Херсонський політехнічний фаховий коледж
Державного унiверситету «Одеська полiтехнiка»

УКР ENG
Головний корпус 1
Общая
2020
Аудитория

Розклад занять

на «18» січня 2021 р., (понеділок, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

211

2

Дядюн, Мироненко

Осадча

 

232

3

Дядюн, Мироненко

Зіменс

 

231

4

Дядюн, Мироненко

Світюкова

 

411

5

Дядюн

Савенок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «15» січня 2021 р.(п’ятниця)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

105

1

Аносова

 

205

1

Мадаєва

 

311

1

 

 

 

2

Рибкін

 

 

2

Наумкіна

 

 

2

 

 

 

3

Куцак

 

 

3

Литвиненко

 

 

3

Гречана,Сіденко

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Крижановська

 

111

1

Рибкін

 

211

1

Федіна

 

315

1

 

 

 

2

Шершень

 

 

2

Чебукіна

 

 

2

 

 

 

3

Литвиненко

 

 

3

Осадча

 

 

3

Багмет

 

 

4

Удод

 

 

4

Кузякіна

 

 

4

Багмет

 

112

1

 

 

221

1

Мироненко, Зіменс

 

318

1

 

 

 

2

Заболотна

 

 

2

Рябініна

 

 

2

 

 

 

3

Рибкін

 

 

3

Воронова

 

 

3

 

 

 

4

Савенок

 

 

4

Кумановський

 

 

4

Нарожний (Левицький)

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Багмет

 

121

1

Пестушко

 

231

1

 

 

319

1

Сіліщенко

 

 

2

Осадча

 

 

2

Васеньова

 

 

2

Шепель

 

 

3

Береговий

 

 

3

Рослякова

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Світюкова

 

 

4

 

 

131

1

Шершень

 

232

1

Савченко

 

321

1

 

 

 

2

Куцак

 

 

2

Зіменс

 

 

2

 

 

 

3

Коцегубов

 

 

3

Васеньова

 

 

3

Литвиненко

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Гладков

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Мироненко

 

132

1

Литвиненко

 

241

1

 

 

331

1

 

 

 

2

Коцегубов

 

 

2

Гречана, Сіденко

 

 

2

 

 

 

3

Шкарбуль

 

 

3

Федотова

 

 

3

 

 

 

4

Рогоцька

 

 

4

Коцегубов

 

 

4

Гончарова, Пестушко

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Дрозд

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Васеньова

 

151

1

Ботвинюк

 

251

1

 

 

332

1

 

 

 

2

Гудович

 

 

2

Філонюк

 

 

2

 

 

 

3

Шершень

 

 

3

Вічна

 

 

3

Федіна

 

 

4

Куліковська

 

 

4

Ботвинюк

 

 

4

Богуш

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Васеньова

 

152

1

Стегалюк

 

252

1

Філонюк

 

351

1

 

 

 

2

Куліковська

 

 

2

Кумановський

 

 

2

 

 

 

3

Гудович

 

 

3

Сіліщенко, Аносова

 

 

3

 

 

 

4

Заболотна

 

 

4

Носова

 

 

4

Петречків

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Живець

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Сафонова

 

171

1

Удод

 

261

1

Кузякіна

 

352

1

 

 

 

2

Береговий

 

 

2

Аблова

 

 

2

 

 

 

3

Заболотна

 

 

3

Шепель

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Сафонова

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Федотова

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Рибкін

 

181

1

Береговий

 

271

1

Чебукіна

 

361

1

 

 

 

2

Мадаєва

 

 

2

Подозьорова

 

 

2

 

 

 

3

Рогоцька

 

 

3

Рябініна

 

 

3

 

 

 

4

Литвиненко

 

 

4

Сорокін

 

 

4

Федотова

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Гудович

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Федотова

 

191

1

Коцегубов

 

272

1

 

 

371

1

 

 

 

2

Кузякіна

 

 

2

Воронова

 

 

2

 

 

 

3

Савенок

 

 

3

Мироненко, Зіменс

 

 

3

 

 

 

4

Шкарбуль

 

 

4

Чебукіна

 

 

4

Савченко

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Павліченко, Пестушко

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Сорокін

 

411

1

 

 

281

1

Сімініченко

 

372

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Аносова, Лосєва

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

Світюкова

 

 

3

 

 

 

4

Федін

 

 

4

 

 

 

4

Павліченко, Лосєва

 

 

5

Нарожна

 

 

5

 

 

 

5

Гладков

 

 

6

Рябініна

 

 

6

 

 

 

6

 

 

415

1

 

 

282

1

Бабикін

 

381

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Рослякова

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

Максимова

 

 

3

 

 

 

4

Наумкіна

 

 

4

Гудович

 

 

4

Уткіна

 

 

5

Нарожний

 

 

5

 

 

 

5

Бабикін

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Бездворний

 

418

1

 

 

419

1

Шепель

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

2

Сіліщенко

 

 

 

 

 

 

3

Нарожний

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

4

Аносова

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

5

Максимова

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

6

Багмет

 

 

6

 

 

 

 

 

 

на «14» січня 2021 р.(четвер)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

105

1

Куліковська

 

205

1

Литвиненко

 

311

1

 

 

 

2

Сімініченко

 

 

2

Рибкін

 

 

2

 

 

 

3

Шершень

 

 

3

Сімініченко

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Крижановська

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Рибкін

 

111

1

Гречана

 

211

1

Кумановський

 

315

1

 

 

 

2

Заболотна

 

 

2

Крижановська

 

 

2

 

 

 

3

Кузякіна

 

 

3

Чебукіна

 

 

3

Сафонова

 

 

4

 

 

 

4

Гречана, Сіденко

 

 

4

Наумкіна

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Багмет

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Багмет

 

112

1

Савенок

 

221

1

 

 

318

1

 

 

 

2

Кузякіна

 

 

2

Чебукіна

 

 

2

 

 

 

3

Ботвинюк

 

 

3

Гончарова, Павліченко

 

 

3

Багмет

 

 

4

 

 

 

4

Береговий

 

 

4

Максимова

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Аносова

 

121

1

Шершень

 

231

1

Федіна

 

319

1

ДЕНЬ

 

 

2

Литвиненко

 

 

2

Гончарова, Пестушко

 

 

2

ІНДИВІДУАЛЬНОЇ

 

 

3

Воронова

 

 

3

Клєпов

 

 

3

РОБОТИ

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

СТУДЕНТА

 

131

1

Світюкова

 

232

1

Гончарова, Пестушко

 

321

1

 

 

 

2

Куцак

 

 

2

Савченко

 

 

2

 

 

 

3

Рогоцька

 

 

3

Коцегубов

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Литвиненко

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Береговий

 

132

1

Давиденко

 

241

1

Осадча

 

331

1

 

 

 

2

Світюкова

 

 

2

Коцегубов

 

 

2

 

 

 

3

Заболотна

 

 

3

Аблова

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Коцегубов

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Богуш

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Богуш

 

151

1

Сіліщенко

 

251

1

Бабикін

 

332

1

 

 

 

2

Вічна

 

 

2

Рибкін

 

 

2

 

 

 

3

Литвиненко

 

 

3

Носова

 

 

3

 

 

 

4

Заболотна

 

 

4

Сіліщенко, Петречків

 

 

4

Гончарова, Пестушко

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Дрозд

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Дрозд

 

152

1

Мадаєва

 

252

1

Карлова

 

351

1

 

 

 

2

Шершень

 

 

2

Стегалюк

 

 

2

 

 

 

3

Вічна

 

 

3

Рибкін

 

 

3

 

 

 

4

Рогоцька

 

 

4

 

 

 

4

Сафонова

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Левицький

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Вічна

 

171

1

 

 

261

1

Шепель

 

352

1

 

 

 

2

Сіденко

 

 

2

Комліченко

 

 

2

 

 

 

3

Осадча

 

 

3

Мадаєва

 

 

3

 

 

 

4

Воронова

 

 

4

 

 

 

4

Левицький

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Рослякова

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Левицький

 

181

1

 

 

271

1

Береговий

 

361

1

 

 

 

2

Осадча

 

 

2

Федіна

 

 

2

 

 

 

3

Куцак

 

 

3

Мироненко, Зіменс

 

 

3

Федотова

 

 

4

Шершень

 

 

4

Осадча

 

 

4

Федотова

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Комліченко

 

191

1

Литвиненко

 

272

1

Гладков

 

371

1

 

 

 

2

Удод

 

 

2

Павліченко, Лосєва

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

Рябініна

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Мироненко, Зіменс

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Якушенко

 

411

1

 

 

281

1

Сімініченко

 

372

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Носова

 

 

2

 

 

 

3

Федіна

 

 

3

Береговий

 

 

3

 

 

 

4

Рябініна

 

 

4

 

 

 

4

Павліченко, Лосєва

 

 

5

Гречана, Сіденко

 

 

5

 

 

 

5

Гладков

 

415

1

ДЕНЬ

 

282

1

Рослякова

 

381

1

 

 

 

2

ІНДИВІДУАЛЬНОЇ

 

 

2

Аносова

 

 

2

 

 

 

3

РОБОТИ

 

 

3

Максимова

 

 

3

Аносова, Лосєва

 

 

4

СТУДЕНТА

 

 

4

 

 

 

4

Живець

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Максимова

 

418

1

ДЕНЬ

 

419

1

Комліченко

 

 

 

 

 

 

2

ІНДИВІДУАЛЬНОЇ

 

 

2

Шепель

 

 

 

 

 

 

3

РОБОТИ

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

4

СТУДЕНТА

 

 

4

 

 

 

 

 

 


на «13» січня 2021 р., (середа)

а

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

105

1

Матвієнко

 

205

1

Бабикін

 

311

1

 

 

 

2

Стегалюк

 

 

2

Литвиненко

 

 

2

 

 

 

3

Литвиненко

 

 

3

Аносова

 

 

3

 

 

 

4

Рогоцька

 

 

4

Куліковська

 

 

4

Рябініна

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Крижановська

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Гречана,Сіденко

 

111

1

Рибкін

 

211

1

Чебукіна

 

315

1

 

 

 

2

Савенок

 

 

2

Рибкін

 

 

2

 

 

 

3

Куцак

 

 

3

Кузякіна

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Гудович

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Філонюк

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Багмет

 

112

1

Рогоцька

 

221

1

Федіна

 

318

1

ДЕНЬ

 

