Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
 
 
 
 
Склад самоврядування

Реєстр голів студентського самоврядування 2018-2019 н.р. 25/03/2019

Р е є с т р голів студентського самоврядування 2018-2019 н.р. (закачати/переглянути)

Міністерство освіти і науки України

Одеський національний політехнічний університет

Херсонський політехнічний коледж

 

                                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

Заступник директора з НВР

                                                                         Г.М. Лебедь

                                                                                      «26» грудня 2018 р.

Р е є с т р

голів студентського самоврядування  2018-2019н.р.

№п-п

Посада

ПІБ голови

Група

1

Голова студради  коледжу

Бендик Владислав Сергійович

482

3

Голова студради гуртожитку № 2

Науменко Олександра Олександрівна

351

4

Голови студрад  відділень:

 

 

 

- Економіко-технологічне відділення

Авраменко Дмитро Максимович

411

- Механічне відділення

Попов Сергій Віталійович

372

- Відділення програмної та комп’ютерної інженерії

Чумаченко Дмитро Сергійович

481

Електротехнічне відділення

Козін Артем Анатолійович

432

Відділення програмної та комп’ютерної інженерії

Голова студради відділеня – Чумаченко ДмитроСергійович

151

Рябенко Костянтин Анатолійович

152

Ібрагімов Тимур Русланович

181

Погайда Олекандр Юрійович

105 (182)

Сорочинська Фаїна Миколаївна

251

Курній Дмитро Миколайович

252

Грачов Артур Леонідович

205

Пургіна Ірина Володимирівна

281

Комлева Дар'я Олександрівна

282

Малецький Денис Олександрович

351

Науменко Олександра Олександрівна

352

Лапшин Владислав Ігорович

381

Блищик Родіон Миколайович

305

Крикун Юлія Русланівна

315

Сахневич Костянтин Анатолійович

318

Черчатий Олексій Романович

382

Сафаров Вусал Шахін огли

451

Гайбура Богдан Олександрович

452

Коваль Анастасія Володимирівна

481

Горошко Дмитро Ігорович

482

Овчаров Артем Сергійович

405

Кузнецов Іван Юрійович

415

Грудковський Михайло Вікторович

418

Подопригора Олександр Геннадійович

 

Електротехнічне відділення

Голова студради відділеня- Козін Артем Анатолійович

131

Левченко Яків Васильович

132

Калашнікова Іван Михайлович

231

Сивогривий Дмитро Васильович

232

Морозенко Дмитро Валерйович

331

Слісаренко Віталій Ігорович

332

Воліченко Олег Олександрович

431

Трусов Павло  Петрович

432

Єфіменко Денис Вікторович

Механічне відділення

Голова студради відділеня – Попов Сергій Віталійович

121

Шкрибляк Антон Володимирович

171

Тиквенко Юрій Миколайович

172

Сидорчук В'ячеслав Віталійович

221

Герус Євгеній Сергійович

271

Кулик Іван Віталійович

272

Берідзе Джоні

321

Алексєєв Олександр Олександрович

371

Жбанов Ігор Володимирович

372

Попов Сергій Віталійович

421

Шевченко Дмитро Васильович

471

Задернівський Володимир Євгенович

472

Батющенко Антон Олексійович

Економіко-технологічне відділення

Голова студради відділення – Авраменко Дмитро Максимович

111

Вознюк Владислав Олександрович

112(161)

Місків Анна Андріївна

141(191)

Чайка Юлія Володимирівна

211

Кобєлєва Марім'яна Андріївна

212

Дмитрієв Микита Віталійович

241(291)

Піщемуха Людмила Олександрівна

261

Бойко Сніжана Євгеніївна

311

Вербовський Віталій  Олегович

312

Назаренко Софія Володимирівна

341

Нікора Сніжана  Анатоліївна

361

Пофаленко Вікторія  Андріївна

391

Соколенко Ірина Андріївна

319

Максим'юк Світлана Василівна

411

Остапов Євген Олександрович

412

Кальченко Дмитро  Олексійович

419

Твердохліб Лілія Миколаївна

Координатор студентського самоврядування                                         Пестушко А.В.

Координатор відділення програмної та комп’ютерної інженерії            Багмет Т.Є.

