Херсонський політехнічний фаховий коледж
Державного унiверситету «Одеська полiтехнiка»

УКР ENG
Головний корпус 1
Общая
2020
Аудитория

Розклад занять

на «01» грудня 2020 р., (вівторок, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

251

2

Арбузова, Носова

Філонюк

411-1

251

1

Куліковська

Сіліщенко, Петречків

411-1,216-2

251

3

Семакова

Куліковська

411-1

251

4

Філонюк

Семакова

411-1

272

3

Крижановська

Федіна

410-1

272

4

Додатково

Осадча

410-1

311

6

Крижановська

Рибкін

 

351

5

Рибкін

Уткіна

241-3

351

6

Уткіна

Рибкін

 

221

1

Воронова

Береговий

 

121

2

Воронова

Литвиненко

407-1

121

1

Литвиненко

Рогоцька

407-1

421

3

Ливиненко

Федін

 

352

6

Рослякова

Сіліщенко, Петречків

402-1,223-2

452

6

Сіліщенко

Куценко

311-1

371

4

Зіменс, Свириденко

Чебукіна

403-1

371

6

Дядюн

Пестушко,Павліченко

403-1,220-2

205

3

Аносова

Матвієнко

106-1

205

1

Матвієнко

Наконечна

106-1

381

4

Аносова,Лосєва

Філонюк

241-3

318

5

Аносова

Гудович

 

282

1

Додатково

Філонюк

229-3

241

4

Додатково

Аблова

326-2

241

2

Аблова

Комліченко

326-2

261

4

Додатково

Кузякіна

324-2

411

4

Рябініна

Федіна

236-3

311

5

Рябініна

Куценко

231-3

411

3

Додатково

Нарожна

236-3

411

6

Нарожна

Ботвинюк

236-3

452

5

Коленко

Багмет

311-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

131

2

Коцегубов

Акт.зал

381

5

Береговий

241-3

181

2

Береговий

Бібліотека

332

5

Коцегубов

420-2

252

3

Рибкін

Акт.зал

351

5

Рибкін

ВЦ

271

3

Береговий

Бібліотека

261

3

Коцегубов

410-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «30» листопада 2020 р., (понеділок, знаменник)30

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

321

6

Якушеко

Відсутня

 

321

5

Свириденко, Зіменс

Клєпов

307-1

321

4

Клєпов

Якушенко

307-1

252

4

Носова, Рогоцька

Рогоцька

413-1

271

1

Крижановська

Удод

301-1

191

1

Удод

Відсутня

 

191

4

Додатково

Удод

406-1

421

4

Крижановська

Цап

155-5

282

2

Рослякова

Філонюк

414-1

451

3

Рослякова

Левицький

155-5

305

4

Маляренко

Наумкіна

216-2

105

3

Аносова

Стегалюк

414-1

111

3

Стегалюк

Гречана

311-1

111

4

Додатково

Стегалюк

405-1

411

3

Гречана

Зіменс

236-3

471

3

Мироненко , Зіменс

Сорокін

158-5

281

4

Аносова

Відсутня

 

281

2

Сімініченко

Семакова

218-2

181

1

Сімініченко

Береговий

 

281

1

Додатково

Бездворний

218-2

251

2

Сіліщенко, Петречків

Мадаєва

411-1

191

3

Петречків

Кузякіна

406-1

191

2

Кузякіна

Кумановський

406-1

352

4

Сіліщенко, Петречків

Карлова

415-1

351

4

Карлова

Філонюк

214-2

351

5

Філонюк

Карлова

214-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

232

1

Коцегубов

131-2

221

2

Береговий

233-3

231

2

Коцегубов

427-2

105

2

Рибкін

Бібліотека

171

3

Береговий

Бібліотека

111

2

Рибкін

Акт.зал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «27» листопада 2020 р., (п`ятниця, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

152

3

Петречків

Стегалюк

310-1

352

4

Перечків, Сіліщенко

Карлова

312-1

481

5

Петречків, Сіліщенко

Сафонов

 

205

1

Сімініченко

Вареник

106-1

281

2

Сімініченко

Світюкова

218-2

372

4

Свириденко, Зіменс

Павліченко, Лосєва

305-1,220-2

318

5

Аносова

Відсутня

 

418

6

Аносова

Нарожний

242-3

261

1

Маляренко

Кумановський

324-2

305

5

Маляренко

Литвиненко

216-2

282

4

Рослякова

Подозьорова

414-1

152

4

Стегалюк

Рогоцька

310-1

481

6

Сафонов

Відсутня

 

418

5

Нарожний

Гудович

 

231

2

Світюкова

Подозьорова

427-2

231

1

Подозьорова

Світюкова

427-2

305

3

Литвиненко

Наумкіна

216-2

282

1

Додатково

Лосєва

229-3

371

4

Чебукіна

Якушенко

403-1

371

5

Якушенко

Чебукіна

403-1

272

4

Додатково

Воронова

410-1

452

3

Бабикін

Сіліщенко

 

421

6

Гладков

Відсутня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

121

2

Береговий

407-1

181

3

Береговий

402-1

105

2

Рибкін

Акт.зал

152

2

Гудович

Бібліотека

191

2

Коцегубов

406-1

112

3

Рибкін

Акт.зал

151

3

Гудович

Бібліотека

131

3

Коцегубов

303-1

315

4

Гудович

222-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «26» листопада 2020 р., (четвер, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

191

2

Петречків

Осадча

406-1

361

4

Петречків

Живець

316-2

451

5

Петречків

Багмет

326-2

105

2

Сімініченко

Мадаєва

414-1

371

5

Свириденко, Зіменс

Павліченко, Пестушко

403-1,222-2

271

3

Крижановська

Кумановський

301-1

272

4

Крижановська

Осадча

301-1

252

1

Носова

Вічна

413-1

105

1

Аносова

Рогоцька

414-1

252

2

Аносова, Сіліщенко

Філонюк

413-1

282

3

Аносова

Лосєва

229-3

381

4

Аносова, Лосєва

Свириденко

241-3

361

3

Живець

Гречана

316-2

471

5

Павліченко, Лосєва

Цап

 

471

3

Сорокін

Павліченко, Лосєва

 

319

2

Філонюк

Шепель

323-2

319

1

Шепель

Філонюк

323-2

419

2

Шепель

Сіліщенко

322-2

419

3

Сіліщенко

Комліченко

322-2

419

4

Комліченко

Шепель

322-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

282

2

Подозьорова

312-1

305

5

Рибкін

216-2

271

2

Береговий

Акт.зал

418

5

Гудович

242-3

282

2

Гудович

Бібліотека

221

3

Береговий

Бібліотека

241

3

Коцегубов

Акт.зал

321

4

Береговий

307-1

331

4

Коцегубов

401-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «25» листопада 2020 р., (середа, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

231

2

Пестушко, Гончарова

Вічна

427-2

121

3

Пестушко

Осадча

407-1

152

1

Петречків

Стегалюк

307-1

251

4

Сіліщенко, Петречків

Куліковська

411-1

341

5

Гречана, Петречків

Воробйова

317-2

181

1

Сімініченко

Заболотна

312-1

281

3

Сімініченко

Наконечна

218-2

318

4

Сімініченко

Максимова

136-3

321

4

Свириденко

Литвиненко

307-1

311

3

Крижановська

Клєпов

231-3

281

2

Аносова, Лосєва

Семакова

218-2

418

4

Аносова

Багмет

242-3

418

5

Багмет

Відсутня

 

232

2

Подозьорова

Світюкова

131-2

131

3

Подозьорова

Давиденко

303-1

131

1

Давиденко

Сіденко

303-1

221

3

Осадча

Гончарова, Павліченко

233-3, 222-2

481

6

Сафонов

Відсутня

 

451

6

Філонюк

Відсутня

 

