Херсонський політехнічний коледж
Одеського національного політехнічного університету

  1. Головний корпус 1
  2. Общая
  3. Аудитория
Иконка

Абітурієнту

Иконка

Розклад занять

Иконка

Профспілка

Иконка

Самоврядування

Иконка

3D-Тур

Иконка

Музей

29.05.2019

Вступникам


Сертифікати про акредитацію спеціальностей (закачати/переглянути)

Ліцензія на надання освітніх послуг навчальним закладам, пов`язаних з одержанням вищої освіти(закачати/переглянути)

Сторiнки: 1

Розклад занять

на «12» грудня 2019 р.(четвер)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Стегалюк

310-1

211

1

 

 

205

1

 

 

 

2

Пономаренко

420-2

 

2

Рибкін

Сп.зал

 

2

Семакова

311-1

 

3

Рибкін

Сп.зал

 

3

Світюкова

405-1

 

3

Куліковська

411-1

 

4

Заболотна

406-1

 

4

Стегалюк

310-1

 

4

 

 

112

1

Савенок

411-1

212

1

Ботвинюк

407-1

305

1

Матвієнко

106-1

 

2

Кузякіна

402-1

 

2

Осадча

410-1

 

2

Матвієнко

106-1

 

3

Кумановський

302-1

 

3

Савчук

223-2

 

3

Подберезня

312-1

 

4

Рибкін

Сп.зал

 

4

 

 

 

4

 

 

121

1

Осадча

410-1

221

1

Кумановський

312-1

311

1

Савчук, Сіденко

219, 324-2

 

2

Удод

304-1

 

2

Горішня, Свириденко

223, 225-2

 

2

Рябініна

229-3

 

3

Береговий

Сп.зал

 

3

Кузякіна

402-1

 

3

Дядюн, Мироненко

228, 239-3

 

4

Пономаренко

420-2

 

4

 

 

 

4

Рябініна

229-3

131

1

Подозьорова

302-1

231

1

Давиденко

405-1

312

1

Дядюн

228-3

 

2

Коцегубов

Сп.зал

 

2

Аблова

317-2

 

2

Крижановська

236-3

 

3

Устінова

415-1

 

3

Куцак

303-1

 

3

Рябініна

229-3

 

4

Мадаєва

411-1

 

4

 

 

 

4

 

 

132

1

Шкарбуль

305-1

232

1

Коцегубов

Сп.зал

321

1

 

 

 

2

Сіденко

324-2

 

2

Дрозд

428-2

 

2

 

 

 

3

Коцегубов

Сп.зал

 

3

Осадча

410-1

 

3

Гладков

155-5

 

4

Куцак

303-1

 

4

 

 

 

4

Павліченко, Пестушко

220, 219-2

151

1

Петречків

218-2

251

1

 

 

331

1

 

 

 

2

Ботвинюк

303-1

 

2

Устінова

307-1

 

2

Богуш

427-2

 

3

Акуленко

Сп.зал

 

3

Мадаєва

311-1

 

3

Гончарова, Пестушко

222, 221-2

 

4

Литвиненко

415-1

 

4

 

 

 

4

Савченко

131-2

152

1

Акуленко

Сп.зал

252

1

Рибкін

Сп.зал

332

1

 

 

 

2

Заболотна

406-1

 

2

Куліковська

411-1

 

2

 

 

 

3

Стегалюк

310-1

 

3

Філонюк

233-3

 

3

Савченко

131-2

 

4

Петречків

218-2

 

4

 

 

 

4

Коцегубов

Сп.зал

171

1

Заболотна

406-1

271

1

Береговий

Сп.зал

351

1

Вічна

414-1

 

2

Береговий

Сп.зал

 

2

Подозьорова

302-1

 

2

Уткіна

243-3

 

3

Удод

304-1

 

3

 

 

 

3

Арбузова

414-1

 

4

Удод

304-1

 

4

 

 

 

4

Карлова

413-1

172

1

Удод

304-1

272

1

Горішня, Свириденко

223, 225-2

352

1

Яковенко

413-1

 

2

Литвиненко

415-1

 

2

Гончарова, Лосєва

222, 322-2

 

2

Рослякова

403-1

 

3

Заболотна

406-1

 

3

 

 

 

3

Уткіна

243-3

 

4

(Воронова)

301-1

 

4

 

 

 

4

Багмет

243-3

181

1

Лосєва

419-2

281

1

Семакова

311-1

361

1

 

 

 

2

Мадаєва

413-1

 

2

Кумановський

218-2

 

2

Савчук

319-2

 

3

Ботвинюк

407-1

 

3

 

 

 

3

Дулеба

305-1

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

105

1

Куцак

303-1

261

1

 

 

371

1

Якушенко

307-1

 

2

Стегалюк

310-1

 

2

 

 

 

2

Павліченко, Пестушко

220, 419-2

 

3

Сіденко

324-2

 

3

Аблова

317-2

 

3

Зіменс, Свириденко

309-1, 225-2

 

4

Матвієнко

312-1

 

4

Кумановський

302-1

 

4

Клєпов

423-2

191

1

Кузякіна

402-1

241

1

 

 

372

1

Клєпов

423-2

 

2

Савенок

414-1

 

2

Шкарбуль

305-1

 

2

Гладков

155-5

 

3

Шкарбуль

106-1

 

3

Комліченко

316-2

 

3

Якушенко

307-1

 

4

Семакова

311-1

 

4

Осадча

410-1

 

4

 

 

315

1

Багмет

ВЦ

318

1

Яковенко

210-1

319

1

Сіліщенко

216-2

 

2

Левицький

201-1

 

2

Сімініченко

405-1

 

2

 

 

 

3

Левицький

201-1

 

3

Максимова

241-3

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

381

1

Рослякова

403-1

341

1

481

1

 

 

 

2

Свириденко

233-3

 

2

Мельник

401-1

 

2

Гудович

Сп.зал

 

3

 

 

 

3

Наумкіна

214-2

 

3

Аносова, Сіліщенко

219, 216-2

 

4

 

 

 

4

Акуленко

Сп.зал

 

4

 

 

382

1

Левицький

243-3

415

1

Карлова

ВЦ

411

1

Рябініна

229-3

 

2

Петречків

221-2

 

2

Наумкіна

214-2

 

2

Федіна

407-1

 

3

Петречків

218-2

 

3

 

 

 

3

Нарожна

322-2

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Крижановська

236-3

391

1

Аблова

317-2

471

1

Павліченко

220-2

419

1

 

 

 

2

Воробйова

316-2

 

2

Сорокін

158-5

 

2

Сіліщенко

216-2

 

3

 

 

 

3

Сорокін

158-5

 

3

(Ротань)

401-1

 

4

 

 

 

4

Горішня

223, 225-2

 

4

 

 

451

1

 

 

472

1

Сорокін

158-5

418

1

Максимова

241-3

 

2

Багмет

241-3

 

2

Наконечна

326-2

 

2

Аносова

219-2

 

3

Рослякова

403-1

 

3

Павліченко

220-2

 

3

Яковенко

413-1

 

4

Сіліщенко

216-2

 

4

Сорокін

158-5

 

4

 

 

452

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Коленко

323-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Багмет

236-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Левицький

241-3

 

 

 

 

 

 

 

 

на «11» грудня 2019 р.(середа)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Пономаренко

317-2

211

1

Рибкін

Сп.зал

205

1

Вареник

403-1

 

2

Давиденко

414-1

 

2

Зіменс, Мироненко

309-1, 239-3

 

2

Матвієнко

106-1

 

3

Світюкова

411-1

 

3

 

 

 

3

Акуленко

Сп.зал

 

4

Савенок

411-1

 

4

 

 

 

4

 

 

112

1

Савенок

402-1

212

1

Кумановський

302-1

305

1

Маляренко

212-1

 

2

Пономаренко

317-2

 

2

Світюкова

401-1

 

2

Наумкіна

214-2

 

3

Рибкін

Сп.зал

 

3

 

 

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Заболотна

406-1

 

4

 

 

 

4

Вареник

413-1

121

1

Заболотна

406-1

221

1

Осадча

410-1

311

1

Рябініна

229-3

 

2

Осадча

410-1

 

2

Федіна

407-1

 

2

Рябініна

229-3

 

3

Кумановський

302-1

 

3

Береговий

Сп.зал

 

3

Мироненко, Дядюн

239, 228-3

 

4

Литвиненко

415-1

 

4

Чебукіна

319-2

 

4

Савчук, Сіденко

220, 221-2

131

1

Куцак

303-1

231

1

 

 

312

1

Дядюн

228-3

 

2

Заболотна

406-1

 

2

Коцегубов

Сп.зал

 

2

Клєпов

423-2

 

3

Литвиненко

415-1

 

3

Дрозд

428-2

 

3

Рябініна

229-3

 

4

Вічна

414-1

 

4

Подозьорова

302-1

 

4

Рябініна

229-3

132

1

Шкарбуль

305-1

232

1

 

 

321

1

Зіменс, Свириденко

309-1, 225-2

 

2

Литвиненко

415-1

 

2

Подозьорова

302-1

 

2

Литвиненко

301-1

 

3

Заболотна

406-1

 

3

Коцегубов

Сп.зал

 

3

Якушенко

307-1

 

4

Давиденко

402-1

 

4

Осадча

410-1

 

4

 

 

151

1

Куліковська

411-1

251

1

Стегалюк

310-1

331

1

Гончарова, Пестушко

222, 219-2

 

2

Петречків

218-2

 

2

Рибкін

Сп.зал

 

2

Васеньова

419-2

 

3

Мадаєва

413-1

 

3

 

 

 

3

Клєпов

423-2

 

4

Акуленко

Сп.зал

 

4

 

 

 

4

 

 

152

1

Рогоцька

405-1

252

1

Наконечна

326-2

332

1

 

 

 

2

Мадаєва

413-1

 

2

Носова, Коленко

ВЦ

 

2

 

 

 

3

Стегалюк

310-1

 

3

 

 

 

3

Васеньова

419-2

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Гончарова, Пестушко

222, 219-2

171

1

Литвиненко

415-1

271

1

Удод

304-1

351

1

Яковенко

414-1

 

2

Шкарбуль

305-1

 

2

Рослякова

403-1

 

2

Багмет

233-3

 

3

Воронова

301-1

 

3

Осадча

410-1

 

3

Філонюк

311-1

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Бездворний

243-3

172

1

Сіденко

324-2

272

1

Береговий

Сп.зал

352

1

Карлова

413-1

 

2

Береговий

Сп.зал

 

2

Удод

304-1

 

2

Філонюк

311-1

 

3

Удод

304-1

 

3

 

 

 

3

Сіліщенко, Петречків

216, 221-2

 

4

Воронова

301-1

 

4

 

 

 

4

 

 

181

1

Семакова

311-1

281

1

 

 

361

1

Комліченко

316-2

 

2

Куцак

303-1

 

2

Сімініченко

405-1

 

2

Живець

316-2

 

3

Куцак

303-1

 

3

Устінова

218-2

 

3

 

 

 

4

Устінова

407-1

 

4

 

 

 

4

 

 

105

1

Акуленко

Сп.зал

261

1

 

 

371

1

 

 

 

2

Куліковська

411-1

 

2

 

 

 

2

Павліченко, Пестушко

220, 221-2

 

3

Сіденко

324-2

 

3

Лосєва

222-2

 

3

Павліченко, Пестушко

220, 322-2

 

4

Стегалюк

310-1

 

4

Кумановський

312-1

 

4

Береговий

Сп.зал

191

1

Устінова

307-1

241

1

 

 

372

1

Павліченко, Лосєва

220, 221-2

 

2

Кузякіна

402-1

 

2

Кумановський

312-1

 

2

Якушенко

307-1

 

3

Шкарбуль

305-1

 

3

Савчук, Пономаренко

223, 225-2

 

3

Чебукіна

319-2

 

4

Шкарбуль

305-1

 

4

Коцегубов

Сп.зал

 

4

Дядюн

228-3

315

1

Нарожний

136-3

318

1

Яковенко

210-1

319

1

 

 

 

2

Карлова

ВЦ

 

2

Яковенко

210-1

 

2

 

 

 

3

Левицький

201-1

 

3

Аносова

219-2

 

3

Живець

326-2

 

4

Левицький

201-1

 

4

Сафонов

136-3

 

4

Сіліщенко

216-2

381

1

Левицький

312-1

341

1

Живець

322-2

481

1

 

 

 

2

Уткіна

243-3

 

2

Наконечна

326-2

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

Ротань

312-1

 

3

Бабикін

243-3

 

4

 

 

 

4

Наумкіна

214-2

 

4

Мадаєва

304-1

382

1

Петречків

218-2

415

1

Наумкіна

214-2

411

1

Ботвинюк

407-1

 

2

Бездворний

241-3

 

2

Арбузова

ВЦ

 

2

Савенок

310-1

 

3

 

 

 

3

Наумкіна

214-2

 

3

Крижановська

236-3

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Федін

Сп.зал

391

1

Коцегубов

Сп.зал

471

1

Сорокін

158-5

419

1

 

 

 

2

Савчук

222-2

 

2

Горішня

223,225-2

 

2

 

 

 

3

Аблова

317-2

 

3

Наконечна

326-2

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Савченко

131-2

 

4

Сіліщенко

216-2

451

1

 

 

472

1

Савченко

131-2

418

1

Гудович

Сп.зал

 

2

Сіліщенко

216-2

 

2

Сорокін

158-5

 

2

Аносова

219-2

 

3

Коленко

323-2

 

3

Гладков

155-5

 

3

Нарожний

136-3

 

4

Рибкін

Сп.зал

 

4

Наконечна

317-2

 

4

 

 

452

1

Сіліщенко

216-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Бабикін

236-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «10» грудня 2019 р.(вівторок)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Світюкова

411-1

211

1

Давиденко

403-1

205

1

Сімініченко

405-1

 

