Херсонський політехнічний коледж
Одеського національного політехнічного університету

  1. Головний корпус 1
  2. Общая
  3. Аудитория
Иконка

Абітурієнту

Иконка

Розклад занять

Иконка

Профспілка

Иконка

Самоврядування

Иконка

3D-Тур

Иконка

Музей

13.06.2019

Перелік спеціальностей



Галузь знань
Спеціальність
Спеціалізація
(освітня програма)
Назва Код Назва
Управління та адміністрування 076 Підприємтсво, торгівля та біржова діяльність Підприємтсво, торгівля та біржова діяльність
Управління та адміністрування 071 Облік і оподаткування Облік і оподаткування
Соціальні та поведінкові науки 051 Економіка Економіка
Інформаційні технологія 123 Комп’ютерна інженерія Комп’ютерна інженерія
Інформаційні технологія 121 Інженерія програмного забезпечення Інженерія програмного забезпечення
Механічна інженерія 133 Галузеве машинобудування Галузеве машинобудування
Електрична інженерія 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Транспорт 274 Автомобільний транспорт Автомобільний транспорт
Сфера обслуговування 242 Туризм Туризм

Сторiнки: 1

Розклад занять

на «11» грудня 2019 р.(середа)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Пономаренко

317-2

211

1

Рибкін

Сп.зал

205

1

Вареник

403-1

 

2

Давиденко

414-1

 

2

Зіменс, Мироненко

309-1, 239-3

 

2

Матвієнко

106-1

 

3

Світюкова

411-1

 

3

 

 

 

3

Акуленко

Сп.зал

 

4

Савенок

411-1

 

4

 

 

 

4

 

 

112

1

Савенок

402-1

212

1

Кумановський

302-1

305

1

Маляренко

212-1

 

2

Пономаренко

317-2

 

2

Світюкова

401-1

 

2

Наумкіна

214-2

 

3

Рибкін

Сп.зал

 

3

 

 

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Заболотна

406-1

 

4

 

 

 

4

Вареник

413-1

121

1

Заболотна

406-1

221

1

Осадча

410-1

311

1

Рябініна

229-3

 

2

Осадча

410-1

 

2

Федіна

407-1

 

2

Рябініна

229-3

 

3

Кумановський

302-1

 

3

Береговий

Сп.зал

 

3

Мироненко, Дядюн

239, 228-3

 

4

Литвиненко

415-1

 

4

Чебукіна

319-2

 

4

Савчук, Сіденко

220, 221-2

131

1

Куцак

303-1

231

1

 

 

312

1

Дядюн

228-3

 

2

Заболотна

406-1

 

2

Коцегубов

Сп.зал

 

2

Клєпов

423-2

 

3

Литвиненко

415-1

 

3

Дрозд

428-2

 

3

Рябініна

229-3

 

4

Вічна

414-1

 

4

Подозьорова

302-1

 

4

Рябініна

229-3

132

1

Шкарбуль

305-1

232

1

 

 

321

1

Зіменс, Свириденко

309-1, 225-2

 

2

Литвиненко

415-1

 

2

Подозьорова

302-1

 

2

Литвиненко

301-1

 

3

Заболотна

406-1

 

3

Коцегубов

Сп.зал

 

3

Якушенко

307-1

 

4

Давиденко

402-1

 

4

Осадча

410-1

 

4

 

 

151

1

Куліковська

411-1

251

1

Стегалюк

310-1

331

1

Гончарова, Пестушко

222, 219-2

 

2

Петречків

218-2

 

2

Рибкін

Сп.зал

 

2

Васеньова

419-2

 

3

Мадаєва

413-1

 

3

 

 

 

3

Клєпов

423-2

 

4

Акуленко

Сп.зал

 

4

 

 

 

4

 

 

152

1

Рогоцька

405-1

252

1

Наконечна

326-2

332

1

 

 

 

2

Мадаєва

413-1

 

2

Носова, Коленко

ВЦ

 

2

 

 

 

3

Стегалюк

310-1

 

3

 

 

 

3

Васеньова

419-2

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Гончарова, Пестушко

222, 219-2

171

1

Литвиненко

415-1

271

1

Удод

304-1

351

1

Яковенко

414-1

 

2

Шкарбуль

305-1

 

2

Рослякова

403-1

 

2

Багмет

233-3

 

3

Воронова

301-1

 

3

Осадча

410-1

 

3

Філонюк

311-1

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Бездворний

243-3

172

1

Сіденко

324-2

272

1

Береговий

Сп.зал

352

1

Карлова

413-1

 

2

Береговий

Сп.зал

 

2

Удод

304-1

 

2

Філонюк

311-1

 

3

Удод

304-1

 

3

 

 

 

3

Сіліщенко, Петречків

216, 221-2

 

4

Воронова

301-1

 

4

 

 

 

4

 

 

181

1

Семакова

311-1

281

1

 

 

361

1

Комліченко

316-2

 

2

Куцак

303-1

 

2

Сімініченко

405-1

 

2

Живець

316-2

 

3

Куцак

303-1

 

3

Устінова

218-2

 

3

 

 

 

4

Устінова

407-1

 

4

 

 

 

4

 

 

105

1

Акуленко

Сп.зал

261

1

 

 

371

1

 

 

 

2

Куліковська

411-1

 

2

 

 

 

2

Павліченко, Пестушко

220, 221-2

 

3

Сіденко

324-2

 

3

Лосєва

222-2

 

3

Павліченко, Пестушко

220, 322-2

 

4

Стегалюк

310-1

 

4

Кумановський

312-1

 

4

Береговий

Сп.зал

191

1

Устінова

307-1

241

1

 

 

372

1

Павліченко, Лосєва

220, 221-2

 

2

Кузякіна

402-1

 

2

Кумановський

312-1

 

2

Якушенко

307-1

 

3

Шкарбуль

305-1

 

3

Савчук, Пономаренко

223, 225-2

 

3

Чебукіна

319-2

 

4

Шкарбуль

305-1

 

4

Коцегубов

Сп.зал

 

4

Дядюн

228-3

315

1

Нарожний

136-3

318

1

Яковенко

210-1

319

1

 

 

 

2

Карлова

ВЦ

 

2

Яковенко

210-1

 

2

 

 

 

3

Левицький

201-1

 

3

Аносова

219-2

 

3

Живець

326-2

 

4

Левицький

201-1

 

4

Сафонов

136-3

 

4

Сіліщенко

216-2

381

1

Левицький

312-1

341

1

Живець

322-2

481

1

 

 

 

2

Уткіна

243-3

 

2

Наконечна

326-2

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

Ротань

312-1

 

3

Бабикін

243-3

 

4

 

 

 

4

Наумкіна

214-2

 

4

Мадаєва

304-1

382

1

Петречків

218-2

415

1

Наумкіна

214-2

411

1

Ботвинюк

407-1

 

2

Бездворний

241-3

 

2

Арбузова

ВЦ

 

2

Савенок

310-1

 

3

 

 

 

3

Наумкіна

214-2

 

3

Крижановська

236-3

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Федін

Сп.зал

391

1

Коцегубов

Сп.зал

471

1

Сорокін

158-5

419

1

 

 

 

2

Савчук

222-2

 

2

Горішня

223,225-2

 

2

 

 

 

3

Аблова

317-2

 

3

Наконечна

326-2

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Савченко

131-2

 

4

Сіліщенко

216-2

451

1

 

 

472

1

Савченко

131-2

418

1

Гудович

Сп.зал

 

2

Сіліщенко

216-2

 

2

Сорокін

158-5

 

2

Аносова

219-2

 

3

Коленко

323-2

 

3

Гладков

155-5

 

3

Нарожний

136-3

 

4

Рибкін

Сп.зал

 

4

Наконечна

317-2

 

4

 

 

452

1

Сіліщенко

216-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Бабикін

236-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «10» грудня 2019 р.(вівторок)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Світюкова

411-1

211

1

Давиденко

403-1

205

1

Сімініченко

405-1

 

2

Рибкін

Сп.зал

 

2

Чебукіна

319-2

 

2

Стегалюк

310-1

 

3

Стегалюк

310-1

 

3

 

 

 

3

Наумкіна

214-2

 

4

Куценко

312-1

 

4

 

 

 

4

 

 

112

1

Рибкін

Сп.зал

212

1

Осадча

410-1

305

1

Акуленко

Сп.зал

 

2

Ботвинюк

303-1

 

2

Давиденко

415-1

 

2

Матвієнко

106-1

 

3

Савенок

411-1

 

3

Савчук

221-2

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Стегалюк

310-1

 

4

Чебукіна

319-2

 

4

Аносова

219-2

121

1

Пономаренко

317-2

221

1

Удод

304-1

311

1

Рябініна

229-3

 

2

Удод

304-1

 

2

Свириденко, Горішня

223, 225-2

 

2

Рябініна

229-3

 

3

Береговий

Сп.зал

 

3

 

 

 

3

Дядюн, Мироненко

228, 239-3

 

4

Устінова

402-1

 

4

 

 

 

4

Савчук, Сіденко

214, 324-2

131

1

Коцегубов

Сп.зал

231

1

 

 

312

1

 

 

 

2

Пономаренко

419-2

 

2

Гончарова, Пестушко

222, 219-2

 

2

Дядюн

228-3

 

3

Устінова

301-1

 

3

Подозьорова

302-1

 

3

Рябініна

229-3

 

4

Куцак

303-1

 

4

Коцегубов

Сп.зал

 

4

Рябініна

229-3

132

1

Куцак

303-1

232

1

 

 

321

1

Павліченко, Пестушко

220, 221-2

 

2

Подозьорова

302-1

 

2

 

 

 

2

Клєпов

423-2

 

3

Коцегубов

Сп.зал

 

3

Гончарова, Лосєва

222, 225-2

 

3

Якушенко

307-1

 

4

Савенок

403-1

 

4

Осадча

410-1

 

4

Береговий

Сп.зал

151

1

Петречків

218-2

251

1

Наконечна

326-2

331

1

Савченко

131-2

 

2

Семакова

311-1

 

2

Арбузова, Носова

ВЦ

 

2

Богуш

427-2

 

3

Вічна

414-1

 

3

Філонюк

405-1

 

3

Клєпов

423-2

 

4

Куліковська

411-1

 

4

 

 

 

4

 

 

152

1

Рогоцька

406-1

252

1

 

 

332

1

Васеньова

419-2

 

2

Петречків

317-2

 

2

 

 

 

2

Шаброва

420-2

 

3

Куценко

305-1

 

3

Мадаєва

406-1

 

3

Богуш

427-2

 

4

Акуленко

Сп.зал

 

4

Давиденко

405-1

 

4

 

 

171

1

Кумановський

312-1

271

1

Подозьорова

302-1

351

1

 

 

 

2

Заболотна

406-1

 

2

Федіна

407-1

 

2

Яковенко

413-1

 

3

Удод

304-1

 

3

 

 

 

3

Рибкін

Сп.зал

 

4

Воронова

301-1

 

4

 

 

 

4

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

172

1

Сіденко

324-2

272

1

Гончарова, Лосєва

222, 214-2

352

1

Яковенко

413-1

 

2

Осадча

410-1

 

2

Кумановський

312-1

 

2

Уткіна

243-3

 

3

Кумановський

312-1

 

3

Гладков

155-5

 

3

Сіліщенко, Петречків

216, 219-2

 

4

Удод

304-1

 

4

 

 

 

4

Рибкін

Сп.зал

181

1

Ботвинюк

407-1

281

1

Береговий

Сп.зал

361

1

Комліченко

316-2

 

2

Мадаєва

414-1

 

2

Філонюк

218-2

 

2

Дулеба

305-1

 

3

Акуленко

Сп.зал

 

3

Наконечна

218-2

 

3

Воробйова

401-1

 

4

Лосєва

317-2

 

4

 

 

 

4

 

 

105

1

Стегалюк

310-1

261

1

 

 

371

1

 

 

 

2

Сімініченко

405-1

 

2

Савчук

221-2

 

2

Якушенко

307-1

 

3

Семакова

311-1

 

3

Ботвинюк

407-1

 

3

Павліченко, Пестушко

220, 322-2

 

4

Матвієнко

106-1

 

4

Кумановський

302-1

 

4

Павліченко, Пестушко

220, 322-2

191

1

Семакова

311-1

241

1

Маляренко, Сімініченко

201, 212-1

372

1

 

 

 

2

Коцегубов

Сп.зал

 

2

Кузякіна

402-1

 

2

 

 

 

3

Сіденко

324-2

 

3

Осадча

410-1

 

3

Горішня, Зіменс

223-2, 309-1

 

4

Шкарбуль

305-1

 

4

 

 

 

4

Дядюн

228-3

315

1

Левицький

201-1

318

1

 

 

319

1

 

 

 

2

Нарожний

231-3

 

2

Яковенко

210-1

 

2

Сіліщенко

216-2

 

3

Гудович

Сп.зал

 

3

Сафонов

136-3

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Семакова

311-1

 

4

 

 

381

1

Бездворний

243-3

341

1

Живець

322-2

481

1

Аносова, Сіліщенко

219, 216-2

 

2

Максимова

241-3

 

2

Наумкіна

214-2

 

2

Гудович

Сп.зал

 

3

 

 

 

3

 

 

 

3

Коленко

413-1

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Левицький

241-3

382

1

Максимова

241-3

415

1

Сафонов

136-3

411

1

Зіменс

231-3

 

2

Левицький

236-3

 

2

Сафонов

231-3

 

2

Нарожна

401-1

 

3

Уткіна

243-3

 

3

 

 

 

3

Крижановська

236-3

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Мироненко

231-3

391

1

 

 

471

1

Гладков

155-5

419

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Федін

Сп.зал

 

2

Сіліщенко

216-2

 

