Херсонський політехнічний коледж
Одеського національного політехнічного університету

УКР ENG
Головний корпус 1
Общая
Аудитория

Розклад занять

на «01» квітня 2020 р., (середа, чисельник)

Гр.

Пара

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

105

1

Рогоцька

152

1

Заболотна

2

Рогоцька

2

відсутня

3

Рогоцька

3

Заболотна

4

Рогоцька

4

Заболотна

131

3

Вічна

Карагезян (kara_np443@ukr.net)

232

4

Вічна

Карагезян (kara_np443@ukr.net)

232

2

Федіна

Коцегубов

232

3

Васеньова

Федіна

205

3

Мадаєва

Матвієнко

221

3

Рябініна

Свириденко, Горішня

211

3

Кузякіна

Чебукіна

281

3

Максимова

Сімініченко (ЗНО)

Заміна аудиторій

на «31» березня 2020 р., (вівторок, чисельник)

Гр.

Пара

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

105

1

Куценко (психологія)

152

1

Заболотна

2

Рогоцька

2

Заболотна

3

Рогоцька

3

Заболотна

4

Рогоцька

4

Заболотна

272

4

Гладков

Горішня, Зіменс

171

3

Удод

Карагезян (kara_np443@ukr.net)

112

4

Савенок

Карагезян (kara_np443@ukr.net)

191

2

Шкарбуль

Карагезян (kara_np443@ukr.net)

Групи 131, 132 виходять на заняття. Група 152 йде на практику.

Заміна аудиторій

на «30» березня 2020 р., (понеділок, чисельник)

Гр.

Пара

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

  131

1

Заболотна

132

1

Шершень

2

Заболотна

2

Шершень

3

Заболотна

3

Шершень

4

 

4

Шершень

105

1

Рогоцька

2

Рогоцька

3

Рогоцька

4

Рогоцька

372

1

Гладков

відсутня

372

4

додатково

Горішня, Зіменс

305

3

Воробйова

Матвієнко

331

2

Богуш

Клєпов

181

3

Лосєва

Куценко (психологія)

152

1

Петречків

Куценко (психологія)

Групи 105, 361 йдуть на практику.

Заміна аудиторій

на «27» березня 2020 р., (п’ятниця, знаменник)

Гр.

Пара

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

  131

1

Заболотна

132

1

Шершень

2

Заболотна

2

Шершень

3

Заболотна

3

Шершень

4

Заболотна

4

Шершень

305

3

Воробйова

Матвієнко

305

4

додатково

Аносова

361

2

Гречана

Дулеба

361

4

Дулеба

Федотова

311

2

Зіменс

Гречана, Сіденко

311

3

Рябініна

Зіменс

371

2

Якушенко

Гладков

372

1

Гладков

Павліченко, Лосєва

Заміна аудиторій

на «26» березня 2020 р., (четвер, знаменник)

Гр.

Пара

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

  131

1

Заболотна

132

1

Шершень

2

Заболотна

2

Шершень

3

Заболотна

3

Шершень

4

Заболотна

4

361

2

Живець

Гудович

361

3

Дулеба

Федотова

361

4

додатково

Федотова

351

3

Федотова

Левицький

331

3

Шаброва

Клєпов

272

1

Гладков

Рослякова

272

3

Рослякова

Гончарова, Лосєва

205

1

додатково

Матвієнко

271

3

Зіменс

Павліченко, Пестушко

372

3

Сорокін

Горішня, Зіменс

Заміна аудиторій

Розклад занять на 2 семестр 2019-2020 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
403-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
403-1
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 1  
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
405-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Українська література
Ботвинюк О.В.
303-1
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
410-1
Середа 1     1 Географія
Подберезня І.В.
312-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 2 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
3 Математика
Давиденко Т.М.
405-1 3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
411-1
4 Зарубіжна література
Куценко О.І.
303-1 4    
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
319-2
2 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
319-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
402-1 3 Українська література
Ботвинюк О.В.
302-1
П'ятниця 1 Географія
Подберезня І.В.
312-1 1    
2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
    121 № ауд.   191 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 2 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Історія: України і світ
Світюкова СГ
406-1 3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
4 Українська література
Удод Л.В.
304-1 4 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
Вівторок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
406-1
2 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
419-2 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
420-2
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
4 Зарубіжна література
Куценко О.І.
304-1 4    
Середа 1 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
411-1 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
304-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
415-1
4     4    
Четвер 1 Географія
Подберезня І.В.
312-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
303-1
2 Історія: України і світ
Світюкова СГ
410-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Географія
Подберезня І.В.
312-1
П'ятниця 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
218-2 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
415-1
2 Українська література
Удод Л.В.
304-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
304-1
4     4 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1     1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
303-1
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
303-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
413-1 4 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
403-1
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
410-1
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
403-1 4    
Середа 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
427-2 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
302-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
414-1
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Географія
Подберезня І.В.
312-1
4     4    
Четвер 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
411-1
2 Географія
Подберезня І.В.
312-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
310-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
П'ятниця 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
307-1 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Математика
Давиденко Т.М.
402-1
3 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
420-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура*
Акуленко М.С.
Сп.зал 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 4    
Вівторок 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
310-1 1 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
311-1
2 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 2 Фізична культура*
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Географія
Подберезня І.В.
312-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4   4    
Середа 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1    
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
311-1 2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
307-1
3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
311-1 3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
4     4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
414-1 1 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 2 Математика
Вічна О.В.
414-1
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1 3 Іноземна мова
Петречків О.М.
419-2
П'ятниця 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 1 Фізична культура*
Акуленко М.С.
Сп.зал
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
302-1 2 Географія
Подберезня І.В.
312-1
3 Фізична культура*
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Зарубіжна література
Куценко О.І
312-1
4     4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
411-1 2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Іноземна мова
Павліченко О.В.
220-2 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Географія
Подберезня І.В.
312-1
Вівторок 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика
Воронова Н.В.
301-1
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
402-1
4     4 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
Середа 1     1    
2 Географія
Подберезня І.В.
312-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
301-1
4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
Четвер 1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
220-2 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Українська література
Удод Л.В.
304-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
4 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
303-1 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Географія
Подберезня І.В.
312-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
427-2 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
4 Українська література
Ботвинюк О.В.
407-1 4 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1
Вівторок 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
319-2 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 2 Географія
Подберезня І.В.
312-1
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
4     4    
Середа 1 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
310-1 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
4     4    
Четвер 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 1 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
413-1
2 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
423-2 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
П'ятниця 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
310-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
415-1 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4     4    

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
324-2
2 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
319-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Математика
Давиденко Т.М.
411-1 3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
4 Укр. літ/Істор.Укр і світ
Стегалюк/Світюкова
310-1/ 305-1 4 Істор.Укр і сві/тУкр. літ
Савенок/Ботвинюк
305-1/ 407-1
Вівторок 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
413-1 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
401-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
Бібл. 2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
406-1
3 Зарубіжна література
Куценко О.І.
402-1 3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
303-1
Середа 1 Математика
Давиденко Т.М.
414-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
427-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
319-2
4 Фіз.і астр/Хімія
Кумановський/Литвиненко
302-1/ 415-1 4 Хімія/Фіз.і астр
Заболотна/Кумановський
406-1 /312-1
Четвер 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
307-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Українська література
Ботвинюк О.В.
324-2
3 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
301-1
П'ятниця 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
401-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Математика/Ін.мова
Кузякіна/Пономаренко
402-1/
231-3
3 Ін.мова/Математика
Пономаренко/Давиденко
231-3/
311-1
3 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
407-1 4 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1









 



    121 № ауд.   191 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 2 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
403-1
4 Гр.осв/Істор.Укр і світ
Устінова/Осадча
236-3/ 410-1 4 Фіз.і аст./Біологія
Семакова/Заболотна
311-1/ 406-1
Вівторок 1 Біологія/Хімія
Заболотна/Литвиненко
406-1/ 415-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
305-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
231-3
3 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
106-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
420-2
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
Середа 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 2 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
305-1
3 Зарубіжна література
Куценко О.І.
415-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
305-1
4 Громадянська освіта
Устінова І.М.
301-1 4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
Четвер 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
305-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
233-3
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
П'ятниця 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
428-2 1 Громадянська освіта
Устінова І.М.
305-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Укр.мова./ Математика
Удод / Кузякіна
304-1/ 402-1 3 Укр.літ /Ін.мова
Шкарбуль/Сіденко Н.Г.
420-2/ 233-3
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Іст:Укр і світ/Математика
Савенок/Кузякіна
415-1/ 402-1







    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Устінова І.М.
131-2 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1/ 312-1
2 Укр.літ/Зар.літ
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Українська література
Шкарбуль О.В.
310-1
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
415-1 4 Біологія/Зар.літер
Заболотна/Куцак
406-1/ 303-1
Вівторок 1 Хімія/Біологія
Литвиненко/Заболотна
415-1/ 406-1 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
305-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
419-2
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
302-1
Середа 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
131-2 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
Бібл.
3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
301-1
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1
Четвер 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
220-2 1 Математика/Фіз. і астр
Давиденко/Подозьорова
405-1/ 302-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
106-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
233-3
П'ятниця 1 Фіз. і астр/Математика
Подозьорова/Вічна
302-1/ 414-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
305-1
4 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 4 Укр.літ / Хімія
Шкарбуль / Литвиненко
420-2/ 415-1