 

2

Шершень

 

 

2

Воронова

 

 

2

ІНДИВІДУАЛЬНОЇ

 

 

3

Заболотна

 

 

3

Ботвинюк

 

 

3

РОБОТИ

 

 

4

Стегалюк

 

 

4

 

 

 

4

СТУДЕНТА

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

121

1

Береговий

 

231

1

Коцегубов

 

319

1

Шепель

 

 

2

Удод

 

 

2

Васеньова

 

 

2

Шепель

 

 

3

Кумановський

 

 

3

Зіменс

 

 

3

 

 

 

4

Ботвинюк

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

131

1

Мадаєва

 

232

1

Рослякова

 

321

1

 

 

 

2

Литвиненко

 

 

2

Федіна

 

 

2

 

 

 

3

Давиденко

 

 

3

Шкарбуль

 

 

3

Крижановська

 

 

4

Заболотна

 

 

4

Світюкова

 

 

4

Павліченко, Гречана

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Литвиненко

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

132

1

Литвиненко

 

241

1

 

 

331

1

 

 

 

2

Коцегубов

 

 

2

Шкарбуль

 

 

2

 

 

 

3

Савенок

 

 

3

Аблова

 

 

3

Дрозд

 

 

4

Шершень

 

 

4

Федотова

 

 

4

Федіна

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Шаброва

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

151

1

 

 

251

1

Семакова

 

332

1

 

 

 

2

Ботвинюк

 

 

2

Вічна

 

 

2

 

 

 

3

Гудович

 

 

3

Сіліщенко, Петречків

 

 

3

 

 

 

4

Куценко

 

 

4

 

 

 

4

Богуш

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Дрозд

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Гончарова, Пестушко

 

152

1

Стегалюк

 

252

1

Вічна

 

351

1

 

 

 

2

Петречків

 

2

Аносова, Сіліщенко

 

 

2

 

 

 

3

Куліковська

 

 

3

Філонюк

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Рибкін

 

 

4

Левицький

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Багмет

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Федотова

 

171

1

Удод

261

1

Осадча

 

352

1

 

 

 

2

Кумановський

 

 

2

Сіденко

 

 

2

 

 

 

3

Шершень

 

 

3

Коцегубов

 

 

3

 

 

 

4

Литвиненко

 

 

4

 

 

 

4

Сафонова

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Карлова

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Сіліщенко, Петречків

 

181

1

Сімініченко

 

271

1

Воронова

 

361

1

 

 

 

2

Лосєва

 

 

2

Чебукіна

 

 

2

 

 

 

3

Береговий

 

 

3

Павліченко, Лосєва

 

 

3

 

 

 

4

Семакова

 

 

4

 

 

 

4

Комліченко

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Гречана

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

191

1

Шкарбуль

 

272

1

Подозьорова

 

371

1

 

 

 

2

Заболотна

 

 

2

Мироненко, Зіменс

 

 

2

 

 

 

3

Осадча

 

 

3

Чебукіна

 

 

3

Сорокін

 

 

4

Коцегубов

 

 

4

Береговий

 

 

4

Гладков

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Павліченко, Пестушко

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

411

1

 

 

281

1

Куцак

 

372

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Мадаєва

 

 

2

 

 

 

3

Сіденко,Гречана

 

 

3

Сімініченко

 

 

3

 

 

 

4

Савенок

 

 

4

Максимова

 

 

4

Шепель

 

 

5

Рябініна

 

 

5

 

 

5

Савченко

 

 

6

Федін

 

 

6

 

 

 

6

 

 

415

1

 

 

282

1

Максимова

 

381

1

 

 

2

 

 

 

2

Береговий

 

 

2

 

 

 

3

Карлова

 

 

3

Рослякова

 

 

3

Сафонова

 

 

4

Нарожний

 

 

4

 

 

 

4

Носова

 

 

5

Нарожний

 

 

5

 

 

 

5

Уткіна

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

418

1

 

 

419

1

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

2

Федотова

 

 

 

 

 

 

3

Нарожний

 

 

3

Шепель

 

 

 

 

 

 

4

Аносова

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

на «12» січня 2021 р.(вівторок)

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

Гр.

Викладач

Ауд.

105

1

Семакова

 

205

1

Сімініченко

 

311

1

 

 

 

2

Аносова

 

 

2

Мадаєва

 

 

2

 

 

 

3

Мадаєва

 

 

3

Литвиненко

 

 

3

 

 

 

4

Рибкін

 

 

4

Матвієнко

 

 

4

Крижановська

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Рябініна

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Крижановська

 

111

1

Шершень

 

211

1

Федіна

 

315

1

 

 

 

2

Стегалюк

 

 

2

Гречана, Сіденко

 

 

2

 

 

 

3

Кумановський

 

 

3

Чебукіна

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Карлова

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Багмет

 

112

1

Стегалюк

 

221

1

Світюкова

 

318

1

 

 

 

2

Кумановський

 

 

2

Чебукіна

 

 

2

 

 

 

3

Рибкін

 

 

3

Мироненко, Зіменс

 

 

3

 

 

 

4

Савенок

 

 

4

 

 

 

4

Максимова

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Гудович

 

121

1

Литвиненко

 

231

1

Гончарова, Пестушко

 

319

1

Сіліщенко

 

 

2

Світюкова

 

 

2

Клєпов

 

 

2

Живець

 

 

3

Рогоцька

 

 

3

Васеньова

 

 

3

 

 

 

4

Заболотна

 

 

4

Коцегубов

 

 

4

 

 

131

1

Коцегубов

 

232

1

Зіменс

 

321

1

 

 

 

2

Подозьорова

 

 

2

Гончарова, Пестушко

 

 

2

 

 

 

3

Куцак

 

 

3

Рослякова

 

 

3

 

 

 

4

Шершень

 

 

4

 

 

 

4

Якушенко

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Гладков

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Мироненко, Зіменс

 

132

1

Подозьорова

 

241

1

Савенок

 

331

1

 

 

 

2

Давиденко

 

 

2

Федотова

 

 

2

 

 

 

3

Шкарбуль

 

 

3

Гречана, Сіденко

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Аблова

 

 

4

Гончарова, Пестушко

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Дрозд

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Богуш

 

151

1

Куліковська

 

251

1

 

 

332

1

 

 

 

2

Семакова

 

 

2

Філонюк

 

 

2

 

 

 

3

Литвиненко

 

 

3

Носова

 

 

3

Коцегубов

 

 

4

Рогоцька

 

 

4

Куліковська

 

 

4

Шаброва

 

152

1

Вічна

 

252

1

Рибкін

 

351

1

 

 

 

2

Гудович

 

 

2

Карлова

 

 

2

 

 

 

3

Стегалюк

 

 

3

Куліковська

 

 

3

 

 

 

4

Литвиненко

 

 

4

Бабикін

 

 

4

Живець

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Левицький

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Рибкін

 

171

1

Сіденко

 

261

1

Комліченко

 

352

1

 

 

 

2

Береговий

 

 

2

Коцегубов

 

 

2

 

 

 

3

Воронова

 

 

3

Ботвинюк

 

 

3

Левицький

 

 

4

Шкарбуль

 

 

4

 

 

 

4

Федотова

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Карлова

 

181

1

Куцак

 

271

1

 

 

361

1

 

 

 

2

Куцак

 

 

2

Федіна

 

 

2

 

 

 

3

Куценко

 

 

3

Удод

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

Мироненко, Зіменс

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Петречків

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Федотова

 

191

1

Кузякіна

 

272

1

Павліченко, Лосєва

 

371

1

 

 

 

2

Литвиненко

 

 

2

Удод

 

 

2

 

 

 

3

Заболотна

 

 

3

Гладков

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

4

 

 

 

4

Шепель

 

 

5

 

 

 

5

 

 

 

5

Савченко

 

 

6

 

 

 

6

 

 

 

6

Береговий

 

411

1

 

 

281

1

Бабикін

 

372

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Носова

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

Аносова, Лосєва

 

 

3

Береговий

 

 

4

Гречана, Сіденко

 

 

4

 

 

 

4

Гладков

 

 

5

Нарожна

 

 

5

 

 

 

5

Сорокін

 

 

6

Рябініна

 

 

6

 

 

 

6

 

 

415

1

 

 

282

1

Рослякова

 

381

1

 

 

 

2

 

 

 

2

Лосєва

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

3

Філонюк

 

 

3

Максимова

 

 

4

Наумкіна

 

 

4

Ботвинюк

 

 

4

Аносова, Лосєва

 

 

5

Нарожний

 

 

5

 

 

 

5

Бездворний

 

418

1

 

 

419

1

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

2

Комліченко

 

 

 

 

 

 

3

Багмет

 

 

3

Федотова

 

 

 

 

 

 

4

Нарожний

 

 

4

 

 

 

 

 

 

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
  1 Іноземна мова
Гречана А.С.
 
2 Іноземна мова
Гречана А.С.
  2 Математика
Кузякіна О.В.
 
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
 
4     4 Захист України/Хімія
Шершень/Заболотна
 
Вівторок 1 Захист України/Хімія
Шершень/Литвиненко
  1 Українська література
Стегалюк А.В.
 
2 Українська література
Стегалюк А.В.
  2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
 
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
  3 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
 
Середа 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
 
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
  2 Захист України
Шершень В.І.
 
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
  3 Біологія
Заболотна С.О.
 
4  -----/Укр. література
 ----/Стегалюк А.В.
  4 Українська література/---
Стегалюк А.В./---
 
Четвер 1 Іноземна мова/Історія
Гречана/Савенок
  1 Історія/Іноземна мова
Савенок/Гречана
 
2 Біологія
Заболотна С.О.
  2 Математика
Кузякіна О.В.
 
3 Математика
Кузякіна О.В.
  3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
 
4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
  4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1    
2 Українська мова
Удод Л.В.
  2 Хімія
Заболотна С.О.
 
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
  3 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
4 Захист України
Шершень В.І.
  4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
 
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Куцак Т.О.
  1 Українська література
Шкарбуль О.В.
 
2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
  2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
 
3 Математика
Давиденко Т.М,
  3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
 
4  ----/Хімія
 ---/Литвиненко Т.О.
  4    
Вівторок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
 
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
  2 Математика
Давиденко Т.М,
 
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
  3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
 
4 Захист України/Історія
Шершень/Світюкова
  4  ----/Захист України
 ---/Шершень В.І.
 