452

6

Рослякова

Відсутня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

152

2

Кулякрвська

307-1

272

3

Береговий

Акт.зал

352

3

Береговий

243-3

231

3

Коцегубов

Бібліотека

121

2

Береговий

Акт.зал

251

3

Рибкін

403-1

191

2

Коцегубов

406-1

152

3

Гудович

307-1

205

2

Рибкін

106-1

415

4

Гудович

ВЦ

151

2

Гудович

Бібліотека

341

4

Коцегубов

317-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
311-1 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
402-1
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
311-1 2 Інформатика
Рогоцька,Волошин
402-1
3 Українська література
Стегалюк А.В.
311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Інформатика
Рогоцька, Волошин
311-1 2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
402-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
311-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
402-1
4     4    
Середа 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
311-1 1 Географія
Литвиненко І.В.
402-1
2 Українська мова
Удод Л.В.
311-1 2 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
402-1
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
311-1 3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
402-1
4 Захист України
Заболотна С.О.
311-1 4    
Четвер 1 Математика
Кузякіна О.В.
311-1 1 Захист України
Заболотна С.О.
402-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
311-1 2 Іноземна мова
Гречана А.С.
402-1
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
311-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
402-1
4 Географія
Литвиненко І.В.
311-1      
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
311-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Іноземна мова
Гречана А.С.
311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
402-1
    121 № ауд.   171 № ауд.
Понеділок 1 Захист України
Заболотна С.О.
407-1 1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
304-1
2 Українська література
Удод Л.В.
407-1 2 Географія
Литвиненко І.В.
304-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
407-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
407-1 4 Захист України
Заболотна С.О.
304-1
Вівторок 1 Географія
Литвиненко І.В.
407-1 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
304-1
2 Математика
Воронова Н.В.
407-1 2 Українська література
Удод Л.В.
304-1
3 Укр.мова
Удод Л.В.
407-1 3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
304-1
4 Іноземна мова
Пестушко А.В.
407-1 4    
Середа 1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
407-1 1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Воронова Н.В.
304-1
3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
407-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
304-1
4     4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
Четвер 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
407-1 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
304-1
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
407-1 2 Укр. літ
Удод  Л.В.
304-1
3 Математика
Воронова Н.В.
407-1 3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
304-1
П'ятниця 1 Українська література
Удод Л.В.
407-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
304-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
304-1
3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
407-1 3 Математика
Воронова Н.В.
304-1
4     4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Географія
Матвієнко Т.В.
303-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
302-1
2 Математика
Давиденко Т.М.
303-1 2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
302-1
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
303-1 3 Захист України
Заболотна С.О.
302-1
4 Укр.літ
Куцак Т.О.
303-1 4 Географія
Матвієнко Т.В.
302-1
Вівторок 1 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
302-1
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
302-1
4     4    
Середа 1 Математика
Давиденко Т.М.
303-1 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
302-1
2 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
302-1
3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
303-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
302-1
4 Інформатика
Рогоцька,Коленко
303-1 4    
Четвер 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
303-1 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
302-1
2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
303-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
302-1
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1 3 Українська література
Шкарбуль О.В.
302-1
П'ятниця 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 1 Інформатика
Рогоцька,Носова
302-1
2 Захист України
Заболотна С.О.
303-1 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
302-1
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
302-1
4     4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
405-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
310-1
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
405-1 2 Математика
Вічна О.В.
310-1
3 Математика
Вічна О.В.
405-1 3 Інформатика
Рогоцька,Носова
310-1
4     4 Географія
Литвиненко І.В.
310-1
Вівторок 1 Зарубіжна література
Куценко О.І.
405-1 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
405-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Математика
Вічна О.В.
405-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
310-1
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1 4    
Середа 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
405-1 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
310-1
2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
310-1
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
405-1 3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4     4    
Четвер 1     1 Зар. літ.
Стегалюк А.В.
310-1
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
405-1 2 Захист України
Заболотна С.О.
310-1
3 Захист України
Заболотна С.О.
405-1 3 Математика
Вічна О.В.
310-1
4 Інформатика
Рогоцька,Носова
405-1      
П'ятниця 1 Укр.літ
Ботвинюк О.В.
405-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
310-1
2 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
405-1 2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 3 Іноземна мова
Петречків О.М.
310-1
4 Географія
Литвиненко І.В.
405-1 4 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Сімініченко О.П.
312-1 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
414-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
312-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Українська література
Куцак Т.О.
312-1 3 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
414-1
4 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
312-1 4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
414-1
Вівторок 1 Захист України
Заболотна С.О.
312-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
414-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
414-1
3 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
312-1 3 Географія
Литвиненко І.В.
414-1
4     4 Зар. літ
Куцак Т.О.
414-1
Середа 1 Математика
Сімініченко О.П.
312-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
414-1
2 Зарубіжна література
Куценко О.І.
312-1 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
414-1
3 Інформатика
Рогоцька,Носова
312-1 3 Захист України
Заболотна С.О.
414-1
4 Українська мова
Куцак Т.О.
312-1 4    
Четвер 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
312-1 1 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
414-1
2 Українська література
Куцак Т.О.
312-1 2 Математика
Сімініченко О.П.
414-1
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
312-1 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
414-1
П'ятниця 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
414-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
312-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Інформатика
Рогоцька,Носова
414-1
4     4    
    191 № ауд.      
Понеділок 1 Українська мова
Удод Л.В.
406-1      
2 Математика
Кузякіна О.В.
406-1      
3 Іноземна мова
Петречків О.М.
406-1      
4          
Вівторок 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
406-1      
3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
406-1      
4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
406-1      
Середа 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал      
3 Географія
Литвиненко І.В.
406-1      
4          
Четвер 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
406-1      
2 Іноземна мова
Петречків О.М.
406-1      
3 Математика
Кузякіна О.В.
406-1      
П'ятниця 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал      
3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1      
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
406-1      

Розклад занять на 2 семестр 2019-2020 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
403-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
403-1
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
312-1 1  
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
405-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Українська література
Ботвинюк О.В.
303-1
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
410-1
Середа 1     1 Географія
Подберезня І.В.
312-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 2 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
3 Математика
Давиденко Т.М.
405-1 3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
411-1
4 Зарубіжна література
Куценко О.І.
303-1 4    
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
319-2
2 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
319-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
402-1 3 Українська література
Ботвинюк О.В.
302-1
П'ятниця 1 Географія
Подберезня І.В.
312-1 1    
2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
    121 № ауд.   191 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 2 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Історія: України і світ
Світюкова СГ
406-1 3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
4 Українська література
Удод Л.В.
304-1 4 Хімія
Заболотна С.О.
406-1
Вівторок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
406-1
2 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
419-2 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
420-2
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
4 Зарубіжна література
Куценко О.І.
304-1 4    
Середа 1 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
411-1 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
304-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
415-1
4     4    
Четвер 1 Географія
Подберезня І.В.
312-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
303-1
2 Історія: України і світ
Світюкова СГ
410-1 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Географія
Подберезня І.В.
312-1
П'ятниця 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
218-2 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
415-1
2 Українська література
Удод Л.В.
304-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
304-1
4     4 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1     1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
303-1
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
303-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
413-1 4 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
403-1
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
410-1
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
403-1 4    
Середа 1 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
427-2 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
302-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
414-1
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Географія
Подберезня І.В.
312-1
4     4    
Четвер 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
411-1
2 Географія
Подберезня І.В.
312-1 2 Українська література
Шкарбуль О.В.
310-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
П'ятниця 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
307-1 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Математика
Давиденко Т.М.
402-1
3 Іноземна мова
Пономаренко Г.Г.
420-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура*
Акуленко М.С.
Сп.зал 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 4    
Вівторок 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
310-1 1 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
311-1
2 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 2 Фізична культура*
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Географія
Подберезня І.В.
312-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4   4    
Середа 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 1    
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
311-1 2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
307-1
3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
311-1 3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
4     4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Четвер 1 Математика
Вічна О.В.
414-1 1 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
2 Іноземна мова
Петречків О.М.
218-2 2 Математика
Вічна О.В.
414-1
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1 3 Іноземна мова
Петречків О.М.
419-2
П'ятниця 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 1 Фізична культура*
Акуленко М.С.
Сп.зал
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
302-1 2 Географія
Подберезня І.В.
312-1
3 Фізична культура*
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Зарубіжна література
Куценко О.І
312-1
4     4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
411-1 2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Іноземна мова
Павліченко О.В.
220-2 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Географія
Подберезня І.В.
312-1
Вівторок 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика
Воронова Н.В.
301-1
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
402-1
4     4 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
Середа 1     1    
2 Географія
Подберезня І.В.
312-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
301-1
4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
Четвер 1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
220-2 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 2 Українська література
Удод Л.В.
304-1
3 Українська література
Удод Л.В.
304-1 3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1 1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
4 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
303-1 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
302-1
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Географія
Подберезня І.В.
312-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
427-2 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
4 Українська література
Ботвинюк О.В.
407-1 4 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1
Вівторок 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
319-2 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 2 Географія
Подберезня І.В.
312-1
3 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
4     4    
Середа 1 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
310-1 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
4     4    
Четвер 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 1 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
413-1
2 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
423-2 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
415-1 3 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1
П'ятниця 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
310-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
415-1 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4     4    