    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2
3 Фізична культура*
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Іст:Укр і світ/Укр.літ
Куліковська/Стегалюк
411-1/ 310-1
Вівторок 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
301-1 1 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
311-1
2 Фіз. культ/Математика
Акуленко/Вічна
Сп.зал /414-1 2 Зар. літ. / Фіз.культ
Куценко / Акуленко
303-1/ сп.зал
3 Укр.літ/Зар.літ
Ботвинюк О.В.
407-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 4 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
Середа 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
405-1/ 406-1 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
419-2
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
406-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
Четвер 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
Бібл./ 310-1
3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
407-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1
П'ятниця 1 Фіз.культ/Іст: Укр і світ
Акуленко/Куліковська
Сп.зал/ 411-1 1 Математика/Фіз.культ.
Вічна/Акуленко
414-1/ Сп.зал
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Ін.мова/Фіз.культ
Петречків/Акуленко
319-2/ Сп.зал 3 Фіз.культ/Ін.мова
Акуленко/Петречків
Сп.зал/ 218-2
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Зарубіжна література
Куценко О.І
405-1














    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
220-2 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
420-2 2 Українська література
Удод Л.В.
304-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
4 Історія: Укр і світ/Громад. освіта
Осадча/Устінова
410-1/ 106-1 4 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
301-1
Вівторок 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
319-2
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
311-1
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
301-1 4 Громадянська освіта
Устінова І.М.
305-1
Середа 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 1 Біологія/Громадянська освіта
Заболотна/Устінова
406-1/ 305-1
2 Громадянська освіта
Устінова І.М.
317-2 2 Фізична культура
Береговий М.М.
сп.зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
сп.зал 3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
4 Укр. літ./Біологія
Удод /Заболотна
304-1/ 406-1 4 Історія: Укр і світ/Зар. літ
Осадча/Шкарбуль
410-1/ 106-1
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
233-3
2 Іноземна мова
Павліченко О.В.
220-2 2 Математика
Воронова Н.В.
402-1
3 Математика
Воронова Н.В.
402-1 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
П'ятниця 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Зар. літ/Математика
Шкарбуль/Воронова
415-1/ 301-1 2 Математика/Хімія
Воронова/Литвиненко
301-1/ 415-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Хімія/ Укр. літ
Литвиненко/ Удод
415-1/ 304-1
4 Українська література
Удод Л.В.
304-1 4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1














    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
233-3 1 Фіз. культура/Зар. літер
Акуленко М.С./Куцак Т.О.
сп.зал / 303-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
231-3
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1 3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Біологія/Фізика і астрономія
Матвієнко/Семакова
106-1/ 311-1 4 Українська мова/Історія: Україна і світ
Куцак/Куліковська
303-1/ 411-1
Вівторок 1 Історія: України і світ
Устінова І.М.
324-2 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
307-1
4 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
304-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
Середа 1 Історія: України і світ/Математика
Устінова/Сімініченко
305-1/ 405-1 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
218-2
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Зар. літ/Біологія
Куцак Т.О./Матвієнко Т.В.
303-1/ 106-1
4 Українська література
Ботвинюк О.В.
407-1 4 Біологія/Укр.мова
Матвієнко Т.В./Куцак Т.О.
106-1/ 303-1
Четвер 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
419-2 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
П'ятниця 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Укр. Літ/Ін. мова
Ботвинюк/Лосєва
407-1/ 419-2 3 Ін. мова/Укр.література
Сіденко /Стегалюк
310-1
4 Історія: України і світ
Устінова І.М.
312-1 4 Громад. освіта/Біологія
Мадаєва/Матвієнко
106-1









Заступник директора з НР

__________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2019-2020 н.р.

    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Комп.граф. в машинобуд./Вища матем
Дядюн,Мироненко/Кузякіна
228, 239-3/ 402-1 1 Укр.мова (ЗНО)
Ботвинюк О.В.
407-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіденко,Пономаренко
324, 221-2 2 Іноземна мова В2
Гречана А.С.
214-2
3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1 3 Основи економ.теор.
Нарожна А.О.
312-1
4 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3 4 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн К.В.
228-3
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Основи економ.теор.
Нарожна А.О.
311-1 3 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн К.В.
228-3
4 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн К.В.,Мироненко Н.В.
228, 239-3 4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
Середа 1 Математика (ЗНО)
Давиденко Т.М.
403-1 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
2 Іноземна мова В2
Сіденко,Пономаренко
324, 419-2 2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
3 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3
4 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1 4 Комп.граф. в маш.буд./ Вища математика
Дядюн/Кузякіна
228-3/ 402-1
Четвер 1 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3 1 Математика (ЗНО)
Давиденко Т.М.
403-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
221-2
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Укр.мова (ЗНО)
Стегалюк А.В.
310-1 4 Історія України (ЗНО)
Світюкова С.Г.
415-1
П'ятниця 1 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн К.В.,Мироненко Н.В.
228, 239-3 2 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3
4 Історія України (ЗНО)
Світюкова С.Г.
414-1 4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1 1 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2
2 Географія туризму
Подберезня І.В.
312-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Філософія
Мадаєва А.С.
410-1 3 Інж.та комп графіка
Свириденко, Горішня
223, 225-2
4 Укр.мова (ЗНО)
Стегалюк А.В.
310-1 4 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
Вівторок 1 Друга ін.м.за ПС
Вареник А.О.
106-1 1 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пономаренко
222, 216-2
2 Ін.мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Опір матеріалівї
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Історія України (ЗНО)
Куліковська Н.М.
411-1 4 Укр. мова за ПС
Ботвинюк О.В.
311-1
Середа 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Охорона праці
Бабикін С.О.
243-3 2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
3 Правове регулювання
Мадаєва А.С.
106-1 3 Взаємозаміннність
Рябініна О.М.
229-3
4     4 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
410-1
Четвер 1     1 ТКМ/Взаємозаміннність
Федіна І.В./Рябініна О.М.
407-1/ 229-3
2 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
411-1 2 Інж.та комп графіка
Свириденко, Горішня
223, 225-2
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4 Математика (ЗНО)
Кузякіна О.В.
402-1
П'ятниця 1 Математика (ЗНО)
Сімініченко О.П.
405-1 1 Укр.мова (ЗНО)
Удод Л.В.
304-1
2 Технологія і організація
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Опір матеріалівї
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
4 Геогр. туриз/Фіз. культ.
Подберезня/Акуленко
312-1/ Сп.зал 4 Ін.мова рівень ПС
Гончарова,Пономаренко
222, 219-2
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Ін. мова рівень В2
Лосєва, Пестушко
221-2, 305-1 1 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3
2 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2 2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Лосєва
222, 423-2
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3 3 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
310-1
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1
Вівторок 1 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2 1 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1
2 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1 3 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2
4 Електричні апарати
Васеньова, Дрозд
419-2 4 Укр.мова (ЗНО)
Шкарбуль О.В.
312-1
Середа 1 Історія України (ЗНО)
Савенок Л.А.
414-1 1 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
2 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2, 305-1 3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1
Четвер 1 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3 1 Іноземна мова  В2
Гончарова, Лосєва
222, 221-2
2 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3
3 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Укр.мова (ЗНО)
Куцак Т.О.
303-1 4 Математика (ЗНО)
Вічна О.В.
414-1
П'ятниця 1 Математика (ЗНО)
Вічна О.В.
414-1 1 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
2 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1 2 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 4 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
410-1
             
