Херсонський політехнічний фаховий коледж
Державного унiверситету «Одеська полiтехнiка»

УКР ENG
Головний корпус 1
Общая
2020
Аудитория

Розклад занять

на «19» жовтня 2021 р., (вівтрок, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

405

6

додатково

Аблова

 

131

1

Подозьорова

Коцегубов

 

131

4

Коцегубов

Подозьорова

 

241

1

Коцегубов

Відсутня

 

241

4

Додатково

Коцегубов

 

105

4

Додатково

Куліковська

 

121

4

Додатково

Пестушко

 

151

4

Додатково

Вічна

 

171

4

Додатково

Рогоцька

 

161

4

Додатково

Матвієнко

 

205

4

Додатково

Сімініченко

 

212

4

Додатково

Ботвинюк

 

231

1

Додатково

Клепов

 

251

4

Додатково

Арбузова, Носова

 

252

4

Додатково

Семакова

 

261

4

Додатково

Кузякіна

 

281

1

Додатково

Сімініченко

 

282

1

Додатково

Колісніченко

 

481

6

Федін

Відсутня

 

481

2

Додатково

Федін

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «18» жовтня 2021 р., (понеділок, знаменник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

405

4

додатково

Литвиненко

 

405

5

додатково

Воробйова

 

132

4

Литвиненко

Коцегубов

 

232

1

додатково

Коцегубов

 

232

4

Коцегубов

Аблова

 

171

4

додатково

Заболотна

 

172

4

додатково

Пестушко

 

141

4

додатково

Мадаєва

 

181

1

Сафонова

Семакова

 

181

4

додатково

Сафонова

 

182

4

додатково

Сіденко

 

251

1

додатково

Філонюк

 

251

3

Філонюк

Арбузова

 

241

4

додатково

Карагезян

 

271

1

додатково

Сорокін

 

281

1

додатково

Осадча

 

281

4

Осадча

Сімініченко

 

361

2

додатково

Живець

 

341

6

додатково

Гречана, Сіденко

 

391

6

додатково

Гречана, Сіденко

 

415

3

додатково

Карлова

 

415

6

Карлова

Коленко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «13» жовтня 2021 р., (середа, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

205

2

Наконечна

Матвієнко

106-1

282

3

Наконечна

Колісніченко

Сп.зал

205

1

Матвієнко

відсутня

 

205

4

додатково

Рибкін

Сп.зал

251

3

Колісніченко

Куліковська

411-1

415

4

Наумкіна

Сафонов

136-3

415

6

додатково

Коленко

106-1

121

4

додатково

Пестушко

218-2

212

1

Мироненко

відсутня

 

272

4

Мироненко, Зіменс

Карагезян

106-1

232

4

додатково

Зіменс

225-2

311

3

Дядюн, Мироненко

Крижановська

236-3

141

1

додатково

Коцегубов

Сп.зал

141

4

Савенок

відсутня

 

212

4

додатково

Савенок

411-1

311

1

Крижановська

Рябініна

229-3

161

2

Осадча

Карагезян

233-3

241

3

Осадча

Карагезян

326-2

281

4

Осадча

Семакова

311-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

415

3

Арбузова

ВЦ

452

4

Сафонова

414-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


на «12» жовтня 2021 р., (вівторок, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

405

2

додатково

Литвиненко

312-1

405

5

Литвиненко

Мадаєва

410-1

481

2

додатково

Федін

Сп.зал

481

6

Федін

відсутня

 

451

2

додатково

Куценко

413-1

452

3

додатково

Коленко

414-1

452

4

Коленко

Сафонова

415-1

415

3

додатково

Карлова

214-2

415

5

Сафонов

Наумкіна

214-2

419

6

додатково

Шепель

322-2

 

 

 

 

 

381

3

Уткіна

Левицький

243-3

381

4

додатково

Уткіна

243-3

382

4

додатково

Лосєва

114-1

332

4

додатково

Васеньова

419-2

371

1

додатково

Клєпов

423-2

371

2

Клєпов

Гладков

155-5

211

1

Дядюн, Мироненко

Карагезян

305-1

311

2

Дядюн, Мироненко

Клєпов

423-2

205

4

додатково

Сімініченко

405-1

141

4

Савенок

Кузякіна

402-1

212

4

додатково

Савенок

407-1

231

1

додатково

Рослякова

403-1

231

4

Рослякова

Гончарова, Пестушко

222, 220-2

251

4

додатково

Арбузова

414-1

252

4

додатково

Семакова

311-1

241

4

додатково

Осадча

410-1

272

4

додатково

Світюкова

420-2

121

4

додатково

Заболотна

406-1

161

4

додатково

Матвієнко

106-1

272

3

Наконечна

Федіна

407-1

341

5

Наконечна

Мельник

дист.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

311

4

Куценко

301-1

111

1

Давиденко

405-1

212

2

Чолак

302-1

211

3

Савенок

405-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

на «11» жовтня 2021 р., (понеділок, чисельник)

Гр.

Пара

 

Заняття за розкладом

(П.І.Б. викладача)

Заняття за заміною

(П.І.Б. викладача)

Ауд.

405

5

додатково

Литвиненко

312-1

152

1

Литвиненко

Власенко

324-2

341

2

додатково

Мельник

дист.

172

4

додатково

Пестушко

114-1

141

4

додатково

Сіденко

324-2

181

4

додатково

Куцак

303-1

211

4

додатково

Чебукіна

319-2

212

4

додатково

Гречана

326-2

232

1

додатково

Савченко

131-2

415

3

додатково

Арбузова

236-3

419

3

додатково

Федін

Сп.зал

451

3

Левицький

Куценко

307-1

452

4

Левицький

Сафонова

403-1

381

1

Левицький

Філонюк

413-1

315

2

Нарожний

Наумкіна

214-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Групи 252, 311 та 382 виходять на очне навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Заміна аудиторій

 

111

4

Рогоцька

311-1

121

2

Пестушко

419-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять на 1 семестр 2021-2022 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
214-2
2 Українська література
Ботвинюк О.В.
218-2 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1 3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
304-1
4 Інформатика
Рогоцька,Коленко
303-1 4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1
Вівторок 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
324-2 2 Математика
Давиденко Т.М.
114-1
3 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
4 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1 4 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
Середа 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
410-1
2 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
415-1
3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2 3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
214-2
4     4    
Четвер 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
4          
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2 2 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
218-2
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
218-2 3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
410-1
4     4    
    105 № ауд.   121 № ауд.
Понеділок 1 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1 1 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
214-2
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 4 Українська література
Удод Л.В.
304-1
Вівторок 1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
307-1
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
326-2 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4    
Середа 1 Зарубіж. літ
Стегалюк А.В.
310-1 1 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
420-2
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
415-1 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 4    
Четвер 1 Інформатика
Волошин, Носова
415-1 1 Іноземна мова
Пестушко А.В.
214-2
2 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2 3 Укр.мова
Ботвинюк О.В.
218-2
П'ятниця 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 1 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
410-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Укр.література
Стегалюк А.В.
310-1 3 Інформатика
Рогоцька,Коленко
229-3
4     4
Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Укр.літ
Куцак Т.О.
303-1 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2 2 Іноземна мова
Гречана А.С.
319-2
3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 3 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
420-2 4 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
420-2
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В
302-1
3 Інформатика
Рогоцька,Волошин
304-1 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4    
Середа 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
2 Іноземна мова
Гончарова В.Б.
222-2 2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4 Інформатика
Рогоцька,Волошин
305-1
Четвер 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
319-2
2 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
420-2 2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
401-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Історія: України і світ
Світюкова С.Г.
403-1
П'ятниця 1     1 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
411-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
4 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 4    
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
413-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Українська література
Ботвинюк О.В.
218-2 3 Іст:Укр і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4 Математика
Вічна О.В.
414-1 4 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
Вівторок 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
214-2 1 Математика
Вічна О.В.
414-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 2 Іноземна мова
Петречків О.М.
214-2
3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
4     4    
Середа 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 1 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2 2 Зар. літ.
Стегалюк А.В.
310-1
3 Математика
Вічна О.В.
414-1 3 Інформатика
Рогоцька,Носова
307-1
4     4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
415-1
Четвер 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
218-2 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
114-1
2 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
214-2 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4          
П'ятниця 1 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1 1 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
2 Інформатика
Рогоцька,Носова
305-1 2 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 3 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1 4    
    171 № ауд.   172 № ауд.
Понеділок 1 Укр. літ
Удод  Л.В.
304-1 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1
2 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Укр. літ
Удод  Л.В.
304-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
410-1
4     4    
Вівторок 1 Іноземна мова
Павліченко О.В.
114-1 1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
218-2
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
3 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
419-2 3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
114-1
4     4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
Середа 1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
303-1 1    
2 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 2 Математика
Воронова Н.В.
301-1
3 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 3 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 4 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
419-2
Четвер 1 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
410-1 1 Інформатика
Рогоцька,Коленко
301-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Укр. літ
Удод  Л.В.
304-1
3 Іноземна мова
Павліченко О.В.
214-2 3 Історія: Укр і світ
Осадча Л.С.
410-1
П'ятниця 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
2 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
114-1
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
4 Українська література
Удод Л.В.
304-1 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
    141 № ауд.   161(191) № ауд.
Понеділок 1 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
233-3
2 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1 2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
233-3
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Географія
Матвієнко Т.В.
233-3
4     4 Математика
Кузякіна О.В.
233-3
Вівторок 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
401-1 1 Іноземна мова
Петречків О.М.
233-3
2 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2 3 Українська література
Удод Л.В.
233-3
4 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
411-1 4    
Середа 1     1 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
233-3
2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1 2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
233-3
3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1 3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
233-3
4 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
414-1 4    
Четвер 1 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
311-1 1 Математика
Кузякіна О.В.
233-3
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
305-1 2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
3 Українська література
Шкарбуль О.В.
401-1 3 Українська література
Удод Л.В.
233-3
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Інформатика
Волошин, Носова
233-3
2 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 2 Історія: України і світ
Осадча Л.С.
233-3
3 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2 3 Іноземна мова
Петречків О.М.
233-3
4 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
407-1 4 Захист України
Заболотна С.О.
233-3
    181 № ауд.   182 № ауд.
Понеділок 1 Математика
Сафонова Г.Ф.
415-1 1 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
2 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
114-1 2 Українська література
Куцак Т.О.
303-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
4     4    
Вівторок 1 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Інформатика
Рогоцька,Коленко
305-1 2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2
3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 3 Математика
Сафонова Г.Ф.
405-1
4     4 Громад. Освіта
Мадаєва А.С.
410-1
Середа 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
114-1 1 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
2 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
410-1 2 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
303-1
3 Математика
Сафонова Г.Ф.
403-1 3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
4 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 4 Історія: України і світ
Куліковська Н.М.
411-1
Четвер 1 Захист України
Заболотна С.О.
406-1 1 Географія
Литвиненко І.В.
312-1
2 Географія
Литвиненко І.В.
312-1 2 Захист України
Заболотна С.О.
406-1
3 Громад. освіта
Мадаєва А.С.
413-1 3 Математика
Сафонова Г.Ф.
405-1
П'ятниця 1 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 1    
2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
324-2
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Українська література
Куцак Т.О.
303-1
4 Історія: України і світ
Савенок Л.А.
406-1 4 Інформатика
Рогоцька,Волошин
305-1