Середа 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  1 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Математика
Давиденко Т.М,
  3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
 
4 Біологія
Заболотна С.О.
  4 Захист України
Шершень В.І.
 
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
  1 Математика
Давиденко Т.М,
 
2 Укр. літ/Іноземна мова
Куцак/Сіденко
  2 Історія/Укр. література
Світюкова/Шкарбуль
 
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
  3 Біологія
Заболотна С.О.
 
4     4    
П'ятниця 1 Захист України
Шершень В.І.
  1 Хімія/Іноземна мова
Литвиненко/Пестушко
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
 
4     4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
 
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Укр. літ/Іноземна мова
Ботвинюк/Сіліщенко
  1 Іноземна мова/----
Петречків О.М./----
 
2 Математика
Вічна О.В.
  2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
 
4     4    
Вівторок 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
  1 Математика
Вічна О.В.
 
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
 
3 Хімія/Захист України
Литвиненко/Шершень
  3 Українська література
Стегалюк А.В.
 
4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
  4 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
Середа 1     1 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
  2 Іноземна мова
Петречків О.М.
 
3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
  3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
4 Зарубіжна література
Куценко О.І
  4    
Четвер 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
  1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
2 Математика
Вічна О.В.
  2 Захист України
Шершень В.І.
 
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
  3 Математика
Вічна О.В.
 
4 Біологія
Заболотна С.О.
  4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
 
П'ятниця 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
  1 Укр. література/Хімія
Стегалюк/Литвиненко
 
2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
  2 Історія/Захист України
Куліковська/Шершень
 
3 Захист України
Шершень В.І.
  3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
 
4 Історія: Україна і світ/--
Куліковська Н.М./----
  4 Біологія
Заболотна С.О.
 
    121 № ауд.   171 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Удод Л.В.
  1 Громадянська освіта/ Захист України
Світюкова/Шершень
 
2 Математика
Воронова Н.В.
  2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
 
3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
  3 Українська література
Удод Л.В.
 
4  -----/Захист України
 ----/Шершень В.І.
  4    
Вівторок 1 Хімія/Історія
Литвиненко/Осадча
  1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
 
2 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
  3 Математика
Воронова Н.В.
 
4 Біологія
Заболотна С.О.
  4 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
 
Середа 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1 Українська мова
Удод Л.В.
 
2 Українська мова
Удод Л.В.
  2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
 
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
  3 Захист України
Шершень В.І.
 
4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
  4 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
Четвер 1 Захист України
Шершень В.І.
  1 Математика
Воронова Н.В.
 
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
  2 Іноз.мова/Громад.освіта
Сіденко/Світюкова
 
3 Математика
Воронова Н.В.
  3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
 
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова/Укр. літ
Пестушко/Удод
  1 Укр. література/Історія
Удод/Осадча
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Фізична культура
Береговий М.М.
  3 Біологія
Заболотна С.О.
 
4     4  ----/Хімія
 ---/Литвиненко Т.О.
 
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
  1 Математика
Сімініченко О.П.
 
2 Математика
Сімініченко О.П.
  2 Укр.література
Стегалюк А.В.
 
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
  3 Захист України/Історія
Шершень/Куліковська
 
4 Біологія
Матвієнко Т.В.
  4 Хімія/----
Литвиненко Т.О./----
 
Вівторок 1 Укр. літ/Захист України
Куцак/Шершень
  1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
 
2 Українська мова
Куцак Т.О.
  2 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
 
3 Зарубіжна література
Куценко О.І.
  3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
 
4     4 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
Середа 1 Математика
Сімініченко О.П.
  1 Біологія
Матвієнко Т.В.
 
2 Іноземна мова/Історія
Лосєва/Осадча
  2 Українська мова
Стегалюк А.В.
 
3 Фізична культура
Береговий М.М.
  3 Хімія
Литвиненко Т.О.
 
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
  4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
 
Четвер 1     1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
 
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
  2 Математика
Сімініченко О.П.
 
3 Українська література
Куцак Т.О.
  3 Захист України
Шершень В.І.
 
4 Захист України
Шершень В.І.
  4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1 Іноземна мова/ Укр.літ
Аносова/ Стегалюк
 
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
  3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
 
4 Хімія/-----
Литвиненко Т.О./-----
  4    
    191 № ауд.      
Понеділок 1  -----/Іноземна мова
 ---/Петречків О.М.
       
2 Українська література
Шкарбуль О.В.
       
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
       
4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
       
Вівторок 1 Математика
Кузякіна О.В.
       
2 Біологія
Заболотна С.О.
       
3 Захист України/Хімія
Заболотна/Литвиненко
       
4          
Середа 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
       
2 Захист України
Заболотна С.О.
       
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
       
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
       
Четвер 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
       
2 Українська мова
Удод Л.В.
       
3 Іноземна мова
Петречків О.М.
       
4          
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
       
2 Математика
Кузякіна О.В.
       
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
       
4 Укр. література/Історія
Шкарбуль/Осадча
       

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
311-1 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
402-1
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
311-1 2 Інформатика
Рогоцька,Волошин
402-1
3 Українська література
Стегалюк А.В.
311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
Вівторок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
2 Інформатика
Рогоцька, Волошин
311-1 2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
402-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
311-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
402-1
4     4    
Середа 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
311-1 1 Географія
Литвиненко І.В.
402-1
2 Українська мова
Удод Л.В.
311-1 2 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
402-1
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
311-1 3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
402-1
4 Захист України
Заболотна С.О.
311-1 4    
Четвер 1 Математика
Кузякіна О.В.
311-1 1 Захист України
Заболотна С.О.
402-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
311-1 2 Іноземна мова
Гречана А.С.
402-1
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
311-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
402-1
4 Географія
Литвиненко І.В.
311-1      
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
311-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Іноземна мова
Гречана А.С.
311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
402-1
    121 № ауд.   171 № ауд.
Понеділок 1 Захист України
Заболотна С.О.
407-1 1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
304-1
2 Українська література
Удод Л.В.
407-1 2 Географія
Литвиненко І.В.
304-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
407-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
407-1 4 Захист України
Заболотна С.О.
304-1
Вівторок 1 Географія
Литвиненко І.В.
407-1 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
304-1
2 Математика
Воронова Н.В.
407-1 2 Українська література
Удод Л.В.
304-1
3 Укр.мова
Удод Л.В.
407-1 3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
304-1
4 Іноземна мова
Пестушко А.В.
407-1 4    
Середа 1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
407-1 1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Воронова Н.В.
304-1
3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
407-1 3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
304-1
4     4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
Четвер 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
407-1 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
304-1
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
407-1 2 Укр. літ
Удод  Л.В.
304-1
3 Математика
Воронова Н.В.
407-1 3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
304-1
П'ятниця 1 Українська література
Удод Л.В.
407-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
304-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
304-1
3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
407-1 3 Математика
Воронова Н.В.
304-1
4     4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Географія
Матвієнко Т.В.
303-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
302-1
2 Математика
Давиденко Т.М.
303-1 2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
302-1
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
303-1 3 Захист України
Заболотна С.О.
302-1
4 Укр.літ
Куцак Т.О.
303-1 4 Географія
Матвієнко Т.В.
302-1
Вівторок 1 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
302-1
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
302-1
4     4    
Середа 1 Математика
Давиденко Т.М.
303-1 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
302-1
2 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
302-1
3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
303-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
302-1
4 Інформатика
Рогоцька,Коленко
303-1 4    
Четвер 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
303-1 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
302-1
2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
303-1 2 Математика
Давиденко Т.М.
302-1
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1 3 Українська література
Шкарбуль О.В.
302-1
П'ятниця 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 1 Інформатика
Рогоцька,Носова
302-1
2 Захист України
Заболотна С.О.
303-1 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
302-1
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
302-1
4     4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
405-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
310-1
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
405-1 2 Математика
Вічна О.В.
310-1
3 Математика
Вічна О.В.
405-1 3 Інформатика
Рогоцька,Носова
310-1
4     4 Географія
Литвиненко І.В.
310-1
Вівторок 1 Зарубіжна література
Куценко О.І.
405-1 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
405-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Математика
Вічна О.В.
405-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
310-1
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1 4    
Середа 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
405-1 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
310-1
2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
310-1
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
405-1 3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4     4    
Четвер 1     1 Зар. літ.
Стегалюк А.В.
310-1
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
405-1 2 Захист України
Заболотна С.О.
310-1
3 Захист України
Заболотна С.О.
405-1 3 Математика
Вічна О.В.
310-1
4 Інформатика
Рогоцька,Носова
405-1      
П'ятниця 1 Укр.літ
Ботвинюк О.В.
405-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
310-1
2 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
405-1 2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 3 Іноземна мова
Петречків О.М.
310-1
4 Географія
Литвиненко І.В.
405-1 4 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Сімініченко О.П.
312-1 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
414-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
312-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Українська література
Куцак Т.О.
312-1 3 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
414-1
4 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
312-1 4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
414-1
Вівторок 1 Захист України
Заболотна С.О.
312-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
414-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
414-1
3 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
312-1 3 Географія
Литвиненко І.В.
414-1
4     4 Зар. літ
Куцак Т.О.
414-1
Середа 1 Математика
Сімініченко О.П.
312-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
414-1
2 Зарубіжна література
Куценко О.І.
312-1 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
414-1
3 Інформатика
Рогоцька,Носова
312-1 3 Захист України
Заболотна С.О.
414-1
4 Українська мова
Куцак Т.О.
312-1 4    
Четвер 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
312-1 1 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
414-1
2 Українська література
Куцак Т.О.
312-1 2 Математика
Сімініченко О.П.
414-1
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
312-1 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
414-1
П'ятниця 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
414-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
312-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Інформатика
Рогоцька,Носова
414-1
4     4    
    191 № ауд.      
Понеділок 1 Українська мова
Удод Л.В.
406-1      
2 Математика
Кузякіна О.В.
406-1      
3 Іноземна мова
Петречків О.М.
406-1      
4          
Вівторок 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
406-1      
3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
406-1      
4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
406-1      
Середа 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Фізична культура*
Коцегубов С.А.
Сп.зал      
3 Географія
Литвиненко І.В.
406-1      
4          
Четвер 1 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
406-1      
2 Іноземна мова
Петречків О.М.
406-1      
3 Математика
Кузякіна О.В.
406-1      
П'ятниця 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал      
3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1      
4 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
406-1      

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    211 № ауд.   205 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
  1    
2 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн, Мироненко
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
  3 Географія туризму
Литвиненко І.В.
 