2

Рибкін

Сп.зал

 

2

Чебукіна

319-2

 

2

Стегалюк

310-1

 

3

Стегалюк

310-1

 

3

 

 

 

3

Наумкіна

214-2

 

4

Куценко

312-1

 

4

 

 

 

4

 

 

112

1

Рибкін

Сп.зал

212

1

Осадча

410-1

305

1

Акуленко

Сп.зал

 

2

Ботвинюк

303-1

 

2

Давиденко

415-1

 

2

Матвієнко

106-1

 

3

Савенок

411-1

 

3

Савчук

221-2

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Стегалюк

310-1

 

4

Чебукіна

319-2

 

4

Аносова

219-2

121

1

Пономаренко

317-2

221

1

Удод

304-1

311

1

Рябініна

229-3

 

2

Удод

304-1

 

2

Свириденко, Горішня

223, 225-2

 

2

Рябініна

229-3

 

3

Береговий

Сп.зал

 

3

 

 

 

3

Дядюн, Мироненко

228, 239-3

 

4

Устінова

402-1

 

4

 

 

 

4

Савчук, Сіденко

214, 324-2

131

1

Коцегубов

Сп.зал

231

1

 

 

312

1

 

 

 

2

Пономаренко

419-2

 

2

Гончарова, Пестушко

222, 219-2

 

2

Дядюн

228-3

 

3

Устінова

301-1

 

3

Подозьорова

302-1

 

3

Рябініна

229-3

 

4

Куцак

303-1

 

4

Коцегубов

Сп.зал

 

4

Рябініна

229-3

132

1

Куцак

303-1

232

1

 

 

321

1

Павліченко, Пестушко

220, 221-2

 

2

Подозьорова

302-1

 

2

 

 

 

2

Клєпов

423-2

 

3

Коцегубов

Сп.зал

 

3

Гончарова, Лосєва

222, 225-2

 

3

Якушенко

307-1

 

4

Савенок

403-1

 

4

Осадча

410-1

 

4

Береговий

Сп.зал

151

1

Петречків

218-2

251

1

Наконечна

326-2

331

1

Савченко

131-2

 

2

Семакова

311-1

 

2

Арбузова, Носова

ВЦ

 

2

Богуш

427-2

 

3

Вічна

414-1

 

3

Філонюк

405-1

 

3

Клєпов

423-2

 

4

Куліковська

411-1

 

4

 

 

 

4

 

 

152

1

Рогоцька

406-1

252

1

 

 

332

1

Васеньова

419-2

 

2

Петречків

317-2

 

2

 

 

 

2

Шаброва

420-2

 

3

Куценко

305-1

 

3

Мадаєва

406-1

 

3

Богуш

427-2

 

4

Акуленко

Сп.зал

 

4

Давиденко

405-1

 

4

 

 

171

1

Кумановський

312-1

271

1

Подозьорова

302-1

351

1

 

 

 

2

Заболотна

406-1

 

2

Федіна

407-1

 

2

Яковенко

413-1

 

3

Удод

304-1

 

3

 

 

 

3

Рибкін

Сп.зал

 

4

Воронова

301-1

 

4

 

 

 

4

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

172

1

Сіденко

324-2

272

1

Гончарова, Лосєва

222, 214-2

352

1

Яковенко

413-1

 

2

Осадча

410-1

 

2

Кумановський

312-1

 

2

Уткіна

243-3

 

3

Кумановський

312-1

 

3

Гладков

155-5

 

3

Сіліщенко, Петречків

216, 219-2

 

4

Удод

304-1

 

4

 

 

 

4

Рибкін

Сп.зал

181

1

Ботвинюк

407-1

281

1

Береговий

Сп.зал

361

1

Комліченко

316-2

 

2

Мадаєва

414-1

 

2

Філонюк

218-2

 

2

Дулеба

305-1

 

3

Акуленко

Сп.зал

 

3

Наконечна

218-2

 

3

Воробйова

401-1

 

4

Лосєва

317-2

 

4

 

 

 

4

 

 

105

1

Стегалюк

310-1

261

1

 

 

371

1

 

 

 

2

Сімініченко

405-1

 

2

Савчук

221-2

 

2

Якушенко

307-1

 

3

Семакова

311-1

 

3

Ботвинюк

407-1

 

3

Павліченко, Пестушко

220, 322-2

 

4

Матвієнко

106-1

 

4

Кумановський

302-1

 

4

Павліченко, Пестушко

220, 322-2

191

1

Семакова

311-1

241

1

Маляренко, Сімініченко

201, 212-1

372

1

 

 

 

2

Коцегубов

Сп.зал

 

2

Кузякіна

402-1

 

2

 

 

 

3

Сіденко

324-2

 

3

Осадча

410-1

 

3

Горішня, Зіменс

223-2, 309-1

 

4

Шкарбуль

305-1

 

4

 

 

 

4

Дядюн

228-3

315

1

Левицький

201-1

318

1

 

 

319

1

 

 

 

2

Нарожний

231-3

 

2

Яковенко

210-1

 

2

Сіліщенко

216-2

 

3

Гудович

Сп.зал

 

3

Сафонов

136-3

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Семакова

311-1

 

4

 

 

381

1

Бездворний

243-3

341

1

Живець

322-2

481

1

Аносова, Сіліщенко

219, 216-2

 

2

Максимова

241-3

 

2

Наумкіна

214-2

 

2

Гудович

Сп.зал

 

3

 

 

 

3

 

 

 

3

Коленко

413-1

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Левицький

241-3

382

1

Максимова

241-3

415

1

Сафонов

136-3

411

1

Зіменс

231-3

 

2

Левицький

236-3

 

2

Сафонов

231-3

 

2

Нарожна

401-1

 

3

Уткіна

243-3

 

3

 

 

 

3

Крижановська

236-3

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Мироненко

231-3

391

1

 

 

471

1

Гладков

155-5

419

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Федін

Сп.зал

 

2

Сіліщенко

216-2

 

3

Шепель

316-2

 

3

Цап

402-1

 

3

 

 

 

4

Коцегубов

Сп.зал

 

4

Сорокін

158-5

 

4

 

 

451

1

Коленко

323-2

472

1

Сорокін

158-5

418

1

 

 

 

2

Рослякова

403-1

 

2

Павліченко

220-2

 

2

 

 

 

3

Бабикін

233-3

 

3

Федін

Сп.зал

 

3

Максимова

241-3

 

4

 

 

 

4

Савченко

131-2

 

4

Сафонов

136-3

452

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Коленко

323-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Левицький

231-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Бабикін

233-3

 

 

 

 

 

 

 

 

на «09» грудня 2019 р.(понеділок)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Кумановський

302-1

211

1

Осадча

410-1

205

1

 

 

 

2

Стегалюк

310-1

 

2

Рибкін

Сп.зал

 

2

 

 

 

3

Давиденко

403-1

 

3

Кумановський

312-1

 

3

Семакова

311-1

 

4

Заболотна

406-1

 

4

Давиденко

403-1

 

4

Стегалюк

310-1

112

1

Савенок

415-1

212

1

Давиденко

403-1

305

1

 

 

 

2

Кузякіна

402-1

 

2

Зіменс

309-1

 

2

 

 

 

3

Заболотна

406-1

 

3

Рибкін

Сп.зал

 

3

Матвієнко

106-1

 

4

Кумановський

302-1

 

4

Ботвинюк

407-1

 

4

Матвієнко

106-1

121

1

Кузякіна

402-1

221

1

Береговий

Сп.зал

311

1

 

 

 

2

Береговий

Сп.зал

 

2

Кумановський

302-1

 

2

Рябініна

229-3

 

3

Удод

304-1

 

3

Осадча

410-1

 

3

Савчук, Сіденко

219, 324-2

 

4

Осадча

410-1

 

4

Кузякіна

402-1

 

4

Рибкін

Сп.зал

131

1

Мадаєва

106-1

231

1

Куцак

303-1

312

1

 

 

 

2

Коцегубов

Сп.зал

 

2

Лосєва, Пестушко

219, 221-2

 

2

Дядюн

228-3

 

3

Подозьорова

302-1

 

3

Коцегубов

Сп.зал

 

3

Рябініна

229-3

 

4

Куцак

303-1

 

4

Устінова

405-1

 

4

Рябініна

229-3

132

1

Коцегубов

Сп.зал

232

1

Вічна

414-1

321

1

Якушенко

307-1

 

2

Сіденко

324-2

 

2

Осадча

410-1

 

2

Клєпов

423-2

 

3

Мадаєва

303-1

 

3

Клєпов

423-2

 

3

 

 

 

4

Шкарбуль

305-1

 

4

Дрозд

428-2

 

4

 

 

151

1

Ботвинюк

407-1

251

1

Семакова

311-1

331

1

 

 

 

2

Мадаєва

411-1

 

2

Вічна

414-1

 

2

Васеньова

419-2

 

3

Акуленко

Сп.зал

 

3

Стегалюк

310-1

 

3

Богуш

427-2

 

4

Вічна

414-1

 

4

 

 

 

4

Гончарова, Пестушко

222, 214-2

152

1

Стегалюк

310-1

252

1

Куліковська

411-1

332

1

 

 

 

2

Петречків

218-2

 

2

Давиденко

405-1

 

2

Шаброва

420-2

 

3

Вічна

414-1

 

3

Носова

233-3

 

3

Савченко

131-2

 

4

Куліковська

411-1

 

4

 

 

 

4

Коцегубов

Сп.зал

171

1

Удод

304-1

271

1

Павліченко, Пестушко

220, 219-2

351

1

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

 

2

Павліченко

220-2

 

2

Наконечна

326-2

 

2

Уткіна

243-3

 

3

Воронова

301-1

 

3

Береговий

Сп.зал

 

3

Бездворний

241-3

 

4

Береговий

Сп.зал

 

4

 

 

 

4

Арбузова

413-1

172

1

Заболотна

406-1

272

1

 

 

352

1

Рибкін

Сп.зал

 

2

Удод

304-1

 

2

Устінова

301-1

 

2

Бездворний

236-3

 

3

Литвиненко

415-1

 

3

Горішня, Свириденко

223, 225-2

 

3

Карлова

413-1

 

4

Воронова

301-1

 

4

Наконечна

326-2

 

4

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

181

1

Акуленко

Сп.зал

281

1

Сімініченко

405-1

361

1

Савчук

221-2

 

2

Ботвинюк

407-1

 

2

Семакова

311-1

 

2

Комліченко

316-2

 

3

Сімініченко

405-1

 

3

Устінова

218-2

 

3

Шепель

322-2

 

4

Литвиненко

415-1

 

4

Савчук, Лосєва

219,221-2

 

4

Акуленко

Сп.зал

105

1

Сіденко

324-2

261

1

Комліченко

316-2

371

1

Клєпов

423-2

 

2

Матвієнко

106-1

 

2

Рогоцька

212-1

 

2

Якушенко

307-1

 

3

Куліковська

411-1

 

3

Ботвинюк

407-1

 

3

 

 

 

4

Мадаєва

312-1

 

4

 

 

 

4

 

 

191

1

Шкарбуль

305-1

241

1

Лосєва, Пономаренко

222, 214-2

372

1

 

 

 

2

Заболотна

406-1

 

2

Шкарбуль

305-1

 

2

 

 

 

3

Кузякіна

402-1

 

3

Комліченко

316-2

 

3

Лосєва, Пестушко

222, 317-2

 

4

Сіденко

324-2

 

4

 

 

 

4

Горішня, Зіменс

223-2, 309-1

315

1

 

 

318

1

 

 

319

1

Живець

322-2

 

2

 

 

 

2

 

 

 

2

Сіліщенко

216-2

 

3

Нарожний

233-3

 

3

Гудович

Сп.зал

 

3

 

 

 

4

Левицький

201-1

 

4

Семакова

311-1

 

4

 

 

381

1

 

 

341

1

 

 

481

1

Левицький

413-1

 

2

Свириденко

231-3

 

2

Живець

322-2

 

2

Сафонов

312-1

 

3

Сіліщенко, Петречків

216, 221-2

 

3

Наумкіна

214-2

 

3

Коленко, Маляренко

201, 212-1

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

382

1

Уткіна

243-3

415

1

 

 

411

1

Рябініна

229-3

 

2

Левицький

413-1

 

2

 

 

 

2

Нарожна

415-1

 

3

 

 

 

3

Сафонов

233-3

 

3

Зіменс

231-3

 

4

 

 

 

4

Сафонов

136-3

 

4

Крижановська

236-3

391

1

 

 

471

1

Наконечна

326-2

419

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Гладков

155-5

 

2

Сіліщенко

216-2

 

3

Воробйова

305-1

 

3

Сорокін

158-5

 

3

 

 

 

4

Шепель

316-2

 

4

Павліченко

220-2

 

4

 

 

451

1

Коленко

323-2

472

1

Гладков

155-5

418

1

Нарожний

136-3

 

2

Рослякова

403-1

 

2

Федін

Сп.зал

 

2

Максимова

241-3

 

3

Левицький

307-1

 

3

Павліченко

220-2

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Сорокін

158-5

 

4

 

 

452

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Коленко

323-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Рибкін

Сп.зал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «06» грудня 2019 р.(п'ятниця)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

111

1

Стегалюк

310-1

211

1

Зіменс, Мироненко

309-1, 239-3

205

1

Вареник

307-1

 

2

Куценко

402-1

 

2

Стегалюк

310-1

 

2

Куліковська

411-1

 

3

Пономаренко

301-1

 

3

Давиденко

405-1

 

3

Наконечна

326-2

 

4

Рибкін

 

 

4

Сіденко, Пономаренко

324, 219-2

 

4

 

 

112

1

Ботвинюк

414-1

212

1

Чебукіна

319-2

305

1

Воробйова

312-1

 

2

Пономаренко

233-3

 

2

Світюкова

427-2

 

2

Подберезня

312-1

 

3

Рибкін

 