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    111 № ауд.   112 № ауд
Понеділок 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
311-1 1 Іноземна мова
Гречана А.С.
402-1
2 Іноземна мова
Гречана А.С.
311-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Математика
Кузякіна О.В.
311-1 3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
402-1
4     4 Захист України/Хімія
Шершень/Заболотна
402-1
Вівторок 1 Захист України/Хімія
Шершень/Литвиненко
311-1 1 Українська література
Стегалюк А.В.
402-1
2 Українська література
Стегалюк А.В.
311-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
402-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
Середа 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Захист України
Шершень В.І.
402-1
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
311-1 2 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
402-1
3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
311-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
402-1
4  -----/Укр. література
 ----/Стегалюк А.В.
 -----/ 311-1 4 Українська література/---
Стегалюк А.В./---
402-1/
-----
Четвер 1 Іноземна мова/Історія
Гречана/Савенок
311-1 1 Історія/Іноземна мова
Савенок/Гречана
402-1
2 Біологія
Заболотна С.О.
311-1 2 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
3 Математика
Кузякіна О.В.
311-1 3 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
402-1
4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
311-1 4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1    
2 Українська мова
Удод Л.В.
311-1 2 Хімія
Заболотна С.О.
402-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
311-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Захист України
Шершень В.І.
311-1 4 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
402-1
    131 № ауд.   132 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Куцак Т.О.
303-1 1 Українська література
Шкарбуль О.В.
302-1
2 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
303-1 2 Іноземна мова
Пестушко А.В.
302-1
3 Математика
Давиденко Т.М,
303-1 3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
302-1
4  ----/Хімія
 ---/Литвиненко Т.О.
 ------/ 303-1 4    
Вівторок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
303-1 2 Математика
Давиденко Т.М,
302-1
3 Зар. література/Історія
Куцак/Світюкова
303-1 3 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
302-1
4 Захист України/Зар. літ.
Шершень/Куцак
303-1 4  ----/Захист України
 ---/Шершень В.І.
 ------/ 302-1
Середа 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
303-1 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
302-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Математика
Давиденко Т.М,
303-1 3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
302-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
303-1 4 Захист України
Шершень В.І.
302-1
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
303-1 1 Математика
Давиденко Т.М,
302-1
2 Укр. літ/Іноземна мова
Куцак/Сіденко
303-1 2 Історія/Укр. література
Світюкова/Шкарбуль
302-1
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
303-1 3 Біологія
Заболотна С.О.
302-1
4     4    
П'ятниця 1 Захист України
Шершень В.І.
303-1 1 Хімія/Іноземна мова
Литвиненко/Пестушко
302-1
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
302-1
4     4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
302-1
    151 № ауд.   152 № ауд.
Понеділок 1 Укр. літ/Іноземна мова
Ботвинюк/Сіліщенко
405-1 1 Іноземна мова/----
Петречків О.М./----
310-1/
-----
2 Математика
Вічна О.В.
405-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
310-1
3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
405-1 3 Зарубіжна література
Стегалюк А.В.
310-1
4     4    
Вівторок 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
405-1 1 Математика
Вічна О.В.
310-1
2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
405-1 2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Хімія/Захист України
Литвиненко/Шершень
405-1 3 Українська література
Стегалюк А.В.
310-1
4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
405-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
310-1
Середа 1     1 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
405-1 2 Іноземна мова
Петречків О.М.
310-1
3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
310-1
4 Зарубіжна література
Куценко О.І
405-1 4    
Четвер 1 Іноземна мова
Сіліщенко О.П.
405-1 1 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
310-1
2 Математика
Вічна О.В.
405-1 2 Захист України
Шершень В.І.
310-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
405-1 3 Математика
Вічна О.В.
310-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
405-1 4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
310-1
П'ятниця 1 Українська література
Ботвинюк О.В.
405-1 1 Укр. література/Хімія
Стегалюк/Литвиненко
310-1
2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал 2 Історія/Захист України
Куліковська/Шершень
310-1
3 Захист України
Шершень В.І.
405-1 3 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
4 Історія: Україна і світ/--
Куліковська Н.М./----
405-1/
-----
4 Біологія
Заболотна С.О.
310-1
    121 № ауд.   171 № ауд.
Понеділок 1 Українська література
Удод Л.В.
407-1 1    
2 Математика
Воронова Н.В.
407-1 2 Громадянська освіта/ Захист України
Світюкова/Шершень
304-1
3 Іноземна мова
Пестушко А.В.
407-1 3 Українська література
Удод Л.В.
304-1
4  -----/Захист України
 ----/Шершень В.І.
 ------/ 407-1 4 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
304-1
Вівторок 1 Хімія/Інформатика
Литвиненко/Рогоцька
407-1 1 Іноземна мова
Сіденко Н.Г.
304-1
2 Громадянська освіта
Світюкова С.Г.
407-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Інформатика/Історія
Рогоцька/Осадча
407-1 3 Математика
Воронова Н.В.
304-1
4 Біологія
Заболотна С.О.
407-1 4 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
304-1
Середа 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Українська мова
Удод Л.В.
407-1 2 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
304-1
3 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
407-1 3 Захист України
Шершень В.І.
304-1
4 Зарубіжна література
Ботвинюк О.В.
407-1 4 Хімія
Литвиненко Т.О.
304-1
Четвер 1 Захист України
Шершень В.І.
407-1 1 Математика
Воронова Н.В.
304-1
2 Хімія
Литвиненко Т.О.
407-1 2 Іноз.мова/Громад.освіта
Сіденко/Світюкова
304-1
3 Математика
Воронова Н.В.
407-1 3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
304-1
4     4    
П'ятниця 1 Іноземна мова/Укр. літ
Пестушко/Удод
407-1 1 Укр. література/Історія
Удод/Осадча
304-1
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
407-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Біологія
Заболотна С.О.
304-1
4     4  ----/Хімія
 ---/Литвиненко Т.О.
 -----/ 304-1
    181 № ауд.   105 № ауд.
Понеділок 1 Іноземна мова
Лосєва Ю.В.
312-1 1 Математика
Сімініченко О.П.
414-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
312-1 2 Укр.література
Стегалюк А.В.
414-1
3 Хімія
Литвиненко Т.О.
312-1 3 Захист України/Історія
Шершень/Куліковська
414-1
4 Біологія
Матвієнко Т.В.
312-1 4 Хімія/----
Литвиненко Т.О./----
414-1/
------
Вівторок 1 Укр. літ/Захист України
Куцак/Шершень
312-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
414-1
2 Українська мова
Куцак Т.О.
312-1 2 Іноземна мова
Аносова Ю.П.
414-1
3 Зарубіжна література
Куценко О.І.
312-1 3 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
414-1
4     4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
Середа 1 Математика
Сімініченко О.П.
312-1 1 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
414-1
2 Іноземна мова/Історія
Лосєва/Осадча
312-1 2 Українська мова
Стегалюк А.В.
414-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Хімія
Литвиненко Т.О.
414-1
4 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
312-1 4 Біологія
Матвієнко Т.В.
414-1
Четвер 1     1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
414-1
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
312-1 2 Математика
Сімініченко О.П.
414-1
3 Українська література
Куцак Т.О.
312-1 3 Захист України
Шершень В.І.
414-1
4 Захист України
Шершень В.І.
312-1 4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Іноземна мова/ Укр.літ
Аносова/ Стегалюк
414-1
2 Громадянська освіта
Мадаєва А.С.
312-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
312-1 3 Зарубіжна література
Куцак Т.О.
414-1
4 Хімія/-----
Литвиненко Т.О./-----
312-1/
-----
4    
    191 № ауд.      
Понеділок 1  -----/Іноземна мова
 ---/Петречків О.М.
 ------/ 406-1      
2 Українська література
Шкарбуль О.В.
406-1      
3 Інформатика
Рогоцька Н.Ю.
406-1      
4 Фізика і астрономія
Кумановський Є.О.
406-1      
Вівторок 1 Математика
Кузякіна О.В.
406-1      
2 Біологія
Заболотна С.О.
406-1      
3 Захист України/Хімія
Заболотна/Литвиненко
406-1      
4          
Середа 1 Зарубіжна література
Шкарбуль О.В.
406-1      
2 Захист України
Заболотна С.О.
406-1      
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
406-1      
4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал      
Четвер 1 Хімія
Литвиненко Т.О.
406-1      
2 Українська мова
Удод Л.В.
406-1      
3 Іноземна мова
Петречків О.М.
406-1      
4          
П'ятниця 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал      
2 Математика
Кузякіна О.В.
406-1      
3 Громадянська освіта
Савенок Л.А.
406-1      
4 Історія/Укр. література
Осадча/Шкарбуль
406-1      

Розклад занять на 1 семестр 2021-2022 н.р.