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
414-1 1 Математика (ЗНО)
Давиденко Т.М.
403-1
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
415-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 3 Бази даних
Карлова Н.І,Арбузова
413-1
4 Інж. та комп. графіка
Носова ГВ, Коленко В.О.
401-1 4 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
Вівторок 1 Математика (ЗНО)
Вічна О.В.
414-1 1 Лін.алгебра та ан.геом.
Давиденко Т.М.
405-1
2 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 2 Іноземна мова р.В2
Сіліщенко, Аносова
216, 219-2
3 Бази даних
Арбузова Ю.В,Карлова Н.І
413-1 3 Інж. та комп. графіка
Носова Г.В, Коленко В.О.
401-1
4 Укр.мова (ЗНО)
Стегалюк А.В.
310-1 4 Основи програмування
Філонюк, Носова
233-3
Середа 1 Іст.та культ.України
Осадча Л.С.
410-1 1 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко А.О.Коленко В.О.
413-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Бази даних
Карлова Н.І,Арбузова
413-1
3 Охорона праці
Бабикін С.О.
243-3 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
405-1 4 Укр.мова (ЗНО)
Ботвинюк О.В.
310-1
Четвер 1 Іноземна мова р.В2
Сіденко, Петречків
324, 218-2 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
216, 219-2
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
403-1 2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
311-1
3 Лін.алгебра та ан.геом./ Люд.-маш. інтерфейс
Вічна/Маляренко,Коленко
414-1/ 413-1 3 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
411-1
4 Історія України (ЗНО)
Савенок Л.А.
405-1 4 Історія України (ЗНО)
Куліковська Н.М.
411-1
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Люд.-маш. Інтерфейс/ Лін.алгебра та ан.геом.
Маляренко/Давиденко
413-1/ 419-2
2 Бази даних
Арбузова Ю.В,Карлова Н.І
413-1 2 Інж. та комп. графіка
Носова Г.В, Коленко В.О.
401-1
3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 3 Охорона праці
Бабикін С.О.
243-3
4 Інж. та комп. графіка
Носова ГВ, Коленко В.О.
401-1 4 Основи програмування
Філонюк, Носова
243-3
    241 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Фінансвий облік
Федотова О.В.
319-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Статистика/ Економіка підприємства
Аблова Г.В.
317-2 2 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Філософія
Савенок Л.А.
305-1 3 Статистика
Аблова Г.В.
317-2
4 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
410-1 4    
Вівторок 1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
303-1 1 Математика (ЗНО)
Кузякіна О.В.
402-1
2 Фінанси
Ротань Н.В.
305-1 2 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Пономаренко
221, 322-2 3 Фінанси
Ротань Н.В.
403-1
4 Математика (ЗНО)
Кузякіна О.В.
402-1 4 Філософія
Мадаєва А.С.
405-1
Середа 1 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 1 Укр.мова (ЗНО)
Ботвинюк О.В.
407-1
2 Фінансвий облік
Федотова О.В.
319-2 2 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Економіка підпр.
Шепель Т.В.
322-2
4 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2 4 Іноземна мова за ПС
Лосєва Ю.В.
214-2
Четвер 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Іноземна мова р.В2
Гречана А.С.
322-2
2 Фінанси
Ротань Н.В.
307-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Іноз.мова рівень В2
Гречана, Пономаренко
216, 219-2 3 Фінанси
Ротань Н.В.
305-1
4 Укр.мова (ЗНО)
Шкарбуль О.В.
305-1 4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Економіка підпр./------
Шепель Т.В./------
316-2   /------
2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 2 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
405-1
3 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2 3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
4 Фінансвий облік/ Фінанси
Федотова О.В./Ротань Н.В.
326-2/ 312-1 4 Історія України (ЗНО)
Куліковська Н.М.
411-1
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Взаємозамінність
Рябініна О.М.
229-3 1 Історія України (ЗНО)
Савенок Л.А.
307-1
2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3
3 Автомобілі
Сорокін О.М.
158-5 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Іноземна мова за ПС
Пестушко, Павліченко
305-1, 220-2 4 Іноземна мова за ПС
Гончарова,Лосєва
222, 221-2
Вівторок 1 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3 1 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1
2 Інж. та комп. графіка
Свириденко, Горішня
223, 225-2 2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 3 Взаємозамінність
Рябініна О.М.
229-3
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Автомобілі
Гладков
155-5
Середа 1 Автомобілі
Сорокін О.М.
158-5 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Іноз.мова рівень В2
Пестушко, Павліченко
220-2, 305-1 2 Іноз.мова рівень В2
Гончарова,Лосєва
222, 225-2
3 Вища математика
Рослякова С.В. 
403-1 3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3
4 Математика (ЗНО)
Рослякова С.В.
403-1 4 Інж. та комп. графіка
Горішня, Зіменс
223-2, 309-1
Четвер 1 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 1 Автомобілі
Гладков
155-5
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3 3 Вища математика
Рослякова С.В. 
403-1
4 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
410-1 4 Укр.мова (ЗНО)
Удод Л.В.
304-1
П'ятниця 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика (ЗНО)
Рослякова С.В.
403-1
2 Взаємозамінність/ Вища математика
Рябініна/Рослякова
229-3/ 403-1 2 Вища матем./ Взаємозамінність
Рослякова/Рябініна
403-1/ 229-3
3 Інж. та комп. графіка
Свириденко, Горішня
223, 225-2 3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
4 Укр.мова (ЗНО)
Удод Л.В.
304-1 4 Інж. та комп. графіка
Горішня, Зіменс
223-2, 309-1
    281 № ауд.      
Понеділок 1 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3      
2 Філософія
Мадаєва А.С.
218-2      
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1      
4 Історія України (ЗНО)
Світюкова С.Г.
405-1      
Вівторок 1 Іноземна мова р. В2
Пестушко, Гречана
305-1, 219-2      
2 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3      
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
4 Укр.мова (ЗНО)
Куцак Т.О.
303-1      
Середа 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1      
2 Програмування
Філонюк, Носова
218-2      
3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3      
4 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
ВЦ, 212-1      
Четвер 1 Математика (ЗНО)
Сімініченко О.П.
405-1      
2 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1      
3 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
218-2      
4 Охорона праці
Бабикін С.О.
241-3      
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
2 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3      
3 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
ВЦ, 212-1      
4 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Гречана
214, 216-2      

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

   
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Іст. та культура України/Інф. та комп.тех.
Осадча/Зіменс,Мироненко
410-1/
239-3, 309-1
1 Інф. Та к. техн/Іст.та кул.Ук.
Зіменс/Осадча
309-1/ 410-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
407-1
3 Іноземна мова В2
Пономаренко, Сіденко
136-3, 231-3 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
4 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 302-1 4 Ін.мова В2
Савчук А.С.
214-2
Вівторок 1 Історія та культ України
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика      
Давиденко Т.М.
403-1/ 326-2
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Іст:Укр і св/Інф.та к.тех
Світюкова/Зіменс 
225-2/ 309-1
3 Математика      
Давиденко Т.М.
236-3 3 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 302-1
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
411-1 4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
Середа 1 Інформ. та комп.техн
Зіменс,Мироненко
309-1, 239-3 1 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
225-2
2 Математика      
Давиденко Т.М.
405-1 2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
411-1
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
413-1
4 Іноземна мова за ПС
Пономаренко,Сіденко
136-3, 221-2 4 Інформ.та комп.техн
Зіменс Ю.В.
309-1
Четвер 1 Інформ. та комп.техн/Математика  
Зіменс/Давиденко
309-1, 239-3/ 403-1 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
2 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 312-1 2 Математика      
Давиденко Т.М.
406-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал  3 Іст та к.Укр/Іст:Укр і світ
Осадча/Світюкова
410-1
4     4    
П'ятниця 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 312-1/ 302-1
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
411-1 3 Математика/Історія та культ України  
Давиденко/Осадча
301-1/ 410-1
4 Інф. і комп.тех/Ін.мова В2
Зіменс,Мироненко/Пономаренко, Сіденко
239-3, 309-1/ 221-2, 136-3 4 Ін.мова В2/Інформ.та комп.техн
Савчук А.С./Зіменс 
221-2/ 309-1
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп. зал  2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
4 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2 4 Нарис. Геом./Фіз. Культ. Горішня,Свириденко/ Береговий  223, 225-2/ Сп. зал 
Вівторок 1 Екон.:Осн.економ.теор./Тур.краєзн
Наконечна/Матвієнко
326-2/
317-2
1 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
2 Ін.мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 2 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пономаренко
222-2, 223-2
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Фізична культура
Береговой М.М.
Сп. зал 
4     4 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
Середа 1 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
403-1 1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 106-1
2 Укр.мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 2 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4 Нарисна геометрія
Горішня, Свириденко 
223-2, 225-2
Четвер 1 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
407-1 1 Нарисна геометрія
Горішня, Свириденко 
223-2, 225-2
2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал  2 Фізична культура
Береговой М.М.
Сп.зал 
3     3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пономаренко
222-2, 219-2
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Математика/Фізика і астрономія        
Сімініченко/Семакова
405-1/ 311-1 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Ін.мова за ПС
Наумкіна О.В. 
214-2 3 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 302-1/ 312-1
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 4 Математика/Теоретична механіка      
Кузякіна/Чебукіна
402-1/ 319-2
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Давиденко Т.М.
405-1 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
420-2/ 305-1
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
401-1 2 Ін. мова рівень В2
Гончарова,Лосєва
222-2, 221-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2, 221-2 3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
4 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 4 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
Вівторок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал  1 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Ін. мова рівень В2
Лосєва, Пестушко
427-2, 401-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
106-1
Середа 1 Ел. та тех.вимірюв.
 Дрозд Д.А.
428-2 1 Економіка: Осн.екон.теорії
Аблова Г.В.
317-2
2 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Лосєва
222-2, 221-2
3 ТОЕ/Українська мова
Клєпов В.П./Куцак Т.О.
423-2/ 303-1 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп. зал 
4 Українська мова/Фізика і астрономія
Куцак/Подозьорова
303-1/ 302-1 4 ТОЕ/
Історія: України і світ
Клепов В.П./Осадча Л.С.
423-2/410-1
Четвер 1 Ін. мова р В2/Ін. мова ПС
Лосєва,Пестушко/ Гончарова,Пестушко
221, 322-2 /222, 221-2 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал  2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
3 Історія: України і світ
Устінова І.М.
419-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Давиденко Т.М.
301-1 1 Історія: України і світ/ ТОЕ
Осадча Л.С./Клєпов В.П.
410-1/ 423-2
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 ТОЕ/Математика
Клєпов В.П./Вічна О.В.
423-2/ 414-1
3 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 3 Ін. мова р В2/Фіз і астр
Гончарова,Лосєва/ Подозьорова
222, 219-2/ 302-1
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 4 Ел.та тех.вим.
Дрозд Д.А.
428-2
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
415-1
3 Історія: Україна і світ
Устінова І.М.
324-2 3 Ін. мова ПС
Сіліщенко,Аносова
216-2, 219-2
4 Ін. мова рівень В2
Петречків О.М.,Сіденко Н.Г.
218-2, 221-2 4 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 312-1
Вівторок 1 Математика/Іноземна мова за ПС
Вічна/ Петречків,Пестушко
414-1/ 218, 225-2  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
310-1
3 Економіка: Осн.еко.теорії
Наконечна В.І.
326-2 3 Офісне ПЗ/Фізика і астрономія
Носова,Коленко/Семакова
ВЦ/ 311-1
4 Офісне ПЗ/Математика
Арбузова,Носова/Вічна
401-1/ 414-1 4 Економіка: Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
326-2
Середа 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 Ін. мова рівень В2
Сіліщенко,Аносова
216-2, 219-2
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Математика
Давиденко Т.М.
405-1
4 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
401-1 4 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Устінова І.М.
423-2 1 Філософія
Мадаєва А.С.
303-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Іноземна мова за ПС
Пестушко,Петречків
221-2, 214-2 3 Офісне ПЗ
Носова Г.В., Коленко В.О.
ВЦ
4     4    
П'ятниця 1 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 303-1 1 Укр мова/Ін. мова ПС
Ботвинюк/ Сіліщенко, Аносова
415-1/ 216, 219-2
2 Фізика і астрономія/Економіка
Семакова/Наконечна
311-1/ 326-2 2 Офісне ПЗ
Носова Г.В., Коленко В.О.
ВЦ
3 Філософія
Мадаєва А.С.
106-1 3 Фізика і астрономія/Укр. мова
Семакова/Ботвинюк
311-1/ 415-1
4 Фіз.культура/Офісне ПЗ
Рибкін/Арбузова,Носова
Сп.зал / ВЦ 4 Екон:Осн.екон.теорії/
Фізична культура
Наконечна В.І./Рибкін А.В.
326-2/ Сп.зал 
    241 (291) № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
319-2 1 Українська мова
Ботвинюк О.О.
407-1
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал 3 Іноземна мова за ПС
Лосєва Ю.В.
317-2
4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Пономаренко
214-2, 221-2 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
420-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 3 Історія: Укр. і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
317-2 4 Українська мова
Ботвинюк О.О.
407-1
Середа 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Інф. та комп.техніка
Рогоцька Н.Ю.
401-1
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал
3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2
4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
319-2 4    
Четвер 1 Інформатика та КТ
Маляренко, Сімініченко
212-1 1    
2 Іноз.мова рівень В2
Савчук, Пономаренко
225, 221-2 2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
305-1 3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
4     4    
П'ятниця 1 Математика/Іст.: України і світ
Кузякіна О.В./Осадча Л.С.
402-1/ 410-1 1 Історія: Укр. і світ/---------
Куліковська Н.М./---------------
411-1/--
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 2 Ін. мова рівень В2
Савчук А.С.
Бібл.
3 Іст.: Укр і світ/Ін.мова р В2
Осадча/Савчук, Пономаренко
410-1/ 222, 219-2 3 Математика/Основи економ.теорії
Кузякіна О.В./Аблова Г.В.
402-1/ 317-2
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал  4    
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
158-5 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал 3 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2
4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 4 Іноземна мова за ПС
Гончарова,Лосєва
222-2, 136-3
Вівторок 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 1 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
155-5
2 Іноз.мова рівень В2
Савчук, Пестушко
219-2, 136-3 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 3 Історія: України і світ
Устінова І.М.
305-1
4 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2 4 Математика
Рослякова С.В.
403-1
Середа 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Екон.:Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
326-2
3 Математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Іноземна мова р. В2
Гончарова,Лосєва
222-2, 158-5
4 Технології: Автомобілі/
Українська мова
Сорокін О.М./Удод Л.В.
158-5/ 304-1 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал
Четвер 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал  1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 2 Українська мова/
Технології: Автомобілі
Удод Л.В./Гладков Г.Б.
304-1/ 155-5
3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 3 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко,Пестушко
220-2, 221-2 3 Історія: України і світ
Устінова І.М.
324-2/ 414-1
4 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
    281 № ауд.      
Понеділок 1 Іноз.мова рівень В2
Пестушко,Савчук
214-2, 221-2      
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1      
3 ТЕМК/Укр. мова
Бездворний,Свириденко/
Куцак Т.О.
243-3/ 218-2      
4 Фізична культура/ТЕМК
Береговий/Бездворний
Сп. з/ 243-3      
Вівторок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал      
2 Математика
Сімініченко О.П.
218-2      
3 Програмування
Філонюк І.О.,Носова Г.В.
218-2      
4 Іноз.мова рівень за ПС
Лосєва, Савчук
324-2, 427-2      
Середа 1 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2      
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1      
3 Фізика
Кумановський Є.О.
218-2      
4 ТЕМК
Бездворний,Свириденко
243-3      
Четвер 1 Математика
Сімініченко О.П.
218-2      
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
218-2      
3 Економіка: Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
218-2      
4          
П'ятниця 1 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2      
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
218-2      
3 Програмування/ТЕМК
Філонюк/Бездворний
218-2/ 243-3      
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал      
  

