Херсонський політехнічний фаховий коледж
Державного унiверситету «Одеська полiтехнiка»

УКР ENG
Головний корпус 1
Общая
2020
Аудитория

Розклад занять

на «25» січня 2021 р., (понеділок, чисельник)

на «22» січня 2021 р., (п'ятниця, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

251

3

Маляренко

Сіліщенко, Петречків

 

132

3

Шкарбуль

Давиденко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «21» січня 2021 р., (четвер, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

251

2

Арбузова, Карлова

Бабикін

 

251

1

Бабикін

Рибкін

 

251

4

Рибкін

Арбузова, Карлова

 

132

2

Шкарбуль

Давиденко

 

132

1

Давиденко

Заболотна

 

132

3

Заболотна

Пестушко

 

352

3

додатково

Левицький

 

352

6

Левицький

відсутня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «20» січня 2021 р.(середа, знаменник)

Гр.

Пара

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

191

1

Шкарбуль

Петречків

 

241

2

Шкарбуль

Аблова

 

232

3

Шкарбуль

Гончарова, Пестушко

 

211

1

Дядюн, Мироненко

Гречана, Сіденко

 

311

5

Дядюн

Рибкін

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «19» січня 2021 р., (вівторок, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

381

3

Максимова

Живець

 

311

4

Дядюн

Рябініна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
311-1 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
402-1
2 Іноземна мова
Гречана А.С.
311-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Математика
Кузякіна О.В.
311-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
402-1
4     4 Захист України/Хімія
Шершень/Заболотна
402-1
Вівторок 1 Захист України/Хімія
Шершень/Литвиненко
311-1 1 Українська література
Стегалюк А.В.
402-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
311-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
402-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
Середа 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
402-1
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
311-1 2 Захист України
Шершень В.І.
402-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
311-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
402-1
4  -----/Укр. література
 ----/Стегалюк А.В.
 -----/ 311-1 4 Українська література/---
Стегалюк А.В./---
402-1/
-----
Четвер 1 Іноземна мова/Історія
Гречана/Савенок
311-1 1 Історія/Іноземна мова
Савенок/Гречана
402-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
311-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Математика
Кузякіна О.В.
311-1 3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
402-1
4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
311-1 4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1    
2 Українська мова
Удод Л.В.
311-1 2 Хімія
Заболотна С.О.
402-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Захист України
Шершень В.І.
311-1 4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
402-1
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
302-1
2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
302-1
3 Математика
Давиденко Т.М,
303-1 3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
302-1
4  ----/Хімія
 ---/Литвиненко Т.О.
 ------/ 303-1 4    
Вівторок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
303-1 2 Математика
Давиденко Т.М,
302-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
302-1
4 Захист України/Історія
Шершень/Світюкова
303-1 4  ----/Захист України
 ---/Шершень В.І.
 ------/ 302-1
Середа 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
303-1 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
302-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Математика
Давиденко Т.М,
303-1 3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
302-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
303-1 4 Захист України
Шершень В.І.
302-1
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
303-1 1 Математика
Давиденко Т.М,
302-1
2 Укр. літ/Іноземна мова
Куцак/Сіденко
303-1 2 Історія/Укр. література
Світюкова/Шкарбуль
302-1
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
303-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
302-1
4     4    
П'ятниця 1 Захист України
Шершень В.І.
303-1 1 Хімія/Іноземна мова
Литвиненко/Пестушко
302-1
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
302-1
4     4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
302-1
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Укр. літ/Іноземна мова
Ботвинюк/Сіліщенко
405-1 1 Іноземна мова/----
Петречків О.М./----
310-1/
-----
2 Математика
Вічна О.В.
405-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
310-1
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1 3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1
4     4    
Вівторок 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
405-1 1 Математика
Вічна О.В.
310-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
405-1 2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Хімія/Захист України
Литвиненко/Шершень
405-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
405-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
310-1
Середа 1     1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
405-1 2 Іноземна мова
Петречків О.М.
310-1
3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
310-1
4 Зарубіжна література
Куценко О.І
405-1 4    
Четвер 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
405-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
310-1
2 Математика
Вічна О.В.
405-1 2 Захист України
Шершень В.І.
310-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
405-1 3 Математика
Вічна О.В.
310-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
405-1 4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
310-1
П'ятниця 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
405-1 1 Укр. література/Хімія
Стегалюк/Литвиненко
310-1
2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 Історія/Захист України
Куліковська/Шершень
310-1
3 Захист України
Шершень В.І.
405-1 3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4 Історія: Україна і світ/--
Куліковська Н.М./----
405-1/
-----
4 Біологія
Заболотна С.О.
310-1
    121 № ауд.   171 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Удод Л.В.
407-1 1 Громадянська освіта/ Захист України
Світюкова/Шершень
304-1
2 Математика
Воронова Н.В.
407-1 2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
304-1
3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
407-1 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4  -----/Захист України
 ----/Шершень В.І.
 ------/ 407-1 4    
Вівторок 1 Хімія/Історія
Литвиненко/Осадча
407-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
304-1
2 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
407-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
407-1 3 Математика
Воронова Н.В.
304-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
407-1 4 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
304-1
Середа 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Українська мова
Удод Л.В.
407-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
304-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
407-1 3 Захист України
Шершень В.І.
304-1
4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
407-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
304-1
Четвер 1 Захист України
Шершень В.І.
407-1 1 Математика
Воронова Н.В.
304-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
407-1 2 Іноз.мова/Громад.освіта
Сіденко/Світюкова
304-1
3 Математика
Воронова Н.В.
407-1 3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
304-1
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова/Укр. літ
Пестушко/Удод
407-1 1 Укр. література/Історія
Удод/Осадча
304-1
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
407-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Біологія
Заболотна С.О.
304-1
4     4  ----/Хімія
 ---/Литвиненко Т.О.
 -----/ 304-1
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
312-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
414-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
312-1 2 Укр.література
Стегалюк А.В.
414-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
312-1 3 Захист України/Історія
Шершень/Куліковська
414-1
4 Біологія
Матвієнко Т.В.
312-1 4 Хімія/----
Литвиненко Т.О./----
414-1/
------
Вівторок 1 Укр. літ/Захист України
Куцак/Шершень
312-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
414-1
2 Українська мова
Куцак Т.О.
312-1 2 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
414-1
3 Зарубіжна література
Куценко О.І.
312-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
414-1
4     4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
Середа 1 Математика
Сімініченко О.П.
312-1 1 Біологія
Матвієнко Т.В.
414-1
2 Іноземна мова/Історія
Лосєва/Осадча
312-1 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
414-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
414-1
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
312-1 4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
414-1
Четвер 1     1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
414-1
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
312-1 2 Математика
Сімініченко О.П.
414-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
312-1 3 Захист України
Шершень В.І.
414-1
4 Захист України
Шершень В.І.
312-1 4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Іноземна мова/ Укр.літ
Аносова/ Стегалюк
414-1
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
312-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
312-1 3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
414-1
4 Хімія/-----
Литвиненко Т.О./-----
312-1/
-----
4    
    191 № ауд.      
Понеділок 1  -----/Іноземна мова
 ---/Петречків О.М.
 ------/ 406-1      
2 Українська література
Шкарбуль О.В.
406-1      
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
406-1      
4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
406-1      
Вівторок 1 Математика
Кузякіна О.В.
406-1      
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1      
3 Захист України/Хімія
Заболотна/Литвиненко
406-1      
4          
Середа 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Захист України
Заболотна С.О.
406-1      
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
406-1      
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал      
Четвер 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
406-1      
2 Українська мова
Удод Л.В.
406-1      
3 Іноземна мова
Петречків О.М.
406-1      
4          
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал      
2 Математика
Кузякіна О.В.
406-1      
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
406-1      
4 Укр. література/Історія
Шкарбуль/Осадча
406-1      