4     4 Філософія
Мадаєва А.С.
 
Вівторок 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
  1 Вища математика
Сімініченко О.П.
 
2 Іноземна мова рівень В2
Сіденко, Гречана
  2 Правове регулювання/ Охорона праці
Мадаєва/Бабикін
 
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  3 Друга ін.мова за ПС
Вареник А.О.
 
4     4 Технологія і організація
Матвієнко Т.В.
 
Середа 1 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн, Мироненко
  1 Охорона праці
Бабикін С.О.
 
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
  2 Орг.екскурс. обсл.
Литвиненко І.В.
 
3 Вища математика
Кузякіна О.В.
  3 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
 
4     4 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
 
Четвер 1 Фізика
Кумановський Є.О.
  1 Географія туризму
Литвиненко І.В.
 
2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
  2 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  3 Вища математика
Сімініченко О.П.
 
4 Іноземна мова за ПС
Сіденко, Гречана
  4    
П'ятниця 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
  1 Правове регулювання
Мадаєва А.С.
 
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
 
3 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
  3 Орг.екскурс. обсл./
Вища математика
Литвиненко/Сімініченко
 
4 Вища матем/Комп графіка
Кузякіна/Дядюн,Мироненко
  4    
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика      
Рослякова С.В.
  1 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
 
2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
  2 ТОЕ
Савченко С.О.
 
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
  3 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
 
4 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
  4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
Вівторок 1 ТОЕ
Клєпов В.П.
  1 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
 
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
  2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
 
3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
  3 Вища математика      
Рослякова С.В.
 
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  4    
Середа 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  1 Вища математика      
Рослякова С.В.
 
2 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
  2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
 
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
  3 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
 
4     4 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
 
Четвер 1 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
  1 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
 
2 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
  2 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
 
3 ТОЕ
Клєпов В.П.
  3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
4     4    
П'ятниця 1     1 ТОЕ
Савченко С.О.
 
2 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
  2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
 
3 Вища математика      
Рослякова С.В.
  3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
 
4 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
  4    
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Основи програмування
Філонюк, Носова
  1    
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
  2 Основи програмування
Філонюк, Коленко
 
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
  3 Іноземна мова рівень В2
Лосєва, Петречків
 
4 Бази даних
Арбузова, Карлова
  4 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
 
Вівторок 1     1 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
2 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
  2 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
 
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
  3 Охорона праці
Бабикін С.О.
 
4 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
  4 Бази даних
Карлова, Арбузова
 
Середа 1 Фізика
Семакова Т.О.
  1 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
 
2 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
  2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
 
3 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
  3 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
 
4     4    
Четвер 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
  1 Бази даних
Карлова, Арбузова
 
2 Бази даних
Арбузова, Карлова
  2 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
 
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
  3 Фізична культура
Рибкін А.В.
 
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
  4    
П'ятниця 1     1 Основи програмування
Філонюк, Коленко
 
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
  2 Фізика
Кумановський Є.О.
 
3 Лін.алгебра та ан.геом./ Люд.-маш. інтерфейс
Вічна/ Маляренко
  3 Люд.-маш. Інтерфейс/ Лін.алгебра та ан.геом.
Маляренко/ Вічна
 
4 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
  4 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
 
    241 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
  1 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
 
3 Фінансовий облік
Федотова О.В.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4 Вища математика
Кузякіна О.В.
  4    
Вівторок 1 Філософія
Савенок Л.А.
  1 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
 
2 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
  2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
 
3 Іноземна мова за ПС
Сіденко, Гречана
  3 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
 
4 Статистика
Аблова Г.В.
  4    
Середа 1     1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
 
2 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
  2 Іноземна мова рівень В2
Сіденко Н.Г.
 
3 Економ. підпр/Статистика
Аблова Г.В.
  3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
 
4 Фінанс. облік/ Фінанси
Федотова/Ротань
  4    
Четвер 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
  1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
 
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
  2 Фінансовий облік
Комліченко О.О.
 
3 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
  3 Філософія
Мадаєва А.С.
 
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова рівень В2
Сіденко, Гречана
  1 Вища математика
Кузякіна О.В.
 
2 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
  2 Статистика
Аблова Г.В.
 
3 Фінансовий облік
Федотова О.В.
  3 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
 
4     4    
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
  1 ТКМ
Федіна І.В.
 
2 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Павліченко
  2 Фізична культура
Береговий М.М.
 
3 Вища математика/ Взаємозамінність
Воронова/Рябініна
  3 Взаємозамінність/
Вища математика
Рябініна/Воронова
 
4 Фізична культура
Береговий М.М.
  4 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
 
Вівторок 1     1 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Павліченко
 
2 ТКМ
Федіна І.В.
  2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
 
3 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
  3 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
 
4 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
  4    
Середа 1 Вища математика
Воронова Н.В.
  1 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
 
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  2 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
 
3 Іноземна мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
  3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
4     4 Фізична культура
Береговий М.М.
 
Четвер 1     1 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
 
2 Фізична культура
Береговий М.М.
  2 Іноземна мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
 
3 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
  3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
 
4 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
  4    
П'ятниця 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
  1    
2 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
  2 Вища математика
Воронова Н.В.
 
3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
  3 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
 
4 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
  4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
 
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
  1 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
 
2 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
  2 Філософія
Мадаєва А.С.
 
3 Програмування
Філонюк, Маляренко
  3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
 
4 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
  4    
Вівторок 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
  1 Офісне програм. заб.
Маляренко А.О.
 
2 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
  2 Іноземна мова за ПС
Лосєва Ю.В.
 
3 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
  3 Програмування
Філонюк Г.О.
 
4     4 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
 
Середа 1 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
  1 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
 
2 Філософія
Мадаєва А.С.
  2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
 
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
  3 Вища математика
Рослякова С.В.
 
4 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
  4    
Четвер 1 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
  1 Офісне програм. заб.
Маляренко А.О.
 
2 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
  2 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
 
3 Фізична культура
Береговий М.М.
  3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
 
4     4    
П'ятниця 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
  1 Охорона праці
Бабикін С.О.
 
2 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
  2 Вища математика
Рослякова С.В.
 
3 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
  3 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
 
4     4 Фізична культура
Гудович В.Ю.
 
    221 № ауд.      
Понеділок 1 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
       
2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
       
3 Фізична культура
Береговий М.М.
       
4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
       
Вівторок 1 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
       
2 Опір матеріалів
Чебукіна В.Ф.
       
3 Інж.та комп графіка
Мироненко, Зіменс
       
4          
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
       
2 Вища математика
Воронова Н.В.
       
3 Укр. мова за ПС
Ботвинюк О.В.
       
4          
Четвер 1          
2 Опір матеріалів
Чебукіна В.Ф.
       
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
       
4 Фізична культура
Береговий М.М.
       
П'ятниця 1 Інж.та комп графіка
Мироненко, Зіменс
       
2 Взаємозамінність/ТКМ
Рябініна/Федіна 
       
3 Вища математика
Воронова Н.В.
       
4 Фізика(вибіркові розділи)
Кумановський Є.О.
       