Розклад занять на 2 семестр 2019-2020 н.р.


    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Податкова система
Живець А.М.
322-2
3 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
106-1 3 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
323-2
4   4    
Вівторок 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
323-2 1 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
326-2
2 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
106-1 2 Іноз. мова за ПС
Гречана А.С.
322-2
3 Іноз. мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2 3 Облік і звіт в БУ
Дулеба Н.В.
106-1
4 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 4    
Середа 1 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2
2 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 2 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Контроль і ревізія
Дулеба Н.В.
307-1
4 КП
Матвієнко Т.В.
106-1 4    
Четвер 1 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
106-1 1 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
323-2
2 Іноземна мова за рів. В2
Аносова Ю.П.
219-2 2 Податкова система
Живець А.М.
316-2
3 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Облік і звіт в БУ
Дулеба Н.В.
311-1
4     4    
П'ятниця 1 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 1 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2
2 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
326-2 2 Ін. мова рвень В2
Гречана А.С.
216-2
3 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
106-1 3 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
323-2
4     4 Контроль і ревізія
Дулеба Н.В.
106-1
    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
214, 324-2 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Осн.програм автом.облад
Мироненко Н.В.
231-3 2 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
228-3
3 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
221-2
4     4 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
229-3
Вівторок 1     1 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3
2 Основи САПР та модел.
Мироненко Н.В.
231-3 2 Технологічне оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Осн.програм автом.облад
Мироненко Н.В.
231-3
4 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
229-3 4    
Середа 1     1    
2 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 2 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
228-3
3 Інов. технол в маш/ Осн.прогр автом.облад
Мироненко Н.В.
231-3 3 Іноземна мова рів. В2
Гречана А.С.
214-2
4     4    
Четвер 1 Основи САПР та модел.
Мироненко Н.В.
231-3 1    
2 Осн.програм автом.облад
Мироненко Н.В.
231-3 2 Екон. орг. та упр. вироб.
Нарожна О.О.
406-1
3 Екон. орг. та упр. вироб.
Нарожна О.О.
406-1 3 Осн.програм автом.облад
Мироненко Н.В.
231-3
4     4    
П'ятниця 1 Ін. мова рів. В2
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
216, 324-2 1    
2 Технологічне оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3 2 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3
3 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
229-3 3 Осн.прог.автом.обл/Інов.техн.в маш.
Мироненко/Дядюн
231-3/ 228-3
4     4 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
229-3
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 1    
2 Монтаж і експл. підпр.
Богуш А.Р.
427-2 2 Електропостачання 1 Васеньова Ю.О. 419-2
3 Електропостачання 1 Васеньова Ю.О. 419-2 3 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
4     4 Монтаж і експл. підпр.
Богуш А.Р.
427-2
Вівторок 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1    
2 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2, 411-1 2 Електробезпека
Дрозд Д.А
428-2
3 Електробезпека
Дрозд Д.А
428-2 3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2, 305-1
4     4 Комп. техніка та прогр.
Богуш, Шаброва
427-2
Середа 1 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2 1 КП
Васеньова Ю.О.
419-2
2 Монтаж і експл. підпр.
Богуш А.Р.
427-2 2 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2
3 Комп. техніка та прогр.
Богуш, Шаброва
427-2 3 Охорона праці
Клєпов В.П.
423-2
4 КП
Васеньова Ю.О.
419-2 4 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
423-2
Четвер 1 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Ін.мова р. В2
Гончарова, Пестушко
222-2, 305-1 2 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
420-2 3 Монтаж і експл. підпр.
Богуш А.Р.
427-2
4     4    
П'ятниця 1 Ел-постач 1/Ел-устатк 1
Васеньова Ю.О./Дрозд Д.А.
419-2/ 428-2 1 Комп. техніка та прогр./ Електропостачання 2
Богуш,Шаброва/Шаброва
427-2/ 420-2
2 Електропостачання 2/ Комп. техніка та прогр.
Шаброва/Богуш,Шаброва
420-2/ 427-2 2 Ел-устатк 1/Ел-постач 1
Дрозд Д.А./Васеньова Ю.О.
428-2/ 419-2
3 Охорона праці
Клєпов В.П.
423-2 3 Ін.мова р. В2
Гончарова, Пестушко
222-2, 305-1
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
319-2 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 219-2
3 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 231-3 3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
229-3
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 4 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
319-2
Вівторок 1     1 КП
Багмет Т.Є.
ВЦ
2 Математичні методи
Філонюк Г.О.
243-3 2 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко В.О.
413-1
3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
243-3 3 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
419-2
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко
243-3
Середа 1     1 Математичні методи
Філонюк Г.О.
243-3
2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків 
216, 221-2 2 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 233-3
3 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко
413-1 3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків 
216, 218-2
4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко В.О.
413-1 4    
Четвер 1 Математичні методи
Філонюк Г.О.
243-3 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Об'єктно-ор. програмув./ Осн.прогр. інженерії
Багмет Т.Є./ Карлова Н.І.
229-3/ 413-1 2 Осн.прогр. інженерії/ Об'єктно-ор. програмув.
Карлова Н.І./ Багмет Т.Є.
413-1/ 229-3
3 Економ. та орг.вир./ Бухгалтерський облік
Живець/ Федотова
317-2/ 423-2 3 Бухгалтерський облік/ Економ. та орг.вир.
Федотова/ Живець
423-2/ 317-2
4 КП
Багмет Т.Є.
ВЦ      
П'ятниця 1     1 Математичні методи
Філонюк Г.О.
241-3
2 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
324-2 2 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
231-3
3 Диф. рівняння
Вічна О.В.
414-1 3 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
403-1
4 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
241-3 4    
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Тех.експлуат.авто/ Економ. підприємства
Гладков Г.Б./Шепель Т.В.
155-5, 317-2
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 2 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
155-5
3 КП
Якушенко С.О.
307-1 3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
4 КП
Якушенко С.О.
307-1 4    
Вівторок 1     1 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220, 221-2
2 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
155-5 2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
317-2 3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5
4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1 4    
Середа 1 Сучас.комп технол в авто
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223-2, 309-1 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5
2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 2 Сучас.комп технол в авто
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223-2, 309-1
3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5 3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
155-5
4     4  КП
Гладков Г.Б.
155-5
Четвер 1 Тех.експлуат.авто/----
Якушенко С.О./----
307-1   /---- 1    
2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 2 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
326-2
3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
155-5 3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5
4     4    
П'ятниця 1  -----/Економіка підпр.
 ----/Шепель Т.В.
 -----/ 326-2 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 2 Іноземна мова за ПС
Пестушко, Лосєва
305-1, 221-2
3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5 3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1 4    
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
326-2 2    
3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Податкова система
Живець А.М.
322-2
4 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
316-2 4 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 1 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
2 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
316-2 2 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2
3 Податкова система
Живець А.М.
316-2 3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
423-2
4 Електронна комерція
Наконечна В.І.
326-2 4 Економічний аналіз
Комліченко О.О.
316-2
Середа 1 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
316-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
323-2 2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
3     3 Економічний аналіз
Комліченко О.О.
316-2
4     4 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2
Четвер 1 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 1 Ціноутворення
Живець А.М.
317-2
2 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2 2 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
3 Електронна комерція
Наконечна В.І.
326-2 3    
4     4    
П'ятниця 1 Комерцій.діяльність/----
Наконечна В.І./----
326-2/  ---- 1 Податкова система/----
Живець А.М./----
322-2/  ------
2 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2 2 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
3 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
316-2 3 Іноземна мова рівень В2
Гречана А.С.
221-2
4 Податкова система
Живець А.М.
316-2 4    
 
