Херсонський політехнічний коледж

Header image
  
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ СЕРТИФІКОВАНА НА ВІДПОВІДНІСТЬ ДСТУ ISO 9001:2009 Реєстр системи сертифікації УкрСЕПРО № UA2.159.09395-15
 
 
 
 
Вибори

12/05/2017

У квітні 2017 року відбулися вибори до органів студентського самоврядування коледжу. Шляхом прямого таємного голосування, відповідно чинного законодавства студенти коледжу сформували Раду студентського самоуправління коледжу:

Голова студентського самоврядування коледжу – Артищенко Дмитро;

Голови студентського самоврядування по відділеннях:

-    відділення комп’ютерної та програмної інженерії

Сичкарюк Руслан;

-    економіко-технологічне відділення

Авраменко Дмитро;

-    електро-технічне відділення

Дмитракова Катерина;

-    механічне відділення

Самойленко Віталій.

Кандидати на посади голів рад студентського самоврядування відділень і коледжу провели агітаційну роботу, запропонували студентам зробити свій вибір орієнтуючись на зміст планів і досвід громадської діяльності кандидатів, а не їх приналежності до певного відділення:

Перший етап виборів передбачав обрання члена студентської виборчої комісії від кожного відділення та голову ради студентського самоврядування на кожному відділенні:

6 квітня 2017 рокувибори на відділенні комп’ютерної та програмної інженерії:

Загальна кількість виборців, які проголосували – 257 осіб, що складає 62 %від загальної кількості студентів, які навчаються на відділенні комп’ютерної та програмної інженерії.

Голоси виборців розподілились наступним чином:

·       до складу студентської виборчої комісії коледжу:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

Шевченко Валентина Анатоліївна

152

36,7

Продченко Олександра Юріївна

102

24,6

 

·       на посаду голови студентського самоврядування відділення комп’ютерної та програмної інженерії:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

Січкарюк Руслан Костянтинович

132

31,8

Семенов Олександр Сергійович

121

29,2

·       на посаду голови студентського самоврядування коледжу від відділення комп’ютерної та програмної інженерії:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

Котешов Михайло Володимирович

161

38,8

Моргун Богдан Андрійовіч

91

21,9

 

4 квітня 2017 року– вибори на електротехнічному відділенні:

Загальна кількість студентів - виборців, які проголосували – 111 особи, що складає 61% від загальної кількості студентів, які навчаються на електротехнічному відділенні.

Голоси виборців розподілились наступним чином:

·       на посаду голови студентського самоврядування електротехнічного відділення: 

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість

голосів

%

від кількості виборців

Дмитракова Катерина Олександрівна

53

47,8

Козін Артем Анатолійович

42

37,8

Ярославцев Ярослав Валерійович

16

14,4

 

·       на посаду голови студентського самоврядування коледжу від електротехнічного відділення:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість

голосів

%

від кількості виборців

Артищенко Дмитро Валерійович

100

90,1

Іщук Анатолій Ігорович

11

9,9

 

·       до складу студентської виборчої комісії коледжу:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість

голосів

%

від кількості виборців

Захаренко Дар’я Сергіївна

90

88,2

Гулій Юлія Миколаївна

12

11,8

7квітня 2017 року– вибори на економіко-технологічному відділенні:

Загальна кількість студентів - виборців, які проголосували – 184  особи, що складає 67% від загальної кількості студентів, які навчаються на економіко-технологічному відділенні.

·       на посаду голови студентського самоврядування економіко-технологічного відділення

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

Авраменко Дмитро Максимович

104

57

Скляренко Денис Ігорович

71

39

 

·       на посаду голови студентського самоврядування коледжу від економіко-технологічного відділення:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

Задесенець Олена Русланівна

87

47

Остапов Євген Олександрович

47

26

Федкевич Максим Сергійович

42

23

 

·       до складу студентської виборчої комісії коледжу

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

Басенко Вікторія Володимирівна

103

56

Обрубінська Юлія Сергіївна

74

40

5 квітня 2017 року– вибори на механічному відділенні:

Загальна кількість студентів - виборців, які проголосували – 191  особа, що складає 67% від загальної кількості студентів, які навчаються на механічному відділенні.

·       на посаду голови студентського самоврядування механічного відділення

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Відсоток від кількості виборців

Самойленко Віталій

37,9

Задернівський Володимир

24,6

·       на посаду голови студентського самоврядування коледжу від механічного відділення

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Відсоток від кількості виборців

Остапчук Михайло

33

Галуненко Дмитро

29,8

·       до складу студентської виборчої комісії коледжу

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Відсоток від кількості виборців

Якута Микола

29,8

Шевченко Дмитро

31,2

Таким чином, було остаточно сформовано Студентську виборчу комісію коледжу, що дало можливість студентській громаді обрати голову Ради студентського самоврядування коледжу 27 квітня 2017 року:

У виборах взяли участь 60% студентської громади коледжу.

За результатами підрахунків Студентською виборчою комісією голоси виборців розділилися наступним чином:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1. Артищенко Дмитро

238

20%

2. Задесенець Олена

72

6%

3. Котешов Михайло

200

17%

4. Остапчук Михайло

153

13%

Вітаємо переможців!