3

Шепель

316-2

 

3

Цап

402-1

 

3

 

 

 

4

Коцегубов

Сп.зал

 

4

Сорокін

158-5

 

4

 

 

451

1

Коленко

323-2

472

1

Сорокін

158-5

418

1

 

 

 

2

Рослякова

403-1

 

2

Павліченко

220-2

 

2

 

 

 

3

Бабикін

233-3

 

3

Федін

Сп.зал

 

3

Максимова

241-3

 

4

 

 

 

4

Савченко

131-2

 

4

Сафонов

136-3

452

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Коленко

323-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Левицький

231-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Бабикін

233-3

 

 

 

 

 

 

 

 

на «09» грудня 2019 р.(понеділок)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Кумановський

302-1

211

1

Осадча

410-1

205

1

 

 

 

2

Стегалюк

310-1

 

2

Рибкін

Сп.зал

 

2

 

 

 

3

Давиденко

403-1

 

3

Кумановський

312-1

 

3

Семакова

311-1

 

4

Заболотна

406-1

 

4

Давиденко

403-1

 

4

Стегалюк

310-1

112

1

Савенок

415-1

212

1

Давиденко

403-1

305

1

 

 

 

2

Кузякіна

402-1

 

2

Зіменс

309-1

 

2

 

 

 

3

Заболотна

406-1

 

3

Рибкін

Сп.зал

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Кумановський

302-1

 

4

Ботвинюк

407-1

 

4

Матвієнко

106-1

121

1

Кузякіна

402-1

221

1

Береговий

Сп.зал

311

1

 

 

 

2

Береговий

Сп.зал

 

2

Кумановський

302-1

 

2

Рябініна

229-3

 

3

Удод

304-1

 

3

Осадча

410-1

 

3

Савчук, Сіденко

219, 324-2

 

4

Осадча

410-1

 

4

Кузякіна

402-1

 

4

Рибкін

Сп.зал

131

1

Мадаєва

106-1

231

1

Куцак

303-1

312

1

 

 

 

2

Коцегубов

Сп.зал

 

2

Лосєва, Пестушко

219, 221-2

 

2

Дядюн

228-3

 

3

Подозьорова

302-1

 

3

Коцегубов

Сп.зал

 

3

Рябініна

229-3

 

4

Куцак

303-1

 

4

Устінова

405-1

 

4

Рябініна

229-3

132

1

Коцегубов

Сп.зал

232

1

Вічна

414-1

321

1

Якушенко

307-1

 

2

Сіденко

324-2

 

2

Осадча

410-1

 

2

Клєпов

423-2

 

3

Мадаєва

303-1

 

3

Клєпов

423-2

 

3

 

 

 

4

Шкарбуль

305-1

 

4

Дрозд

428-2

 

4

 

 

151

1

Ботвинюк

407-1

251

1

Семакова

311-1

331

1

 

 

 

2

Мадаєва

411-1

 

2

Вічна

414-1

 

2

Васеньова

419-2

 

3

Акуленко

Сп.зал

 

3

Стегалюк

310-1

 

3

Богуш

427-2

 

4

Вічна

414-1

 

4

 

 

 

4

Гончарова, Пестушко

222, 214-2

152

1

Стегалюк

310-1

252

1

Куліковська

411-1

332

1

 

 

 

2

Петречків

218-2

 

2

Давиденко

405-1

 

2

Шаброва

420-2

 

3

Вічна

414-1

 

3

Носова

233-3

 

3

Савченко

131-2

 

4

Куліковська

411-1

 

4

 

 

 

4

Коцегубов

Сп.зал

171

1

Удод

304-1

271

1

Павліченко, Пестушко

220, 219-2

351

1

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

 

2

Павліченко

220-2

 

2

Наконечна

326-2

 

2

Уткіна

243-3

 

3

Воронова

301-1

 

3

Береговий

Сп.зал

 

3

Бездворний

241-3

 

4

Береговий

Сп.зал

 

4

 

 

 

4

Арбузова

413-1

172

1

Заболотна

406-1

272

1

 

 

352

1

Рибкін

Сп.зал

 

2

Удод

304-1

 

2

Устінова

301-1

 

2

Бездворний

236-3

 

3

Литвиненко

415-1

 

3

Горішня, Свириденко

223, 225-2

 

3

Карлова

413-1

 

4

Воронова

301-1

 

4

Наконечна

326-2

 

4

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

181

1

Акуленко

Сп.зал

281

1

Сімініченко

405-1

361

1

Савчук

221-2

 

2

Ботвинюк

407-1

 

2

Семакова

311-1

 

2

Комліченко

316-2

 

3

Сімініченко

405-1

 

3

Устінова

218-2

 

3

Шепель

322-2

 

4

Литвиненко

415-1

 

4

Савчук, Лосєва

219,221-2

 

4

Акуленко

Сп.зал

105

1

Сіденко

324-2

261

1

Комліченко

316-2

371

1

Клєпов

423-2

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Рогоцька

212-1

 

2

Якушенко

307-1

 

3

Куліковська

411-1

 

3

Ботвинюк

407-1

 

3

 

 

 

4

Мадаєва

312-1

 

4

 

 

 

4

 

 

191

1

Шкарбуль

305-1

241

1

Лосєва, Пономаренко

222, 214-2

372

1

 

 

 

2

Заболотна

406-1

 

2

Шкарбуль

305-1

 

2

 

 

 

3

Кузякіна

402-1

 

3

Комліченко

316-2

 

3

Лосєва, Пестушко

222, 317-2

 

4

Сіденко

324-2

 

4

 

 

 

4

Горішня, Зіменс

223-2, 309-1

315

1

 

 

318

1

 

 

319

1

Живець

322-2

 

2

 

 

 

2

 

 

 

2

Сіліщенко

216-2

 

3

Нарожний

233-3

 

3

Гудович

Сп.зал

 

3

 

 

 

4

Левицький

201-1

 

4

Семакова

311-1

 

4

 

 

381

1

 

 

341

1

 

 

481

1

Левицький

413-1

 

2

Свириденко

231-3

 

2

Живець

322-2

 

2

Сафонов

312-1

 

3

Сіліщенко, Петречків

216, 221-2

 

3

Наумкіна

214-2

 

3

Коленко, Маляренко

201, 212-1

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

382

1

Уткіна

243-3

415

1

 

 

411

1

Рябініна

229-3

 

2

Левицький

413-1

 

2

 

 

 

2

Нарожна

415-1

 

3

 

 

 

3

Сафонов

233-3

 

3

Зіменс

231-3

 

4

 

 

 

4

Сафонов

136-3

 

4

Крижановська

236-3

391

1

 

 

471

1

Наконечна

326-2

419

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Гладков

155-5

 

2

Сіліщенко

216-2

 

3

Воробйова

305-1

 

3

Сорокін

158-5

 

3

 

 

 

4

Шепель

316-2

 

4

Павліченко

220-2

 

4

 

 

451

1

Коленко

323-2

472

1

Гладков

155-5

418

1

Нарожний

136-3

 

2

Рослякова

403-1

 

2

Федін

Сп.зал

 

2

Максимова

241-3

 

3

Левицький

307-1

 

3

Павліченко

220-2

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Сорокін

158-5

 

4

 

 

452

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Коленко

323-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Рибкін

Сп.зал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «06» грудня 2019 р.(п'ятниця)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Стегалюк

310-1

211

1

Зіменс, Мироненко

309-1, 239-3

205

1

Вареник

307-1

 

2

Куценко

402-1

 

2

Стегалюк

310-1

 

2

Куліковська

411-1

 

3

Пономаренко

301-1

 

3

Давиденко

405-1

 

3

Наконечна

326-2

 

4

Рибкін

 

 

4

Сіденко, Пономаренко

324, 219-2

 

4

 

 

112

1

Ботвинюк

414-1

212

1

Чебукіна

319-2

305

1

Воробйова

312-1

 

2

Пономаренко

233-3

 

2

Світюкова

427-2

 

2

Подберезня

312-1

 

3

Рибкін

 

 

3

Кумановський

302-1

 

3

 

 

 

4

Кузякіна

402-1

 

4

Давиденко

405-1

 

4

 

 

121

1

Шершень

401-1

221

1

Кумановський

302-1

311

1

Рябініна

229-3

 

2

Шершень

401-1

 

2

Береговий

 

 

2

Рябініна

229-3

 

3

Шершень

401-1

 

3

Чебукіна

319-2

 

3

Дядюн, Мироненко

228, 239-3

 

4

Шершень

401-1

 

4

Удод

304-1

 

4

 

 

131

1

Пономаренко

233-3

231

1

Куцак

303-1

312

1

 

 

 

2

Заболотна

406-1

 

2

Давиденко

405-1

 

2

Дядюн

228-3

 

3

Коцегубов

 

 

3

Клєпов

423-2

 

3

Рябініна

229-3

 

4

Куцак

303-1

 

4

Устінова

307-1

 

4

Рябініна

229-3

132

1

Шкарбуль

305-1

232

1

Осадча

410-1

321

1

Клєпов

423-2

 

2

Куцак

303-1

 

2

Клєпов

423-2

 

2

Павліченко, Пестушко

220, 221-2

 

3

Сіденко

324-2

 

3

Вічна

414-1

 

3

Якушенко

307-1

 

4

Коцегубов

 

 

4

Дрозд

428-2

 

4

 

 

151

1

Куліковська

411-1

251

1

Семакова

311-1

331

1

 

 

 

2

Петречків

218-2

 

2

Рибкін

 

 

2

Савченко

131-2

 

3

Ботвинюк

407-1

 

3

Устінова

305-1

 

3

Богуш

427-2

 

4

Ботвинюк

407-1

 

4

Вічна

414-1

 

4

Клєпов

423-2

152

1

Петречків

415-1

252

1

Рибкін

 

332

1

Богуш

427-2

 

2

Литвиненко

415-1

 

2

Ботвинюк

407-1

 

2

Шаброва

420-2

 

3

Стегалюк

310-1

 

3

Семакова

311-1

 

3

Гончарова, Пестушко

222, 221-2

 

4

Акуленко

 

 

4

Куліковська

411-1

 

4

 

 

171

1

Удод

304-1

271

1

Рослякова

403-1

351

1

Яковенко

413-1

 

2

Воронова

301-1

 

2

Осадча

410-1

 

2

Вічна

414-1

 

3

Осадча

410-1

 

3

Свириденко, Горішня

223, 225-2

 

3

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

 

4

Павліченко

220-2

 

4

Савчук, Пестушко

221, 222-2

 

4

 

 

172

1

Воронова

301-1

272

1

Береговий

 

352

1

Філонюк

241-3

 

2

Удод

304-1

 

2

Устінова

428-2

 

2

Яковенко

413-1

 

3

Береговий

 

 

3

Рослякова

403-1

 

3

Бездворний

236-3

 

4

Осадча

410-1

 

4

Кумановський

302-1

 

4

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

181

1

Рогоцька

406-1

281

1

Устінова

218-2

361

1

Живець

316-2

 

2

Рогоцька

201,212-1

 

2

Семакова

311-1

 

2

Воробйова

222-2

 

3

Рогоцька

201,212-1

 

3

Куцак

303-1

 

3

 

 

 

4

Рогоцька

201,212-1

 

4

Бездворний

243-3

 

4

 

 

105

1

Сімініченко

405-1

261

1

Кузякіна

402-1

371

1

Павліченко, Пестушко

220, 221-2

 

2

Сіденко

324-2

 

2

Кумановський

302-1

 

2

Якушенко

307-1

 

3

Акуленко

 

 

3

Аблова

317-2

 

3

 

 

 

4

Семакова

311-1

 

4

 

 

 

4

 

 

191

1

Сіденко

324-2

241

1

 

 

372

1

 

 

 

2

Коцегубов

 

 

2

Шкарбуль

305-1

 

2

 

 

 

3

Заболотна

406-1

 

3

Кузякіна

402-1

 

3

Павліченко, Лосєва

220, 214-2

 

4

Заболотна

406-1

 

4

 

 

 

4

Береговий

 

315

1

Наумкіна

214-2

318

1

Сафонов

136-3

319

1

Сіліщенко

216-2

 

2

Левицький

201-1

 

2

Сафонов

136-3

 

2

Філонюк

322-2

 

3

Нарожний

136-3

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

381

1

Бездворний

243-3

341

1

 

 

481

1

Коленко, Маляренко

201, 212-1

 

2

Рослякова

403-1

 

2

Наумкіна

214-2

 

2

Аносова, Сіліщенко

219, 216-2

 

3

Максимова

241-3

 

3

Живець

316-2

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

382

1

Левицький

236-3

415

1

 

 

411

1

Федіна

407-1

 

2

Максимова

241-3

 

2

 

 

 

2

Мироненко

231-3

 

3

Уткіна

243-3

 

3

Коленко

212-1

 

3

Нарожна

304-1

 

4

Рослякова

403-1

 

4

Сафонов

136-3

 

4

Крижановська

236-3

391

1

Коцегубов

 

471

1

Наконечна

326-2

419

1

Сіліщенко

216-2

 

2

Шепель

316-2

 

2

Горішня

223, 225-2

 

2

Живець

319-2

 

3

Савчук

219-2

 

3

Сорокін

158-5

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Мадаєва

413-1

 

4

 

 

451

1

 

 

472

1

Савченко

131-2

418

1

Аносова

219-2

 

2

Бабикін

243-3

 

2

Наконечна

326-2

 

2

Нарожний

136-3

 

3

Левицький

312-1

 

3

Мадаєва

411-1

 

3

Яковенко

413-1

 

4

Левицький

312-1

 

4

Сорокін

158-5

 

4

 

 

452

1

Мадаєва

106-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Багмет

236-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Бабикін

233-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «05» грудня 2019 р.(четвер)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Пономаренко