 

3

Кумановський

302-1

 

3

 

 

 

4

Кузякіна

402-1

 

4

Давиденко

405-1

 

4

 

 

121

1

Шершень

401-1

221

1

Кумановський

302-1

311

1

Рябініна

229-3

 

2

Шершень

401-1

 

2

Береговий

 

 

2

Рябініна

229-3

 

3

Шершень

401-1

 

3

Чебукіна

319-2

 

3

Дядюн, Мироненко

228, 239-3

 

4

Шершень

401-1

 

4

Удод

304-1

 

4

 

 

131

1

Пономаренко

233-3

231

1

Куцак

303-1

312

1

 

 

 

2

Заболотна

406-1

 

2

Давиденко

405-1

 

2

Дядюн

228-3

 

3

Коцегубов

 

 

3

Клєпов

423-2

 

3

Рябініна

229-3

 

4

Куцак

303-1

 

4

Устінова

307-1

 

4

Рябініна

229-3

132

1

Шкарбуль

305-1

232

1

Осадча

410-1

321

1

Клєпов

423-2

 

2

Куцак

303-1

 

2

Клєпов

423-2

 

2

Павліченко, Пестушко

220, 221-2

 

3

Сіденко

324-2

 

3

Вічна

414-1

 

3

Якушенко

307-1

 

4

Коцегубов

 

 

4

Дрозд

428-2

 

4

 

 

151

1

Куліковська

411-1

251

1

Семакова

311-1

331

1

 

 

 

2

Петречків

218-2

 

2

Рибкін

 

 

2

Савченко

131-2

 

3

Ботвинюк

407-1

 

3

Устінова

305-1

 

3

Богуш

427-2

 

4

Ботвинюк

407-1

 

4

Вічна

414-1

 

4

Клєпов

423-2

152

1

Петречків

415-1

252

1

Рибкін

 

332

1

Богуш

427-2

 

2

Литвиненко

415-1

 

2

Ботвинюк

407-1

 

2

Шаброва

420-2

 

3

Стегалюк

310-1

 

3

Семакова

311-1

 

3

Гончарова, Пестушко

222, 221-2

 

4

Акуленко

 

 

4

Куліковська

411-1

 

4

 

 

171

1

Удод

304-1

271

1

Рослякова

403-1

351

1

Яковенко

413-1

 

2

Воронова

301-1

 

2

Осадча

410-1

 

2

Вічна

414-1

 

3

Осадча

410-1

 

3

Свириденко, Горішня

223, 225-2

 

3

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

 

4

Павліченко

220-2

 

4

Савчук, Пестушко

221, 222-2

 

4

 

 

172

1

Воронова

301-1

272

1

Береговий

 

352

1

Філонюк

241-3

 

2

Удод

304-1

 

2

Устінова

428-2

 

2

Яковенко

413-1

 

3

Береговий

 

 

3

Рослякова

403-1

 

3

Бездворний

236-3

 

4

Осадча

410-1

 

4

Кумановський

302-1

 

4

Сіліщенко, Петречків

216, 218-2

181

1

Рогоцька

406-1

281

1

Устінова

218-2

361

1

Живець

316-2

 

2

Рогоцька

201,212-1

 

2

Семакова

311-1

 

2

Воробйова

222-2

 

3

Рогоцька

201,212-1

 

3

Куцак

303-1

 

3

 

 

 

4

Рогоцька

201,212-1

 

4

Бездворний

243-3

 

4

 

 

105

1

Сімініченко

405-1

261

1

Кузякіна

402-1

371

1

Павліченко, Пестушко

220, 221-2

 

2

Сіденко

324-2

 

2

Кумановський

302-1

 

2

Якушенко

307-1

 

3

Акуленко

 

 

3

Аблова

317-2

 

3

 

 

 

4

Семакова

311-1

 

4

 

 

 

4

 

 

191

1

Сіденко

324-2

241

1

 

 

372

1

 

 

 

2

Коцегубов

 

 

2

Шкарбуль

305-1

 

2

 

 

 

3

Заболотна

406-1

 

3

Кузякіна

402-1

 

3

Павліченко, Лосєва

220, 214-2

 

4

Заболотна

406-1

 

4

 

 

 

4

Береговий

 

315

1

Наумкіна

214-2

318

1

Сафонов

136-3

319

1

Сіліщенко

216-2

 

2

Левицький

201-1

 

2

Сафонов

136-3

 

2

Філонюк

322-2

 

3

Нарожний

136-3

 

3

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

381

1

Бездворний

243-3

341

1

 

 

481

1

Коленко, Маляренко

201, 212-1

 

2

Рослякова

403-1

 

2

Наумкіна

214-2

 

2

Аносова, Сіліщенко

219, 216-2

 

3

Максимова

241-3

 

3

Живець

316-2

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

382

1

Левицький

236-3

415

1

 

 

411

1

Федіна

407-1

 

2

Максимова

241-3

 

2

 

 

 

2

Мироненко

231-3

 

3

Уткіна

243-3

 

3

Коленко

212-1

 

3

Нарожна

304-1

 

4

Рослякова

403-1

 

4

Сафонов

136-3

 

4

Крижановська

236-3

391

1

Коцегубов

 

471

1

Наконечна

326-2

419

1

Сіліщенко

216-2

 

2

Шепель

316-2

 

2

Горішня

223, 225-2

 

2

Живець

319-2

 

3

Савчук

219-2

 

3

Сорокін

158-5

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Мадаєва

413-1

 

4

 

 

451

1

 

 

472

1

Савченко

131-2

418

1

Аносова

219-2

 

2

Бабикін

243-3

 

2

Наконечна

326-2

 

2

Нарожний

136-3

 

3

Левицький

312-1

 

3

Мадаєва

411-1

 

3

Яковенко

413-1

 

4

Левицький

312-1

 

4

Сорокін

158-5

 

4

 

 

452

1

Мадаєва

106-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Багмет

236-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Бабикін

233-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
324-2
2 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
319-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Математика
Давиденко Т.М.
411-1 3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
4 Укр. літ/Істор.Укр і світ
Стегалюк/Світюкова
310-1/ 305-1 4 Істор.Укр і сві/тУкр. літ
Савенок/Ботвинюк
305-1/ 407-1
Вівторок 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
413-1 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
401-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
Бібл. 2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
406-1
3 Зарубіжна література
Куценко О.І.
402-1 3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
303-1
Середа 1 Математика
Давиденко Т.М.
414-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
427-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
319-2
4 Фіз.і астр/Хімія
Кумановський/Литвиненко
302-1/ 415-1 4 Хімія/Фіз.і астр
Заболотна/Кумановський
406-1 /312-1
Четвер 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
307-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Українська література
Ботвинюк О.В.
324-2
3 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
301-1
П'ятниця 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
401-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Математика/Ін.мова
Кузякіна/Пономаренко
402-1/
231-3
3 Ін.мова/Математика
Пономаренко/Давиденко
231-3/
311-1
3 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
407-1 4 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1









 



    121 № ауд.   191 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 2 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
403-1
4 Гр.осв/Істор.Укр і світ
Устінова/Осадча
236-3/ 410-1 4 Фіз.і аст./Біологія
Семакова/Заболотна
311-1/ 406-1
Вівторок 1 Біологія/Хімія
Заболотна/Литвиненко
406-1/ 415-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
305-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
231-3
3 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
106-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
420-2
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
Середа 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 2 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
305-1
3 Зарубіжна література
Куценко О.І.
415-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
305-1
4 Громадянська освіта
Устінова І.М.
301-1 4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
Четвер 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
305-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
233-3
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
П'ятниця 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
428-2 1 Громадянська освіта
Устінова І.М.
305-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Укр.мова./ Математика
Удод / Кузякіна
304-1/ 402-1 3 Укр.літ /Ін.мова
Шкарбуль/Сіденко Н.Г.
420-2/ 233-3
4 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 4 Іст:Укр і світ/Математика
Савенок/Кузякіна
415-1/ 402-1







    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Устінова І.М.
131-2 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1/ 312-1
2 Укр.літ/Зар.літ
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Українська література
Шкарбуль О.В.
310-1
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
415-1 4 Біологія/Зар.літер
Заболотна/Куцак
406-1/ 303-1
Вівторок 1 Хімія/Біологія
Литвиненко/Заболотна
415-1/ 406-1 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
305-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
419-2
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
302-1
Середа 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
131-2 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
Бібл.
3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
301-1
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1
Четвер 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
220-2 1 Математика/Фіз. і астр
Давиденко/Подозьорова
405-1/ 302-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
106-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
233-3
П'ятниця 1 Фіз. і астр/Математика
Подозьорова/Вічна
302-1/ 414-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
305-1
4 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 4 Укр.літ / Хімія
Шкарбуль / Литвиненко
420-2/ 415-1














    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2
3 Фізична культура*
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Іст:Укр і світ/Укр.літ
Куліковська/Стегалюк
411-1/ 310-1
Вівторок 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
301-1 1 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
311-1
2 Фіз. культ/Математика
Акуленко/Вічна
Сп.зал /414-1 2 Зар. літ. / Фіз.культ
Куценко / Акуленко
303-1/ сп.зал
3 Укр.літ/Зар.літ
Ботвинюк О.В.
407-1 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 4 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
Середа 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
405-1/ 406-1 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
419-2
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
406-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
Четвер 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
Бібл./ 310-1
3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
407-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1
П'ятниця 1 Фіз.культ/Іст: Укр і світ
Акуленко/Куліковська
Сп.зал/ 411-1 1 Математика/Фіз.культ.
Вічна/Акуленко
414-1/ Сп.зал
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Ін.мова/Фіз.культ
Петречків/Акуленко
319-2/ Сп.зал 3 Фіз.культ/Ін.мова
Акуленко/Петречків
Сп.зал/ 218-2
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Зарубіжна література
Куценко О.І
405-1














    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
220-2 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
420-2 2 Українська література
Удод Л.В.
304-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
4 Історія: Укр і світ/Громад. освіта
Осадча/Устінова
410-1/ 106-1 4 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
301-1
Вівторок 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
319-2
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
311-1
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
301-1 4 Громадянська освіта
Устінова І.М.
305-1
Середа 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 1 Біологія/Громадянська освіта
Заболотна/Устінова
406-1/ 305-1
2 Громадянська освіта
Устінова І.М.
317-2 2 Фізична культура
Береговий М.М.
сп.зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
сп.зал 3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
4 Укр. літ./Біологія
Удод /Заболотна
304-1/ 406-1 4 Історія: Укр і світ/Зар. літ
Осадча/Шкарбуль
410-1/ 106-1
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
233-3
2 Іноземна мова
Павліченко О.В.
220-2 2 Математика
Воронова Н.В.
402-1
3 Математика
Воронова Н.В.
402-1 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
П'ятниця 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Зар. літ/Математика
Шкарбуль/Воронова
415-1/ 301-1 2 Математика/Хімія
Воронова/Литвиненко
301-1/ 415-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Хімія/ Укр. літ
Литвиненко/ Удод
415-1/ 304-1
4 Українська література
Удод Л.В.
304-1 4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1














    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
233-3 1 Фіз. культура/Зар. літер
Акуленко М.С./Куцак Т.О.
сп.зал / 303-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
231-3
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1 3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Біологія/Фізика і астрономія
Матвієнко/Семакова
106-1/ 311-1 4 Українська мова/Історія: Україна і світ
Куцак/Куліковська
303-1/ 411-1
Вівторок 1 Історія: України і світ
Устінова І.М.
324-2 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
307-1
4 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
304-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
Середа 1 Історія: України і світ/Математика
Устінова/Сімініченко
305-1/ 405-1 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
218-2
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Зар. літ/Біологія
Куцак Т.О./Матвієнко Т.В.
303-1/ 106-1
4 Українська література
Ботвинюк О.В.
407-1 4 Біологія/Укр.мова
Матвієнко Т.В./Куцак Т.О.
106-1/ 303-1
Четвер 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
419-2 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Біологія
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
П'ятниця 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Укр. Літ/Ін. мова
Ботвинюк/Лосєва
407-1/ 419-2 3 Ін. мова/Укр.література
Сіденко /Стегалюк
310-1
4 Історія: України і світ
Устінова І.М.
312-1 4 Громад. освіта/Біологія
Мадаєва/Матвієнко
106-1