    205 № ауд.   221 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1
 
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1
4 Іноземна мова за ПС
Аносова ЮП,Наумкіна ОВ
219, 214-2  4 Інж. та комп. графіка
Зіменс Ю.В.
225-2
Вівторок 1 Друга ін. мова за ПС
Вареник А.О.
406-1 1 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
2 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
310-1 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Математика      
Воронова Н.В.
301-1
4     4 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
Середа 1 Турист.краєзнавство
Матвієнко Т.В.
106-1 1 Фізика і астрономія/ Прикладна хімія
Чолак СІ/Литвиненко ТО
305-1/ 415-1
2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
106-1 2 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2
3 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1 3 Інж. та комп. графіка
Зіменс Ю.В.
225-2
4     4    
Четвер 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Теоретична механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4     4    
П'ятниця 1 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Турист.краєзнавство/ Фізика і астрономія
Матвієнко/ Семакова
106-1/ 311-1 2 Математика      
Воронова Н.В.
301-1
3 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
106-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4     4    
    211 № ауд.   212 № ауд.
Понеділок 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
319-2 1 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2
2 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1 2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1
3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
319, 324-2 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4    
Вівторок 1 Інформ. та комп.техн
Мироненко, Дядюн
228, 239-3 1 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
312-1
3 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4    
Середа 1 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1 1 Інформ. та комп.техн
Мироненко Н.В.
239-3
2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С.
223-2
4     4    
Четвер 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
326-2
2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1 2 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1 3 Математика      
Кузякіна О.В.
402-1
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія/ Інформ. та комп.техн
Чолак/ Мироненко, Дядюн
311-1/ 228, 239-3 1 Інформ. та комп.техн/ Фізика і астрономія
Мироненко Н.В./ Чолак С.І.
239-3/ 311-1
2 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 2 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
410-1
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
225-2 1    
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Математика
Давиденко Т.М.
403-1
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 223-2 3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
420-2
4 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 4 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 1     1 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
225-2
2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
420-2 2 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
3 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 3 Фізика (вибірк. розділи)
Подозьорова А.В.
302-1
4 Математика
Рослякова С.В.
403-1 4 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
Середа 1     1 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 220-2
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Фізика (виб. розділи)/ Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
3 Фізика (вибірк. розділи)
Подозьорова А.В.
302-1 3 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2
4 Економіка: Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2 4    
Четвер 1 Фізика (виб. розділи)/ Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
2 Математика
Рослякова С.В.
403-1 2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 ТОЕ
Клєпов В.П.
423-2 3 Математика
Давиденко Т.М.
114-1
4     4    
П'ятниця 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1 1 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
420-2
2 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 2 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
3 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
419-2 3 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
4 Технічна механіка/----
Зіменс Ю.В./----
225-2/   ------- 4  ----/Технічна механіка
 ---/Зіменс Ю.В.
 -----/ 225-2
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1     1 Фізика і астрономія/----
Семакова Т.О./---
311-1/     -----
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 219-2 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Осн. програмування
Філонюк, Носова
413-1 3 Математика
Вічна О.В.
414-1
4 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
Вівторок 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 1 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
ВЦ
2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Українська мова
Ботвинюк О.В.
218-2 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 322-2
4     4    
Середа 1 Математика
Вічна О.В.
414-1 1 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
2 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
ВЦ 2 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1
3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4     4    
Четвер 1 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал 1 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
307-1
2 Системи забезп. якості
Куценко О.І.
307-1 2 Математика
Вічна О.В.
414-1
3 Історія: Україна і світ
Куліковська Н.М.
411-1 3 Офісне ПЗ
Носова, Коленко
ВЦ
4     4    
П'ятниця 1 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
324-2 1    
2 Математика
Вічна О.В.
414-1 2 Осн. програмування
Філонюк, Носова
402-1
3 Офісне ПЗ
Арбузова, Носова
ВЦ 3 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
413-1
4  ----/Фізика і астрономія
 ---/Семакова Т.О.
 ------/ 311-1 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
    241 (291) № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Інформатика та КТ
Рогоцька, Коленко
212-1 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
2 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 2 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2
3 Українська мова
Удод Л.В.
326-2 3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
4     4  -----/Фізика і астрономія
 ----/Подозьорова А.В.
 -----/ 302-1
Вівторок 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
411-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Сіденко
216, 219-2 2 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
3 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
Середа 1 Українська мова
Удод Л.В.
326-2 1 Фізика і астрономія
Подозьорова А.В.
302-1
2 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
326-2 2 Інф. та комп.техніка
Рогоцька Н.Ю.
212-1
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
326-2 3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
4     4 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
316-2
Четвер 1 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Українська мова
Шкарбуль О.В.
401-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
326-2 2 Основи економ.теорії
Аблова Г.В.
317-2
3 Бухгалтерський облік
Комліченко О.О.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Осн.економ.теорії
Аблова Г.В.
326-2 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
407-1
2 Математика
Кузякіна О.В.
326-2 2 Безпека життєдіяльності/ Основи екології
Клєпов/ Матвієнко
423-2/ 106-1
3 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
326-2 3 Математика
Кузякіна О.В.
402-1
4  ----/Фізика і астрономія
 ---/Чолак С.І.
 ------/ 326-2 4    
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1     1
 
2 Математика
Воронова Н.В.
301-1 2 Інж. та комп. графіка
Зіменс ЮВ,Мироненко НВ
223, 225-2
3 Іноз.мова за ПС
Павліченко ОВ, Лосєва ЮВ
220-2, 114-1 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
4 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
302-1/ 301-1 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
Вівторок 1 Прикладна хімія/---
Литвиненко Т.О./---
415-1/   ------ 1 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
2 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 2 Іноз.мова за ПС
Павліченко ОВ, Лосєва ЮВ
220-2, 136-3
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
427-2
4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 4  ----/Технології: Автомобілі
 ---/Гладков Г.Б.
 -----/ 155-5
Середа 1
  1 Прикладна хімія/---
Литвиненко Т.О./---
415-1/      -------
2 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
158-5 2 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
420-2
3 Математика
Воронова Н.В.
301-1 3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Фізика і астрономія/ Інжен. та комп графіка
Чолак/Зіменс, Мироненко
302-1/ 223, 225-2 4 Інжен. та комп графіка/ Фізика і астрономія
Зіменс, Мироненко/Чолак
223, 225-2/ 302-1
Четвер 1 ТКМ
Федіна І.В.
407-1 1    
2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
324-2 2 ТКМ
Федіна І.В.
407-1
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Математика
Воронова Н.В.
301-1
4     4 Українська мова
Удод Л.В.
304-1
П'ятниця 1  ----/Технології: Автомобілі
 ---/Сорокін О.М.
 -----/ 158-5 1    
2 Інж. та комп. графіка
Зіменс ЮВ,Мироненко НВ
223, 225-2 2 Фізика і астрономія
Чолак С.І.
406-1
3 Українська мова
Удод Л.В.
304-1 3 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
155-5
4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 4 Історія: Україна і світ
Світюкова С.Г.
420-2
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1     1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
410-1
2 ТЕМК
Бездворний,Волошин
241-3 2 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
3 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1 3 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2
4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 4  ----/Фізика і астрономія
 ---/Семакова Т.О.
 ------/ 311-1
Вівторок 1     1    
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
3 Системи управл. якістю
Куценко О.І.
106-1 3 ТЕМК
Бездворний І.І.
241-3
4 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Петречків, Наумкіна
218, 214-2 1  ------/Фізика
 -----/Чолак С.І.
 ------/ 305-1
2 Основи програмування
Філонюк Г.О., Коленко В.О.
413-1 2 Фізика і астрономія
Семакова Т.О.
311-1
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
427-2
4 Історія: Україна і світ
Осадча Л.С.
410-1 4 Українська мова
Стегалюк А.В.
310-1
Четвер 1 Українська мова
Куцак Т.О.
303-1 1 Історія: Україна і світ
Савенок Л.А.
402-1
2 Фізика
Чолак С.І.
302-1 2 Основи програмування
Філонюк Г.О.
415-1
3 ТЕМК
Бездворний,Волошин
241-3 3 Фізична культура
Колісніченко О.В.
Сп.зал
4     4    
П'ятниця 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Економіка: Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
319-2 2 Системи управл. якістю
Куценко О.І.
405-1
3 Математика
Сімініченко О.П.
405-1 3 ТЕМК
Бездворний І.І.
241-3
4 Фізика і астрономія/---
Семакова Т.О./----
311-1/    ------ 4 Фізика/------
Чолак С.І./----
302-1/    -----