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
311-1 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
402-1
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
311-1 2 Інформатика
Рогоцька,Волошин
402-1
3 Українська література
Стегалюк А.В.
311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Інформатика
Рогоцька, Волошин
311-1 2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
402-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
311-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
402-1
4     4    
Середа 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
311-1 1 Географія
Литвиненко І.В.
402-1
2 Українська мова
Удод Л.В.
311-1 2 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
402-1
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
311-1 3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
402-1
4 Захист України
Заболотна С.О.
311-1 4    
Четвер 1 Математика
Кузякіна О.В.
311-1 1 Захист України
Заболотна С.О.
402-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
311-1 2 Іноземна мова
Гречана А.С.
402-1
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
311-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
402-1
4 Географія
Литвиненко І.В.
311-1      
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
311-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Іноземна мова
Гречана А.С.
311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
402-1
    121 № ауд.   171 № ауд.
Понеділок 1 Захист України
Заболотна С.О.
407-1 1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
304-1
2 Українська література
Удод Л.В.
407-1 2 Географія
Литвиненко І.В.
304-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
407-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
407-1 4 Захист України
Заболотна С.О.
304-1
Вівторок 1 Географія
Литвиненко І.В.
407-1 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
304-1
2 Математика
Воронова Н.В.
407-1 2 Українська література
Удод Л.В.
304-1
3 Укр.мова
Удод Л.В.
407-1 3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
304-1
4 Іноземна мова
Пестушко А.В.
407-1 4    
Середа 1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
407-1 1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Воронова Н.В.
304-1
3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
407-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
304-1
4     4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
Четвер 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
407-1 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
304-1
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
407-1 2 Укр. літ
Удод  Л.В.
304-1
3 Математика
Воронова Н.В.
407-1 3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
304-1
П'ятниця 1 Українська література
Удод Л.В.
407-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
304-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
304-1
3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
407-1 3 Математика
Воронова Н.В.
304-1
4     4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Географія
Матвієнко Т.В.
303-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
302-1
2 Математика
Давиденко Т.М.
303-1 2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
302-1
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
303-1 3 Захист України
Заболотна С.О.
302-1
4 Укр.літ
Куцак Т.О.
303-1 4 Географія
Матвієнко Т.В.
302-1
Вівторок 1 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
302-1
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
302-1
4     4    
Середа 1 Математика
Давиденко Т.М.
303-1 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
302-1
2 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
302-1
3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
303-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
302-1
4 Інформатика
Рогоцька,Коленко
303-1 4    
Четвер 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
303-1 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
302-1
2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
303-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
302-1
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1 3 Українська література
Шкарбуль О.В.
302-1
П'ятниця 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 1 Інформатика
Рогоцька,Носова
302-1
2 Захист України
Заболотна С.О.
303-1 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
302-1
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
302-1
4     4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
405-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
310-1
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
405-1 2 Математика
Вічна О.В.
310-1
3 Математика
Вічна О.В.
405-1 3 Інформатика
Рогоцька,Носова
310-1
4     4 Географія
Литвиненко І.В.
310-1
Вівторок 1 Зарубіжна література
Куценко О.І.
405-1 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
405-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Математика
Вічна О.В.
405-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
310-1
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1 4    
Середа 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
405-1 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
310-1
2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
310-1
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
405-1 3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4     4    
Четвер 1     1 Зар. літ.
Стегалюк А.В.
310-1
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
405-1 2 Захист України
Заболотна С.О.
310-1
3 Захист України
Заболотна С.О.
405-1 3 Математика
Вічна О.В.
310-1
4 Інформатика
Рогоцька,Носова
405-1      
П'ятниця 1 Укр.літ
Ботвинюк О.В.
405-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
310-1
2 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
405-1 2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 3 Іноземна мова
Петречків О.М.
310-1
4 Географія
Литвиненко І.В.
405-1 4 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Сімініченко О.П.
312-1 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
414-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
312-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Українська література
Куцак Т.О.
312-1 3 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
414-1
4 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
312-1 4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
414-1
Вівторок 1 Захист України
Заболотна С.О.
312-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
414-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
414-1
3 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
312-1 3 Географія
Литвиненко І.В.
414-1
4     4 Зар. літ
Куцак Т.О.
414-1
Середа 1 Математика
Сімініченко О.П.
312-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
414-1
2 Зарубіжна література
Куценко О.І.
312-1 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
414-1
3 Інформатика
Рогоцька,Носова
312-1 3 Захист України
Заболотна С.О.
414-1
4 Українська мова
Куцак Т.О.
312-1 4    
Четвер 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
312-1 1 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
414-1
2 Українська література
Куцак Т.О.
312-1 2 Математика
Сімініченко О.П.
414-1
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
312-1 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
414-1
П'ятниця 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
414-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
312-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Інформатика
Рогоцька,Носова
414-1
4     4    
    191 № ауд.      
Понеділок 1 Українська мова
Удод Л.В.
406-1      
2 Математика
Кузякіна О.В.
406-1      
3 Іноземна мова
Петречків О.М.
406-1      
4          
Вівторок 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
406-1      
3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
406-1      
4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
406-1      
Середа 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал      
3 Географія
Литвиненко І.В.
406-1      
4          
Четвер 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
406-1      
2 Іноземна мова
Петречків О.М.
406-1      
3 Математика
Кузякіна О.В.
406-1      
П'ятниця 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал      
3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1      
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
406-1      