131-2

211

1

Давиденко

405-1

205

1

 

 

 

2

Давиденко

405-1

 

2

Зіменс

312-1

 

2

Стегалюк

310-1

 

3

Світюкова

406-1

 

3

Рибкін

Сп.зал

 

3

Наумкіна

214-2

 

4

Савенок

406-1

 

4

Світюкова

307-1

 

4

Акуленко

Сп.зал

112

1

Ботвинюк

106-1

212

1

Рибкін

Сп.зал

305

1

Воробйова

307-1

 

2

Пономаренко

131-2

 

2

Савчук

221-2

 

2

Наумкіна

214-2

 

3

Кузякіна

402-1

 

3

Ботвинюк

407-1

 

3

Подберезня

312-1

 

4

Стегалюк

310-1

 

4

Кумановський

312-1

 

4

 

 

121

1

Шершень

401-1

221

1

Чебукіна

319-2

311

1

Савчук, Сіденко

221, 324-2

 

2

Шершень

401-1

 

2

Удод

304-1

 

2

Рябініна

229-3

 

3

Шершень

401-1

 

3

Гончарова, Пономаренко

222, 427-2

 

3

Дядюн, Мироненко

228, 239-3

 

4

Шершень

401-1

 

4

Свириденко, Горішня

223, 225-2

 

4

Рябініна

229-3

131

1

Куцак

303-1

231

1

Подозьорова

301-1

312

1

Рябініна

229-3

 

2

Устінова

406-1

 

2

Клєпов

423-2

 

2

Дядюн

228-3

 

3

Вічна

414-1

 

3

Коцегубов

Сп.зал

 

3

Рябініна

229-3

 

4

Пономаренко

420-2

 

4

Устінова

301-1

 

4

Крижановська

236-3

132

1

Заболотна

406-1

232

1

Вічна

414-1

321

1

Клєпов

423-2

 

2

Шкарбуль

305-1

 

2

Осадча

410-1

 

2

Якушенко

307-1

 

3

Давиденко

405-1

 

3

Подозьорова

302-1

 

3

Гладков

155-5

 

4

Сіденко

324-2

 

4

Клєпов

423-2

 

4

 

 

151

1

Куліковська

411-1

251

1

Устінова

301-1

331

1

Гончарова, Пестушко

222, 223-2

 

2

Ботвинюк

407-1

 

2

Вічна

414-1

 

2

Богуш

427-2

 

3

Петречків

218-2

 

3

Арбузова

305-1

 

3

Савченко

131-2

 

4

Вічна

414-1

 

4

Семакова

311-1

 

4

Богуш

427-2

152

1

Стегалюк

310-1

252

1

Семакова

311-1

332

1

Богуш

427-2

 

2

Петречків

218-2

 

2

Носова, Коленко

ВЦ

 

2

Савченко

225-2

 

3

Акуленко

Сп.зал

 

3

Куліковська

411-1

 

3

Васеньова

419-2

 

4

Куліковська

411-1

 

4

Ботвинюк

415-1

 

4

 

 

171

1

Удод

304-1

271

1

Рослякова

403-1

351

1

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

 

2

Воронова

301-1

 

2

Береговий

Сп.зал

 

2

Рибкін

Сп.зал

 

3

Павліченко

220-2

 

3

Удод

304-1

 

3

Яковенко

413-1

 

4

Осадча

410-1

 

4

Подозьорова

302-1

 

4

КП

ВЦ

172

1

Осадча

410-1

272

1

Кумановський

312-1

352

1

Уткіна

243-3

 

2

Сіденко

324-2

 

2

Гончарова, Лосєва

222, 322-2

 

2

Яковенко

413-1

 

3

Береговий

Сп.зал

 

3

Устінова

303-1

 

3

Рослякова

403-1

 

4

Удод

304-1

 

4

Рослякова

403-1

 

4

Карлова

413-1

181

1

Рогоцька

415-1

281

1

Береговий

Сп.зал

361

1

Шепель

316-2

 

2

Рогоцька

201,212-1

 

2

Семакова

311-1

 

2

Живець

316-2

 

3

Рогоцька

201,212-1

 

3

Бездворний

243-3

 

3

Живець

316-2

 

4

Рогоцька

201,212-1

 

4

Куцак

303-1

 

4

 

 

105

1

Акуленко

Сп.зал

261

1

Аблова

317-2

371

1

Крижановська

236-3

 

2

Куліковська

411-1

 

2

Кузякіна

402-1

 

2

Павліченко, Пестушко

220, 223-2

 

3

Стегалюк

310-1

 

3

Кумановський

301-1

 

3

Якушенко

307-1

 

4

Мадаєва

405-1

 

4

 

 

 

4

 

 

191

1

Шкарбуль

305-1

241

1

Кузякіна

402-1

372

1

Павліченко, Лосєва

220, 225-2

 

2

Коцегубов

Сп.зал

 

2

Кумановський

302-1

 

2

Гладков

155-5

 

3

Сіденко

324-2

 

3

Осадча

410-1

 

3

Лосєва, Пестушко

221, 222-2

 

4

Кузякіна

402-1

 

4

Коцегубов

Сп.зал

 

4

 

 

315

1

Багмет

ВЦ

318

1

Сафонов

136-3

319

1

 

 

 

2

Нарожний

136-3

 

2

Аносова

219-2

 

2

Шепель

319-2

 

3

Левицький

201-1

 

3

Семакова

311-1

 

3

Гудович

Сп.зал

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

381

1

Левицький

241-3

341

1

Наумкіна

214-2

481

1

Коленко, Маляренко

201, 212-1

 

2

Рослякова

403-1

 

2

Воробйова

415-1

 

2

Бездворний

231-3

 

3

Філонюк

236-3

 

3

 

 

 

3

Аносова, Сіліщенко

219, 216-2

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

382

1

Бездворний

233-3

415

1

день

 

411

1

Федіна

407-1

 

2

Уткіна

243-3

 

2

індивідуальної

 

 

2

Крижановська

236-3

 

3

Максимова

241-3

 

3

роботи

 

 

3

Нарожна

415-1

 

4

Левицький

241-3

 

4

студентів

 

 

4

Павліченко

220-2

391

1

Коцегубов

Сп.зал

471

1

Сорокін

158-5

419

1

 

 

 

2

Аблова

317-2

 

2

Сорокін

158-5

 

2

Ротань

106-1

 

3

Воробйова

317-2

 

3

Федін

Сп.зал

 

3

Шепель

319-2

 

4

 

 

 

4

Савченко

131-2

 

4

 

 

451

1

Коленко

323-2

472

1

Гладков

155-5

418

1

Аносова

219-2

 

2

Сіліщенко

216-2

 

2

Мадаєва

303-1

 

2

Максимова

241-3

 

3

Багмет

233-3

 

3

Сорокін

158-5

 

3

Сафонов

136-3

 

4

Рибкін

Сп.зал

 

4

Сорокін

158-5

 

4

 

 

452

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Левицький

233-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Коленко

323-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Сіліщенко

216-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
324-2
2 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
319-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Математика
Давиденко Т.М.
411-1 3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
4 Укр. літ/Істор.Укр і світ
Стегалюк/Світюкова
310-1/ 305-1 4 Істор.Укр і сві/тУкр. літ
Савенок/Ботвинюк
305-1/ 407-1
Вівторок 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
413-1 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
401-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
Бібл. 2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
406-1
3 Зарубіжна література
Куценко О.І.
402-1 3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
303-1
Середа 1 Математика
Давиденко Т.М.
414-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
427-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
319-2
4 Фіз.і астр/Хімія
Кумановський/Литвиненко
302-1/ 415-1 4 Хімія/Фіз.і астр
Заболотна/Кумановський
406-1 /312-1
Четвер 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
307-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Українська література
Ботвинюк О.В.
324-2
3 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
301-1
П'ятниця 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
401-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Математика/Ін.мова
Кузякіна/Пономаренко
402-1/
231-3
3 Ін.мова/Математика
Пономаренко/Давиденко
231-3/
311-1
3 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
407-1 4 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1









 



    121 № ауд.   191 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 2 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
403-1
4 Гр.осв/Істор.Укр і світ
Устінова/Осадча
236-3/ 410-1 4 Фіз.і аст./Біологія
Семакова/Заболотна
311-1/ 406-1
Вівторок 1 Біологія/Хімія
Заболотна/Литвиненко
406-1/ 415-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
305-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
231-3
3 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
106-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
420-2
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
Середа 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 2 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
305-1
3 Зарубіжна література
Куценко О.І.
415-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
305-1
4 Громадянська освіта
Устінова І.М.
301-1 4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
Четвер 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
305-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
233-3
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
П'ятниця 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
428-2 1 Громадянська освіта
Устінова І.М.
305-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Укр.мова./ Математика
Удод / Кузякіна
304-1/ 402-1 3 Укр.літ /Ін.мова
Шкарбуль/Сіденко Н.Г.
420-2/ 233-3
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Іст:Укр і світ/Математика
Савенок/Кузякіна
415-1/ 402-1







    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Устінова І.М.
131-2 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1/ 312-1
2 Укр.літ/Зар.літ
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Українська література
Шкарбуль О.В.
310-1
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
415-1 4 Біологія/Зар.літер
Заболотна/Куцак
406-1/ 303-1
Вівторок 1 Хімія/Біологія
Литвиненко/Заболотна
415-1/ 406-1 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
305-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
419-2
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
302-1
Середа 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
131-2 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
Бібл.
3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
301-1
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1
Четвер 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
220-2 1 Математика/Фіз. і астр
Давиденко/Подозьорова
405-1/ 302-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
106-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
233-3
П'ятниця 1 Фіз. і астр/Математика
Подозьорова/Вічна
302-1/ 414-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
305-1
4 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 4 Укр.літ / Хімія
Шкарбуль / Литвиненко
420-2/ 415-1














    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2
3 Фізична культура*
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Іст:Укр і світ/Укр.літ
Куліковська/Стегалюк
411-1/ 310-1
Вівторок 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
301-1 1 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
311-1
2 Фіз. культ/Математика
Акуленко/Вічна
Сп.зал /414-1 2 Зар. літ. / Фіз.культ
Куценко / Акуленко
303-1/ сп.зал
3 Укр.літ/Зар.літ
Ботвинюк О.В.
407-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 4 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
Середа 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
405-1/ 406-1 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
419-2
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
406-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
Четвер 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
Бібл./ 310-1
3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
407-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1
П'ятниця 1 Фіз.культ/Іст: Укр і світ
Акуленко/Куліковська
Сп.зал/ 411-1 1 Математика/Фіз.культ.
Вічна/Акуленко
414-1/ Сп.зал
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Ін.мова/Фіз.культ
Петречків/Акуленко
319-2/ Сп.зал 3 Фіз.культ/Ін.мова
Акуленко/Петречків
Сп.зал/ 218-2
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Зарубіжна література
Куценко О.І
405-1














    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
220-2 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
420-2 2 Українська література
Удод Л.В.
304-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
4 Історія: Укр і світ/Громад. освіта
Осадча/Устінова
410-1/ 106-1 4 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
301-1
Вівторок 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
319-2
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
311-1
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
301-1 4 Громадянська освіта
Устінова І.М.
305-1
Середа 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 1 Біологія/Громадянська освіта
Заболотна/Устінова
406-1/ 305-1
2 Громадянська освіта
Устінова І.М.
317-2 2 Фізична культура
Береговий М.М.
сп.зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
сп.зал 3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
4 Укр. літ./Біологія
Удод /Заболотна
304-1/ 406-1 4 Історія: Укр і світ/Зар. літ
Осадча/Шкарбуль
410-1/ 106-1
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
233-3
2 Іноземна мова
Павліченко О.В.
220-2 2 Математика
Воронова Н.В.
402-1
3 Математика
Воронова Н.В.
402-1 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
П'ятниця 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Зар. літ/Математика
Шкарбуль/Воронова
415-1/ 301-1 2 Математика/Хімія
Воронова/Литвиненко
301-1/ 415-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Хімія/ Укр. літ
Литвиненко/ Удод
415-1/ 304-1
4 Українська література
Удод Л.В.
304-1 4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1














    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
233-3 1 Фіз. культура/Зар. літер
Акуленко М.С./Куцак Т.О.
сп.зал / 303-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
231-3
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1 3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Біологія/Фізика і астрономія
Матвієнко/Семакова
106-1/ 311-1 4 Українська мова/Історія: Україна і світ
Куцак/Куліковська
303-1/ 411-1
Вівторок 1 Історія: України і світ
Устінова І.М.
324-2 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
307-1
4 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
304-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
Середа 1 Історія: України і світ/Математика
Устінова/Сімініченко
305-1/ 405-1 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
218-2
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Зар. літ/Біологія
Куцак Т.О./Матвієнко Т.В.
303-1/ 106-1
4 Українська література
Ботвинюк О.В.
407-1 4 Біологія/Укр.мова
Матвієнко Т.В./Куцак Т.О.
106-1/ 303-1
Четвер 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
419-2 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
П'ятниця 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Укр. Літ/Ін. мова
Ботвинюк/Лосєва
407-1/ 419-2 3 Ін. мова/Укр.література
Сіденко /Стегалюк
310-1
4 Історія: України і світ
Устінова І.М.
312-1 4 Громад. освіта/Біологія
Мадаєва/Матвієнко
106-1