Заступник директора з НР

__________________/Ротань Н.В./

Розклад занять на 2 семестр 2018-2019 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Математика
Давиденко Т.М.
406-1 1 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3
2 Іноземна мова
Краус С.А.
231-3 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 3 Математика
Давиденко Т.М.
406-1
4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
Вівторок 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М
411-1
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
410-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
411-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
406-1
4     4    
Середа 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
414-1
3 Математика
Давиденко Т.М.
405-1 3 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3
4     4    
Четвер 1 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 1 Математика
Давиденко Т.М.
405-1
2 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1 2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-5
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Громадянська освіта
Устінова І.М.
403-1
П'ятниця 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
407-1 1 Українська література
Стегалюк А.В.
303-1
2 Громадянська освіта
Устінова І.М.
401-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фізична культура*
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4     4    
    121 № ауд.   191 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Удод Л.В.
304-1 1 Географія
Подберезня І.В.
312-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
303-1
3 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
4     4    
Вівторок 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 3 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3
4     4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Середа 1 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 1 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
303-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
305-1
4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
407-1 4    
Четвер 1 Географія
Подберезня І.В.
312-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
406-1
П'ятниця 1 Громадянська освіта
Устінова І.М.
403-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Українська література
Удод Л.В.
304-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
307-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3
4     4    
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
302--1
2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4     4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 1 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
2 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
403-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 3 Громадянська освіта
Устінова І.М.
403-1
4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 4    
Середа 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
3 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4    
Четвер 1 Громадянська освіта
Устінова І.М.
304-1 1 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
2 Математика
Давиденко Т.М.
405-1 2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Українська література
Шкарбуль О.В.
311-1
П'ятниця 1 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 1    
2 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
407-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
4     4 Іноземна мова
Краус С.А.
231-3
Вівторок 1 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 1 Математика
Давиденко Т.М.
415-1
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 3 Географія
Подберезня І.В.
312-1
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
410-1 4    
Середа 1 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Географія
Подберезня І.В.
312-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
414-1
4     4    
Четвер 1 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
311-1
2 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
305-1
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Українська література
Ботвинюк О.В.
305-1
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Іноземна мова
Краус С.А.
229-3
2 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Математика
Давиденко Т.М.
405-1
4     4    
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
305-1 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
2 Українська література
Удод Л.В.
304-1 2 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4     4    
Вівторок 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
307-1
2 Хімія
Заболотна С.О.
406-1 2 Іноземна мова
Філовська О.В.
423-2
3 Математика
Воронова Н.В.
402-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4 Математика
Воронова Н.В.
301-1
Середа 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 1 Громадянська освіта
Устінова І.М.
319-2
2 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
3 Біологія
Заболотна С.О.
406-1 3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
311-1 4    
Четвер 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
305-1 1 Іноземна мова
Філовська О.В.
427-2
2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
303-1 2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
П'ятниця 1 Математика
Воронова Н.В.
402-1 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Воронова Н.В.
402-1
3 Історія: України і світ
Лебедь Г.М.
310-1 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4     4    
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Устінова
411-1 1 Іноземна мова
Філовська О.В.
427-2
2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1
4     4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Вівторок 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
2 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 2 Географія
Подберезня І.В.
312-1
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
106-1 3 Укр.література
Куценко О.І.
307-1
4 Українська література
Куценко О.І.
406-1 4    
Середа 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Історія: України і світ
Устінова
402-1 2 Іноземна мова
Філовська О.В.
423-2
3 Географія
Подберезня І.В.
312-1 3 Заруб.література
Куценко О.І.
307-1
4     4    
Четвер 1 Укр.мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Іноземна мова
Краус С.А.
233-3 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Українська література
Куценко О.І.
307-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
310-1
П'ятниця 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Укр.література
Куценко О.І.
311-1
4     4    

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

   
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Іст. та культура України/Інф. та комп.тех.
Осадча/Зіменс,Мироненко
410-1/
239-3, 309-1
1 Інф. Та к. техн/Іст.та кул.Ук.
Зіменс/Осадча
309-1/ 410-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
407-1
3 Іноземна мова В2
Пономаренко, Сіденко
136-3, 231-3 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
4 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 302-1 4 Ін.мова В2
Савчук А.С.
214-2
Вівторок 1 Історія та культ України
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика      
Давиденко Т.М.
403-1/ 326-2
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Іст:Укр і св/Інф.та к.тех
Світюкова/Зіменс 
225-2/ 309-1
3 Математика      
Давиденко Т.М.
236-3 3 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 302-1
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
411-1 4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
Середа 1 Інформ. та комп.техн
Зіменс,Мироненко
309-1, 239-3 1 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
225-2
2 Математика      
Давиденко Т.М.
405-1 2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
411-1
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
413-1
4 Іноземна мова за ПС
Пономаренко,Сіденко
136-3, 221-2 4 Інформ.та комп.техн
Зіменс Ю.В.
309-1
Четвер 1 Інформ. та комп.техн/Математика  
Зіменс/Давиденко
309-1, 239-3/ 403-1 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
2 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 312-1 2 Математика      
Давиденко Т.М.
406-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал  3 Іст та к.Укр/Іст:Укр і світ
Осадча/Світюкова
410-1
4     4    
П'ятниця 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 312-1/ 302-1
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
411-1 3 Математика/Історія та культ України  
Давиденко/Осадча
301-1/ 410-1
4 Інф. і комп.тех/Ін.мова В2
Зіменс,Мироненко/Пономаренко, Сіденко
239-3, 309-1/ 221-2, 136-3 4 Ін.мова В2/Інформ.та комп.техн
Савчук А.С./Зіменс 
221-2/ 309-1
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп. зал  2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
4 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2 4 Нарис. Геом./Фіз. Культ. Горішня,Свириденко/ Береговий  223, 225-2/ Сп. зал 
Вівторок 1 Екон.:Осн.економ.теор./Тур.краєзн
Наконечна/Матвієнко
326-2/
317-2
1 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
2 Ін.мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 2 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пономаренко
222-2, 223-2
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Фізична культура
Береговой М.М.
Сп. зал 
4     4 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
Середа 1 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
403-1 1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 106-1
2 Укр.мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 2 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4 Нарисна геометрія
Горішня, Свириденко 
223-2, 225-2
Четвер 1 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
407-1 1 Нарисна геометрія
Горішня, Свириденко 
223-2, 225-2
2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал  2 Фізична культура
Береговой М.М.
Сп.зал 
3     3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пономаренко
222-2, 219-2
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Математика/Фізика і астрономія        
Сімініченко/Семакова
405-1/ 311-1 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Ін.мова за ПС
Наумкіна О.В. 
214-2 3 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 302-1/ 312-1
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 4 Математика/Теоретична механіка      
Кузякіна/Чебукіна
402-1/ 319-2
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Давиденко Т.М.
405-1 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
420-2/ 305-1
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
401-1 2 Ін. мова рівень В2
Гончарова,Лосєва
222-2, 221-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2, 221-2 3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
4 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 4 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
Вівторок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал  1 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Ін. мова рівень В2
Лосєва, Пестушко
427-2, 401-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
106-1
Середа 1 Ел. та тех.вимірюв.
 Дрозд Д.А.
428-2 1 Економіка: Осн.екон.теорії
Аблова Г.В.
317-2
2 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Лосєва
222-2, 221-2
3 ТОЕ/Українська мова
Клєпов В.П./Куцак Т.О.
423-2/ 303-1 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп. зал 
4 Українська мова/Фізика і астрономія
Куцак/Подозьорова
303-1/ 302-1 4 ТОЕ/
Історія: України і світ
Клепов В.П./Осадча Л.С.
423-2/410-1
Четвер 1 Ін. мова р В2/Ін. мова ПС
Лосєва,Пестушко/ Гончарова,Пестушко
221, 322-2 /222, 221-2 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал  2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
3 Історія: України і світ
Устінова І.М.
419-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Давиденко Т.М.
301-1 1 Історія: України і світ/ ТОЕ
Осадча Л.С./Клєпов В.П.
410-1/ 423-2
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 2 ТОЕ/Математика
Клєпов В.П./Вічна О.В.
423-2/ 414-1
3 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 3 Ін. мова р В2/Фіз і астр
Гончарова,Лосєва/ Подозьорова
222, 219-2/ 302-1
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 4 Ел.та тех.вим.
Дрозд Д.А.
428-2
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
415-1
3 Історія: Україна і світ
Устінова І.М.
324-2 3 Ін. мова ПС
Сіліщенко,Аносова
216-2, 219-2
4 Ін. мова рівень В2
Петречків О.М.,Сіденко Н.Г.
218-2, 221-2 4 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 312-1
Вівторок 1 Математика/Іноземна мова за ПС
Вічна/ Петречків,Пестушко
414-1/ 218, 225-2  1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал  2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
310-1
3 Економіка: Осн.еко.теорії
Наконечна В.І.
326-2 3 Офісне ПЗ/Фізика і астрономія
Носова,Коленко/Семакова
ВЦ/ 311-1
4 Офісне ПЗ/Математика
Арбузова,Носова/Вічна
401-1/ 414-1 4 Економіка: Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
326-2
Середа 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 Ін. мова рівень В2
Сіліщенко,Аносова
216-2, 219-2
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Математика
Давиденко Т.М.
405-1
4 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
401-1 4 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Устінова І.М.
423-2 1 Філософія
Мадаєва А.С.
303-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Іноземна мова за ПС
Пестушко,Петречків
221-2, 214-2 3 Офісне ПЗ
Носова Г.В., Коленко В.О.
ВЦ
4     4    
П'ятниця 1 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 303-1 1 Укр мова/Ін. мова ПС
Ботвинюк/ Сіліщенко, Аносова
415-1/ 216, 219-2
2 Фізика і астрономія/Економіка
Семакова/Наконечна
311-1/ 326-2 2 Офісне ПЗ
Носова Г.В., Коленко В.О.
ВЦ
3 Філософія
Мадаєва А.С.
106-1 3 Фізика і астрономія/Укр. мова
Семакова/Ботвинюк
311-1/ 415-1
4 Фіз.культура/Офісне ПЗ
Рибкін/Арбузова,Носова
Сп.зал / ВЦ 4 Екон:Осн.екон.теорії/
Фізична культура
Наконечна В.І./Рибкін А.В.
326-2/ Сп.зал 
    241 (291) № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
319-2 1 Українська мова
Ботвинюк О.О.
407-1
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал 3 Іноземна мова за ПС
Лосєва Ю.В.
317-2
4 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Пономаренко
214-2, 221-2 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
420-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 3 Історія: Укр. і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
317-2 4 Українська мова
Ботвинюк О.О.
407-1
Середа 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Інф. та комп.техніка
Рогоцька Н.Ю.
401-1
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал
3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2
4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
319-2 4    
Четвер 1 Інформатика та КТ
Маляренко, Сімініченко
212-1 1    
2 Іноз.мова рівень В2
Савчук, Пономаренко
225, 221-2 2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
305-1 3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
4     4    
П'ятниця 1 Математика/Іст.: України і світ
Кузякіна О.В./Осадча Л.С.
402-1/ 410-1 1 Історія: Укр. і світ/---------
Куліковська Н.М./---------------
411-1/--
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 2 Ін. мова рівень В2
Савчук А.С.
Бібл.
3 Іст.: Укр і світ/Ін.мова р В2
Осадча/Савчук, Пономаренко
410-1/ 222, 219-2 3 Математика/Основи економ.теорії
Кузякіна О.В./Аблова Г.В.
402-1/ 317-2
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал  4    
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
158-5 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал 3 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2
4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 4 Іноземна мова за ПС
Гончарова,Лосєва
222-2, 136-3
Вівторок 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 1 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
155-5
2 Іноз.мова рівень В2
Савчук, Пестушко
219-2, 136-3 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 3 Історія: України і світ
Устінова І.М.
305-1
4 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2 4 Математика
Рослякова С.В.
403-1
Середа 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Екон.:Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
326-2
3 Математика
Рослякова С.В.
403-1 3 Іноземна мова р. В2
Гончарова,Лосєва
222-2, 158-5
4 Технології: Автомобілі/
Українська мова
Сорокін О.М./Удод Л.В.
158-5/ 304-1 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал
Четвер 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал  1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1
2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 2 Українська мова/
Технології: Автомобілі
Удод Л.В./Гладков Г.Б.
304-1/ 155-5
3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 3 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2
4     4    
П'ятниця 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Іноземна мова за ПС
Павліченко,Пестушко
220-2, 221-2 3 Історія: України і світ
Устінова І.М.
324-2/ 414-1
4 Креслення
Горішня, Свириденко
223-2, 225-2 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
    281 № ауд.      
Понеділок 1 Іноз.мова рівень В2
Пестушко,Савчук
214-2, 221-2      
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1      
3 ТЕМК/Укр. мова
Бездворний,Свириденко/
Куцак Т.О.
243-3/ 218-2      
4 Фізична культура/ТЕМК
Береговий/Бездворний
Сп. з/ 243-3      
Вівторок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал      
2 Математика
Сімініченко О.П.
218-2      
3 Програмування
Філонюк І.О.,Носова Г.В.
218-2      
4 Іноз.мова рівень за ПС
Лосєва, Савчук
324-2, 427-2      
Середа 1 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2      
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1      
3 Фізика
Кумановський Є.О.
218-2      
4 ТЕМК
Бездворний,Свириденко
243-3      
Четвер 1 Математика
Сімініченко О.П.
218-2      
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
218-2      
3 Економіка: Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
218-2      
4          
П'ятниця 1 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2      
2 Історія: України і світ
Устінова І.М.
218-2      
3 Програмування/ТЕМК
Філонюк/Бездворний
218-2/ 243-3      
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал      
  

Розклад занять на 2 семестр 2018-2019 н.р.

    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Іноземна мова В2
Савчук А.С.
222-2
2 Комп.графіка в маш.буд.
Дядюн К.В.,КузнєцоваТ.В.

228-3,

239-3

2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
3 Вища математика
Філонюк
403-1 3 Комп.графіка в маш.буд.
Дядюн К.В.
228-3
4 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3 4 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
Вівторок 1 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1 1

Фізика і астрономія

Кумановський Є.О.

312-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Іноземна мова В2
Краус С.А.,Філовська 

233-3,

219-2

4 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3
Середа 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1


 
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1
3 Вища матем./Комп.граф.
Філонюк/Дядюн К.В.

403-1/

228-3,

239-3

3 Комп.граф./Вища матем.
Дядюн К.В./Кузякіна О.В.
228-3/ 402-1
4


  4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
Четвер 1 Матеріалознавтво
Федіна І.В.
407-1 1 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
131-2
2 Іноземна мова за ПС
СавчукА.С., ФіловськаО.В.
219-2 2 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3
3 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4


 
П'ятниця 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 1    
2

Фізика і астрономія

Кумановський Є.О.

302-1 2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Комп.графіка в маш.буд.
Дядюн К.В.,КузнєцоваТ.В.