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    211 № ауд.   205 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 1 Українська мова (ЗНО)
Стегалюк А.В.
106-1
2 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
319-2 3 Географія туризму
Литвиненко І.В.
106-1
4 Українська мова (ЗНО)
Ботвинюк О.В.
319-2 4 Філософія
Мадаєва А.С.
106-1
Вівторок 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
319-2 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
106-1
2 Іноземна мова рівень В2
Сіденко, Гречана
319, 220-2 2 Правове регулювання/ Охорона праці
Мадаєва/Бабикін
106-1
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Друга ін.мова за ПС
Вареник А.О.
106-1
4 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
319-2 4 Технологія і організація
Матвієнко Т.В.
106-1
Середа 1 Комп.граф. в маш.буд.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 1 Орг.екскурс. обсл.
Литвиненко І.В.
106-1
2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 2 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
106-1
3 Вища математика
Кузякіна О.В.
319-2 3 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
106-1
4 Математика (ЗНО)
Кузякіна О.В.
319-2 4 Охорона праці
Бабикін С.О.
106-1
Четвер 1 Фізика
Кумановський Є.О.
319-2 1 Географія туризму
Литвиненко І.В.
106-1
2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Крижановська О.В.
319-2 2 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 3 Вища математика
Сімініченко О.П.
106-1
4 Іноземна мова за ПС
Сіденко, Гречана
319, 218-2 4 Історія України (ЗНО)
Куліковська Н.М.
106-1
П'ятниця 1 Матеріалознавство та матеріали в маш/буд
Федіна І.В.
319-2 1 Правове регулювання
Мадаєва А.С.
106-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
319-2 2 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
106-1
3 Іст. та культура України
Осадча Л.С.
319-2 3 Орг.екскурс. обсл./
Вища математика
Литвиненко/Сімініченко
106-1
4 Вища матем/Комп графіка
Кузякіна/Дядюн,Мироненко
319-2/
228,239-3
4 Математика (ЗНО)
Сімініченко О.П.
106-1
    231 № ауд.   232 № ауд.
Понеділок 1 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 1 Математика (ЗНО)
Давиденко Т.М.
131-2
2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
427-2 2 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
3 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
427-2 3 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3
4 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 1 ТОЕ
Клєпов В.П.
427-2 1 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
131, 222-2
2 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
427, 222-2 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
131-2
3 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
427-2 3 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
131-2
Середа 1 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 1 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1
2 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
427-2 2 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
131-2
3 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
427-2 3 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
131-2
4 Математика (ЗНО)
Вічна О.В.
427-2 4 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
131-2
Четвер 1 Констр. та ел. матеріали
Федіна І.В.
427-2 1 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
131, 222-2
2 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
427, 222-2 2 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3
3 ТОЕ
Клєпов В.П.
427-2 3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Українська мова (ЗНО)
Куцак Т.О.
427-2 4 Історія України (ЗНО)
Світюкова С.Г.
131-2
П'ятниця 1 Історія України (ЗНО)
Світюкова С.Г.
427-2 1 Українська мова (ЗНО)
Шкарбуль О.В.
131-2
2 Інженерна та комп. граф.
Дядюн, Мироненко
228, 239-3 2 Технічна механіка
Зіменс Ю.В.
131-2
3 Вища математика      
Рослякова С.В.
403-1 3 ТОЕ
Савченко С.О.
131-2
4 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
427-2 4 Електричні апарати
Васеньова Ю.О.
131-2
    251 № ауд   252 № ауд.
Понеділок 1 Основи програмування
Філонюк, Носова
411-1 1 Математика (ЗНО)
Вічна О.В.
413-1
2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
411-1, 216-2 2 Основи програмування
Філонюк, Коленко
413-1
3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 3 Іноземна мова рівень В2
Лосєва, Петречків
413-1, 219-2
4 Бази даних
Арбузова, Карлова
411-1 4 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
413-1
Вівторок 1 Українська мова (ЗНО)
Ботвинюк О.В.
411-1 1 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
2 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
411-1 2 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
413-1
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
411-1 3 Охорона праці
Бабикін С.О.
413-1
4 Іст.та культ.України
Куліковська Н.М.
411-1 4 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
413-1
Середа 1 Фізика
Семакова Т.О.
411-1 1 Історія України (ЗНО)
Куліковська Н.М.
413-1
2 Лін.алгебра та ан.геом.
Вічна О.В.
411-1 2 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Аносова
413-1, 216-2
3 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків
411-1, 216-2 3 Люд.-маш. інтерфейс
Маляренко, Коленко 
413-1
4 Історія України (ЗНО)
Куліковська Н.М.
411-1 4 Бази даних
Карлова, Арбузова
413-1
Четвер 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
411-1 1 Бази даних
Карлова, Арбузова
413-1
2 Бази даних
Арбузова, Карлова
411-1 2 Українська мова за ПС
Стегалюк А.В.
413-1
3 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
411-1 3 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал
4 Фізична культура
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Українська мова (ЗНО)
Стегалюк А.В.
413-1
П'ятниця 1 Математика (ЗНО)
Вічна О.В.
411-1 1 Інж. та комп. графіка
Носова, Свириденко
413-1
2 Основи програмування
Філонюк, Носова
411-1 2 Фізика
Кумановський Є.О.
413-1
3 Лін.алгебра та ан.геом./ Люд.-маш. інтерфейс
Вічна/ Маляренко
411-1 3 Люд.-маш. Інтерфейс/ Лін.алгебра та ан.геом.
Маляренко/ Вічна
413-1
4 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
411-1 4 Основи програмування
Філонюк, Коленко
413-1
    241 № ауд.   261 № ауд.
Понеділок 1 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
326-2 1 Іноземна мова за ПС
Сіденко Н.Г.
324-2
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
324-2
3 Фінансовий облік
Федотова О.В.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Вища математика
Кузякіна О.В.
326-2 4 Українська мова (ЗНО)
Шкарбуль О.В.
324-2
Вівторок 1 Філософія
Савенок Л.А.
326-2 1 Фінансовий облік
Шепель Т.В.
324-2
2 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
326-2 2 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
324-2
3 Іноземна мова за ПС
Сіденко, Гречана
326, 214-2 3 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
324-2
4 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
326-2 4 Математика (ЗНО)
Кузякіна О.В.
324-2
Середа 1 Математика (ЗНО)
Кузякіна О.В.
326-2 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
324-2
2 Українська мова за ПС
Шкарбуль О.В.
326-2 2 Іноземна мова рівень В2
Сіденко Н.Г.
324-2
3 Економ. підпр/Статистика
Аблова Г.В.
326-2 3 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Фінанс. облік/ Фінанси
Федотова/Ротань
326-2 4 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
324-2
Четвер 1 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
326-2 1 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
324-2
2 Фізична культура
Коцегубов С.А.
Сп.зал 2 Філософія
Мадаєва А.С.
324-2
3 Статистика
Аблова Г.В.
326-2 3 Фінансовий облік
Шепель Т.В.
324-2
4 Українська мова (ЗНО)
Шкарбуль О.В.
326-2 4    
П'ятниця 1 Іноземна мова рівень В2
Сіденко, Гречана
326, 214-2 1 Вища математика
Кузякіна О.В.
324-2
2 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
326-2 2 Статистика
Аблова Г.В.
324-2
3 Фінансовий облік
Федотова О.В.
326-2 3 Фінанси,грош.обіг і кред.
Ротань Н.В.
324-2
4 Економіка підпр.
Аблова Г.В.
326-2 4    
    271 № ауд.   272 № ауд.
Понеділок 1 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
158-5 1 ТКМ
Федіна І.В.
410-1
2 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Павліченко
301-1, 220-2 2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
3 Вища математика/ Взаємозамінність
Воронова/Рябініна
301-1 3 Взаємозамінність/
Вища математика
Рябініна/Воронова
410-1
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 4 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
410-1
Вівторок 1 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
301-1 1 Іноземна мова за ПС
Лосєва, Павліченко
410-1, 220-2
2 ТКМ
Федіна І.В.
301-1 2 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
410-1
3 Українська мова за ПС
Удод Л.В.
301-1 3 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
410-1
4 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
301-1 4 Математика (ЗНО)
Воронова Н.В.
410-1
Середа 1 Вища математика
Воронова Н.В.
301-1 1 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
410-1
2 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
301-1 2 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
410-1
3 Іноземна мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
301-1, 220-2 3 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
410-1
4 Математика (ЗНО)
Воронова Н.В.
301-1 4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал
Четвер 1 Українська мова (ЗНО)
Удод Л.В.
301-1 1 Технології: Автомобілі
Гладков Г.Б.
410-1
2 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 2 Іноземна мова рівень В2
Лосєва, Павліченко
410-1, 220-2
3 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
301-1 3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
410-1
4 Іст.та культ. України
Осадча Л.С.
301-1 4 Українська мова (ЗНО)
Удод Л.В.
410-1
П'ятниця 1 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
301-1 1    
2 Фізика(вибіркові розділи)
Подозьорова А.В.
301-1 2 Вища математика
Воронова Н.В.
410-1
3 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
301-1 3 Інж. та комп. графіка
Мироненко, Зіменс
410-1
4 Технології: Автомобілі
Сорокін О.М.
301-1 4 Технічна механіка
Чебукіна В.Ф.
410-1
5     5 Історія України (ЗНО)
Осадча Л.С.
410-1
    281 № ауд.   282 № ауд.
Понеділок 1 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Іст. та культура України
Куліковська Н.М.
243-3
2 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
229-3 2 Філософія
Мадаєва А.С.
243-3
3 Програмування
Філонюк, Маляренко
229-3 3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
243-3
4 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
229-3 4 Історія України (ЗНО)
Куліковська Н.М.
243-3
Вівторок 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
229-3 1 Офісне програм. заб.
Маляренко А.О.
243-3
2 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
229-3 2 Іноземна мова за ПС
Лосєва Ю.В.
243-3
3 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
229-3, 219-2 3 Програмування
Філонюк Г.О.
243-3
4 Історія України (ЗНО)
Світюкова С.Г.
229-3 4 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
243-3
Середа 1 Українська мова за ПС
Куцак Т.О.
229-3 1 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
243-3
2 Філософія
Мадаєва А.С.
229-3 2 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
3 Вища математика
Сімініченко О.П.
229-3 3 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1
4 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
229-3 4 Математика (ЗНО)
Рослякова С.В.
406-1
Четвер 1 Математика (ЗНО)
Сімініченко О.П.
229-3 1 Офісне програм. заб.
Маляренко А.О.
243-3
2 Офісне програм. заб.
Носова, Рогоцька
229-3 2 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
243-3
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал 3 Комп'ютерна логіка
Максимова О.Є.
243-3
4 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
229-3 4 Українська мова (ЗНО)
Ботвинюк О.В.
243-3
П'ятниця 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
229-3 1 Охорона праці
Бабикін С.О.
243-3
2 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
229-3, 219-2 2 Вища математика
Рослякова С.В.
403-1
3 Іст. та культура України
Світюкова С.Г.
229-3 3 Комп`ютерна електроніка
Максимова О.Є
243-3
4 Українська мова (ЗНО)
Куцак Т.О.
229-3 4 Фізична культура
Гудович В.Ю.
Сп.зал
    221 № ауд.      
Понеділок 1 Основи економ.теорії
Наконечна В.І.
233-3      
2 Взаємозам., станд. та технічні вимірювання
Рябініна О.М.
233-3      
3 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Павліченко
220, 222-2      
Вівторок 1 Іст.та культ. України
Світюкова С.Г.
233-3      
2 Опір матеріалів
Чебукіна В.Ф.
233-3      
3 Інж.та комп графіка
Мироненко, Зіменс
233-3      
4 Українська мова (ЗНО)
Удод Л.В.
233-3      
Середа 1 ТКМ
Федіна І.В.
233-3      
2 Вища математика
Воронова Н.В.
233-3      
3 Укр. мова за ПС
Ботвинюк О.В.
233-3      
4 Історія України (ЗНО)
Світюкова С.Г.
233-3      
Четвер 1 Математика (ЗНО)
Кузякіна О.В.
233-3      
2 Опір матеріалів
Чебукіна В.Ф.
233-3      
3 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Павліченко
233-3, 222-2      
4 Фізична культура
Береговий М.М.
Сп.зал      
П'ятниця 1 Інж.та комп графіка
Мироненко, Зіменс
233-3      
2 Взаємозамінність/ТКМ
Рябініна/Федіна 
233-3      
3 Вища математика
Воронова Н.В.
233-3      
4 Фізика(вибіркові розділи)
Кумановський Є.О.
233-3      