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    211 № ауд.   205 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1    
2 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
319-2 3 Географія туризму
Литвиненко І.В.
106-1
4     4 Філософія
Мадаєва А.С.
106-1
Вівторок 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
319-2 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
106-1
2 Іноземна мова рівень В2
Сіденко, Гречана
319, 220-2 2 Правове регулювання/ Охорона праці
Мадаєва/Бабикін
106-1
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Друга ін.мова за ПС
Вареник А.О.
106-1
4     4 Технологія і організація
Матвієнко Т.В.
106-1
Середа 1 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
106-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Орг.екскурс. обсл.
Литвиненко І.В.
106-1
3 Вища математика
Кузякіна О.В.
319-2 3 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
106-1
4     4 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
106-1
Четвер 1 Фізика
Кумановський Є.О.
319-2 1 Географія туризму
Литвиненко І.В.
106-1
2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
319-2 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Вища математика
Сімініченко О.П.
106-1
4 Іноземна мова за ПС
Сіденко, Гречана
319, 218-2 4    
П'ятниця 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
319-2 1 Правове регулювання
Мадаєва А.С.
106-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
106-1
3 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
319-2 3 Орг.екскурс. обсл./
Вища математика
Литвиненко/Сімініченко
106-1
4 Вища матем/Комп графіка
Кузякіна/Дядюн,Мироненко
319-2/
228,239-3
4    
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 1 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
131-2
2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
428-2 2 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
428-2 3 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3
4 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 1 ТОЕ
Клєпов В.П.
428-2 1 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
131, 222-2
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
428, 222-2 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
131-2
3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
428-2 3 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4    
Середа 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
2 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
428-2 2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
131-2
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
428-2 3 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
131-2
4     4 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
131-2
Четвер 1 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
428-2 1 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
131, 222-2
2 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
428, 222-2 2 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3
3 ТОЕ
Клєпов В.П.
428-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1     1 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
2 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
131-2
3 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
131-2
4 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
428-2 4    
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Основи програмування
Філонюк, Носова
411-1 1    
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
411-1, 216-2 2 Основи програмування
Філонюк, Коленко
413-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Іноземна мова рівень В2
Лосєва, Петречків
413-1, 219-2
4 Бази даних
Арбузова, Карлова
411-1 4 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
413-1
Вівторок 1     1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
411-1 2 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
413-1
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
411-1 3 Охорона праці
Бабикін С.О.
413-1
4 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
411-1 4 Бази даних
Карлова, Арбузова
413-1
Середа 1 Фізика
Семакова Т.О.
411-1 1 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
413-1
2 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
411-1 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
413-1, 216-2
3 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
411-1, 216-2 3 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
413-1
4     4    
Четвер 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
411-1 1 Бази даних
Карлова, Арбузова
413-1
2 Бази даних
Арбузова, Карлова
411-1 2 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
413-1
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
411-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4    
П'ятниця 1     1 Основи програмування
Філонюк, Коленко
413-1
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
411-1 2 Фізика
Кумановський Є.О.
413-1
3 Лін.алгебра та ан.геом./ Люд.-маш. інтерфейс
Вічна/ Маляренко
411-1 3 Люд.-маш. Інтерфейс/ Лін.алгебра та ан.геом.
Маляренко/ Вічна
413-1
4 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
411-1 4 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
413-1
    241 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
326-2 1 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
324-2
3 Фінансовий облік
Федотова О.В.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Вища математика
Кузякіна О.В.
326-2 4    
Вівторок 1 Філософія
Савенок Л.А.
326-2 1 Фінансовий облік
Шепель Т.В.
324-2
2 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
326-2 2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
324-2
3 Іноземна мова за ПС
Сіденко, Гречана
326, 214-2 3 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
324-2
4 Статистика
Аблова Г.В.
326-2 4    
Середа 1     1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
324-2
2 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
326-2 2 Іноземна мова рівень В2
Сіденко Н.Г.
324-2
3 Економ. підпр/Статистика
Аблова Г.В.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Фінанс. облік/ Фінанси
Федотова/Ротань
326-2 4    
Четвер 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
326-2 1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
324-2
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Філософія
Мадаєва А.С.
324-2
3 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
326-2 3 Фінансовий облік
Шепель Т.В.
324-2
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова рівень В2
Сіденко, Гречана
326, 214-2 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
324-2
2 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
326-2 2 Статистика
Аблова Г.В.
324-2
3 Фінансовий облік
Федотова О.В.
326-2 3 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
324-2
4     4    
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
301-1 1 ТКМ
Федіна І.В.
410-1
2 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Павліченко
301-1, 220-2 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Вища математика/ Взаємозамінність
Воронова/Рябініна
301-1 3 Взаємозамінність/
Вища математика
Рябініна/Воронова
410-1
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
Вівторок 1     1 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Павліченко
410-1, 220-2
2 ТКМ
Федіна І.В.
301-1 2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
410-1
3 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
301-1 3 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
410-1
4 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
301-1 4    
Середа 1 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1 1 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
410-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
301-1 2 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
410-1
3 Іноземна мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
301-1, 220-2 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
410-1
4     4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
Четвер 1     1 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
410-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Іноземна мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
410-1, 220-2
3 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
301-1 3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
410-1
4 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
301-1 4    
П'ятниця 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
301-1 1    
2 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
301-1 2 Вища математика
Воронова Н.В.
410-1
3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
301-1 3 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
410-1
4 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
301-1 4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
410-1
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
243-3
2 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
218-2 2 Філософія
Мадаєва А.С.
243-3
3 Програмування
Філонюк, Маляренко
218-2 3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
243-3
4 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
218-2 4    
Вівторок 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
218-2 1 Офісне програм. заб.
Маляренко А.О.
243-3
2 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
218-2 2 Іноземна мова за ПС
Лосєва Ю.В.
243-3
3 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
218, 219-2 3 Програмування
Філонюк Г.О.
243-3
4     4 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
243-3
Середа 1 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
218-2 1 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
243-3
2 Філософія
Мадаєва А.С.
218-2 2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
218-2 3 Вища математика
Рослякова С.В.
405-1
4 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
218-2 4    
Четвер 1 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
218-2 1 Офісне програм. заб.
Маляренко А.О.
243-3
2 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
218-2 2 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
243-3
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
243-3
4     4    
П'ятниця 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
218-2 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
243-3
2 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
218, 219-2-2 2 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1
3 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
218-2 3 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
243-3
4     4 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
    221 № ауд.      
Понеділок 1 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
233-3      
2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
233-3      
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
220, 222-2      
Вівторок 1 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
233-3      
2 Опір матеріалів
Чебукіна В.Ф.
233-3      
3 Інж.та комп графіка
Мироненко, Зіменс
233-3      
4          
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
233-3      
2 Вища математика
Воронова Н.В.
233-3      
3 Укр. мова за ПС
Ботвинюк О.В.
233-3      
4          
Четвер 1          
2 Опір матеріалів
Чебукіна В.Ф.
233-3      
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
233-3, 222-2      
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
П'ятниця 1 Інж.та комп графіка
Мироненко, Зіменс
233-3      
2 Взаємозамінність/ТКМ
Рябініна/Федіна 
233-3      
3 Вища математика
Воронова Н.В.
233-3      
4 Фізика(вибіркові розділи)
Кумановський Є.О.
233-3      

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    205 № ауд.   211 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
106-1 1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 319-2
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
106-1 2 Іноземна мова за ПС
Гречана,Сіденко
319-2, 136-3
3 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
106-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
106-1 4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
319-2
Вівторок 1 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
319-2
2 Математика
Сімініченко О.П.
106-1 2 Інформ. та комп.техн
Мироненко,Дядюн
228, 239-2
3 Ін.мова рівень В2
Аносова Ю.П.
106-1 3 Математика      
Кузякіна О.В.
319-2
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
106-1 4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
Середа 1     1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 319-2
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Іноземна мова В2
Гречана, Сіденко
319, 214-2
3 Укр.мова за ПС
Стегалюк А.В.
106-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Тур.краєзн/Екон.:Осн.економ.теор.
Матвієнко/Наконечна
106-1 4 Економ теор/Фіз.культура
Наконечна/Рибкін
319-2/
Сп.зал
Четвер 1     1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал
2 Ін.мова за ПС
Наумкіна О.В. 
106-1 2 Математика      
Кузякіна О.В.
319-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
106-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В
319-2
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 4    
П'ятниця 1 Математика
Сімініченко О.П.
106-1 1 Математика/Економ теор
Кузякіна/Наконечна
319-2
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
106-1 2 Історія: України і світ
Савенок Л.А..
319-2
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
106-1 3 Інформ. та комп.техн
Мироненко,Дядюн
228, 239-2
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4    
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
427-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
131-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
427, 222-2 3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
427-2 4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
131-2
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
427-2 1 Математика
Давиденко Т.М.
131-2
2 ТОЕ
Клєпов В.П.
427-2 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
131-2
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
427-2 3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
131, 222-2
4 Математика
Вічна О.В.
427-2 4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
131-2
Середа 1 Українська мова
Куцак Т.О.
427-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Ін. мова рівень В2
Гончарова,Пестушко
427, 222-2 2 Фізика
Подозьорова А.В.
131-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
427-2 4 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
131-2
Четвер 1 Фізика
Подозьорова А.В.
427-2 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
131-2
2 Математика
Вічна О.В.
427-2 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
131-2
3 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
427-2 3 Ін. мова рівень В2
Гончарова,Пестушко
131, 222-2
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
427-2 1 Математика
Давиденко Т.М.
131-2
2 Іст:Укр і світ/ТОЕ
Світюкова/Клепов
427-2 2 ТОЕ/Іст:Укр і світ
Савченко/Світюкова
131-2
3 Українська мова
Куцак Т.О.
427-2 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
131-2
4     4    
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
411-1 1    
2 Ін. мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
411-1, 216-2 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
413-1
3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Філософія
Мадаєва А.С.
413-1
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Офісне ПЗ
Носова, Рогоцька
413-1
Вівторок 1 Математика/Іст:Укр і світ
Вічна/ Куліковська
411-1 1 Іст:Укр і світ/Математика
Куліковська/Вічна
413-1
2 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
411-1 2 Ін. мова рівень В2
Лосєва, Петречків
413-1, 219-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
411-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 411-1 4 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
413-1
Середа 1 Математика
Вічна О.В.
411-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
411-1 2 Економіка: Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
413-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Математика
Вічна О.В.
413-1
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
411-1, 218-2 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
413-1
Четвер 1 Економіка: Осн.еко.теорії
Наконечна В.І.
411-1 1 Офісне ПЗ
Носова Г.В., Рогоцька.
413-1
2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Ін. мова ПС
Сіліщенко, Аносова
413-1, 216-2
3 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
411-1 3 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
413-1
4     4 Українська мова
Стегалюк А.В..
413-1
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
411-1 1    
2 Математика
Вічна О.В.
411-1 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
413-1
3 Філософія
Мадаєва А.С.
411-1 3 Математика
Вічна О.В.
413-1
4     4 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 413-1
    241 (291) № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
326-2 1 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
326-2 2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
324-2
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 3 Історія: Укр. і світ
Савенок л.А.
324-2
4 Математика
Кузякіна О.В.
326-2 4    
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Гречана,Сіденко
326, 222-2 1 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
324-2
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
326-2 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
324-2
3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
Середа 1 Інформатика та КТ
Рогоцька,Маляренко
326-2 1 Історія: Укр. і світ
Савенок Л.А.
324-2
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
324-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
326-2 3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
324-2
4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
326-2 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
324-2
Четвер 1 Іноз.мова рівень В2
Гречана, Сіденко
326, 222-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
324-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Осн.ек.теор/Бух.облік
Аблова./Комліченко
324-2
4     4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
324-2
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Інф. та комп.техніка
Маляренко А.О
324-2
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
326-2 2 Ін. мова рівень В2
Сіденко Н.Г
324-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
326-2 3 Математика
Кузякіна О.В.
324-2
4 Математика
Кузякіна О.В.
326-2 4    
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2 1 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
410-1
2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
301-1 2 Математика
Воронова Н.В.
410-1
3 Іноз.мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
301-1, 220-2 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
301-1 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
410-1
Вівторок 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
301-1 1 Іноз.мова за ПС
Лосєва, Павліченко
410-1, 220-2
2 Фізика і астрономія
Кумановський
301-1 2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
410-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2
4 Українська мова
Удод Л.В.
301-1 4    
Середа 1 Іноз.мова за ПС
Лосєва, Павліченко
301-1, 220-2 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
301-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
410-1
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4 Математика
Воронова Н.В.
410-1
Четвер 1 ТКМ
Федіна І.В.
301-1 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Іноз.мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
410-1, 220-2
3 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2 3 Українська мова
Удод Л.В.
410-1
4     4 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2
П'ятниця 1 Іст:Укр і світ/ТКМ
Осадча ЛС./Федіна І.В.
301-1 1 ТКМ/Іст:Укр і світ
Федіна І.В./Осадча ЛС.
410-1
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О
410-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О
301-1 3 Українська мова
Удод Л.В.
410-1
4 Українська мова
Удод Л.В.
301-1 4    
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1     1 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
2 Математика
Сімініченко О.П.
218-2 2 Математика
Рослякова С.В.
414-1
3 Програмування
Філонюк, Маляренко
218-2 3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
229-3
4 Іноз.мова рівень В2
Аносова, Лосєва
218-2, 405-1 4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
229-3
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
218-2 1    
2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г
218-2 2 ТЕМК
Бездворний І.І.
229-3
3 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
229-3
4 ТЕМК
Бездворний,Волошин
218-2 4 Фізика
Подозьорова А.В.
229-3
Середа 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
229-3
2 Іноз.мова за ПС
Аносова, Лосєва
218, 219-2 2 ТЕМК
Бездворний І.І.
229-3
3 Математика
Сімініченко О.П.
218-2 3 Іноз.мова за ПС
Лосєва Ю.В.
229-3
4     4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
229-3
Четвер 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
218-2 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Фізика
Кумановський Є.О.
218-2 2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2 3 Іноз.мова рівень В2
Аносова Ю.П.
229-3
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г
218-2 4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
229-3
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1    
2 Математика/Економіка
Сімініченко/Наконечна
218-2 2 Економіка/Укр мова
Наконечна/Ботвинюк
229-3
3 ТЕМК
Бездворний,Волошин
218-2 3 Програмування
Філонюк Г.О.
229-3
4 Економіка/Укр.мова
Наконечна/Куцак
218-2 4 Математика/Економіка
Рослякова/Наконечна
414-1/ 229-3
    221 № ауд.      
Понеділок 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
233-3      
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
3 Українська мова
Удод Л.В.
233-3      
4 Нарисна геометрія
Мироненко, Зіменс 
223, 225-2      
Вівторок 1 Математика      
Воронова Н.В.
233-3      
2 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
233-3, 222-2      
3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
233-3      
4 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 233-3      
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
233-3      
2 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 233-3      
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
233-3      
4 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
233-3      
Четвер 1 Укр.мова/Теоретична механіка      
Удод/Чебукіна
233-3      
2 Математика      
Воронова Н.В.
233-3      
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал      
4          
П'ятниця 1 Нарисна геометрія
Мироненко, Зіменс 
223, 225-2      
2 Українська мова
Удод Л.В.
233-3      
3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
220, 222-2      
4          

