспит 8.00,            ауд.415-1

231

 

Теоретичні основи  електротехніки

Клепов В.П.

Конс. 10.00,  ауд.  423-2

Теоретичні основи  електротехніки

Клепов В.П.

Іспит 8.00,  ауд.  423-2

 

332

Електропостачання підприємств і цивільних споруд

Васеньова Ю.О.

Конс. 10.00,  ауд.  419-2

Електропостачання підприємств і цивільних споруд

Васеньова Ю.О.

Іспит. 08.00,  ауд.  419-2

Українська мова за ПС

Куцак Т.О.

Конс 12.00,       ауд 303-1

Українська мова за ПС

Куцак Т.О.

Іспит 8.00,         ауд 303-1

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

25.06

понеділок

27.06

середа

331

Українська мова за ПС

Куцак Т.О.

Конс 12.00,       ауд 303-1

Українська мова за ПС

Куцак Т.О.

іспит 10.00,         ауд 303-1

Електропостачання підприємств і цивільних споруд

Васеньова Ю.О.

Конс. 10.00,  ауд.  419-2

Електропостачання підприємств і цивільних споруд

Васеньова Ю.О.

Іспит. 08.00,  ауд.  419-2

Економіко-технологічне відділення 21/06/2018

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

25.06

понеділок

26.06

вівторок

261

Українська мова за ПС

Шкарбуль О.В.

Конс. 12.00,               ауд.326-2

Українська мова за ПС

Шкарбуль О.В.

Іспит 8.00,            ауд.326-2

Економіка підприємства

Аблова Г.В.

Конс.10.00,          ауд. 317-2

Економіка підприємства

Аблова Г.В.

Іспит 08.00,           ауд. 317-2

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

25.06

понеділок

27.06

середа

112

Історія України

Савенок Л.А.

Конс. 10.00,               ауд.410-1

Історія України

Савенок Л.А.

Іспит 8.00,            ауд.410-1

Українська мова

Ботвинюк О.В.

Конс. 08.00,               ауд.406-1

Українська мова

Ботвинюк О.В.

Іспит 08.00,            ауд.406-1

дата

група

20.06

середа

22.06

п’ятниця

25.06

понеділок

26.06

вівторок

161

Українська мова

Шкарбуль О.В.

Конс. 10.00,               ауд.406-1

Українська мова

Шкарбуль О.В.

Іспит 8.00,            ауд.406-1

Історія України

Лебедь Г.М.

Конс. 10.00,               ауд.310-1

Історія України

Лебедь Г.М.

Іспит 08.00,            ауд.310-1

211

Матеріалознавство та матеріали в машинобудуванні

Федіна І.В.

Конс.  10.00,      ауд.407-1

Матеріалознавство та матеріали в машинобудуванні

Федіна І.В.

Іспит  8.00,       ауд.407-1

Вища математика

Кузякіна О.В.

Конс.  10.00,        ауд.402-1

Вища математика

Кузякіна О.В.

Іспит  08.00,      ауд.402-1

212

Вища математика

Кузякіна О.В.

Конс.  10.00,        ауд.402-1

Вища математика

Кузякіна О.В.

Іспит.  08.00,        ауд.402-1

Матеріалознавство та матеріали в машинобудуванні

Федіна І.В.

Конс.  10.00,      ауд.407-1

Матеріалознавство та матеріали в машинобудуванні

Федіна І.В.

Іспит  8.00,       ауд.407-1

дата

група

19.06

вівторок

20.06

середа

22.06

п’ятниця

25.06

понеділок

241

Економіка підприємства/Технології

Аблова Г.В.

Конс.10.00,          ауд. 317-2

Економіка підприємства/Технології

Аблова Г.В.

Іспит 08.00,           ауд. 317-2

Українська мова за ПС

Шкарбуль О.В.

Конс. 10.00,               ауд.326-2

Українська мова за ПС

Шкарбуль О.В.

Іспит 8.00,            ауд.326-2

311

Українська мова за ПС

Ботвинюк О.В.

Конс. 10.00,               ауд.406-1

Українська мова за ПС

Ботвинюк О.В.

Іспит 8.00,            ауд.406-1

Металорізальні верстати та автоматичні лінії

Рябініна О.М.

Конс 10.00,       ауд 407-1

Металорізальні верстати та автоматичні лінії

Рябініна О.М.

іспит 10.00,         ауд 407-1

дата

група

21.06

четвер

22.06

п’ятниця

25.06

понеділок

26.06

вівторок

111

Українська мова

Стегалюк А.В.

Конс. 10.00,               ауд.310-1

Українська мова

Стегалюк А.В.

Іспит 8.00,            ауд.310-1

Історія України

Куліковська Н.М.

Конс. 10.00,               ауд.410-1

Історія України

Куліковська Н.М.

Іспит 08.00,            ауд.410-1

312

 

Українська мова за ПС

Ботвинюк О.В.

Конс. 10.00,               ауд.406-1

Українська мова за ПС

Ботвинюк О.В.

Іспит 8.00,            ауд.303-1

Металорізальні верстати та автоматичні лінії

Рябініна О.М.

Конс 10.00,       ауд 229-3

Металорізальні верстати та автоматичні лінії

Рябініна О.М.

іспит 08.00,         ауд 229-3

дата

група

20.06

середа

21.06

четвер

22.06

п’ятниця

25.06

понеділок

319

 

Аналіз господарської діяльності

Комліченко О.О.

Конс. 10.00,               ауд.316-2

Аналіз господарської діяльності

Комліченко О.О.

Іспит 8.00,            ауд.316-2

Планування і контроль на підприємстві

Аблова Г.В.

Конс. 10.00,               ауд.317-2

Планування і контроль на підприємстві

Аблова Г.В.

Іспит 8.00,            ауд.317-2

Останє поповнення : 2018-06-22