Розклад занять на 1 семестр 2021-2022 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд.
Понеділок 1 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 3 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
323-2
2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Осн.охорони праці
Живець А.М.
316-2
3 Основи маркетингу
Воробйова К.Г.
106-1 5 Інформаційні системи
Федотова О.В.
323-2
4     6    
Вівторок 1 Орган.рестор.обслугов.
Литвиненко І.В.
312-1 3 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
316-2
2 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
414-1 4 Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
3 Іноз. мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 5 Фін.облік 2
Комліченко О.О.
316-2
4     6    
Середа 1     3 Ін. мова рівень В2
Сіденко Н.Г.
316-2
2 Іноземна мова за рів. В2
Аносова Ю.П.
219-2 4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
326-2
3 Рекр.геогр./Інф.сист.і техн.
Матвієнко Т.В./Маляренко А.О.
106-1 5 Управлін.обл.
Живець А.М.
316-2
4 Орган.готел.обслугов.
Литвиненко І.В.
312-1 6    
Четвер 1 Друга ін.мова т.і.
Вареник А.О.
106-1 3 Осн. підпр. діяльн.
Шепель Т.В.
316-2
2 Техн.і орг.тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
106-1 4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
316-2
3 Рекр.геогр.
Матвієнко Т.В.
106-1 5 Інформаційні системи
Федотова О.В.
323-2
4     6    
П'ятниця 1 Інф.сист.і техн.
Маляренко А.О.
бібл. 3 Осн.охорони праці/Основи оподаткув.
Живець А.М.
316-2
2 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
214-2 4 Фізичне виховання
Колісніченко О.В.
Сп.зал
3 Орган.рестор.обслугов. /
Орган.готел.обслугов.
Литвиненко І.В.
312-1 5 Іноз. мова за ПС
Сіденко Н.Г.
316-2
4     6    
    381 № ауд.   382 № ауд
Понеділок 1 Системне програмув.
Левицький, Коленко 
413-1 1 Іноземна мова рівень В2
Лосєва Ю.В.
114-1
2 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Волошин
243-3 2 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
415-1
3 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1 3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Осн.метрології, станд.
Свириденко О.М.
241-3 4 Електрорадіовимірюв.
Волошин В.П.
415-1
Вівторок 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Системне програмув.
Левицький В.М.
241-3
2 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
241-3 2 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
3 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Волошин
243-3 3 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
415-1
4     4    
Середа 1 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3 1    
2 Електрорадіовим.
Бездворний, Волошин
241-3 2 Фізичне виховання
Колісніченко О.В.
Сп.зал
3 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
219-2, 114-1 3 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
4 Чисельні методи.
Філонюк Г.О. 
405-1 4 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
Четвер 1 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
241-3 1 Комп. схемотехніка  
Уткіна Н.Є.
243-3
2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3 2 Іноземна мова за ПС
Аносова Ю.П.
219-2
3 Системне програмув.
Левицький, Коленко 
415-1 3 Осн.метрології, станд.
Свириденко О.М.
236-3
4     4    
П'ятниця 1 Комп. схемотехніка  
Уткіна, Волошин
243-3 1 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
415-1
2 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1 2 Архіт. комп'ютерів
Максимова О.Є.
241-3
3 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
219-2, 114-1 3 Теорія ймов.та мат.ст.
Рослякова С.В. 
403-1
4     4 Системне програмув.
Левицький В.М.
415-1
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 1     1 Електричні машини
Богуш А.Р.
427-2
2 Основи стандарт
Клєпов В.П.
423-2 2 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2
3 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2 3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
4 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 4 Елект.маш. в метах. сис.
Богуш А.Р.
427-2
Вівторок 1 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 1 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 220-2
2 Ін.мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 223-2 2 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
3 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
131-2 3 Проек.сис.нетрад.енерг
Клєпов В.П.
423-2
4 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
427-2 4    
Середа 1 Електричні машини 2
Богуш А.Р.
427-2 1 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2
2 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2 2 Основи стандарт/
Віднов. джерела енергії
Клєпов В.П.
423-2
3 Осн. пром. електр./
Основи стандарт
Савченко С.О./Клєпов В.П.
131-2/ 423-2 3 Осн електр. і електропос
Васеньова Ю.О.
420-2
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4    
Четвер 1 Електричні машини 1
Богуш А.Р.
427-2 1 Проек.сис.нетрад.енерг
Клєпов В.П.
423-2
2 Сис. автомат. проект
Савченко С.О.
131-2 2 Електричні машини
Богуш А.Р.
427-2
3 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222, 223-2 3 Осн. та надійн.електр.
Васеньова Ю.О.
419-2
4     4    
П'ятниця 1 Осн. пром. електр.
Савченко С.О.
131-2 1 Осн електр. і електропос
Васеньова Ю.О.
419-2
2 Електропостач. 1
Васеньова Ю.О.
419-2 2 Осн. пром. електр./
Електричні машини
Савченко С.О./Богуш А.Р.
131-2/ 427-2
3 Електричні машини 1/
Електропостач. 2
Богуш А.Р./Шаброва С.М.
427-2/ 420-2 3 Ін.мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
222, 223-2
4     4 Основи стандарт
Клєпов В.П.
423-2
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 1 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1 1 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
241-3
2 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
231-3 2 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1
3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216-2, 136-3 3 Архіт. комп.  
Волошин, Бездворний
415-1
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4 Бази даних /Комп.схемот  
Карлова Н.І./Уткіна Н.Є.
413-1/ 243-3
Вівторок 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1 1 Архіт. комп.  
Волошин, Бездворний
405-1
2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є, Волошин В.П.
243-3 2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1
3 Бази даних  
Арбузова Ю.В., Карлова 
236-3 3 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1
4 Архіт. комп.  
Бездворний,Волошин
241-3 4 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
405-1
5 КП
Арбузова Ю.В.
ВЦ 5    
Середа 1 Архіт. комп.  
Бездворний,Волошин
243-3 1 КП
Карлова Н.І.
ВЦ
2 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
216, 214-2 2 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
3 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І., Коленко
413-1 3 Іноземна мова рів. В2
Сіліщенко, Петречків
216-2, 407-1
4 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
243-3 4 Осн.прогр. інженерії
Коленко В.О.Карлова Н.І.
401-1
Четвер 1 Математичний аналіз
Вічна О.В.
414-1 1 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1
2 Операційні системи
Яковенко В.Д.
413-1 2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є,Свириденко
243-3
3 Бази даних/Комп.схемот  
Арбузова,Карлова/Уткіна
231-3/ 243-3 3 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
216, 322-2
4     4    
П'ятниця 1 Опер.систем/Мат.аналіз
Яковенко В.Д./Вічна О.В.
413-1/ 414-1 1 Мат. аналіз/ Опер.систем
Вічна О.В./Яковенко В.Д
414-1/ 413-1
2 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є, Волошин В.П.
243-3 2 Бази даних  
Карлова Н.І., КоленкоВ.О.
413-1
3 Дискретна математика
Філонюк Г.О.
415-1 3 Комп.схемотехніка 
Уткіна Н.Є,Свириденко
243-3
4     4 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є, Носова Г.В.
243-3
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 1 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 2 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
3 Інж.та комп.графіка
Зіменс, Свириденко
225-2, 309-1 3 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2
4 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5 4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
Вівторок 1     1 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
301-1
2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2 2 Інж.та комп.графіка
Зіменс, Свириденко
225-2, 309-1
3 Ін.мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220, 219-2 3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1
4 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 4 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
229-3
Середа 1 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2 1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
2 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
305-1 2 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3
3 Осн.розрах.дет.маш.
Рябініна О.М.
229-3 3 Викор. експ. матер.
Литвиненко О.В.
305-1
4 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 4    
Четвер 1 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 1 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220, 219-2
2 Ін.мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
220-2, 114-1 2 Електротех., та електрон.
Клєпов В.П.
423-2
3 Інж.та комп.графіка
Зіменс, Свириденко
225-2, 309-1 3 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
307-1
4     4    
П'ятниця 1 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
155-5 1 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1
2 Автомобільні двигуни
Якушенко С.О.
307-1 2 Ін.мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220, 219-2
3 Осн.техн.машинобудув.
Дядюн К.В.
228-3 3 Інж.та комп.графіка
Зіменс, Свириденко
225-2, 309-1
4     4    
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 3 Інформ системи і технол.
Федотова О.В.
317-2 3 Інформ системи і технол.
Федотова О.В.
317-2
4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
106-1 4 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
106-1
5 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2 5 Управл.витратами
Живець А.М.
316-2
6     6    
Вівторок 3 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2 3 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
324, 326-2 4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
324, 326-2
5 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
326-2 5 Істор.екон.та екон.думки
Аблова Г.В.
317-2
6  -------/Ціноутворення
 ------/Живець А.М.
  ------/ 316-2 6 Економ. і нормув.праці
Аблова Г.В.
317-2
Середа 3 Менедж. і маркетинг/-----
Воробйова К.Г./----
324-2/  ----- 3 Менедж. і маркетинг/-----
Воробйова К.Г./----
324-2/  -----
4 Інформ системи і технол.
Федотова О.В.
319-2 4 Інформ системи і технол.
Федотова О.В.
319-2
5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
324, 319-2 5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
324, 319-2
6 Комерційна діяльність
Наконечна В.І.
326-2 6 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
Четвер 3 Біржова діяльність
Мельник М.А.
428-2 3 Істор.екон.та екон.думки/ Економ. і нормув.праці
Аблова Г.В.
317-2
4 Фізичне вих.
Коцегубов С.О.
Сп.зал 4 Фізичне вих.
Коцегубов С.О.
Сп.зал
5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2 5 Осн.охорони праці
Живець А.М.
317-2
6     6    
П'ятниця 2     2 Управл.витратами
Живець А.М.
316-2
3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2 3 Менедж. і маркетинг
Воробйова К.Г.
317-2
4 Комерцій. товарознавство
Наконечна В.І.
316-2 4 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
5 Ціноутворення
Живець А.М.
319-2 5    
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 1 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228, 239-3 1    
2 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3 2 Деталі машин
Литвиненко О.В.
305-1
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 3 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
158-5
4     4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
220, 222-2
Вівторок 1 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3 1 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
155-5
2 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228, 239-3 2 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1
3 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 3 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
309-1, 225-2
4 Сист. управління якістю
Куценко О.І.
402-1 4 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
423-2
Середа 1 Взаєм.,станд. і тех. вим. 2
Крижановська О.В.
236-3 1 Деталі машин
Литвиненко О.В.
301-1
2 Ін. мова рів. В2
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
324, 322-2 2 Теорія двигунів
Якушенко С.О.
307-1
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228, 239-3 3 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Гончарова
220, 222-2
4 Сист. управління якістю/
Обл для формоут пов дет
Куценко О.І./Рябініна О.М.
402-1/ 229-3 4 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
Четвер 1     1 Інж. та комп.графіка
Свириденко, Зіменс
309-1, 225-2
2 Основи матеріалооброб.
Рябініна О.М.
229-3 2 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
155-5
3 Інж.та комп.графіка
Дядюн К.В, Мироненко Н.В.
228, 239-3 3 Будова автом. і двиг.
Гладков Г.Б.
155-5
4 Іноземна мова за ПС
Гречана А.С., Сіденко Н.Г.
324, 322-2 4    
П'ятниця 1     1 Електротех.,електр.
Клєпов В.П.
423-2
2 Обл для формоут пов дет
Рябініна О.М.
229-3 2 ТО теплотехніки
Куценко С.Д.
155-5
3 Загал.електрон.з осн.
Клєпов В.П.
423-2 3 Констр. та динам. двиг. Якушенко С.О. 307-1
4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 1 Машино-орієнтовані мови
Нарожний О.В.(Сафонов)
136-3 1 Вища математика
Сімініченко О.П.
405-1
2 Алгор. та структури
Нарожний О.В(Левицький)
136-3 2 Системне програм./
Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
229-3
3 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 3 Архітект. комп'ютерів
Максимова О.Є.
240-3
4     4    
Вівторок 1 Конструюв. ПЗ
Багмет Т.Є.
136-3 1 Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Web-програмування
НарожнийО.В(Левицький )
231-3 2 Комп'ютерна схемотех
Яковенко О.Є.
106-1
3 Бази даних
Сафонов М.С.
136-3 3 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 223-2
4     4    
Середа 1 Фізичне вих/-------------
Федін Ю.М./--------------
Сп.зал/------ 1 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
231-3
2 Системне програмув.
Сафонов М.С.
136-3 2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
3 Алгор.та структури/
Web-програмування
Нарожний О.В(Левицький)
136-3 3 Системне програм.
Сафонов М.С.
231-3
4     4    
Четвер 1  ------------/Маш-орієн.мови
Нарожний О.В.(Сафонов)
 ------/ 136-3 1 Фізика
Семакова Т.О.
305-1
2 Операційні системи
Сафонов М.С.
136-3 2 Комп'ютерні мережі
Бабикін С.О.
236-3
3 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
220-2 3 Іноземна мова рівень В2
Аносова Ю.П.
136-3
4     4    
П'ятниця 1 Бази даних/
Системне програмув.
Сафонов М.С.
136-3 1 Комп'ютерна схемотех/
Комп'ютерна логіка
Яковенко О.Є.
106-1
2 Візуальне програм
Багмет Т.Є.
136-3 2 Фізика/Комп і мережі
Семакова Т.О./Бабикін С.О.
311-1/ 231-3
3     3 Системне програм. забез.
Сафонов М.С.
231-3
4     4  ---------/Архітект. комп
 ---------/Максимова О.Є.
 ------/ 241-3
    319 № ауд.     № ауд.
Понеділок 1 Аналіз госп. діяльн.
Комліченко О.О.
322-2 1    
2 Організ. виробн.
Шепель Т.В.
322-2 2    
3 Методол. та орг. наук.
Живець А.М.
322-2 3    
4     4    
Вівторок 1 Аналіз госп. діяльн./
Оптиміз. методи та мод
Комліченко/Сафонова
322-2/ 415-1 1    
2 Планув та контр.на підпр.
Шепель Т.В.
322-2 2    
3  -------/Фіз.вих.
 ------/Федін Ю.М.
 -------/ Сп.зал 3    
4     4    
Середа 1 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2 1    
2 Оптиміз. методи та мод.
Сафонова Г.Ф.
403-1 2    
3 Методол. та орг. наук./
Сист.техн.пром.
Живець А.М.
323-2 3    
4     4    
Четвер 1 ДЕНЬ   1    
2 КУРСОВОГО   2    
3 ПРОЕКТУВАННЯ   3    
4     4    
П'ятниця 1     1    
2 Внутр.економ мех./-----
Шепель Т.В./-----------
322-2/   ------- 2    
3 Орг. вир/План.контр.на під.
Шепель Т.В.
322-2 3    
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
216-2 4    