Заступник директора з НР

__________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2018-2019 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Математика
Давиденко Т.М.
406-1 1 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3
2 Іноземна мова
Краус С.А.
231-3 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 3 Математика
Давиденко Т.М.
406-1
4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
Вівторок 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М
411-1
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
410-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
411-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
406-1
4     4    
Середа 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
414-1
3 Математика
Давиденко Т.М.
405-1 3 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3
4     4    
Четвер 1 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 1 Математика
Давиденко Т.М.
405-1
2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1 2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-5
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Громадянська освіта
Устінова І.М.
403-1
П'ятниця 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
407-1 1 Українська література
Стегалюк А.В.
303-1
2 Громадянська освіта
Устінова І.М.
401-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фізична культура*
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4     4    
    121 № ауд.   191 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Географія
Подберезня І.В.
312-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
303-1
3 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4     4    
Вівторок 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 3 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3
4     4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Середа 1 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 1 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
303-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
305-1
4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
407-1 4    
Четвер 1 Географія
Подберезня І.В.
312-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
406-1
П'ятниця 1 Громадянська освіта
Устінова І.М.
403-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Українська література
Удод Л.В.
304-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
307-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3
4     4    
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
302--1
2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4     4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 1 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
2 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
403-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 3 Громадянська освіта
Устінова І.М.
403-1
4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 4    
Середа 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
3 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4    
Четвер 1 Громадянська освіта
Устінова І.М.
304-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Математика
Давиденко Т.М.
405-1 2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Українська література
Шкарбуль О.В.
311-1
П'ятниця 1 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 1    
2 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
407-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
4     4 Іноземна мова
Краус С.А.
231-3
Вівторок 1 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 1 Математика
Давиденко Т.М.
415-1
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 3 Географія
Подберезня І.В.
312-1
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
410-1 4    
Середа 1 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Географія
Подберезня І.В.
312-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
414-1
4     4    
Четвер 1 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
311-1
2 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
305-1
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Іноземна мова
Краус С.А.
229-3
2 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Математика
Давиденко Т.М.
405-1
4     4    
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
305-1 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
2 Українська література
Удод Л.В.
304-1 2 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4     4    
Вівторок 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
307-1
2 Хімія
Заболотна С.О.
406-1 2 Іноземна мова
Філовська О.В.
423-2
3 Математика
Воронова Н.В.
402-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4 Математика
Воронова Н.В.
301-1
Середа 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 1 Громадянська освіта
Устінова І.М.
319-2
2 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
311-1 4    
Четвер 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
305-1 1 Іноземна мова
Філовська О.В.
427-2
2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
303-1 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
П'ятниця 1 Математика
Воронова Н.В.
402-1 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Воронова Н.В.
402-1
3 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4     4    
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Устінова
411-1 1 Іноземна мова
Філовська О.В.
427-2
2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1
4     4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Вівторок 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
2 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 2 Географія
Подберезня І.В.
312-1
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
106-1 3 Укр.література
Куценко О.І.
307-1
4 Українська література
Куценко О.І.
406-1 4    
Середа 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Історія: України і світ
Устінова
402-1 2 Іноземна мова
Філовська О.В.
423-2
3 Географія
Подберезня І.В.
312-1 3 Заруб.література
Куценко О.І.
307-1
4     4    
Четвер 1 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Українська література
Куценко О.І.
307-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
310-1
П'ятниця 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Укр.література
Куценко О.І.
311-1
4     4    

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

   
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Іст. та культура України/Інф. та комп.тех.
Осадча/Зіменс,Мироненко
410-1/
239-3, 309-1
1 Інф. Та к. техн/Іст.та кул.Ук.
Зіменс/Осадча
309-1/ 410-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
407-1
3 Іноземна мова В2
Пономаренко, Сіденко
136-3, 231-3 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
4 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 302-1 4 Ін.мова В2
Савчук А.С.
214-2
Вівторок 1 Історія та культ України
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика      
Давиденко Т.М.
403-1/ 326-2
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Іст:Укр і св/Інф.та к.тех
Світюкова/Зіменс 
225-2/ 309-1
3 Математика      
Давиденко Т.М.
236-3 3 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 302-1
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
411-1 4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
Середа 1 Інформ. та комп.техн
Зіменс,Мироненко
309-1, 239-3 1 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
225-2
2 Математика      
Давиденко Т.М.
405-1 2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
411-1
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
413-1
4 Іноземна мова за ПС
Пономаренко,Сіденко
136-3, 221-2 4 Інформ.та комп.техн
Зіменс Ю.В.
309-1
Четвер 1 Інформ. та комп.техн/Математика  
Зіменс/Давиденко
309-1, 239-3/ 403-1 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
2 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 312-1 2 Математика      
Давиденко Т.М.
406-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал  3 Іст та к.Укр/Іст:Укр і світ
Осадча/Світюкова
410-1
4     4    
П'ятниця 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 312-1/ 302-1
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
411-1 3 Математика/Історія та культ України  
Давиденко/Осадча
301-1/ 410-1
4 Інф. і комп.тех/Ін.мова В2
Зіменс,Мироненко/Пономаренко, Сіденко
239-3, 309-1/ 221-2, 136-3 4 Ін.мова В2/Інформ.та комп.техн
Савчук А.С./Зіменс 
221-2/ 309-1
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп. зал  2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
4 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2 4 Нарис. Геом./Фіз. Культ. Горішня,Свириденко/ Береговий  223, 225-2/ Сп. зал 
Вівторок 1 Екон.:Осн.економ.теор./Тур.краєзн
Наконечна/Матвієнко
326-2/
317-2
1 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
2 Ін.мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 2 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пономаренко
222-2, 223-2
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Фізична культура
Береговой М.М.
Сп. зал 
4     4 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
Середа 1 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
403-1 1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 106-1
2 Укр.мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 2 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4 Нарисна геометрія
Горішня, Свириденко 
223-2, 225-2
Четвер 1 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
407-1 1 Нарисна геометрія
Горішня, Свириденко 
223-2, 225-2
2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал  2 Фізична культура
Береговой М.М.
Сп.зал 
3     3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пономаренко
222-2, 219-2
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Математика/Фізика і астрономія        
Сімініченко/Семакова
405-1/ 311-1 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Ін.мова за ПС
Наумкіна О.В. 
214-2 3 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 302-1/ 312-1
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 4 Математика/Теоретична механіка      
Кузякіна/Чебукіна
402-1/ 319-2
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Давиденко Т.М.
405-1 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
420-2/ 305-1
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
401-1 2 Ін. мова рівень В2
Гончарова,Лосєва
222-2, 221-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2, 221-2 3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
4 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 4 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
Вівторок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал  1 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Ін. мова рівень В2
Лосєва, Пестушко
427-2, 401-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
106-1
Середа 1 Ел. та тех.вимірюв.
 Дрозд Д.А.
428-2 1 Економіка: Осн.екон.теорії
Аблова Г.В.
317-2
2 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Лосєва
222-2, 221-2
3 ТОЕ/Українська мова
Клєпов В.П./Куцак Т.О.
423-2/ 303-1 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп. зал 
4 Українська мова/Фізика і астрономія
Куцак/Подозьорова
303-1/ 302-1 4 ТОЕ/
Історія: України і світ
Клепов В.П./Осадча Л.С.
423-2/410-1
Четвер 1 Ін. мова р В2/Ін. мова ПС
Лосєва,Пестушко/ Гончарова,Пестушко
221, 322-2 /222, 221-2 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал  2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
3 Історія: України і світ
Устінова І.М.
419-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Давиденко Т.М.
301-1 1 Історія: України і світ/ ТОЕ
Осадча Л.С./Клєпов В.П.
410-1/ 423-2
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 ТОЕ/Математика
Клєпов В.П./Вічна О.В.
423-2/ 414-1
3 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 3 Ін. мова р В2/Фіз і астр
Гончарова,Лосєва/ Подозьорова
222, 219-2/ 302-1
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 4 Ел.та тех.вим.
Дрозд Д.А.
428-2
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
415-1
3 Історія: Україна і світ
Устінова І.М.
324-2 3 Ін. мова ПС
Сіліщенко,Аносова
216-2, 219-2
4 Ін. мова рівень В2
Петречків О.М.,Сіденко Н.Г.
218-2, 221-2 4 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 312-1
Вівторок 1 Математика/Іноземна мова за ПС
Вічна/ Петречків,Пестушко
414-1/ 218, 225-2  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
310-1
3 Економіка: Осн.еко.теорії
Наконечна В.І.
326-2 3 Офісне ПЗ/Фізика і астрономія
Носова,Коленко/Семакова
ВЦ/ 311-1
4 Офісне ПЗ/Математика
Арбузова,Носова/Вічна
401-1/ 414-1 4 Економіка: Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
326-2
Середа 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 Ін. мова рівень В2
Сіліщенко,Аносова
216-2, 219-2
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Математика
Давиденко Т.М.
405-1
4 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
401-1 4 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Устінова І.М.
423-2 1 Філософія
Мадаєва А.С.
303-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Іноземна мова за ПС
Пестушко,Петречків
221-2, 214-2 3 Офісне ПЗ
Носова Г.В., Коленко В.О.
ВЦ
4     4    
П'ятниця 1 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 303-1 1 Укр мова/Ін. мова ПС
Ботвинюк/ Сіліщенко, Аносова
415-1/ 216, 219-2
2 Фізика і астрономія/Економіка
Семакова/Наконечна
311-1/ 326-2 2 Офісне ПЗ
Носова Г.В., Коленко В.О.
ВЦ
3 Філософія
Мадаєва А.С.
106-1 3 Фізика і астрономія/Укр. мова
Семакова/Ботвинюк
311-1/ 415-1
4 Фіз.культура/Офісне ПЗ
Рибкін/Арбузова,Носова
Сп.зал / ВЦ 4 Екон:Осн.екон.теорії/
Фізична культура
Наконечна В.І./Рибкін А.В.
326-2/ Сп.зал 
    241 (291) № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
319-2 1 Українська мова
Ботвинюк О.О.
407-1
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал 3 Іноземна мова за ПС
Лосєва Ю.В.
317-2
4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Пономаренко
214-2, 221-2 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
420-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 3 Історія: Укр. і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
317-2 4 Українська мова
Ботвинюк О.О.
407-1
Середа 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Інф. та комп.техніка
Рогоцька Н.Ю.
401-1
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал
3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2
4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
319-2 4    
Четвер 1 Інформатика та КТ
Маляренко, Сімініченко
212-1 1    
2 Іноз.мова рівень В2
Савчук, Пономаренко
225, 221-2 2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
305-1 3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
4     4    
П'ятниця 1 Математика/Іст.: України і світ
Кузякіна О.В./Осадча Л.С.
402-1/ 410-1 1 Історія: Укр. і світ/---------
Куліковська Н.М./---------------
411-1/--
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 2 Ін. мова рівень В2
Савчук А.С.
Бібл.
3 Іст.: Укр і світ/Ін.мова р В2
Осадча/Савчук, Пономаренко
410-1/ 222, 219-2 3 Математика/Основи економ.теорії
Кузякіна О.В./Аблова Г.В.
402-1/ 317-2
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал  4    
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
158-5 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал 3 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2
4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 4 Іноземна мова за ПС
Гончарова,Лосєва
222-2, 136-3
Вівторок 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 1 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
155-5
2 Іноз.мова рівень В2
Савчук, Пестушко
219-2, 136-3 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 3 Історія: України і світ
Устінова І.М.
305-1
4 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2 4 Математика
Рослякова С.В.
403-1
Середа 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Екон.:Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
326-2
3 Математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Іноземна мова р. В2
Гончарова,Лосєва
222-2, 158-5
4 Технології: Автомобілі/
Українська мова
Сорокін О.М./Удод Л.В.
158-5/ 304-1 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал
Четвер 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал  1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 2 Українська мова/
Технології: Автомобілі
Удод Л.В./Гладков Г.Б.
304-1/ 155-5
3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 3 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко,Пестушко
220-2, 221-2 3 Історія: України і світ
Устінова І.М.
324-2/ 414-1
4 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
    281 № ауд.      
Понеділок 1 Іноз.мова рівень В2
Пестушко,Савчук
214-2, 221-2      
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1      
3 ТЕМК/Укр. мова
Бездворний,Свириденко/
Куцак Т.О.
243-3/ 218-2      
4 Фізична культура/ТЕМК
Береговий/Бездворний
Сп. з/ 243-3      
Вівторок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал      
2 Математика
Сімініченко О.П.
218-2      
3 Програмування
Філонюк І.О.,Носова Г.В.
218-2      
4 Іноз.мова рівень за ПС
Лосєва, Савчук
324-2, 427-2      
Середа 1 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2      
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1      
3 Фізика
Кумановський Є.О.
218-2      
4 ТЕМК
Бездворний,Свириденко
243-3      
Четвер 1 Математика
Сімініченко О.П.
218-2      
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
218-2      
3 Економіка: Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
218-2      
4          
П'ятниця 1 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2      
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
218-2      
3 Програмування/ТЕМК
Філонюк/Бездворний
218-2/ 243-3      
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал      
  

Розклад занять на 2 семестр 2018-2019 н.р.

    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Іноземна мова В2
Савчук А.С.
222-2
2 Комп.графіка в маш.буд.
Дядюн К.В.,КузнєцоваТ.В.

228-3,

239-3

2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
3 Вища математика
Філонюк
403-1 3 Комп.графіка в маш.буд.
Дядюн К.В.
228-3
4 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3 4 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
Вівторок 1 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1 1

Фізика і астрономія

Кумановський Є.О.

312-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Іноземна мова В2
Краус С.А.,Філовська 

233-3,

219-2

4 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3
Середа 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1


 
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1
3 Вища матем./Комп.граф.
Філонюк/Дядюн К.В.

403-1/

228-3,

239-3

3 Комп.граф./Вища матем.
Дядюн К.В./Кузякіна О.В.
228-3/ 402-1
4


  4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
Четвер 1 Матеріалознавтво
Федіна І.В.
407-1 1 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
131-2
2 Іноземна мова за ПС
СавчукА.С., ФіловськаО.В.
219-2 2 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3
3 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4


 
П'ятниця 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 1    
2

Фізика і астрономія

Кумановський Є.О.