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    205 № ауд.   211 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
106-1 1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 319-2
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
106-1 2 Іноземна мова за ПС
Гречана,Сіденко
319-2, 136-3
3 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
106-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
106-1 4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
319-2
Вівторок 1 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
319-2
2 Математика
Сімініченко О.П.
106-1 2 Інформ. та комп.техн
Мироненко,Дядюн
228, 239-2
3 Ін.мова рівень В2
Аносова Ю.П.
106-1 3 Математика      
Кузякіна О.В.
319-2
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
106-1 4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
Середа 1     1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 319-2
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Іноземна мова В2
Гречана, Сіденко
319, 214-2
3 Укр.мова за ПС
Стегалюк А.В.
106-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Тур.краєзн/Екон.:Осн.економ.теор.
Матвієнко/Наконечна
106-1 4 Економ теор/Фіз.культура
Наконечна/Рибкін
319-2/
Сп.зал
Четвер 1     1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал
2 Ін.мова за ПС
Наумкіна О.В. 
106-1 2 Математика      
Кузякіна О.В.
319-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
106-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В
319-2
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 4    
П'ятниця 1 Математика
Сімініченко О.П.
106-1 1 Математика/Економ теор
Кузякіна/Наконечна
319-2
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
106-1 2 Історія: України і світ
Савенок Л.А..
319-2
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
106-1 3 Інформ. та комп.техн
Мироненко,Дядюн
228, 239-2
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4    
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
427-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
131-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
427, 222-2 3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
427-2 4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
131-2
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
427-2 1 Математика
Давиденко Т.М.
131-2
2 ТОЕ
Клєпов В.П.
427-2 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
131-2
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
427-2 3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
131, 222-2
4 Математика
Вічна О.В.
427-2 4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
131-2
Середа 1 Українська мова
Куцак Т.О.
427-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Ін. мова рівень В2
Гончарова,Пестушко
427, 222-2 2 Фізика
Подозьорова А.В.
131-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
427-2 4 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
131-2
Четвер 1 Фізика
Подозьорова А.В.
427-2 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
131-2
2 Математика
Вічна О.В.
427-2 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
131-2
3 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
427-2 3 Ін. мова рівень В2
Гончарова,Пестушко
131, 222-2
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
427-2 1 Математика
Давиденко Т.М.
131-2
2 Іст:Укр і світ/ТОЕ
Світюкова/Клепов
427-2 2 ТОЕ/Іст:Укр і світ
Савченко/Світюкова
131-2
3 Українська мова
Куцак Т.О.
427-2 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
131-2
4     4    
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
411-1 1    
2 Ін. мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
411-1, 216-2 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
413-1
3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Філософія
Мадаєва А.С.
413-1
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Офісне ПЗ
Носова, Рогоцька
413-1
Вівторок 1 Математика/Іст:Укр і світ
Вічна/ Куліковська
411-1 1 Іст:Укр і світ/Математика
Куліковська/Вічна
413-1
2 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
411-1 2 Ін. мова рівень В2
Лосєва, Петречків
413-1, 219-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
411-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 411-1 4 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
413-1
Середа 1 Математика
Вічна О.В.
411-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
411-1 2 Економіка: Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
413-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Математика
Вічна О.В.
413-1
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
411-1, 218-2 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
413-1
Четвер 1 Економіка: Осн.еко.теорії
Наконечна В.І.
411-1 1 Офісне ПЗ
Носова Г.В., Рогоцька.
413-1
2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Ін. мова ПС
Сіліщенко, Аносова
413-1, 216-2
3 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
411-1 3 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
413-1
4     4 Українська мова
Стегалюк А.В..
413-1
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
411-1 1    
2 Математика
Вічна О.В.
411-1 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
413-1
3 Філософія
Мадаєва А.С.
411-1 3 Математика
Вічна О.В.
413-1
4     4 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 413-1
    241 (291) № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
326-2 1 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
326-2 2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
324-2
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 3 Історія: Укр. і світ
Савенок л.А.
324-2
4 Математика
Кузякіна О.В.
326-2 4    
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Гречана,Сіденко
326, 222-2 1 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
324-2
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
326-2 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
324-2
3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
Середа 1 Інформатика та КТ
Рогоцька,Маляренко
326-2 1 Історія: Укр. і світ
Савенок Л.А.
324-2
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
324-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
326-2 3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
324-2
4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
326-2 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
324-2
Четвер 1 Іноз.мова рівень В2
Гречана, Сіденко
326, 222-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
324-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Осн.ек.теор/Бух.облік
Аблова./Комліченко
324-2
4     4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
324-2
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Інф. та комп.техніка
Маляренко А.О
324-2
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
326-2 2 Ін. мова рівень В2
Сіденко Н.Г
324-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
326-2 3 Математика
Кузякіна О.В.
324-2
4 Математика
Кузякіна О.В.
326-2 4    
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2 1 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
410-1
2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
301-1 2 Математика
Воронова Н.В.
410-1
3 Іноз.мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
301-1, 220-2 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
301-1 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
410-1
Вівторок 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
301-1 1 Іноз.мова за ПС
Лосєва, Павліченко
410-1, 220-2
2 Фізика і астрономія
Кумановський
301-1 2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
410-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2
4 Українська мова
Удод Л.В.
301-1 4    
Середа 1 Іноз.мова за ПС
Лосєва, Павліченко
301-1, 220-2 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
301-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
410-1
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4 Математика
Воронова Н.В.
410-1
Четвер 1 ТКМ
Федіна І.В.
301-1 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Іноз.мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
410-1, 220-2
3 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2 3 Українська мова
Удод Л.В.
410-1
4     4 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2
П'ятниця 1 Іст:Укр і світ/ТКМ
Осадча ЛС./Федіна І.В.
301-1 1 ТКМ/Іст:Укр і світ
Федіна І.В./Осадча ЛС.
410-1
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О
410-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О
301-1 3 Українська мова
Удод Л.В.
410-1
4 Українська мова
Удод Л.В.
301-1 4    
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1     1 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
2 Математика
Сімініченко О.П.
218-2 2 Математика
Рослякова С.В.
414-1
3 Програмування
Філонюк, Маляренко
218-2 3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
229-3
4 Іноз.мова рівень В2
Аносова, Лосєва
218-2, 405-1 4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
229-3
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
218-2 1    
2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г
218-2 2 ТЕМК
Бездворний І.І.
229-3
3 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
229-3
4 ТЕМК
Бездворний,Волошин
218-2 4 Фізика
Подозьорова А.В.
229-3
Середа 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
229-3
2 Іноз.мова за ПС
Аносова, Лосєва
218, 219-2 2 ТЕМК
Бездворний І.І.
229-3
3 Математика
Сімініченко О.П.
218-2 3 Іноз.мова за ПС
Лосєва Ю.В.
229-3
4     4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
229-3
Четвер 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
218-2 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Фізика
Кумановський Є.О.
218-2 2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2 3 Іноз.мова рівень В2
Аносова Ю.П.
229-3
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г
218-2 4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
229-3
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1    
2 Математика/Економіка
Сімініченко/Наконечна
218-2 2 Економіка/Укр мова
Наконечна/Ботвинюк
229-3
3 ТЕМК
Бездворний,Волошин
218-2 3 Програмування
Філонюк Г.О.
229-3
4 Економіка/Укр.мова
Наконечна/Куцак
218-2 4 Математика/Економіка
Рослякова/Наконечна
414-1/ 229-3
    221 № ауд.      
Понеділок 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
233-3      
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
3 Українська мова
Удод Л.В.
233-3      
4 Нарисна геометрія
Мироненко, Зіменс 
223, 225-2      
Вівторок 1 Математика      
Воронова Н.В.
233-3      
2 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
233-3, 222-2      
3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
233-3      
4 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 233-3      
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
233-3      
2 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 233-3      
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
233-3      
4 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
233-3      
Четвер 1 Укр.мова/Теоретична механіка      
Удод/Чебукіна
233-3      
2 Математика      
Воронова Н.В.
233-3      
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал      
4          
П'ятниця 1 Нарисна геометрія
Мироненко, Зіменс 
223, 225-2      
2 Українська мова
Удод Л.В.
233-3      
3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
220, 222-2      
4          

Розклад занять на 2 семестр 2019-2020 н.р.

    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Комп.граф. в машинобуд./Вища матем
Дядюн,Мироненко/Кузякіна
228, 239-3/ 402-1 1 Укр.мова (ЗНО)
Ботвинюк О.В.
407-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіденко,Пономаренко
324, 221-2 2 Іноземна мова В2
Гречана А.С.
214-2
3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1 3 Основи економ.теор.
Нарожна А.О.
312-1
4 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3 4 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн К.В.
228-3
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Основи економ.теор.
Нарожна А.О.
311-1 3 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн К.В.
228-3
4 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн К.В.,Мироненко Н.В.
228, 239-3 4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
Середа 1 Математика (ЗНО)
Давиденко Т.М.
403-1 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
2 Іноземна мова В2
Сіденко,Пономаренко
324, 419-2 2 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
3 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 3 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3
4 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1 4 Комп.граф. в маш.буд./ Вища математика
Дядюн/Кузякіна
228-3/ 402-1
Четвер 1 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3 1 Математика (ЗНО)
Давиденко Т.М.
403-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
221-2
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Укр.мова (ЗНО)
Стегалюк А.В.
310-1 4 Історія України (ЗНО)
Світюкова С.Г.
415-1
П'ятниця 1 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн К.В.,Мироненко Н.В.
228, 239-3 2 Матеріалознавство
Федіна І.В.
407-1
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Взаємозам., станд.
Крижановська О.В.
236-3
4 Історія України (ЗНО)
Світюкова С.Г.
414-1 4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1 1 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2
2 Географія туризму
Подберезня І.В.
312-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Філософія
Мадаєва А.С.
410-1 3 Інж.та комп графіка
Свириденко, Горішня
223, 225-2
4 Укр.мова (ЗНО)
Стегалюк А.В.
310-1 4 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
Вівторок 1 Друга ін.м.за ПС
Вареник А.О.
106-1 1 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пономаренко
222, 216-2
2 Ін.мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Опір матеріалівї
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Історія України (ЗНО)
Куліковська Н.М.
411-1 4 Укр. мова за ПС
Ботвинюк О.В.
311-1
Середа 1 Фізична культура
Акуленко М.С.
Сп.зал 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Охорона праці
Бабикін С.О.
243-3 2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
3 Правове регулювання
Мадаєва А.С.
106-1 3 Взаємозаміннність
Рябініна О.М.
229-3
4     4 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
410-1
Четвер 1     1 ТКМ/Взаємозаміннність
Федіна І.В./Рябініна О.М.
407-1/ 229-3
2 Орг.екскурс. обсл.
Куліковська Н.М.
411-1 2 Інж.та комп графіка
Свириденко, Горішня
223, 225-2
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4 Математика (ЗНО)
Кузякіна О.В.
402-1
П'ятниця 1 Математика (ЗНО)
Сімініченко О.П.
405-1 1 Укр.мова (ЗНО)
Удод Л.В.
304-1
2 Технологія і організація
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Опір матеріалівї
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Фізика
Кумановський Є.О.
302-1
4 Геогр. туриз/Фіз. культ.
Подберезня/Акуленко
312-1/ Сп.зал 4 Ін.мова рівень ПС
Гончарова,Пономаренко
222, 219-2
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Ін. мова рівень В2
Лосєва, Пестушко
221-2, 305-1 1 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3
2 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2 2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Лосєва
222, 423-2
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3 3 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
310-1
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1
Вівторок 1 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2 1 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1
2 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
411-1 3 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2
4 Електричні апарати
Васеньова, Дрозд
419-2 4 Укр.мова (ЗНО)
Шкарбуль О.В.
312-1
Середа 1 Історія України (ЗНО)
Савенок Л.А.
414-1 1 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
2 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2, 305-1 3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1
Четвер 1 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3 1 Іноземна мова  В2
Гончарова, Лосєва
222, 221-2
2 Електричні апарати
Васеньова ЮО, Дрозд ДА
419-2 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3
3 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
407-1 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Укр.мова (ЗНО)
Куцак Т.О.
303-1 4 Математика (ЗНО)
Вічна О.В.
414-1
П'ятниця 1 Математика (ЗНО)
Вічна О.В.
414-1 1 ТОЕ
Клепов В.П.
423-2
2 Вища математика      
Вічна О.В.
414-1 2 Інженерна та комп. граф.
Горішня, Свириденко
223, 225-2
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1 3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
419-2
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 4 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
410-1
             