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    205 № ауд.   211 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
106-1 1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 319-2
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
106-1 2 Іноземна мова за ПС
Гречана,Сіденко
319-2, 136-3
3 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
106-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
106-1 4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
319-2
Вівторок 1 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
319-2
2 Математика
Сімініченко О.П.
106-1 2 Інформ. та комп.техн
Мироненко,Дядюн
228, 239-2
3 Ін.мова рівень В2
Аносова Ю.П.
106-1 3 Математика      
Кузякіна О.В.
319-2
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
106-1 4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
Середа 1     1 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 319-2
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Іноземна мова В2
Гречана, Сіденко
319, 214-2
3 Укр.мова за ПС
Стегалюк А.В.
106-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Тур.краєзн/Екон.:Осн.економ.теор.
Матвієнко/Наконечна
106-1 4 Економ теор/Фіз.культура
Наконечна/Рибкін
319-2/
Сп.зал
Четвер 1     1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал
2 Ін.мова за ПС
Наумкіна О.В. 
106-1 2 Математика      
Кузякіна О.В.
319-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
106-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В
319-2
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп. зал 4    
П'ятниця 1 Математика
Сімініченко О.П.
106-1 1 Математика/Економ теор
Кузякіна/Наконечна
319-2
2 Українська мова
Стегалюк А.В.
106-1 2 Історія: України і світ
Савенок Л.А..
319-2
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
106-1 3 Інформ. та комп.техн
Мироненко,Дядюн
228, 239-2
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4    
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
427-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
131-2
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
427, 222-2 3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
427-2 4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
131-2
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
427-2 1 Математика
Давиденко Т.М.
131-2
2 ТОЕ
Клєпов В.П.
427-2 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
131-2
3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
427-2 3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
131, 222-2
4 Математика
Вічна О.В.
427-2 4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
131-2
Середа 1 Українська мова
Куцак Т.О.
427-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
2 Ін. мова рівень В2
Гончарова,Пестушко
427, 222-2 2 Фізика
Подозьорова А.В.
131-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
427-2 4 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
131-2
Четвер 1 Фізика
Подозьорова А.В.
427-2 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
131-2
2 Математика
Вічна О.В.
427-2 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
131-2
3 Ел. та тех.вимірюв.
Дрозд Д.А.
427-2 3 Ін. мова рівень В2
Гончарова,Пестушко
131, 222-2
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
427-2 1 Математика
Давиденко Т.М.
131-2
2 Іст:Укр і світ/ТОЕ
Світюкова/Клепов
427-2 2 ТОЕ/Іст:Укр і світ
Савченко/Світюкова
131-2
3 Українська мова
Куцак Т.О.
427-2 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
131-2
4     4    
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
411-1 1    
2 Ін. мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
411-1, 216-2 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
413-1
3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Філософія
Мадаєва А.С.
413-1
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Офісне ПЗ
Носова, Рогоцька
413-1
Вівторок 1 Математика/Іст:Укр і світ
Вічна/ Куліковська
411-1 1 Іст:Укр і світ/Математика
Куліковська/Вічна
413-1
2 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
411-1 2 Ін. мова рівень В2
Лосєва, Петречків
413-1, 219-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
411-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 411-1 4 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
413-1
Середа 1 Математика
Вічна О.В.
411-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
411-1 2 Економіка: Осн.екон.теорії
Наконечна В.І.
413-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Математика
Вічна О.В.
413-1
4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
411-1, 218-2 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
413-1
Четвер 1 Економіка: Осн.еко.теорії
Наконечна В.І.
411-1 1 Офісне ПЗ
Носова Г.В., Рогоцька.
413-1
2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Ін. мова ПС
Сіліщенко, Аносова
413-1, 216-2
3 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
411-1 3 Фізика і астрономія
Рогоцька Н.Ю.
413-1
4     4 Українська мова
Стегалюк А.В..
413-1
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
411-1 1    
2 Математика
Вічна О.В.
411-1 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
413-1
3 Філософія
Мадаєва А.С.
411-1 3 Математика
Вічна О.В.
413-1
4     4 Осн. програмування Філонюк Г.О.,Носова Г.В. 413-1
    241 (291) № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
326-2 1 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
326-2 2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
324-2
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 3 Історія: Укр. і світ
Савенок л.А.
324-2
4 Математика
Кузякіна О.В.
326-2 4    
Вівторок 1 Іноземна мова за ПС
Гречана,Сіденко
326, 222-2 1 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
324-2
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
326-2 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
324-2
3 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
Середа 1 Інформатика та КТ
Рогоцька,Маляренко
326-2 1 Історія: Укр. і світ
Савенок Л.А.
324-2
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 2 Математика
Кузякіна О.В.
324-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
326-2 3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
324-2
4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
326-2 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
324-2
Четвер 1 Іноз.мова рівень В2
Гречана, Сіденко
326, 222-2 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп. зал
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
324-2
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Осн.ек.теор/Бух.облік
Аблова./Комліченко
324-2
4     4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
324-2
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Інф. та комп.техніка
Маляренко А.О
324-2
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
326-2 2 Ін. мова рівень В2
Сіденко Н.Г
324-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
326-2 3 Математика
Кузякіна О.В.
324-2
4 Математика
Кузякіна О.В.
326-2 4    
    271     272 № ауд.
Понеділок 1 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2 1 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
410-1
2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
301-1 2 Математика
Воронова Н.В.
410-1
3 Іноз.мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
301-1, 220-2 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
301-1 4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
410-1
Вівторок 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
301-1 1 Іноз.мова за ПС
Лосєва, Павліченко
410-1, 220-2
2 Фізика і астрономія
Кумановський
301-1 2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
410-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2
4 Українська мова
Удод Л.В.
301-1 4    
Середа 1 Іноз.мова за ПС
Лосєва, Павліченко
301-1, 220-2 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
301-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
410-1
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4 Математика
Воронова Н.В.
410-1
Четвер 1 ТКМ
Федіна І.В.
301-1 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Іноз.мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
410-1, 220-2
3 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2 3 Українська мова
Удод Л.В.
410-1
4     4 Креслення
Крижановська, Зіменс
223, 225-2
П'ятниця 1 Іст:Укр і світ/ТКМ
Осадча ЛС./Федіна І.В.
301-1 1 ТКМ/Іст:Укр і світ
Федіна І.В./Осадча ЛС.
410-1
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О
410-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О
301-1 3 Українська мова
Удод Л.В.
410-1
4 Українська мова
Удод Л.В.
301-1 4    
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1     1 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
2 Математика
Сімініченко О.П.
218-2 2 Математика
Рослякова С.В.
414-1
3 Програмування
Філонюк, Маляренко
218-2 3 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
229-3
4 Іноз.мова рівень В2
Аносова, Лосєва
218-2, 405-1 4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
229-3
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
218-2 1    
2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г
218-2 2 ТЕМК
Бездворний І.І.
229-3
3 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
229-3
4 ТЕМК
Бездворний,Волошин
218-2 4 Фізика
Подозьорова А.В.
229-3
Середа 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
229-3
2 Іноз.мова за ПС
Аносова, Лосєва
218, 219-2 2 ТЕМК
Бездворний І.І.
229-3
3 Математика
Сімініченко О.П.
218-2 3 Іноз.мова за ПС
Лосєва Ю.В.
229-3
4     4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
229-3
Четвер 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
218-2 1 Математика
Рослякова С.В.
403-1
2 Фізика
Кумановський Є.О.
218-2 2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Українська мова
Куцак Т.О.
218-2 3 Іноз.мова рівень В2
Аносова Ю.П.
229-3
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г
218-2 4 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
229-3
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1    
2 Математика/Економіка
Сімініченко/Наконечна
218-2 2 Економіка/Укр мова
Наконечна/Ботвинюк
229-3
3 ТЕМК
Бездворний,Волошин
218-2 3 Програмування
Філонюк Г.О.
229-3
4 Економіка/Укр.мова
Наконечна/Куцак
218-2 4 Математика/Економіка
Рослякова/Наконечна
414-1/ 229-3
    221 № ауд.      
Понеділок 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
233-3      
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
3 Українська мова
Удод Л.В.
233-3      
4 Нарисна геометрія
Мироненко, Зіменс 
223, 225-2      
Вівторок 1 Математика      
Воронова Н.В.
233-3      
2 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
233-3, 222-2      
3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
233-3      
4 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 233-3      
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
233-3      
2 Фізика і астрономія Кумановський Є.О. 233-3      
3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
233-3      
4 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
233-3      
Четвер 1 Укр.мова/Теоретична механіка      
Удод/Чебукіна
233-3      
2 Математика      
Воронова Н.В.
233-3      
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп. зал      
4          
П'ятниця 1 Нарисна геометрія
Мироненко, Зіменс 
223, 225-2      
2 Українська мова
Удод Л.В.
233-3      
3 Ін.мова за ПС
Гончарова, Павліченко
220, 222-2      
4          

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 3     3    
4 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
  4    
5 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  5 Облік і звіт в БУ/
Контроль і ревізія
Федотова О.В
 
6 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
  6 Податкова система
Живець А.М.
 
Вівторок 1     3    
2 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
  4    
3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
  5 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
 
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
  6 Фіскал.адмініструв/
Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
 
Середа 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  3    
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
  4 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
 
5 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
  5 Іноземна мова рівень В2
Гречана А.С.
 
6     6    
Четвер 3 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
  3 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
 
4 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
  4 Контроль і ревізія
Федотова О.В
 
5 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
  5 Екон.аналіз/Под.система
Комліченко/Живець
 
6     6    
П'ятниця 3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
  3    
4 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
  4 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
 
5 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
  5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
 
6     6 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
 
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 3     3    
4 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
  4 Економ.підприєм.
Шепель Т.В. 
 
5 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
 
6 Екон. орг. та упр. вироб.
Шепель Т.В.
  6 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
 
Вівторок 3     3    
4 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
  4 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
 
5 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
  5 Газова динаміка
Гладков Г.Б.
 
6 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  6 Комп.тех.та інф.технолог.
Мироненко, Зіменс 
 
Середа 3     3  
4 Технологічне оснащення
Рябініна О.М.
  4 Техн.склад.та випр.двиг
Крижановська О.В.
 
5 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
  5 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
 
6 Спец.комп.технол./------
Крижановська О.В./------
  6 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Гречана
 
Четвер 3     3 Експл.та обслугов.машин.
Гладков Г.Б.
 
4     4 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
 
5 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
  5 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
6 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  6    
П'ятниця 3 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
  3 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
 
4 Інов. технол в маш/ Основи техн. машинобуд.
Дядюн/Рябініна
  4 Газова динаміка/
Констр. та динам. двиг.
Гладков Г.Б./ЯкушенкоС.О.
 
5     5 Комп.тех.та інф.технолог./ Техн.склад.та випр.двиг
Мироненко / Крижановська
 
6     6    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 3 Електропостачання 1/ Електропостачання 2
Васеньова/ Шаброва
  3 Електропостачання 2/ Електропостачання 1
Шаброва/ Васеньова
 
4 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
  4 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
 
5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
  5 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
 
6     6 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
 
Вівторок 3     3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
 
4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
  4 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
 
5 Електробезпека
Дрозд Д.А
  5    
6 Комп. техніка та прогр.
Богуш, Шаброва
  6    
Середа 3 Автоматика
Дрозд Д.А.
  3    
4 Охорона праці
Федіна І.В.
  4 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
 
5 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
  5 Автоматика
Дрозд Д.А.
 
6     6 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
 
Четвер 3     3    
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
  4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
 
5 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
  5 Електробезпека
Дрозд Д.А
 
6 Комп. техніка та прогр./ Електроустаткування 1
Богуш, Шаброва/ Дрозд
  6 Електроустаткування 1/ Комп. техніка та прогр.
Дрозд/ Богуш, Шаброва
 
П'ятниця 3     3 Охорона праці
Федіна І.В.
 
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
  4 Комп. техніка та прогр.
Богуш, Шаброва
 
5 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
  5 Електропостачання 1
Васеньова Ю.О.
 
6 Електропостачання 1
Васеньова Ю.О.
  6    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 3     3    
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
  4 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
 
5 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є.
  5 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
 
6 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.
  6 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет, Носова
 
Вівторок 3     3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
 
4 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
  4 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
 
5 Методи і засоби КІТ
Левицький В.М.
  5 Осн.прогр. інженерії
Карлова, Багмет
 
6 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
  6    
Середа 3     3    
4 Алгоритми та стр. даних
Левицький В.М.
  4 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
 
5 Об'єктно-ор. програмув./ Основи прогр. інженерії
Багмет/ Карлова
  5 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків 
 
6 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
  6 Основи прогр. Інженерії/ Об'єктно-ор. програмув.
Карлова/ Багмет
 
Четвер 3     3    
4 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
  4 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
 
5 Методи і засоби КІТ
Левицький В.М.
  5 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
 
6 Диф. рівняння
Вічна О.В.
  6 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко
 
П'ятниця 3     3    
4 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
  4 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
 
5 Економіка та орг.вир./ Бухгалтерський облік
Живець/ Федотова
  5 Бухгалтерський облік/ Економіка та орг.вир.
Федотова/ Живець
 
6 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
  6 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
 
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 3     3    
4 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
  4 Електрообл.авто
Савченко С.О.
 
5 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
  5 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
 
6     6 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
 
Вівторок 3     3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
 
4 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
  4 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
 
5 Електрообл.авто
Савченко С.О.
  5 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
 
6 Фізичне виховання
Береговий М.М.
  6    
Середа 3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
  3    
4 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
  4 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
 
5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
  5 Електрообл.авто
Савченко С.О.
 