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 3     3    
4 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
216-2 4    
5 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
216-2 5 Облік і звіт в БУ/
Контроль і ревізія
Федотова О.В
316-2
6 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
216-2 6 Податкова система
Живець А.М.
316-2
Вівторок 1     3    
2 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
216-2 4    
3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
216-2 5 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
316-2
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
216-2 6 Фіскал.адмініструв/
Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
316-2
Середа 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3    
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
216-2 4 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
316-2
5 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
216-2 5 Іноземна мова рівень В2
Гречана А.С.
316-2
6     6    
Четвер 3 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
216-2 3 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
316-2
4 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
216-2 4 Контроль і ревізія
Федотова О.В
316-2
5 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
216-2 5 Екон.аналіз/Под.система
Комліченко/Живець
316-2
6     6    
П'ятниця 3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
216-2 3    
4 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
216-2 4 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
316-2
5 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
216-2 5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
6     6 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
316-2
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 3     3    
4 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
231-3 4 Економ.підприєм.
Шепель Т.В. 
307-1
5 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
231-3, 324-2 5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
307-1, 220-2
6 Екон. орг. та упр. вироб.
Шепель Т.В.
231-3 6 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
Вівторок 3     3    
4 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
231-3 4 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1
5 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
231-3 5 Газова динаміка
Гладков Г.Б.
307-1
6 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
231-3 6 Комп.тех.та інф.технолог.
Мироненко, Зіменс 
307-1
Середа 3     3  
4 Технологічне оснащення
Рябініна О.М.
231-3 4 Техн.склад.та випр.двиг
Крижановська О.В.
307-1
5 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
231-3 5 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
6 Спец.комп.технол./------
Крижановська О.В./------
231-3/
-----
6 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Гречана
307-1, 220-2
Четвер 3     3 Експл.та обслугов.машин.
Гладков Г.Б.
307-1
4     4 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
5 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
231-3 5 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
6 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 6    
П'ятниця 3 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
231-3, 220-2 3 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
4 Інов. технол в маш/ Основи техн. машинобуд.
Дядюн/Рябініна
231-3 4 Газова динаміка/
Констр. та динам. двиг.
Гладков Г.Б./ЯкушенкоС.О.
307-1
5     5 Комп.тех.та інф.технолог./ Техн.склад.та випр.двиг
Мироненко / Крижановська
307-1
6     6    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 3 Електропостачання 1/ Електропостачання 2
Васеньова/ Шаброва
419-2 3 Електропостачання 2/ Електропостачання 1
Шаброва/ Васеньова
420-2
4 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
419-2 4 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
420-2
5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
419-2 5 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
420-2
6     6 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
420-2
Вівторок 3     3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
419, 222-2 4 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
420-2
5 Електробезпека
Дрозд Д.А
419-2 5    
6 Комп. техніка та прогр.
Богуш, Шаброва
419-2 6    
Середа 3 Автоматика
Дрозд Д.А.
419-2 3    
4 Охорона праці
Федіна І.В.
419-2 4 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
420-2
5 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
419-2 5 Автоматика
Дрозд Д.А.
420-2
6     6 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
420, 222-2
Четвер 3     3    
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
420, 222-2
5 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
419-2 5 Електробезпека
Дрозд Д.А
420-2
6 Комп. техніка та прогр./ Електроустаткування 1
Богуш, Шаброва/ Дрозд
419-2 6 Електроустаткування 1/ Комп. техніка та прогр.
Дрозд/ Богуш, Шаброва
420-2
П'ятниця 3     3 Охорона праці
Федіна І.В.
420-2
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
419, 222-2 4 Комп. техніка та прогр.
Богуш, Шаброва
420-2
5 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
419-2 5 Електропостачання 1
Васеньова Ю.О.
420-2
6 Електропостачання 1
Васеньова Ю.О.
419-2 6    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 3     3    
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
214-2 4 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
415-1
5 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є.
214-2 5 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
415-1, 218-2
6 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.
214-2 6 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет, Носова
415-1
Вівторок 3     3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
415-1
4 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
214-2 4 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
415-1
5 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 5 Осн.прогр. інженерії
Карлова, Багмет
415-1
6 Методи і засоби КІТ
Левицький В.М.
214-2 6    
Середа 3     3    
4 Алгоритми та стр. даних
Левицький В.М.
214-2 4 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
415-1
5 Об'єктно-ор. програмув./ Основи прогр. інженерії
Багмет/ Карлова
214-2 5 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків 
415-1, 218-2
6 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
214-2 6 Основи прогр. інженерії/ Об'єктно-ор. програмув.
Карлова/ Багмет
415-1
Четвер 3     3    
4 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
214-2 4 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
415-1
5 Методи і засоби КІТ
Левицький В.М.
214-2 5 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
405-1
6 Диф. рівняння
Вічна О.В.
214-2 6 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко
415-1
П'ятниця 3     3    
4 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
214-2 4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
5 Економіка та орг.вир./ Бухгалтерський облік
Живець/ Федотова
214-2 5 Бухгалтерський облік/ Економіка та орг.вир.
Федотова/ Живець
415-1
6 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
214-2 6 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
415-1
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 3     3    
4 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
403-1 4 Електрообл.авто
Савченко С.О.
305-1
5 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
403-1 5 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
305-1
6     6 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
305-1
Вівторок 3     3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
403-1 4 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
305-1
5 Електрообл.авто
Савченко С.О.
403-1 5 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
305-1
6 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 6    
Середа 3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
403-1 3    
4 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
403-1 4 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
305-1
5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
403-1, 220-2 5 Електрообл.авто
Савченко С.О.
305-1
6     6    
Четвер 3     3    
4 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
403-1 4 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
305-1, 220-2
5 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
403-1 5 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
305-1
6     6    
П'ятниця 3     3    
4 Електрообл.авто
Савченко С.О.
403-1 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
305-1, 220-2
5 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
403-1, 220-2 5 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
305-1
6 Осн.технол ремонту/----
Сорокін О.М./------------
403-1/
------
6  -----/Осн.технол ремонту
 --------/Сорокін О.М.
 -----/ 305-1
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
317-2 3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
317-2
4 Електронна комерція
Наконечна В.І.
319-2 4 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
5 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
319-2 5 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
6     6    
вівторок 3     3    
4 Комерцій.діяльність/
Господар.законодав.
Наконечна/ Ротань
317-2 4  -------/Господ.законодав.
----------/Ротань Н.В.
 ------/
317-2
5 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
Сп.зал 5 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
Сп.зал
6 Податкова система
Живець А.М.
317-2 6 Податкова система
Живець А.М.
317-2
Середа 3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
317-2 3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
317-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
317, 324-2 4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
317, 324-2
5 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
319-2 5 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
6     6    
Четвер 1     1    
2 Електронна комерція
Наконечна В.І.
316-2 2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
3 Господар.законодав.
Ротань Н.В
317-2 3 Господар.законодав.
Ротань Н.В
317-2
4 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
322-2 4 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
П'ятниця 3     3    
4 Податкова система
Живець А.М.
317-2 4 Податкова система
Живець А.М.
317-2
5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
317, 218-2 5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
317, 218-2
6 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
317-2 6    
 