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    305 № ауд.   361 № ауд
Понеділок 3     3    
4 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
216-2 4    
5 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
216-2 5 Облік і звіт в БУ/
Контроль і ревізія
Федотова О.В
316-2
6 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
216-2 6 Податкова система
Живець А.М.
316-2
Вівторок 1     3    
2 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
216-2 4    
3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
216-2 5 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
316-2
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
216-2 6 Фіскал.адмініструв/
Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
316-2
Середа 3 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 3    
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
216-2 4 Економ.аналіз
Комліченко О.О.
316-2
5 Техн.і орг. тур.обслугов.
Матвієнко Т.В.
216-2 5 Іноземна мова рівень В2
Гречана А.С.
316-2
6     6    
Четвер 3 Друга іноземна мова
Вареник А.О.
216-2 3 Облік і звіт в БУ
Федотова О.В.
316-2
4 Турист. ресурси України
Матвієнко Т.В.
216-2 4 Контроль і ревізія
Федотова О.В
316-2
5 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
216-2 5 Екон.аналіз/Под.система
Комліченко/Живець
316-2
6     6    
П'ятниця 3 Інф.системи і технології
Наконечна В.І.
216-2 3    
4 Ін.мова турист.індустрії
Наумкіна О.В.
216-2 4 Фіскал.адмініструв
Федотова О.В.
316-2
5 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
216-2 5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю.
Сп.зал
6     6 Облік у гал. народ.госп.
Федотова О.В.
316-2
    311 № ауд.   321 № ауд.
Понеділок 3     3    
4 Спец.комп.технол.
Крижановська О.В.
231-3 4 Економ.підприєм.
Шепель Т.В. 
307-1
5 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
231-3, 324-2 5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Гончарова
307-1, 220-2
6 Екон. орг. та упр. вироб.
Шепель Т.В.
231-3 6 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
Вівторок 3     3 КП
Якушенко С.О.
307-1
4 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
231-3 4 Констр. та динам. двиг.
Якушенко С.О.
307-1
5 Основи техн. машинобуд.
Рябініна О.М.
231-3 5 Газова динаміка
Гладков Г.Б.
307-1
6 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
231-3 6 Комп.тех.та інф.технолог.
Мироненко, Зіменс 
307-1
Середа 3     3  
4 Технологічне оснащення
Рябініна О.М.
231-3 4 Техн.склад.та випр.двиг
Крижановська О.В.
307-1
5 Основи САПР та модел.
Дядюн К.В.
231-3 5 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
6 Спец.комп.технол./------
Крижановська О.В./------
231-3/
-----
6 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Гречана
307-1, 220-2
Четвер 3     3 Експл.та обслугов.машин.
Гладков Г.Б.
307-1
4     4 Системи двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
5 Осн.програм автом.облад
Крижановська О.В.
231-3 5 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
6 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 6    
П'ятниця 3 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Сіденко
231-3, 220-2 3 Експл. та рем. двигунів
Литвиненко О.В.
307-1
4 Інов. технол в маш/ Основи техн. машинобуд.
Дядюн/Рябініна
231-3 4 Газова динаміка/
Констр. та динам. двиг.
Гладков Г.Б./ЯкушенкоС.О.
307-1
5     5 Комп.тех.та інф.технолог./ Техн.склад.та випр.двиг
Мироненко / Крижановська
307-1
6     6    
    331 № ауд.   332 № ауд.
Понеділок 2 КП
Васеньова Ю.О.
419-2 3 Електропостачання 2/ Електропостачання 1
Шаброва/ Васеньова
420-2
3 Електропостачання 1/ Електропостачання 2
Васеньова/ Шаброва
419-2 4 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
420-2
4 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
419-2 5 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
420-2
5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
419-2 6 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
420-2
Вівторок 3     3 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
419, 222-2 4 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
420-2
5 Електробезпека
Дрозд Д.А
419-2 5    
6 Комп. техніка та прогр.
Богуш, Шаброва
419-2 6    
Середа 3 Автоматика
Дрозд Д.А.
419-2 3 КП
Васеньова Ю.О.
420-2
4 Охорона праці
Федіна І.В.
419-2 4 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
420-2
5 Електропостачання 2
Шаброва С.М.
419-2 5 Автоматика
Дрозд Д.А.
420-2
6     6 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
420, 222-2
Четвер 3     3    
4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 4 Іноземна мова рівень В2
Гончарова, Пестушко
420, 222-2
5 Монтаж, експл. і рем. електроустаткування
Богуш А.Р.
419-2 5 Електробезпека
Дрозд Д.А
420-2
6 Комп. техніка та прогр./ Електроустаткування 1
Богуш, Шаброва/ Дрозд
419-2 6 Електроустаткування 1/ Комп. техніка та прогр.
Дрозд/ Богуш, Шаброва
420-2
П'ятниця 3     3 Охорона праці
Федіна І.В.
420-2
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
419, 222-2 4 Комп. техніка та прогр.
Богуш, Шаброва
420-2
5 Електроустаткування 2
Дрозд Д.А.
419-2 5 Електропостачання 1
Васеньова Ю.О.
420-2
6 Електропостачання 1
Васеньова Ю.О.
419-2 6    
    351 № ауд.   352 № ауд
Понеділок 3     3 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет, Носова
415-1
4 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко О.П.
214-2 4 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
415-1
5 Об'єктно-ор. програмув.
Багмет Т.Є.
214-2 5 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко, Петречків
415-1, 218-2
6 Осн.прогр. інженерії
Карлова Н.І.
214-2 6    
Вівторок 3     3 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
415-1
4 Економіка та орг.вир.
Живець А.М.
214-2 4 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
415-1
5 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал 5 Осн.прогр. інженерії
Карлова, Багмет
415-1
6 Методи і засоби КІТ
Левицький В.М.
214-2 6    
Середа 3 КП
Багмет Т.Є.
ВЦ 3    
4 Алгоритми та стр. даних
Левицький В.М.
214-2 4 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
415-1
5 Об'єктно-ор. програмув./ Основи прогр. інженерії
Багмет/ Карлова
214-2 5 Іноземна мова рівень В2
Сіліщенко, Петречків 
415-1, 218-2
6 Бухгалтерський облік
Федотова О.В.
214-2 6 Основи прогр. інженерії/ Об'єктно-ор. програмув.
Карлова/ Багмет
415-1
Четвер 3 МЗКІТ/ Мат. методи
Левицький/ Сафонова
214-2 3 КП
Багмет Т.Є.
ВЦ
4 Диф. рівняння
Вічна О.В.
214-2 4 Методи і засоби КІТ
Левицький, Маляренко
415-1
5 Мат. Методи/МЗКІТ
Сафонова/ Левицький
214-2 5 Диф. рівняння
Рослякова С.В.
405-1
6     6 Алгоритми та стр. даних
Левицький, Коленко
415-1
П'ятниця 3     3    
4 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
214-2 4 Фізичне виховання
Рибкін А.В.
Сп.зал
5 Економіка та орг.вир./ Бухгалтерський облік
Живець/ Федотова
214-2 5 Бухгалтерський облік/ Економіка та орг.вир.
Федотова/ Живець
415-1
6 Іноземна мова за ПС
Петречків О.М.
214-2 6 Мат. методи досл.
Сафонова Г.Ф.
415-1
    371 № ауд.   372 № ауд
Понеділок 3     3 КП
Гладков Г.Б.
305-1
4 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
403-1 4 Електрообл.авто
Савченко С.О.
305-1
5 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
403-1 5 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
305-1
6     6 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
305-1
Вівторок 3     3 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал
4 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
403-1 4 Автомобільні перевез
Гладков Г.Б.
305-1
5 Електрообл.авто
Савченко С.О.
403-1 5 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
305-1
6 Фізичне виховання
Береговий М.М.
Сп.зал 6    
Середа 3 Основи технол ремонту
Сорокін О.М.
158-5 3    
4 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
403-1 4 Економіка підприємства
Шепель Т.В.
305-1
5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Пестушко
403-1, 220-2 5 Електрообл.авто
Савченко С.О.
305-1
6     6    
Четвер 3 КП
Якушенко С.О.
403-1 3    
4 Сучас.комп технол в авто
Мироненко, Зіменс
403-1 4 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Лосєва
305-1, 220-2
5 Тех.експлуат.авто
Якушенко С.О.
403-1 5 Тех.експлуат.авто
Гладков Г.Б.
305-1
6     6    
П'ятниця 3 Осн.технол ремонту/----
Сорокін О.М./------------
158-5/
-----
3  -----/Осн.технол ремонту
 --------/Сорокін О.М.
 ------/
158-5
4 Електрообл.авто
Савченко С.О.
403-1 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
305-1, 220-2
5 Іноземна мова рівень В2
Павліченко, Пестушко
403-1,
220-2
5 Діагност.автом
Гладков Г.Б.
305-1
6     6    
    341 № ауд.   391 № ауд.
Понеділок 3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
317-2 2 КП
Аблова Г.В.
317-2
4 Електронна комерція
Наконечна В.І.
316-2 3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
317-2
5 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
319-2 4 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
6     5 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
вівторок 3     3    
4 Комерцій.діяльність/
Господар.законодав.
Наконечна/ Ротань
317-2 4  -------/Господ.законодав.
----------/Ротань Н.В.
 ------/
317-2
5 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
Сп.зал 5 Фізичне виховання
Коцегубов С.О
Сп.зал
6 Податкова система
Живець А.М.
317-2 6 Податкова система
Живець А.М.
317-2
Середа 3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
317-2 3 Економ. аналіз.
Комліченко О.О.
317-2
4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
317, 218-2 4 Іноземна мова за ПС
Гречана, Сіденко
317, 218-2
5 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
319-2 5 Мікроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
6     6    
Четвер 1     1    
2 Електронна комерція
Наконечна В.І.
316-2 2 Планув.та орган.діял.
Аблова Г.В.
317-2
3 Господар.законодав.
Ротань Н.В
317-2 3 Господар.законодав.
Ротань Н.В
317-2
4 Осн підприєм.діяльності
Шепель Т.В.
322-2 4 Макроекономіка
Аблова Г.В.
317-2
П'ятниця 3     3    
4 Податкова система
Живець А.М.
317-2 4 Податкова система
Живець А.М.
317-2
5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
317, 218-2 5 Іноземна мова рівень В2
Гречана, Петречків
317, 218-2
6 Комерцій.діяльність
Наконечна В.І.
317-2 6    
 