6     6    
Четвер 3     3    
4 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
  4 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
 
5 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
  5 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
 
6     6    
П'ятниця 3     3    
4 Електрообл.авто
Савченко С.О.
  4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
 
5 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
  5 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
 
6 Осн.технол ремонту/----
Сорокін О.М./------------
  6  -----/Осн.технол ремонту
 --------/Сорокін О.М.
 
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
  3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
 
4 Електронна комерція
Наконечна В.І.
  4 Макроекономіка
Аблова Г.В.
 
5 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
  5 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
 
6     6    
вівторок 3     3    
4 Комерцій.діяльність/
Господар.законодав.
Наконечна/ Ротань
  4  -------/Господ.законодав.
----------/Ротань Н.В.
 
5 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
  5 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
 
6 Податкова система
Живець А.М.
  6 Податкова система
Живець А.М.
 
Середа 3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
  3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
 
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
  4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
 
5 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
  5 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
 
6     6    
Четвер 1     1    
2 Електронна комерція
Наконечна В.І.
  2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
 
3 Господар.законодав.
Ротань Н.В
  3 Господар.законодав.
Ротань Н.В
 
4 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
  4 Макроекономіка
Аблова Г.В.
 
П'ятниця 3     3    
4 Податкова система
Живець А.М.
  4 Податкова система
Живець А.М.
 
5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
  5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
 
6 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
  6    
 
    381 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 3     1 Організ. виробництва
Шепель Т.В.
 
4 Алгор.і мет.обчислення
Сафонова Г.Ф.
  2 Релігієзнавство
Савенок Л.А.
 
5 Периферійні пристрої 
Бездворний, Волошин
  3 Економетрика/ Фіз.вихов.
Живець/ Гудович
 
6 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна, Бездворний
  4    
Вівторок 3 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Бездворний
  1 Іноземна мова за ПС Сіліщенко О.П.  
4 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
  2 Логістика
Живець А.М.
 
5 Фіз.вихов.
Береговий М.М.
  3    
6     4    
Середа 3 Інж. та комп.графіка
Носова, Волошин
  1 Внутр.економ.мех./
Аналіз госп.діяльності
Шепель/ Комліченко
 
4 Організація БД
Маляренко, Коленко
  2 Планування та контр.     Шепель Т.В.  
5 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна, Бездворний
  3    
6     4    
Четвер 3 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
  1 ДЕНЬ  
4 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
  2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Архіт.компютерів/
Алгор.і мет.обчис.
Максимова/ Сафонова
  3 РОБОТИ  
6     4 СТУДЕНТА  
П'ятниця 3     1 Іноземна мова рівень В2 Сіліщенко О.П.  
4 Організація БД
Маляренко, Коленко
  2 Економ. та менеджмент
Шепель Т.В.
 
5 Комп.сист.та мережі
Бабикін, Волошин
  3    
6 Периферійні пристрої/
Інж. та комп.графіка
Бездворний/ Носова
  4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 3     3 Менедж.та маркетинг
Воробйова К.Г.
 
4 Теорія прийнят. ріш.
Сафонова Г.Ф.
  4 Фізичне виховання
Гудович В.Ю. 
 
5 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В.   5 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П.  
6 Систем. програм.
Нарожний О.В.
  6    
вівторок 3     3    
4 Осн. наук. дослід. роб.
Яковенко В.Д.
  4 ООП
Багмет Т.Є.
 
5 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
  5 Лінійні інтегр.схеми/
Теор. інф. та кодув.
Максимова/ Коленко
 
6 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
  6 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
 
Середа 3     3 ДЕНЬ  
4 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
  4 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю. 
  5 РОБОТИ  
6 Розробка ПП/-------
Багмет Т.Є./--------
  6 СТУДЕНТА  
Четвер 3 Теорія прийнят. ріш./------
Сафонова Г.Ф./-------------
  3 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
 
4 Іноземна мова рівень В2 Наумкіна О.В.   4 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
 
5 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
  5 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П.  
6 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
  6    
П'ятниця 3     3    
4 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
  4 Парал.та розпод.обч.
Нарожний О.В.
 
5 Захист інф.у КС
Коленко В.В.
  5 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
 
6     6  ------/Систем.програм. заб.
 ------/Нарожний О.В.
 

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    305 № ауд.   381 № ауд.
Понеділок 3 Іноз. мова за ПС
Наумкіна О.В.
216-2 3    
4 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
216-2 4 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Бездворний
241-3
5 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
216-2 5 Системне програмув.
Левицький, Коленко 
241-3
6     6 Дискрет матем/Чисел мет
Рослякова/Філонюк
402-1/ 241-3
Вівторок 3 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
216-2 3    
4 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
216-2 4 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
241-3, 220-2
5 Орган.рестор.обслугов.
Литвиненко І.В.
216-2 5 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
6     6 Осн.метреології, станд.
Свириденко О.М.
241-3
Середа 3 Іноземна мова за рів. В2
Наумкіна О.В.
216-2 3 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
241-3
4 Орган.рестор.обслугов.
Литвиненко І.В.
216-2 4 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
5 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
216-2 5 Системне програмув.
Левицький, Коленко 
241-3
6     6 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Бездворний
241-3
Четвер 3 Основи маркетингу
Воробйова К.Г.
216-2 3 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
4 Техн.і орг.тур.діяльн.
Матвієнко Т.В.
216-2 4 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
241-3, 220-2
5 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 5 Дискретна математика
Рослякова С.В.
402-1
6     6    
П'ятниця 3 Орган.готел.обслугов.
Литвиненко І.В.
216-2 3 Системне програмув./ Теорія ймов.та мат.ст.
Левицький/Рослякова
241-3/ 403-1
4 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
216-2 4 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
241-3
5 Інф.сис.і техн/Рекр.геогр.
Маляренко/Матвієнко
216-2 5 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Бездворний
241-3
6     6 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
    311 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 3     3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
231-3 4 Інформаційні системи
Федотова О.В.
316-2
5 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
231-3 5 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
6 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
231-3 6    
Вівторок 3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 3 Ін. мова рівень В2
Гречана А.С.
316-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
231-3, 222-2 4 Осн.охорони праці/Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
5 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
231-3 5 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
316-2
6 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
231-3 6 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
316-2
Середа 3 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
231-3 3    
4 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
231-3 4 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
5 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 5 Управлін.обл.
Живець А.М.
316-2
6     6    
Четвер 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3    
4 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 4 Іноз. мова за ПС
Петречків О.М.
316-2
5 Обл для формоут пов дет/ Ін. мова за ПС
Рябініна/Гречана, Сіденко
231-3/ 231-3, 220-2 5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
316-2
6     6 Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
П'ятниця 3 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
231-3 3 Інформаційні системи
Федотова О.В.
316-2
4 Ін. мова рів. В2
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
231-3, 219-2 4 Осн.охорони праці
Живець А.М.
316-2
5 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
231-3 5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
316-2
6 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
231-3 6    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 3 Електроп. 2/Осн стандарт
Шаброва/Клєпов
419-2 3 Осн стандарт/Електроп. 2
Клєпов/Шаброва
420-2
4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 4 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
420-2
5 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 5 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
420, 222-2
6 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
419, 222-2 6 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
420-2
Вівторок 3     3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
420-2
4 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
419-2 4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
420-2
5 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
419-2 5 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
6 Основи стандарт
Клєпов В.П.
419-2 6 Електричні машини 2
Богуш А.Р.
420-2
Середа 3     3    
4 Електричні машини 2
Богуш А.Р.
419-2 4 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
420, 222-2
5 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 5 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
420-2
6 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
419-2 6 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
420-2
Четвер 3 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 3    
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
420-2
5 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
419-2 5 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
420-2
6 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
419-2 6 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
420-2
П'ятниця 3     3    
4 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
419-2 4 Основи стандарт
Клєпов В.П.
420-2
5 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
419, 222-2 5 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
420-2
6 Електричні машини 2/ Осн. та надійн.електр.
Богуш/Васеньова
419-2 6 Осн. та надійн.електр./ Електричні машини 2
Васеньова/Богуш
420-2
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 3 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є
214-2 3    
4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.
214-2 4 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
415-1, 222-2
5 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
214-2 5 Комп.схемотехніка 
Уткіна, Бездворний
415-1
6 Архіт. комп.  
Бездворний І.І.
214-2 6 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
Вівторок 3 Операційні системи
Яковенко В.Д.
214-2 3 КП
Карлова Н.І.
413-1
4 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
214-2 4 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
402-1
5 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 5 Архіт. комп.  
Бездворний,Свириденко
402-1
6 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є
214-2 6 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
402-1
Середа 3 Бази даних  
Арбузова Ю.В.
214-2 3 Архіт. комп.  
Бездворний,Свириденко
310-1
4 Математичний аналіз
Вічна О.В.
214-2 4 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.,Багмет Т.Є.
310-1
5 Архіт. комп.  
Бездворний І.І.
214-2 5 Комп.схемотехніка 
Уткіна, Бездворний
310-1
6     6 Об'єкт-ор. програмув.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
310-1
Четвер 3 Операційні системи
Яковенко В.Д.
214-2 3 Математичний аналіз
Рослякова С.В.
415-1
4 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко О.П.
214-2 4 Операційні системи
Яковенко ВД,Яковенко ЄО
415-1
5 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є
214-2 5 Бази даних  
Карлова, Арбузова
415-1
6     6    
П'ятниця 3     3 Опер. сист./Комп.схемот.
Яковенко/Уткіна
312-1
4 Комп.схемот. /Опер. сист.
Уткіна Н.Є./Яковенко В.Д.
214-2 4 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
312-1, 220-2
5 Математичний аналіз
Вічна О.В.
214-2 5 Об'єкт-ор. програмув.
Багмет Т.Є., Носова Г.В.
312-1
6 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є
214-2 6 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
312-1
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 3 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
403-1 3    
4 Ін.мова за ПС
Павліченко, Пестушко
403-1, 220-2 4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
5 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
403-1 5 Ін.мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2, 305-1
6 Викор. експ. матер./ Осн.розрах.дет.маш.
Литвиненко/Чебукіна
403-1 6 Осн.розрах.дет.маш./ Викор. експ. матер.
Рябініна/Литвиненко
305-1
Вівторок 3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
403-1 3 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
305-1
4 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
403-1 4 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
305-1
5 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
403-1 5 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
305-1
6 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
403-1 6    
Середа 3     3 Автом. двиг/Тех.експ.авто
Якушенко/Гладков
305-1
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2, 305-1
5 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
403-1, 220-2 5 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
305-1
6 Автом. двиг/Тех.експ.авто
Якушенко С.О.
403-1 6 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
305-1
Четвер 3 Викор. експ. матер.
Литвиненко, Гладков
403-1 3    
4 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
403-1 4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
305-1
5 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
403-1 5 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
305-1
6     6 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
305-1
П'ятниця 3     3 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
305-1
4 Осн.розрах.дет.маш.
Чебукіна В.Ф.
403-1 4 Інж.та комп.гр.
Свириденко, Зіменс
305-1
5 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
403-1 5 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
305-1
6 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
403-1 6 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
305-1
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 3 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2 3 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2
4 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
317-2 4 Управл.витратами
Живець А.М.
324-2
5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2 5 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2
6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2 6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2
вівторок 3 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
324-2 3 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2 4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2
5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2 5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2
6 Ціноутворення/------
Живець А.М./------
317-2/
-------
6 Ціноутворення/------
Живець А.М./------
317-2/
-------
Середа 3 Ціноутворення
Живець А.М.
317-2 3 Ціноутворення
Живець А.М.
317-2
4 Фізичне вих.
Коцегубов С.О.
Сп.зал 4 Фізичне вих.
Коцегубов С.О.
Сп.зал
5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
317, 222-2 5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
317, 222-2
6     6 Економ. і нормув.праці
Аблова Г.В.
317-2
Четвер 3 Біржова діяльність
Мельник М.А.
316-2 3 Істор.екон.та екон.думки/ Економ. і нормув.праці
Шепель/Аблова 
317-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
317,
319-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
317,
319-2
5 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
317-2 5 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
319-2
6 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2 6 Інформ системи I підгрупа
Федотова О.В.
317-2
П'ятниця 3  ------/Менедж. і маркетинг
 -----/Воробйова К.Г.
 ------/ 317-2 3 Управління витратами/ Менеджмент і маркетинг
Живець/Воробйова
323-2/ 317-2
4 План та орган діял підпр
Аблова Г.В.
317-2 4 Істор.екон.та екон.думки
Шепель Т.В.
323-2
5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2 5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2
6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2 6 Інфор системи II підгрупа
Федотова О.В.
317-2
    321 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 1    
4 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
307-1 2 Методол. та орг. наук.
Живець А.М.
323-2
5 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
307-1 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
323-2
6 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 4  -------/Фіз.вих.
 ------/Гудович В.Ю.
 ------/
Сп.зал
Вівторок 3     1    
4 Теорія двиг/------
Якушенко С.О./-------
307-1/
-------
2 Організ. виробн.
Шепель Т.В.
323-2
5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
307-1, 220-2 3 Оптиміз. методи та мод./Внутр.економ мех.
Філонюк/Шепель
323-2
6 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
307-1 4 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
323-2
Середа 3  ---------/Деталі машин
 --------/Литвиненко О.В.
 ------/
307-1
1 Аналіз госп. діяльн./-----
Комліченко О.О./------
323-2/
-------
4 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
307-1 2 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
323-2
5 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
307-1 3 Орг. вир/План.контр.на під.
Шепель Т.В.
323-2
6 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
307-1 4    
Четвер 3 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1 1 Планув та контр.на підпр.
Шепель Т.В.
323-2
4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Оптиміз. методи та мод.
Філонюк Г.О.
323-2
5 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
307-1 3 Методол. та орг. наук./Сист.техн.пром.
Живець А.М.
323-2
6 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1 4    
П'ятниця 3 Деталі машин
Литвиненко О.В.
307-1 1 ДЕНЬ  
4 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
307-1 2 КУРСОВОГО  
5 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Гречана
307-1, 220-2 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
6     4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 2 Візуальне програмув.
Багмет Т.Є.
219-2 3    
3 Алгор. та структури/ Машино-орієнтовані мови
Левицький/Нарожний
219-2 4 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
136-3
4 Системне програмув.
Нарожний О.В.
219-2 5 Системне програм.
Сафонов М.С.
136-3
5     6 Системне програм. забез.
Нарожний О.В.
136-3
вівторок 3     3 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
136-3
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
219-2 4 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
136-3
5 Операційні системи
Сафонов М.С.
219-2 5 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 136-3
6 Web-програмування
Левицький В.М.
219-2 6    
Середа 3 Алгор. та структури
Левицький В.М.
219-2 3    
4 Машино-орієнтовані мови
Нарожний О.В.
219-2 4 Вища математика
Сімініченко О.П.
136-3
5 Бази даних
Сафонов М.С.
219-2 5 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
136-3
6     6 Фізика
Семакова Т.О.
136-3
Четвер 3     2 Фізика/------
Семакова/-----
136-3/  ------
4 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
219-2 3 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
5 Системне програмув.
Нарожний О.В.
219-2 4 Системне програм. забез.
Нарожний О.В.
136-3
6 Web-програм/Бази даних
Левицький/ Сафонов
219-2 5  --------/Комп і мережі
 -------/Бабикін
 -----/ 136-3
П'ятниця 3 Візуал прогр./Web-прогр
Багмет/Левицький
219-2 3 Комп схем/Комп логіка
Яковенко О.Є.
136-3
4 Фізичне виховання
Гудович В.М.
Сп.зал 4 Архіт. комп/Сист програм.
Максимова/Сафонов
136-3
5 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
219-2 5 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
136-3
6     6    