302-1 2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Комп.графіка в маш.буд.
Дядюн К.В.,КузнєцоваТ.В.

228-3,

239-3

3 Матеріалознавтво
Федіна І.В.
407-1
4


  4 Комп.графіка в маш.буд.
Дядюн К.В.
228-3
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Взаємозаміннність
Рябініна О.М.
229-3
2 Ін.мова рівень В2
Філовська О.В.
420-2 2 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1
3 Друга ін.м.за ПС
Кучеренко Т.В.
312-1 3 Інж.та комп графіка
Свириденко, Старушок 
225-2, 309-1
4 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 4


 
Вівторок 1


  1 Опір матеріалівї
Чебукіна В.Ф.
319-2
2 Правове регулювання
Мадаєва А.С.
405-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
411-1 3 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2
4 Охорона праці
Матвієнко Т.В.
106-1 4 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
222-2 1 Ін.мова рівень ПС
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1
2 Філософія
Мадаєва А.С.
311-1 2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
3 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1 3 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
4     4


 
Четвер 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Опір матеріалівї
Чебукіна В.Ф.
319-2
2 Географія туризму
Подберезня І.В.
312-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Технологія і організація
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
4 Історія. Укр.  (ЗНО)
Куліковська Н.М.
411-1 4    
П'ятниця 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Інж.та комп графіка
Свириденко, Старушок 
225-2, 309-1
2 Правове регулювання
Мадаєва А.С.
106-1 2 Взаємозаміннність/ТКМ
Рябініна О.М./Федіна І.В.
229-3/ 407-1
3 Географія туризму
Подберезня І.В.
312-1 3 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
4 Охорона праці/ Орг.екскурс.обсл.
Матвієнко /Куліковська 

106-1/

411-1

4 Укр. мова за ПС
Ботвинюк О.В.
407-1
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко

222-2,

305-1

3 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2
4 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2 4 Іноземна мова за ПС
Філовська , Пестушко
221-2, 305-1
Вівторок 1 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1 1 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
2 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2 2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1
3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2 3 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223,
225-2
4 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 4


 
Середа 1 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1 1 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2
2 Ін. мова рівень В2
Савчук, Пестушко
219-2, 305-1 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2 3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О., Дрозд Д.А.
419-2
4


  4 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1
Четвер 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
307-1
2 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2 2 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223,
225-2
3 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2 3 Іноземна мова  В2
Філовська , Пестушко
219,
221-2
4     4    
П'ятниця 1 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
406-1 1


 
2 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1 2 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
406-1
3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2 3 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1
4     4 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 1 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 2 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
414-1
3 Філософія
Савенок Л.А.
411-1 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216,
218-2
4 Основи програмування
Філонюк, Носова
413-1 4 Охорона праці
Матвієнко Т.В.
106-1
Вівторок 1 Охорона праці
Матвієнко Т.В.
106-1 1


 
2 Бази даних
Арбузова Ю.В,Карлова Н.І
415-1 2 Основи програмування
Філонюк, Носова
302-1
3 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
414-1 3 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко А.О.
413-1
4 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
413-1 4 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
Середа 1 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 1 Бази даних
Карлова Н.І,Арбузова 
413-1
2 Інж. та комп. графіка
Носова ГВ, Маляренко
ВЦ,
212-1
2 Філософія
Савенок Л.А.
401-1
3 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 3 Інж. та комп. графіка
Носова Г.В., Маляренко
ВЦ,
212-1
4


  4    
Четвер 1 Основи програмування
Філонюк, Носова
414-1 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
2 Люд.-маш.інтерф./Лін.алгебра
Маляренко/Вічна 

311-1/

414-1

2 Лін.алгебра /Люд.-маш.інтерф.
Вічна /Маляренко
414-1/ 311-1
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216,
218-2
4     4    
П'ятниця 1     1 Основи програмування
Філонюк, Носова
312-1
2 Інж. та комп. графіка
Носова Г.В., Маляренко
ВЦ,
 212-1
2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
415-1
3 Бази даних
Арбузова Ю.В,Карлова Н.І
413-1 3 Інж. та комп. графіка
Носова ГВ, Маляренко
ВЦ,
 212-1
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 4 Бази даних
Карлова Н.І,Арбузова
413-1
    291 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2
2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
407-1 2 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
214-2
3 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2 3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
4


  4 Фізична культура/---
Рибкін А.В./---
Сп.зал/-
Вівторок 1     1    
2 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 2 Фінанси
Ротань Н.В.
304-1
3 Фінанси
Ротань Н.В.
311-1 3 Статистика
Аблова Г.В.
317-2
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
316-2
Середа 1 Філософія
Савенок Л.А.
304-1 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Фінансвий облік
Цвєткова О.М.
324-2 2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
307-1
3 Економ.підпр./Статист.
Аблова Г.В.
317-2 3 Філософія
Савенок Л.А.
401-1
4 Іноземна мова за ПС
Савчук, Філовська 
219, 220-2 4

            

 
Четвер 1 Фінансвий облік
Цвєткова О.М.
317-2/ 324-2 1          /Вища математика
         /Кузякіна О.В.
 -/402-1
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фінанси
Ротань Н.В.
415-1 3 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
316-2
4     4


1
П'ятниця 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 1    
2 Фінанс.облік/Фінанси
Цвєткова О.М./Ротань Н.В.
324-2/ 410-1 2 Іноземна мова рівень В2
Савчук А.С.
219-2
3 Іноз.мова рівень В2
СавчукА.С,ФіловськаО.В
222, 214-2 3 Економ.підпр./Статистика
Аблова Г.В.
317-2
4 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2 4 Фінанси
Ротань Н.В.
403-1
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Інж. та комп. графіка
Свириденко, Старушок
225-2, 309-1 1 Вища математика
Рослякова С.В. 
403-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3
3 Взаємозаміннність
Рябініна О.М.
229-3 3 Іноземна мова за ПС
Савчук, Павліченко
220,
219-2
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222, 220-2 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
Вівторок 1     1 Взаємозаміннність
Рябініна О.М.
229-3
2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
228-3 2 Автомобілі
Гладков,Семенюк 
301-1
3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 3 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1
4 Автомобілі
Сорокін О.М.,Семенюк 
158-5 4 Інж. та комп. графіка
Горішня, Старушок
223-2, 309-1
Середа 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 1    
2 Іноз.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
222, 220-2 2 Вища матем./ Взаємозам.
Рослякова С.В. / Рябініна
403-1/ 229-3
3 Взаємозам./Вища матем.
Рябініна О.М./Рослякова 

229-3/

403-1

3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4


  4 Інж. та комп. графіка
Горішня, Старушок
223-2, 309-1
Четвер 1 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
228-3
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
228-3 3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1 1 Іноз.мова рівень В2
Павліченко, Філовська
221,
220-2
2 Вища математика
Рослякова С.В. 
403-1 2 Автомобілі
Гладков,Семенюк 
312-1
3 Автомобілі
Сорокін О.М.,Семенюк 
158-5 3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
4 Інж. та комп. графіка
Свириденко, Старушок

225-2,

309-1

4


 
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
106-1 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3 2 Офісне програм. заб.
Носова
ВЦ
3 Програмування
Філонюк, Носова
405-1 3 Іноземна мова рівень В2
Філовська О.В.
221-2
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 4 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1


 
2 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3 2 Охорона праці
Матвієнко Т.В.
106-1
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3
4 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
401-1 4 Програмування
Філонюк
302-1
Середа 1 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 1 Іноземна мова  за ПС
Савчук А.С.
221-2
2 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3 2 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3
4


  4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
Четвер 1 Охорона праці
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
401-1
2 Філософія
Савенок Л.А.
304-1 2 Офісне програм. заб.
Носова
ВЦ
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4

       

  4


 
П'ятниця 1 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
401-1 1 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3
2 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3 2 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 3 Філософія
Савенок Л.А.
406-1
4           /Фізична культура
          /Рибкін А.В.
/Сп.зал 4    