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
414-1 1 Математика (ЗНО)
Давиденко Т.М.
403-1
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
415-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 3 Бази даних
Карлова Н.І,Арбузова
413-1
4 Інж. та комп. графіка
Носова ГВ, Коленко В.О.
401-1 4 Фізика
Семакова Т.О.
311-1
Вівторок 1 Математика (ЗНО)
Вічна О.В.
414-1 1 Лін.алгебра та ан.геом.
Давиденко Т.М.
405-1
2 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 2 Іноземна мова р.В2
Сіліщенко, Аносова
216, 219-2
3 Бази даних
Арбузова Ю.В,Карлова Н.І
413-1 3 Інж. та комп. графіка
Носова Г.В, Коленко В.О.
401-1
4 Укр.мова (ЗНО)
Стегалюк А.В.
310-1 4 Основи програмування
Філонюк, Носова
233-3
Середа 1 Іст.та культ.України
Осадча Л.С.
410-1 1 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко А.О.Коленко В.О.
413-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Бази даних
Карлова Н.І,Арбузова
413-1
3 Охорона праці
Бабикін С.О.
243-3 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
405-1 4 Укр.мова (ЗНО)
Ботвинюк О.В.
310-1
Четвер 1 Іноземна мова р.В2
Сіденко, Петречків
324, 218-2 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
216, 219-2
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
403-1 2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
311-1
3 Лін.алгебра та ан.геом./ Люд.-маш. інтерфейс
Вічна/Маляренко,Коленко
414-1/ 413-1 3 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
411-1
4 Історія України (ЗНО)
Савенок Л.А.
405-1 4 Історія України (ЗНО)
Куліковська Н.М.
411-1
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Люд.-маш. Інтерфейс/ Лін.алгебра та ан.геом.
Маляренко/Давиденко
413-1/ 419-2
2 Бази даних
Арбузова Ю.В,Карлова Н.І
413-1 2 Інж. та комп. графіка
Носова Г.В, Коленко В.О.
401-1
3 Фізика
Семакова Т.О.
311-1 3 Охорона праці
Бабикін С.О.
243-3
4 Інж. та комп. графіка
Носова ГВ, Коленко В.О.
401-1 4 Основи програмування
Філонюк, Носова
243-3
    241 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Фінансвий облік
Федотова О.В.
319-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Статистика/ Економіка підприємства
Аблова Г.В.
317-2 2 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Філософія
Савенок Л.А.
305-1 3 Статистика
Аблова Г.В.
317-2
4 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
410-1 4    
Вівторок 1 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
303-1 1 Математика (ЗНО)
Кузякіна О.В.
402-1
2 Фінанси
Ротань Н.В.
305-1 2 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Пономаренко
221, 322-2 3 Фінанси
Ротань Н.В.
403-1
4 Математика (ЗНО)
Кузякіна О.В.
402-1 4 Філософія
Мадаєва А.С.
405-1
Середа 1 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 1 Укр.мова (ЗНО)
Ботвинюк О.В.
407-1
2 Фінансвий облік
Федотова О.В.
319-2 2 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
316-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Економіка підпр.
Шепель Т.В.
322-2
4 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2 4 Іноземна мова за ПС
Лосєва Ю.В.
214-2
Четвер 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Іноземна мова р.В2
Гречана А.С.
322-2
2 Фінанси
Ротань Н.В.
307-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Іноз.мова рівень В2
Гречана, Пономаренко
216, 219-2 3 Фінанси
Ротань Н.В.
305-1
4 Укр.мова (ЗНО)
Шкарбуль О.В.
305-1 4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Економіка підпр./------
Шепель Т.В./------
316-2   /------
2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 2 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
405-1
3 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
317-2 3 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
4 Фінансвий облік/ Фінанси
Федотова О.В./Ротань Н.В.
326-2/ 312-1 4 Історія України (ЗНО)
Куліковська Н.М.
411-1
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Взаємозамінність
Рябініна О.М.
229-3 1 Історія України (ЗНО)
Савенок Л.А.
307-1
2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3
3 Автомобілі
Сорокін О.М.
158-5 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Іноземна мова за ПС
Пестушко, Павліченко
305-1, 220-2 4 Іноземна мова за ПС
Гончарова,Лосєва
222, 221-2
Вівторок 1 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3 1 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
304-1
2 Інж. та комп. графіка
Свириденко, Горішня
223, 225-2 2 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 3 Взаємозамінність
Рябініна О.М.
229-3
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Автомобілі
Гладков
155-5
Середа 1 Автомобілі
Сорокін О.М.
158-5 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Іноз.мова рівень В2
Пестушко, Павліченко
220-2, 305-1 2 Іноз.мова рівень В2
Гончарова,Лосєва
222, 225-2
3 Вища математика
Рослякова С.В. 
403-1 3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3
4 Математика (ЗНО)
Рослякова С.В.
403-1 4 Інж. та комп. графіка
Горішня, Зіменс
223-2, 309-1
Четвер 1 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1 1 Автомобілі
Гладков
155-5
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Фізика
Подозьорова А.В.
302-1
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
233-3 3 Вища математика
Рослякова С.В. 
403-1
4 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
410-1 4 Укр.мова (ЗНО)
Удод Л.В.
304-1
П'ятниця 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1 1 Математика (ЗНО)
Рослякова С.В.
403-1
2 Взаємозамінність/ Вища математика
Рябініна/Рослякова
229-3/ 403-1 2 Вища матем./ Взаємозамінність
Рослякова/Рябініна
403-1/ 229-3
3 Інж. та комп. графіка
Свириденко, Горішня
223, 225-2 3 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
4 Укр.мова (ЗНО)
Удод Л.В.
304-1 4 Інж. та комп. графіка
Горішня, Зіменс
223-2, 309-1
    281 № ауд.      
Понеділок 1 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3      
2 Філософія
Мадаєва А.С.
218-2      
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1      
4 Історія України (ЗНО)
Світюкова С.Г.
405-1      
Вівторок 1 Іноземна мова р. В2
Пестушко, Гречана
305-1, 219-2      
2 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3      
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
4 Укр.мова (ЗНО)
Куцак Т.О.
303-1      
Середа 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1      
2 Програмування
Філонюк, Носова
218-2      
3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
241-3      
4 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
ВЦ, 212-1      
Четвер 1 Математика (ЗНО)
Сімініченко О.П.
405-1      
2 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
303-1      
3 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
218-2      
4 Охорона праці
Бабикін С.О.
241-3      
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
2 Комп.електроніка
Максимова О.Є
241-3      
3 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
ВЦ, 212-1      
4 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Гречана
214, 216-2      