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    411 № ауд.   415 № ауд
Понеділок 3     3    
4 Іноземна мова ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
  4    
5 Інноваційні технології
Дядюн К.В.
  5 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
 
6 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
  6 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
 
Вівторок 3 Осн.охор.праці/ Економіка,організація
Федіна І.В./Нарожна О.О.
  3 Безпека прог. та даних / Управл. IT-проект
Коленко/Арбузова
 
4 Іноземна мова рівень В2
Гречана,Сіденко Н.Г.
  4 Іноземна мова ПС
Наумкіна О.В.
 
5 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
  5 Сист.штучного інтелекту                    Нарожний О.В.  
6     6    
Середа 3     3 Груп. динаміка і комун.
Карлова Н.І.
 
4 Філософія
Савенок Л.А.
  4 Моделювання систем                Нарожний О.В.  
5 Основи техн.маш.
Рябініна О.М.
  5 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
 
6  ----/Спец комп.техніка
 ---/Крижановська О.В.
  6    
Четвер 3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
  3 ДЕНЬ  
4 Інноваційні технології
Дядюн К.В.
  4 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Іноземна мова ПС/
Іноземна мова рівень В2
Гречана,Сіденко Н.Г.
  5 РОБОТИ  
6     6 СТУДЕНТА  
П'ятниця 3     3    
4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
  4 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
 
5 Економіка, органіація
Нарожна А.О.
  5 Сист.штучного інтелекту/
Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
 
6 Основи техн.маш.
Рябініна О.М.
  6    
    421 № ауд.   471 № ауд
Понеділок 2 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
  3 Діагн.авто
Савченко С.О.
 
3 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
  4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
 
4 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
  5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
 
5 Системи автоматиз.
Литвиненко О.В.
  6 Іноземна мова за ПС/ Іноземна мова р.В2
Павліченко, Лосєва
 
Вівторок 3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
  3    
4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
  4 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
 
5 Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
  5 Осн.охорони праці
Цап В.В.
 
6 Філософія
Мадаєва А.С.
  6 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
 
Середа 2 Фіз.вих./-------
Федін Ю.М./-------
  3    
3 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
  4 Організація та планув.
Наконечна В.І.
 
4 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
  5 Системи автоматиз./
Сист.живл.двиг.
Мироненко, Зіменс/Гладков
 
5 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
  6 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
 
Четвер 3 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
  3    
4 Авт.сист керув.двиг./
Комп.діагност.
Гладков Г.Б
  4 Діагн.авто/Фіз.вих.
Савченко /Федін
 
5 Системи автоматиз.
Литвиненко О.В.
  5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
 
6 Експл.та ремонт двиг/
Огранізація та планув.
Литвиненко/Наконечна
  6 Сис. автомат. проект
Мироненко, Зіменс
 
П'ятниця 2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
  3    
3 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
  4 Філософія
Мадаєва А.С.
 
4 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
  5 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
 
5 Осн.охорони праці
Цап В.В.
  6 Іноземна мова р.В2
Павліченко, Лосєва
 
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 3 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
  3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А.  
4 Філософія
Савенок Л.А.
  4 Енергозбер.2
Шаброва С.М
 
5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
  5 Філософія
Савенок Л.А.
 
6 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
  6 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
 
Вівторок 3  ------/Електрообл.поб.пр.
 -----/Богуш А.Р
  1 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
 
4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
  2 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
 
5 Енергозбереження 2
Шаброва С.М
  3 Енергозбер.2
Шаброва С.М
 
6 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
  4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
Середа 3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А.   2 Налагодж. електроуст./
Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
 
4 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова рівень В2
Гончарова В.Б.
  3 Іноземна мова рівень В2 Гончарова В.Б.  
5 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
  4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
6 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
  5 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
 
Четвер 3     2 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
 
4 Енергозбереження 2/
Сист.керув.електропр.
Шаброва/Савченко
  3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
 
5 Енергозбер.1
Шаброва С.М
  4 Електрообл.поб.пр./
Енергозбер.2
Богуш А.Р./Шаброва С.М
 
6 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
  5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
 
П'ятниця 3     3 Іноземна мова рівень В2 Гончарова В.Б.  
4 Налагодж. електроуст./
Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
  4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
 
5 Іноземна мова р.В2 Гончарова В.Б.   5 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
 
6 Енергозбереження 2
Шаброва С.М
  6 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
 
    418 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1     1 ДЕНЬ  
2     2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
  3 РОБОТИ  
4 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
  4 СТУДЕНТА  
Вівторок 1     1    
2 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
  2 Ін.мова за ПС                   Сіліщенко О.П.  
3 Комп'ютерні системи/
Інженерія прогр.заб
Нарожний/Коленко
  3 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О.  
4 Технол.проект.
Максимова О.Є.
  4    
Середа 2     1    
3 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
  2 Інформ.системи і тех.             Федотова О.В.  
4 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П.   3 Ризикологоія                Шепель Т.В.  
5 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
  4    
Четвер 1 ДЕНЬ   1 Фінанс.-економ.аналіз/
Інформ.системи і тех.
Комліченко/Федотова
 
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 Інвестування                   Шепель Т.В.  
3 РОБОТИ   3    
4 СТУДЕНТА   4    
П'ятниця 3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
  1 Ризикологоія/-------                Шепель Т.В./---------  
4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П.   2 Іноземна мова (р.В2)               Сіліщенко О.П.  
5 Аналогові та гібр. ЕОМ.
Максимова О.Є.
  3    
6 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
  4    

Розклад занять на 1 семестр 2020-2021 н.р.