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1 Орг.рест.обсл./Фіз. вих.
Подберезня /Акуленко
312-1/
сп.зал
1 Управлін.обл.
Живець А.М.
316-2
2 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Облік і звіт в БУ
Дулеба Н.В.
323-2
3 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Іноз. мова за ПС
Савчук А.С.
319-2
4   4 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
Вівторок 1 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
419-2 1 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
322-2
2 Рекр.геогр./Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
414-1/
401-1
2 Осн.охорони праці/Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
3 Іноземна мова за рів. В2
Аносова Ю.П.
219-2 3    
4 Орган.готел.обслугов.
Подберезня І.В.
312-1 4    
Середа 1 Орган.рестор.обслугов.
Подберезня І.В.
312-1 1    
2 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 2  
3 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 3 Економ. аналіз
Комліченко О.О.
316-2
4 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
413-1 4 Ін. мова рівень В2
Савчук А.С.
322-2
Четвер 1 Орган.готел.обслугов.
Подберезня І.В.
402-1 1 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
сп.зал
2 Іноз. мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2 2 Основи оподаткув.
Живець А.М.
322-2
3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
316-2
4     4    
П'ятниця 1 Ін. мова за рів. В2/---------
Аносова Ю.П./------
219-2/- 1 Осн.охорони праці
Живець А.М.
316-2
2 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
322-2
3 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
бібл 3 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
4 Основи маркетингу
Воробйова К.Г.
305-1 4    
    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 1 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
423-2
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228-3
239-3
2 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
214-2
3 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3 3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал 4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
Вівторок 1 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал
2 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
423-2 2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
3 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С., Сіденко Н.Г.
221-2
223-2
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
4 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228-3
239-3
4 /Обл для формоут пов дет
/Рябініна О.М.
/229-3
Середа 1 Загал.електр.з осн./-------
Клєпов В.П./--------
423/- 1 Обл для ф. п. д./Заг ел
Рябініна О.М./Клєпов В.П.
229-3/
423-2
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228-3
239-3
2 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
3 Ін. мова рів. В2
Савчук А.С., Сіденко Н.Г.
225-2
136-3
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 4 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3
Четвер 1 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3 1 Ін. мова рів. В2
Савчук А.С.
317-2
2 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3 2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 3 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
403-1
4     4    
П'ятниця 1 Ін. мова за ПС/Осн матер.
Савчук А.С., Сіденко Н.Г./ Рябініна О.М.
322-2
225-2/
229-3
1 Основи матеріалооброб./--
Рябініна О.М./-------
229-3/-
2 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
414-1/
402-1
2 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
239-3
228-3
3 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3
4     4  ------/Іноземна мова за ПС
 -----/Савчук А.С.
/322-2
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 1 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2
2 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2 3 Основи стандарт.
Шаброва С.М.
420-2
4 Сис. автомат. проект
Євдокімова Н.В.
427-2 4 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2
Вівторок 1 Осн. пром. електр./-----
Савченко С.О./-----
131-2/- 1 Електричні машини 2
Євдокімова Н.В.
427-2
2 Електричні машини 2
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
131-2
3 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
сп.зал
4 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
223-2, 221-2 4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2
Середа 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
сп.зал 1 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2,
221-2
2 Основи стандарт.
Клєпов В.П.
423-2 2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2
4 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2 4  -------/Осн. пром. електр.
 ------/Савченко С.О.
/131
Четвер 1 Сис. автомат. проект
Євдокімова Н.В.
427-2 1 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2
2 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222-2
420-2
2 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2
3 Електроп. 2/Електр маш 1
Шаброва/Євдокімова 
420-2/
427-2
3 Електр маш 1/Електроп. 2
Євдокімова/Шаброва
427-2/
420-2
4     4    
П'ятниця 1 Електропостач. 1
Васеньова
419-2 1 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222-2
420-2
2 Осн.та над.ел./ Основи стандарт
Васеньова/Клєпов
419-2/
423-2
2 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
131-2
3 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2 3 Осн.та над.ел./Осн. станд
Васеньова/Шаброва
419-2/
420-2
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3 1 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 413-1
2 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1 2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3
3 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 229-3 3 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко В.О.
413-1
4     4 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко В Д,Яковенко Є О
405-1 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2/
323-2
2 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
405-1
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2
319-2
4 Архіт. комп.  
Бездворний, Волошин
243-3 4    
Середа 1 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
231-3 1 Операц. сист/Архіт. комп.  
Яковенко/Бездворний
413-1/
243-3
2 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 401-1 2 Бази даних  
Карлова, Арбузова
413-1
3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
216-2
221-2
3 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 236-3
  Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
231-3   Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
Четвер 1 Архіт. комп./Опер. сист.
Бездворний/Яковенко В.Д.
241-3/
405-1
1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал
2 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1 2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
216-2
401-1
3 Бази даних  
Арбузова, Карлова
413-1 3 Архіт. комп.  
Бездворний, Волошин
241-3
4     4    
П'ятниця 1 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
413-1 1 Комп.схемот./Бази даних  
Уткіна Н.Є./Карлова
243-3/
415-1
2 Бази даних/Архіт. комп.  
Арбузова/Бездворний
241-3/
229-3
2 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
413-1
3 Мат. аналіз/Комп.схемот. 
Вічна О.В./Уткіна Н.Є.
414-1/
236-3
3 Архіт. комп./Мат. аналіз
Бездворний/Рослякова
243-3/
403-1
4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко В.О.
413-1 4 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
317-2
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко, Гладков
301-1 1 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
2 Інж.та комп.гр.
Свириденко,Зіменс
225-2/
309-1
2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2
3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 3 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1
4 Ін.мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2/
219-2
4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
Вівторок 1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2 1 Інж.та комп.графіка
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223-2
309-1
2 Осн.розрах.дет.маш.
Крижановська О.В.
236-3 2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
158-5 3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2
4     4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп.зал
Середа 1 Автом. двиг/Тех.експ.авто
Якушенко С.О.
307-1 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1
2 Викор. експ. матер.
Литвиненко, Гладков
155-5/
158-5
2 Тех.експ.авто/Автом двиг
Гладков/Якушенко
307-1
3 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2
401-1
3 Інж.та комп.графіка
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223-2
309-1
4  -------/Електротех., та ел.
 ------/Клєпов В.П.
/423 4 Ін.мова за ПС
Пестушко А.В., Лосєва Ю.В.
305-1
214-2
Четвер 1 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 2 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп.зал 3    
4     4    
П'ятниця 1 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 1 Електротех., та ел./------
Клєпов В.П./---------
423-2/-
2 Інж.та комп.гр.
Свириденко,Зіменс
225-2
309-1
2 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2 3 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5
4 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 4 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2
218-2
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Осн.охорони праці
Живець А.М.
322-2 2 Економ. і нормув.праці
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Комерц. товарозн.
Наконечна В.І.
316-2/
326-2
3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
419-2
4     4    
вівторок 1 Фізичне вих.
Акуленко М.С.
сп.зал 1 Осн.ох.пр/Упр. Витрат.
Живець А.М.
316-2
2 Біржова діяльність
Мельник М.А.
401-1/
303-1
2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
229-3
3 Осн.охор. праці/Ціноутв.
Живець А.М.
322-2 3 Ек. і норм.пр/Істор.екон.та ек.дум
Боговіна/Шепель
324-2
4 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 4    
Середа 1 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
326-2 1 Госп. законодавство
Ротань Н.В.
323-2
2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
322-2 2 Іноземна мова рівень В2
Савчук А.С.
219-2
3     3 Управл.витратами
Живець А.М.
324-2
4     4    
Четвер 1 Ціноутворення
Живець А.М.
316-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
сп.зал
2 Комерц. товарозн.
Наконечна В.І.
326-2 2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
3 План та орган діял підпр
Аблова Г.В.
317-2 3 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
319-2
4     4    
П'ятниця 1     1 Істор.екон.та екон.думки
Шепель Т.В.
317-2
2 Госп. законодавство
Ротань Н.В.
323-2 2 Осн.ох.пр/План.та орг.діял.
Живець А.М./Аблова Г.В.
317-2/
317-2
3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
323-2 3 План.та орг.діял./Осн.ох.пр
Аблова Г.В./Живець А.М.
317-2/
319-2
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 4    
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 1 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2, 219-2 2 Оптиміз. методи та мод.
Філонюк Г.О.
223-2
3 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
423-2 3 Організ. виробн.
Шепель Т.В.
322-2
4 Будова автом. І двиг.
Гладков
155-5 4    
Вівторок 1 ТО теплотехніки
Якушенко С.О.
307-1 1    
2 Деталі машин
Литвиненко О.В.
158-5 2 Орг. вир/План.контр.на під.
Шепель Т.В.
322-2
3 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
225-2/
309-1
3 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
316-2
4  ------/Конст. та дин. двиг.
 -----/Якушенко С.О.
/307 4    
Середа 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп.зал 1  -------/Сист.техн.пром.
 ------/Живець
 -------/ 322-2
2 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2
136-3
2 Методол. та орг. наук.
Живець А.М.
316-2
3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 3 Фіз.вих./-------
Гудович/------
сп.зал
/----
4 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 4    
Четвер 1 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1 1 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
423-2 2 Внутр.економічні мех.
Боговіна
322-2
3 Будова автом. І двиг.
Гладков Г.Б.
155-5 3 Планування та контр.на підпр.
Шепель Т.В.
322-2
4     4    
П'ятниця 1 ТО теплотехніки
Якушенко С.О.
307-1 1 ДЕНЬ  
2 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 2 КУРСОВОГО  
3 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
225-2
309-1
3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4     4    
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1     1 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
219-2
2 Системне програмув.
Левицький В.М., Коленко 
241-3 2 Електрорадіовим.
Бездворний І.І
233-3
3 Осн.метреології, станд.
Свириденко О.М.
233-3 3 Іноземна мова рівень В2
Петречків О.М
218-2/
214-2
4 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Волошин
241-3 4    
Вівторок 1   --/ Дискретна математика
 ----/ Рослякова С.В.
/403-1 1 Системне програмув.
Левицький В.М.
428-3
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний
243-3 2 Дискр.матем/Чис.метод
Філонюк Г.О
407-1
3 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1 3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216-2
218-2
4 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
Середа 1     1 Осн.метреології, станд.
Свириденко О.М.
136-3
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний
243-3 2 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
3 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
231-3/
407-1
3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Волошин
241-3 4    
Четвер 1 Системне програмув.
Левицький В.М., Коленко 
243-3 1 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М
214-2
2 Дискретна математика
Рослякова С.В.
403-1 2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний
243-3 3 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
401-1
4     4    
П'ятниця 1 Ін.м.рів.В2/Осн.мет,станд
Сіліщенко,Петречків/ Свириденко
216-2
221-2/
241-3
1 Осн.метр.,станд./Ін.м.рів.В2
Свириденко/Петречків
158-5/
221-2
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2
221-2
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
3 Теор.ймов.та мат.ст./Чисел.Мет.
Рослякова/Філонюк
403-1/
413-1
3 Системне програмув.
Левицький В.М.
312-1/
223-2
4 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
241-3 4 Теор.ймов.та мат.ст./----
Рослякова/----
403-1/-
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Алгор. та структури
Левицький В.М.
231-3 1 Системне програм.
Сафонов М.С.
136-3
2 Фізичне виховання
Гудович В.М.
сп.зал 2 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
136-3
3 Ін.м.рів. В2/Маш-ор.мови
Наумкіна/Нарожний
214-2/
ВЦ
3 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
4 Системне програмув.
Сафонов М.С.
233-3 4 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
405-1
вівторок 1 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
231-3 1 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Бази даних
Карлова Н.І.
413-1 2 Комп'ютерна схемотехніка
Яковенко О.Є.
106-1
3 Web-рограмування
Левицький В.М.
241-3 3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
сп.зал
4 Операційні системи
Нарожний О.В.
428-2 4  ----/ Комп'ютерні мережі
 ----/Бабикін С.О.
/405-1
Середа 1 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
319-2 1 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 2 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
ВЦ
3 Системне програмув.
Сафонов М.С.
ВЦ 3 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 219-2
4 КП
Багмет Т.Є.
ВЦ      
Четвер 1 Бази даних
Карлова Н.І.
413-1 1 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
136-3 2 Комп.мер/ Сист.прог.заб.
Бабикін/Сафонов
155-5/
223-2
3 Алгор. та структури
Левицький В.М.
423-2 3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
4     4    
П'ятниця 1 Web-рограмування
Левицький В.М.
155-5/
427-2
1 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
106-1
2 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 2 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
219-2
3 Машино-орієнтовані мови
Нарожний О.В.
401-1 3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Фіз. виховання/----
Гудович В.М./----
сп.зал/- 4 Фізика
Семакова Т.О.
311-1

Розклад занять на 2 семестр 2018-2019 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
326-2 1 Фіскал.адмініструв/-------
Боговіна Ю.М./------------
324-2/
2 Друга іноземна мова
Кучеренко Т.В.
302-1 2 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
323-2
3 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
314-2 3 Облік і звіт в БУ
Цвєткова О.М.
323-2
4     4           /Економ.аналіз
         /Комліченко О.О.
/316-2
Вівторок 1 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
317-2 1    
2 Іноз. мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 2 Економ.аналіз/ Фіскал.адмініструв/
Комліченко /Боговіна 

316-2/

324-2

3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Облік у гал. народ.госп.
Цвєткова О.М.
323-2
4     4 Іноз. мова за ПС
Петречків О.М.
218-2
Середа 1 Іноземна мова за рів. В2
Наумкіна О.В.
214-2 1 Податкова система
Живець А.М.
316-2
2 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Ін. мова рвень В2
Петречків О.М.
218-2
3 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
323-2
4 КП 106-1 4    
Четвер 1 Друга іноземна мова
Кучеренко Т.В.
323-2 1 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
316-2
2 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Облік і звіт в БУ
Цвєткова О.М.
323-2
3     3            /Податкова система
             /Живець А.М.
/317-2
4     4    
П'ятниця 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І..
419-2 1 Фіскал.адмініструв
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 2 Податкова система/
Облік у гал. народ.госп.
Живець /Цвєткова 

316-2/

323-2

3 Основи менедж./Турист. ресурси України
Воробйова /Матвієнко 
106-1 3    
4     4    
    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2 1    
2 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 2 Техн. машинобудув.
Рябініна О.М.
229-3
3 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3 3 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3
4 Техн. машинобудув./---
Рябініна О.М./---
229-3/ 4 Інов.техн.в маш./Фіз. Вих.
Дядюн /Рибкін А.В.
228-3/ Сп.зал
Вівторок 1 Фізичне виховання/--
Береговий М.М./--
Сп.зал/ 1    
2 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3 2 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3
3 Технологічне оснащення
Бабенко Б.Л.
229-3 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Ін. мова рів. В2
Савчук А.С.
214-2 4     /Техн. машинобудув.
    /Рябініна О.М.
/229-3
Середа 1     1 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3
2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3
3 Економ. та орг. виробн.
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Спец.комп.тех./Техн. маш.
Крижановська/Рябініна 

236-3/

229-3

4         /Техн. оснащення
        /Бабенко Б.Л.
/231-3 4 Технологічне оснащення/-
Бабенко Б.Л./--
233-3/
Четвер 1 Інов.техн.в машиноб./Спец.комп.техн.
Дядюн /Крижановська

228-3/

236-3

1 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3
2 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3 2 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2
3 Техн. машинобудув.
Рябініна О.М.
229-3 3 Технологічне оснащення
Бабенко Б.Л.
233-3
4     4    
П'ятниця 1  /Осн.прог.автом.облад
 /Кузнєцова Т.В.
/231-3 1    
2 Спец.комп.тех./Техн. маш.
Крижановська/Рябініна 

236-3/

229-3

2 Іноземна мова рів. В2
Павліченко О.В.
220-2
3 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3 3 Економ. та орг. виробн.
Боговіна Ю.М.
324-2
4     4 Осн.прог.автом.облад/
Спец.комп.тех.
Кузнєцова /Крижановська

231-3/

236-3

    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 1    
2

Електропостачання 1

Васеньова Ю.О.

419-2 2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
3 Комп. техніка та прогр.
Євдокимова Н.В.,Мокрані 
427-2 3 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
402-1
4     4 Комп. техніка та прогр.
Євдокимова Н.В.,Мокрані 
427-2
Вівторок 1 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 1 Ін.мова за ПС
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2
3 Ін.мова за ПС
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 КП 419-2 4    
Середа 1 Сис. автомат.проектув
Савченко С.О.
131-2 1

Монтаж і експл. підпр./

Комп. техніка та прогр.
Євдокимова Н.В.

427-2
2

Електропостачання 2

Васеньова Ю.О.

419-2 2 Осн.стандартизації
Мокрані О.О.
420-2
3

Комп. техніка та прогр./

Монтаж і експл. підпр.
Євдокимова Н.В.

427-2 3 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2
4 Ін.мова р. В2/---
Гончарова В.Б., Пестушко/---

222-2, /

305-1/

4 -------  /Ін.мова р. В2
-- /Гончарова В.Б., Пестушко

/222-2,

/305-1

Четвер 1 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2 1

Електропостачання 2

Васеньова Ю.О.

419-2
2 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2 2 Сис. автомат.проектув
Савченко С.О.
131-2
3 Осн.стандартизації
Мокрані О.О.
420-2 3

Електропостачання 1

Васеньова Ю.О.

419-2
4     4    
П'ятниця 1 Монтаж і експл. підпр.
ЄвдокімоваН.В.
427-2 1 Ін.мова р. В2
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

2 Ін.мова р. В2
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

2 Монтаж і експл. підпр.
ЄвдокімоваН.В.
427-2
3 Електроустаткування 1/ Електропостачання 1
Дрозд Д.А./Васеньова Ю.О.

428-2/

419-2

3 Електропостачання 1/ Електроустаткування 1/
Васеньова Ю.О./Дрозд Д.А.

419-2/

428-2

4     4 КП 419-2
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1      /Бух.облік
     /Боговіна Ю.М.
/324-2 1 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
413-1
2 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
413-1 2  Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
319-2
3 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко
241-3 3

Об'єктно-ор. програмув.

Багмет Т.Є., Носова Г.В.

423-2
4        /Економіка та орг.вир.
        /Живець А.М.
/319-3 4 КП ВЦ
Вівторок 1

Об'єктно-ор. програмув.

Багмет Т.Є., Носова Г.В.

243-3 1    
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Петречків О.М.
216, 218-2 2 Бухгалтерський облік
Цвєткова О.М.
323-2
3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
236-3 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Петречків О.М.
216, 218-2
4 КП ВЦ 4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
Середа 1 Бухгалтерський облік
Боговіна Ю.М.
324-2 1    
2 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1 2 Математичні методи
Філонюк 
233-3
3 Математичні методи
Філонюк 
326-2 3 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко

302-1/

233-3

4 Фізичне виховання/---
Рибкін А.В./---
Сп.зал/ 4         /Фізичне виховання
       /Рибкін А.В.
/Сп.зал
Четвер 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
403-1
2 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
403-1 2 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1
3

Економіка та орг.вир./

Об'єктно-ор. програмув
Живець А.М. /Багмет 

317-2/

423-2

3 Об'єктно-ор. програмув/ Бух.облік
Багмет  /Цвєткова

423-2/

319-2

4          
П'ятниця 1

Осн.прогр. інженерії / 

Економіка та орг.вир.
Карлова Н.І./ Живець 

413-1/

326-2

1

Економіка та орг.вир./

Осн.прогр. інженерії
Живець /Карлова Н.І.