228-3,

239-3

3 Матеріалознавтво
Федіна І.В.
407-1
4


  4 Комп.графіка в маш.буд.
Дядюн К.В.
228-3
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Взаємозаміннність
Рябініна О.М.
229-3
2 Ін.мова рівень В2
Філовська О.В.
420-2 2 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1
3 Друга ін.м.за ПС
Кучеренко Т.В.
312-1 3 Інж.та комп графіка
Свириденко, Старушок 
225-2, 309-1
4 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 4


 
Вівторок 1


  1 Опір матеріалівї
Чебукіна В.Ф.
319-2
2 Правове регулювання
Мадаєва А.С.
405-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
411-1 3 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2
4 Охорона праці
Матвієнко Т.В.
106-1 4 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
222-2 1 Ін.мова рівень ПС
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1
2 Філософія
Мадаєва А.С.
311-1 2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
3 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1 3 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
4     4


 
Четвер 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Опір матеріалівї
Чебукіна В.Ф.
319-2
2 Географія туризму
Подберезня І.В.
312-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Технологія і організація
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
4 Історія. Укр.  (ЗНО)
Куліковська Н.М.
411-1 4    
П'ятниця 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Інж.та комп графіка
Свириденко, Старушок 
225-2, 309-1
2 Правове регулювання
Мадаєва А.С.
106-1 2 Взаємозаміннність/ТКМ
Рябініна О.М./Федіна І.В.
229-3/ 407-1
3 Географія туризму
Подберезня І.В.
312-1 3 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
4 Охорона праці/ Орг.екскурс.обсл.
Матвієнко /Куліковська 

106-1/

411-1

4 Укр. мова за ПС
Ботвинюк О.В.
407-1
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко

222-2,

305-1

3 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2
4 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2 4 Іноземна мова за ПС
Філовська , Пестушко
221-2, 305-1
Вівторок 1 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1 1 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
2 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2 2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1
3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2 3 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223,
225-2
4 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 4


 
Середа 1 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1 1 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2
2 Ін. мова рівень В2
Савчук, Пестушко
219-2, 305-1 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Технічна механіка
Клепов В.П.
423-2 3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О., Дрозд Д.А.
419-2
4


  4 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1
Четвер 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
307-1
2 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2 2 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223,
225-2
3 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2 3 Іноземна мова  В2
Філовська , Пестушко
219,
221-2
4     4    
П'ятниця 1 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
406-1 1


 
2 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1 2 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
406-1
3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2 3 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1
4     4 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 1 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 2 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
414-1
3 Філософія
Савенок Л.А.
411-1 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216,
218-2
4 Основи програмування
Філонюк, Носова
413-1 4 Охорона праці
Матвієнко Т.В.
106-1
Вівторок 1 Охорона праці
Матвієнко Т.В.
106-1 1


 
2 Бази даних
Арбузова Ю.В,Карлова Н.І
415-1 2 Основи програмування
Філонюк, Носова
302-1
3 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
414-1 3 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко А.О.
413-1
4 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
413-1 4 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
Середа 1 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 1 Бази даних
Карлова Н.І,Арбузова 
413-1
2 Інж. та комп. графіка
Носова ГВ, Маляренко
ВЦ,
212-1
2 Філософія
Савенок Л.А.
401-1
3 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 3 Інж. та комп. графіка
Носова Г.В., Маляренко
ВЦ,
212-1
4


  4    
Четвер 1 Основи програмування
Філонюк, Носова
414-1 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
2 Люд.-маш.інтерф./Лін.алгебра
Маляренко/Вічна 

311-1/

414-1

2 Лін.алгебра /Люд.-маш.інтерф.
Вічна /Маляренко
414-1/ 311-1
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216,
218-2
4     4    
П'ятниця 1     1 Основи програмування
Філонюк, Носова
312-1
2 Інж. та комп. графіка
Носова Г.В., Маляренко
ВЦ,
 212-1
2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
415-1
3 Бази даних
Арбузова Ю.В,Карлова Н.І
413-1 3 Інж. та комп. графіка
Носова ГВ, Маляренко
ВЦ,
 212-1
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 4 Бази даних
Карлова Н.І,Арбузова
413-1
    291 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2
2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
407-1 2 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
214-2
3 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2 3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
4


  4 Фізична культура/---
Рибкін А.В./---
Сп.зал/-
Вівторок 1     1    
2 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 2 Фінанси
Ротань Н.В.
304-1
3 Фінанси
Ротань Н.В.
311-1 3 Статистика
Аблова Г.В.
317-2
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
316-2
Середа 1 Філософія
Савенок Л.А.
304-1 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Фінансвий облік
Цвєткова О.М.
324-2 2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
307-1
3 Економ.підпр./Статист.
Аблова Г.В.
317-2 3 Філософія
Савенок Л.А.
401-1
4 Іноземна мова за ПС
Савчук, Філовська 
219, 220-2 4

            

 
Четвер 1 Фінансвий облік
Цвєткова О.М.
317-2/ 324-2 1          /Вища математика
         /Кузякіна О.В.
 -/402-1
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фінанси
Ротань Н.В.
415-1 3 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
316-2
4     4


1
П'ятниця 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 1    
2 Фінанс.облік/Фінанси
Цвєткова О.М./Ротань Н.В.
324-2/ 410-1 2 Іноземна мова рівень В2
Савчук А.С.
219-2
3 Іноз.мова рівень В2
СавчукА.С,ФіловськаО.В
222, 214-2 3 Економ.підпр./Статистика
Аблова Г.В.
317-2
4 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2 4 Фінанси
Ротань Н.В.
403-1
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Інж. та комп. графіка
Свириденко, Старушок
225-2, 309-1 1 Вища математика
Рослякова С.В. 
403-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3
3 Взаємозаміннність
Рябініна О.М.
229-3 3 Іноземна мова за ПС
Савчук, Павліченко
220,
219-2
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222, 220-2 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
Вівторок 1     1 Взаємозаміннність
Рябініна О.М.
229-3
2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
228-3 2 Автомобілі
Гладков,Семенюк 
301-1
3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 3 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1
4 Автомобілі
Сорокін О.М.,Семенюк 
158-5 4 Інж. та комп. графіка
Горішня, Старушок
223-2, 309-1
Середа 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 1    
2 Іноз.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
222, 220-2 2 Вища матем./ Взаємозам.
Рослякова С.В. / Рябініна
403-1/ 229-3
3 Взаємозам./Вища матем.
Рябініна О.М./Рослякова 

229-3/

403-1

3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4


  4 Інж. та комп. графіка
Горішня, Старушок
223-2, 309-1
Четвер 1 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
228-3
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
228-3 3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
4     4    
П'ятниця 1 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1 1 Іноз.мова рівень В2
Павліченко, Філовська
221,
220-2
2 Вища математика
Рослякова С.В. 
403-1 2 Автомобілі
Гладков,Семенюк 
312-1
3 Автомобілі
Сорокін О.М.,Семенюк 
158-5 3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
4 Інж. та комп. графіка
Свириденко, Старушок

225-2,

309-1

4


 
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1 Іст. та культура України
Савенок Л.А.
106-1 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3 2 Офісне програм. заб.
Носова
ВЦ
3 Програмування
Філонюк, Носова
405-1 3 Іноземна мова рівень В2
Філовська О.В.
221-2
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 4 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1


 
2 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3 2 Охорона праці
Матвієнко Т.В.
106-1
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3
4 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
401-1 4 Програмування
Філонюк
302-1
Середа 1 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 1 Іноземна мова  за ПС
Савчук А.С.
221-2
2 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3 2 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3
4


  4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
Четвер 1 Охорона праці
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
401-1
2 Філософія
Савенок Л.А.
304-1 2 Офісне програм. заб.
Носова
ВЦ
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4

       

  4


 
П'ятниця 1 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
401-1 1 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3
2 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3 2 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 3 Філософія
Савенок Л.А.
406-1
4           /Фізична культура
          /Рибкін А.В.
/Сп.зал 4    