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 1     1 Іноземна мова за ПС Сіліщенко О.П. 216-2
2 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1 2 Організ. виробництва
Шепель Т.В.
323-2
3 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 3    
4 Газова динаміка
Гладков Г.Б.
155-5 4    
Вівторок 1   1 Аналіз госп. діяльн./ Фізичне виховання 
Комліченко/Гудович
316-2/ Сп.зал
2 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
307-1 2 Логістика
Живець А.М.
317-2
3 Техн. склад. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1 3    
4 Констр. та динам. двиг./ Комп.тех.та інф.технолог.
Якушенко/Горішня, Зіменс 
307-1/ 223-2, 309-1 4    
Середа 1 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1 1 Іноземна мова рівень В2 Сіліщенко О.П. 216-2
2 Економ.підприєм.
Шепель Т.В. 
326-2 2 Економетрика/ Внутр.економ.мех.
Живець /Воробйова
322-2
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 3    
4 КП
Якушенко С.О.
307-1 4    
Четвер 1 Експл.та обслугов.машин.
Литвиненко О.В.
301-1 1 ДЕНЬ  
2 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2 КУРСОВОГО  
3 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4 КП
Якушенко С.О.
307-1 4    
П'ятниця 1 Комп.тех.та інф.технолог.
Горішня, Зіменс 
223-2, 309-1 1    
2 Газова динаміка/ Техн. склад. двигунів
Гладков / Литвиненко
155-5 2 Планування та контр.     Шепель Т.В. 322-2
3 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1 3 Релігієзнавство
Савенок Л.А.
402-1
4     4 Економ. та менеджмент
Шепель Т.В.
322-2
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна, Волошин
243-3 1 Алгор.і мет.обчислення
Філонюк Г.О.
415-1
2 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Волошин
241-3 2 Комп. сист. та мережі
Бабикін С.О.
243-3
3 Алгор.і мет.обчислення
Філонюк Г.О.
415-1 3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
4     4 КП
Уткіна Н.Є.
243-3
Вівторок 1     1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
2 Організація БД
Маляренко, Коленко
324-2 2 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
229-3
3 Периферійні пристрої 
Бездворний ,Свириденко 
236-3 3 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
218-2
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 4    
Середа 1 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
324-2 1    
2 Периферійні пристрої/ Архіт. комп'ютерів
Бездворний/Максимова
241-3 2 Організація БД
Маляренко А.О.
403-1
3 Інж. та комп.графіка
Носова, Волошин
ВЦ 3 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
317-2
4     4 Алгор.і мет.обчислення/--
Філонюк Г.О./---
243-3/   ------
Четвер 1     1 Інж. та комп.графіка
Носова Г.В.
ВЦ
2 Організація БД
Маляренко, Коленко
106-1 2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна, Волошин
243-3 3 Архіт. комп'ютерів/ Периферійні пристрої 
Максимова/Бездворний
241-3
4 КП
Уткіна Н.Є.
243-3 4    
П'ятниця 1 Інж. та комп.графіка/ Комп.сист.та мережі
Носова Г.В./Бабикін С.О.
ВЦ/ 243-3 1  -----/Інж. та комп.графіка
 ----/Носова Г.В.
 -----/ ВЦ
2 Комп.сист.та мережі/ Алгор.і мет.обчислення
Бабикін С.О./Філонюк Г.О.
243-3 2 Іноземна мова рівень В2
Петречків О.М.
218-2
3 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 3 Організація БД
Маляренко А.О.
413-1
4     4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
ВЦ 1  ----/Парал.та розпод.обч.
 ---/Нарожний О.В.
 -----/ 201-1
2 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
ВЦ 2 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
ВЦ
3 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В. 214-2 3 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
212-1
4     4    
вівторок 1 Осн. наук. дослід. роб.
Яковенко В.Д.
413-1 1    
2 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
ВЦ 2 Менедж.та маркетинг
Воробйова К.Г.
403-1
3 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
136-3 3 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
241-3
4     4 ООП
Багмет Т.Є.
ВЦ
Середа 1 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
ВЦ 1    
2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю. 
Сп.зал 2 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 219-2
3 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
136-3 3 Менедж.та маркетинг
Воробйова К.Г.
401-1
4  ----/Теорія прийнят. ріш.
 ---/Філонюк Г.О.
 ------/ 136-3   Візуал.програмув./ООП
Багмет Т.Є.
ВЦ
Четвер 1 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
ВЦ 1 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
241-3
2 Систем. програм.
Сафонов М.С.
ВЦ 2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю. 
Сп.зал
3 Теорія прийнят. ріш.
Філонюк Г.О.
136-3 3 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
ВЦ
4     4    
П'ятниця 1     1 Парал.та розпод.обч.
Нарожний О.В.
201-1
2 Іноземна мова рівень В2 Наумкіна О.В. 214-2 2 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
212-1
3 Захист інф.у КС
Коленко В.В.
212-1 3 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П. 219-2
4 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
ВЦ 4 Системне програм. заб.
Сафонов М.С.
ВЦ