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    305 № ауд.   381 № ауд.
Понеділок 3 Іноз. мова за ПС
Наумкіна О.В.
216-2 3    
4 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
216-2 4 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Бездворний
241-3
5 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
216-2 5 Системне програмув.
Левицький, Коленко 
241-3
6     6 Дискрет матем/Чисел мет
Рослякова/Філонюк
402-1/ 241-3
Вівторок 3 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
216-2 3    
4 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
216-2 4 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
241-3, 220-2
5 Орган.рестор.обслугов.
Литвиненко І.В.
216-2 5 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
6     6 Осн.метреології, станд.
Свириденко О.М.
241-3
Середа 3 Іноземна мова за рів. В2
Наумкіна О.В.
216-2 3 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
241-3
4 Орган.рестор.обслугов.
Литвиненко І.В.
216-2 4 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
5 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
216-2 5 Системне програмув.
Левицький, Коленко 
241-3
6     6 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Бездворний
241-3
Четвер 3 Основи маркетингу
Воробйова К.Г.
216-2 3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
4 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
216-2 4 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
241-3, 220-2
5 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 5 Дискретна математика
Рослякова С.В.
402-1
6     6    
П'ятниця 3 Орган.готел.обслугов.
Литвиненко І.В.
216-2 3 Системне програмув./ Теорія ймов.та мат.ст.
Левицький/Рослякова
241-3/ 403-1
4 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
216-2 4 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
241-3
5 Інф.сис.і техн/Рекр.геогр.
Маляренко/Матвієнко
216-2 5 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Бездворний
241-3
6     6 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
    311 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 3     3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
231-3 4 Інформаційні системи
Федотова О.В.
316-2
5 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
231-3 5 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
6 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
231-3 6    
Вівторок 3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 3 Ін. мова рівень В2
Гречана А.С.
316-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
231-3, 222-2 4 Осн.охорони праці/Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
5 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
231-3 5 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
316-2
6 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
231-3 6 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
316-2
Середа 3 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
231-3 3    
4 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
231-3 4 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
5 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 5 Управлін.обл.
Живець А.М.
316-2
6     6    
Четвер 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3    
4 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 4 Іноз. мова за ПС
Петречків О.М.
316-2
5 Обл для формоут пов дет/ Ін. мова за ПС
Рябініна/Гречана, Сіденко
231-3/ 231-3, 220-2 5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
316-2
6     6 Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
П'ятниця 3 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
231-3 3 Інформаційні системи
Федотова О.В.
316-2
4 Ін. мова рів. В2
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
231-3, 219-2 4 Осн.охорони праці
Живець А.М.
316-2
5 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
316-2
6 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
231-3 6    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 3 Електроп. 2/Осн стандарт
Шаброва/Клєпов
419-2 3 Осн стандарт/Електроп. 2
Клєпов/Шаброва
420-2
4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 4 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
420-2
5 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 5 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
420, 222-2
6 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
419, 222-2 6 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
420-2
Вівторок 3     3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
420-2
4 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
419-2 4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
420-2
5 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
419-2 5 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
6 Основи стандарт
Клєпов В.П.
419-2 6 Електричні машини 2
Богуш А.Р.
420-2
Середа 3     3    
4 Електричні машини 2
Богуш А.Р.
419-2 4 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
420, 222-2
5 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 5 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
420-2
6 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
419-2 6 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
420-2
Четвер 3 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 3    
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
420-2
5 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
419-2 5 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
420-2
6 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
419-2 6 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
420-2
П'ятниця 3     3    
4 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
419-2 4 Основи стандарт
Клєпов В.П.
420-2
5 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
419, 222-2 5 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
420-2
6 Електричні машини 2/ Осн. та надійн.електр.
Богуш/Васеньова
419-2 6 Осн. та надійн.електр./ Електричні машини 2
Васеньова/Богуш
420-2
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 3 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є
214-2 3    
4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.
214-2 4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
415-1, 222-2
5 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
214-2 5 Комп.схемотехніка 
Уткіна, Бездворний
415-1
6 Архіт. комп.  
Бездворний І.І.
214-2 6 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
Вівторок 3 Операційні системи
Яковенко В.Д.
214-2 3 КП
Карлова Н.І.
413-1
4 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
214-2 4 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
402-1
5 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 5 Архіт. комп.  
Бездворний,Свириденко
402-1
6 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є
214-2 6 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
402-1
Середа 3 Бази даних  
Арбузова Ю.В.
214-2 3 Архіт. комп.  
Бездворний,Свириденко
310-1
4 Математичний аналіз
Вічна О.В.
214-2 4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.,Багмет Т.Є.
310-1
5 Архіт. комп.  
Бездворний І.І.
214-2 5 Комп.схемотехніка 
Уткіна, Бездворний
310-1
6     6 Об'єкт-ор. програмув.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
310-1
Четвер 3 Операційні системи
Яковенко В.Д.
214-2 3 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
415-1
4 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П.
214-2 4 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
415-1
5 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є
214-2 5 Бази даних  
Карлова, Арбузова
415-1
6     6    
П'ятниця 3     3 Опер. сист./Комп.схемот.
Яковенко/Уткіна
312-1
4 Комп.схемот. /Опер. сист.
Уткіна Н.Є./Яковенко В.Д.
214-2 4 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
312-1, 220-2
5 Математичний аналіз
Вічна О.В.
214-2 5 Об'єкт-ор. програмув.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
312-1
6 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є
214-2 6 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
312-1
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 3 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
403-1 3    
4 Ін.мова за ПС
Павліченко, Пестушко
403-1, 220-2 4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
5 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
403-1 5 Ін.мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2, 305-1
6 Викор. експ. матер./ Осн.розрах.дет.маш.
Литвиненко/Чебукіна
403-1 6 Осн.розрах.дет.маш./ Викор. експ. матер.
Рябініна/Литвиненко
305-1
Вівторок 3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
403-1 3 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
305-1
4 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
403-1 4 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
305-1
5 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
403-1 5 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
305-1
6 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
403-1 6    
Середа 3     3 Автом. двиг/Тех.експ.авто
Якушенко/Гладков
305-1
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2, 305-1
5 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
403-1, 220-2 5 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
305-1
6 Автом. двиг/Тех.експ.авто
Якушенко С.О.
403-1 6 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
305-1
Четвер 3 Викор. експ. матер.
Литвиненко, Гладков
403-1 3    
4 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
403-1 4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
305-1
5 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
403-1 5 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
305-1
6     6 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
305-1
П'ятниця 3     3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
305-1
4 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
403-1 4 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
305-1
5 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
403-1 5 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
305-1
6 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
403-1 6 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
305-1
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 3 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2 3 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2
4 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
317-2 4 Управл.витратами
Живець А.М.
324-2
5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2 5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2
6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2 6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2
вівторок 3 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
324-2 3 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2 4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2
5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2 5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2
6 Ціноутворення/------
Живець А.М./------
317-2/
-------
6 Ціноутворення/------
Живець А.М./------
317-2/
-------
Середа 3 Ціноутворення
Живець А.М.
317-2 3 Ціноутворення
Живець А.М.
317-2
4 Фізичне вих.
Коцегубов С.О.
Сп.зал 4 Фізичне вих.
Коцегубов С.О.
Сп.зал
5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
317, 222-2 5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
317, 222-2
6     6 Економ. і нормув.праці
Аблова Г.В.
317-2
Четвер 3 Біржова діяльність
Мельник М.А.
316-2 3 Істор.екон.та екон.думки/ Економ. і нормув.праці
Шепель/Аблова 
317-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
317,
319-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
317,
319-2
5 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
317-2 5 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
319-2
6 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2 6 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2
П'ятниця 3  ------/Менедж. і маркетинг
 -----/Воробйова К.Г.
 ------/ 317-2 3 Управління витратами/ Менеджмент і маркетинг
Живець/Воробйова
323-2/ 317-2
4 План та орган діял підпр
Аблова Г.В.
317-2 4 Істор.екон.та екон.думки
Шепель Т.В.
323-2
5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2 5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2
6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2 6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 1    
4 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
307-1 2 Методол. та орг. наук.
Живець А.М.
323-2
5 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
307-1 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
323-2
6 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 4  -------/Фіз.вих.
 ------/Гудович В.Ю.
 ------/
Сп.зал
Вівторок 3     1    
4 Теорія двиг/------
Якушенко С.О./-------
307-1/
-------
2 Організ. виробн.
Шепель Т.В.
323-2
5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
307-1, 220-2 3 Оптиміз. методи та мод./Внутр.економ мех.
Філонюк/Шепель
323-2
6 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
307-1 4 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
323-2
Середа 3  ---------/Деталі машин
 --------/Литвиненко О.В.
 ------/
307-1
1 Аналіз госп. діяльн./-----
Комліченко О.О./------
323-2/
-------
4 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
307-1 2 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
323-2
5 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
307-1 3 Орг. вир/План.контр.на під.
Шепель Т.В.
323-2
6 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
307-1 4    
Четвер 3 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 1 Планув та контр.на підпр.
Шепель Т.В.
323-2
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Оптиміз. методи та мод.
Філонюк Г.О.
323-2
5 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
307-1 3 Методол. та орг. наук./Сист.техн.пром.
Живець А.М.
323-2
6 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 4    
П'ятниця 3 Деталі машин
Литвиненко О.В.
307-1 1 ДЕНЬ  
4 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
307-1 2 КУРСОВОГО  
5 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Гречана
307-1, 220-2 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
6     4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
219-2 3    
3 Алгор. та структури/ Машино-орієнтовані мови
Левицький/Нарожний
219-2 4 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
136-3
4 Системне програмув.
Нарожний О.В.
219-2 5 Системне програм.
Сафонов М.С.
136-3
5     6 Системне програм. забез.
Нарожний О.В.
136-3
вівторок 3     3 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
136-3
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
219-2 4 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
136-3
5 Операційні системи
Сафонов М.С.
219-2 5 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 136-3
6 Web-програмування
Левицький В.М.
219-2 6    
Середа 3 Алгор. та структури
Левицький В.М.
219-2 3    
4 Машино-орієнтовані мови
Нарожний О.В.
219-2 4 Вища математика
Сімініченко О.П.
136-3
5 Бази даних
Сафонов М.С.
219-2 5 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
136-3
6     6 Фізика
Семакова Т.О.
136-3
Четвер 3     2 Фізика/------
Семакова/-----
136-3/  ------
4 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
219-2 3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
5 Системне програмув.
Нарожний О.В.
219-2 4 Системне програм. забез.
Нарожний О.В.
136-3
6 Web-програм/Бази даних
Левицький/ Сафонов
219-2 5  --------/Комп і мережі
 -------/Бабикін
 -----/ 136-3
П'ятниця 3 Візуал прогр./Web-прогр
Багмет/Левицький
219-2 3 Комп схем/Комп логіка
Яковенко О.Є.
136-3
4 Фізичне виховання
Гудович В.М.
Сп.зал 4 Архіт. комп/Сист програм.
Максимова/Сафонов
136-3
5 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
219-2 5 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
136-3
6     6    