326-2/

413-1

2 Математичні методи
Філонюк 
423-2  2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П., Петречків 
216, 218-2
3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П., Петречків 
216, 218-2 3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
301-1
4     4 Математичні методи
Філонюк 
243-3
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1     1 Тех.експлуат.авто
Обіход Ю.О.,Семенюк
155-5
2 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
158-5 2 Основи технол ремонту
Обіход Ю.О.
155-5
3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
158-5
4 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-2 4    
Вівторок 1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
427-2 1 Сучас.комп технол в авто
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223, 225-2
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко, Семенюк
307-1 2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
301-1 3 Тех.експлуат.авто
Обіход Ю.О.,Семенюк
155-5
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222, 220-2
Середа 1 КП 307-1 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Сучас.комп технол в авто
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223, 225-2 2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222, 220-2 3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
301-1
4 Тех.експлуат.авто
Якушенко, Семенюк
307-1 4    
Четвер 1 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Гончарова
222, 220-2 1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
326-2
2 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5 2 Основи технол ремонту
Обіход Ю.О.
155-5
3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
222, 220-2
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Сучас.комп технол в авто/ Електрообл.авто
Горішня, Зіменс/Савченко
223, 225-2/ 131-2 2

Електрообл.авто/

Сучас.комп технол в авто
Савченко/Горішня, Зіменс

131-2/ 223, 225-2
3

Тех.експлуат.авто/

Економіка підприємства
Якушенко/ Шепель 

307-1/

319-2

3 Економіка підприємства/ Тех.експлуат.авто
Шепель/ Обіход 

319-2/

155-5

4 Ін.мова ПС/ Авт.перевез
Гончарова,Павліченко/  Гладков
222, 220-2/ 301-1 4 Авт.перевез/ Ін.мова ПС
Гладков/ Гончарова,Павліченко
301-1/ 222, 220-2
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1     1         /Податкова система
        /Живець А.М.
/316-2
2 Осн підприєм.діяльності
Боговіна Ю.М.
324-2 2 Статистика підприєм
Аблова Г.В.
317-2
3 Економ. аналіз.
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Податкова система/---
Живець А.М./---
316-2/
4 Комерцій.діяльніст
Наконечна В.І.
326-2 4    
вівторок 1     1 Осн підприєм.діяльності
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Податкова система
Живець А.М.
322-2 2 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
419-2
3 Іноземна мова за ПС
Філовська О.В.
220-2 3 Ціноутворення
Живець А.М.
316-2
4     4    
Середа 1 КП 326-2 1 КР 317-2
2 Економ. аналіз.
Боговіна Ю.М.
323-2 2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
3 Електронна комерція
Сімініченко А.М.
322-2 3 Податкова система
Живець А.М.
316-2
4     4    
Четвер 1 Осн підприєм.діяльності/-
Боговіна Ю.М./---
324-2/ 1 Ціноутвор./Статист. підпр.
Живець А.М./Аблова Г.В.

322-2/

317-2

2 Господар. законодавство
Ротань Н.В.
302-1 2 Економічний аналіз
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Комерцій.діяльніст
Наконечна В.І.
326-2 3 Іноземна мова рівень В2
Савчук А.С.
214-2
4     4    
П'ятниця 1 Електронна комерція
Сімініченко А.М.
317-2 1    
2 Іноземна мова рівень В2
Філовська О.В.
326-2 2

Осн підприєм.діяльності/

Економ. аналіз
Боговіна Ю.М.

323-2/

324-2

3 Податкова система
Живець А.М.
316-2 3 Господар законодавство
Ротань Н.В.
403-1
4     4    
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 1 Газова динаміка
Гладков Г.Б.
301-1 1

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П.

216-2
2 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2

Організ. виробн. 

     Шепель Т.В.

316-2
3

Констр. та динам. двиг./

Комп.тех.та інф.технолог.
Якушенко/Горішня, Зіменс 

307-1/

223-2,

239-3

3        / Логістика
      / Живець А.М.
/316-2
4     4    
Вівторок 1 Техн. склад. двигунів
Обіход Ю.О.
155-5 1 Економетрика/Ін. мова В2
Живець /Сіліщенко 

316-2/

216-2

2 Іноземна мова за ПС
Гончарова,Павліченко
222, 220-2 2 Внутр.економ.мех./
Аналіз госп. діяльн.     
Боговіна/Комліченко

324-2/

316-2

3 Економ.підприєм.
Шепель Т.В. 
423-2 3    
4     4    
Середа 1 Експл.та обслугов.машин.
Литвиненко О.В.
301-1 1    
2 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2    
3 Комп.тех.та інф.технолог.
Горішня, Зіменс 
223, 225-2 3    
4     4    
Четвер 1 Газ.динам./ Техн.склад.двиг.
Гладков /Обіход 

301-1/

155-5

1 Релігієзнавство
Савенок Л.А.

402-1/

322-2

2 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1 2

Іноземна мова рівень В2

Сіліщенко О.П.

216-2
3 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 3

Планування та контр.    

Шепель Т.В.

322-2
4     4    
П'ятниця 1 КП 307-1 1 Економ. та менеджм.
Цветкова О.М.
323-2
2 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2 Фізичне вих./ Логістика   
Гудович /Живець
Сп.зал/ 316-2
3 Іноземна мова рівень В2
Павліченко О.В., Пестушко

220-2,

305-1

3    
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 4    
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1 Архіт. комп'ютерів/---
Максимова, Свириденко/---
241-3/ 1 КП 243-3
2 Алгор.і мет.обчисл.
Філонюк
312-1 2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є., Бабикін 
243-3 3 Економ.та планув.вироб
Наконечна В.І.
326-2
4 КП 243-3 4    
Вівторок 1         /Алгор.і мет.обчисл.
        /Філонюк
/236-3 1 Алгор.і мет.обчисл./ Архіт. комп'ютерів
Філонюк/Максимова 

236-3/

241-3

2 Економ.та планув.вироб
Наконечна В.І.
326-2 2 Організація БД
Маляренко А.О.
413-1
3 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
420-2 3 Інж. та комп.граф.
Носова Г.В.
ВЦ
4 Іноземна мова В2/   Периф. пристрої 
Сіліщенко, Аносова/ Бездворний 
216, 221-2/ 241-3 4    
Середа 1 Організація БД
Маляренко А.О., Рогоцька 
106--1 1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
216, 221-2 2

Іноземна мова за ПС

Наумкіна О.В.

214-2
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Інж. та комп.граф./----
Носова Г.В.,Уткіна Н.Є./-
ВЦ, 240-3/ 4 Периф. Пристрої/
Інж. та комп.граф.
Бездворний/Носова Г.В.
241-3/ ВЦ
Четвер 1 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Аносова
216, 221-2 1 Іноземна мова рівень В2
Петречків О.М.
218-2
2 Периф. пристрої 
Бездворний ,Свириденко 
243-3 2 Алгор.і мет.обчисл.
Філонюк
301-1
3 Організація БД
Маляренко А.О., Рогоцька 
413-1 3 Периф. пристрої 
Бездворний І.І.
243-3
4     4    
П'ятниця 1     1   411-1
2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є., Бабикін 
243-3 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Свириденко
241-3 3 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
231-3
4 Інж. та комп.граф.
Носова Г.В.,Уткіна Н.Є.
ВЦ, 242-3 4 Організація БД
Маляренко А.О.
411-1/ 106-1
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Комп. дискрет. матем.
Філонюк 
419-2 1 Фіз.вих.
Гудович В.Ю. 
Сп.зал
2 Фіз.вих.
Гудович В.Ю. 
Сп.зал 2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
136-3
3 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
413-1 3 Системне програм. заб.
Сафонов М.С.
136-3
4     4    
вівторок 1

Іноземна мова за ПС

Наумкіна О.В.

214-2 1

Іноземна мова за ПС

Аносова Ю.П.

221-2
2 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
401-1 2

Парал.та розпод.обч.

Левицький В.М.

136-3
3 Теорія прийнят. ріш.
Філонюк 
219-2 3 ООП
Багмет Т.Є.
136-3
4     4    
Середа 1 Систем. програм.
Сафонов М.С.
136-3 1    
2 Захінф.у КС
Коленко В.В.
201-1 2    
3 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
136-3 3    
4          
Четвер 1 Візуал.програм/
Осн. наук. дослід. роб.
Багмет Т.Є./Яковенко В.Д.

136-3/

413-1

1

Лінійні інтегр.схеми/

Теор. інф. та кодув
Максимова /Коленко 

241-3/

301-1

2

Іноземна мова рівень В2

Наумкіна О.В.

214-2 2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
401-1
3     3 Менедж.та маркет.
Воробйова К.Г.
401-1
4     4    
П'ятниця 1     1    
2     2

Іноземна мова рівень В2

Аносова Ю.П.

221-2
3     3 Теор. інф. та кодув
Коленко В.В.
401-1
4     4 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
241-3