Бажаємо наснаги, нових ідей і натхнення у роботі студентського самоуправління!

05/10/2016

У квітні 2016 року відбулися вибори до органів студентського самоврядування коледжу. Шляхом прямого таємного голосування, відповідно чинного законодавства студенти коледжу сформували Раду студентського самоуправління коледжу:

Голова студентського самоврядування коледжу – Гречко Крістіна;

Голови студентського самоврядування по відділеннях:

 

-    відділення комп’ютерної та програмної інженерії

Губа Роман;

-    економіко-технологічне відділення

Гайдученко Анастасія;

-    електро-технічне відділення

Попова Альона;

-    механічне відділення

Марченко Олексій.

 

Кандидати на посади голів рад студентського самоврядування відділень і коледжу провели агітаційну роботу, запропонували студентам зробити свій вибір орієнтуючись на зміст планів і досвід громадської діяльності кандидатів, а не їх приналежності до певного відділення:

 

F:СССАЙТФото звітиcollage проггр..jpg

Перший етап виборів передбачав обрання члена студентської виборчої комісії від кожного відділення та голову ради студентського самоврядування на кожному відділенні:

19 квітня 2016 рокувибори на відділенні комп’ютерної та програмної інженерії:

 

F:СССАЙТФото звіти2.jpg

Загальна кількість виборців, які проголосували – 254 особи, що складає 64,3% від загальної кількості студентів, які навчаються на відділенні комп’ютерної та програмної інженерії.

Голоси виборців розподілились наступним чином:

·       до складу студентської виборчої комісії коледжу:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1.Дукач Анна

90

35,4

2.Орлов Олег

95

37,4

·       на посаду голови студентського самоврядування відділення комп’ютерної та програмної інженерії:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1.Губа Роман

125

49,2

2.Габаідзе Енвер

55

21,6

·         на посаду голови студентського самоврядування коледжу від відділення комп’ютерної та програмної інженерії:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1.Єгоров Лев

131

51,6

2.Лізунова Марія

63

24,8

 

 

21 квітня 2016 року– вибори на електротехнічному відділенні:

F:СССАЙТФото звіти3.jpg

 

Загальна кількість студентів - виборців, які проголосували – 162 особи, що складає 84% від загальної кількості студентів, які навчаються на електротехнічному відділенні.

Голоси виборців розподілились наступним чином:

·         на посаду голови студентського самоврядування електротехнічного відділення: 

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість

голосів

%

від кількості виборців

Попова Олена

77

53,8

Рубенко Антон

39

27,3

Козін Артем

27

18,9

 

·         на посаду голови студентського самоврядування коледжу від електротехнічного відділення:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість

голосів

%

від кількості виборців

Шеліна Дар`я

81

57,9

Березницький Євгеній

59

42,1

 

·       до складу студентської виборчої комісії коледжу:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата

Кількість

голосів

%

від кількості виборців

Артищенко Дмитро

109

76,2

Єльнік Дмитро

34

23,8

 

 

 

 

 

 

 

 

22 квітня 2016 рокувибори на економіко-технологічному відділенні:

F:СССАЙТФото звіти4.jpg

Загальна кількість студентів - виборців, які проголосували – 184  особи, що складає 67% від загальної кількості студентів, які навчаються на економіко-технологічному відділенні.

·       на посаду голови студентського самоврядування економіко-технологічного відділення

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1.      Гайдученко Анастасія

91

32

2.      Зик Аліна

67

24,3

·       на посаду голови студентського самоврядування коледжу від економіко-технологічного відділення:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1.      Гречко Крістіна

87

31,5

2.      Рещиковець Олександр

70

25,4

·       до складу студентської виборчої комісії коледжу

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1.Граждан Владислав

74

26,8

2.Шульга Владислав

84

30,4

 

 

 

 

 

 

25 квітня 2016 рокувибори на механічному відділенні:

 

F:СССАЙТФото звіти5.jpg

 

У виборах прийняли участь з 277 студентів 209, які проголосували відповідно власних уподобань. За результатами виборів:

·       на посаду голови студентського самоврядування механічного відділення

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1. Марченко Олексій

141

50,9

2. Галуненко Дмитро

48

17,3

·       на посаду голови студентського самоврядування коледжу від механічного відділення

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1.Лавринюк Олександр

85

30,7

2. Коваленко Віталій

106

38,3

·       до складу студентської виборчої комісії коледжу

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1.       Шевченко Дмитро

67

24,2

2.      Самойленко Віталій

114

41,2

 

Таким чином було остаточно сформовано Студентську виборчу комісію коледжу, що дало можливість студентській громаді обрати голову Ради студентського самоврядування коледжу 28 квітня 2016 року:

 

F:СССАЙТФото звітиІІ етап день виборів.jpg

F:СССАЙТФото звітиІ етап вибор. дня.jpg

 

F:СССАЙТФото звітиІІІ етап підрахунок рез..jpg

За результатами підрахунків Студентською виборчою комісією голоси виборців розділилися наступним чином:

Прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності) кандидата:

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1. Гречко Крістіна

216

19%

2. Єгоров Лев

199

17%

3. Коваленко Віталій

136

12%

4.Шеліна Дар’я

171

15%

 

Останє поповнення : 2018-08-09