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1 Орг.рест.обсл./Фіз. вих.
Подберезня /Акуленко
312-1/
сп.зал
1 Управлін.обл.
Живець А.М.
316-2
2 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Облік і звіт в БУ
Дулеба Н.В.
323-2
3 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Іноз. мова за ПС
Савчук А.С.
319-2
4   4 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
Вівторок 1 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
419-2 1 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
322-2
2 Рекр.геогр./Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
414-1/
401-1
2 Осн.охорони праці/Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
3 Іноземна мова за рів. В2
Аносова Ю.П.
219-2 3    
4 Орган.готел.обслугов.
Подберезня І.В.
312-1 4    
Середа 1 Орган.рестор.обслугов.
Подберезня І.В.
312-1 1    
2 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 2  
3 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 3 Економ. аналіз
Комліченко О.О.
316-2
4 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
413-1 4 Ін. мова рівень В2
Савчук А.С.
322-2
Четвер 1 Орган.готел.обслугов.
Подберезня І.В.
402-1 1 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
сп.зал
2 Іноз. мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2 2 Основи оподаткув.
Живець А.М.
322-2
3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
сп.зал 3 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
316-2
4     4    
П'ятниця 1 Ін. мова за рів. В2/---------
Аносова Ю.П./------
219-2/- 1 Осн.охорони праці
Живець А.М.
316-2
2 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
322-2
3 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
бібл 3 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
4 Основи маркетингу
Воробйова К.Г.
305-1 4    
    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 1 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
423-2
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228-3
239-3
2 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
214-2
3 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3 3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал 4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
Вівторок 1 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал
2 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
423-2 2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
3 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С., Сіденко Н.Г.
221-2
223-2
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
4 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228-3
239-3
4 /Обл для формоут пов дет
/Рябініна О.М.
/229-3
Середа 1 Загал.електр.з осн./-------
Клєпов В.П./--------
423/- 1 Обл для ф. п. д./Заг ел
Рябініна О.М./Клєпов В.П.
229-3/
423-2
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228-3
239-3
2 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3
3 Ін. мова рів. В2
Савчук А.С., Сіденко Н.Г.
225-2
136-3
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 4 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3
Четвер 1 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3 1 Ін. мова рів. В2
Савчук А.С.
317-2
2 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3 2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В
228-3
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 3 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
403-1
4     4    
П'ятниця 1 Ін. мова за ПС/Осн матер.
Савчук А.С., Сіденко Н.Г./ Рябініна О.М.
322-2
225-2/
229-3
1 Основи матеріалооброб./--
Рябініна О.М./-------
229-3/-
2 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
414-1/
402-1
2 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
239-3
228-3
3 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3
4     4  ------/Іноземна мова за ПС
 -----/Савчук А.С.
/322-2
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 1 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2
2 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2 3 Основи стандарт.
Шаброва С.М.
420-2
4 Сис. автомат. проект
Євдокімова Н.В.
427-2 4 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2
Вівторок 1 Осн. пром. електр./-----
Савченко С.О./-----
131-2/- 1 Електричні машини 2
Євдокімова Н.В.
427-2
2 Електричні машини 2
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
131-2
3 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
сп.зал
4 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
223-2, 221-2 4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2
Середа 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
сп.зал 1 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2,
221-2
2 Основи стандарт.
Клєпов В.П.
423-2 2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2
4 Електричні машини 1
Євдокімова Н.В.
427-2 4  -------/Осн. пром. електр.
 ------/Савченко С.О.
/131
Четвер 1 Сис. автомат. проект
Євдокімова Н.В.
427-2 1 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2
2 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222-2
420-2
2 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2
3 Електроп. 2/Електр маш 1
Шаброва/Євдокімова 
420-2/
427-2
3 Електр маш 1/Електроп. 2
Євдокімова/Шаброва
427-2/
420-2
4     4    
П'ятниця 1 Електропостач. 1
Васеньова
419-2 1 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222-2
420-2
2 Осн.та над.ел./ Основи стандарт
Васеньова/Клєпов
419-2/
423-2
2 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
131-2
3 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2 3 Осн.та над.ел./Осн. станд
Васеньова/Шаброва
419-2/
420-2
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3 1 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 413-1
2 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1 2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3
3 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 229-3 3 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко В.О.
413-1
4     4 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко В Д,Яковенко Є О
405-1 1 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
243-3
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2/
323-2
2 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
405-1
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2
319-2
4 Архіт. комп.  
Бездворний, Волошин
243-3 4    
Середа 1 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
231-3 1 Операц. сист/Архіт. комп.  
Яковенко/Бездворний
413-1/
243-3
2 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 401-1 2 Бази даних  
Карлова, Арбузова
413-1
3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
216-2
221-2
3 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 236-3
  Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є., Бездворний І.І.
231-3   Математичний аналіз
Рослякова С.В.
403-1
Четвер 1 Архіт. комп./Опер. сист.
Бездворний/Яковенко В.Д.
241-3/
405-1
1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал
2 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1 2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
216-2
401-1
3 Бази даних  
Арбузова, Карлова
413-1 3 Архіт. комп.  
Бездворний, Волошин
241-3
4     4    
П'ятниця 1 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
413-1 1 Комп.схемот./Бази даних  
Уткіна Н.Є./Карлова
243-3/
415-1
2 Бази даних/Архіт. комп.  
Арбузова/Бездворний
241-3/
229-3
2 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
413-1
3 Мат. аналіз/Комп.схемот. 
Вічна О.В./Уткіна Н.Є.
414-1/
236-3
3 Архіт. комп./Мат. аналіз
Бездворний/Рослякова
243-3/
403-1
4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко В.О.
413-1 4 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
317-2
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко, Гладков
301-1 1 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
2 Інж.та комп.гр.
Свириденко,Зіменс
225-2/
309-1
2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2
3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 3 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1
4 Ін.мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2/
219-2
4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
Вівторок 1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2 1 Інж.та комп.графіка
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223-2
309-1
2 Осн.розрах.дет.маш.
Крижановська О.В.
236-3 2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
158-5 3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2
4     4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп.зал
Середа 1 Автом. двиг/Тех.експ.авто
Якушенко С.О.
307-1 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1
2 Викор. експ. матер.
Литвиненко, Гладков
155-5/
158-5
2 Тех.експ.авто/Автом двиг
Гладков/Якушенко
307-1
3 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2
401-1
3 Інж.та комп.графіка
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223-2
309-1
4  -------/Електротех., та ел.
 ------/Клєпов В.П.
/423 4 Ін.мова за ПС
Пестушко А.В., Лосєва Ю.В.
305-1
214-2
Четвер 1 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 2 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп.зал 3    
4     4    
П'ятниця 1 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 1 Електротех., та ел./------
Клєпов В.П./---------
423-2/-
2 Інж.та комп.гр.
Свириденко,Зіменс
225-2
309-1
2 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2 3 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5
4 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 4 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2
218-2
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Осн.охорони праці
Живець А.М.
322-2 2 Економ. і нормув.праці
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Комерц. товарозн.
Наконечна В.І.
316-2/
326-2
3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
419-2
4     4    
вівторок 1 Фізичне вих.
Акуленко М.С.
сп.зал 1 Осн.ох.пр/Упр. Витрат.
Живець А.М.
316-2
2 Біржова діяльність
Мельник М.А.
401-1/
303-1
2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
229-3
3 Осн.охор. праці/Ціноутв.
Живець А.М.
322-2 3 Ек. і норм.пр/Істор.екон.та ек.дум
Боговіна/Шепель
324-2
4 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 4    
Середа 1 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
326-2 1 Госп. законодавство
Ротань Н.В.
323-2
2 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
322-2 2 Іноземна мова рівень В2
Савчук А.С.
219-2
3     3 Управл.витратами
Живець А.М.
324-2
4     4    
Четвер 1 Ціноутворення
Живець А.М.
316-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
сп.зал
2 Комерц. товарозн.
Наконечна В.І.
326-2 2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
3 План та орган діял підпр
Аблова Г.В.
317-2 3 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
319-2
4     4    
П'ятниця 1     1 Істор.екон.та екон.думки
Шепель Т.В.
317-2
2 Госп. законодавство
Ротань Н.В.
323-2 2 Осн.ох.пр/План.та орг.діял.
Живець А.М./Аблова Г.В.
317-2/
317-2
3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
323-2 3 План.та орг.діял./Осн.ох.пр
Аблова Г.В./Живець А.М.
317-2/
319-2
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 4    
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 1 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2, 219-2 2 Оптиміз. методи та мод.
Філонюк Г.О.
223-2
3 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
423-2 3 Організ. виробн.
Шепель Т.В.
322-2
4 Будова автом. І двиг.
Гладков
155-5 4    
Вівторок 1 ТО теплотехніки
Якушенко С.О.
307-1 1    
2 Деталі машин
Литвиненко О.В.
158-5 2 Орг. вир/План.контр.на під.
Шепель Т.В.
322-2
3 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
225-2/
309-1
3 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
316-2
4  ------/Конст. та дин. двиг.
 -----/Якушенко С.О.
/307 4    
Середа 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
сп.зал 1  -------/Сист.техн.пром.
 ------/Живець
 -------/ 322-2
2 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2
136-3
2 Методол. та орг. наук.
Живець А.М.
316-2
3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 3 Фіз.вих./-------
Гудович/------
сп.зал
/----
4 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 4    
Четвер 1 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1 1 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
423-2 2 Внутр.економічні мех.
Боговіна
322-2
3 Будова автом. І двиг.
Гладков Г.Б.
155-5 3 Планування та контр.на підпр.
Шепель Т.В.
322-2
4     4    
П'ятниця 1 ТО теплотехніки
Якушенко С.О.
307-1 1 ДЕНЬ  
2 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 2 КУРСОВОГО  
3 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
225-2
309-1
3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4     4    
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1     1 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
219-2
2 Системне програмув.
Левицький В.М., Коленко 
241-3 2 Електрорадіовим.
Бездворний І.І
233-3
3 Осн.метреології, станд.
Свириденко О.М.
233-3 3 Іноземна мова рівень В2
Петречків О.М
218-2/
214-2
4 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Волошин
241-3 4    
Вівторок 1   --/ Дискретна математика
 ----/ Рослякова С.В.
/403-1 1 Системне програмув.
Левицький В.М.
428-3
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний
243-3 2 Дискр.матем/Чис.метод
Філонюк Г.О
407-1
3 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1 3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216-2
218-2
4 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
Середа 1     1 Осн.метреології, станд.
Свириденко О.М.
136-3
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний
243-3 2 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
3 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
231-3/
407-1
3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Волошин
241-3 4    
Четвер 1 Системне програмув.
Левицький В.М., Коленко 
243-3 1 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М
214-2
2 Дискретна математика
Рослякова С.В.
403-1 2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є., Бездворний
243-3 3 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
401-1
4     4    
П'ятниця 1 Ін.м.рів.В2/Осн.мет,станд
Сіліщенко,Петречків/ Свириденко
216-2
221-2/
241-3
1 Осн.метр.,станд./Ін.м.рів.В2
Свириденко/Петречків
158-5/
221-2
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2
221-2
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
3 Теор.ймов.та мат.ст./Чисел.Мет.
Рослякова/Філонюк
403-1/
413-1
3 Системне програмув.
Левицький В.М.
312-1/
223-2
4 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
241-3 4 Теор.ймов.та мат.ст./----
Рослякова/----
403-1/-
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Алгор. та структури
Левицький В.М.
231-3 1 Системне програм.
Сафонов М.С.
136-3
2 Фізичне виховання
Гудович В.М.
сп.зал 2 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
136-3
3 Ін.м.рів. В2/Маш-ор.мови
Наумкіна/Нарожний
214-2/
ВЦ
3 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
4 Системне програмув.
Сафонов М.С.
233-3 4 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
405-1
вівторок 1 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
231-3 1 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Бази даних
Карлова Н.І.
413-1 2 Комп'ютерна схемотехніка
Яковенко О.Є.
106-1
3 Web-рограмування
Левицький В.М.
241-3 3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
сп.зал
4 Операційні системи
Нарожний О.В.
428-2 4  ----/ Комп'ютерні мережі
 ----/Бабикін С.О.
/405-1
Середа 1 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
319-2 1 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 2 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
ВЦ
3 Системне програмув.
Сафонов М.С.
ВЦ 3 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 219-2
4 КП
Багмет Т.Є.
ВЦ      
Четвер 1 Бази даних
Карлова Н.І.
413-1 1 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
136-3 2 Комп.мер/ Сист.прог.заб.
Бабикін/Сафонов
155-5/
223-2
3 Алгор. та структури
Левицький В.М.
423-2 3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
4     4    
П'ятниця 1 Web-рограмування
Левицький В.М.
155-5/
427-2
1 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
106-1
2 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 2 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
219-2
3 Машино-орієнтовані мови
Нарожний О.В.
401-1 3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
4 Фіз. виховання/----
Гудович В.М./----
сп.зал/- 4 Фізика
Семакова Т.О.
311-1

Розклад занять на 2 семестр 2018-2019 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
326-2 1 Фіскал.адмініструв/-------
Боговіна Ю.М./------------
324-2/
2 Друга іноземна мова
Кучеренко Т.В.
302-1 2 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
323-2
3 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
314-2 3 Облік і звіт в БУ
Цвєткова О.М.
323-2
4     4           /Економ.аналіз
         /Комліченко О.О.
/316-2
Вівторок 1 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
317-2 1    
2 Іноз. мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 2 Економ.аналіз/ Фіскал.адмініструв/
Комліченко /Боговіна 

316-2/

324-2

3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Облік у гал. народ.госп.
Цвєткова О.М.
323-2
4     4 Іноз. мова за ПС
Петречків О.М.
218-2
Середа 1 Іноземна мова за рів. В2
Наумкіна О.В.
214-2 1 Податкова система
Живець А.М.
316-2
2 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Ін. мова рвень В2
Петречків О.М.
218-2
3 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Контроль і ревізія
Цвєткова О.М.
323-2
4 КП 106-1 4    
Четвер 1 Друга іноземна мова
Кучеренко Т.В.
323-2 1 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
316-2
2 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Облік і звіт в БУ
Цвєткова О.М.
323-2
3     3            /Податкова система
             /Живець А.М.
/317-2
4     4    
П'ятниця 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І..
419-2 1 Фіскал.адмініструв
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 2 Податкова система/
Облік у гал. народ.госп.
Живець /Цвєткова 

316-2/

323-2

3 Основи менедж./Турист. ресурси України
Воробйова /Матвієнко 
106-1 3    
4     4    
    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2 1    
2 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 2 Техн. машинобудув.
Рябініна О.М.
229-3
3 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3 3 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3
4 Техн. машинобудув./---
Рябініна О.М./---
229-3/ 4 Інов.техн.в маш./Фіз. Вих.
Дядюн /Рибкін А.В.
228-3/ Сп.зал
Вівторок 1 Фізичне виховання/--
Береговий М.М./--
Сп.зал/ 1    
2 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3 2 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3
3 Технологічне оснащення
Бабенко Б.Л.
229-3 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Ін. мова рів. В2
Савчук А.С.
214-2 4     /Техн. машинобудув.
    /Рябініна О.М.
/229-3
Середа 1     1 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3
2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3
3 Економ. та орг. виробн.
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Спец.комп.тех./Техн. маш.
Крижановська/Рябініна 

236-3/

229-3

4         /Техн. оснащення
        /Бабенко Б.Л.
/231-3 4 Технологічне оснащення/-
Бабенко Б.Л./--
233-3/
Четвер 1 Інов.техн.в машиноб./Спец.комп.техн.
Дядюн /Крижановська

228-3/

236-3

1 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3
2 Осн.програм автом.облад
Кузнєцова Т.В.
231-3 2 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2
3 Техн. машинобудув.
Рябініна О.М.
229-3 3 Технологічне оснащення
Бабенко Б.Л.
233-3
4     4    
П'ятниця 1  /Осн.прог.автом.облад
 /Кузнєцова Т.В.
/231-3 1    
2 Спец.комп.тех./Техн. маш.
Крижановська/Рябініна 

236-3/

229-3

2 Іноземна мова рів. В2
Павліченко О.В.
220-2
3 Облад для формоутв. дет.
Рябініна О.М.
229-3 3 Економ. та орг. виробн.
Боговіна Ю.М.
324-2
4     4 Осн.прог.автом.облад/
Спец.комп.тех.
Кузнєцова /Крижановська

231-3/

236-3

    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 1    
2

Електропостачання 1

Васеньова Ю.О.

419-2 2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
3 Комп. техніка та прогр.
Євдокимова Н.В.,Мокрані 
427-2 3 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
402-1
4     4 Комп. техніка та прогр.
Євдокимова Н.В.,Мокрані 
427-2
Вівторок 1 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 1 Ін.мова за ПС
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2
3 Ін.мова за ПС
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 КП 419-2 4    
Середа 1 Сис. автомат.проектув
Савченко С.О.
131-2 1

Монтаж і експл. підпр./

Комп. техніка та прогр.
Євдокимова Н.В.

427-2
2

Електропостачання 2

Васеньова Ю.О.

419-2 2 Осн.стандартизації
Мокрані О.О.
420-2
3

Комп. техніка та прогр./

Монтаж і експл. підпр.
Євдокимова Н.В.

427-2 3 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2
4 Ін.мова р. В2/---
Гончарова В.Б., Пестушко/---

222-2, /

305-1/

4 -------  /Ін.мова р. В2
-- /Гончарова В.Б., Пестушко

/222-2,

/305-1

Четвер 1 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2 1

Електропостачання 2

Васеньова Ю.О.

419-2
2 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2 2 Сис. автомат.проектув
Савченко С.О.
131-2
3 Осн.стандартизації
Мокрані О.О.
420-2 3

Електропостачання 1

Васеньова Ю.О.

419-2
4     4    
П'ятниця 1 Монтаж і експл. підпр.
ЄвдокімоваН.В.
427-2 1 Ін.мова р. В2
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

2 Ін.мова р. В2
Гончарова В.Б., Пестушко

222-2,

305-1

2 Монтаж і експл. підпр.
ЄвдокімоваН.В.
427-2
3 Електроустаткування 1/ Електропостачання 1
Дрозд Д.А./Васеньова Ю.О.

428-2/

419-2

3 Електропостачання 1/ Електроустаткування 1/
Васеньова Ю.О./Дрозд Д.А.

419-2/

428-2

4     4 КП 419-2
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1      /Бух.облік
     /Боговіна Ю.М.
/324-2 1 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
413-1
2 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
413-1 2  Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
319-2
3 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко
241-3 3

Об'єктно-ор. програмув.

Багмет Т.Є., Носова Г.В.

423-2
4        /Економіка та орг.вир.
        /Живець А.М.
/319-3 4 КП ВЦ
Вівторок 1

Об'єктно-ор. програмув.

Багмет Т.Є., Носова Г.В.

243-3 1    
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Петречків О.М.
216, 218-2 2 Бухгалтерський облік
Цвєткова О.М.
323-2
3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
236-3 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П., Петречків О.М.
216, 218-2
4 КП ВЦ 4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
Середа 1 Бухгалтерський облік
Боговіна Ю.М.
324-2 1    
2 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1 2 Математичні методи
Філонюк 
233-3
3 Математичні методи
Філонюк 
326-2 3 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко

302-1/

233-3

4 Фізичне виховання/---
Рибкін А.В./---
Сп.зал/ 4         /Фізичне виховання
       /Рибкін А.В.
/Сп.зал
Четвер 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
403-1
2 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
403-1 2 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Багмет Т.Є.
413-1
3

Економіка та орг.вир./

Об'єктно-ор. програмув
Живець А.М. /Багмет 

317-2/

423-2

3 Об'єктно-ор. програмув/ Бух.облік
Багмет  /Цвєткова

423-2/

319-2

4          
П'ятниця 1

Осн.прогр. інженерії / 

Економіка та орг.вир.
Карлова Н.І./ Живець 

413-1/

326-2

1

Економіка та орг.вир./

Осн.прогр. інженерії
Живець /Карлова Н.І.