    381 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 3     1 Організ. виробництва
Шепель Т.В.
323-2
4 Периферійні пристрої 
Бездворний, Волошин
241-3 2 Релігієзнавство
Савенок Л.А.
323-2
5 Алгор.і мет.обчислення
Сафонова Г.Ф.
241-3 3 Економетрика/ Фіз.вихов.
Живець/ Гудович
 323-2/
Сп.зал
6 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна, Бездворний
241-3 4    
Вівторок 3 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Бездворний
241-3 1 Іноземна мова за ПС Сіліщенко О.П. 323-2
4 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
241-3, 220-2 2 Логістика
Живець А.М.
323-2
5 Фіз.вихов.
Береговий М.М.
Сп.зал 3    
6     4    
Середа 3 Інж. та комп.графіка
Носова, Волошин
241-3 1 Внутр.економ.мех./
Аналіз госп.діяльності
Шепель/ Комліченко
323-2
4 Організація БД
Маляренко, Коленко
241-3 2 Планування та контр.     Шепель Т.В. 323-2
5 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна, Бездворний
241-3 3    
6     4    
Четвер 3 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
241-3, 220-2 1 ДЕНЬ  
4 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
241-3 2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Архіт.компютерів/
Алгор.і мет.обчис.
Максимова/ Сафонова
241-3 3 РОБОТИ  
6     4 СТУДЕНТА  
П'ятниця 3     1 Іноземна мова рівень В2 Сіліщенко О.П. 323-2
4 Організація БД
Маляренко, Коленко
241-3 2 Економ. та менеджмент
Шепель Т.В.
323-2
5 Комп.сист.та мережі
Бабикін, Волошин
241-3 3    
6 Периферійні пристрої/
Інж. та комп.графіка
Бездворний/ Носова
241-3 4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 3     3 Менедж.та маркетинг
Воробйова К.Г.
221-2
4 Теорія прийнят. ріш.
Сафонова Г.Ф.
219-2 4 Фізичне виховання
Гудович В.Ю. 
Сп.зал
5 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В. 219-2 5 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П. 221-2
6 Систем. програм.
Нарожний О.В.
219-2 6    
вівторок 3     3    
4 Осн. наук. дослід. роб.
Яковенко В.Д.
219-2 4 ООП
Багмет Т.Є.
221-2
5 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
219-2 5 Лінійні інтегр.схеми/
Теор. інф. та кодув.
Максимова/ Коленко
221-2
6 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
219-2 6 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
221-2
Середа 3     3 ДЕНЬ  
4 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
219-2 4 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю. 
Сп.зал 5 РОБОТИ  
6 Розробка ПП/-------
Багмет Т.Є./--------
219-2/
------
6 СТУДЕНТА  
Четвер 3 Теорія прийнят. ріш./------
Сафонова Г.Ф./-------------
219-2/
------
3 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
221-2
4 Іноземна мова рівень В2 Наумкіна О.В. 219-2 4 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
221-2
5 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
219-2 5 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 221-2
6 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
219-2 6    
П'ятниця 3     3    
4 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
219-2 4 Парал.та розпод.обч.
Нарожний О.В.
221-2
5 Захист інф.у КС
Коленко В.В.
219-2 5 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
221-2
6     6  ------/Систем.програм. заб.
 ------/Нарожний О.В.
 ------/ 221-2