Координатор електротехнічного відділення                                           Євдокімова Н.В.

Координатор механічного відділення                                                      Литвиненко О.В.

Координатор економіко-технологічного відділення                                Аблова Г.В.

Р е є с т р голів студентського самоврядування 2017-2018н.р. 14/01/2018

Р е є с т р

голів студентського самоврядування  2017-2018н.р.

 

№п-п

Посада

ПІБ голови

Група

1.

Голова студради  коледжу

Артищенко Дмитро Валерійович

432гр. 

2.

Голова студради гуртожитку № 1

Шаповалов Едуард Костянтинович

471гр.

3.

Голова студради гуртожитку № 2

Нітін Олексій Ігорович

432гр.

4.

Голови студрад  відділень:

 

- Економіко-технологічне відділення

Авраменко Дмитро Максимович

311гр.

- Механічне відділення

Самойленко Віталій Сергійович

421гр.

- Відділення програмної та комп’ютерної інженерії

Січкарюк Руслан Костянтинович

451гр.

- Електротехнічне відділення

Дмитракова Катерина Олександрівна

432гр.

 

Економіко-технологічне відділення

 голова студради відділенняАвраменко Дмитро Максимович, 311гр.

№ групи

Прізвище, ім’я

№ групи

Прізвище, ім’я

№ групи

Прізвище, ім’я

211

Вербовський Віталій  Олегович

361

Хусаінова Юлія  Ігорівна

161, 191

Бойко Сніжана  Євгеніївна

212

Назаренко Софія Володимирівна

391

Кулікова Марина Вадимівна

241

Нікора Сніжана  Анатоліївна

261, 291

Еміросманова Валерія Русланівна

411

Кравченко Костянтин Володимирович

111

Нікітаєв Валерій Павлович

311

Остапов Євген Олександрович

319

Твердохліб Лілія Миколаївна

112

Ігнатова Аліна  Сергіївна

312

Кальченко Дмитро  Олексійович

 

 

 

 

Механічне відділення

голова студради відділення-Самойленко Віталій Сергійович, 421 гр.

221

Алексєєв Олександр Олександрович

371

Задернівський Володимир Євгенович

121

Герус Євгеній Сергійович

271

Жбанов Ігор Володимирович

372

Батющенко Антон Олексійович

171

Шолохов Михайло Андрійович

272

Попов Сергій Віталійович

471

Шевченко Іван Андрійович

172

Берідзе Джоні

321

Шевченко Дмитро Васильович

421

Галуненко Дмитро Ігоревич

 

 

Відділення програмної та комп’ютерної інженерії

 голова студради відділення – Січкарюк Руслан Костянтинович, 451 гр.

251

Науменко Олександра Олександрівна

352

Коваль АнастасіяВолодимирівна

 

 

252

Лапшин ВладиславІгорович

381

Моргун БогданАндрійович

181

Рудік Дмитро Олександрович

281

Ільницька Ганна Сергіївна

382

Бендик Владислав Сергійович

182 (105)

Пургіна Ірина  Володимирівна

282

Сафаров Вусал Шахін огли

451

Литвиненко КатеринаЮріївна

151

Курній Дмитро Миколайович

305

Кузнецов Іван Юрійович

481

Семенов ОлександрСергійович

152

Грачов Артур Леонідович

351

Знахуренко Анастасія Валеріївна

315

Строкань Анатолій Анатолійович

205

Киричок Анна Іванівна

405

Чурсунова ЮліяОлександрівна

408

Немченко Артем Володимирович

318

Хільченко Максим Олексійович

Електротехнічне відділення

голова студради відділення-  Дмитракова Катерина Олександрівна 432 гр.

231

Муращенко Владислав Володимирович

332

Османов Артем Ферадович

131

Сивогривий Дмитро Васильович

232

Воліченко Олег Олександрович

431

Захаренко Дар’я Сергіївна

132

Філімонов Олег Олександрович

331

Беляєв Павло Андрійович

432

Артищенко Дмитро Валерійович

 

 

                   

 

 

Координатор студентського

самоврядування коледжу                                                    Л.С.Осадча

 

 

Останє поповнення : 2019-06-20