Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
 
 
 
 
Склад самоврядування

Р е є с т р голів студентського самоврядування 2017-2018н.р. 14/01/2018

Р е є с т р

голів студентського самоврядування  2017-2018н.р.

 

№п-п

Посада

ПІБ голови

Група

1.

Голова студради  коледжу

Артищенко Дмитро Валерійович

432гр. 

2.

Голова студради гуртожитку № 1

Шаповалов Едуард Костянтинович

471гр.

3.

Голова студради гуртожитку № 2

Нітін Олексій Ігорович

432гр.

4.

Голови студрад  відділень:

 

- Економіко-технологічне відділення

Авраменко Дмитро Максимович

311гр.

- Механічне відділення

Самойленко Віталій Сергійович

421гр.

- Відділення програмної та комп’ютерної інженерії

Січкарюк Руслан Костянтинович

451гр.

- Електротехнічне відділення

Дмитракова Катерина Олександрівна

432гр.

 

Економіко-технологічне відділення

 голова студради відділенняАвраменко Дмитро Максимович, 311гр.

№ групи

Прізвище, ім’я

№ групи

Прізвище, ім’я

№ групи

Прізвище, ім’я

211

Вербовський Віталій  Олегович

361

Хусаінова Юлія  Ігорівна

161, 191

Бойко Сніжана  Євгеніївна

212

Назаренко Софія Володимирівна

391

Кулікова Марина Вадимівна

241

Нікора Сніжана  Анатоліївна

261, 291

Еміросманова Валерія Русланівна

411

Кравченко Костянтин Володимирович

111

Нікітаєв Валерій Павлович

311

Остапов Євген Олександрович

319

Твердохліб Лілія Миколаївна

112

Ігнатова Аліна  Сергіївна

312

Кальченко Дмитро  Олексійович

 

 

 

 

Механічне відділення

голова студради відділення-Самойленко Віталій Сергійович, 421 гр.

221

Алексєєв Олександр Олександрович

371

Задернівський Володимир Євгенович

121

Герус Євгеній Сергійович

271

Жбанов Ігор Володимирович

372

Батющенко Антон Олексійович

171

Шолохов Михайло Андрійович

272

Попов Сергій Віталійович

471

Шевченко Іван Андрійович

172

Берідзе Джоні

321

Шевченко Дмитро Васильович

421

Галуненко Дмитро Ігоревич

 

 

Відділення програмної та комп’ютерної інженерії

 голова студради відділення – Січкарюк Руслан Костянтинович, 451 гр.

251

Науменко Олександра Олександрівна

352

Коваль АнастасіяВолодимирівна

 

 

252

Лапшин ВладиславІгорович

381

Моргун БогданАндрійович

181

Рудік Дмитро Олександрович

281

Ільницька Ганна Сергіївна

382

Бендик Владислав Сергійович

182 (105)

Пургіна Ірина  Володимирівна

282

Сафаров Вусал Шахін огли

451

Литвиненко КатеринаЮріївна

151

Курній Дмитро Миколайович

305

Кузнецов Іван Юрійович

481

Семенов ОлександрСергійович

152

Грачов Артур Леонідович

351

Знахуренко Анастасія Валеріївна

315

Строкань Анатолій Анатолійович

205

Киричок Анна Іванівна

405

Чурсунова ЮліяОлександрівна

408

Немченко Артем Володимирович

318

Хільченко Максим Олексійович

Електротехнічне відділення

голова студради відділення-  Дмитракова Катерина Олександрівна 432 гр.

231

Муращенко Владислав Володимирович

332

Османов Артем Ферадович

131

Сивогривий Дмитро Васильович

232

Воліченко Олег Олександрович

431

Захаренко Дар’я Сергіївна

132

Філімонов Олег Олександрович

331

Беляєв Павло Андрійович

432

Артищенко Дмитро Валерійович

 

 

                   

 

 

Координатор студентського

самоврядування коледжу                                                    Л.С.Осадча

 

 

Останє поповнення : 2018-10-17