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    305 № ауд.   381 № ауд.
Понеділок 3 Іноз. мова за ПС
Наумкіна О.В.
216-2 3    
4 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
216-2 4 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Бездворний
241-3
5 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
216-2 5 Системне програмув.
Левицький, Коленко 
241-3
6     6 Дискрет матем/Чисел мет
Рослякова/Філонюк
402-1/ 241-3
Вівторок 3 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
216-2 3    
4 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
216-2 4 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
241-3, 220-2
5 Орган.рестор.обслугов.
Литвиненко І.В.
216-2 5 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
6     6 Осн.метреології, станд.
Свириденко О.М.
241-3
Середа 3 Іноземна мова за рів. В2
Наумкіна О.В.
216-2 3 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
241-3
4 Орган.рестор.обслугов.
Литвиненко І.В.
216-2 4 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
5 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
216-2 5 Системне програмув.
Левицький, Коленко 
241-3
6     6 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Бездворний
241-3
Четвер 3 Основи маркетингу
Воробйова К.Г.
216-2 3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
4 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
216-2 4 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
241-3, 220-2
5 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 5 Дискретна математика
Рослякова С.В.
402-1
6     6    
П'ятниця 3 Орган.готел.обслугов.
Литвиненко І.В.
216-2 3 Системне програмув./ Теорія ймов.та мат.ст.
Левицький/Рослякова
241-3/ 403-1
4 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
216-2 4 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
241-3
5 Інф.сис.і техн/Рекр.геогр.
Маляренко/Матвієнко
216-2 5 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Бездворний
241-3
6     6 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
    311 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 3     3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
231-3 4 Інформаційні системи
Федотова О.В.
316-2
5 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
231-3 5 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
6 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
231-3 6    
Вівторок 3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 3 Ін. мова рівень В2
Гречана А.С.
316-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
231-3, 222-2 4 Осн.охорони праці/Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
5 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
231-3 5 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
316-2
6 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
231-3 6 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
316-2
Середа 3 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
231-3 3    
4 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
231-3 4 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
5 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 5 Управлін.обл.
Живець А.М.
316-2
6     6    
Четвер 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3    
4 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 4 Іноз. мова за ПС
Петречків О.М.
316-2
5 Обл для формоут пов дет/ Ін. мова за ПС
Рябініна/Гречана, Сіденко
231-3/ 231-3, 220-2 5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
316-2
6     6 Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
П'ятниця 3 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
231-3 3 Інформаційні системи
Федотова О.В.
316-2
4 Ін. мова рів. В2
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
231-3, 219-2 4 Осн.охорони праці
Живець А.М.
316-2
5 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
316-2
6 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
231-3 6    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 3 Електроп. 2/Осн стандарт
Шаброва/Клєпов
419-2 3 Осн стандарт/Електроп. 2
Клєпов/Шаброва
420-2
4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 4 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
420-2
5 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 5 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
420, 222-2
6 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
419, 222-2 6 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
420-2
Вівторок 3     3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
420-2
4 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
419-2 4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
420-2
5 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
419-2 5 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
6 Основи стандарт
Клєпов В.П.
419-2 6 Електричні машини 2
Богуш А.Р.
420-2
Середа 3     3    
4 Електричні машини 2
Богуш А.Р.
419-2 4 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
420, 222-2
5 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 5 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
420-2
6 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
419-2 6 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
420-2
Четвер 3 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 3    
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
420-2
5 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
419-2 5 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
420-2
6 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
419-2 6 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
420-2
П'ятниця 3     3    
4 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
419-2 4 Основи стандарт
Клєпов В.П.
420-2
5 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
419, 222-2 5 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
420-2
6 Електричні машини 2/ Осн. та надійн.електр.
Богуш/Васеньова
419-2 6 Осн. та надійн.електр./ Електричні машини 2
Васеньова/Богуш
420-2
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 3 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є
214-2 3    
4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.
214-2 4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
415-1, 222-2
5 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
214-2 5 Комп.схемотехніка 
Уткіна, Бездворний
415-1
6 Архіт. комп.  
Бездворний І.І.
214-2 6 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
Вівторок 3 Операційні системи
Яковенко В.Д.
214-2 3 КП
Карлова Н.І.
413-1
4 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
214-2 4 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
402-1
5 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 5 Архіт. комп.  
Бездворний,Свириденко
402-1
6 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є
214-2 6 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
402-1
Середа 3 Бази даних  
Арбузова Ю.В.
214-2 3 Архіт. комп.  
Бездворний,Свириденко
310-1
4 Математичний аналіз
Вічна О.В.
214-2 4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.,Багмет Т.Є.
310-1
5 Архіт. комп.  
Бездворний І.І.
214-2 5 Комп.схемотехніка 
Уткіна, Бездворний
310-1
6     6 Об'єкт-ор. програмув.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
310-1
Четвер 3 Операційні системи
Яковенко В.Д.
214-2 3 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
415-1
4 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П.
214-2 4 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
415-1
5 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є
214-2 5 Бази даних  
Карлова, Арбузова
415-1
6     6    
П'ятниця 3     3 Опер. сист./Комп.схемот.
Яковенко/Уткіна
312-1
4 Комп.схемот. /Опер. сист.
Уткіна Н.Є./Яковенко В.Д.
214-2 4 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
312-1, 220-2
5 Математичний аналіз
Вічна О.В.
214-2 5 Об'єкт-ор. програмув.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
312-1
6 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є
214-2 6 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
312-1
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 3 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
403-1 3    
4 Ін.мова за ПС
Павліченко, Пестушко
403-1, 220-2 4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
5 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
403-1 5 Ін.мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2, 305-1
6 Викор. експ. матер./ Осн.розрах.дет.маш.
Литвиненко/Чебукіна
403-1 6 Осн.розрах.дет.маш./ Викор. експ. матер.
Рябініна/Литвиненко
305-1
Вівторок 3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
403-1 3 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
305-1
4 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
403-1 4 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
305-1
5 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
403-1 5 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
305-1
6 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
403-1 6    
Середа 3     3 Автом. двиг/Тех.експ.авто
Якушенко/Гладков
305-1
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2, 305-1
5 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
403-1, 220-2 5 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
305-1
6 Автом. двиг/Тех.експ.авто
Якушенко С.О.
403-1 6 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
305-1
Четвер 3 Викор. експ. матер.
Литвиненко, Гладков
403-1 3    
4 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
403-1 4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
305-1
5 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
403-1 5 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
305-1
6     6 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
305-1
П'ятниця 3     3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
305-1
4 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
403-1 4 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
305-1
5 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
403-1 5 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
305-1
6 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
403-1 6 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
305-1
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 3 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2 3 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2
4 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
317-2 4 Управл.витратами
Живець А.М.
324-2
5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2 5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2
6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2 6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2
вівторок 3 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
324-2 3 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2 4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2
5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2 5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2
6 Ціноутворення/------
Живець А.М./------
317-2/
-------
6 Ціноутворення/------
Живець А.М./------
317-2/
-------
Середа 3 Ціноутворення
Живець А.М.
317-2 3 Ціноутворення
Живець А.М.
317-2
4 Фізичне вих.
Коцегубов С.О.
Сп.зал 4 Фізичне вих.
Коцегубов С.О.
Сп.зал
5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
317, 222-2 5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
317, 222-2
6     6 Економ. і нормув.праці
Аблова Г.В.
317-2
Четвер 3 Біржова діяльність
Мельник М.А.
316-2 3 Істор.екон.та екон.думки/ Економ. і нормув.праці
Шепель/Аблова 
317-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
317,
319-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
317,
319-2
5 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
317-2 5 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
319-2
6 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2 6 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2
П'ятниця 3  ------/Менедж. і маркетинг
 -----/Воробйова К.Г.
 ------/ 317-2 3 Управління витратами/ Менеджмент і маркетинг
Живець/Воробйова
323-2/ 317-2
4 План та орган діял підпр
Аблова Г.В.
317-2 4 Істор.екон.та екон.думки
Шепель Т.В.
323-2
5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2 5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2
6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2 6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 1    
4 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
307-1 2 Методол. та орг. наук.
Живець А.М.
323-2
5 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
307-1 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
323-2
6 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 4  -------/Фіз.вих.
 ------/Гудович В.Ю.
 ------/
Сп.зал
Вівторок 3     1    
4 Теорія двиг/------
Якушенко С.О./-------
307-1/
-------
2 Організ. виробн.
Шепель Т.В.
323-2
5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
307-1, 220-2 3 Оптиміз. методи та мод./Внутр.економ мех.
Філонюк/Шепель
323-2
6 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
307-1 4 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
323-2
Середа 3  ---------/Деталі машин
 --------/Литвиненко О.В.
 ------/
307-1
1 Аналіз госп. діяльн./-----
Комліченко О.О./------
323-2/
-------
4 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
307-1 2 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
323-2
5 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
307-1 3 Орг. вир/План.контр.на під.
Шепель Т.В.
323-2
6 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
307-1 4    
Четвер 3 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 1 Планув та контр.на підпр.
Шепель Т.В.
323-2
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Оптиміз. методи та мод.
Філонюк Г.О.
323-2
5 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
307-1 3 Методол. та орг. наук./Сист.техн.пром.
Живець А.М.
323-2
6 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 4    
П'ятниця 3 Деталі машин
Литвиненко О.В.
307-1 1 ДЕНЬ  
4 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
307-1 2 КУРСОВОГО  
5 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Гречана
307-1, 220-2 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
6     4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
219-2 3    
3 Алгор. та структури/ Машино-орієнтовані мови
Левицький/Нарожний
219-2 4 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
136-3
4 Системне програмув.
Нарожний О.В.
219-2 5 Системне програм.
Сафонов М.С.
136-3
5     6 Системне програм. забез.
Нарожний О.В.
136-3
вівторок 3     3 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
136-3
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
219-2 4 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
136-3
5 Операційні системи
Сафонов М.С.
219-2 5 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 136-3
6 Web-програмування
Левицький В.М.
219-2 6    
Середа 3 Алгор. та структури
Левицький В.М.
219-2 3    
4 Машино-орієнтовані мови
Нарожний О.В.
219-2 4 Вища математика
Сімініченко О.П.
136-3
5 Бази даних
Сафонов М.С.
219-2 5 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
136-3
6     6 Фізика
Семакова Т.О.
136-3
Четвер 3     2 Фізика/------
Семакова/-----
136-3/  ------
4 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
219-2 3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
5 Системне програмув.
Нарожний О.В.
219-2 4 Системне програм. забез.
Нарожний О.В.
136-3
6 Web-програм/Бази даних
Левицький/ Сафонов
219-2 5  --------/Комп і мережі
 -------/Бабикін
 -----/ 136-3
П'ятниця 3 Візуал прогр./Web-прогр
Багмет/Левицький
219-2 3 Комп схем/Комп логіка
Яковенко О.Є.
136-3
4 Фізичне виховання
Гудович В.М.
Сп.зал 4 Архіт. комп/Сист програм.
Максимова/Сафонов
136-3
5 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
219-2 5 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
136-3
6     6    