Розклад занять на 2 семестр 2019-2020 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 2 Податкова система
Живець А.М.
322-2
3 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
106-1 3 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
323-2
4   4    
Вівторок 1 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
323-2 1 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
326-2
2 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
106-1 2 Іноз. мова за ПС
Гречана А.С.
322-2
3 Іноз. мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2 3 Облік і звіт в БУ
Дулеба Н.В.
106-1
4 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 4    
Середа 1 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2
2 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 2 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
Сп.зал
3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Контроль і ревізія
Дулеба Н.В.
307-1
4 КП
Матвієнко Т.В.
106-1 4    
Четвер 1 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
106-1 1 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
323-2
2 Іноземна мова за рів. В2
Аносова Ю.П.
219-2 2 Податкова система
Живець А.М.
316-2
3 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Облік і звіт в БУ
Дулеба Н.В.
311-1
4     4    
П'ятниця 1 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 1 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2
2 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
326-2 2 Ін. мова рвень В2
Гречана А.С.
216-2
3 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
106-1 3 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
323-2
4     4 Контроль і ревізія
Дулеба Н.В.
106-1
    311 № ауд.   312 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
214, 324-2 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Осн.програм автом.облад
Мироненко Н.В.
231-3 2 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
228-3
3 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
221-2
4     4 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
229-3
Вівторок 1     1 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3
2 Основи САПР та модел.
Мироненко Н.В.
231-3 2 Технологічне оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3
3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Осн.програм автом.облад
Мироненко Н.В.
231-3
4 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
229-3 4    
Середа 1     1    
2 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3 2 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
228-3
3 Інов. технол в маш/ Осн.прогр автом.облад
Мироненко Н.В.
231-3 3 Іноземна мова рів. В2
Гречана А.С.
214-2
4     4    
Четвер 1 Основи САПР та модел.
Мироненко Н.В.
231-3 1    
2 Осн.програм автом.облад
Мироненко Н.В.
231-3 2 Екон. орг. та упр. вироб.
Нарожна О.О.
406-1
3 Екон. орг. та упр. вироб.
Нарожна О.О.
406-1 3 Осн.програм автом.облад
Мироненко Н.В.
231-3
4     4    
П'ятниця 1 Ін. мова рів. В2
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
216, 324-2 1    
2 Технологічне оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3 2 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
236-3
3 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
229-3 3 Осн.прог.автом.обл/Інов.техн.в маш.
Мироненко/Дядюн
231-3/ 228-3
4     4 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
229-3
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 1    
2 Монтаж і експл. підпр.
Богуш А.Р.
427-2 2 Електропостачання 1 Васеньова Ю.О. 419-2
3 Електропостачання 1 Васеньова Ю.О. 419-2 3 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
4     4 Монтаж і експл. підпр.
Богуш А.Р.
427-2
Вівторок 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1    
2 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2, 411-1 2 Електробезпека
Дрозд Д.А
428-2
3 Електробезпека
Дрозд Д.А
428-2 3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222-2, 305-1
4     4 Комп. техніка та прогр.
Богуш, Шаброва
427-2
Середа 1 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2 1    
2 Монтаж і експл. підпр.
Богуш А.Р.
427-2 2 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
428-2
3 Комп. техніка та прогр.
Богуш, Шаброва
427-2 3 Охорона праці
Клєпов В.П.
423-2
4     4 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
423-2
Четвер 1 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Ін.мова р. В2
Гончарова, Пестушко
222-2, 305-1 2 Автоматика
Дрозд Д.А.
428-2
3 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
420-2 3 Монтаж і експл. підпр.
Богуш А.Р.
427-2
4     4    
П'ятниця 1 Ел-постач 1/Ел-устатк 1
Васеньова Ю.О./Дрозд Д.А.
419-2/ 428-2 1 Комп. техніка та прогр./ Електропостачання 2
Богуш,Шаброва/Шаброва
427-2/ 420-2
2 Електропостачання 2/ Комп. техніка та прогр.
Шаброва/Богуш,Шаброва
420-2/ 427-2 2 Ел-устатк 1/Ел-постач 1
Дрозд Д.А./Васеньова Ю.О.
428-2/ 419-2
3 Охорона праці
Клєпов В.П.
423-2 3 Ін.мова р. В2
Гончарова, Пестушко
222-2, 305-1
4     4    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1     1    
2 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
319-2 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 219-2
3 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 231-3 3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
229-3
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 4 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
319-2
Вівторок 1     1 КП
Багмет Т.Є.
ВЦ
2 Математичні методи
Філонюк Г.О.
243-3 2 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко В.О.
413-1
3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
243-3 3 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
419-2
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко
243-3
Середа 1     1 Математичні методи
Філонюк Г.О.
243-3
2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків 
216, 221-2 2 Об'єктно-ор. програмув. Багмет Т.Є., Носова Г.В. 233-3
3 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко
413-1 3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків 
216, 218-2
4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко В.О.
413-1 4    
Четвер 1 Математичні методи
Філонюк Г.О.
243-3 1 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Об'єктно-ор. програмув./ Осн.прогр. інженерії
Багмет Т.Є./ Карлова Н.І.
229-3/ 413-1 2 Осн.прогр. інженерії/ Об'єктно-ор. програмув.
Карлова Н.І./ Багмет Т.Є.
413-1/ 229-3
3 Економ. та орг.вир./ Бухгалтерський облік
Живець/ Федотова
317-2/ 423-2 3 Бухгалтерський облік/ Економ. та орг.вир.
Федотова/ Живець
423-2/ 317-2
4 КП
Багмет Т.Є.
ВЦ      
П'ятниця 1     1 Математичні методи
Філонюк Г.О.
241-3
2 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
324-2 2 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
231-3
3 Диф. рівняння
Вічна О.В.
414-1 3 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
403-1
4 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
241-3 4    
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Тех.експлуат.авто/ Економ. підприємства
Гладков Г.Б./Шепель Т.В.
155-5, 317-2
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 2 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
155-5
3 КП
Якушенко С.О.
307-1 3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
4 КП
Якушенко С.О.
307-1 4    
Вівторок 1     1 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220, 221-2
2 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
155-5 2 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
317-2 3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5
4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1 4    
Середа 1 Сучас.комп технол в авто
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223-2, 309-1 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5
2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 2 Сучас.комп технол в авто
Горішня А.В.,Зіменс Ю.В.
223-2, 309-1
3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5 3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
155-5
4     4    
Четвер 1 Тех.експлуат.авто/----
Якушенко С.О./----
307-1   /---- 1    
2 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2 2 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
326-2
3 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
155-5 3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5
4     4    
П'ятниця 1  -----/Економіка підпр.
 ----/Шепель Т.В.
 -----/ 326-2 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5
2 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1 2 Іноземна мова за ПС
Пестушко, Лосєва
305-1, 221-2
3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5 3 Електрообл.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1 4    
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 1     1    
2 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
326-2 2    
3 Фізичне виховання
Акуленко М.С.
Сп.зал 3 Податкова система
Живець А.М.
322-2
4 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
316-2 4 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 1 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
2 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
316-2 2 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2
3 Податкова система
Живець А.М.
316-2 3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
423-2
4 Електронна комерція
Наконечна В.І.
326-2 4 Економічний аналіз
Комліченко О.О.
316-2
Середа 1 Економ. аналіз.
Шепель Т.В.
316-2 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
323-2 2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
3 КП
Наконечна В.І.
  3 Економічний аналіз
Комліченко О.О.
316-2
4     4 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2
Четвер 1 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
214-2 1 Ціноутворення
Живець А.М.
317-2
2 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2 2 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
3 Електронна комерція
Наконечна В.І.
326-2 3 КР
Аблова Г.В.
 
4     4    
П'ятниця 1 Комерцій.діяльність/----
Наконечна В.І./----
326-2/  ---- 1 Податкова система/----
Живець А.М./----
322-2/  ------
2 Інф.системи і технології
Федотова О.В.
323-2 2 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
3 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
316-2 3 Іноземна мова рівень В2
Гречана А.С.
221-2
4 Податкова система
Живець А.М.
316-2 4 КР
Аблова Г.В.
 
 
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 1     1 Іноземна мова за ПС Сіліщенко О.П. 216-2
2 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1 2 Організ. виробництва
Шепель Т.В.
323-2
3 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 3    
4 Газова динаміка
Гладков Г.Б.
155-5 4    
Вівторок 1   1 Аналіз госп. діяльн./ Фізичне виховання 
Комліченко/Гудович
316-2/ Сп.зал
2 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
307-1 2 Логістика
Живець А.М.
317-2
3 Техн. склад. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1 3    
4 Констр. та динам. двиг./ Комп.тех.та інф.технолог.
Якушенко/Горішня, Зіменс 
307-1/ 223-2, 309-1 4    
Середа 1 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
220-2, 305-1 1 Іноземна мова рівень В2 Сіліщенко О.П. 216-2
2 Економ.підприєм.
Шепель Т.В. 
326-2 2 Економетрика/ Внутр.економ.мех.
Живець /Воробйова
322-2
3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 3    
4 КП
Якушенко С.О.
307-1 4    
Четвер 1 Експл.та обслугов.машин.
Литвиненко О.В.
301-1 1 ДЕНЬ  
2 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
301-1 2 КУРСОВОГО  
3 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4 КП
Якушенко С.О.
307-1 4    
П'ятниця 1 Комп.тех.та інф.технолог.
Горішня, Зіменс 
223-2, 309-1 1    
2 Газова динаміка/ Техн. склад. двигунів
Гладков / Литвиненко
155-5 2 Планування та контр.     Шепель Т.В. 322-2
3 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1 3 Релігієзнавство
Савенок Л.А.
402-1
4     4 Економ. та менеджмент
Шепель Т.В.
322-2
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна, Волошин
243-3 1 Алгор.і мет.обчислення
Філонюк Г.О.
415-1
2 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Волошин
241-3 2 Комп. сист. та мережі
Бабикін С.О.
243-3
3 Алгор.і мет.обчислення
Філонюк Г.О.
415-1 3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
4     4 КП
Уткіна Н.Є.
243-3
Вівторок 1     1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
2 Організація БД
Маляренко, Коленко
324-2 2 Периферійні пристрої 
Бездворний І.І.
229-3
3 Периферійні пристрої 
Бездворний ,Свириденко 
236-3 3 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
218-2
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 4    
Середа 1 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
324-2 1    
2 Периферійні пристрої/ Архіт. комп'ютерів
Бездворний/Максимова
241-3 2 Організація БД
Маляренко А.О.
403-1
3 Інж. та комп.графіка
Носова, Волошин
ВЦ 3 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
317-2
4     4 Алгор.і мет.обчислення/--
Філонюк Г.О./---
243-3/   ------
Четвер 1     1 Інж. та комп.графіка
Носова Г.В.
ВЦ
2 Організація БД
Маляренко, Коленко
106-1 2 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна Н.Є.
243-3
3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна, Волошин
243-3 3 Архіт. комп'ютерів/ Периферійні пристрої 
Максимова/Бездворний
241-3
4 КП
Уткіна Н.Є.
243-3 4    
П'ятниця 1 Інж. та комп.графіка/ Комп.сист.та мережі
Носова Г.В./Бабикін С.О.
ВЦ/ 243-3 1  -----/Інж. та комп.графіка
 ----/Носова Г.В.
 -----/ ВЦ
2 Комп.сист.та мережі/ Алгор.і мет.обчислення
Бабикін С.О./Філонюк Г.О.
243-3 2 Іноземна мова рівень В2
Петречків О.М.
218-2
3 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
216, 218-2 3 Організація БД
Маляренко А.О.
413-1
4     4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
ВЦ 1  ----/Парал.та розпод.обч.
 ---/Нарожний О.В.
 -----/ 201-1
2 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
ВЦ 2 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
ВЦ
3 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В. 214-2 3 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
212-1
4     4    
вівторок 1 Осн. наук. дослід. роб.
Яковенко В.Д.
413-1 1    
2 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
ВЦ 2 Менедж.та маркетинг
Воробйова К.Г.
403-1
3 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
136-3 3 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
241-3
4     4 ООП
Багмет Т.Є.
ВЦ
Середа 1 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
ВЦ 1    
2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю. 
Сп.зал 2 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 219-2
3 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
136-3 3 Менедж.та маркетинг
Воробйова К.Г.
401-1
4  ----/Теорія прийнят. ріш.
 ---/Філонюк Г.О.
 ------/ 136-3   Візуал.програмув./ООП
Багмет Т.Є.
ВЦ
Четвер 1 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
ВЦ 1 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
241-3
2 Систем. програм.
Сафонов М.С.
ВЦ 2 Фізичне виховання
Гудович В.Ю. 
Сп.зал
3 Теорія прийнят. ріш.
Філонюк Г.О.
136-3 3 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
ВЦ
4     4    
П'ятниця 1     1 Парал.та розпод.обч.
Нарожний О.В.
201-1
2 Іноземна мова рівень В2 Наумкіна О.В. 214-2 2 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
212-1
3 Захист інф.у КС
Коленко В.В.
212-1 3 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П. 219-2
4 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
ВЦ 4 Системне програм. заб.
Сафонов М.С.
ВЦ