    411 № ауд.   471 № ауд
Понеділок 3 Українська мова за ПС/ Іноземна мова за ПС
Ботвинюк/Сіденко,Гречана
236-3/ 236, 231-3 3 Сис. автомат. проект
Мироненко, Зіменс
223, 225-2
4 Основи охорони праці
Федіна І.В.
236-3 4 Сист. живл. двигунів./Діагн.авто
Гладков Г.Б./Савченко С.О.
158-5
5 Іноземна мова р В2
Сіденко,Гречана
236-3, 219-2 5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
158-5
6 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
236-3 6 Іноземна мова ПС
Павліченко, Лосєва
158-5, 220-2
Вівторок 3 Фізичне виховання/------
Федін Ю.М./-----
Сп.зал/----- 3    
4 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
236-3 4 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5
5 Іноземна мова ПС
Сіденко,Гречана
236-3, 222-2 5 Діагн.авто
Савченко С.О.
158-5
6  ------/Економіка, організац
 -----/Нарожна О.О.
 ------/
236-3
6 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
158-5
Середа 3 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
236-3 3 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
Сп.зал
4 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 4 Філософія
Мадаєва А.С.
158-5
5 Економіка, організація
Нарожна О.О.
236-3 5 Організація та планув./Правила безп ДР
Наконечна/Сорокін
158-5
6 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
236-3 6    
Четвер 3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
4 Основи охорони праці
Федіна І.В.
236-3 4 Організація та планув.
Наконечна В.І.
158-5
5 Філософія/------
Савенок Л.А./-------
236-3/  ------ 5 Іноземна мова р В2
Павліченко,Лосєва
158-5, 222-2
6     6 Сис. автомат. проект/Фіз.вих.
Мироненко, Зіменс/Федін
223, 225-2/ Сп.зал
П'ятниця 3 Філософія
Савенок Л.А.
236-3 3 Осн охор праці
Цап В.В
158-5
4 Економіка, організація
Нарожна О.О.
236-3 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
5 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
236-3 5 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5
6     6    
    405 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 3 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
328-4 2 Осн.наук.-досл.роботи/ Сист.штучн.інтелекту
Яковенко/Нарожний
242-3
4 Статистика
Аблова Г.В.
328-4 3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
242-3
5 Страх.в тур
Литвиненко І.В.
328-4 4    
6     5    
Вівторок 3     2 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
242-3
4 Орг.спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
310-1 3 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
242-3
5 Логіка
Мадаєва А.С.
310-1 4 ООП
Багмет Т.Є.
242-3
6 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
310-1 5    
Середа 3     2 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
242-3
4 КП
Воробйова К.Г.
405-1 3 Технол.проект.
Максимова О.Є.
242-3
5 Страх.в тур
Литвиненко І.В.
405-1 4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 242-3
6 Ін.мова за ПС
Аносова Ю.П.
405-1 5 ООП
Багмет Т.Є.
242-3
Четвер 3     2 Сист.штучн.інтелекту
Нарожний О.В.
242-3
4 Статистика
Аблова Г.В.
414-1 3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
242-3
5 Логіка
Мадаєва А.С.
414-1 4 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
242-3
6 КП
Воробйова К.Г.
414-1 5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
П'ятниця 3 Ін.мова рівень В2
Аносова Ю.П.
303-1 3    
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
303-1 4    
5 Орг.спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
303-1 5 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
242-3
6     6 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 242-3
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 3 КП
Дрозд Д.А.
428-2 3 КП
Аверіна С.А.
423-2
4 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
428-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
5 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 5 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
423-2
6 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
428-2 6 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
423-2
Вівторок 3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 428-2 3  -------/Електрообл.поб.пр.
 -----/Богуш А.Р.
 ------/
423-2
4 Іноземна мова р В2
Гончарова В.Б.
428-2 4 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 423-2
5 Філософія
Савенок Л.А.
428-2 5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
423-2
6 Електроустатк.підпр. 2/ Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 6 Сист.керув.електропр./---
Савченко С.О./----
423-2/
-------
Середа 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
428-2 3 Енергозбер. 2
Шаброва С.М
423-2
4 Сист.керув.електропр./ Енергозбер. 2
Савченко/Шаброва
428-2 4 Філософія
Савенок Л.А.
423-2
5 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
428-2 5 Іноземна мова р В2
Гончарова В.Б.
423-2
6 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 6 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
423-2
Четвер 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
428-2 3 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
423-2
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
428-2 4 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 423-2
5 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 5 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
423-2
6     6 КП
Дрозд Д.А.
423-2
П'ятниця 2

3
КП Аверіна С.А.

Економіка та організ.                      Аверіна С.А.
428-2 3 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
423-2
4 Енергозбер. 2
Шаброва С.М.
428-2 4 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
423-2
5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 5 Електрообл.поб.пр./ Енергозбер. 2
Богуш А.Р./Шаброва С.М.
423-2
6     6 Електроустаткування 1/ Електроустатк.підпр. 2
Дрозд Д.А.
423-2
    481 № ауд.   421 № ауд
Понеділок 3 Операційні системи/ Осн. констр. комп.
Сафонов/Бездворний
243-3 3 Експл.та ремонт двиг/-----
Литвиненко О.В./-----
155-5/
-------
4 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
243-3 4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5
5     5 Системи автоматиз. проект. двиг
Литвиненко О.В.
155-5
6     6 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
Вівторок 3 Операційні системи
Сафонов М.С.
243-3 3 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
155-5
4 Захист інформації
Коленко, Маляренко
243-3 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
155-5
5 Іноземна мова р В2
Сіліщенко, Петречків
243-3, 214-2 5 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
6 Техн. обслугов. комп.
Бездворний
243-3 6 Філософія
Мадаєва А.С.
155-5
Середа 3 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
243-3 3 Осн.охорони праці
Цап В.В.
155-5
4 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
243-3 4 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал 5  -------/Організація та планування підприємств
 -----/Наконечна В.І.
 -------/
155-5
6     6    
Четвер 3 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.
243-3 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
155-5
4 Захист інформації
Коленко, Маляренко
243-3 4 Іноземна мова р В2
Павліченко О.В.
155-5
5 Web-програмування
Левицький В.М.
243-3 5 Системи автоматиз. проект. двиг
Литвиненко О.В.
155-5
6 Техн. обслугов. комп.
Бездворний І.І.
243-3 6    
П'ятниця 3     3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5
4 Web-програмування/ Теорія інф. та кодування
Левицький/Коленко
243-3 4 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5
5 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
243-3, 218-2 5 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
155-5
6 Операційні системи
Сафонов М.С.
243-3 6 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5
    415 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 3 Груп.дин.і комун
Карлова Н.І.
255-4 1 Стратег. підприємства
Комліченко О.О.
322-2
4 Професійна практика    Коленко В.В. 255-4 2 Проектний аналіз                  Шепель Т.В. 322-2
5 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В. 255-4 3 Страхування
Живець А.М.
322-2
6     4 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
322-2
Вівторок 3     1 Обгр.госп.рішень
Шепель Т.В.
322-2
4 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
255-4 2 Міжн. економіка
Живець А.М
322-2
5 Безпека прог. та даних       Коленко В.В. 255-4 3 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
322-2
6 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
255-4 4    
Середа 3 Моделювання систем
Нарожний О.В.
255-4 1 ДЕНЬ  
4 Фіз.вихов      
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 КУРСОВОГО  
5 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
255-4 3 ПРОЕКТУВАННЯ  
6 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
255-4 4    
Четвер 3 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
255-4 1    
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
255-4 2 Держ.рег.ек.
Шепель Т.В.
322-2
5 Професійна практика    Коленко В.В. 255-4 3 Ін.мова за ПС
Сіліщенко О.П.
322-2
6     4 Стратег. підприємства/ Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
322-2
П'ятниця 3 Моделювання систем/ Якість ПЗ та тестування
Нарожний/Сафонов 
255-4 1 Фіз. вих.
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4 Модел. та аналіз ПЗ/ Управл. IT-проект.
Сафонов/Арбузова
255-4 2 Міжнародна економіка/ Страхування
Живець А.М.
322-2
5     3 Обгр.госп.рішень/ Проектний аналіз
Шепель Т.В.
322-2
6     4    
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 3 Теор.ймов.
Рослякова С.В
402-1 3    
4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
411-1 4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 311-1
5 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 5 Автоматиз. Системи                
Коленко В.О.
311-1
6 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 411-1 6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
311-1
Вівторок 3 Теорія ймовірності / Чисельні методи
Рослякова/Філонюк 
415-1 3    
4 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
415-1 4 Проектний практикум
Левицький В.М.
311-1
5 Автоматиз. системи/ Інстр.засоби ВП   
Коленко/Левицький
415-1 5 Інстр.засоби ВП/ Автоматиз. системи                
Левицький/Коленко 
311-1
6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
415-1 6 Іноземна мова в В2
Сіліщенко О.П.
311-1
Середа 3     3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
415-1
4 Проектний практикум
Левицький В.М.
406-1 4 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
415-1
5 Автоматиз. Системи                
Коленко В.О.
406-1 5 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
415-1
6 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
406-1 6 Теор.ймов.
Рослякова С.В
402-1
Четвер 3 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 326-2 3 Чисельні методи 
Філонюк Г.О.
233-3
4 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
326-2 4 Проектний практикум
Левицький В.М.
233-3
5 Іноземна мова р В2
Петречків О.М.
326-2 5 Автоматиз. Системи                
Коленко В.О.
233-3
6     6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
233-3
П'ятниця 3 Автоматиз. Системи
Коленко В.О.
233-3 3 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 402-1
4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
233-3 4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
5 Проектний практикум
Левицький В.М.
233-3 5 Чисел метод/Теор ймов.
Філонюк/Рослякова
402-1
6     6