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    411 № ауд.   415 № ауд
Понеділок 3     3    
4 Іноземна мова ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
236-3, 324-2 4    
5 Інноваційні технології
Дядюн К.В.
236-3 5 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
255-4
6 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 6 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
255-4
Вівторок 3 Осн.охор.праці/ Економіка,організація
Федіна І.В./Нарожна О.О.
236-3 3 Безпека прог. та даних / Управл. IT-проект
Коленко/Арбузова
255-4
4 Іноземна мова рівень В2
Гречана,Сіденко Н.Г.
236-3, 324-2 4 Іноземна мова ПС
Наумкіна О.В.
255-4
5 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
236-3 5 Сист.штучного інтелекту                    Нарожний О.В. 255-4
6     6    
Середа 3     3 Груп. динаміка і комун.
Карлова Н.І.
255-4
4 Філософія
Савенок Л.А.
236-3 4 Моделювання систем                Нарожний О.В. 255-4
5 Основи техн.маш.
Рябініна О.М.
236-3 5 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
255-4
6  ----/Спец комп.техніка
 ---/Крижановська О.В.
 ------/ 236-3 6    
Четвер 3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
236-3 3 ДЕНЬ  
4 Інноваційні технології
Дядюн К.В.
236-3 4 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Іноземна мова ПС/
Іноземна мова рівень В2
Гречана,Сіденко Н.Г.
236-3, 324-2 5 РОБОТИ  
6     6 СТУДЕНТА  
П'ятниця 3     3    
4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 4 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
255-4
5 Економіка, органіація
Нарожна А.О.
236-3 5 Сист.штучного інтелекту/
Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
255-4
6 Основи техн.маш.
Рябініна О.М.
236-3 6    
    421 № ауд.   471 № ауд
Понеділок 2 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5 3 Діагн.авто
Савченко С.О.
158-5
3 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
155-5 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
4 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
155-5 5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
158-5
5 Системи автоматиз.
Литвиненко О.В.
155-5 6 Іноземна мова за ПС/ Іноземна мова р.В2
Павліченко, Лосєва
158-5, 220-2
Вівторок 3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5 3    
4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
155-5 4 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
5 Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
155-5 5 Осн.охорони праці
Цап В.В.
158-5
6 Філософія
Мадаєва А.С.
155-5 6 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
158-5
Середа 2 Фіз.вих./-------
Федін Ю.М./-------
Сп.зал/ ----- 3    
3 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5 4 Організація та планув.
Наконечна В.І.
158-5
4 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
155-5 5 Системи автоматиз./
Сист.живл.двиг.
Мироненко, Зіменс/Гладков
158-5
5 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5 6 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
Четвер 3 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
Сп.зал 3    
4 Авт.сист керув.двиг./
Комп.діагност.
Гладков Г.Б
155-5 4 Діагн.авто/Фіз.вих.
Савченко /Федін
158-5/ Сп.зал
5 Системи автоматиз.
Литвиненко О.В.
155-5 5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
158-5, 220-2
6 Експл.та ремонт двиг/
Огранізація та планув.
Литвиненко/Наконечна
155-5 6 Сис. автомат. проект
Мироненко, Зіменс
158-5
П'ятниця 2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5 3    
3 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
155-5 4 Філософія
Мадаєва А.С.
158-5
4 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
155-5 5 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
5 Осн.охорони праці
Цап В.В.
155-5 6 Іноземна мова р.В2
Павліченко, Лосєва
158-5, 220-2
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 3 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
427-2 2

3
КП Аверіна С.А.

Економіка та організ.                      Аверіна С.А.
423-2
4 Філософія
Савенок Л.А.
427-2 4 Енергозбер.2
Шаброва С.М
423-2
5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
427-2 5 Філософія
Савенок Л.А.
423-2
6 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
427-2 6 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 3  ------/Електрообл.поб.пр.
 -----/Богуш А.Р
 ------/ 427-2 1 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
423-2
4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
427-2 2 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
423-2
5 Енергозбереження 2
Шаброва С.М
427-2 3 Енергозбер.2
Шаброва С.М
423-2
6 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
427-2 4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
423-2
Середа 3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 427-2 2 Налагодж. електроуст./
Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
423-2
4 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова рівень В2
Гончарова В.Б.
427-2 3 Іноземна мова рівень В2 Гончарова В.Б. 423-2
5 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2 4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
423-2
6 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
427-2 5 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
423-2
Четвер 3 КП
Аверіна С.А.
  2 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
423-2
4 Енергозбереження 2/
Сист.керув.електропр.
Шаброва/Савченко
427-2 3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
423-2
5 Енергозбер.1
Шаброва С.М
427-2 4 Електрообл.поб.пр./
Енергозбер.2
Богуш А.Р./Шаброва С.М
423-2
6 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
423-2
П'ятниця 3     3 Іноземна мова рівень В2 Гончарова В.Б. 423-2
4 Налагодж. електроуст./
Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
427-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
5 Іноземна мова р.В2 Гончарова В.Б. 427-2 5 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
423-2
6 Енергозбереження 2
Шаброва С.М
427-2 6 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
423-2
    418 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1     1 ДЕНЬ  
2     2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
242-3 3 РОБОТИ  
4 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
242-3 4 СТУДЕНТА  
Вівторок 1     1    
2 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
242-3 2 Ін.мова за ПС                   Сіліщенко О.П. 322-2
3 Комп'ютерні системи/
Інженерія прогр.заб
Нарожний/Коленко
242-3 3 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О. 322-2
4 Технол.проект.
Максимова О.Є.
242-3 4    
Середа 2     1    
3 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
242-3 2 Інформ.системи і тех.             Федотова О.В. 322-2
4 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 242-3 3 Ризикологоія                Шепель Т.В. 322-2
5 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
242-3 4    
Четвер 1 ДЕНЬ   1 Фінанс.-економ.аналіз/
Інформ.системи і тех.
Комліченко/Федотова
322-2
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 Інвестування                   Шепель Т.В. 322-2
3 РОБОТИ   3    
4 СТУДЕНТА   4    
П'ятниця 3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
242-3 1 Ризикологоія/-------                Шепель Т.В./--------- 322-2/
-----
4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 242-3 2 Іноземна мова (р.В2)               Сіліщенко О.П. 322-2
5 Аналогові та гібр. ЕОМ.
Максимова О.Є.
242-3 3    
6 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
242-3 4    