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    411 № ауд.   471 № ауд
Понеділок 3 Українська мова за ПС/ Іноземна мова за ПС
Ботвинюк/Сіденко,Гречана
236-3/ 236, 231-3 3 Сис. автомат. проект
Мироненко, Зіменс
223, 225-2
4 Основи охорони праці
Федіна І.В.
236-3 4 Сист. живл. двигунів./Діагн.авто
Гладков Г.Б./Савченко С.О.
158-5
5 Іноземна мова р В2
Сіденко,Гречана
236-3, 219-2 5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
158-5
6 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
236-3 6 Іноземна мова ПС
Павліченко, Лосєва
158-5, 220-2
Вівторок 3 Фізичне виховання/------
Федін Ю.М./-----
Сп.зал/----- 3    
4 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
236-3 4 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5
5 Іноземна мова ПС
Сіденко,Гречана
236-3, 222-2 5 Діагн.авто
Савченко С.О.
158-5
6  ------/Економіка, організац
 -----/Нарожна О.О.
 ------/
236-3
6 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
158-5
Середа 3 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
236-3 3 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
Сп.зал
4 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 4 Філософія
Мадаєва А.С.
158-5
5 Економіка, організація
Нарожна О.О.
236-3 5 Організація та планув./Правила безп ДР
Наконечна/Сорокін
158-5
6 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
236-3 6    
Четвер 3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
4 Основи охорони праці
Федіна І.В.
236-3 4 Організація та планув.
Наконечна В.І.
158-5
5 Філософія/------
Савенок Л.А./-------
236-3/  ------ 5 Іноземна мова р В2
Павліченко,Лосєва
158-5, 222-2
6     6 Сис. автомат. проект/Фіз.вих.
Мироненко, Зіменс/Федін
223, 225-2/ Сп.зал
П'ятниця 3 Філософія
Савенок Л.А.
236-3 3 Осн охор праці
Цап В.В
158-5
4 Економіка, організація
Нарожна О.О.
236-3 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
5 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
236-3 5 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5
6     6    
    405 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 3 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
328-4 2 Осн.наук.-досл.роботи/ Сист.штучн.інтелекту
Яковенко/Нарожний
242-3
4 Статистика
Аблова Г.В.
328-4 3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
242-3
5 Страх.в тур
Литвиненко І.В.
328-4 4    
6     5    
Вівторок 3     2 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
242-3
4 Орг.спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
310-1 3 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
242-3
5 Логіка
Мадаєва А.С.
310-1 4 ООП
Багмет Т.Є.
242-3
6 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
310-1 5    
Середа 3     2 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
242-3
4 КП
Воробйова К.Г.
405-1 3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
242-3
5 Страх.в тур
Литвиненко І.В.
405-1 4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 242-3
6 Ін.мова за ПС
Аносова Ю.П.
405-1 5 ООП
Багмет Т.Є.
242-3
Четвер 3     2 Сист.штучн.інтелекту
Нарожний О.В.
242-3
4 Статистика
Аблова Г.В.
414-1 3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
242-3
5 Логіка
Мадаєва А.С.
414-1 4 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
242-3
6 КП
Воробйова К.Г.
414-1 5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
П'ятниця 3 Ін.мова рівень В2
Аносова Ю.П.
303-1 3    
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
303-1 4    
5 Орг.спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
303-1 5 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
242-3
6     6 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 242-3
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 3 КП
Дрозд Д.А.
428-2 3 КП
Аверіна С.А.
423-2
4 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
428-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
5 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 5 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
423-2
6 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
428-2 6 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
423-2
Вівторок 3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 428-2 3  -------/Електрообл.поб.пр.
 -----/Богуш А.Р.
 ------/
423-2
4 Іноземна мова р В2
Гончарова В.Б.
428-2 4 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 423-2
5 Філософія
Савенок Л.А.
428-2 5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
423-2
6 Електроустатк.підпр. 2/ Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 6 Сист.керув.електропр./---
Савченко С.О./----
423-2/
-------
Середа 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
428-2 3 Енергозбер. 2
Шаброва С.М
423-2
4 Сист.керув.електропр./ Енергозбер. 2
Савченко/Шаброва
428-2 4 Філософія
Савенок Л.А.
423-2
5 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
428-2 5 Іноземна мова р В2
Гончарова В.Б.
423-2
6 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 6 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
423-2
Четвер 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
428-2 3 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
423-2
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
428-2 4 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 423-2
5 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 5 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
423-2
6     6 КП
Дрозд Д.А.
423-2
П'ятниця 2

3
КП Аверіна С.А.

Економіка та організ.                      Аверіна С.А.
428-2 3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
423-2
4 Енергозбер. 2
Шаброва С.М.
428-2 4 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
423-2
5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 5 Електрообл.поб.пр./ Енергозбер. 2
Богуш А.Р./Шаброва С.М.
423-2
6     6 Електроустаткування 1/ Електроустатк.підпр. 2
Дрозд Д.А.
423-2
    481 № ауд.   421 № ауд
Понеділок 3 Операційні системи/ Осн. констр. комп.
Сафонов/Бездворний
243-3 3 Експл.та ремонт двиг/-----
Литвиненко О.В./-----
155-5/
-------
4 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
243-3 4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5
5     5 Системи автоматиз. проект. двиг
Литвиненко О.В.
155-5
6     6 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
Вівторок 3 Операційні системи
Сафонов М.С.
243-3 3 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
155-5
4 Захист інформації
Коленко, Маляренко
243-3 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
155-5
5 Іноземна мова р В2
Сіліщенко, Петречків
243-3, 214-2 5 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
6 Техн. обслугов. комп.
Бездворний
243-3 6 Філософія
Мадаєва А.С.
155-5
Середа 3 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
243-3 3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
155-5
4 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
243-3 4 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 5  -------/Організація та планування підприємств
 -----/Наконечна В.І.
 -------/
155-5
6     6    
Четвер 3 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.
243-3 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
155-5
4 Захист інформації
Коленко, Маляренко
243-3 4 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
155-5
5 Web-програмування
Левицький В.М.
243-3 5 Системи автоматиз. проект. двиг
Литвиненко О.В.
155-5
6 Техн. обслугов. комп.
Бездворний І.І.
243-3 6    
П'ятниця 3     3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5
4 Web-програмування/ Теорія інф. та кодування
Левицький/Коленко
243-3 4 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
5 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
243-3, 218-2 5 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
155-5
6 Операційні системи
Сафонов М.С.
243-3 6 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
    415 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 3 Груп.дин.і комун
Карлова Н.І.
255-4 1 Стратег. підприємства
Комліченко О.О.
322-2
4 Професійна практика    Коленко В.В. 255-4 2 Проектний аналіз                  Шепель Т.В. 322-2
5 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В. 255-4 3 Страхування
Живець А.М.
322-2
6     4 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
322-2
Вівторок 3     1 Обгр.госп.рішень
Шепель Т.В.
322-2
4 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
255-4 2 Міжн. економіка
Живець А.М
322-2
5 Безпека прог. та даних       Коленко В.В. 255-4 3 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
322-2
6 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
255-4 4    
Середа 3 Моделювання систем
Нарожний О.В.
255-4 1 ДЕНЬ  
4 Фіз.вихов      
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 КУРСОВОГО  
5 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
255-4 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
6 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
255-4 4    
Четвер 3 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
255-4 1    
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
255-4 2 Держ.рег.ек.
Шепель Т.В.
322-2
5 Професійна практика    Коленко В.В. 255-4 3 Ін.мова за ПС
Сіліщенко О.П.
322-2
6     4 Стратег. підприємства/ Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
322-2
П'ятниця 3 Моделювання систем/ Якість ПЗ та тестування
Нарожний/Сафонов 
255-4 1 Фіз. вих.
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4 Модел. та аналіз ПЗ/ Управл. IT-проект.
Сафонов/Арбузова
255-4 2 Міжнародна економіка/ Страхування
Живець А.М.
322-2
5     3 Обгр.госп.рішень/ Проектний аналіз
Шепель Т.В.
322-2
6     4    
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 3 Теор.ймов.
Рослякова С.В
402-1 3    
4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
411-1 4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 311-1
5 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 5 Автоматиз. Системи                
Коленко В.О.
311-1
6 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 411-1 6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
311-1
Вівторок 3 Теорія ймовірності / Чисельні методи
Рослякова/Філонюк 
415-1 3    
4 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
415-1 4 Проектний практикум
Левицький В.М.
311-1
5 Автоматиз. системи/ Інстр.засоби ВП   
Коленко/Левицький
415-1 5 Інстр.засоби ВП/ Автоматиз. системи                
Левицький/Коленко 
311-1
6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
415-1 6 Іноземна мова в В2
Сіліщенко О.П.
311-1
Середа 3     3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
415-1
4 Проектний практикум
Левицький В.М.
406-1 4 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
415-1
5 Автоматиз. Системи                
Коленко В.О.
406-1 5 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
415-1
6 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
406-1 6 Теор.ймов.
Рослякова С.В
402-1
Четвер 3 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 326-2 3 Чисельні методи 
Філонюк Г.О.
233-3
4 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
326-2 4 Проектний практикум
Левицький В.М.
233-3
5 Іноземна мова р В2
Петречків О.М.
326-2 5 Автоматиз. Системи                
Коленко В.О.
233-3
6     6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
233-3
П'ятниця 3 Автоматиз. Системи
Коленко В.О.
233-3 3 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 402-1
4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
233-3 4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
5 Проектний практикум
Левицький В.М.
233-3 5 Чисел метод/Теор ймов.
Філонюк/Рослякова
402-1
6     6    