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1 Орг.рест.обсл./Фіз. вих.
Подберезня /Акуленко
312-1/
сп.зал
1 Управлін.обл.
Живець А.М.
316-2
2 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Облік і звіт в БУ
Дулеба Н.В.
323-2
3 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Іноз. мова за ПС
Савчук А.С.
319-2
4   4 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
Вівторок 1 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
419-2 1 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
322-2
2 Рекр.геогр./Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
414-1/
401-1
2 Осн.охорони праці/Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
3 Іноземна мова за рів. В2
Аносова Ю.П.
219-2 3    
4 Орган.готел.обслугов.
Подберезня І.В.
312-1 4    
Середа 1 Орган.рестор.обслугов.
Подберезня І.В.
312-1 1    
2 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 2  
3 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 3 Економ. аналіз
Комліченко О.О.
316-2
4 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
413-1 4 Ін. мова рівень В2
Савчук А.С.
322-2
Четвер 1 Орган.готел.обслугов.
Подберезня І.В.
402-1 1 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
сп.зал
2 Іноз. мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2 2 Основи оподаткув.
Живець А.М.
322-2
3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
316-2
4     4    
П'ятниця 1 Ін. мова за рів. В2/---------
Аносова Ю.П./------
219-2/- 1 Осн.охорони праці
Живець А.М.
316-2
2 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
322-2
3 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
бібл 3 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
4 Основи маркетингу
Воробйова К.Г.
305-1 4    
    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 1 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
423-2
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228-3
239-3
2 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
214-2
3 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3 3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал 4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
Вівторок 1 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал
2 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
423-2 2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
3 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С., Сіденко Н.Г.
221-2
223-2
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
4 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228-3
239-3
4 /Обл для формоут пов дет
/Рябініна О.М.
/229-3
Середа 1 Загал.електр.з осн./-------
Клєпов В.П./--------
423/- 1 Обл для ф. п. д./Заг ел
Рябініна О.М./Клєпов В.П.
229-3/
423-2
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228-3
239-3
2 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
3 Ін. мова рів. В2
Савчук А.С., Сіденко Н.Г.
225-2
136-3
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 4 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3
Четвер 1 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3 1 Ін. мова рів. В2
Савчук А.С.
317-2
2 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3 2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 3 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
403-1
4     4    
П'ятниця 1 Ін. мова за ПС/Осн матер.
Савчук А.С., Сіденко Н.Г./ Рябініна О.М.
322-2
225-2/
229-3
1 Основи матеріалооброб./--
Рябініна О.М./-------
229-3/-
2 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
414-1/
402-1
2 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
239-3
228-3
3 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3
4     4  ------/Іноземна мова за ПС
 -----/Савчук А.С.
/322-2
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 1 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2
2 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2 3 Основи стандарт.
Шаброва С.М.
420-2
4 Сис. автомат. проект
Євдокімова Н.В.
427-2 4 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2
Вівторок 1 Осн. пром. електр./-----
Савченко С.О./-----
131-2/- 1 Електричні машини 2
Євдокімова Н.В.
427-2
2 Електричні машини 2
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
131-2
3 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
сп.зал
4 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
223-2, 221-2 4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2
Середа 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
сп.зал 1 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2,
221-2
2 Основи стандарт.
Клєпов В.П.
423-2 2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2
4 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2 4  -------/Осн. пром. електр.
 ------/Савченко С.О.
/131
Четвер 1 Сис. автомат. проект
Євдокімова Н.В.
427-2 1 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2
2 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222-2
420-2
2 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2
3 Електроп. 2/Електр маш 1
Шаброва/Євдокімова 
420-2/
427-2
3 Електр маш 1/Електроп. 2
Євдокімова/Шаброва
427-2/
420-2
4     4    
П'ятниця 1 Електропостач. 1
Васеньова
419-2 1 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222-2
420-2
2 Осн.та над.ел./ Основи стандарт
Васеньова/Клєпов
419-2/
423-2
2 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
131-2
3 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2 3 Осн.та над.ел./Осн. станд
Васеньова/Шаброва
419-2/
420-2
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3 1 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 413-1
2 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1 2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3
3 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 229-3 3 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко В.О.
413-1
4     4 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко В Д,Яковенко Є О
405-1 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2/
323-2
2 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
405-1
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2
319-2
4 Архіт. комп.  
Бездворний, Волошин
243-3 4    
Середа 1 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
231-3 1 Операц. сист/Архіт. комп.  
Яковенко/Бездворний
413-1/
243-3
2 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 401-1 2 Бази даних  
Карлова, Арбузова
413-1
3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
216-2
221-2
3 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 236-3
  Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
231-3   Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
Четвер 1 Архіт. комп./Опер. сист.
Бездворний/Яковенко В.Д.
241-3/
405-1
1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал
2 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1 2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
216-2
401-1
3 Бази даних  
Арбузова, Карлова
413-1 3 Архіт. комп.  
Бездворний, Волошин
241-3
4     4    
П'ятниця 1 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
413-1 1 Комп.схемот./Бази даних  
Уткіна Н.Є./Карлова
243-3/
415-1
2 Бази даних/Архіт. комп.  
Арбузова/Бездворний
241-3/
229-3
2 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
413-1
3 Мат. аналіз/Комп.схемот. 
Вічна О.В./Уткіна Н.Є.
414-1/
236-3
3 Архіт. комп./Мат. аналіз
Бездворний/Рослякова
243-3/
403-1
4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко В.О.
413-1 4 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
317-2
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко, Гладков
301-1 1 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
2 Інж.та комп.гр.
Свириденко,Зіменс
225-2/
309-1
2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2
3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 3 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1
4 Ін.мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2/
219-2
4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
Вівторок 1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2 1 Інж.та комп.графіка
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223-2
309-1
2 Осн.розрах.дет.маш.
Крижановська О.В.
236-3 2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
158-5 3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2
4     4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп.зал
Середа 1 Автом. двиг/Тех.експ.авто
Якушенко С.О.
307-1 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1
2 Викор. експ. матер.
Литвиненко, Гладков
155-5/
158-5
2 Тех.експ.авто/Автом двиг
Гладков/Якушенко
307-1
3 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2
401-1
3 Інж.та комп.графіка
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223-2
309-1
4  -------/Електротех., та ел.
 ------/Клєпов В.П.
/423 4 Ін.мова за ПС
Пестушко А.В., Лосєва Ю.В.
305-1
214-2
Четвер 1 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 2 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп.зал 3    
4     4    
П'ятниця 1 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 1 Електротех., та ел./------
Клєпов В.П./---------
423-2/-
2 Інж.та комп.гр.
Свириденко,Зіменс
225-2
309-1
2 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2 3 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5
4 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 4 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2
218-2
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Осн.охорони праці
Живець А.М.
322-2 2 Економ. і нормув.праці
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Комерц. товарозн.
Наконечна В.І.
316-2/
326-2
3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
419-2
4     4    
вівторок 1 Фізичне вих.
Акуленко М.С.
сп.зал 1 Осн.ох.пр/Упр. Витрат.
Живець А.М.
316-2
2 Біржова діяльність
Мельник М.А.
401-1/
303-1
2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
229-3
3 Осн.охор. праці/Ціноутв.
Живець А.М.
322-2 3 Ек. і норм.пр/Істор.екон.та ек.дум
Боговіна/Шепель
324-2
4 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 4    
Середа 1 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
326-2 1 Госп. законодавство
Ротань Н.В.
323-2
2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
322-2 2 Іноземна мова рівень В2
Савчук А.С.
219-2
3     3 Управл.витратами
Живець А.М.
324-2
4     4    
Четвер 1 Ціноутворення
Живець А.М.
316-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
сп.зал
2 Комерц. товарозн.
Наконечна В.І.
326-2 2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
3 План та орган діял підпр
Аблова Г.В.
317-2 3 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
319-2
4     4    
П'ятниця 1     1 Істор.екон.та екон.думки
Шепель Т.В.
317-2
2 Госп. законодавство
Ротань Н.В.
323-2 2 Осн.ох.пр/План.та орг.діял.
Живець А.М./Аблова Г.В.
317-2/
317-2
3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
323-2 3 План.та орг.діял./Осн.ох.пр
Аблова Г.В./Живець А.М.
317-2/
319-2
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 4    
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 1 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2, 219-2 2 Оптиміз. методи та мод.
Філонюк Г.О.
223-2
3 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
423-2 3 Організ. виробн.
Шепель Т.В.
322-2
4 Будова автом. І двиг.
Гладков
155-5 4    
Вівторок 1 ТО теплотехніки
Якушенко С.О.
307-1 1    
2 Деталі машин
Литвиненко О.В.
158-5 2 Орг. вир/План.контр.на під.
Шепель Т.В.
322-2
3 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
225-2/
309-1
3 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
316-2
4  ------/Конст. та дин. двиг.
 -----/Якушенко С.О.
/307 4    
Середа 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп.зал 1  -------/Сист.техн.пром.
 ------/Живець
 -------/ 322-2
2 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2
136-3
2 Методол. та орг. наук.
Живець А.М.
316-2
3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 3 Фіз.вих./-------
Гудович/------
сп.зал
/----
4 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 4    
Четвер 1 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1 1 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
423-2 2 Внутр.економічні мех.
Боговіна
322-2
3 Будова автом. І двиг.
Гладков Г.Б.
155-5 3 Планування та контр.на підпр.
Шепель Т.В.
322-2
4     4    
П'ятниця 1 ТО теплотехніки
Якушенко С.О.
307-1 1 ДЕНЬ  
2 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 2 КУРСОВОГО  
3 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
225-2
309-1
3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4     4    
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1     1 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
219-2
2 Системне програмув.
Левицький В.М., Коленко 
241-3 2 Електрорадіовим.
Бездворний І.І
233-3
3 Осн.метреології, станд.
Свириденко О.М.
233-3 3 Іноземна мова рівень В2
Петречків О.М
218-2/
214-2
4 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Волошин
241-3 4    
Вівторок 1   --/ Дискретна математика
 ----/ Рослякова С.В.
/403-1 1 Системне програмув.
Левицький В.М.
428-3
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний
243-3 2 Дискр.матем/Чис.метод
Філонюк Г.О
407-1
3 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1 3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216-2
218-2
4 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
Середа 1     1 Осн.метреології, станд.
Свириденко О.М.
136-3
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний
243-3 2 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
3 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
231-3/
407-1
3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Волошин
241-3 4    
Четвер 1 Системне програмув.
Левицький В.М., Коленко 
243-3 1 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М
214-2
2 Дискретна математика
Рослякова С.В.
403-1 2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний
243-3 3 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
401-1
4     4    
П'ятниця 1 Ін.м.рів.В2/Осн.мет,станд
Сіліщенко,Петречків/ Свириденко
216-2
221-2/
241-3
1 Осн.метр.,станд./Ін.м.рів.В2
Свириденко/Петречків
158-5/
221-2
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2
221-2
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
3 Теор.ймов.та мат.ст./Чисел.Мет.
Рослякова/Філонюк
403-1/
413-1
3 Системне програмув.
Левицький В.М.
312-1/
223-2
4 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
241-3 4 Теор.ймов.та мат.ст./----
Рослякова/----
403-1/-
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Алгор. та структури
Левицький В.М.
231-3 1 Системне програм.
Сафонов М.С.
136-3
2 Фізичне виховання
Гудович В.М.
сп.зал 2 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
136-3
3 Ін.м.рів. В2/Маш-ор.мови
Наумкіна/Нарожний
214-2/
ВЦ
3 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
4 Системне програмув.
Сафонов М.С.
233-3 4 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
405-1
вівторок 1 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
231-3 1 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Бази даних
Карлова Н.І.
413-1 2 Комп'ютерна схемотехніка
Яковенко О.Є.
106-1
3 Web-рограмування
Левицький В.М.
241-3 3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
сп.зал
4 Операційні системи
Нарожний О.В.
428-2 4  ----/ Комп'ютерні мережі
 ----/Бабикін С.О.
/405-1
Середа 1 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
319-2 1 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 2 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
ВЦ
3 Системне програмув.
Сафонов М.С.
ВЦ 3 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 219-2
4 КП
Багмет Т.Є.
ВЦ      
Четвер 1 Бази даних
Карлова Н.І.
413-1 1 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
136-3 2 Комп.мер/ Сист.прог.заб.
Бабикін/Сафонов
155-5/
223-2
3 Алгор. та структури
Левицький В.М.
423-2 3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
4     4    
П'ятниця 1 Web-рограмування
Левицький В.М.
155-5/
427-2
1 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
106-1
2 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 2 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
219-2
3 Машино-орієнтовані мови
Нарожний О.В.
401-1 3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Фіз. виховання/----
Гудович В.М./----
сп.зал/- 4 Фізика
Семакова Т.О.
311-1

Розклад занять на 2 семестр 2019-2020 н.р.