    381 № ауд.   319 № ауд.
Понеділок 3 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна, Бездворний
241-3 1 Організ. виробництва
Шепель Т.В.
323-2
4 Периферійні пристрої 
Бездворний, Волошин
241-3 2 Релігієзнавство
Савенок Л.А.
323-2
5 Алгор.і мет.обчислення
Сафонова Г.Ф.
241-3 3 Економетрика/ Фіз.вихов.
Живець/ Гудович
 323-2/
Сп.зал
6     4    
Вівторок 3 Архіт. комп'ютерів
Максимова, Бездворний
241-3 1 Іноземна мова за ПС Сіліщенко О.П. 323-2
4 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва
241-3, 220-2 2 Логістика
Живець А.М.
323-2
5 Фіз.вихов.
Береговий М.М.
Сп.зал 3    
6     4    
Середа 3 Інж. та комп.графіка
Носова, Волошин
241-3 1 Внутр.економ.мех./
Аналіз госп.діяльності
Шепель/ Комліченко
323-2
4 Організація БД
Маляренко, Коленко
241-3 2 Планування та контр.     Шепель Т.В. 323-2
5 Проект.мікропроц.сист.  
Уткіна, Бездворний
241-3 3    
6     4    
Четвер 3 Іноземна мова рівень В2
Аносова, Лосєва
241-3, 220-2 1 ДЕНЬ  
4 Економ.та планув.вироб
Живець А.М.
241-3 2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Архіт.компютерів/
Алгор.і мет.обчис.
Максимова/ Сафонова
241-3 3 РОБОТИ  
6     4 СТУДЕНТА  
П'ятниця 3 КП
Уткіна Н.Є.
241-3 1 Іноземна мова рівень В2 Сіліщенко О.П. 323-2
4 Комп.сист.та мережі
Бабикін, Волошин
241-3 2 Економ. та менеджмент
Шепель Т.В.
323-2
5 Організація БД
Маляренко, Коленко
241-3 3    
6 Периферійні пристрої/
Інж. та комп.графіка
Бездворний/ Носова
241-3 4    
    315 № ауд.   318 № ауд.
Понеділок 3     3  
4 Теорія прийнят. ріш.
Сафонова Г.Ф.
219-2 4 Фізичне виховання
Гудович В.Ю. 
Сп.зал
5 Іноземна мова за ПС Наумкіна О.В. 219-2 5 Іноземна мова рівень В2 Аносова Ю.П. 221-2
6 Систем. програм.
Нарожний О.В.
219-2 6 Лінійні інтегр.схеми
Максимова О.Є.
241-3
вівторок 3     3    
4 Осн. наук. дослід. роб.
Яковенко В.Д.
219-2 4 ООП
Багмет Т.Є.
221-2
5 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
219-2 5 Лінійні інтегр.схеми/
Теор. інф. та кодув.
Максимова/ Коленко
221-2
6 Інж.прогр.забезп.
Карлова Н.І.
219-2 6 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
221-2
Середа 3     3 ДЕНЬ  
4 Комп. дискрет. матем.
Філонюк Г.О.
219-2 4 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Фізичне виховання
Гудович В.Ю. 
Сп.зал 5 РОБОТИ  
6 Розробка ПП/-------
Багмет Т.Є./--------
219-2/
------
6 СТУДЕНТА  
Четвер 3 Теорія прийнят. ріш./------
Сафонова Г.Ф./-------------
219-2/
------
3 Менедж.та маркетинг
Воробйова К.Г.
221-2
4 Іноземна мова рівень В2 Наумкіна О.В. 219-2 4 Теор. інф. та кодув.
Коленко В.В.
221-2
5 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
219-2 5 Іноземна мова за ПС Аносова Ю.П. 221-2
6 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
219-2 6  
П'ятниця 3     3    
4 Розробка ПП
Багмет Т.Є.
219-2 4 Парал.та розпод.обч.
Нарожний О.В.
221-2
5 Захист інф.у КС
Коленко В.В.
219-2 5 Візуал.програмув.
Багмет Т.Є.
221-2
6     6  ------/Систем.програм. заб.
 ------/Нарожний О.В.
 ------/ 221-2

Розклад занять на 1 семестр 2021-2022 н.р.

    405 № ауд.   481 № ауд.
Понеділок 2 Страх.в тур
Литвиненко І.В.
312-1 3 Операційні системи
Сафонов М.С.
231-3
3 Логіка
Мадаєва А.С.
402-1 4 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
405-1
4 Статистика/---
Аблова Г.В./---
317-2/    ------ 5 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Свириденко
243-3
5     6    
Вівторок 3 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
402-1 3 Захист інформації
Коленко, Маляренко
403-1
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 4 Web-програмування
Левицький В.М.
413-1
5 Страх.в тур/ Орг. спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
312-1 5 Іноземна мова за ПС
Аносова, Лосєва 
219-2, 114-1
6     6 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
Середа 3 ДЕНЬ   3 Комп. сист. і мережі
Бабикін С.О.
241-3
4 КУРСОВОГО   4 Теорія інф. та кодування
Коленко, Маляренко
403-1
5 ПРОЕКТУВАННЯ   5 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.
243-3
6     6    
Четвер 3 Орг.спеціал.туризму
Литвиненко І.В.
312-1 3 Операційні системи
Сафонов М.С.
311-1
4 Іноземна мова (рівень В2)
Наумкіна О.В.
214-2 4 Іноземна мова р В2
Аносова, Лосєва
219-2, 114-1
5 Логіка/ Основи менеджменту
Мадаєва/ Воробйова
411-1 5 Техн. обслугов. комп.
Бездворний, Свириденко
243-3
6     6    
П'ятниця 3     3 Web-програмування/ Комп. сист. і мережі
Левицький/ Бабикін
236-3
4 Основи менеджменту
Воробйова К.Г.
106-1 4 Захист інформації
Коленко, Маляренко
405-1
5 Статистика
Аблова Г.В.
317-2 5 Осн. констр. комп.
Бездворний І.І.
241-3
6     6    
    411 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 3 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 3    
4 Іноземна мова за ПС
Сіденко, Гречана
319, 324-2 4 Страхування
Ротань Н.В.
305-1
5 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
229-3 5 Стратег. підприємства
Комліченко О.О.
324-2
6     6    
Вівторок 3     3 Фіз. виховання/ Стратег. підприємства
Федін/ Комліченко
Сп.зал/ 323-2
4 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
218-2 4 Обгр.госп.рішень
Шепель Т.В.
322-2
5 Техн. оснащення
Рябініна О.М.
229-3 5 Міжн. економіка
Живець А.М
322-2
6 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 6    
Середа 3 Економіка, організація
Шепель Т.В.
419-2 3 Потенціал і розв.підпр.
Комліченко О.О.
322-2
4 Основи охорони праці
Федіна І.В.
407-1 4 Іноземна мова (р.В2)
Сіліщенко О.П.
216-2
5 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
228-3 5 Проект.аналіз/Держ.рег.ек
Шепель Т.В.
322-2
6     6    
Четвер 3 Основ тех. маш.
Рябініна О.М.
229-3 3 ДЕНЬ  
4 Філософія
Савенок Л.А.
411-1 4 КУРСОВОГО  
5 Спец.комп.техн
Крижановська О.В.
236-3 5 ПРОЕКТУВАННЯ  
6 Економіка, організація
Шепель Т.В.
319-2 6    
П'ятниця 2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3    
3 Основи охорони праці
Федіна І.В.
407-1 4 Проектний аналіз                  Шепель Т.В. 323-2
4 Іноземна мова (рівень В2)
Сіденко, Гречана
322, 324-2 5 Іноземна мова за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
5 Іннов. техн. в маш
Дядюн К.В.
228-3 6    
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2 3 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 4 Філософія
Мадаєва А.С.
406-1
5 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал 5 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
420-2
6 Енергозбер. 1
Шаброва С.М
420-2 6 Сист.керув.електропр./ Електроустатк.підпр. 2
Савченко/ Дрозд
131-2/ 428-2
Вівторок 3 Іноземна мова (рівень В2)
Гончарова, Гречана
222, 428-2 3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2
4 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2 4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2
5 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 5 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2
6 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2 6 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
Середа 2 КП
Дрозд Д.А.
428-2 3 КР
Аверіна С.А.
429-2
3 Електроустатк.підпр. 2/ Сист. керув. електропр.
Дрозд/ Савченко
428-2/ 131-2 4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2
4 Енергозб. 1/ Енергозб. 2
Шаброва С.М.
420-2 5 Енергозб. 1/ Енергозб. 2
Шаброва С.М.
420-2
5 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 6 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2
Четвер 2 КР
Аверіна С.А.
428-2 2 КП
Дрозд Д.А.
430-2
3 Економіка та організ.                     
Аверіна С.А.
420-2 3 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
427-2
4 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 220-2 4 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 420-2
5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
131-2 5 Іноземна мова за ПС
Гончарова, Пестушко
222, 220-2
П'ятниця 3 Філософія
Мадаєва А.С.
414-1 3    
4 Електроустаткування 1
Дрозд Д.А.
428-2 4 Фізичне виховання
Коцегубов С.А.
Сп.зал
5 Енергозбер. 2
Шаброва С.М.
420-2 5 Іноземна мова (рівень В2)
Гончарова, Пестушко
222, 220-2
6     6 Енергозбер. 2
Шаброва С.М.
420-2
    451 № ауд.   452 № ауд.
Понеділок 3 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 241-3 3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
305-1
4 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
231-3 4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 403-1
5 Теор.ймов. та мат. стат.
Сафонова Г.Ф.
405-1 5 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
6 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
405-1 6 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 241-3
Вівторок 3 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
231-3 3    
4 Іноземна мова  за ПС
Петречків О.М.
216-2 4 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
406-1
5 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
405-1 5 Іноземна мова  за ПС
Сіліщенко О.П.
216-2
6     6 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 413-1
Середа 3     3 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
410-1
4 Проектний практикум
Левицький В.М.
413-1 4 Теор.ймов. та мат. стат.
Сафонова Г.Ф.
311-1
5 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
413-1 5 Проектний практикум
Левицький В.М.
414-1
6 Орг. комп. мереж                                Бабикін С.О. 243-3 6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
241-3
Четвер 3 Чисельні методи
Філонюк Г.О.
304-1 3 Системи управлін якістю
Куценко О.І.
131-2
4 Інстр.засоби ВП                  Левицький В.М. 413-1 4 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
405-1
5 Проектний практикум
Левицький В.М.
413-1 5 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
405-1
6 Конструювання ПЗ
Багмет Т.Є.
413-1 6    
П'ятниця 3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3 Іноземна мова р В2
Сіліщенко О.П.
216-2
4 Іноземна мова р В2
Петречків О.М.
218-2 4 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
413-1
5 Автоматиз. системи                
Коленко В.О.
413-1 5 Проектний практикум
Левицький В.М.
405-1
6     6    
    471 № ауд   472 № ауд
Понеділок 3 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3 Осн. техн. рем. авто
Шалапко І.О.
155-5
4 Іноземна мова за ПС
Пестушко А.В.
114-1 4 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2 5 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5
6 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5 6    
Вівторок 3     3 Осн охор праці
Цап В.В
158-5
4 Сис. автомат. проект
Мироненко Н.В.
231-3 4 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220-2, 114-1
5 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 5 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал
6 Діагн.авто/ Орг.та планув.
Савченко/ Наконечна
131-2/ 326-2 6 Орг.та планув./Діагн.авто
Наконечна/ Савченко
326-2/ 131-2
Середа 3 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5 3 Правила безп ДР/ Осн. техн. рем. авто
Сорокін/ Шалапко
158-5
4 Іноземна мова (рівень В2)
Пестушко А.В.
114-1 4 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5
5 Філософія
Мадаєва А.С.
411-1 5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
326-2
6 Осн. техн. рем. авто/ Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5 6    
Четвер 3 Організація та планув.
Наконечна В.І.
219-2 3 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5
4 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2 4 Філософія
Мадаєва А.С.
410-1
5 Правила безп ДР
Сорокін О.М.
158-5 5 Сис. автомат. проект
Мироненко, Зіменс
231-3
6 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5 6 Осн. техн. рем. авто
Шалапко І.О.
307-1
П'ятниця 3 Осн охор праці
Цап В.В
305-1 3 Діагн.авто
Савченко С.О.
131-2
4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 4 Іноземна мова (рівень В2)
Павліченко, Лосєва
220-2, 114-1
5 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5 5 Сист. живл. двигунів
Гладков Г.Б.
155-5
6     6    
    415 № ауд.   418 № ауд
Понеділок 3     3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
212-1
4 Фізичне виховання      
Федін Ю.М.
Сп.зал 4 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
229-3
5 Модел. та аналіз ПЗ
Сафонов М.С.
413-1 5 Технол.проект.
Максимова О.Є.
241-3
6 Груп.дин.і комун
Карлова Н.І.
413-1 6    
Вівторок 3     3 Осн.наук.-досл.роботи
Яковенко В.Д.
413-1
4 Професійна практика    Коленко В.В. 212-1 4 Сист.штучн.інтелекту
Нарожний О.В.
236-3
5 Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
243-3 5 ООП
Багмет Т.Є.
236-3
6 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
243-3 6    
Середа 3 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
236-3 3    
4 Іноземна мова за ПС
Наумкіна О.В.
214-2 4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 219-2
5 Моделювання систем
Нарожний О.В.
236-3 5 Технол.проект./ Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
241-3
6     6    
Четвер 3  ----/Управл. IT-проект.
 ---/Арбузова Ю.В.
 -----/ ВЦ 3    
4 Сист.штучного інтелекту
Нарожний О.В.
136-3 4 Аналогові та гібр. ЕОМ
Максимова О.Є.
241-3
5 Безпека прог. та даних       Коленко В.В. 212-1 5 Комп. сис./ Фіз. вих
Нарожний/ Федін
241-3/ Сп.зал
6     6    
П'ятниця 3 Іноземна мова (р.В2)               Наумкіна О.В. 214-2 3    
4 Модел. та аналіз ПЗ/ Якість ПЗ та тестування
Сафонов М.С.
136-3 4 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 219-2
5 Моделювання систем/ Професійна практика
Нарожний/ Коленко
136-3/ 212-1 5 ООП/ Сист. штучн. інтел
Багмет/ Нарожний
243-3
6     6    
    421 № ауд      
Понеділок 3 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
307-1 3    
4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 4    
5 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5 5    
6 Сист. автом. проект. двиг
Шалапко І.О.
307-1 6    
Вівторок 3 Експл.та ремонт двигунів
Литвиненко О.В.
305-1 3    
4 Осн.охорони праці
Цап В.В.
158-5 4    
5 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5 5    
6     6    
Середа 3 Філософія
Мадаєва А.С.
423-2/ 428-2 3    
4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
220-2 4    
5 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5 5    
6     6    
Четвер 2 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 3    
3 Експл.та ремонт двигунів
Литвиненко О.В.
305-1 4    
4 Організація та планування підприємств
Наконечна В.І.
326-2 5    
5 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5 6    
П'ятниця 3 Іноземна мова (рівень В2)
Павліченко О.В.
220-2 3    
4 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
236-3 4    
5 Сист. автом. проект. двиг
Шалапко І.О.
307-1 5    
6     6    