326-2/

413-1

2 Математичні методи
Філонюк 
423-2  2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П., Петречків 
216, 218-2
3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П., Петречків 
216, 218-2 3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Багмет 
301-1
4     4 Математичні методи
Філонюк 
243-3
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1     1 Тех.експлуат.авто
Обіход Ю.О.,Семенюк
155-5
2 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
158-5 2 Основи технол ремонту
Обіход Ю.О.
155-5
3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
158-5
4 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-2 4    
Вівторок 1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
427-2 1 Сучас.комп технол в авто
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223, 225-2
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко, Семенюк
307-1 2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
301-1 3 Тех.експлуат.авто
Обіход Ю.О.,Семенюк
155-5
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222, 220-2
Середа 1 КП 307-1 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Сучас.комп технол в авто
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223, 225-2 2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
222, 220-2 3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
301-1
4 Тех.експлуат.авто
Якушенко, Семенюк
307-1 4    
Четвер 1 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Гончарова
222, 220-2 1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
326-2
2 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5 2 Основи технол ремонту
Обіход Ю.О.
155-5
3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
222, 220-2
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Сучас.комп технол в авто/ Електрообл.авто
Горішня, Зіменс/Савченко
223, 225-2/ 131-2 2

Електрообл.авто/

Сучас.комп технол в авто
Савченко/Горішня, Зіменс

131-2/ 223, 225-2
3

Тех.експлуат.авто/

Економіка підприємства
Якушенко/ Шепель 

307-1/

319-2

3 Економіка підприємства/ Тех.експлуат.авто
Шепель/ Обіход 

319-2/

155-5

4 Ін.мова ПС/ Авт.перевез
Гончарова,Павліченко/  Гладков
222, 220-2/ 301-1 4 Авт.перевез/ Ін.мова ПС
Гладков/ Гончарова,Павліченко
301-1/ 222, 220-2
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1     1         /Податкова система
        /Живець А.М.
/316-2
2 Осн підприєм.діяльності
Боговіна Ю.М.
324-2 2 Статистика підприєм
Аблова Г.В.
317-2
3 Економ. аналіз.
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Податкова система/---
Живець А.М./---
316-2/
4 Комерцій.діяльніст
Наконечна В.І.
326-2 4    
вівторок 1     1 Осн підприєм.діяльності
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Податкова система
Живець А.М.
322-2 2 Іноземна мова за ПС
Савчук А.С.
419-2
3 Іноземна мова за ПС
Філовська О.В.
220-2 3 Ціноутворення
Живець А.М.
316-2
4     4    
Середа 1 КП 326-2 1 КР 317-2
2 Економ. аналіз.
Боговіна Ю.М.
323-2 2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
3 Електронна комерція
Сімініченко А.М.
322-2 3 Податкова система
Живець А.М.
316-2
4     4    
Четвер 1 Осн підприєм.діяльності/-
Боговіна Ю.М./---
324-2/ 1 Ціноутвор./Статист. підпр.
Живець А.М./Аблова Г.В.

322-2/

317-2

2 Господар. законодавство
Ротань Н.В.
302-1 2 Економічний аналіз
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Комерцій.діяльніст
Наконечна В.І.
326-2 3 Іноземна мова рівень В2
Савчук А.С.
214-2
4     4    
П'ятниця 1 Електронна комерція
Сімініченко А.М.
317-2 1    
2 Іноземна мова рівень В2
Філовська О.В.
326-2 2

Осн підприєм.діяльності/

Економ. аналіз
Боговіна Ю.М.

323-2/

324-2

3 Податкова система
Живець А.М.
316-2 3 Господар законодавство
Ротань Н.В.
403-1
4     4    
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 1 Газова динаміка
Гладков Г.Б.
301-1 1

Іноземна мова за ПС

Сіліщенко О.П.

216-2
2 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2

Організ. виробн. 

     Шепель Т.В.

316-2
3

Констр. та динам. двиг./

Комп.тех.та інф.технолог.
Якушенко/Горішня, Зіменс 

307-1/

223-2,

239-3

3        / Логістика
      / Живець А.М.
/316-2
4     4    
Вівторок 1 Техн. склад. двигунів
Обіход Ю.О.
155-5 1 Економетрика/Ін. мова В2
Живець /Сіліщенко 

316-2/

216-2

2 Іноземна мова за ПС
Гончарова,Павліченко
222, 220-2 2 Внутр.економ.мех./
Аналіз госп. діяльн.     
Боговіна/Комліченко

324-2/

316-2

3 Економ.підприєм.
Шепель Т.В. 
423-2 3    
4     4    
Середа 1 Експл.та обслугов.машин.
Литвиненко О.В.
301-1 1    
2 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2    
3 Комп.тех.та інф.технолог.
Горішня, Зіменс 
223, 225-2 3    
4     4    
Четвер 1 Газ.динам./ Техн.склад.двиг.
Гладков /Обіход 

301-1/

155-5

1 Релігієзнавство
Савенок Л.А.

402-1/

322-2

2 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1 2

Іноземна мова рівень В2

Сіліщенко О.П.

216-2
3 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 3

Планування та контр.    

Шепель Т.В.

322-2
4     4    
П'ятниця 1 КП 307-1 1 Економ. та менеджм.
Цветкова О.М.
323-2
2 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2 Фізичне вих./ Логістика   
Гудович /Живець
Сп.зал/ 316-2
3 Іноземна мова рівень В2
Павліченко О.В., Пестушко

220-2,

305-1

3    
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 4    
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1 Архіт. комп'ютерів/---
Максимова, Свириденко/---
241-3/ 1 КП 243-3
2 Алгор.і мет.обчисл.
Філонюк
312-1 2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є., Бабикін 
243-3 3 Економ.та планув.вироб
Наконечна В.І.
326-2
4 КП 243-3 4    
Вівторок 1         /Алгор.і мет.обчисл.
        /Філонюк
/236-3 1 Алгор.і мет.обчисл./ Архіт. комп'ютерів
Філонюк/Максимова 

236-3/

241-3

2 Економ.та планув.вироб
Наконечна В.І.
326-2 2 Організація БД
Маляренко А.О.
413-1
3 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
420-2 3 Інж. та комп.граф.
Носова Г.В.
ВЦ
4 Іноземна мова В2/   Периф. пристрої 
Сіліщенко, Аносова/ Бездворний 
216, 221-2/ 241-3 4    
Середа 1 Організація БД
Маляренко А.О., Рогоцька 
106--1 1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
216, 221-2 2

Іноземна мова за ПС

Наумкіна О.В.

214-2
3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Інж. та комп.граф./----
Носова Г.В.,Уткіна Н.Є./-
ВЦ, 240-3/ 4 Периф. Пристрої/
Інж. та комп.граф.
Бездворний/Носова Г.В.
241-3/ ВЦ
Четвер 1 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Аносова
216, 221-2 1 Іноземна мова рівень В2
Петречків О.М.
218-2
2 Периф. пристрої 
Бездворний ,Свириденко 
243-3 2 Алгор.і мет.обчисл.
Філонюк
301-1
3 Організація БД
Маляренко А.О., Рогоцька 
413-1 3 Периф. пристрої 
Бездворний І.І.
243-3
4     4    
П'ятниця 1     1   411-1
2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є., Бабикін 
243-3 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Свириденко
241-3 3 Комп.сист.та мережі
Бабикін С.О.
231-3
4 Інж. та комп.граф.
Носова Г.В.,Уткіна Н.Є.
ВЦ, 242-3 4 Організація БД
Маляренко А.О.
411-1/ 106-1
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Комп. дискрет. матем.
Філонюк 
419-2 1 Фіз.вих.
Гудович В.Ю. 
Сп.зал
2 Фіз.вих.
Гудович В.Ю. 
Сп.зал 2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
136-3
3 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
413-1 3 Системне програм. заб.
Сафонов М.С.
136-3
4     4    
вівторок 1

Іноземна мова за ПС

Наумкіна О.В.

214-2 1

Іноземна мова за ПС

Аносова Ю.П.

221-2
2 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
401-1 2

Парал.та розпод.обч.

Левицький В.М.

136-3
3 Теорія прийнят. ріш.
Філонюк 
219-2 3 ООП
Багмет Т.Є.
136-3
4     4    
Середа 1 Систем. програм.
Сафонов М.С.
136-3 1    
2 Захінф.у КС
Коленко В.В.
201-1 2    
3 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
136-3 3    
4          
Четвер 1 Візуал.програм/
Осн. наук. дослід. роб.
Багмет Т.Є./Яковенко В.Д.

136-3/

413-1

1

Лінійні інтегр.схеми/

Теор. інф. та кодув
Максимова /Коленко 

241-3/

301-1

2

Іноземна мова рівень В2

Наумкіна О.В.

214-2 2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
401-1
3     3 Менедж.та маркет.
Воробйова К.Г.
401-1
4     4    
П'ятниця 1     1    
2     2

Іноземна мова рівень В2

Аносова Ю.П.

221-2
3     3 Теор. інф. та кодув
Коленко В.В.
401-1
4     4 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
241-3

Розклад занять на 1 семестр 2019-2020 н.р.