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

    411 № ауд.   412 № ауд
Понеділок 1 Філософія
Савенок Л.А.
401-1 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3
2 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 2 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3
3 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2 3 Основи охорони праці
Федіна І.В.
407-1
4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
сп.зал 4 Укр мова за ПС/-------
Ботвинюк О.В./-------
407-1/-
Вівторок 1 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3
2 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2 2 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2
3 Іннов. Техн. в маш
Мироненко
231-3 3 Філософія
Савенок Л.А.
233-3
4 Техн.маш./----
Рябініна О.М./---
229-3/- 4 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
231-3
Середа 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 1 Іннов. тех в маш.-буд
Дядюн К.В.
228-3
2 Основи охорони праці
Федіна І.В.
407-1 2 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Фіз.виховання/
Іннов. Техн. в маш.
Федін/Мироненко
сп.зал/
231-3
3 Основи охор пр/Фіз. вих.
Федіна І.В./Федін Ю.М.
407-1/
сп.зал
4   4    
Четвер 1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
401-1 1 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
231-3 2 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3
3 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2
4     4    
П'ятниця 1  ----/Спец.комп.техн
 ---/Крижановська
 -----/ 236-3 1  ------/Укр мова за ПС
 -----/Ботвинюк О.В.
 -------/ 402-1
2 Інн.техн. в маш/Екон, орг.
Мироненко /Боговіна 
231-3/ 324-2 2 Техн.маш./Фіз. вих.
Рябініна О.М./Федін Ю.М.
229-3/
сп.зал
3 Спец.комп.техн/Основи охорони праці
Крижановська/Федіна 
236-3/
407-1
3 Фіз. вих./Економ, орган.
Федін Ю.М./Боговіна Ю.М.
сп.зал/
324-2
4 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3 4 Іннов. тех в маш.-буд
Дядюн К.В.
228-3
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 1     1 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 2 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 3 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5
4 Осн охор праці/Сис автомат. проект
Цап В.В./Горішня А.В.
231-3/
223-2
4 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
Вівторок 1 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
сп.зал 1    
2 Філософія
Мадаєва А.С.
233-3 2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
3 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2 3 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5 4 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2
Середа 1 Сис. автомат. проект
Горішня А.В.
223-2 1 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2
2 Правила безп ДР/Сист. живл. двиг
Сорокін/Гладков
158-5/
155-5
2 Філософія
Мадаєва А.С.
236-3
3 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Сист живл дв/Осн охор пр
Гладков Г.Б./Цап В.В.
155-5/
155-5
4 Сист. живл. двиг/Правила безп ДР
Гладков/Сорокін
155-5/
158-5
4 Фіз.вих./Сист. живл. двигунів
Федін Ю.М./Гладков Г.Б.
сп.зал/
155-5
Четвер 1 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 1 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Сис. автомат. Проект/Фіз.вих.
Горішня А.В./Федін Ю.М.
223-2/
сп.зал
3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 3 Основи охорони праці
Цап В.В.
231-3
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2 1 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Сис. автомат. проект
Горішня А.В.
223-2
3 Основи охорони праці
Цап В.В.
307-1 3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
    405 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 1    
2 Орг.спеціал.туризму
Подберезня І.В.
312-1 2    
3 Філософія
Мадаєва А.С.
401-1 3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
401-1
4     4 ООП
Багмет Т.Є.
428-2
Вівторок 1 Статистика /Страх.в тур
Аблова Г.В./Подберезня І.В.
317-2/
414-1
1 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
136-3
2 Орг.спеціал.туризму
Подберезня І.В.
312-1 2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
сп.зал
3 Ін.мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 3 Сист.штучн.інтелекту
Сафонов М.С.
136-3
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
307-1/
401-1
4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 219-2
Середа 1 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
427-2 1 Сист.шт.інт./Осн.наук.-досл.р
Сафонов/Яковенко
324-2/
413-1
2 Страх.в тур
Подберезня І.В.
225-2 2 Технол.проект.
Максимова О.Є.
241-3
3     3 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
241-3
4     4    
Четвер 1 ДЕНЬ    1 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 219-2
2 КУРСОВОГО   2 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
413-1
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3 ООП
Багмет Т.Є.
ВЦ
4     4    
П'ятниця 1 Ін.мова рівень В2
Наумкина О.В.
214-2 1 АГ ЕОМ/----
Максимова О.Є./----
241-3/-
2 Логіка
Мадаєва А.С.
401-1 2 ООП/АГ ЕОМ
Багмет/Максимова О.Є.
326-2/ 241-3
3     3 Технології проектув.
Максимова О.Є.
241-3
4     4 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
236-3
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 1  ------/Іноземна мова р В2
 -----/Гончарова В.Б.
/222-2
2 Філософія
Савенок Л.А.
307-1 2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2 3 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
4 КП
Аверіна С.А.
420-2 4 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
419-2
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
222-2 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2
2 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
сп.зал 2 Охор. Праці
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 3 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
222-2
4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 4 Енергозбер. 2
Шаброва С.М
420-2
Середа 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 1 Філософія
Савенок Л.А.
411-1
2 Охор. Праці
Дрозд Д.А.
428-2 2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
3 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
420-2 3 Електроустатк.підпр. 2
Дрозд Д.А.
428-2
4 Енергозбер. 2
Шаброва С.М.
420-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
сп.зал
Четвер 1 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 1 Ін мова р В2/Енергозбер.
Гончарова/Шаброва
222-2/
420-2
2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 2 Енергозбер. 1/
Електр.поб.пр.
Шаброва С.М/Євдокімова
427-2
3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
4     4    
П'ятниця 1 Електрообл.поб.пр./--------
Євдокімова Н.В./--------
427-2/- 1 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
2 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
420-2 2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електроустатк.підпр. 2
Дрозд Д.А.
428-2 3 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2
4 Іноземна мова р В2
Гончарова В.Б.
222-2 4 КП
Аверіна С.А.
419-2
    481 № ауд.   421 № ауд
Понеділок 1 Осн. констр. комп.
Бездворний, Волошин
241-3 1 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
2 Філософія
Мадаєва А.С.
305-1 2 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
155-5
3 Web-програмування
Левицький, Маляренко
326-3/
243-3
3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
сп.зал
4     4  --/Техн.обр.деталей двиг.
 --/Крижановська О.В.
/236-3
Вівторок 1 Техн. обслугов. комп.
Бездворний,Волошин
241-3 1 Осн.охорони праці
Цап В.В.
233-3
2 Операційні системи
Сафонов,Левицький
241-3 2 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
3 Захист інформації
Коленко, Маляренко
413-1 3 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
4  ------/Web-програмування
-----/Левицький
413-1 4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3
Середа 1 Осн. констр. комп./Операційні системи
Бездворний/Сафонов
243-3/
229-3
1 Філософія
Мадаєва А.С.
303-1
2 Комп. сист. і мережі
Бабикін, Свириденко
231-3 2 Системи автоматиз. проект. двиг
Горішня А.В., Зіменс Ю.В.
223-2
309-1
3 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
229-3 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
326-2
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
216-2
219-2
4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В., Гончарова В.Б.
220-2
222-2
Четвер 1 Комп. сист. і мережі
Бабикін, Свириденко
229-3 1    
2 Операційні системи/Осн. констр. комп.
Сафонов/Бездворний
243-3 2 Осн.охор. праці/Експл.та ремонт двиг
Цап В.В./Литвиненко О.В. 
301-1
3 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
414-1 3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3
4     4    
П'ятниця 1 Захист інформації
Коленко, Маляренко
233-3 1 Системи автоматиз. проект/Філософія
Горішня, Зіменс/Мадаєва
223-2, 309-1/ 158-5
2 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
233-3 2 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В., Гончарова В.Б.
220-2
222-2
3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
сп.зал 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
326-2
4 Іноземна мова р В2
Сіліщенко, Аносова
216-2
221-2
4 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
    415 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1     1 Держ.рег.ек./Проект. ан.
Шепель Т.В.
322-2
2 Груп.дин.і комун./Упр.IT-пр.
Карлова/Арбузова
413-1 2 Ін.мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
3 Як.ПЗта тест/Фіз.вихов      
Сафонов/Гудович
ВЦ/
сп.зал
3 Фіз. вих./Потенц.і розв.підпр.
Гудович/Комліченко
сп.зал/
316-2
4     4    
Вівторок 1 ДЕНЬ    1 ДЕНЬ   
2 ІНДИВІДУАЛЬНОЇ   2 КУРСОВОГО  
3 РОБОТИ   3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4 СТУДЕНТІВ   4    
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 1 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
316-2
2 Професійна практика    Коленко В.В. 420-2 2 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
216-2
3 Безпека прог. та даних       Коленко В.В. 106-1/
423-2
3 Обгр.госп.рішень
Шепель Т.В.
323-2
4 Сист.штучного інтелекту
Сафонов М.С.
233-3 4    
Четвер 1 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
136-3 1    
2 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В. 214-2 2 Проектний аналіз                  Шепель Т.В. 323-2
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
136-3 3 Міжнародна економіка
Живець А.М.
326-2
4     4    
П'ятниця 1 Мод.та ан ПЗ/Сист.шт.інт
Сафонов М.С.
136-3 1 Страхування
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Моделювання систем
Нарожний О.В.
136-3 2 Стратег. підприємства
Шепель Т.В.
316-2
3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
136-3 3 Міжн. економіка/---
Живець А.М./---
322-2/--
4 Проф.практика з комп.проект
Коленко В.В.
401-1 4    
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 1 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 415-1 1 Філософія
Мадаєва А.С.
106-1
2 Теор.ймов.
Рослякова С.В
403-1 2 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
301-1
3 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М 323-2 3 Чисельні методи 
Філонюк Г.О.
303-1
4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 413-1 4 Іноземна мова в В2
Сіліщенко О.П.
216-2
Вівторок 1 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2 1    
2 Проектний практикум
Левицький В.М.
317-2 2 Теор.ймов.
Рослякова С.В
403-1
3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
312-1 3 Автоматиз. системи                    Цвєткова 323-2
4 Орг. комп. Мереж/------                                Бабикін С.О./------- 405-1 4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
233-3
Середа 1     1 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 233-3
2 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М 323-2 2 Проектний практикум
Левицький В.М.
233-3
3 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 312-1 3 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 233-3
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал 4 Автоматиз. системи                    
Цвєткова О.М.
323-2
Четвер 1 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
231-3 1 Автоматиз. системи                    
Цвєткова О.М.
323-2
2 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
310-1/ 304-1 2 Проектний практикум
Левицький В.М.
305-1
3 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М 323-2 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
4     4    
П'ятниця 1 Філософ/Конструюв ПЗ
Мадаєва А.С./Багмет Т.Є.
231-3 1 Конструювання ПЗ/--------
Багмет Т.Є./--------
236-3/--
2 Проектний практикум
Левицький В.М.
324-2/ 405-1 2 Орг. комп. Мер /Конструюв ПЗ
Бабикін С.О./Багмет Т.Є.
427-2
3 Іноземна мова р В2
Сіліщенко О.П.
216-2 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В
сп.зал
4 Конструювання ПЗ /Філософія
Багмет Т.Є./Мадаєва А.С.
231-3 4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 301-1
     

Розклад занять на 2 семестр 2018-2019 н.р.

    411 № ауд.   412 № ауд
Понеділок 1 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
236-3 1 Техн.осн.програмув.
Кузнєцова Т.В.
231-3
2 Осн.філ.знань/Соціолог.
Савенок /Мадаєва А.С.
106-1/ 307-1 2 Соціологія/Осн.філ.знань
Мадаєва А.С./Савенок Л.А.
307-1/ 106-1
3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1 3 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
132-3
4 Економіка, органіація
Боговіна Ю.М.
324-2 4 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3
Вівторок 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Комп. проектування
Кузнєцова Т.В.
231-3
2 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
305-1 2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
3 Системи ЧПК в механ.
Кузнєцова Т.В.
231-3 3 Осн.упр.виробництвом
Боговіна Ю.М.
324-2
4 Техн.осн.програмув.
Кузнєцова Т.В.
231-3 4 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
305-1
Середа 1 Системи ЧПК в механ.
Кузнєцова Т.В.
231-3 1 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
236-3
2 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
236-3 2 Системи ЧПК в механ.
Дядюн К.В.
228-3
3 Комп.проект./Техн.оснащ.
Кузнєцова /Крижановська
231-3/ 236-3 3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1
4 Осн.упр.виробництвом
Боговіна Ю.М.
324-2 4 Техн.осн.прог./Техн.оснащ
Кузнєцова /Зіменс 
231-3/ 233-3
Четвер 1 Техн.осн.програмув.
Кузнєцова Т.В.
231-3 1 Техн.осн.для спец.об./ Лаб.практ.
Крижановська/Бабенко 
236-3/ 132-3
2 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
132-3 2 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3
3 Комп. проектування
Кузнєцова Т.В.
231-3 3 Економ., орган./Осн.упр.
Боговіна Ю.М.
324-2
4     4    
П'ятниця 1 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3 1 Фіз.вих./Техн.вигот.
Федін /Крижановська 
Сп.зал/ 236-3
2 Системи ЧПК/Техн.осн.пр.
Кузнєцова Т.В.
231-3 2 Системи ЧПК в механ.
Дядюн К.В.
228-3
3 Техн.маш.
Крижановська О.В.
236-3 3 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
132-3
4 Економ., орган./Осн.упр.
Боговіна Ю.М.
324-2 4 Техн.маш./Комп. проект
Рябініна /Кузнєцова
229-3/ 231-3
             
             
    421 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 2    
3 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
301-1 3    
4 Комп.діагност./
Системи автоматиз.
Гладков / Горішня,Литвиненко
301-1/ 223-3 4    
Вівторок 1 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 1 Аналогові та гібр. ЕОМ./
Максимова О.Є./
241-3/
2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 2

Іноземна мова за ПС               

  Аносова Ю.П.

221-2
3 Осн.філ.знань/Соціолог.
Мадаєва А.С.
419-2 3 Інженерія прогр.заб.
Карлова Н.І.
243-3
4     4    
Середа 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
219-2
2 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 2 Комп'ютерні системи
Уткіна Н.Є.
243-3
3

Осн.охорони праці/

Експл.та ремонт двиг
Цап В.В./Литвиненко

402-1/ 302-1 3 Інженерія прогр.заб.
Карлова Н.І.
413-1
4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 4    
Четвер 1 Системи автоматиз.
Горішня А.В., Литвиненко
223-3 1    
2 Комп.діагност.
Гладков В.І.
301-1 2

Іноземна мова (р.В2)               

Аносова Ю.П.

221-2
3 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
312-1 3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
241-3
4     4    
П'ятниця 1 Системи автоматиз.
Горішня А.В., Литвиненко
223-3 1    
2 Осн.охорони праці
Цап В.В.
158-5 2 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
136-3
3 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 3 Комп'ютерні системи
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Правове заб.
Осадча Л.С.
410-1 4    
             
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1                  /Охор. праці
               /Мокрані О.О.
/420-2 1    
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 2 Монтаж, експл./ Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2
3 Надійність електропр.
Шаброва С.М.
420-2 3 Електроустатк.підпр.
Дрозд Д.А.
428-2
4 Електроустатк.підпр.
Дрозд Д.А.
428-2 4    /Соціологія
    /Мадаєва А.С.
/407-1
Вівторок 1 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1

Налагодж. електроуст./

Економіка та організ. 
Дрозд /  Аверіна

428-2/ 420-2
2 Монтаж, експл.
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Енергозбер.
Шаброва С.М
420-2
3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 3

Спец.ел.розрахунки       

Євдокімова Н.В

427-2
4 Енергозбер./---
Шаброва С.М/---
420-2/ 4     /Сист.керув.електропр.
    /Савченко С.О.
/131-2
Середа 1 Електробезпека
Дрозд Д.А.
428-2 1 Охор. Праці/---
Мокрані О.О./---
420-2/
2 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Електробезпека
Дрозд Д.А.
428-2
3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 3 Надійність електропр.
Шаброва С.М.
420-2
4 Фіз.вих./Осн.філ.зн.
Коцегубов С.А./Савенок 
Сп.зал/ 406-1 4 Осн.філ.зн./Фіз.вих.
Савенок /Коцегубов С.А.
406-1/ Сп.зал
Четвер 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 1    
2 Енергозбер.
Шаброва С.М
420-2 2 Монтаж, експл.
Євдокімова Н.В.
427-2
3

Спец.ел.розрахунки     

   Євдокімова Н.В

427-2 3 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Налагодж. електроуст./ Електробезпека
Дрозд Д.А.
428-2 1

Економіка та організ.                    

  Аверіна С.А.

420-2
2 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
3 Соціологія
Мадаєва 
420-2 3 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2
4     4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
             
             
    415 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Моделювання систем                Нарожний О.В. 221-2 2    
3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
106-1 3

Фінанс.-економ.аналіз            

    Шепель Т.В.

319-2
4 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
136-3 4

Інформ.системи і тех.            

 Цвєткова О.М.

323-2
Вівторок 1     1
                   Ін.мова за ПС 1П /
             Інформ.системи і тех.                 
                   Сіліщенко / Цвєткова
216-2/ 323-2
2     2

Ризикологоія               

 Шепель Т.В.

219-2
3     3    
4     4    
Середа 1     1

Інвест./Ризикологоія              

Аблова/Шепель Т.В.

317-2
2        Сист.штучного інтелекту                    Нарожний О.В. 322-2 2

       Фінанс.-економ.аналіз                

Шепель Т.В.

316-2
3        Безпека прог. та даних                    Коленко В.В. 219-2 3

   Іноземна мова (р.В2)             

  Сіліщенко О.П.

216-2
4     4    
Четвер 1 Іноземна мова за ПС                 Наумкіна О.В. 214-2 1    
2 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
136-3 2    
3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
428-2 3    
4     4    
П'ятниця 1

Іноземна мова (р.В2)             

 Наумкіна О.В.

214-2 1

              Ін.мова за ПС 1П             

      Сіліщенко О.П.

216-2
2

Сист.штуч. Інт. /

Груп. динаміка і комун.             Нарожний/Карлова Н.І.

322-2/ 413-1 2

Інвестування                

   Аблова Г.В.

317-2
3

Модел. та аналіз ПЗ/ Моделюв.сист.            

  Нарожний О.В.

136-3 3

Інформ.системи і тех.        

     Цвєткова О.М.

323-2
4     4