Розклад занять на 2 семестр 2020-2021 н.р.

    411 № ауд.   415 № ауд
Понеділок 3     3    
4 Іноземна мова ПС
Гречана А.С.,Сіденко Н.Г.
236-3, 218-2 4    
5 Інноваційні технології
Дядюн К.В.
236-3 5 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
255-4
6 Спец комп.техніка
Крижановська О.В.
236-3 6 Іноземна мова рівень В2
Наумкіна О.В.
255-4
Вівторок 3 Осн.охор.праці/ Економіка,організація
Федіна І.В./Нарожна О.О.
236-3 3 Безпека прог. та даних / Управл. IT-проект
Коленко/Арбузова
255-4
4 Іноземна мова рівень В2
Гречана,Сіденко Н.Г.
236-3, 218-2 4 Іноземна мова ПС
Наумкіна О.В.
255-4
5 Українська мова за ПС
Ботвинюк О.В.
236-3 5 Сист.штучного інтелекту                    Нарожний О.В. 255-4
6     6    
Середа 3     3 Груп. динаміка і комун.
Карлова Н.І.
255-4
4 Філософія
Савенок Л.А.
236-3 4 Моделювання систем                Нарожний О.В. 255-4
5 Основи техн.маш.
Рябініна О.М.
236-3 5 Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
255-4
6  ----/Спец комп.техніка
 ---/Крижановська О.В.
 ------/ 236-3 6    
Четвер 3 Осн. охорони праці
Федіна І.В.
236-3 3 ДЕНЬ  
4 Інноваційні технології
Дядюн К.В.
236-3 4 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
5 Іноземна мова ПС/
Іноземна мова рівень В2
Гречана,Сіденко Н.Г.
236-3, 324-2 5 РОБОТИ  
6     6 СТУДЕНТА  
П'ятниця 3     3    
4 Фізичне виховання
Федін Ю.М.
Сп.зал 4 Управл. IT-проект.
Арбузова Ю.В.
255-4
5 Економіка, організація
Нарожна А.О.
236-3 5 Сист.штучного інтелекту/
Модел. та аналіз ПЗ
Нарожний О.В.
255-4
6 Основи техн.маш.
Рябініна О.М.
236-3 6    
    421 № ауд.   471 № ауд
Понеділок 2 Авт.сист керув.двиг.
Гладков Г.Б
155-5 3 Діагн.авто
Савченко С.О.
158-5
3 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
155-5 4 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
4 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
155-5 5 Організація та планув.
Наконечна В.І.
158-5
5 Системи автоматиз.
Литвиненко О.В.
155-5 6 Іноземна мова за ПС/ Іноземна мова р.В2
Павліченко, Лосєва
220, 221-2
Вівторок 3 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5 3    
4 Іноземна мова за ПС
Павліченко О.В.
155-5 4 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
5 Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
155-5 5 Осн.охорони праці
Цап В.В.
158-5
6 Філософія
Мадаєва А.С.
155-5 6 Сист. живл. двиг
Гладков Г.Б.
158-5
Середа 2 Фіз.вих./-------
Федін Ю.М./-------
Сп.зал/ ----- 3    
3 Комп.діагност.
Гладков Г.Б.
155-5 4 Організація та планув.
Наконечна В.І.
158-5
4 Експл.та ремонт двиг
Литвиненко О.В.
155-5 5 Системи автоматиз./
Сист.живл.двиг.
Мироненко, Зіменс/Гладков
158-5
5 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5 6 Осн. техн. рем. авто
Сорокін О.М.
158-5
Четвер 3 Фіз.вих.
Федін Ю.М.
Сп.зал 3    
4 Авт.сист керув.двиг./
Комп.діагност.
Гладков Г.Б
155-5 4 Діагн.авто/Фіз.вих.
Савченко /Федін
158-5/ Сп.зал
5 Системи автоматиз.
Литвиненко О.В.
155-5 5 Іноземна мова за ПС
Павліченко, Лосєва
220, 222-2
6 Експл.та ремонт двиг/
Огранізація та планув.
Литвиненко/Наконечна
155-5 6 Сис. автомат. проект
Мироненко, Зіменс
158-5
П'ятниця 2 Техн.обр.деталей двиг.
Крижановська О.В.
155-5 3    
3 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова р.В2
Павліченко О.В.
155-5 4 Філософія
Мадаєва А.С.
158-5
4 Огранізація та планув.
Наконечна В.І.
155-5 5 Правила безпеки ДР
Сорокін О.М.
158-5
5 Осн.охорони праці
Цап В.В.
155-5 6 Іноземна мова р.В2
Павліченко, Лосєва
220, 222-2
    431 № ауд.   432 № ауд.
Понеділок 3 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
428-2 2

3
КП Аверіна С.А.

Економіка та організ.                      Аверіна С.А.
423-2
4 Філософія
Савенок Л.А.
428-2 4 Енергозбер.2
Шаброва С.М
423-2
5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
428-2 5 Філософія
Савенок Л.А.
423-2
6 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
428-2 6 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
Вівторок 3  ------/Електрообл.поб.пр.
 -----/Богуш А.Р
 ------/ 428-2 1 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
423-2
4 Налагодж. електроуст.
Дрозд Д.А.
428-2 2 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
423-2
5 Енергозбереження 2
Шаброва С.М
428-2 3 Енергозбер.2
Шаброва С.М
423-2
6 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
428-2 4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
423-2
Середа 3 Економіка та організ.                      Аверіна С.А. 428-2 1


2
КП Дрозд Д.А.

Налагодж. електроуст./
Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
423-2
4 Іноземна мова за ПС/
Іноземна мова рівень В2
Гончарова В.Б.
428-2 3 Іноземна мова рівень В2 Гончарова В.Б. 423-2
5 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
428-2 4 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
423-2
6 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
428-2 5 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
423-2
Четвер 3 КП
Аверіна С.А.
428-2 2 Електроустатк.підпр.1
Дрозд Д.А.
423-2
4 Енергозбереження 2/
Сист.керув.електропр.
Шаброва/Савченко
428-2 3 Енергозбер.1
Шаброва С.М
423-2
5 Енергозбер.1
Шаброва С.М
428-2 4 Електрообл.поб.пр./
Енергозбер.2
Богуш А.Р./Шаброва С.М
423-2
6 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал 5 Сист.керув.електропр.
Савченко С.О.
423-2
П'ятниця 3 КП
Дрозд Д.А.
428-2 3 Іноземна мова рівень В2 Гончарова В.Б. 423-2
4 Налагодж. електроуст./
Електроустатк.підпр.2
Дрозд Д.А.
428-2 4 Фіз.вих.
Коцегубов С.А.
Сп.зал
5 Іноземна мова р.В2 Гончарова В.Б. 428-2 5 Електрообл.поб.пр.
Богуш А.Р.
423-2
6 Енергозбереження 2
Шаброва С.М
428-2 6 Іноземна мова за ПС
Гончарова В.Б.
423-2
    418 № ауд.   419 № ауд.
Понеділок 1     1 ДЕНЬ  
2     2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ  
3 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
242-3 3 РОБОТИ  
4 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
242-3 4 СТУДЕНТА  
Вівторок 1     1    
2 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
242-3 2 Ін.мова за ПС                   Сіліщенко О.П. 322-2
3 Комп'ютерні системи/
Інженерія прогр.заб
Нарожний/Коленко
242-3 3 Фінанс.-економ.аналіз                Комліченко О.О. 322-2
4 Технол.проект.
Максимова О.Є.
242-3 4    
Середа 2     1    
3 Комп'ютерні системи
Нарожний О.В.
242-3 2 Інформ.системи і тех.             Федотова О.В. 322-2
4 Іноземна мова (р.В2)               Аносова Ю.П. 242-3 3 Ризикологоія                Шепель Т.В. 322-2
5 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
242-3 4    
Четвер 1 ДЕНЬ   1 Фінанс.-економ.аналіз/
Інформ.системи і тех.
Комліченко/Федотова
322-2
2 ІНДИВІДУЛЬНОЇ   2 Інвестування                   Шепель Т.В. 322-2
3 РОБОТИ   3    
4 СТУДЕНТА   4    
П'ятниця 3 Інженерія прогр.заб.
Коленко В.В.
242-3 1 Ризикологоія/-------                Шепель Т.В./--------- 322-2/
-----
4 Іноземна мова за ПС                 Аносова Ю.П. 242-3 2 Іноземна мова (р.В2)               Сіліщенко О.П. 322-2
5 Аналогові та гібр. ЕОМ.
Максимова О.Є.
242-3 3    
6 Мережеве програм.
Багмет Т.Є.
242-3 4