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    411 № ауд.   471 № ауд
Понеділок 3 Українська мова за ПС/ Іноземна мова за ПС
Ботвинюк/Сіденко,Гречана
236-3/ 236, 231-3 3 Сис. автомат. проект
Мироненко, Зіменс
223, 225-2
4 Основи охорони праці
Федіна І.В.
236-3 4 Сист. живл. двигунів./Діагн.авто
Гладков Г.Б./Савченко С.О.
158-5
5 Іноземна мова р В2
Сіденко,Гречана
236-3, 219-2 5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
158-5
6 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
236-3 6 Іноземна мова ПС
Павліченко, Лосєва
158-5, 220-2
Вівторок 3 Фізичне виховання/------
Федін Ю.М./-----
Сп.зал/----- 3    
4 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
236-3 4 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5
5 Іноземна мова ПС
Сіденко,Гречана
236-3, 222-2 5 Діагн.авто
Савченко С.О.
158-5
6  ------/Економіка, організац
 -----/Нарожна О.О.
 ------/
236-3
6 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
158-5
Середа 3 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
236-3 3 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
Сп.зал
4 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 4 Філософія
Мадаєва А.С.
158-5
5 Економіка, організація
Нарожна О.О.
236-3 5 Організація та планув./Правила безп ДР
Наконечна/Сорокін
158-5
6 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
236-3 6    
Четвер 3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
4 Основи охорони праці
Федіна І.В.
236-3 4 Організація та планув.
Наконечна В.І.
158-5
5 Філософія/------
Савенок Л.А./-------
236-3/  ------ 5 Іноземна мова р В2
Павліченко,Лосєва
158-5, 222-2
6     6 Сис. автомат. проект/Фіз.вих.
Мироненко, Зіменс/Федін
223, 225-2/ Сп.зал
П'ятниця 3 Філософія
Савенок Л.А.
236-3 3 Осн охор праці
Цап В.В
158-5
4 Економіка, організація
Нарожна О.О.
236-3 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
5 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
236-3 5 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5
6     6    
    405 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 3 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
328-4 2 Осн.наук.-досл.роботи/ Сист.штучн.інтелекту
Яковенко/Нарожний
242-3
4 Статистика
Аблова Г.В.
328-4 3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
242-3
5 Страх.в тур
Литвиненко І.В.
328-4 4    
6     5    
Вівторок 3     2 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
242-3
4 Орг.спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
310-1 3 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
242-3
5 Логіка
Мадаєва А.С.
310-1 4 ООП
Багмет Т.Є.
242-3
6 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
310-1 5    
Середа 3     2 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
242-3
4 КП
Воробйова К.Г.
405-1 3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
242-3
5 Страх.в тур
Литвиненко І.В.
405-1 4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 242-3
6 Ін.мова за ПС
Аносова Ю.П.
405-1 5 ООП
Багмет Т.Є.
242-3
Четвер 3     2 Сист.штучн.інтелекту
Нарожний О.В.
242-3
4 Статистика
Аблова Г.В.
414-1 3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
242-3
5 Логіка
Мадаєва А.С.
414-1 4 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
242-3
6 КП
Воробйова К.Г.
414-1 5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
П'ятниця 3 Ін.мова рівень В2
Аносова Ю.П.
303-1 3    
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
303-1 4    
5 Орг.спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
303-1 5 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
242-3
6     6 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 242-3
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 3 КП
Дрозд Д.А.
428-2 3 КП
Аверіна С.А.
423-2
4 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
428-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
5 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 5 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
423-2
6 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
428-2 6 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
423-2
Вівторок 3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 428-2 3  -------/Електрообл.поб.пр.
 -----/Богуш А.Р.
 ------/
423-2
4 Іноземна мова р В2
Гончарова В.Б.
428-2 4 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 423-2
5 Філософія
Савенок Л.А.
428-2 5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
423-2
6 Електроустатк.підпр. 2/ Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 6 Сист.керув.електропр./---
Савченко С.О./----
423-2/
-------
Середа 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
428-2 3 Енергозбер. 2
Шаброва С.М
423-2
4 Сист.керув.електропр./ Енергозбер. 2
Савченко/Шаброва
428-2 4 Філософія
Савенок Л.А.
423-2
5 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
428-2 5 Іноземна мова р В2
Гончарова В.Б.
423-2
6 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 6 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
423-2
Четвер 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
428-2 3 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
423-2
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
428-2 4 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 423-2
5 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 5 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
423-2
6     6 КП
Дрозд Д.А.
423-2
П'ятниця 2

3
КП Аверіна С.А.

Економіка та організ.                      Аверіна С.А.
428-2 3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
423-2
4 Енергозбер. 2
Шаброва С.М.
428-2 4 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
423-2
5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 5 Електрообл.поб.пр./ Енергозбер. 2
Богуш А.Р./Шаброва С.М.
423-2
6     6 Електроустаткування 1/ Електроустатк.підпр. 2
Дрозд Д.А.
423-2
    481 № ауд.   421 № ауд
Понеділок 3 Операційні системи/ Осн. констр. комп.
Сафонов/Бездворний
243-3 3 Експл.та ремонт двиг/-----
Литвиненко О.В./-----
155-5/
-------
4 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
243-3 4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5
5     5 Системи автоматиз. проект. двиг
Литвиненко О.В.
155-5
6     6 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
Вівторок 3 Операційні системи
Сафонов М.С.
243-3 3 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
155-5
4 Захист інформації
Коленко, Маляренко
243-3 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
155-5
5 Іноземна мова р В2
Сіліщенко, Петречків
243-3, 214-2 5 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
6 Техн. обслугов. комп.
Бездворний
243-3 6 Філософія
Мадаєва А.С.
155-5
Середа 3 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
243-3 3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
155-5
4 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
243-3 4 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 5  -------/Організація та планування підприємств
 -----/Наконечна В.І.
 -------/
155-5
6     6    
Четвер 3 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.
243-3 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
155-5
4 Захист інформації
Коленко, Маляренко
243-3 4 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
155-5
5 Web-програмування
Левицький В.М.
243-3 5 Системи автоматиз. проект. двиг
Литвиненко О.В.
155-5
6 Техн. обслугов. комп.
Бездворний І.І.
243-3 6    
П'ятниця 3     3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5
4 Web-програмування/ Теорія інф. та кодування
Левицький/Коленко
243-3 4 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
5 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
243-3, 218-2 5 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
155-5
6 Операційні системи
Сафонов М.С.
243-3 6 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
    415 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 3 Груп.дин.і комун
Карлова Н.І.
255-4 1 Стратег. підприємства
Комліченко О.О.
322-2
4 Професійна практика    Коленко В.В. 255-4 2 Проектний аналіз                  Шепель Т.В. 322-2
5 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В. 255-4 3 Страхування
Живець А.М.
322-2
6     4 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
322-2
Вівторок 3     1 Обгр.госп.рішень
Шепель Т.В.
322-2
4 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
255-4 2 Міжн. економіка
Живець А.М
322-2
5 Безпека прог. та даних       Коленко В.В. 255-4 3 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
322-2
6 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
255-4 4    
Середа 3 Моделювання систем
Нарожний О.В.
255-4 1 ДЕНЬ  
4 Фіз.вихов      
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 КУРСОВОГО  
5 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
255-4 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
6 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
255-4 4    
Четвер 3 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
255-4 1    
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
255-4 2 Держ.рег.ек.
Шепель Т.В.
322-2
5 Професійна практика    Коленко В.В. 255-4 3 Ін.мова за ПС
Сіліщенко О.П.
322-2
6     4 Стратег. підприємства/ Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
322-2
П'ятниця 3 Моделювання систем/ Якість ПЗ та тестування
Нарожний/Сафонов 
255-4 1 Фіз. вих.
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4 Модел. та аналіз ПЗ/ Управл. IT-проект.
Сафонов/Арбузова
255-4 2 Міжнародна економіка/ Страхування
Живець А.М.
322-2
5     3 Обгр.госп.рішень/ Проектний аналіз
Шепель Т.В.
322-2
6     4    
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 3 Теор.ймов.
Рослякова С.В
402-1 3    
4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
411-1 4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 311-1
5 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 5 Автоматиз. Системи                
Коленко В.О.
311-1
6 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 411-1 6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
311-1
Вівторок 3 Теорія ймовірності / Чисельні методи
Рослякова/Філонюк 
415-1 3    
4 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
415-1 4 Проектний практикум
Левицький В.М.
311-1
5 Автоматиз. системи/ Інстр.засоби ВП   
Коленко/Левицький
415-1 5 Інстр.засоби ВП/ Автоматиз. системи                
Левицький/Коленко 
311-1
6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
415-1 6 Іноземна мова в В2
Сіліщенко О.П.
311-1
Середа 3     3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
415-1
4 Проектний практикум
Левицький В.М.
406-1 4 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
415-1
5 Автоматиз. Системи                
Коленко В.О.
406-1 5 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
415-1
6 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
406-1 6 Теор.ймов.
Рослякова С.В
402-1
Четвер 3 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 326-2 3 Чисельні методи 
Філонюк Г.О.
233-3
4 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
326-2 4 Проектний практикум
Левицький В.М.
233-3
5 Іноземна мова р В2
Петречків О.М.
326-2 5 Автоматиз. Системи                
Коленко В.О.
233-3
6     6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
233-3
П'ятниця 3 Автоматиз. Системи
Коленко В.О.
233-3 3 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 402-1
4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
233-3 4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
5 Проектний практикум
Левицький В.М.
233-3 5 Чисел метод/Теор ймов.
Філонюк/Рослякова
402-1
6     6