Розклад занять на 2 семестр 2019-2020 н.р.

    411 № ауд.   412 № ауд
Понеділок 1 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2 1 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3
2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
407-1 2 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3
3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1 3 Інноваційні технології
Дядюн К.В.
228-3
4 Економіка, органіація
Нарожна А.О.
302-1 4    
Вівторок 1 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3
2 Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
220-2 2 Економіка, органіація
Нарожна А.О.
406-1
3 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3 3 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2
4 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 4 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1
Середа 1   1 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3
2 Інноваційні технології
Мироненко Н.В.
231-3 2 Філософія
Савенок Л.А.
304-1
3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1 3 Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
220-2
4 Техн.маш.
Рябініна О.М.
229-3 4 —/Інноваційні технології
—/Дядюн К.В.
 -----/ 228-3
Четвер 1 Економіка, органіація
Нарожна А.О.
311-1 1 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
304-1
2 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 2 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
407-1
3 —/Фізичне виховання
––/Федін Ю.М.
 ----/ Сп.зал 3 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3
4     4    
П'ятниця 1 Інноваційнітехнології/ Техн.маш.
Мироненко/Рябініна
231-3/ 229-3 1 Техн.маш./
Фізичне виховання
Рябініна О.М./Федін Ю.М.
229-3, Сп.зал
2 Філософія
Савенок Л.А.
411-1 2 Економіка, органіація
Нарожна А.О.
415-1
3 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
401-1 3 Техн.оснащення
Зіменс Ю.В.
233-3
4  ----/Спец комп.техніка
 ---/Крижановська О.В.
 -----/ 236-3 4 Українська мова за ПС/—
Ботвинюк О.В./
407-1/   -----
    421 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 1 —/Авт.сист керув.двиг.
—/Гладков Г.Б
 ------/ 155-5 1    
2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 2 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
136-3
3 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 3 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 219-2
4 Системи автоматиз.
Горішня А.В., Зіменс Ю.В.
223-2, 309-1 4 Мережеве програм./
Технол.проект.
Багмет Т.Є./Максимова О.Є.
ВЦ/ 241-3
Вівторок 1 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
307-1 1 ДЕНЬ  
2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 2 КУРСОВОГО  
3 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4 Системи автоматиз./---
Горішня, Зіменс/---
223-2, 309-1/--- 4    
Середа 1     1    
2 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5 2 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
ВЦ 
3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
302-1 3 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
ВЦ 
4 Економіка, огранізація
Наконечна В.І.
326-2 4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
401-1
Четвер 1     1 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
ВЦ
2 Філософія
Мадаєва А.С.
427-2 2 Аналогові та гібр. ЕОМ.
Максимова О.Є.
241-3
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко 
222, 220-2 3 Інженерія прогр.заб./ Комп'ютерні системи
Коленко/Нарожний
212-1/  ВЦ
4 Іноземна мова р.В2
Гончарова, Павліченко
222, 220-2 4    
П'ятниця 1 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова р.В2
Гончарова,Павліченко 
222, 220-2 1 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
ВЦ
2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 2 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 219-2
3     3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
241-3
4     4 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
212-1
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 1     1 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
222-2
2 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2 2 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
222-2 3 Енергозбер.2
Шаброва С.М
420-2
4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 4    
Вівторок 1 Електрообл.поб.пр./ Енергозбереження 2
Богуш А.Р./Шаброва С.М
427-2/ 420-2 1 Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
428-2
2 Філософія
Савенок Л.А.
401-1 2 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
420-2
4 Фізичне виховання/ Електроустатк.підпр.1
Коцегубов С.А./Дрозд Д.А.
Сп.зал/428-2 4 Електроустатк.підпр.1/
Фіз.вих.
Дрозд Д.А./Коцегубов С.А.
428-2/ Сп.зал
Середа 1 Іноземна мова р.В2
Гончарова В.Б.
222-2 1 КП
Аверіна С.А.
420-2
2 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2
3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 3 Охор. праці
Дрозд Д.А.
428-2
4 КП
Аверіна С.А.
420-2 4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
Четвер 1 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 1 Енергозбер.2/—
Шаброва С.М/—
419-2/   -----
2 Енергозбер.2
Шаброва С.М
420-2 2 Філософія
Савенок Л.А.
401-1
3 Охор. праці
Дрозд Д.А.
428-2 3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
П'ятниця 1 Електроустатк.підпр.2/
Електрообл.поб.пр.
Дрозд Д.А./Богуш А.Р.
428-2/ 427-2 1    
2 Електрообл.поб.пр./
Електроустатк.підпр.2
Богуш А.Р./Дрозд Д.А.
427-2/ 428-2 2 Іноземна мова р.В2
Гончарова В.Б.
222-2
3 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
428-2 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2
4     4 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
428-2
    415 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1 ДЕНЬ   1    
2 КУРСОВОГО   2    
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О. 316-2
4     4 Інформ.системи і тех.             Федотова О.В. 323-2
Вівторок 1 Сист.штуч. Інт. /
Груп. динаміка і комун.             Сафонов М.С./Карлова Н.І.
ВЦ 1    
2 Моделювання систем                Сафонов М.С. ВЦ 2    
3 Іноземна мова за ПС                 Наумкіна О.В. 214-2 3 Ін.мова за ПС                   Сіліщенко О.П. 216-2
4     4 Ризикологоія                Шепель Т.В. 322-2
Середа 1     1    
2 Безпека прог. та даних                    Коленко В.В. 212-1 2    
3 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
ВЦ 3 Інформ.системи і тех.             Федотова О.В. 323-2
4 —/Управл. IT-проект.
—/Арбузова Ю.В.
 ----/ ВЦ 4 Ризикологія/Інвестування
Шепель Т.В.
322-2
Четвер 1 Сист.штучного інтелекту                    Нарожний О.В. ВЦ 1 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О. 316-2
2 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В. 214-2 2 Іноземна мова (р.В2)               Сіліщенко О.П. 216-2
3     3 Інвестування                   Шепель Т.В. 322-2
4     4    
П'ятниця 1     1 ДЕНЬ  
2 Моделювання систем                Сафонов М.С. ВЦ 2 КУРСОВОГО  
3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
ВЦ 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
4     4    
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 1 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5 1 Філософія
Мадаєва А.С.
106-1
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
3 Основи охорони праці
Цап В.В.
311-1 3 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
155-5
4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
Вівторок 1 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
155-5 1 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
2 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
3 Філософія
Мадаєва А.С.
302-1 3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
Середа 1 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 1 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
2 Основи охорони праці/
Правила безпеки ДР
Цап В.В./Сорокін О.М.
301-1/ 158-5 2 Осн. техн. рем. Авто/
Основи охорони праці
Сорокін О.М./Цап В.В.
158-5/ 301-1
3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
4 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2 4 Сист. живл. Двиг./
Осн. техн. рем. Авто
Гладков Г.Б./Сорокін О.М.
155-5/ 158-5
Четвер 1 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
Сп.зал 1 Сис. автомат. проект
Горішня А.В.
223, 225-2
2 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 2 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2
3 Сис. автомат. проект
Горішня А.В.
223, 225-2 3 Основи охорони праці
Цап В.В.
401-1
4     4    
П'ятниця 1 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 1 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
2 Іноземна мова ПС
Павліченко О.В.
220-2 2 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
3 Сист. живл. двиг/ Організація та планув.
Гладков Г.Б./Наконечна В.І.
155-5/ 326-2 3 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
220-2
4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5