    411 № ауд.   412 № ауд
Понеділок 1 Філософія
Савенок Л.А.
401-1 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3
2 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 2 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3
3 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2 3 Основи охорони праці
Федіна І.В.
407-1
4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
сп.зал 4 Укр мова за ПС/-------
Ботвинюк О.В./-------
407-1/-
Вівторок 1 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3
2 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2 2 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2
3 Іннов. Техн. в маш
Мироненко
231-3 3 Філософія
Савенок Л.А.
233-3
4 Техн.маш./----
Рябініна О.М./---
229-3/- 4 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
231-3
Середа 1 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 1 Іннов. тех в маш.-буд
Дядюн К.В.
228-3
2 Основи охорони праці
Федіна І.В.
407-1 2 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2
3 Фіз.виховання/
Іннов. Техн. в маш.
Федін/Мироненко
сп.зал/
231-3
3 Основи охор пр/Фіз. вих.
Федіна І.В./Федін Ю.М.
407-1/
сп.зал
4   4    
Четвер 1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
401-1 1 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
231-3 2 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3
3 Економіка, організація
Боговіна Ю.М.
324-2 3 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2
4     4    
П'ятниця 1  ----/Спец.комп.техн
 ---/Крижановська
 -----/ 236-3 1  ------/Укр мова за ПС
 -----/Ботвинюк О.В.
 -------/ 402-1
2 Інн.техн. в маш/Екон, орг.
Мироненко /Боговіна 
231-3/ 324-2 2 Техн.маш./Фіз. вих.
Рябініна О.М./Федін Ю.М.
229-3/
сп.зал
3 Спец.комп.техн/Основи охорони праці
Крижановська/Федіна 
236-3/
407-1
3 Фіз. вих./Економ, орган.
Федін Ю.М./Боговіна Ю.М.
сп.зал/
324-2
4 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3 4 Іннов. тех в маш.-буд
Дядюн К.В.
228-3
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 1     1 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 2 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 3 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5
4 Осн охор праці/Сис автомат. проект
Цап В.В./Горішня А.В.
231-3/
223-2
4 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
Вівторок 1 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
сп.зал 1    
2 Філософія
Мадаєва А.С.
233-3 2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
3 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2 3 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5 4 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2
Середа 1 Сис. автомат. проект
Горішня А.В.
223-2 1 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2
2 Правила безп ДР/Сист. живл. двиг
Сорокін/Гладков
158-5/
155-5
2 Філософія
Мадаєва А.С.
236-3
3 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 3 Сист живл дв/Осн охор пр
Гладков Г.Б./Цап В.В.
155-5/
155-5
4 Сист. живл. двиг/Правила безп ДР
Гладков/Сорокін
155-5/
158-5
4 Фіз.вих./Сист. живл. двигунів
Федін Ю.М./Гладков Г.Б.
сп.зал/
155-5
Четвер 1 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 1 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Сис. автомат. Проект/Фіз.вих.
Горішня А.В./Федін Ю.М.
223-2/
сп.зал
3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 3 Основи охорони праці
Цап В.В.
231-3
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2 1 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Сис. автомат. проект
Горішня А.В.
223-2
3 Основи охорони праці
Цап В.В.
307-1 3 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
    405 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 1    
2 Орг.спеціал.туризму
Подберезня І.В.
312-1 2    
3 Філософія
Мадаєва А.С.
401-1 3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
401-1
4     4 ООП
Багмет Т.Є.
428-2
Вівторок 1 Статистика /Страх.в тур
Аблова Г.В./Подберезня І.В.
317-2/
414-1
1 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
136-3
2 Орг.спеціал.туризму
Подберезня І.В.
312-1 2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
сп.зал
3 Ін.мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 3 Сист.штучн.інтелекту
Сафонов М.С.
136-3
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
307-1/
401-1
4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 219-2
Середа 1 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
427-2 1 Сист.шт.інт./Осн.наук.-досл.р
Сафонов/Яковенко
324-2/
413-1
2 Страх.в тур
Подберезня І.В.
225-2 2 Технол.проект.
Максимова О.Є.
241-3
3     3 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
241-3
4     4    
Четвер 1 ДЕНЬ    1 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 219-2
2 КУРСОВОГО   2 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
413-1
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3 ООП
Багмет Т.Є.
ВЦ
4     4    
П'ятниця 1 Ін.мова рівень В2
Наумкина О.В.
214-2 1 АГ ЕОМ/----
Максимова О.Є./----
241-3/-
2 Логіка
Мадаєва А.С.
401-1 2 ООП/АГ ЕОМ
Багмет/Максимова О.Є.
326-2/ 241-3
3     3 Технології проектув.
Максимова О.Є.
241-3
4     4 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
236-3
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 1  ------/Іноземна мова р В2
 -----/Гончарова В.Б.
/222-2
2 Філософія
Савенок Л.А.
307-1 2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2 3 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
4 КП
Аверіна С.А.
420-2 4 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
419-2
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
222-2 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2
2 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
сп.зал 2 Охор. Праці
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 3 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
222-2
4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 4 Енергозбер. 2
Шаброва С.М
420-2
Середа 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 1 Філософія
Савенок Л.А.
411-1
2 Охор. Праці
Дрозд Д.А.
428-2 2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
3 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
420-2 3 Електроустатк.підпр. 2
Дрозд Д.А.
428-2
4 Енергозбер. 2
Шаброва С.М.
420-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
сп.зал
Четвер 1 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 1 Ін мова р В2/Енергозбер.
Гончарова/Шаброва
222-2/
420-2
2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 2 Енергозбер. 1/
Електр.поб.пр.
Шаброва С.М/Євдокімова
427-2
3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
4     4    
П'ятниця 1 Електрообл.поб.пр./--------
Євдокімова Н.В./--------
427-2/- 1 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
2 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
420-2 2 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електроустатк.підпр. 2
Дрозд Д.А.
428-2 3 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2
4 Іноземна мова р В2
Гончарова В.Б.
222-2 4 КП
Аверіна С.А.
419-2
    481 № ауд.   421 № ауд
Понеділок 1 Осн. констр. комп.
Бездворний, Волошин
241-3 1 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
2 Філософія
Мадаєва А.С.
305-1 2 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
155-5
3 Web-програмування
Левицький, Маляренко
326-3/
243-3
3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
сп.зал
4     4  --/Техн.обр.деталей двиг.
 --/Крижановська О.В.
/236-3
Вівторок 1 Техн. обслугов. комп.
Бездворний,Волошин
241-3 1 Осн.охорони праці
Цап В.В.
233-3
2 Операційні системи
Сафонов,Левицький
241-3 2 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
3 Захист інформації
Коленко, Маляренко
413-1 3 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
4  ------/Web-програмування
-----/Левицький
413-1 4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3
Середа 1 Осн. констр. комп./Операційні системи
Бездворний/Сафонов
243-3/
229-3
1 Філософія
Мадаєва А.С.
303-1
2 Комп. сист. і мережі
Бабикін, Свириденко
231-3 2 Системи автоматиз. проект. двиг
Горішня А.В., Зіменс Ю.В.
223-2
309-1
3 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Волошин
229-3 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
326-2
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
216-2
219-2
4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В., Гончарова В.Б.
220-2
222-2
Четвер 1 Комп. сист. і мережі
Бабикін, Свириденко
229-3 1    
2 Операційні системи/Осн. констр. комп.
Сафонов/Бездворний
243-3 2 Осн.охор. праці/Експл.та ремонт двиг
Цап В.В./Литвиненко О.В. 
301-1
3 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
414-1 3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3
4     4    
П'ятниця 1 Захист інформації
Коленко, Маляренко
233-3 1 Системи автоматиз. проект/Філософія
Горішня, Зіменс/Мадаєва
223-2, 309-1/ 158-5
2 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
233-3 2 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В., Гончарова В.Б.
220-2
222-2
3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
сп.зал 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
326-2
4 Іноземна мова р В2
Сіліщенко, Аносова
216-2
221-2
4 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
    415 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1     1 Держ.рег.ек./Проект. ан.
Шепель Т.В.
322-2
2 Груп.дин.і комун./Упр.IT-пр.
Карлова/Арбузова
413-1 2 Ін.мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
3 Як.ПЗта тест/Фіз.вихов      
Сафонов/Гудович
ВЦ/
сп.зал
3 Фіз. вих./Потенц.і розв.підпр.
Гудович/Комліченко
сп.зал/
316-2
4     4    
Вівторок 1 ДЕНЬ    1 ДЕНЬ   
2 ІНДИВІДУАЛЬНОЇ   2 КУРСОВОГО  
3 РОБОТИ   3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4 СТУДЕНТІВ   4    
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 1 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
316-2
2 Професійна практика    Коленко В.В. 420-2 2 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
216-2
3 Безпека прог. та даних       Коленко В.В. 106-1/
423-2
3 Обгр.госп.рішень
Шепель Т.В.
323-2
4 Сист.штучного інтелекту
Сафонов М.С.
233-3 4    
Четвер 1 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
136-3 1    
2 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В. 214-2 2 Проектний аналіз                  Шепель Т.В. 323-2
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
136-3 3 Міжнародна економіка
Живець А.М.
326-2
4     4    
П'ятниця 1 Мод.та ан ПЗ/Сист.шт.інт
Сафонов М.С.
136-3 1 Страхування
Боговіна Ю.М.
324-2
2 Моделювання систем
Нарожний О.В.
136-3 2 Стратег. підприємства
Шепель Т.В.
316-2
3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
136-3 3 Міжн. економіка/---
Живець А.М./---
322-2/--
4 Проф.практика з комп.проект
Коленко В.В.
401-1 4    
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 1 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 415-1 1 Філософія
Мадаєва А.С.
106-1
2 Теор.ймов.
Рослякова С.В
403-1 2 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
301-1
3 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М 323-2 3 Чисельні методи 
Філонюк Г.О.
303-1
4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 413-1 4 Іноземна мова в В2
Сіліщенко О.П.
216-2
Вівторок 1 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2 1    
2 Проектний практикум
Левицький В.М.
317-2 2 Теор.ймов.
Рослякова С.В
403-1
3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
312-1 3 Автоматиз. системи                    Цвєткова 323-2
4 Орг. комп. Мереж/------                                Бабикін С.О./------- 405-1 4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
233-3
Середа 1     1 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 233-3
2 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М 323-2 2 Проектний практикум
Левицький В.М.
233-3
3 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 312-1 3 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 233-3
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
сп.зал 4 Автоматиз. системи                    
Цвєткова О.М.
323-2
Четвер 1 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
231-3 1 Автоматиз. системи                    
Цвєткова О.М.
323-2
2 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
310-1/ 304-1 2 Проектний практикум
Левицький В.М.
305-1
3 Автоматиз. системи                    Цвєткова О.М 323-2 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
4     4    
П'ятниця 1 Філософ/Конструюв ПЗ
Мадаєва А.С./Багмет Т.Є.
231-3 1 Конструювання ПЗ/--------
Багмет Т.Є./--------
236-3/--
2 Проектний практикум
Левицький В.М.
324-2/ 405-1 2 Орг. комп. Мер /Конструюв ПЗ
Бабикін С.О./Багмет Т.Є.
427-2
3 Іноземна мова р В2
Сіліщенко О.П.
216-2 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В
сп.зал
4 Конструювання ПЗ /Філософія
Багмет Т.Є./Мадаєва А.С.
231-3 4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 301-1
     

Розклад занять на 2 семестр 2018-2019 н.р.

    411 № ауд.   412 № ауд
Понеділок 1 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
236-3 1 Техн.осн.програмув.
Кузнєцова Т.В.
231-3
2 Осн.філ.знань/Соціолог.
Савенок /Мадаєва А.С.
106-1/ 307-1 2 Соціологія/Осн.філ.знань
Мадаєва А.С./Савенок Л.А.
307-1/ 106-1
3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1 3 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
132-3
4 Економіка, органіація
Боговіна Ю.М.
324-2 4 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3
Вівторок 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Комп. проектування
Кузнєцова Т.В.
231-3
2 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
305-1 2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
3 Системи ЧПК в механ.
Кузнєцова Т.В.
231-3 3 Осн.упр.виробництвом
Боговіна Ю.М.
324-2
4 Техн.осн.програмув.
Кузнєцова Т.В.
231-3 4 Осн.філос.знань
Савенок Л.А.
305-1
Середа 1 Системи ЧПК в механ.
Кузнєцова Т.В.
231-3 1 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
236-3
2 Техн.вигот.деталей
Крижановська О.В.
236-3 2 Системи ЧПК в механ.
Дядюн К.В.
228-3
3 Комп.проект./Техн.оснащ.
Кузнєцова /Крижановська
231-3/ 236-3 3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1
4 Осн.упр.виробництвом
Боговіна Ю.М.
324-2 4 Техн.осн.прог./Техн.оснащ
Кузнєцова /Зіменс 
231-3/ 233-3
Четвер 1 Техн.осн.програмув.
Кузнєцова Т.В.
231-3 1 Техн.осн.для спец.об./ Лаб.практ.
Крижановська/Бабенко 
236-3/ 132-3
2 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
132-3 2 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3
3 Комп. проектування
Кузнєцова Т.В.
231-3 3 Економ., орган./Осн.упр.
Боговіна Ю.М.
324-2
4     4    
П'ятниця 1 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3 1 Фіз.вих./Техн.вигот.
Федін /Крижановська 
Сп.зал/ 236-3
2 Системи ЧПК/Техн.осн.пр.
Кузнєцова Т.В.
231-3 2 Системи ЧПК в механ.
Дядюн К.В.
228-3
3 Техн.маш.
Крижановська О.В.
236-3 3 Лаб.практикум
Бабенко Б.Л.
132-3
4 Економ., орган./Осн.упр.
Боговіна Ю.М.
324-2 4 Техн.маш./Комп. проект
Рябініна /Кузнєцова
229-3/ 231-3
             
             
    421 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 2    
3 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
301-1 3    
4 Комп.діагност./
Системи автоматиз.
Гладков / Горішня,Литвиненко
301-1/ 223-3 4    
Вівторок 1 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 1 Аналогові та гібр. ЕОМ./
Максимова О.Є./
241-3/
2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 2

Іноземна мова за ПС               

  Аносова Ю.П.

221-2
3 Осн.філ.знань/Соціолог.
Мадаєва А.С.
419-2 3 Інженерія прогр.заб.
Карлова Н.І.
243-3
4     4    
Середа 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
219-2
2 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 2 Комп'ютерні системи
Уткіна Н.Є.
243-3
3

Осн.охорони праці/

Експл.та ремонт двиг
Цап В.В./Литвиненко

402-1/ 302-1 3 Інженерія прогр.заб.
Карлова Н.І.
413-1
4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 4    
Четвер 1 Системи автоматиз.
Горішня А.В., Литвиненко
223-3 1    
2 Комп.діагност.
Гладков В.І.
301-1 2

Іноземна мова (р.В2)               

Аносова Ю.П.

221-2
3 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
312-1 3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
241-3
4     4    
П'ятниця 1 Системи автоматиз.
Горішня А.В., Литвиненко
223-3 1    
2 Осн.охорони праці
Цап В.В.
158-5 2 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
136-3
3 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 3 Комп'ютерні системи
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Правове заб.
Осадча Л.С.
410-1 4    
             
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1                  /Охор. праці
               /Мокрані О.О.
/420-2 1    
2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 2 Монтаж, експл./ Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2
3 Надійність електропр.
Шаброва С.М.
420-2 3 Електроустатк.підпр.
Дрозд Д.А.
428-2
4 Електроустатк.підпр.
Дрозд Д.А.
428-2 4    /Соціологія
    /Мадаєва А.С.
/407-1
Вівторок 1 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1

Налагодж. електроуст./

Економіка та організ. 
Дрозд /  Аверіна

428-2/ 420-2
2 Монтаж, експл.
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Енергозбер.
Шаброва С.М
420-2
3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 3

Спец.ел.розрахунки       

Євдокімова Н.В

427-2
4 Енергозбер./---
Шаброва С.М/---
420-2/ 4     /Сист.керув.електропр.
    /Савченко С.О.
/131-2
Середа 1 Електробезпека
Дрозд Д.А.
428-2 1 Охор. Праці/---
Мокрані О.О./---
420-2/
2 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2 2 Електробезпека
Дрозд Д.А.
428-2
3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 3 Надійність електропр.
Шаброва С.М.
420-2
4 Фіз.вих./Осн.філ.зн.
Коцегубов С.А./Савенок 
Сп.зал/ 406-1 4 Осн.філ.зн./Фіз.вих.
Савенок /Коцегубов С.А.
406-1/ Сп.зал
Четвер 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 1    
2 Енергозбер.
Шаброва С.М
420-2 2 Монтаж, експл.
Євдокімова Н.В.
427-2
3

Спец.ел.розрахунки     

   Євдокімова Н.В

427-2 3 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Налагодж. електроуст./ Електробезпека
Дрозд Д.А.
428-2 1

Економіка та організ.                    

  Аверіна С.А.

420-2
2 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
3 Соціологія
Мадаєва 
420-2 3 Електрообл.поб.пр.
Євдокімова Н.В.
427-2
4     4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
             
             
    415 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Моделювання систем                Нарожний О.В. 221-2 2    
3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
106-1 3

Фінанс.-економ.аналіз            

    Шепель Т.В.

319-2
4 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
136-3 4

Інформ.системи і тех.            

 Цвєткова О.М.

323-2
Вівторок 1     1
                   Ін.мова за ПС 1П /
             Інформ.системи і тех.                 
                   Сіліщенко / Цвєткова
216-2/ 323-2
2     2

Ризикологоія               

 Шепель Т.В.

219-2
3     3    
4     4    
Середа 1     1

Інвест./Ризикологоія              

Аблова/Шепель Т.В.

317-2
2        Сист.штучного інтелекту                    Нарожний О.В. 322-2 2

       Фінанс.-економ.аналіз                

Шепель Т.В.

316-2
3        Безпека прог. та даних                    Коленко В.В. 219-2 3

   Іноземна мова (р.В2)             

  Сіліщенко О.П.

216-2
4     4    
Четвер 1 Іноземна мова за ПС                 Наумкіна О.В. 214-2 1    
2 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
136-3 2    
3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
428-2 3    
4     4    
П'ятниця 1

Іноземна мова (р.В2)             

 Наумкіна О.В.

214-2 1

              Ін.мова за ПС 1П             

      Сіліщенко О.П.

216-2
2

Сист.штуч. Інт. /

Груп. динаміка і комун.             Нарожний/Карлова Н.І.

322-2/ 413-1 2

Інвестування                

   Аблова Г.В.

317-2
3

Модел. та аналіз ПЗ/ Моделюв.сист.            

  Нарожний О.В.

136-3 3

Інформ.системи і тех.        

     Цвєткова О.М.

323-2
4     4