    411 № ауд.   412 № ауд
Понеділок 1 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2 1 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3
2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
407-1 2 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3
3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1 3 Інноваційні технології
Дядюн К.В.
228-3
4 Економіка, органіація
Нарожна А.О.
302-1 4    
Вівторок 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3
2 Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
220-2 2 Економіка, органіація
Нарожна А.О.
406-1
3 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3 3 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2
4 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 4 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1
Середа 1   1 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3
2 Інноваційні технології
Мироненко Н.В.
231-3 2 Філософія
Савенок Л.А.
304-1
3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1 3 Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
220-2
4 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3 4 —/Інноваційні технології
—/Дядюн К.В.
 -----/ 228-3
Четвер 1 Економіка, органіація
Нарожна А.О.
311-1 1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
304-1
2 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 2 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1
3 —/Фізичне виховання
––/Федін Ю.М.
 ----/ Сп.зал 3 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3
4     4    
П'ятниця 1 Інноваційнітехнології/ Техн.маш.
Мироненко/Рябініна
231-3/ 229-3 1 Техн.маш./
Фізичне виховання
Рябініна О.М./Федін Ю.М.
229-3, Сп.зал
2 Філософія
Савенок Л.А.
411-1 2 Економіка, органіація
Нарожна А.О.
415-1
3 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
401-1 3 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3
4  ----/Спец комп.техніка
 ---/Крижановська О.В.
 -----/ 236-3 4 Українська мова за ПС/—
Ботвинюк О.В./
407-1/   -----
    421 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1 —/Авт.сист керув.двиг.
—/Гладков Г.Б
 ------/ 155-5 1    
2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 2 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
136-3
3 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 3 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 219-2
4 Системи автоматиз.
Горішня А.В., Зіменс Ю.В.
223-2, 309-1 4 Мережеве програм./
Технол.проект.
Багмет Т.Є./Максимова О.Є.
ВЦ/ 241-3
Вівторок 1 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
307-1 1 ДЕНЬ  
2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 2 КУРСОВОГО  
3 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4 Системи автоматиз./---
Горішня, Зіменс/---
223-2, 309-1/--- 4    
Середа 1     1    
2 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5 2 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
ВЦ 
3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
302-1 3 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
ВЦ 
4 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
401-1
Четвер 1     1 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
ВЦ
2 Філософія
Мадаєва А.С.
427-2 2 Аналогові та гібр. ЕОМ.
Максимова О.Є.
241-3
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко 
222, 220-2 3 Інженерія прогр.заб./ Комп'ютерні системи
Коленко/Нарожний
212-1/  ВЦ
4 Іноземна мова р.В2
Гончарова, Павліченко
222, 220-2 4    
П'ятниця 1 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова р.В2
Гончарова,Павліченко 
222, 220-2 1 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
ВЦ
2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 2 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 219-2
3     3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
241-3
4     4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
212-1
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1     1 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
222-2
2 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2 2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
222-2 3 Енергозбер.2
Шаброва С.М
420-2
4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 4    
Вівторок 1 Електрообл.поб.пр./ Енергозбереження 2
Богуш А.Р./Шаброва С.М
427-2/ 420-2 1 Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
428-2
2 Філософія
Савенок Л.А.
401-1 2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2
4 Фізичне виховання/ Електроустатк.підпр.1
Коцегубов С.А./Дрозд Д.А.
Сп.зал/428-2 4 Електроустатк.підпр.1/
Фіз.вих.
Дрозд Д.А./Коцегубов С.А.
428-2/ Сп.зал
Середа 1 Іноземна мова р.В2
Гончарова В.Б.
222-2 1 КП
Аверіна С.А.
420-2
2 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2
3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 3 Охор. праці
Дрозд Д.А.
428-2
4 КП
Аверіна С.А.
420-2 4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
Четвер 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 1 Енергозбер.2/—
Шаброва С.М/—
419-2/   -----
2 Енергозбер.2
Шаброва С.М
420-2 2 Філософія
Савенок Л.А.
401-1
3 Охор. праці
Дрозд Д.А.
428-2 3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
П'ятниця 1 Електроустатк.підпр.2/
Електрообл.поб.пр.
Дрозд Д.А./Богуш А.Р.
428-2/ 427-2 1    
2 Електрообл.поб.пр./
Електроустатк.підпр.2
Богуш А.Р./Дрозд Д.А.
427-2/ 428-2 2 Іноземна мова р.В2
Гончарова В.Б.
222-2
3 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
428-2 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2
4     4 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
428-2
    415 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1 ДЕНЬ   1    
2 КУРСОВОГО   2    
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О. 316-2
4     4 Інформ.системи і тех.             Федотова О.В. 323-2
Вівторок 1 Сист.штуч. Інт. /
Груп. динаміка і комун.             Сафонов М.С./Карлова Н.І.
ВЦ 1    
2 Моделювання систем                Сафонов М.С. ВЦ 2    
3 Іноземна мова за ПС                 Наумкіна О.В. 214-2 3 Ін.мова за ПС                   Сіліщенко О.П. 216-2
4     4 Ризикологоія                Шепель Т.В. 322-2
Середа 1     1    
2 Безпека прог. та даних                    Коленко В.В. 212-1 2    
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
ВЦ 3 Інформ.системи і тех.             Федотова О.В. 323-2
4 —/Управл. IT-проект.
—/Арбузова Ю.В.
 ----/ ВЦ 4 Ризикологія/Інвестування
Шепель Т.В.
322-2
Четвер 1 Сист.штучного інтелекту                    Нарожний О.В. ВЦ 1 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О. 316-2
2 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В. 214-2 2 Іноземна мова (р.В2)               Сіліщенко О.П. 216-2
3     3 Інвестування                   Шепель Т.В. 322-2
4     4    
П'ятниця 1     1 ДЕНЬ  
2 Моделювання систем                Сафонов М.С. ВЦ 2 КУРСОВОГО  
3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
ВЦ 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4     4    
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 1 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 1 Філософія
Мадаєва А.С.
106-1
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Основи охорони праці
Цап В.В.
311-1 3 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
155-5
4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
Вівторок 1 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
155-5 1 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
3 Філософія
Мадаєва А.С.
302-1 3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
Середа 1 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 1 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
2 Основи охорони праці/
Правила безпеки ДР
Цап В.В./Сорокін О.М.
301-1/ 158-5 2 Осн. техн. рем. Авто/
Основи охорони праці
Сорокін О.М./Цап В.В.
158-5/ 301-1
3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
4 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2 4 Сист. живл. Двиг./
Осн. техн. рем. Авто
Гладков Г.Б./Сорокін О.М.
155-5/ 158-5
Четвер 1 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Сис. автомат. проект
Горішня А.В.
223, 225-2
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2
3 Сис. автомат. проект
Горішня А.В.
223, 225-2 3 Основи охорони праці
Цап В.В.
401-1
4     4    
П'ятниця 1 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 1 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
2 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2 2 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
3 Сист. живл. двиг/ Організація та планув.
Гладков Г.Б./Наконечна В.І.
155-5/ 326-2 3 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2
4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

    411 № ауд.   412 № ауд
Понеділок 1 Філософія
Савенок Л.А.
401-1 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3
2 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 2 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3
3 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2 3 Основи охорони праці
Федіна І.В.
407-1
4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
сп.зал 4 Укр мова за ПС/-------
Ботвинюк О.В./-------
407-1/-
Вівторок 1 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3
2 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2 2 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2
3 Іннов. Техн. в маш
Мироненко
231-3 3 Філософія
Савенок Л.А.
233-3
4 Техн.маш./----
Рябініна О.М./---
229-3/- 4 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
231-3
Середа 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 1 Іннов. тех в маш.-буд
Дядюн К.В.
228-3
2 Основи охорони праці
Федіна І.В.
407-1 2 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Фіз.виховання/
Іннов. Техн. в маш.
Федін/Мироненко
сп.зал/
231-3
3 Основи охор пр/Фіз. вих.
Федіна І.В./Федін Ю.М.
407-1/
сп.зал
4   4    
Четвер 1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
401-1 1 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
231-3 2 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3
3 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2
4     4    
П'ятниця 1  ----/Спец.комп.техн
 ---/Крижановська
 -----/ 236-3 1  ------/Укр мова за ПС
 -----/Ботвинюк О.В.
 -------/ 402-1
2 Інн.техн. в маш/Екон, орг.
Мироненко /Боговіна 
231-3/ 324-2 2 Техн.маш./Фіз. вих.
Рябініна О.М./Федін Ю.М.
229-3/
сп.зал
3 Спец.комп.техн/Основи охорони праці
Крижановська/Федіна 
236-3/
407-1
3 Фіз. вих./Економ, орган.
Федін Ю.М./Боговіна Ю.М.
сп.зал/
324-2
4 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3 4 Іннов. тех в маш.-буд
Дядюн К.В.
228-3
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 1     1 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 2 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 3 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5
4 Осн охор праці/Сис автомат. проект
Цап В.В./Горішня А.В.
231-3/
223-2
4 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
Вівторок 1 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
сп.зал 1    
2 Філософія
Мадаєва А.С.
233-3 2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
3 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2 3 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5 4 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2
Середа 1 Сис. автомат. проект
Горішня А.В.
223-2 1 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2
2 Правила безп ДР/Сист. живл. двиг
Сорокін/Гладков
158-5/
155-5
2 Філософія
Мадаєва А.С.
236-3
3 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Сист живл дв/Осн охор пр
Гладков Г.Б./Цап В.В.
155-5/
155-5
4 Сист. живл. двиг/Правила безп ДР
Гладков/Сорокін
155-5/
158-5
4 Фіз.вих./Сист. живл. двигунів
Федін Ю.М./Гладков Г.Б.
сп.зал/
155-5
Четвер 1 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 1 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Сис. автомат. Проект/Фіз.вих.
Горішня А.В./Федін Ю.М.
223-2/
сп.зал
3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 3 Основи охорони праці
Цап В.В.
231-3
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2 1 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Сис. автомат. проект
Горішня А.В.
223-2
3 Основи охорони праці
Цап В.В.
307-1 3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
    405 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 1    
2 Орг.спеціал.туризму
Подберезня І.В.
312-1 2    
3 Філософія
Мадаєва А.С.
401-1 3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
401-1
4     4 ООП
Багмет Т.Є.
428-2
Вівторок 1 Статистика /Страх.в тур
Аблова Г.В./Подберезня І.В.
317-2/
414-1
1 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
136-3
2 Орг.спеціал.туризму
Подберезня І.В.
312-1 2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
сп.зал
3 Ін.мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 3 Сист.штучн.інтелекту
Сафонов М.С.
136-3
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
307-1/
401-1
4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 219-2
Середа 1 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
427-2 1 Сист.шт.інт./Осн.наук.-досл.р
Сафонов/Яковенко
324-2/
413-1
2 Страх.в тур
Подберезня І.В.
225-2 2 Технол.проект.
Максимова О.Є.
241-3
3     3 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
241-3
4     4    
Четвер 1 ДЕНЬ    1 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 219-2
2 КУРСОВОГО   2 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
413-1
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3 ООП
Багмет Т.Є.
ВЦ
4     4    
П'ятниця 1 Ін.мова рівень В2
Наумкина О.В.
214-2 1 АГ ЕОМ/----
Максимова О.Є./----
241-3/-
2 Логіка
Мадаєва А.С.
401-1 2 ООП/АГ ЕОМ
Багмет/Максимова О.Є.
326-2/ 241-3
3     3 Технології проектув.
Максимова О.Є.
241-3
4     4 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
236-3
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 1  ------/Іноземна мова р В2
 -----/Гончарова В.Б.
/222-2
2 Філософія
Савенок Л.А.
307-1 2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2 3 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
4 КП
Аверіна С.А.
420-2 4 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
419-2
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
222-2 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2
2 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
сп.зал 2 Охор. Праці
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 3 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
222-2
4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 4 Енергозбер. 2
Шаброва С.М
420-2
Середа 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 1 Філософія
Савенок Л.А.
411-1
2 Охор. Праці
Дрозд Д.А.
428-2 2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
3 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
420-2 3 Електроустатк.підпр. 2
Дрозд Д.А.
428-2
4 Енергозбер. 2
Шаброва С.М.
420-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
сп.зал
Четвер 1 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 1 Ін мова р В2/Енергозбер.
Гончарова/Шаброва
222-2/
420-2
2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 2 Енергозбер. 1/
Електр.поб.пр.
Шаброва С.М/Євдокімова
427-2
3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
4     4    
П'ятниця 1 Електрообл.поб.пр./--------
Євдокімова Н.В./--------
427-2/- 1 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
2 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
420-2 2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електроустатк.підпр. 2
Дрозд Д.А.
428-2 3 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2
4 Іноземна мова р В2
Гончарова В.Б.
222-2 4 КП
Аверіна С.А.
419-2
    481 № ауд.   421 № ауд
Понеділок 1 Осн. констр. комп.
Бездворний, Волошин
241-3 1 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
2 Філософія
Мадаєва А.С.
305-1 2 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
155-5
3 Web-програмування
Левицький, Маляренко
326-3/
243-3
3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
сп.зал
4     4  --/Техн.обр.деталей двиг.
 --/Крижановська О.В.
/236-3
Вівторок 1 Техн. обслугов. комп.
Бездворний,Волошин
241-3 1 Осн.охорони праці
Цап В.В.
233-3
2 Операційні системи
Сафонов,Левицький
241-3 2 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
3 Захист інформації
Коленко, Маляренко
413-1 3 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
4  ------/Web-програмування
-----/Левицький
413-1 4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3
Середа 1 Осн. констр. комп./Операційні системи
Бездворний/Сафонов
243-3/
229-3
1 Філософія
Мадаєва А.С.
303-1
2 Комп. сист. і мережі
Бабикін, Свириденко
231-3 2 Системи автоматиз. проект. двиг
Горішня А.В., Зіменс Ю.В.
223-2
309-1
3 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
229-3 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
326-2
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
216-2
219-2
4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В., Гончарова В.Б.
220-2
222-2
Четвер 1 Комп. сист. і мережі
Бабикін, Свириденко
229-3 1    
2 Операційні системи/Осн. констр. комп.
Сафонов/Бездворний
243-3 2 Осн.охор. праці/Експл.та ремонт двиг
Цап В.В./Литвиненко О.В. 
301-1
3 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
414-1 3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3
4     4    
П'ятниця 1 Захист інформації
Коленко, Маляренко
233-3 1 Системи автоматиз. проект/Філософія
Горішня, Зіменс/Мадаєва
223-2, 309-1/ 158-5
2 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
233-3 2 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В., Гончарова В.Б.
220-2
222-2
3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
сп.зал 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
326-2
4 Іноземна мова р В2
Сіліщенко, Аносова
216-2
221-2
4 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
    415 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1     1 Держ.рег.ек./Проект. ан.
Шепель Т.В.
322-2
2 Груп.дин.і комун./Упр.IT-пр.
Карлова/Арбузова
413-1 2 Ін.мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
3 Як.ПЗта тест/Фіз.вихов      
Сафонов/Гудович
ВЦ/
сп.зал
3 Фіз. вих./Потенц.і розв.підпр.
Гудович/Комліченко
сп.зал/
316-2
4     4    
Вівторок 1 ДЕНЬ    1 ДЕНЬ   
2 ІНДИВІДУАЛЬНОЇ   2 КУРСОВОГО  
3 РОБОТИ   3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4 СТУДЕНТІВ   4    
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 1 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
316-2
2 Професійна практика    Коленко В.В. 420-2 2 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
216-2
3 Безпека прог. та даних       Коленко В.В. 106-1/
423-2
3 Обгр.госп.рішень
Шепель Т.В.
323-2
4 Сист.штучного інтелекту
Сафонов М.С.
233-3 4    
Четвер 1 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
136-3 1    
2 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В. 214-2 2 Проектний аналіз                  Шепель Т.В. 323-2
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
136-3 3 Міжнародна економіка
Живець А.М.
326-2
4     4    
П'ятниця 1 Мод.та ан ПЗ/Сист.шт.інт
Сафонов М.С.
136-3 1 Страхування
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Моделювання систем
Нарожний О.В.
136-3 2 Стратег. підприємства
Шепель Т.В.
316-2
3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
136-3 3 Міжн. економіка/---
Живець А.М./---
322-2/--
4 Проф.практика з комп.проект
Коленко В.В.
401-1 4    
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 1 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 415-1 1 Філософія
Мадаєва А.С.
106-1
2 Теор.ймов.
Рослякова С.В
403-1 2 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
301-1
3 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М 323-2 3 Чисельні методи 
Філонюк Г.О.
303-1
4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 413-1 4 Іноземна мова в В2
Сіліщенко О.П.
216-2
Вівторок 1 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2 1    
2 Проектний практикум
Левицький В.М.
317-2 2 Теор.ймов.
Рослякова С.В
403-1
3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
312-1 3 Автоматиз. системи                    Цвєткова 323-2
4 Орг. комп. Мереж/------                                Бабикін С.О./------- 405-1 4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
233-3
Середа 1     1 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 233-3
2 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М 323-2 2 Проектний практикум
Левицький В.М.
233-3
3 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 312-1 3 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 233-3
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал 4 Автоматиз. системи                    
Цвєткова О.М.
323-2
Четвер 1 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
231-3 1 Автоматиз. системи                    
Цвєткова О.М.
323-2
2 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
310-1/ 304-1 2 Проектний практикум
Левицький В.М.
305-1
3 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М 323-2 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
4     4    
П'ятниця 1 Філософ/Конструюв ПЗ
Мадаєва А.С./Багмет Т.Є.
231-3 1 Конструювання ПЗ/--------
Багмет Т.Є./--------
236-3/--
2 Проектний практикум
Левицький В.М.
324-2/ 405-1 2 Орг. комп. Мер /Конструюв ПЗ
Бабикін С.О./Багмет Т.Є.
427-2
3 Іноземна мова р В2
Сіліщенко О.П.
216-2 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В
сп.зал
4 Конструювання ПЗ /Філософія
Багмет Т.Є./Мадаєва А.С.
231-3 4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 301-1